Światowa Wystawa Psów Rasowych - World Dog Show
Poznań, 9-12.11.2006



Bichon Frise-Bichon a poil frise


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17058Petit Ami's CHRISTOPHER ROBIN, . Olsen W.-A., Blythin T., Norwegiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
17059Paray's TABLOID NEWS, Lyudmyla Pyatygina, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17060BELLBOY-BEAR, Iulia Cote, Rumuniab. dobra/very good
17061Petit Ami's DEVIL'S ROSE, Wivi-Anne Olsen, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
17062GINO Od Potucku, Marina Nikolaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
17063IRIS de Larus, Cornel Lazar, Rumunia
17064Fine Design IT HAPPENS, . Kanniainen M., Daavittila S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
17065Sugerin MILLION BUG, . Karhu S., Ikavalko S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17066Jitterbop NO MERCY, Lyudmyla Pyatygina, Ukrainadoskonała/excellent
17067THEOGONIA AEGEAN LIGHT, Demetris Moyseos, Cyprdoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17068Panderosa's MASTERPIECE, E. I. Gribkova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
17069Whoopdiel SPECIAL TIMES, Kaarina Semeri, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17070Petit Amis BORN SIMPLY THE BEST, Anette Becher, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
17071GEPPETTO-GIOM Flegit, Renata Chmelova, Czechyb. dobra/very good, lok. 2
17072Als De La Renta's GOLD GUCCI, Ivana Slapnicková, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
17073Jitterbop LIVIN LA VIDA LOCA, Anna Sarkela, Finlandia

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17074BLONDY Critters from Prague, Kamila Dlabalova, Czechydoskonała/excellent
17075BOYAN of the White Pride, Brenda Van Den Durpel, Belgiadoskonała/excellent
17076Rakid's DAN CHANE JR., Kilde Ragnhild, Norwegiadoskonała/excellent
17077Hardy-Flap's FAMOUS FLAMENCO DANCER, Petra Lozej, Słoweniadoskonała/excellent
17078Fine Design GUCCIO JUNIOR, . Kanniainen M., Daavittila S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
17079Regina Bichon MAJESTIC, Kamila Dlabalova, Czechydoskonała/excellent
17080White Vision`s NOISMAKER, Karin Laursen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
17081Leeward's PROVE THE POINT, Elina Keinanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17082Bicia's QUIFFY QUARK, Hansen Carsten, Daniadoskonała/excellent
17083Gizmo`s RIKITIKITAVI, Lyudmyla Pyatygina, Ukrainadoskonała/excellent
17084Sugerin SUGER POWER, . Karhu S., Perala M, Finlandia
17085Petit Ami`s VIKING, Regina Belstad, Hiszpania, Majorkadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17086Rakid's EKSTRA EDITION OF YATZY ONE, Kilde Ragnhild, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1
17087FIDO White Pet, Svatomir Foschenbauer, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17088AURA Argumentum Certum, Iwona Górnisiewiczb. dobra/very good
17089EBIGEIL Passo Doble, Helena Holoubkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
17090ENDLESS FANTASY LESTA PLUS, E. I. Gribkova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
17091HAPPY HOLLY from Gummi Bear's, Aleksandra Wrześniewskadoskonała/excellent
17092KENYA GIRL Danco of Amber, Ivana Slapnicková, Czechyb. dobra/very good
17093Sugerin MISS MILLION, . Karhu, Tuija, Johansson, Finalndiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17094Jitterbop NO RETURN, Lyudmyla Pyatygina, Ukrainadoskonała/excellent
17095Wolmara PETALS OF PARAY, Petra Lozej, Słoweniab. dobra/very good
17096Bicia`s WISHING WELL, Lene Brus, Daniadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17097Rakid's DONA CARMEN CITA, Kilde Ragnhild, Norwegiadobra/good
17098HONEY HENESSI Charnett, Michaela Bytomska, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17099Petit Ami's AFTER ME PLEASE, . Olsen W.-A., Johnsen W., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17100ARBELLA Blue Mendis, Marina Nikolaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
17101Leeward's ARCTIC FOLLY, . Kuoppala T., Keinanen E., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
17102GENESIS Charnett, Renata Chmelova, Czechydoskonała/excellent
17103HELLEN ODEBL z Podchotuci, Kamila Dlabalova, Czechydoskonała/excellent
17104Bicia's PRETTY PLAYMATE, Ninna, Lars Bicia, Dania
17105Fine Design SUDDEN KISS, . Peltoniemi O., Hyrkas S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4


Bolończyk-Bolognese


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17106CONTEDUCA, Alberto Veronesi, Włochy
17107MOHELLO, Alberto Veronesi, Włochy
17108NICOLA Radamantino, L., B. Kamenicky, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
17109OIDIPUS Apháia, J. Van Driel, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
17110ORESTES Aphia, Ninna, Lars Bicia, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17111Gyöngyösi Pelyhes OTELLÓ, Adrienn Treso, Węgryb. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17112APPHY Contrada del Fiorano, Angela Ferrullo, Włochy
17113GIUBILEO, Alberto Veronesi, Włochy
17114LORENZO of Kashima, Sandra Block, NIemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17115ANDREE Luma Tomio, Anna Soudková, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17116CHOCHO VESELY KAŚPARÉK, Lutz, Ingrid Julich, Niemcydoskonała/excellent
17117DENY Bily Strapec, Jaroslava Hradska, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
17118ERNY Luma Tomio, Danuta Barszczewskadoskonała/excellent
17119OPAL von der Märchenwiese, Barbel Fricke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
17120TAMTAM dell'Antica Storia, Carla Perondi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17121SANNY Valasske Hory, Katarzyna Siwikdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17122ALBERTINA, Alberto Veronesi, Włochy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17123Sandra's AMORE ADELINA, Ninna, Lars Bicia, Daniab. dobra/very good, lok. 3
17124Radamantino CARLOTTA, Barbel Fricke, Niemcyb. dobra/very good, lok. 2
17125Gyöngyösi Pelyhes GINGER, Adrienn Treso, Węgryb. dobra/very good, lok. 1
17126ROCCIA, Alberto Veronesi, Włochy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17127Radamantino ALLEGRA, Maria Luisa Friggi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17128Bienchen's MARIELLA, Ninna, Lars Bicia, Daniadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17129ERIDA Viola Delle Lame, Viola Riccardo, Włochydoskonała/excellent, lok. 1
17130Radamantino GABRIELLA, Maria Luisa Friggi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17131TRISSY, Alberto Veronesi, Włochy

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Elżbieta Junikiewicz

17132ALESSIA, Alberto Veronesi, Włochy
17133Bienchen's CASHIE, Petra, Kati Wilke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
17134Gyöngyösi Pelyhes CLYTON, Adrienn Treso, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17135FARINA von Ajaccio, C. Jongejans-Van Drunen, Holandia
17136Radamantino GRISELDA, Maria Luisa Friggi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17137KARIN ALOIS, Lutz, Ingrid Julich, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4


Boston Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17138BAJAN dla Pociechy, Joanna Chruścińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17139Chamentine`s AMERICAN GIGOLO, Tuula Seppala, Finlandia
17140Jelo BONJOVI, Anne Sloth Petersen, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17141ELTON Maluki, Grażyna Komarow-Wieliżska
17142Bostmagi's HOW CUTE I AM, Margit Sallinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17143ORIGINAL BALA VILLE, Marit Sunde, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
17144QUO VADIS Krásná Fanfára, Jan Foit, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17145Andollo's AMIGO, Regus Rainer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
17146ASHLEY Garnet Star, Irena Jirickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
17147EBONEYE KIN PIN of Southfarl, P. King, Angliadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17148Rodonna N Waidan's TRUMP THAT, Wojciech Płotnickidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17149BEXTER of Beacon Hill, Michael Steidel, Niemcydoskonała/excellent
17150CHIVAS REGAL Ajba, Grzegorz Prusb. dobra/very good
17151DANSON spod Vysehradu, Kennel Ladyml, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
17152JEROME, Paola Belletti, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17153KENEDY'S BOY Kraśná Fanfára, Jan Foit, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
17154MAFFI'S KING OF HEART, Merja Kaapa-Perho, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
17155Barocco`s PLAY THE GAME, Liisa Hurskainen, Finlandiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17156Bogerudmyra's ADNE, Tore Svendby, Daniab. dobra/very good
17157CHEYENNE ROLLER RAINBOW, Anne Sloth Petersen, Włochydoskonała/excellent
17158COLORADO SPRINGS del Pons Aureoli, Emanuela Bellomi, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
17159Bogerudmyra`s GEIR, Tore Svendby, Daniadoskonała/excellent
17160JUILLERMO vom Vagabunden, Katja Weidner, Niemcydoskonała/excellent
17161Bogerudmyra's PAJO, Dennis, Cressida Sciberras, Maltadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
17162SEX APPEAL JUNIOR des Hauts Coureurs, Gerona Mommeja Gonin, Francjadoskonała/excellent
17163VERY FRENCH BOSTON du Grand Fresnoy, Jan Foit, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17164Kennedy's WESTERN LEGEND, . Cole D. M., Caban M., Niemcydoskonała/excellent
17165WYNOT MOUNTAIN MAVERICK, Paola Belletti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17166FLAMME z Gdańska Rodem, Klaudia Łukaszewiczobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17167AIE AU LIT des Hauts Coureurs, Gerona Mommeja Gonin, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
17168EMILI od Kopce Zebina, Gabriela Tryzubska, Czechydoskonała/excellent
17169Up to Date KARINA, Thomas Lingel, Niemcydoskonała/excellent
17170Mersu NIFTY NISPET, Lilian Pajulaid, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
17171NUGGET-GIRL of King's Castle, Gabriele Moritz, Niemcydoskonała/excellent
17172PYGMALION Krásna Fanfára, Pedro Llopart Bernard, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
17173Barroco's SHINE OF GLORY, Tarja Hyvärinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17174TACOMA, . Kalecak N., Bajraktarevic G., Chorwacjadoskonała/excellent
17175Rodonna's WINNING COLORS, Wojciech Płotnicki

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17176CALYMERA of Beacon Hill, Iveta Kucerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
17177DIADRA od Kopce Zebina, Gabriela Tryzubska, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17178DODA Fer Nor, Hanna Molatab. dobra/very good
17179EASY vom Biesdorfer Grund, Ragna Petersen, Niemcyb. dobra/very good
17180FAMA Serce Krawca, Urszula, Adam Skrzydlewscyb. dobra/very good
17181MERSU MERRY Mercedes, Lilian Pajulaid, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
17182Cabanterra VVUNTA-KETCHIN, Vera, Milos Caban, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17183Up to Date JOSEFINE, Christina Bieberich, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
17184JULIA ROBERTS von Bispus, Andreja Cucnik, Słoweniab. dobra/very good
17185KARA-MIA vom Vogabunden, Silvia Hesse, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
17186LISVARNA LITTLE LOUISA of Southpearl, P. King, Angliab. dobra/very good
17187MONA z Fauny Goliata, . Neuberg J., Alasinski A.dobra/good
17188NOEMI Ewabo, Ireneusz Krzemieńdobra/good
17189OLIVIA Ewabo, Alina Krzeszowskab. dobra/very good
17190RAXA z Grodu Warsa i Sawy, Agnieszka Bieniekb. dobra/very good
17191VOLTE FACE des Hauts Coureurs, Gerona Mommeja Gonin, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17192ALICE von Bispus, Andreja Cucnik, Słoweniadoskonała/excellent
17193COLETTE, Kennel Ladyml, Włochydoskonała/excellent
17194Bogerudmyra's EIRILL, Tore Svendby, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
17195Mersu HAPPY HARRIETT, Klarissa Orgusaar, Estoniadoskonała/excellent
17196Mersu HAPPY HENRIETTA, Minttu, Sisko Vainikka, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17197ICE-CREAM Kraśná Fanfára, Jan Foit, Czechydoskonała/excellent
17198JAMILA vom Vagabunden, Silvia Hesse, Niemcydoskonała/excellent
17199MERIBA Sfora Gregora, Jerzy Pikosb. dobra/very good
17200Bogerudmyra's MINA, Tore Svendby, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
17201SARA On Time, Andrzej Kozielecdoskonała/excellent
17202SWEETHEART KRAKMONT des Hauts Coureurs, Gerona Mommeja Gonin, Francjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17203Penn Sardin UBIK, . Delahaye-Richard, Doule, Francjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

17204BENZI Im-Ka, Romana Hieslova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Brabantczyk-Petit Brabancon / Small Brabant Griffon


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17205GRANDIS SHIKARNY PAREN iz Mira Zvezd, O., Ya. Kombarovy, Rosjawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17206BROWN SUGAR Kogel Mogel, Sylwia Skalskadobra/good
17207CHANGE OF THE OWNER, I. Garina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
17208Blue Bay`s ETRANGER DE MA VIE, . Hilpinen,Salmela,Haukka, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
17209FART Kogel Mogel, Anna Walasdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17210FELIX of Baluchistan, . Vermandere, Bondue, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17211ZHORA-KRASAVETS iz Mitkov Ekateriny, V.D. Voronovitskiy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17212DRE of Baluchistan, . Vermandere, Bondue, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17213FOKUS Mutazi, Liliana Burakiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
17214Busungarnas HARRY BELAFONTE, Barbro Almskoug Berg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17215Silvano BRICK, Petr Dufek, Czechydoskonała/excellent
17216CORBET Tamagući, Vera Baćiková, Czechydoskonała/excellent
17217Blue Bay's DE MON CHAGRIN, . Pehar T.Hilpinen J.Salmela M., Finlandia
17218DONNI BRASKO, M. Kuznetsova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
17219Ilkley Moor EASY COMES, Carole, Julie Garhofer, Austriadoskonała/excellent, lok. 4
17220GODZILLA IZ MITKOV EKATERINY, E.N. Baouges, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17221Leo Belgicus IN THE LINE OF DUTY, O., Ya. Kombarovy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17222GISMO, Berit Wang, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17223CELTA Nibylandia, Mateusz Cegłowskiobiecujący/promising, lok. 2
17224Korolevskiy Favorit ZAMOK GRIFF AMURA, B. Nechaeva, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17225Faiter EVITA BORN TO PLEASE, E. Yu. Tarasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17226Ilkley Moor JUST ME, Carole, Julie Garhofer, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
17227RUBY PERTOS Runor`s, Petr Dufek, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17228ULRIKA Valis Bohemia, Valerie Haklová, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
17229ZHANNA-LUCHSHAYA iz Mitkov Ekateriny, O., Ya. Kombarovy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17230Griffmakers AMACING GRACE, Nancy Elvin, Szwecja
17231CORA Prima Grichia, Jaroslava Pellerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17232DAISY of Baluchistan, . Vermandere, Bondue, Belgiadoskonała/excellent
17233Ilkley Moor EASY DOES IT, Carole, Julie Garhofer, Austria
17234Stand of Haven ESTHER, . Vermandere, Bondue, Belgiadoskonała/excellent, w konk. `
17235FIOLKA ZADRA Mutazi, Piotr Bardziński
17236Braids JANIS JOPLIN, Ylva Bouvin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
17237Griffmakers MISTY MAGNIFIK, Berit Wang, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
17238ZHAR-PTITSA iz Mitkov Ekateriny, I. Efremova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17239Ilkley Moor BE MY GIRL, Carole, Julie Garhofer, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17240CATTOO of Baluchistan, . Vermandere, Bondue, Belgiadoskonała/excellent
17241DJACKY BROWN, O. Shulgin, Rosjadoskonała/excellent
17242Hassunassun HEINÄHATTU, Hannele Afelt, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
17243OUATSIAJA Europa Plus, T. Kravets, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 4
17244SHANELL COCO ot Nevskogo Hobbita, E.L. Borohov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17245STILNAJA SHTUCHKA Imgosbull, L.A. Babanova, Rosjadoskonała/excellent


Buldog Francuski-Bouledogue Francais / French Bulldog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

17246ALI Chocolate Family, Ewa Kotarskawyb. obiecujący/very promising
17247AMADEUS Kaul, Karin Ulmanova, Czechyobiecujący/promising
17248BOO-BOO Zaragosa, Jana Vaneckova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
17249BUTSEFAL KLISSON Kurazh Flabron, N.A. Reznikova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
17250Peti Llevr DIAEMANT DE MON REVE, A. Orlova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
17251EMPEROR Medaus Kvapas, G. Varnaite, Litwawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
17252HAITON Baflo, Zofia Buczkowskawyb. obiecujący/very promising
17253KABINSCHO of Little Bombardier, Johanna, Ernst Fritthum, Austriawyb. obiecujący/very promising
17254SUNNY iz Palevyh Buldogov, Valérie, Jean-Philippe Gambonnet, Francjawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki

17255ALBERT, Stanisław Chylińskib. dobra/very good
17256ALDO v.d. Mestreechteneerkes, Starkus Mindaugas, Litwadoskonała/excellent
17257APOLLO dei Boulegatti, Marina Kanevskaya, Rosja
17258APRILE Dei Boulegatti, Luigi Gatti, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17259BREDD Heraklion-Ally, Peter Grencik, Słowacjadoskonała/excellent
17260DUFFY Sweet Cookies, Joanna Dzikiewiczb. dobra/very good
17261Smiling Thunder EINSTEIN, Krisztian Pacz, Węgryb. dobra/very good
17262Smiling Thunder ENZO, Yagura Kanji, Węgrydoskonała/excellent
17263EPOS de la Parure, A. Klishas, Rosjab. dobra/very good
17264ESEY Vesely Apelsin, E.G. Leonova, Białoruśb. dobra/very good
17265Hingeliblikas ETMIENNE, . Skutans M., Hint K., Estoniab. dobra/very good
17266EXTRAVERT de la Parure, Carlo Lanzini, Włochyb. dobra/very good
17267FAUSTO v. Marvers Fortuna, . Vermeulen M., Vracken M., Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
17268Kiss Bully GILBERTO, . Pella S., Vergara A., Włochyb. dobra/very good
17269GORGEOUS Oikumena, A. Petrosiene, Litwab. dobra/very good
17270GUIDO DELL CAPO-CARO, Melinda Bakos, Węgryb. dobra/very good
17271IDG MEDGIK VAU VAILETT MACHO, I. Gladyshevskaya, Rosja
17272IGOR Charmante Perle, Diana Bardos, Węgrydoskonała/excellent
17273Smokey Valley's JANOEL, Leona Sosnova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
17274JULIANO MON Polgaris King, Riikka Kivimaki, Finlandia
17275KRISTIAN iz Palevyh Buldogov, Gabriela Jasurkova Mikutova, Czechyb. dobra/very good
17276L'AMOUR s Polya Borodina, V.N. Balieva, Rosjab. dobra/very good
17277LANCELOT S Polya Borodina, E. Schevinskaya, Rosjab. dobra/very good
17278LERANG v.d. Mestreechteneerkes, Carlos Diago Gimenez, Hiszpania
17279LIMO Kręcony Loczek, Krzysztof Sternab. dobra/very good
17280LORD OF KINGDOM iz Palevyh Buldogov, . Moskal-Bednarska, Bednarski T.b. dobra/very good
17281NESTOR iz Russkoi Skazki, D. Astashonok, Białoruś
17282NORIS von Glandorf, Eleonora Pongracz, Węgry
17283OCEAN FANTASY iz Palevy Buldog, M. Lebedeva, Rosjadoskonała/excellent
17284OSTIN P`YARI SARNA, Piotr Drgasnie do oceny/cannot be judged
17285PABLO PICASSO Milagnes, Alicja Dorota Smithb. dobra/very good
17286PICCOLO PINOCCHIO z Nadarzyna, Kerrie Moisi, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
17287PIOTRUŚ PAN z Nadarzyna, Irena Turczyńska
17288Sopianae Imperator RICK, Matyas Jolan, Węgrydoskonała/excellent
17289ROBESPIERRE di Fosso Corno, . Pella S., Vergara A., Włochydobra/good
17290SHERWOOD ze Zámeckého Źerotinu, Natálie Svatková, Czechy
17291TOTO INTER DE ELKA Gyvybés Źymé (LKD), Elina Borisova, Litwadoskonała/excellent
17292Leibool's XTRA, Olga Zabroda, Rosja
17293YASON Bona-Lee, Grażyna Tobiaszb. dobra/very good
17294Fireball Levy YUKON, . Urbańska A., Kostałkowski W.doskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

17295ALEX Beżowe Brzdące, Urszula Pieczyńskab. dobra/very good
17296BAUNTY, I. V. Kovtun, Ukrainadoskonała/excellent
17297BIBER Sto Pręg, Krystyna Barańskab. dobra/very good
17298CREAM COOKY Medaus Kvapas (LKD), Aurelijus Dzenduletas, Litwadoskonała/excellent
17299Bullinium`s DON VALDEMAR, Eleonora Pongracz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
17300EL GRECO TELEMAK iz Veseloi Semeiki, S. Aleshina, Rosjadoskonała/excellent
17301ELIAS v.d. Pleissen Aue, Ina Grohmann, Niemcydoskonała/excellent
17302EROS de Noire Beatitude, Danny Maes, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
17303GALLILEO Action Alet, Ewa Olszewskab. dobra/very good
17304GREGORY iz Samary Gorodka, Helena Peśátová, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17305Zon Mirekl KAY SNOW KAJZER, . Zabroda O., Antonohonko N., Rosjadoskonała/excellent
17306LUBIMETS PUBLIKI, A. Semenova, Rosjadoskonała/excellent
17307Hingeliblikas MOBY DICK, . Skutans M., Hint K., Estoniadoskonała/excellent
17308TAMERLAN KNYAZ KALUZHSKIY, S. Gavdyk, Rosjadoskonała/excellent
17309Daulokke's UZO LE CHAMOUR, Tove Rasmussen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
17310Dashin Dom VITYAZ V TOGROVOY SHKURE, D.D. Chirkst, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

17311ANGELO HUDSON Minimolos, Roman Kuźleckidoskonała/excellent
17312APOLO de la Bouleville, Ruben Rojas Postigo, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
17313BAKS Bulgotki Podegrodzkie, Olga Borysdoskonała/excellent
17314BENTON von Glandorf, Eleonora Pongracz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
17315BRUNO Matasz, Justyna Baloniak, Niemcydoskonała/excellent
17316CEZAR Matasz, Piotr Pielichowskidoskonała/excellent
17317French Affair's CHIVAS REGAL, Anne-Marie Nielsen, Dania
17318Smiling Thunder COULTHARD, Andras Sellyei, Węgrydoskonała/excellent
17319DARCO de Noire Beatitude, Danny Maes, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
17320EXCITING ME Action Alet, Anna Fetraś
17321FORD ESCORT Piliakalniai, Yvonne Schwed, Niemcydoskonała/excellent
17322GAIUS Potala Dalaj Lama, Tomas Pchalek, Czechydoskonała/excellent
17323GAWEŁ Draczyn, Leszek Leszczyńskib. dobra/very good
17324HAY v.d. Mestreechteneerkes, Irene Meerten-Derks, Holandiadoskonała/excellent
17325Vikont Avantur HUMMER, E.P. Indeeva, Rosjab. dobra/very good
17326MAC BUFFY v. Muppy's Place, Johanna, Ernst Fritthum, Austriadoskonała/excellent
17327MALVIN Pomada, Miroslav Julina, Czechy
17328NIKE Matuchowa Frajda, Iwona Kaczyńska-Stępieńb. dobra/very good
17329OTTO DE ELKA Gyvybés Źymé (LKD), Elina Borisova, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17330PRIMA PLACEK Dogmar, Janina Kaczmarekb. dobra/very good
17331RACADI SEA REX, Olga Zabroda, Rosjadoskonała/excellent
17332RAFAEL, Yu. B. Luschenkov, Rosjadoskonała/excellent
17333RUPERTH Mar-Gos, Susen Von Warburg, Szwecjab. dobra/very good
17334SAURO della Picadette, Maurizio Zinnani, Włochy
17335SHARM la Palette Plaisant, Tamara Olejkodoskonała/excellent
17336ULISSE de la Renaissance du Phenix, . van der Veekens L.,van Loon W., Holandiadoskonała/excellent
17337VALENTIN TAGE Cazador del Pampa, Abat Landau, Francjab. dobra/very good
17338Kiss Bully ZAMBO, Emanuela Vantini, Włochy

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

17339ADVENTIROS TUROM iz Doma Edisonya, . Welsch G., Reißner K.,, Niemcy
17340Little Predator AGAPORNIS, Miklos Pálfy, Wegrydoskonała/excellent
17341AMOR OF LOVE Król Arlekin, Monika Moskal-Bednarska
17342ARTOS von Croonenbroecks Hof, Ulla Krug, Niemcydoskonała/excellent
17343BENTON, . Zaboronok J., Borisova E., Litwadoskonała/excellent
17344Jaguar CHEWBACA JAMEL, . Carbone L., Pardue J., USAdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17345CRITJE v.d. Mestreechteneerekes, Vitali Valerio, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17346DIAMOND, A.A. Pavlikov, Ukrainadoskonała/excellent
17347DON MOUSTIQUE 2 de Soleure, . Strauss G., Jorg S., Szwajcariadoskonała/excellent
17348Fithian's EL-FREDERIK, Vivi, Ole Fithian, Daniadoskonała/excellent
17349FRODO of Little Bombardier, L. van der Veekens, Holandiadoskonała/excellent
17350GUSTAW Mieszko i Jagienka, Jarosław Makowskidoskonała/excellent
17351IVO Admiror, Beata Kucharskadoskonała/excellent
17352LEOS GOLD VANKA for Palevych Buldogov, Dorota Łędzewicz
17353MATTI Matuchowa Frajda, Agata Piotrowskadoskonała/excellent
17354OGGY DE ELKA Gyvybes Zyme, Olga Ivanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
17355OLFERT, Zofia Buczkowskab. dobra/very good
17356SINEDINE ZIDANE de la Rose des Neiges, Monique Touzet, Francja
17357TEXAS BOY v. Fivelzight, D.A. van Raamsdonk, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
17358VICKING du Fiacre de Montparnasse, Martin Dänzer, Szwajcariadoskonała/excellent
17359Svetal VIKENT EBONI, L. Sergeeva, Białoruśdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

17360MOCCA von der Monarchia, Gertrud Ando, Węgrydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

17361AMI Kaul, Karin Ulmanova, Czechywyb. obiecujący/very promising
17362A'Vigdors BENTLEY, Tatyana Nikonorova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
17363COCA COLA Janoel, Leona Sosnova, Czechyobiecujący/promising
17364ENIGMA Medaus Kvapas, Regina Vaitkunskiene, Litwaobiecujący/promising
17365FIENTJE van Met Eikenhoekje, Ingrid Verheyden, Belgiawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
17366FRAMBOZEKE van Het Eikenhoekje, Ingrid Verheyden, Belgiawyb. obiecujący/very promising
17367INDIA Collin, Maria Liebchenobiecujący/promising
17368JUSTINA v.d. Mestreechteneerkes, . Dänzer M., Meerten J., Szwajcaria
17369Hard Black Jack OPI THE ROPE DANCER, Hana Petrova, Czechyobiecujący/promising
17370PASSIA iz Palevyh Buldogov, Monika Wysockaobiecujący/promising
17371ROXI BENTLEY iz Palevych Buldogov, E. Dologanova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
17372YUZHANA, O.N. Alekseeva, Rosjaobiecujący/promising
17373Daulokke`s ZUZETTE DU NORD, Rikke Hansen, Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Mirosław Redlicki

17374Peti Llevr ADRI BEAUJOLAIS, V. Chiginskiy, Rosjadoskonała/excellent
17375AMI Złota Łza, Krystyna Barańskab. dobra/very good
17376ANAIS du Clos de Matisar, Valérie, Jean-Philippe Gambonnet, Francjadoskonała/excellent
17377Tatarczuk ANASTASIA LA-BARDOT, Birgit Tatarczuk, Daniadoskonała/excellent
17378ATYLA du Clos de Matisar, Dorota Poirierdoskonała/excellent
17379AZZURRA Dei Boulegatti, Luigi Gatti, Włochy
17380BAILEY KINIBOX, Anne-Marie Nielsen, Daniadoskonała/excellent
17381BRONTE Du Pré de Mardal, Annegret Lievre, Niemcydoskonała/excellent
17382CYBELE Orestes, Beata Stasiakdoskonała/excellent
17383DELICACY Medaus Kvapas, . Sataite V., Vaitkunskiene R., Litwadoskonała/excellent
17384DOZZY Sweet Cookies, Julita Rygierdoskonała/excellent, lok. 3
17385EDVIGA Vesely Apelsin, E. V. Parhomenko, Ukrainab. dobra/very good
17386ENJOY du Champagne, Chr., M. Weber-Zaroliagis, Grecja
17387EVA v.h. Slaghek, Francesca Di Leo, Włochy
17388EVITA QUEEN Krol Arlekin, Ewa Milewska, Norwegiab. dobra/very good
17389EVIVA SCARLLET Król Arlekin, Renata Lechojdadoskonała/excellent
17390Zon Mirekl FANTASY, Olga Zabroda, Rosjadoskonała/excellent
17391FLEURIE Bullinium's, Anne-Marie Nielsen, Daniadoskonała/excellent
17392Grand A'ne FORTUNE-LOTI, Olga Kojek, Słoweniadoskonała/excellent
17393Grand A'ne FRANCINE-NELI, Olga Kojek, Słoweniadoskonała/excellent
17394FRYGA z Piotrowego Sadu, Piotr Drgas
17395GERMAINE FRENCHIE vom Künigelberg, Johanna, Ernst Fritthum, Austriab. dobra/very good
17396Peti Llevr HILARI, A. Orlova, Rosjab. dobra/very good
17397HIPPOLYTE Potala Dalaj Lama, . Urek T., Pehar T., Słoweniab. dobra/very good
17398HONDA Collin, Ewa Olszewskadoskonała/excellent
17399IDA z Piotrowego Sadu, Małgorzata Jasulewicz-Kaczmarekb. dobra/very good
17400INKA Charmante Perle, Diana Bardos, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
17401Nastius LA CREME BRULEE, Danel Hein, Estoniab. dobra/very good
17402LEONOR v. d. Mestreechteneerkes, Francisco Cabrera Aleman, Hiszpaniab. dobra/very good
17403LIONELLA ot Palevogo Buldoga, Barbara Adamekb. dobra/very good
17404MERIE v.d. Mestreechteneerkes, Irene Meerten-Derks, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17405NEFERTITI s Polya Borodina, Denis Bernard, Francja
17406OLIVIA, M.S. Sorokina, Rosjadobra/good
17407PAMELA Milagnes, Ewa Milewska, Norwegia
17408PAY AND LOVE Milagnes, Sylwester Kałwińskidobra/good
17409PRINCESS OF PARADISE Milagnes, Agnieszka Milskab. dobra/very good
17410Zon Mirekl ROKET BOMB, Olga Tyagunova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17411TORI Maltabar, Ryszard Sołowiejdobra/good
17412Leiboll`s XERE`S, . Jensen S., Rod M., Daniab. dobra/very good
17413Daukokke's YRMELA LA BEAU, Kerrie Moisi, Niemcydoskonała/excellent
17414ZYZZY Janoel, Leona Sosnova, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

17415ANIMA du Chien-Iache, Melinda Bakos, Węgrydoskonała/excellent
17416BALBINA Sto Pręg, Krystyna Barańskab. dobra/very good
17417Bandog's CALLA LILLY, Jodi MacMahon, USAdoskonała/excellent
17418COLETT Medaus Kvapas, K. Paliliunaite, Litwab. dobra/very good
17419DAISY Baflo, Henryk Cichockidoskonała/excellent
17420DRACZNA DRAKA Draczyn, Krystyna Zbrozińska-Sobczakdoskonała/excellent, lok. 4
17421ELZA Matasz, Julita Rygierdoskonała/excellent, lok. 3
17422EXCELLENT LITTLE GIRL Bestas, Erika Stasytyte, Litwadoskonała/excellent
17423A'Vigdors FIRA FIRUZI FIORI, Marina Kanevskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17424du Champagne FLORENCIA, Judit Eisrich, Węgrydoskonała/excellent
17425KORA von Glandorf, Miquel Herrera Mateos, Hiszpania
17426Peti Llevr NINA RICCI, . Burdina, Lavrinovish, Rosja
17427Parisien SUNSHINE NORDIQUE TRUFFÉ, Vera Strandell, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
17428Leiboll`s VERSION 2, Susanne Jensen, Daniadoskonała/excellent
17429Dashin Dom VOZDUSHNY POTSELUY, D.D. Chirkst, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

17430AMBRA Jesienna Czternastka, Maria Liebchenb. dobra/very good
17431ANIFE Divći Plamen, Daniela Fuchsikova, Czechyb. dobra/very good
17432ANUBIS de L'Hermitage L'Escour, Ruben Rojas Postigo, Hiszpania
17433ARTEMIDA Franse Bodyguard, Artur Machlikb. dobra/very good
17434ARTEMIDA EMIR Czort, Katarzyna Ratajczakdoskonała/excellent
17435BEKI Betii-Su, Iwona Krajewskab. dobra/very good
17436BICHETTE Jalkon, Andrea Dvorakova, Czechydoskonała/excellent
17437BINOCHE LA JULIETTE dell'Akiris, Richard Hellman, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17438BONA Franse Bodyguard, Katarzyna Ratajczakb. dobra/very good
17439BUBA-A od Pysi Oprysi, Lidia Stachowiakdoskonała/excellent
17440CORDELIA MAJOLIE PRINCESE, Cristiana Lazzari, Włochydoskonała/excellent
17441Tiny Black DOROTHEA, Tarja Laitinen, Finlandia
17442DUDA-JO To-Jo, Tomasz S. Runkedoskonała/excellent
17443ELLIS Bohemia Hapet, Karin Ulmanova, Czechydoskonała/excellent
17444ETNA Ostap Bender, Agnieszka Milskadoskonała/excellent
17445FAMKE de la Champetre, N. Clardij, Holandiadoskonała/excellent
17446GODIVA of Little Bombardier, L. van der Veekens, Holandiadoskonała/excellent
17447HERMINA Ćmoudovo Srdce, Irene Vogel, Niemcyb. dobra/very good
17448ISIS v.d. Mestreechteneerkes, Ruben Rojas Postigo, Hiszpaniadoskonała/excellent
17449JOLIE CAROLINE LA DOUCE, Alessandra Pasteur, Włochydoskonała/excellent
17450KAIA Pomáda, Eva Wenzelová, Czechy
17451MAŁA MI Matuchowa Frajda, Piotr Matuszyk
17452MATYLDA Kryształowa Wyrocznia, Katarzyna Żyżunb. dobra/very good
17453MIA Pomáda, Eva Wenzelová, Czechydoskonała/excellent
17454Koritar-Laki MIA, Ursula Hocke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
17455MIRABELL-TARDES To Lubię, Magdalena Wytrzymalska-Wiśniewskadoskonała/excellent
17456Madrai Domus MITHRIL, Emanuela Vantini, Włochy
17457Sopianae Imperator NANI, Matyas Jolan, Węgrydoskonała/excellent
17458RITA von Kurzschwarza, Susanne Kruckenhauser, Austriadoskonała/excellent
17459SWINKA, . Smits M.J.P., Trzybinska E.I., Holandiadoskonała/excellent
17460A'Vigdors TORTILLA, Ekaterina Komissarova, Rosjadoskonała/excellent
17461TOSIA z Przyzwoitej Wioski, Lidia Stachowiakdoskonała/excellent
17462TSAREVNA NESMEYANA iz Doma Turlaj, Natalia Szewczyk Stecdoskonała/excellent
17463UCRÉCE du Clos de Matisar, Valérie, Jean-Philippe Gambonnet, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
17464VENUS de la Bouleville, Ruben Rojas Postigo, Hiszpaniab. dobra/very good
17465VIOLETTA Dei Boulegatti, Luigi Gatti, Włochydoskonała/excellent
17466Blance Noir's WILL DE MONIQUE PARIS, . Holleufer D., Skautrup H., Dania
17467Jacquella YASMIN, Peer Buchholz, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

17468CHARLOTHE v. Marvers Fortuna, . Vermeulen M., Vracken M., Belgiadoskonała/excellent
17469DEMI MOOR, S. Dikovskiy, Rosjadoskonała/excellent
17470A'Vigdors HARIBDA, N. V. Sukhanova, Rosjadoskonała/excellent
17471HILLERI iz Palevych Buldogov, Regina Vaitkunskiene, Litwadoskonała/excellent
17472IRSKA iz Palevych Buldogov, I. Vahtorova, Rosjadoskonała/excellent
17473IVĆA Suverén, Jana Vaneckova, Czechydoskonała/excellent
17474JENEVIEVA RENUAR iz Palevyh Buldogov, L. Ferubko, Łotwadoskonała/excellent
17475JOYEUSE PENELOPE MON TRESOR, Alessandra Pasteur, Włochydoskonała/excellent
17476Kiss Bully KESSY, . Pella S., Vergara A., Włochydoskonała/excellent, lok. 3
17477LIEKE v.d. Mestreechteneerkes, . Meerten J., Meerten-Derks I., Holandia
17478Parisien MISS SAMSARA SKJ VIKING, Vera Strandell, Szwecjadoskonała/excellent
17479ONLY YOU z Nadarzyna, Irena Turczyńskadoskonała/excellent
17480ORNELLA iś Gryćios, J. Sinkeviciene, Litwadoskonała/excellent
17481Asaheims SEBORG VIKINGEDATTER, . Dipl.-Pad H., Klose M., Niemcy
17482A'Vigdors TROYA, Ekaterina Komissarova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
17483UNIC du Clos de Matisar, Simone Martin, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
17484UNIVERSE D'Apollon Grab, Krzysztof Grabowski, Francja
17485Jacquella XANDRA, Peer Buchholz, Daniadoskonała/excellent, lok. 4


Cavalier King Charles Spaniel


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

17486RUBIN Tayekuna, Marta Porzecka

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

17487ACHILLE de Sophline, . Guinebert S., Gaelle S., Francjadoskonała/excellent
17488API-ANGELINA Begret, Patrycja Kmiećdoskonała/excellent, lok. 3
17489AVANTI de la Fontaine Joyeuse, . Przykucka E., Rudziński W.b. dobra/very good
17490BLACK BARRY Tress, Magdalena Borowskab. dobra/very good
17491BLACK JACK Pomeranian Beauties, Marja-Lena Sompinmaki, Finlandiab. dobra/very good
17492DIAMENT Królewski Przywilej, Alicja Munschb. dobra/very good
17493Timsar FORTUNE SEEKER, S. Frankenberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17494IMPERIAL RED Slippy Star, Dorina Rasky, Węgrydoskonała/excellent
17495Royal Hero's KENNY ROGER, Ursula Müller-Hack, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
17496OMAR Kingbjan, Paulina Kryszkob. dobra/very good
17497PRINZ PAULI Aristas Fair, . Toth S., Makai R., Węgrydoskonała/excellent
17498SEANINOWEDDINGGA Dei Comte D`eau, Anna Maria Natali, Włochydoskonała/excellent
17499SPLENDID Azalea, Dana Tosenovjanova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

17500A RED DEVIL du Temps des Irees, . Guinebert S.,Gaelle S.,Lambert, Francjadoskonała/excellent
17501ACAJU de Paseriphane, Jerzy Olszewskidoskonała/excellent, lok. 2
17502AS A LORD Rakelton's, . Toth S., Makai R., Nemeth M., Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
17503AS A MEMORIAL Rakelton's, Sandorne Nemeth, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
17504BENITO Uszatki Łaciate, Ewa Sawickab. dobra/very good
17505BENSON Uszatki Łaciate, Skulska Grażyna
17506Carhartt FLEETWOOD MAC, Ann-Theres, Kjell Hallgren, Szwecjab. dobra/very good
17507HUGO Ultima Ratio, Elżbieta Siekiereckadoskonała/excellent
17508Royal Hero's JULES VERNE, K. P. Voye, Niemcydoskonała/excellent
17509MONTOGOMERY Gosford Park, Ewa Rogowskadoskonała/excellent
17510VALENTINO NOIR de Passeriphane, Carmen Woelke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

17511ANARUK Gorcorgi, Magdalena Borowskab. dobra/very good
17512BOBHURRICANEDYLAND Dei Comte D`eau, Pietro Paolo Condo, Włochyb. dobra/very good
17513BOLOWSKI v.h. Lamslag, . Geipel N., Boelaars J.G.A., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
17514CARHAM Variety Show, Marzena Kruszewskab. dobra/very good
17515CRAIGOWL Dodge of Azalea, . Juszczyk M., Władzimiruk N.doskonała/excellent, lok. 4
17516DEFI-DAX Uczniowski Kaprys, Beata Wolniakb. dobra/very good
17517DOMINGO vom Welfenhof, Gudrun Schmoll, Niemcydoskonała/excellent
17518Royal Hero's HARPO, K. P. Voye, Niemcy
17519HONEYTOAST Dei Comte D`eau, Anna Maria Natali, Włochydobra/good
17520Amantra ITALIANO, Maurizio Bertoldi, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
17521MICHAEL Dobry Rok, Dariusz Witkowskib. dobra/very good
17522NEVAR PRINCE LUX, Y. Korolev, Rosjab. dobra/very good
17523NIXON Prokopská Hvézda, Daniela Śpaćková, Czechyb. dobra/very good
17524PORENCYBILLCODY Y. Patris Pat, Pietro Paolo Condo, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17525UMBERTO TWAI z Cisarského Mlyna, Andrea Zichova, Czechyb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

17526Freetain's A GREAT DIAMOND, Anne Grethe Lyngstad, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
17527BEN & JERRY'S v.'t Burgstse Hof, Sonia, Rassmus Wahlstedt, Szwecjadoskonała/excellent
17528BOEROENDI v.'t Burgstse Hof, Sonia, Rassmus Wahlstedt, Szwecjab. dobra/very good
17529BONIFÁC Fimfárum, Pavel Krenk, Czechyb. dobra/very good
17530BOOMER of Ardomes Delight, Vera Frans-Nuytkens, Belgiadoskonała/excellent
17531Crown Hunter EASTWOOD, Ariane Rosenburg, Niemcyb. dobra/very good
17532ENTER Złodziejska Zgraja, H.S.M. Korkusdoskonała/excellent
17533Azalea ENTHRALLING, Izabela Żerańskadoskonała/excellent
17534Royal Hero's (FCI) FEVER MY HOPE, . Przykucka E., Rudziński W.doskonała/excellent
17535FRANDISE Dei Comte D`eau, Pietro Paolo Condo, Włochydoskonała/excellent
17536Royal Hero's FREEDOM FOREVER, K. P. Voye, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
17537HAPPY z Horpu, Daniela Śpaćková, Czechydoskonała/excellent
17538KENTUCKY JOE du Chateau Noblesse (FCI), . Przykucka E., Rudziński W.b. dobra/very good
17539Babbler's MC MOZART, Ilpo Jokinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17540Miletree NIJINSKY'S SECRET, Liane Berger, Niemcyb. dobra/very good
17541Crown Hunter PADDINGTON, Heli Jarvet, Estoniab. dobra/very good
17542PICASSO vom Welfenhof, S. Frankenberg, Niemcydoskonała/excellent
17543ROYAL FANTASY THE KING OF RIVERDANCE, Urve Tipp, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
17544SERENGETICARMINE Dei Comte D`eau, Pietro Paolo Condo, Włochydoskonała/excellent
17545Lisgarth THOMAS DYLAN, Olga Jackova, Czechydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

17546ALMSBURY Zlaty Kavalir, Pavel Krenk, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
17547Royal Hero's CAVALIER'S BLACK ROGER, K. P. Voye, Niemcyb. dobra/very good, lok. 3
17548Immenhof's KENZO, Tanja Schumnn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Martha Heine

17549GERDY Sylena (FCI), H.S.M. Korkuswyb. obiecujący/very promising, lok. 1
17550Babbler's MC WOGUE, . Eerikainen A., Jokinen I.,J., Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
17551NESKA Łatek, Marta Falkiewicz

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Martha Heine

17552ABIGAYLE Górska Fantazja, Beata Radomskadoskonała/excellent
17553AGATKA-ANGELINA Begret, Jarosław Reszczyńskib. dobra/very good
17554ASHANTICARISMA Dei Comte D`eau, Pietro Paolo Condo, Włochydoskonała/excellent
17555BLACK OBSESSION Pomeranian Beauties, Ewa Lipińskadoskonała/excellent
17556BUNITA Tress, Karolina Kołaszewskadoskonała/excellent
17557CAVINO-ANGEE Fan de Zwemmer, Josef, Alena Vetesnikovi, Czechydoskonała/excellent
17558GABINA VAN HAMME LI Norsław Ramotto, Renata Studzińskadoskonała/excellent
17559Yabber HELOISE, Anniina Eerikainen, Finlandiadoskonała/excellent
17560JET SET Bonitos Companeros, . Kirschbaum M., Vorderstraße K., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
17561JOANNE vom Barnim, M. L. Lauritsen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17562Royal Hero's KARRIANNE, K. P. Voye, Niemcydoskonała/excellent
17563LILY LANGTRY vom Welfenhof, S. Frankenberg, Niemcydoskonała/excellent
17564MODELLINA SHARK Dei Comte D`eau, Pietro Paolo Condo, Włochyb. dobra/very good
17565MONA Złodziejska Zgraja, H.S.M. Korkusdoskonała/excellent, lok. 4
17566NORMA JEAN du Chateau Noblesse, . Przykucka E., Rudziński W.doskonała/excellent
17567OFELIA Kingbjan, Edyta Budzińskadoskonała/excellent
17568Azalea SUPERB, Ninka Władzimirukdoskonała/excellent, lok. 2
17569Aneridee TIA MARIA, Olga Jackova, Czechydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Martha Heine

17570ABRA Jeziorna Pianka, . Oleksiak Z., Spis J.
17571BLANCA Santana Gwellian, Agata Dominiczakdoskonała/excellent
17572COFFE R.G. Alegranda, Maria Herotdoskonała/excellent, lok. 2
17573DIRKÉ ze Západni Stráne, Zuzana Vavdova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17574ELIZABETH Kavalivi Kvavteto, Maria Mendlewskab. dobra/very good
17575GLORIA DEI BONITOO COMPANEROO, . Kirschbaum M., Vorderstraße K., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
17576Royal Hero's JOSEPHINE BAKER, K. P. Voye, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17577Liane's KIMBERLY, Liane Berger, Niemcy
17578LORI Rajska Zagroda, Tomasz Swadźba
17579PRETTY WOMAN My Exotic World, Daniela Śpaćková, Czechy
17580SWEET CHERRY Armida, Magdalena Kubińskadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Martha Heine

17581ACCRA Santana Gwellian, Liliana Jagładoskonała/excellent
17582ANASTASIA Deep Forest, Marcin Głowacki
17583ASESINA CON UN DISFRAZ Deep Forest, Aneta Joanna Jezierskadoskonała/excellent
17584BARBORKA Kavaliri Kvarteto, Beata Radomskadoskonała/excellent
17585BERUSKA Kavaliri Łvarteto, Norbert Ramotowskidoskonała/excellent
17586BREMA Krakowskie Cętki, Wojciech Niemcewiczb. dobra/very good
17587CACORKA Fimfárum, Daniela Śpaćková, Czechydoskonała/excellent
17588CATRIONA Moravia Eden, Kristove Libuse, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17589CECILY vom Barnim, M. L. Lauritsen, Niemcydoskonała/excellent
17590DOLCE VITA Deep Forest, Magdalena Kubińskadoskonała/excellent
17591ELSA Caroli Regis, Jaromir Palan, Czechydoskonała/excellent
17592KABRERA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia (FCI), Martyna Tarasiewiczdoskonała/excellent
17593Allegra KOLOMBINE, Ariane Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent
17594Allegra KRYSTABELL, Ariane Rosenburg, Niemcy
17595Galderden MAGIC LADY, Dina Lepik, Estoniadoskonała/excellent
17596MARIET v.h. Lamslag, . Geipel N., Boelaars J.G.A., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
17597MARTILLA Dei Comte D`eau, Pietro Paolo Condo, Włochydoskonała/excellent
17598Rossbonny MILKA CARHARTT, Ann-Theres, Kjell Hallgren, Szwecjadoskonała/excellent
17599PRINCESSA DONATRICE Eko-Bem, Janina Karłowskadoskonała/excellent
17600RATTELBRIDGE ROSES ARE RED, . Kirschbaum M., Vorderstraße K., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
17601SERENGETICINQUECENTO Dei Comte D`eau, Pietro Paolo Condo, Włochydoskonała/excellent
17602Stonehill`s TOBLERONE, R. Valdna-Pruel, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17603TOSCA Górska Fantazja, Elena Lomokhova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Martha Heine

17604ANGELINA-ROXANA Begret, Liliana Jagładoskonała/excellent
17605BEATRICELIMITATRICE dei Comte D'Eau, Massimo Rebonato, Włochydoskonała/excellent
17606ESKALA KSIĘŻNICZKA Randia, H.S.M. Korkusdoskonała/excellent
17607Babbler's FEMALE POVER, Ilpo Jokinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17608Royal Hero's FOLLOW MY RED DREAMGIRL, K. P. Voye, Niemcydoskonała/excellent
17609GINFIZZ Sladká Krása, Jaromir Palan, Czechydoskonała/excellent
17610HELGA v.h. Lamslag, Nancy Geipel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
17611Liane's ISN'T SHE LOVELY, Liane Berger, Niemcydoskonała/excellent
17612MAATI Tandem, Marcin Głowacki
17613Miletree MIESQUE, . Towse,Kirschbaum,Vorderstraße, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17614Ricksbury ROYAL SECRET, Dominique Zonenberg, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
17615Longbody's X-TRA SMART, Kirsten Skogstad, Daniadoskonała/excellent


Chihuahua Długowłosy-Chihuahua Long-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17616CASTRO Pod Pigwą, Katarzyna Stefańskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
17617ERAMEK ze Sibrtu, . Zakrzewska A., Wiśniewski Z.wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
17618IGNAT iz Korolevstva Gnomov, T.V. Nikulina, Rosja
17619Gibeltarik LAZY LENNY, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent, lok. 1
17620TAMMY Ave Bengal, Lilianna, Monika Nowakdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17621ALWAYS ON MY MIND The Little Jo's, Kurniawan Wihardja, Niemcydoskonała/excellent
17622AMOREK Domáci Śtésti, Janina Srogadoskonała/excellent
17623Tiddy's BEAR, . Callert, Mansson, Jarnestrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
17624CENNI vom Kladowerhaus (FCI), Beata Schmitz
17625CEZAR Isubusz, Katarzyna Rojowskadoskonała/excellent
17626CHICO vom Kladowerhaus (FCI), Beata Schmitz
17627EDI Betyniątka, Joanna Kuzior
17628MAXIMUS POBEDITEL, M. V. Parizhskaya, Rosja
17629MUSIC VELVET Hispanico, . Di Paola Nuzzo F. Raggiaschi R, Włochy
17630Sweet Indeed MY FAIR MAN, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17631PIOTRUŚ PAN Małe a Cieszy, Maria Szmelcerdoskonała/excellent
17632Misty Meadow's RIN TIN TIN, Tuula Lehtinen-Cochetti, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17633Rosamaj TAMINO, Ingrid Bultmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17634COLIN THE RIGA TOLTEC'S TECHICHI, Kristine Znotina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
17635Sweet Indeed NOW OR NEVER, Federica Depau, Włochy
17636Shah Arpilin SEVEREN, I. Gastyukhina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17637BOJAR vom Silberberg, Jitka Pacltova, Niemcydoskonała/excellent
17638CHELSI HAUS BRAVO CHOCOMASTER DANCE HELENA'S, Elena Myagkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
17639FORD FRYCEK Bajon's Happiness, Katarzyna Żabicka-Bajondoskonała/excellent
17640HEARTBREAKER von Tampico, Kurniawan Wihardja, Niemcydoskonała/excellent
17641Tiddy's HUBERT II, Finn, Hanne Rasmussen, Dania
17642JAIR Uśmiech Szkota, Marzena Bonnadoskonała/excellent
17643De Hernandez KING OF D`NOLE, Pia Smith, Daniadoskonała/excellent
17644KNOW-HOW PARADE VIVAT HELENA`S BAND Massar, Dorthe Madsen, Daniadoskonała/excellent
17645Sweet Indeed NEVERCRYWOLF, . Larsen M.H.Lethinen-Cochetti T, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
17646ON THE ROCKS DI San Gimignano, Dusan Paunovic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17647Bramerita SON OF A GUN, Hector M. Ceballos, Meksyk
17648TOCAI di Rio Galeria, Paolo Tartaro, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
17649WAGUERO Bohemia Kevin, Lubos Oravec, Czechydoskonała/excellent
17650WILLIBALD Bohemia Kevin, . Blomme G., Tilroe J., Belgiadoskonała/excellent
17651WILLUŚ LACK Złote Iskierki, Mateusz Cegłowskidoskonała/excellent
17652ZVEZDNY VETER HELENA'S BAND, Anna Filipenko, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17653Bel Ami Chis's ANGELINO, Lene Nordas Kalleklev, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
17654DENIS od Boromejek, Jirina Kuldova, Czechydoskonała/excellent
17655DIN YUMA Souvenir Cheyenne, Gladys Blomme, Belgiadoskonała/excellent
17656Misty Meadow's DONALD DUCK, Francesco Cochetti, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17657LEODAR Laskowy Veter, Alla Savieva, Rosjadoskonała/excellent
17658Bramerita LITLE BILLY, Elena Myagkova, Rosjadoskonała/excellent
17659Regniers LOVE ME TENDER, Jenny Voets, Belgiadoskonała/excellent
17660Bramerita MAN IN THE MOON, Jose Armas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
17661MAXIMILIAAN v. Nova Trinde, E.M. Loek-Sprokkelenburg, Holandiadoskonała/excellent
17662Pähkinän MIDAS TOUCH, B. Krasovska, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
17663RUSTY vom Silberberg, Sabine Bartel, Niemcydoskonała/excellent
17664SLEDE Domáci Śtésti, Jana Harantova, Czechydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17665BAJADERKA Co Ty na To, Agnieszka Rymarczykwyb. obiecujący/very promising, lok. 4
17666Gibeltarik BLACK CHERRY, J. Requena, Gibraltarwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
17667Pequeno BORN TO BE A MILLION $ BABY, Majbritt, Henrik Larsen, Dania
17668KI-KI z Petlendu, Hana Dlabolova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
17669Gibeltarik MOANY MOLLY, J. Requena, Gibraltarwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
17670OFELIE ze Strme, Lilianna, Monika Nowak

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17671ADELKA z Garlicy Duchownej, Mateusz Cegłowskidoskonała/excellent
17672ANUŚKA Rosinala, Marie Zedniková, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
17673ASTRID Biały Oleander, Katarzyna Stefańskadoskonała/excellent
17674CHARLOT z Ostravského Andilka, Lenka Piwowarczykova, Czechydoskonała/excellent
17675Apirina Meksikano DONATELLA DUPON, D. Papinigiene, Litwadoskonała/excellent
17676FAIRYTAIL Souvenir Cheyenne, . Blomme G., Tilroe J., Belgiadoskonała/excellent
17677GENTLE KISS VIVIEN, I. Krasnova, Rosjadoskonała/excellent
17678Pähkinän GRANDE MYTHE, B. Krasovska, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
17679GUAPA z Istropolytanu, Emilia Sobieszekdoskonała/excellent
17680HAITI di Rio Galeria, Paolo Tartaro, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17681MICROSCHIHUAS Moonrising Miracle, Dusan Paunovic, Serbiadoskonała/excellent
17682Sweet Indeed MY DANCING ALICE, Federica Depau, Włochydoskonała/excellent
17683NELA Nortonia, Hanna Bartmandoskonała/excellent
17684Space Invaders PRIVAT SHOKODENSHELEN, A. Baskakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17685Misty Meadow`s SUPERGIRL, Charlotte Petersen, Daniadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

17686COLETTE THE RIGGA TOLTEC'S TECHICHI, Maija Ievina, Łotwadoskonała/excellent
17687COLOMBINA Bohemia Kevin, . Jebava S., Vandelikova J., Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17688DE AMOR Bohemia Kevin, Lenka Öhling, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
17689DIANKA Bohemia Kevin, Renata Mrazkova, Czechydoskonała/excellent
17690DONAAMAPOLA Dell' Aculeo, Romano Di Raggiaschi, Włochy
17691Bramerita GOLDEN WISHES, Mirja Poimala, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
17692K-BERNADETTE von der Robinsoninsel, R. Bendzko-Schljachow, Niemcydoskonała/excellent
17693KOBRA Betyniątka, Joanna Kuziorb. dobra/very good
17694LALKA Gwiazdki z Białego Domu, Halina Romaniuk
17695Piccolinin NAMU, Jaana Casagrande, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
17696Sweet Indeed NEVER ENDING LOVE, Federica Depau, Włochydoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

17697ADÉLKA pod Bukovou Horou, Stanislav Ehl, Czechydoskonała/excellent
17698BARBORKA z Pikovické Skály, Renata Mrazkova, Czechyb. dobra/very good
17699CHANTAL Hop-Trop, Joanna Paszyńskadoskonała/excellent
17700CIARA Dar-Jake, Darina, Jaroslav Keckesovi, Słowacjadoskonała/excellent
17701Chicarillos DAMITRA, Jaana Casagrande, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
17702DASMENAH Damastro, A. Bilyk, Rosjab. dobra/very good
17703DJIULIETTA iz Grada Kateriny, I. Prokhorova, Rosjadoskonała/excellent
17704DORÉMI Souvenir Cheyenne, . Blomme G., Tilroe J., Belgiadoskonała/excellent
17705Amatika ELEGANT PARTY AT BALLYBROKE, Jappinen Pekka, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
17706Shah Arpilin EVA RUS, Heidi Santos Macias, Finlandiadoskonała/excellent
17707Misty Meadow's MAFALDA, Hector M. Ceballos, Meksyk
17708Kallebo's MEXICAN RAINA, Karl Berg, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
17709MONA Kriśtálové Oko, Leoś, Marcela Havránkovi, Czechyb. dobra/very good
17710VIKTORIA, Finn, Hanne Rasmussen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
17711WITHNEY-HOUSTON vom Silberberg, Christel Breyther, Niemcydoskonała/excellent
17712Minimo Perro's XENIA, Pia Smith, Daniab. dobra/very good
17713ZAVETNOE ZMALANIE, A. Baskakova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

17714DAIVA Malenkaja Zorachka, N. Bogdanova, Rosjadoskonała/excellent
17715DJAMILA of don Pancho, . Meerten J., Ketelslegers M., Holandia
17716Misty Meadow's DORIS SPEED, Lene Nordas Kalleklev, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
17717DYANI Chomutovsky Amorek, . Blomme G., Tilroe J., Belgiadoskonała/excellent
17718EKLARA z Źiźkova Mésta, Renata Mrazkova, Czechydoskonała/excellent
17719GIORGINA di Rio Galeria, Paolo Tartaro, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17720ISABELLA v. Nova Trinde, E.M. Loek-Sprokkelenburg, Holandiadoskonała/excellent
17721MEGGY di Pavani Claudia, Claudia Pavani, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
17722Bramerita NAUGHTY BUT NICE, Kevin, Shelda Hornby, Wielka Brytaniadoskonała/excellent
17723NAVARAMA Bohemia Mandiga, Monika Drekslerova, Czechydoskonała/excellent
17724PENELOPE Bohemia Kevin, Beata Schmitzdoskonała/excellent
17725QUARTIER DE FEMME di Rio Galeria, Romano, Marialba Di Raggiaschi, Włochy
17726Pjoddarna's RITZA, Ann Larsson, Szwecjadoskonała/excellent
17727Sweet Indeed SOGNANDO LA CALIFORNIA, Marzia Miodini, Włochydoskonała/excellent
17728Zzman's TOO FAST FOR U, . Poimala M., Harju H., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
17729ULIA z Kmochova Zatisi, A. Baskakova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

17730Chicarillos ARDITA, Jaana Casagrande, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
17731BABY Bohemia Kavin, Leona Pasecká, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
17732ESTRELLA ANITA von Hellmundin, . Ploetz, Weber, Hellmund, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
17733IUKIKO Ave Bengal, Hana Pertlova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Chihuahua Krótkowłosy-Chihuahua Smooth-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Svetlana Shevchenko

17734AWERY de Sarina, . Jebava S., Vandelikova J., Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
17735BELMONDO JUNIOR Aqq (FCI), Aneta Bańkowskanie do oceny/cannot be judged
17736A Q Q (FCI) BOND, JAMES BOND, Hana Pertlova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
17737FRODO of Tierra Colorado, Kathleen Galle, Belgiaobiecujący/promising
17738Shah Arpilin LUIDZHI PETITCLOWN, L. Androsenko, Rosjaobiecujący/promising
17739Helena's Band MU-SHU COTTON, Roman Smirnov, Rosjaobiecujący/promising
17740Gibeltarik PHILO, J. Requena, Gibraltar

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Svetlana Shevchenko

17741JLS ALEXANDER USA, Pia Smith, Daniadyskwalifikująca/disqualified
17742ALFRED BRAMERITA Clausentum, Zdena Kucerova, Czechyb. dobra/very good
17743Sanflai ASLAN, Lidia Lewandowska
17744BERT Domáci Śtésti, Jana Harantova, Czechy
17745Misty Meadow`s BEST OF LUCK, Elena Myagkova, Rosjadoskonała/excellent
17746Helena`s Band BESTSELLER MR. DANCER, Elena Myagkova, Rosjadoskonała/excellent
17747BIG KAJTEK V.D. MIDDEN PEEL, Henri Van Veen, Holandiab. dobra/very good
17748Pequeno BORN TO BE A CURIOUS GUY, Tove Moller Gregersen, Daniadoskonała/excellent
17749Pequeno BORN TO BE A GOLDDIGGER, Janni D. Kristensen, Daniab. dobra/very good
17750Shah Arpilin BUENOS DIAS HECTOR, Heidi Santos Macias, Finlandiab. dobra/very good
17751C-CHICOL Lack Złote Iskierki, Joanna Paszyńskab. dobra/very good
17752CALIMERO della Dolcemela, Mariangela Cogoni, Włochy
17753DRESSED IN RED de Arlejo, Jose Armas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
17754DZHOYSTIK iz Korolevstva Gnomov, T.V. Nikulina, Rosjab. dobra/very good
17755EAGLE the Big Bad Wolf, Dina Galle, Belgiab. dobra/very good
17756Gibeltarik HERCULES, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17757JOHAN Zuzanin Raj, Zlata Baranova, Słowacjab. dobra/very good
17758MANOUL von der Robinsoninsel, R. Bendzko-Schljachow, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
17759di San Gimignano MERCURIO, Francesco Cochetti, Włochy
17760Sweet Indeed MICHELANGELO, Ingrid Dedkova, Czechyb. dobra/very good
17761MINIMO PERRÓS PINOCKIO, Pia Smith, Daniab. dobra/very good
17762Massar MONTBLANC, Ruslan Massar, Rosja
17763Microschihuas POISON IVY, N. Tkachenko-Pershina, Ukraina
17764QUENTIN Ave Bengal, Rositta Krimmel, Niemcy
17765RANSES de Gigantes de Palma, Margarita Cańellas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 3
17766SHAH ARPILIN BENEFIS BRED PITT, E. Ryabkova, Rosjadoskonała/excellent
17767TROY ALEKSANT Nostrdam, Teresa Schweizerb. dobra/very good
17768XERTI LACK Zlote Iskierki, Anna Tyrkiel, Austria
17769ZECCHINO-PC della Dolcemela, Claudia Pavani, Włochyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17770Misty Meadow's CALL ME LUCKY, Francesco Cochetti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
17771Sunflower Sky DAMIANO, Nikol Skultetyova, Czechy
17772EAMON Dar-Jake, Joanna Kuziordoskonała/excellent
17773ENGIE La Merawiglia, Aleksander Janickidoskonała/excellent
17774GIGOLO-PC del Pasador, Avdon Tondelli, Włochy
17775GUAUPERRIMO Sumohano Mex.FCI, Rafael Sumohano, Meksykb. dobra/very good
17776Space Invaders IRMAN FON ALEKS, I. Lebedeva, Rosja
17777KONCZITO Betyniątko, . Zakrzewska A., Wiśniewski Z.doskonała/excellent
17778Dachida's LUCKY FOR SOME, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17779SPEEDY GONZALES Que Bonito, Agnieszka Stankiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
17780Yanger ZEFIR BLUE BLOND, Grethe Borup Mortensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17781Shapiro`s ADELANTE, Heidi Santos Macias, Finlandiadoskonała/excellent
17782Gibeltarik ALI, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent
17783CALYPSO aux Minis Peluches, Valerijs Galanous, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
17784CHESTER KAROL Bajon's Happiness, Katarzyna Żabicka-Bajonb. dobra/very good
17785FERRARI di San Gimignano, Majbritt, Henrik Larsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
17786Tiddy's INTANGIBLE, . Callert, Mansson, Jarnestrom, Szwecjadoskonała/excellent
17787IRIDIO PERITO von Hellmundin, . Ploetz, Weber, Hellmund, Niemcyb. dobra/very good
17788Lynpix MURPHYS LAW LUVS DORENTY, D. Entwistle, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
17789REMY-PC Della Dolcemela, Jose Armas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17790YANES Zivy Sperk, Zlata Baranova, Słowacjab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Gael Morison

17791BANDIT iz Korolevstva Gnomov, A. Baskakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17792Zzman's DIAMOND DIGGER, Jarnestrom N.A. Callert M., Mansson J.,, Szwecjadoskonała/excellent
17793Gibeltarik HUBERT, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent
17794Zzman's LASER FLAME, . Poimala M., Harju H., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17795LEO SAINZ IZ STRANY GREZ, A.I. Davidovskaya, Białoruśdoskonała/excellent
17796NIBELUNG iz Grada Kateriny, E. Ryabkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
17797SATURNO di San Gimignano, Roman Smirnov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Svetlana Shevchenko

17798BACCARA Kardasz, Wojciech Abrysiewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 4
17799The Little Jo's CIE CIE, Kurniawan Wihardja, Niemcyobiecujący/promising
17800ELAINE Zivy Sperk, Zlata Baranova, Słowacjaobiecujący/promising
17801FAITH Souvenir Cheyenne, . Blomme G., Tilroe J., Belgiaobiecujący/promising
17802KASCHTANKA Bohemia Kevin, Hana Pertlova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
17803LOLITA de Arlejo, Ivone Paim, Portugaliawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
17804Nasvit MONA LIZA, Z. Tihomirova, Łotwawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
17805VANESSA Kubibar, Dagmar Fialová, Czechyobiecujący/promising
17806Chistoso ZETA JONES, Roman Smirnov, Rosja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Svetlana Shevchenko

17807CARLA Zivy Sperk, Zlata Baranova, Słowacjab. dobra/very good
17808JLS DAFFANY USA, Pia Smith, Dania
17809ELISABETH van der Schalkenaeren, Jenny Voets, Belgiab. dobra/very good
17810Nasvit GLAMUR, Natalia Svirkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17811IBAR-II Gigantes de Palma, Margarita Cańellas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 3
17812JASANKA Bohemia Kevin, Zdena Kucerova, Czechydoskonała/excellent
17813Wav-Wav's JASMIN-A SUPERSTAR, Finn, Hanne Rasmussen, Daniab. dobra/very good
17814Gibeltarik LINNET, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17815LORA Amarant, Judit Eisrich, Węgrydobra/good
17816Misty Meadow`s LUCKY FORTUNE, Charlotte Petersen, Daniab. dobra/very good
17817Alea's MARE CRISIUM, . Callert, Mansson, Jarnestrom, Szwecjab. dobra/very good
17818Massar MIA-MIA, Ruslan Massar, Rosja
17819Space Invaders O SOLE MIO, A. Baskakova, Rosjadoskonała/excellent
17820de Gozétte TISCHA, . Karlsson J., Milvi L., Finlandiadoskonała/excellent
17821TUŃTA Kubibar, Dagmar Fialová, Czechyb. dobra/very good
17822VANILLE della Dolcemela, Mariangela Cogoni, Włochy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

17823CHAKIRA BONITA Desierto del Perro, A.E.L Poot, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
17824Misty Meadow's ENVOGUECHANEL, Lene Nordas Kalleklev, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
17825EVITA el Mariachi, Dina Galle, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

17826ANGIE von den Holzweissiger Spitzbub, Gabriele Gauter, Niemcydoskonała/excellent
17827Chipau CHAMPAGNE, Karl Berg, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17828DONAZAPTILLA Dell' Aculeo, Romano Di Raggiaschi, Włochy
17829GUANITA CUPITA de Arlejo, Jose Armas, Hiszpaniadoskonała/excellent
17830MENKANTA de Arlejo, Jose Armas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
17831Gibeltarik MISS ARMIDA, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent
17832Tiddy's PEANUT, . Callert, Mansson, Jarnestrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
17833Namkliv PRIVATE DANCER, Marja Kosonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
17834ROSIE v.h. Stevensvaartje, C. Lavrijsen, Holandia
17835Shah Arpilin SUZI, Heidi Santos Macias, Finlandiab. dobra/very good
17836ZOE di Busné Valerio, Claudia Pavani, Włochydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

17837Svetlana's Feishn ARINA RODIONOVNA, N. Tkachenko-Pershina, Ukraina
17838Misty Meadow's FIREOPAL, Francesco Cochetti, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
17839JOYCE Ave Bengal, . Jebava S., Vandelikova J., Czechydoskonała/excellent
17840LIVIA KASSOVIA Nová Dubnica, Darina, Jaroslav Keckesovi, Słowacjadoskonała/excellent
17841Dachida's LUCKING GOOD, J. Requena, Gibraltardoskonała/excellent, lok. 4
17842Sanflai MATILDA, Valerijs Galanous, Łotwa
17843Chabinas PRINCESS AZALEE, Ruth Roséen Larsson, Szwecjadoskonała/excellent
17844REBECCA del Pasador, Avdon Tondelli, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
17845ROSSA LA SERA di Rio Galeria, Paolo Tartaro, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17846Zzman's SHOWSTOPPER, Mirja Poimala, Finlandiadoskonała/excellent
17847TINA del Pasador, Mariangela Cogoni, Włochy
17848Shah Arpilin TU-TASHKA, L. Androsenko, Rosjadoskonała/excellent
17849Sumohano (Mex FCI) VIVA FRIDA, Rafael Sumohano, Meksyk


Chin Japoński-Chin / Japanese Chin


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17850AOSHI de la Source D' Age, Evelyne Sabatier, Francjab. dobra/very good
17851FUJIWARO Stribrny Drak, Barbora Dlugosova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
17852OMIKUDZI FABERGE UNIKUM OF HIN SATORI, N.E. Shilovy, Rosja
17853Hin Satori REY ROKUGATSU, Fatima Udud, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
17854Hin Satori RYUKONO URESIY, Silvi Kupinskaja, Estoniadoskonała/excellent
17855Roseheaven`s SAN-JAFFA, Grete Hojer, Daniadoskonała/excellent
17856TETSUO, Marco Piovano, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
17857Fuinrando XERIEX, . Jappinen P., Armas J., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17858Aikemuno ZHAN-KLOD BANDAMM, . Kovalevskaya G., Romanovskaya, Rosjab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17859NASHIKO Astarte Gold, Irena Jefimowab. dobra/very good
17860Omikudzi SEVERNY VARYAG OT HIN SATORI, N.E. Shilovy, Rosja
17861Homerbrent SHIN SHI, Elena Shevchenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17862AKAI Chaneira, Doris Goepel, Niemcydoskonała/excellent
17863BRIZ YAKUDZA Bassy Laury, O. Verbina, Rosjadoskonała/excellent
17864Joshaidas CAMERON, . Penttila, Niemela, Finlandiadoskonała/excellent
17865DAWID Rajton-Bost, Maria Maciejewskab. dobra/very good
17866Maringvar GENRIK, Kylliki Kyttis, Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
17867Tantsuyushii Veter KAPTAIN NEMO, L. Plotnikova, Rosjadoskonała/excellent
17868Yamadori KONTENTEKI, E. Sidorenko, Rosjadoskonała/excellent
17869Aikemuno LEKSUS, . Kovalevskaya G., Romanovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
17870MILARGO von Reifra, R. Janssen-Spits, Holandiadoskonała/excellent
17871Aikemuno RIKO, . Kovalevskaya G., Romanovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
17872SAJMON Dolina Nero, Irena Jefimowadoskonała/excellent
17873Fuinrando SISU, . Jappinen P., Armas J., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17874Soluppgangens CASANOVA, . Penttila, Niemela, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
17875Roseheaven`s CROWN PRINCE, Inger Jorup, Daniadoskonała/excellent
17876DJANGO OUTLAW von Reifra, R. Janssen-Spits, Holandia
17877High Chin's HARD TO RESIST, Robert Wellinton, Węgrydoskonała/excellent
17878KINAS KRIZÁNTEMA AISAKO DAN RU, Baiba Vevere, Łotwadoskonała/excellent
17879LEVICH FROM THE RODALI CAVALIER, . Van Baaren-Grob, Shevchenko, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
17880Sangria Taikhan LORD OF THE DANCE, Marco Piovano, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
17881Aikemuno NISSAN BLUE-BERD, . Kovalevskaya G., Romanovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
17882Fuinrando VIKING LINE, Francois, Helene Marcinkowski, Francjadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17883LEDIJA LOFTINESA ISHIBO-IT, Eduards Martinsons, Łotwaobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17884Roseheaven`s CAMILLA, Grete Hojer, Daniab. dobra/very good
17885Omikudzi FLEUR FORSYTE, N.E. Shilovy, Rosja
17886Hin Satori HAKIGITSU, Vadim Kaljulaid, Estoniab. dobra/very good
17887San Monstr HANAMI, N. Vistoropskaya, Rosjab. dobra/very good
17888HAPPY GIRL no Chasen, Doris Goepel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17889Hin Satori LISSA KIN, Cirman Spela Briski, Słoweniab. dobra/very good
17890Hin Satori MARJA KRASAVITSA, Marja Kurittu, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
17891NORIKO Akwamaryn, Dorota Kasprzakdoskonała/excellent, lok. 4
17892Homerbrent YASUMI, P. J. Van Baaren-Grob, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17893Stail Aikemuno ERIKA, M. Klepikova, Białoruśb. dobra/very good
17894Yamadori LIK ANGELA, M. Radushnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17895Hin Satori LINABIKARI ZVEZDA ASKONY, Anna V. Yaschikhina, Rosjab. dobra/very good
17896Hin Satori NIMOTO, . Matveeva O., Shevchenko E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17897SZIU-CZING Imparato, Danuta Boreckab. dobra/very good, lok. 3
17898Tantsuyushii Veter ZHEMCHUZHAYA MOZAYKA, L. Plotnikova, Rosja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17899Fuinrando EVITA, . Jappinen P.Armas J.Mattsson A., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17900GAJA Elegantia Morum, Halina Mazurek
17901Yamadori GYOROGYORO MIRU, M. Radushnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17902HIMIKO, Irena Jefimowadoskonała/excellent
17903Roseheaven's SARINA, Lis L. Lanosvig, Daniab. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Izumi Awashima

17904Aikemuno CHIO-CHIO SAN, . Kovaleva S., Kovalevskaya G., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
17905Shannon CLASSICWON, R. Janssen-Spits, Holandiadoskonała/excellent
17906Chinart IMPERATRITSA EKATERINA, P. J. Van Baaren-Grob, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
17907Roseheaven`s JADE MERMAID, Grete Hojer, Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
17908KIROKI do Vale Negro, Marco Piovano, Włochydoskonała/excellent
17909Fuinrando MILJA, . Jappinen P.Armas J.Mattsson A., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4


Chiński Grzywacz-Chinese Crested Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

17910Vivat Sanraiz ALL INCLUSIVE, Y. Hitrova, Rosjawyb. obiecujący/very promising
17911ANGEL LOOK Bellagio, Anna Oleksikwyb. obiecujący/very promising
17912Oriental Jokes BEST OF BEST FOR SOLINO'S, . Schultz I., Hendel M., Niemcywyb. obiecujący/very promising
17913Laureola's HARRY POTTER, Regina Bregenzer, Austriawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
17914HIPER Chrustowski, Alicja Testkawyb. obiecujący/very promising
17915LERRI Ćićiko, Miroslava Vuchova, Czechywyb. obiecujący/very promising
17916OLIVER Modry Kvét, Libuse Brychtova, Czechydyskwalifikująca/disqualified
17917ORLEAN SO PRETTY DOGS, Yu. G. Zhulinskaya, Ukraina
17918Secret RAJSKI PTAK, Hanna Orzechowskaobiecujący/promising
17919Zholesk ROKAMBOL, Ganipolskaya, Rosjawyb. obiecujący/very promising
17920SUTTER HOME Sua Sponte, . Domosławska A., M-Tilstra B.wyb. obiecujący/very promising
17921VIVAT Germanika, Adam Ostrowskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 4
17922Sasquehanna (FCI) ZACHÓD, Małgorzata Supronowiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
17923Sasquehanna ZACHWYT, I. Kosinova, Rosjaobiecujący/promising
17924ZHOLESK FENIKS z Ekipy Klejnot, I. Manchunskaya, Rosjawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Vlastislav Vojtek

17925Watwald AMARILLIS, Roberta Rocchini, Włochydoskonała/excellent
17926Stars at Sea BACCARAT, Katja Pustovrh, Słowenia
17927Dragon Moon C ME AT SUA SPONTE, . Domosławska A., Malinowska A.doskonała/excellent
17928Vivat Sanraiz CAMPARI, Elena Matveeva, Rosjadoskonała/excellent
17929Fantastik Cashmir DRIM SPEIS HUGO HANTER, I. Scherbakova, Rosjadoskonała/excellent
17930Zorrazo DUKE OF HAZZARD, Marika Fredrikson, Finlandiadoskonała/excellent
17931EARAGORN Little Champs, Frederic Cornet, Francjadoskonała/excellent
17932Sea Fire's FAITHFUL FALKOR, Ivana Subinova, Słowacjadoskonała/excellent
17933Sasquehanna FAKIR, Judith Freudenberg, Niemcydoskonała/excellent
17934Laureola`s FINAL COUNTDOWN, Johanna, Ernst Fritthum, Austriadoskonała/excellent
17935GENESIS z Lubuskiej Wsi, Olga Golovanovab. dobra/very good
17936HAAVIO Pastoral, Anna Jaśkiewiczb. dobra/very good
17937HOBBIT Pastoral, Monika Rulakb. dobra/very good
17938HOKKAIDO Helvetius, Agnieszka Okrasadoskonała/excellent
17939IDEALISTA Germanika, . Kruczek J., Ostrowski A.doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
17940KAY Ćićiko, Miroslava Vuchova, Czechyb. dobra/very good
17941KIM Ćin-Ćin Pet, Linda Citova, Czechydoskonała/excellent
17942KIM Pupo-Haichi, Jana Kvicalova, Czechydoskonała/excellent
17943KING KONG de Gabritho, Nicole Olivieri, Włochy
17944Poarott KOLJA, . Majdlenova K., Ostrowski A., Słowacjadoskonała/excellent, lok. 4
17945Suanho`s NADAKO, Susie Anger-Söderberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
17946OUDI Super Ciapki, Daria Hupka
17947Sasquehanna PALERMO, T. Tusheva, Rosjab. dobra/very good
17948Secret PAN I WŁADCA, Anna Rychlewskadoskonała/excellent
17949Secret POKAŻ KLASĘ, Joanna Grabowska
17950SHIMRON MERON iz Gavaona, G. Korneva, Rosja
17951Prefix TRAFALGAR, Agronius Gunilla, Szwecjadoskonała/excellent
17952VIVAT SANRAIZ Campari, Elena Matveeva, Rosja
17953Sasquehanna WELON, Elena Piskareva, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
17954WERISSIMO Rossini, Joanna Mikułab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Vlastislav Vojtek

17955ALFY-FILIP Rodinná Pouta, Monika Bejćková, Czechydoskonała/excellent
17956ARTUSH od Teareibi, Krystyna Święckab. dobra/very good
17957BAHIR al Shraifi, Sarka Kratochvilova, Czechydoskonała/excellent
17958BARONI Di-Gabriellas, Gabriele Damschen, Niemcy
17959CEE JAY Al Shraifi, Lenka Vavrova, Czechydoskonała/excellent
17960Zorrazo CHIN-CHIN, Marika Fredrikson, Finlandiadoskonała/excellent
17961CHINOOK Odelli, Beata Lipskab. dobra/very good
17962Cocolores DON CAMILLO, Susanne Haas, Niemcydoskonała/excellent
17963EMELYAN ATAMAN ot Volnogo Psa, . Galyuzina, Ilyina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
17964FOKUS z Gangu Łysych, Beata Paśkiewiczdoskonała/excellent
17965JASON z Jasné Hvézdy, Daria Hupka
17966JE T'AIME of Honeycroft, Alain Ducret, Szwajcariadoskonała/excellent
17967KROWN PRINCE Volshebnaja Loshadka, T. Romanova, Rosjadoskonała/excellent
17968MARTINI Sua Sponte, Anna Domosławskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
17969NEW DIMENSION von Shinbashi, Andreas, Marion Korner, Niemcydoskonała/excellent
17970OUT OF CONTROL von Shinbashi, J. Kremnevoy, Rosjab. dobra/very good
17971Lohamras PEPPERMINT ROCK, Marie-Louise Dahlqvist, Szwecjab. dobra/very good
17972Zholesk PICH PAY, Ludmila Moskaleva, Rosjadoskonała/excellent
17973Sherabill PLAYBOY, Erika Rozsa, Węgrydoskonała/excellent
17974REQUEST IT HOT AT N'CO, I. Scherbakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
17975Vivat Sanraiz RETURN ALL THE CHAMPIONS, L.V. Zaharchenko, Ukraina
17976SAPHIR Germanika, Adam Ostrowskidoskonała/excellent
17977Moonswift SWALLOW INDIGO, Magdalena Hudakovadoskonała/excellent
17978Legends THE GREAT CONTENDER, . Schultz I., Kruse J., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Vlastislav Vojtek

17979ACE-OF-BASE, Pia Malm, Szwecjadoskonała/excellent
17980ADVOCAAT Black Dragon, Anna Oleksikb. dobra/very good
17981ARTIK Golfik, Sońa Kantová, Czechydoskonała/excellent
17982ASKO Ele-Melek, Joanna Glucklichdoskonała/excellent
17983De la Mahafu's ATOMIX, . Majdlenova, Furulund, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
17984BENN Ga-He-Mi, Katerina Sárkányová, Czechydoskonała/excellent
17985BETTER BE TRUE of Angel's Legacy, . Vermeij J., Florecka S., Holandiadoskonała/excellent
17986Vivat Sanraiz CHOIS OF GOTS, . Kosinova I., Matveeva E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
17987DAIMOND BLACK Avokaduh, Karolina Musilova, Czechy
17988Sasquehanna DENVER, Ekaterina Tomina, Rosja
17989Sasquehanna DERWISZ, Watten, Paola Micara, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
17990DOBRYNYA NIKITICH ot Volnogo Psa, Ghalyuzina, Rosjadoskonała/excellent
17991Sun-Hee`s DRESSED FOR SUCCESS, Catalina Guatsfson, Szwecjadoskonała/excellent
17992Sasquehanna DZIEWIERZ, Irina Hodina Aleksandrowna, Rosjab. dobra/very good
17993ELITE SUNSHINE von Hellmundin, . Ploetz, Weber, Hellmund, Niemcyb. dobra/very good
17994ENRIQUILLO Avokaduh, Magdalena Hudakova, Czechydoskonała/excellent
17995FADIA GOU GOU Avokaduh, Th. Hovener, Niemcydoskonała/excellent
17996GREMLIN GUCIO Casidi, Monika Tuliszewskadoskonała/excellent
17997HAZARD z Gangu Łysych, Joanna Grucadoskonała/excellent
17998ICE ANGEL z Haliparku, Jitka Horakova, Czechyb. dobra/very good
17999QUANDO Sub Divo, Anna Strzodadoskonała/excellent
18000Prefix SINGAPORE SLING, Agronius Gunilla, Szwecjadoskonała/excellent
20887FLIRTING BOY von Sinbashi, I. Scherbakova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Vlastislav Vojtek

18001Oriental Jokes U.S. MARSHAL, Kati Savilepo, Finlandiadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Vlastislav Vojtek

18002V-MAX du Domain du President, Gerd Bastholm, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18003VASCO Rosa Thea, Anna Rychlewskadoskonała/excellent
18004VENI OTELLO Sub-O-Divo, Magdalena Kućkodoskonała/excellent
18005VOLCANO NEGRO Sub-O-Divo, Mariola Laskowska
18006WERSET Germanika, . Nadolna D., Ostrowski A.doskonała/excellent
18007WOOLI Armator, Katarzyna Kunikowskadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Vlastislav Vojtek

18008Zorrazo ADONIX, Marika Fredrikson, Finlandiadoskonała/excellent
18009AGENT z Gangu Łysych, Joanna Grucadoskonała/excellent
18010Sasquehanna (FCI) ALEN, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent
18011CAMPARI Sua Sponte, Anna Domosławskadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
18012CODY z Haliparku, Libuse Brychtova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18013CORTI Certova Stena, Jitka, Libor Konecni, Czechy
18014CRIS Certova Stena, Jirina, Petr Salatovi, Czechydoskonała/excellent
18015CYPISEK z Gangu Łysych, Beata Paśkiewiczdoskonała/excellent
18016DONOVAN Pastoral, Sława Jędrzyńska-Chudzińskab. dobra/very good
18017DUKE Sub Divo, Danuta Marciniakdoskonała/excellent
18018Zholesk DZHOKER, Ekaterina Tomina, Rosjadoskonała/excellent
18019Eugenios FLY ME TO THE MOON, Liv Sletten, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
18020Hibacka`s HERCUL POIROT, Catalina Guatsfson, Szwecjadoskonała/excellent
18021Prefix HOLD YOUR HORSES, Agronius Gunilla, Szwecjadoskonała/excellent
18022Family Song's HOPKIRKLACHESIS, Ondrej, Iveta Dudasovi, Słowacjadoskonała/excellent
18023Lohamras HOT SHOT PANDA BOY, Gerd Bastholm, Szwecjadoskonała/excellent
18024KEEP ON TRUCKING WhisperingLn', Gabriele Thoma, Austriadoskonała/excellent
18025KOSMODROM Aguna, Agnieszka Stobieckadoskonała/excellent
18026NABAB Germanika, Adam Ostrowskidoskonała/excellent, lok. 4
18027Zholesk NEVIL, Liudmila Lavrova, Mołdawia
18028NOBEL Sub Divo, Anna Urbańska-Pihowiczdoskonała/excellent
18029Taijan Dreamer PETER PAN, Wendy, Patrik van Oosten, Holandiadoskonała/excellent
18030Zholesk PILGRIM, I. Denisova, Rosjadoskonała/excellent
18031SAMPAN BASTA, L. Ganipolskaya, Rosjadoskonała/excellent
18032SANSAJ ot Pushi, A. Makarova, Rosjadoskonała/excellent
18033SUMAH SPAOS FAGRID, G. Korneva, Rosja
18034Kitayskiy Shelk TSIKLAMEN, A. Ugarov, Czechy
18035Sasquehanna WERTER, Marina Baydakova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Vlastislav Vojtek

18036CENN Modry Kvét, Lenka Fritschova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

18037ABBY Moravian Canis, Petra Sladkova, Czechyobiecujący/promising
18038BAKSAN Pokerowy Żywot (FCI), Elżbieta, Krzysztof Błażkówwyb. obiecujący/very promising
18039CORY Bos Bohemia, Milada Kovárová, Czechywyb. obiecujący/very promising
18040DREAM IN SUMMER'S NIGHT Apriori Vip, Helena Orlova, Rosja
18041De La Mahafus ESME, Maria Haguinius, Szwecjawyb. obiecujący/very promising
18042FANTASTIC KASHMIR LOVELY LADY, Helena Orlova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
18043Solino's FIORUCCI, . Schultz I., Kruse J., Niemcywyb. obiecujący/very promising
18044Laureola's HALLE BERRY, Regina Bregenzer, Austria
18045I`M SO PREETY Pastoral, Romana Kurnatowskawyb. obiecujący/very promising
18046KOŁYSANKA z Gangu Łysych, Joanna Grucaobiecujący/promising
18047LI-EN Ćićiko, Katerina Toupalova, Czechyobiecujący/promising
18048Shivery LIN YI, Darija Huzimec, Słoweniaobiecujący/promising
18049LINDA z Jasne Hviezdy, Mariola Laskowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18050MAKUTRA Sasquehanna, Anna Chrustalewa
18051MELODIA GREZ, Natalia Jakimova, Rosjawyb. obiecujący/very promising
18052Volshebnaja Loshadka NEFERTITI, T. Romanova, Rosja
18053NEW WAWE MADAME NICOLE de Gabritho, Nicole Olivieri, Włochy
18054OLEGRO KATRIN LEGENDARY BLONDY, Oksana Serova, Rosjawyb. obiecujący/very promising
18055Secret RADOŚĆ O PORANKU, . Grabowska J., Mannessen-Tilstrwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
18056Secret RODOWE ZŁOTO, Joanna Grabowska
18057Shira SALSA, Anna-Lena Nilsson, Szwecja
18058SAWIGNON Sua Sponte, . Wilczek M., Bukowczan P.
18059Bi-Lav Plus TIRAMIS`S, Liudmila Lavrova, Mołdawia
18060VALAQUENTA Germanika, Adam Ostrowskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

18061A CHARMED TEMPTATION of Exotic Dog's, . Ploetz, Weber, Hellmund, Niemcydoskonała/excellent
18062ALFA LAVAL HELLOUIN, T. Zhukovskaya, Rosjab. dobra/very good
18063ALFA LAVAL HIT PERSONA, G. Truhina, Rosja
18064ALFA LAVAL HOLIDAY, S. Novikova, Rosja
18065AYSHA Charlie Jane, Alena Sivanova, Czechyb. dobra/very good
18066CHERISH MY LOVE Fantasy Island, Monika Keller, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 3
18067CRAZY LOVE of Angel's Legacy, Sylwia Florecka, Holandiadoskonała/excellent
18068DEBECJA z Ogrodu Fauny, Edyta Ziółkowskab. dobra/very good
18069DENORVIK FANTASTIKA DASTI, Marina Baydakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18070Zorrazo DISNEY DESIGN, Kati Savilepo, Finlandiab. dobra/very good
18071EFFECTIVE Nesjana, Hanna Orzechowskadoskonała/excellent
18072HAPPY Amitycja, Danuta, Bartosz Włosikdoskonała/excellent, lok. 2
18073HRIZANTEMA iz Sozvezdia Psov, A. Polyakov, Rosjadoskonała/excellent
18074IMPREZKA z Gangu Łysych, . Paśkiewicz B., Gruca B.doskonała/excellent
18075INTRIGA MOONSWIFT Rus Foreva, Irina Hodina, Rosjadoskonała/excellent
18076ISABELL Gavany's Bohemia, Jirina, Petr Salatovi, Czechydoskonała/excellent
18077ISKIERKA z Gangu Łysych, Joanna Grucab. dobra/very good
18078JAGÓDKA z Gangu Łysych, Agnieszka Mazurekdoskonała/excellent
18079JOKKO Amitycja, Bożena Młodożeniecb. dobra/very good
18080KALINE of Honeycroft, Alain Ducret, Szwajcariadoskonała/excellent
18081KELLY Pupo-Haichi, Lenka Fritschova, Czechydoskonała/excellent
18082KOH-I-NOOR de GabriTho, Minna Westerlund, Finlandiadoskonała/excellent
18083Poarott LY DE GABRITHO, Cathrine Walsoe, Norwegia
18084Poarott MAKYTA, Pia Malm, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
18085NELY Pupo-Haichi, Hana Hrciakova, Czechydoskonała/excellent
18086Secret PIERWSZA DAMA, Joanna Grabowska
18087Sasquehanna POMERANIA, Elena Matveeva, Rosjab. dobra/very good
18088Sasquehanna PRIMAWERA, Liudmila Lavrova, Mołdawia
18089RAMONDA Lavandula, My Engelin, Szwecjadoskonała/excellent
18090SHE SINGS SOPRANO N'Co, N. Kremneva, Rosjadobra/good
18091TASMINA Kozłówkowy Wzgórek, Agnieszka Mazureknie do oceny/cannot be judged
18092Sun Hee`s TEMTATION, Helena Karlsson, Szwecja
18093TENDER TOUCH of Roxy's Pride, . Mannessen-Tilstra, Mannessen, Holandiadoskonała/excellent
18094Reject's TWO OF A KIND AMBER, . Sletten L., Berg B., Norwegia
18095UNESSA Favonius, Jolanta Mikołajczykdoskonała/excellent
18096X-TREME BEAUTY von Shinbashi, Irina Ketova, Rosja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

18097AHITI DE L' Arche de la Tuilerie, Michel Trouble, Francjadoskonała/excellent
18098BELLIZA AGUNA Boska Kate, Agnieszka Stobieckadoskonała/excellent
18099CALINECZKA Drużyna Marzeń, Beata Sierutadoskonała/excellent
18100Zorrazo CHEERS, Kati Savilepo, Finlandiadoskonała/excellent
18101CHER Odelli, Elżbieta Cierżniakdoskonała/excellent
18102Caprioso DAI-SY-STAR, Helle Hersted, Dania
18103ECRU Nesjana, Agnieszka Okrasadoskonała/excellent, lok. 2
18104ELISCHA ze Zatopené Chajdy, Tana Voznikova, Czechydoskonała/excellent
18105FANTAZIA iz Yablonevogo Sado, I. Krasina, Rosjadoskonała/excellent
18106FISIA Guernica, Katarzyna Pietrzakb. dobra/very good
18107Vernisazh Mari FURORA, Marina Baydakova, Rosja
18108Poarott IRINA, Katarina Majdlenova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18109KRUELLA z Jasne Hvezdy, Jitka Schvalierova, Czechydoskonała/excellent
18110LUCY Pupo-Haichi, Denisa Bodova, Czechy
18111MADEIRA Sua Sponte, Peter, Ingrid Stolzenbach, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
18112MIDNIGHT MURIEL Shadow White, Anna Strzodadoskonała/excellent
18113NIKITA Modry Kvét, Milena Kotasová, Czechyb. dobra/very good
18114NONŁANA POKEROWY ŻYWOT Super Ciapki, Elżbieta, Krzysztof, Joanna Błażkówdoskonała/excellent, lok. 4
18115OLEGRO KATRIN PRIMADONNA, Ekaterina Tomina, Rosjadoskonała/excellent
18116PEPPERMINT SWEET von Shinbashi, Annerose Demski, Niemcydoskonała/excellent
18117Ridgecrest's PRINCESS ELORA DANAN, Susanne Bergsköld, Szwecjadoskonała/excellent
18118ROZA Rossini, Teresa Pawelecb. dobra/very good
18119Family Song's ULIEN, Ondrej, Iveta Dudasovi, Słowacjadoskonała/excellent
18120VANESSA FOR Rus Lorens, M. Lisov, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

18121Hibacka's AMAZING ADVENTURE, Alexandra Forth, Szwecja
18122ARANKA Gabri-Aki, Radka Ruźićková, Czechydoskonała/excellent
18123CORVETTE Grzywacz, Ewa Dobrowolskadoskonała/excellent
18124Newbourne CRYSTALEYE, Bruno Ljolje, Chorwacjadoskonała/excellent
18125DONIA Chrustowianki, Alicja Wytrzyszczakb. dobra/very good
18126EMA Ćićiko, Lucie Mavlerova, Czechyb. dobra/very good
18127Sasquehanna (FCI) EMILDA, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent
18128FANTAGHIRO Zikkurat, Sława Jędrzyńska-Chudzińskadoskonała/excellent
18129FIJI FUJITA Avokaduh, Magdalena Hudakova, Czechy
18130KASIOPEA z Jasne Hvezdy, Iwona Krawiecb. dobra/very good
18131LADA Modry Kvét, Jitka Horakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
18132Killoughy LYN, . Carroll D.D., Hanlon E., Francjadoskonała/excellent, lok. 3
18133Prefix MY DARLING CLEMENTINE, Susanne Bergsköld, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
18134Zholesk NATUREL, . Mannessen-Tilstra, Mannessen, Holandiadoskonała/excellent
18135PERSPEKTYWA Germanika, Adam Ostrowskidoskonała/excellent
18136Zholesk RAISKAYA PTICHKA, L. Ganipolskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18137Prefix SWEDE SMELL OF SUCCESS, Agronius Gunilla, Szwecjadoskonała/excellent
18138Liddyleaze TAKE A BOW, Alexandra Forth, Szwecja
18139TESSALINA Favonius, Jolanta Mikołajczykdoskonała/excellent
18140VA-SHUN-LI-DE L' Arche de la Tuilerie, Michel Trouble, Francjab. dobra/very good
18141VERONICA Rosa Thea, Katarzyna Zienkiewiczdoskonała/excellent
18142Sun Dan VIVA FINLANDIA, Marika Fredrikson, Finlandiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

18143BABSY FACE XANTUSIA, Katarzyna Zienkiewiczdoskonała/excellent
18144Volshebnaja Loshadka BARBARIS, T. Romanova, Rosjadoskonała/excellent
18145Suanho's BELLACOOLA, Susie Anger-Söderberg, Szwecjadoskonała/excellent
18146E-SEXY Pastoral, Romana Kurnatowskadoskonała/excellent
18147EL DJAZAIRA Avokaduh, Magdalena Hudakova, Czechydoskonała/excellent
18148Anastasiya ELPAIN FRESH, T. Tusheva, Rosja
18149GERMANIKA Sasquehanna, Adam Ostrowskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18150GOLDEN MEDAILLON von Shinbashi, Irina Ketova, Rosjadoskonała/excellent
18151KIARA Modry Kvét, Ivana Strnadova, Czechy
18152METAXA Sua Sponte, Anna Domosławskadoskonała/excellent
18153Secret NA WEGĘ ZŁOTA, Joanna Grabowska
18154Reject's NUMBER ONE CHINA, . Sletten L., Berg B., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
18155ORCHIDEY ORCA od Chlpiku, Regina Bregenzer, Austriadoskonała/excellent, lok. 3
18156Zholesk PINOKOLADA, Ekaterina Tomina, Rosjadoskonała/excellent
18157Sasquehanna PLISA, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent
18158Zholesk PRIMAVERA, L. Ganipolskaya, Rosja
18159Prefix REALLY SOMETHING, Agronius Gunilla, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
18160SASQUEHANNA ORLA Germanika, Adam Ostrowski
18161SUNSHINE REGGAE Zikkurat, Ewa Antczakdoskonała/excellent
18162TIFFANY von Shinbashi, . Schultz I., Kruse J., Niemcy
18163Taijan Dreamer TINKERBELLE, Wendy, Patrik van Oosten, Holandiadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

18164ABRA CADABRA My Exotic World, . Ploetz, Weber, Hellmund, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18165ANGELIKA Nezkrotná Markyza, Jitka Horakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Coton de Tulear


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

18166EMOUVANT AUX LERMES Batiskaj (FCI), . Zarzyńska J., Łupińska B.wyb. obiecujący/very promising, lok. 3
18167ENCHANTE PRINCE Batiskaj (FCI), Katarzyna, Marek Oleksywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18168Mi-Toi's GENTLEMAN QUALITY AT SIRIUS, . Ortiz L., C., Osborne P., USAwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

18169ELBERY Best of Cotton, Renata Tichonova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18170FAIRYTALE PRINCE znad Łydyni, Elżbieta Brzezińskab. dobra/very good
18171Whiteheart Lane KARATE KID, Teija Santala, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18172KIMANI Cattledrivers Castle, R. E. Tuinstra, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
18173Mi-Toi's LE TOUR DE FRANCE, Luis, Carmen Ortiz, USAb. dobra/very good
18174Coton-Land's OLIVER, Lillian, Preben Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

18175Cotberi AFRIC, Katarzyna Michalskab. dobra/very good, lok. 4
18176Cartoonland`s APACHE, Zita Vondrová, Czechyb. dobra/very good
18177Cartoonalnd's ARIZONA DREAM, Monika Zbrankova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18178EROS of the Swift Cotton, Christian Decolvenaere-Tibbe, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
18179Cartoonland's VANUPIEDS, Damman, Francjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

18180BAR-KEN'S BLAME IT ON RIO at Mi-Toi's, Luis, Carmen Ortiz, USAdoskonała/excellent, lok. 3
18181BUDDY of the Swift Cotton, Christian Decolvenaere-Tibbe, Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
18182CHABLIS of The Swift Cotton, Dominique Wessaert, Belgiadoskonała/excellent
18183Cotonbrie VERCINGETORIGE, Franco De Luca, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18184VETIVER de la Vanille Bourbon, Seija Virta, Finlandiadoskonała/excellent
18185Cartoonland's VROUM, Damman, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
18186Tidelidee's ZIGGY STARDUST, Morten Hansen, Daniadoskonała/excellent
18187Rifelin ZING OF ZING, Anne Puolimatua, Finlandiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

18188DUNDEE Tichy Don, Miloslava Kulickova, Czechydoskonała/excellent
18189Cotton Cloud's FLAMING STAR, Eija Kantola, Finlandiadoskonała/excellent
18190FLASH-DANEER of Woodland Cottage, Martin Simunek, Czechydoskonała/excellent
18191Orobianco GUY, Renata Jecl, Słoweniadoskonała/excellent
18192JORK Revoka, Josef Hrdina, Czechydoskonała/excellent
18193NEWTON Coton-Briar, Beata Strzelczykb. dobra/very good
18194SIMBA of Cotonnelle, . Ortiz L., C., Osborne P., USAdoskonała/excellent, lok. 4
18195Rifelin SKY WALKER, Teija Santala, Finlandiadoskonała/excellent
18196Cotonbrie THRILLER, Valentina Sacca, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18197Cartoonland's TOP TOON, Damman, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
18198Cotonbrie TUTANKHAMEN, Franco De Luca, Włochydoskonała/excellent
18199ZAPOLO of the Swift Cotton, Dominique Wessaert, Belgiadoskonała/excellent
18200ZODIAC of the Swift Cotton, Christian Decolvenaere-Tibbe, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

18201Minipeikon IRON KULKURI, Teija Santala, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

18202Cotonbrie ANASTASIA, Franco De Luca, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18203BERDIE de L'Ilot du Grande Carre, Colette Kiszezuk, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
18204Marjakarhun ELOHIIRI, Aniitta Palmunen, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
18205ETOILE CELESTE Batiskaj (FCI), Katarzyna Michalskaobiecujący/promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

18206Cartoonland's APPLE, Damman, Francja
18207Nosy Blue AVRIL, Nadine Rouget, Francja
18208CAITLIN of Colourful White, R. E. Tuinstra, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
18209Cotonkiss CALICO, Margaret E., Donna J. Harvey, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18210COTONEN QUEEN LUNA, . Palmunen A., Puolimatka S., Finlandiab. dobra/very good
18211ELITHEA Best of Cotton, Alexandra Volmuthova, Czechydoskonała/excellent
18212ETOILE of the Swift Cotton, Christian Decolvenaere-Tibbe, Belgiab. dobra/very good
18213FITIAVANA of Woodland Cottage, Rie Satsuki, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
18214Mi-Toi's MATERIAL GIRL AT SIRIUS, . Ortiz L., C., Osborne P., USA
18215Rifelin MIGHTY MIRACLE, Seija Virta, Finlandiab. dobra/very good
18216Coton-Land's MONIQUE, Lillian, Preben Petersen, Daniab. dobra/very good
18217STARLIGHT FANTASY of Chesterfield, Birgit Gschwendtner, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
18218Springhtly Fellow`s SWEET SENSATION, Martin Simunek, Czechyb. dobra/very good
18219ZAFIRA Klejnot Toliary, Iwona Stosikb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

18220ABSOLUTLY FABULOUS des Fleurs D'Aloes, Michalska K. Lejeune S.dobra/good
18221AURORA DU DOMAINE de la Rouviere, Brigitte Jespersen, Dania
18222Marjakarhun BRINSESSA, Aniitta Palmunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

18223CAMELIA of the Swift Cotton, Christian Decolvenaere-Tibbe, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18224Rifelin FOR ZNAD ŁYDYNI, Agnieszka Zdrojewskab. dobra/very good
18225Cotonbrie LILYLA VIENROSE, . Nikonova Y., De Luca F., Włochydoskonała/excellent, lok. 3
18226NINA RICCI Cattledrivers Castle, R. E. Tuinstra, Holandiab. dobra/very good
18227THE-WHITE-STONEHEART-QUEEN- MAUD of Woodland Cottage, Morten Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
18228Cartoonland's ULTRA LIGHT, Luis, Carmen Ortiz, USAb. dobra/very good
18229VANESSA du Domaine de Luniray, B. Remsova, Czechyb. dobra/very good
18230VANINA of Cotton Wood Creek, Gerard Lelong, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
18231Cattledrivers Castle VICTORIA, Hege Marete Enget, Norwegia
18232WHITNEY Klenot Toliary, Martin Simunek, Czechyb. dobra/very good
18233Rifelin WILMA AMARULLA, . Kallinen K., Santala T., Finlandiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

18234BABICHE of the Swift Cotton, Christian Decolvenaere-Tibbe, Belgia
18235BACAROLA Best of Cotton, Petra Vyletova, Czechyb. dobra/very good
18236Rifelin FOREST FLOWER, Seija Virta, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18237Coton-Land's KIRA, Lillian, Preben Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
18238QUEEN-OF-SHEEBA of Woodland Cottage, Pam, Randall Osborne, USA
18239Cotonbrie TABATAMOON, Franco De Luca, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
18240TRINITY Klenot Toliary, Lenka Homolova, Czechyb. dobra/very good
18241ULLALLAH LES JEUX SONT FAITS Cotonbrie, Valentina Sacca, Włochydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

18242Quajiro GLOWNINGDIAMOND, Nina Siekkinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1


Gryfonik Belgijski-Griffon Belge / Belgian Griffon


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18243SAM od Wilmy, Ewa Pekowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18244AMUR UDACHLIVY STRELOK for Imgosbull, Anna Walasb. dobra/very good, lok. 2
18245UMBERTO Valis Bohemia, Valerie Haklová, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18246AIVENGO, V.V. Matveeva, Rosja
18247Flamandskyi Gobelen BILL, A. Kalabina, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18248HERMELINEK Corsairey Casch, Ilona Kupcikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18249Griffmakers NICKO STAR, Nancy Elvin, Szwecjab. dobra/very good, lok. 3
18250OSKAR Psotne Gremliny, Ludmiła Leczykiewiczb. dobra/very good, lok. 4


Gryfonik Brukselski-Griffon Bruxellois / Brussels Griffon

18251Marquant THE DUDE, L. Sudyina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3


Gryfonik Belgijski-Griffon Belge / Belgian Griffon


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18252CORNETO z Pisecké Brány, Kveta Davidkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18253Hadrianek CORSAIERY CASCH, Irina Andreeva, Rosja
18254ERVIN Roxmavel, Ludmiła Leczykiewiczb. dobra/very good
18255Beannachtai I'M YOUR MAN, . Hilpinen J.Salmela M.Haukka L., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18256Leo Belgicus LOVER-BOY, Natalia Griaznova, Rosja
18257ZHERMEN EL SINIGUAL Bestas, Erika Stasytyte, Litwab. dobra/very good, lok. 4
18258ZULUS VUDU KING, L. Sudyina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18259BARONESSA BARBARA BLEKIVER, V. Ivanova, Łotwab. dobra/very good, lok. 4
18260DANAYA iz Imperii Idolov, Irina Andreeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18261GWENDOLINA Tamaguci, Grzegorz Boradobra/good
18262MIKI MAUSE od Wilmy, Ewa Pekowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18263MALWINKA od Wilmy, Ewa Pekowskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18264BABETA DLJA FLOMANDSKOGO GOBELENA, . Shcherbakova T., Sudyuina L., Rosjab. dobra/very good, lok. 2
18265DEBORAH Tamaguci, Eva Fialová, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18266Pink Kvest A IMPROVISE IN BLACK, S. Koroleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18267FLAMANDSKYI GOBELEN BEAUTY BECKY, I. Moskaleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
18268PRINCEZNA Valis Bohemia, Daniela Pauknerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3


Gryfonik Brukselski-Griffon Bruxellois / Brussels Griffon


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18269ALI-BE' v.d. Platte Belskes, . Bleeker H., Rokicka L.wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18270Korolevskiy Favorit FAIRWORK JAZZ, S. Koroleva, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
18271STAIL AIKEMUNO LANDKRUISER, Galina Kovalevskaya, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18272Play BOY, Irina Andreeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18273Faiter ERIK KRAUZE, E. Yu. Tarasova, Rosjab. dobra/very good, lok. 2
18274Union Grif IRREAL DELIGHT, I. Korotkova, Rosjadostateczna/sufficient, lok. 3
18275Pti Piter MALCHIK S SPALCHIK RUBIN, . Naor A., Efrati J., Austria

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18276ARON Ćerveny Drak, Marek Pavlis, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
18277Channa's DOGGE DOGGELITO, Natalia Griaznova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18278Roxmavel HANKY-TONK, Marie Velenova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18279Beannachtai STORM IN A TEACUP, Grzegorz Borab. dobra/very good
18280ZHURNALIST iz Mitkov Ekateriny, E.N. Baouges, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18281CHOSER ot Nevskogo Hobbita, I. Tverskova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18282Stad of Haven DANDY, Cyriel De Meulenaer, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18283Braids GILLESPIE, Ylva Bouvin, Szwecja
18284WAGABUND Bargest, Alicja Korsakb. dobra/very good
18285XAWIER Bargest, Lidia Rokickab. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18286ARISTEY iz Imperii Idolov, T.V. Sokolova, Rosjadoskonała/excellent
18287Gaystock C`EST LE RUSSE, Natalia Sedykh, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18288Leo Belgicus GOOD-MORNING, Natalia Griaznova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
18289IDOL Duma Bojarów, Karolina Trypkab. dobra/very good
18290Beauview LIVE THE DREAM, Cora McKenna, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
18291Charka RED OLIVER TWIST, Yvonne Rask, Szwecjadoskonała/excellent
18292ROSA CANINA v.d. Platte Belskes, G. Sipjagin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
18293Pink Kvest SHINE AND LIGHT, O. Efimova, Rosjab. dobra/very good
18294Lake Buena Vista TORNADO, Galina Kovalevskaya, Rosjab. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18295GILBERT Mawpet, Anna Matoulkova, Czechyb. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18296ADERANS Europa Plus, T. Kravets, Białoruśb. dobra/very good
18297AMÁLKA Mawpet, Valerie Petrova, Czeskab. dobra/very good
18298Leo Belgicus APPLAUSE FOR, E. Mikhaltsevich, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18299HAYDELAND Tamaguci, Grzegorz Borab. dobra/very good
18300Vivat Dzhonti IMAGE RADA, Z.A. Anikanova, Rosjab. dobra/very good
18301Faiter INFANTA FORTUNA GREAT, M. Yu. Lobukhin, Rosja
18302KALINKA od Wilmy, Ewa Pekowskadoskonała/excellent, lok. 4
18303KATIA od Wilmy, . Naor A., Efrati J., Austriadoskonała/excellent


Gryfonik Belgijski-Griffon Belge / Belgian Griffon

18304Beuviev LET THE SUNSHINE IN, I. Garina, Rosjab. dobra/very good, lok. 3


Gryfonik Brukselski-Griffon Bruxellois / Brussels Griffon

18305Nizhegorodskoe Ocharovanie MOYA ZVEZDA, I. Korotkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18306PTI PITER ZENA BUENA FOR AIKEMUNO, Valentina Smocha, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
18307TÜNDER-MOGYORO EMMA, Danilo Vettore, Rumuniadobra/good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18308EVRO SHOYGIRL ot Bella Mafiya, I. Koltsova, Rosjab. dobra/very good, lok. 2
18309GIN 'N' SODA Sua Sponte, Katarzyna Łepkowska
18310IRMA ot Nevskogo Hobbita, S.Yu. Surina, Rosja
18311LADY IN RED, Viktoriya Nassonova, Ukrainab. dobra/very good, lok. 3
18312Sjupriz iz Podmoskovja LINA DELOVAYA, I. Novikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18313Charka RED ARTEMIS, Yvonne Rask, Szwecja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18314DAISY Prima Grichia, Jaroslava Pellerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18315FIDORKA Corsairey Casch, Ilona Kupcikova, Czechyb. dobra/very good, lok. 4
18316Hassunassun HIH'KAISU, Hannele Afelt, Finlandiab. dobra/very good, lok. 3
18317SHIC PRIMA DONNA iz Mitkov Ekateriny, N.A. Sokolova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

18318Charka ART RED ASTA MANY ANA, Yvonne Rask, Szwecjab. dobra/very good
18319BERUŚKA z Pisecké Brány, Kveta Davidkova, Czechyb. dobra/very good
18320CHIGUITA Mawpet, Jaroslava Pellerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18321COMTESSE ROUSSE z Amiho Dvora, Eva Fialová, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
18322Tsarskaya Dinastija EKATERINA, N. Tolstykh, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18323SŁOMKA Duma Bojarów, Ludmiła Leczykiewiczb. dobra/very good
18324USLADA iz Gusarskoy Ballady, E. Yu. Tarasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4


Hawańczyk-Bichon Havanais / Havanese


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18325AMOR Białe Bursztynki, Grażyna Hołdab. dobra/very good
18326BAYARIN GAIO CRISTIANO, . Joo Z., Belanyi T., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18327CHIKI Almanach, Hana Malcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
18328GANESAN Joyful Jack, Eva Kratochvilova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
18329Aleksandrian HOKUS POKUS, . Skippari T., Suni T., Finlandia
18330Calloe Pretty Bear's LIVING FAITH, Kirsten Calloe Markussen, Dania
18331LULLABY BABY The Noble-Minded, Rozsa Zsolt, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
18332TEO TACITO von den Herzileins, Sandra, Lena Block, Niemcyb. dobra/very good
18333TOBI TOBELINO von den Herzileins, Christa Flemming, Niemcy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18334Christa`s Jumpy Clown EMILIO, Hermina Leczes, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
18335Massivus Angel's FELIX, Zoltan Joo, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18336FIDELIO vom Lissfeld, Monika Fritz, Austriab. dobra/very good
18337Massivus Angel`s JHON-JHON, Jonas Jonauskas, Litwadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18338Saharanda HERALDS HEYDAY, . Heikka M. M., Keisu S., Finlandia
18339Have-A-Nice LUCKY LUKE, Rozsa Zsolt, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18340MILOUŚEK MILOUŚ z Farmy Zvirat, Eva Kratochvilova, Czechyb. dobra/very good
18341Ilkley Moor ROB ROY, Caja Reiter, Austriab. dobra/very good
18342Frihedshabs ULLMAN, Vibeke Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
18343Christa`s Jumpy Clown YANK, Krisztina Biró, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18344AMADEUS von Syracus, Christin Poetzschke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
18345Bihari Bolyhos DEZSI, Zoltan Koban, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
18346ERIĆEK ŹERYĆEK z Farmy Zvirat, Eva Kratochvilova, Czechydoskonała/excellent
18347Voila HOT STUFF, Gertrud Nordstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18348KEBIC'S RUTHGER el-Afrafi, J. M. W. Thonhauser-Kruse, Holandiadoskonała/excellent
18349LUCKY BOY Abigel, Zuzanna Morawskadobra/good
18350Ilkley Moor PRINCE CHARMING, Monika Fritz, Austriab. dobra/very good, lok. 3
18351Christa`s Jumpy Clown SNOOPY, Krisztina Biró, Węgrydoskonała/excellent
18352Calloe Pretty Bear's ZOOM ON ME, Kirsten Calloe Markussen, Dania

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18353VANILKA VANILKOVÁ z Farmy Zvirat, Eva Kratochvilova, Czechyobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18354Cloeér COCO CHANNEL, Miriam Lade, Dania
18355EMANUELLE EMMA el-Afrafi, J. M. W. Thonhauser-Kruse, Holandiadoskonała/excellent
18356A Maiden Effort`s KAHLUA, Krisztina Biró, Węgrydoskonała/excellent
18357a Maiden Effort's KAIPARINHA, Danijela Kobe, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18358KAROLY THE KLEPTOMANE Havanese Stars (FCI), Marguerite Seeberger, Szwajcaria
18359Calloe Pretty Bear's OHH MY DARLING, Kirsten Calloe Markussen, Dania
18360Massivus Angel's PURPLE ENY, Roman Fluderskib. dobra/very good
18361ROSEBUD GINA of Romanijo's Joy, Rozsa Zsolt, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
18362Aleksandrian ULLMAN`S HELMI, Vibeke Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18363BAHIJA-KIMANA von Ajaccio, Erika Fassott, Niemcyb. dobra/very good
18364GERI Almanach, Hana Malcova, Czechyb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18365LADY BRIDGET Abigel, Zuzanna Morawskab. dobra/very good, lok. 3
18366Voila SITTING PRETTY, Pernilla Glumstrand, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18367XENA GREBAS Bohemia Vampirelli, Roman Fluderskib. dobra/very good, lok. 4
18368XENTILKA-LENTILKA z Farmy Zvirat, Eva Kratochvilova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18369YEIRA YUPPY el-Afrafi, J.M.W. Thonhauser-Kruse, Holandiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

18370Calloe Pretty BEAR'S LOVELY, Kirsten Calloe Markussen, Dania
18371BENIGNA BOWIE el-Afrafi, J. M. W. Thonhauser-Kruse, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
18372DELIGHTFUL KISSIE Blue Temptation, Christin Poetzschke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
18373Fragarias GENUINE GINGER, Stefanie Kuhn, Niemcy
18374Aleksandrian IDA'S FUTURISTIC, . Skippari T., Suni T., Finlandia
18375LADY ANGEL Abigel, Zuzanna Morawskab. dobra/very good
18376LADY APRICOT Abigel, Zuzanna Morawskadobra/good
18377Voila QUEEN IT, Carina Serbinson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18378WENDIĆKA WENDY z Farmy Zvirat, Eva Kratochvilova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2


King Charles Spaniel


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18379BALTHAZARD de L'Epine á Miel, Zuzana Cachova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
18380Castle of Roses HORATIO, . Rosenburg, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18381Rapidash ROYAL CHARLES, Mia, Jaana Ikaheimo, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18382ASHLEY de la Tierra de Suerte, Emily Veyer, Francja
18383LEISUREVIEW FINNLEAH, Marja Kurittu, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18384ALFA ROMEO ze Slunne Strane, Zuzana Cachova, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
18385Castle of Roses ETIENNE, . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18386TOSCANINI Verum Gaudium, Sabine Ranneberg, Niemcy
18387VIDOR KING de la Bacska, Dorota Łędzewiczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18388ABSOLUTELY FABULOUS Charly Unlimited, Sabine Ranneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18389Castle of Roses CONNOR MC LOUGHT, . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18390Castle of Roses EXCALIBUR, . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18391KARL MACABEUS Verum Gaudium, Zuzana Cachova, Czechyb. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18392Castle of Roses A.J., . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18393EUGENIO GRAN PORÉCAFFE Dei Comte D`eau, Anna Maria Natali, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18394GEORGE GERSHWIN Verum Gaudium, Heinz G. Janssen, Niemcy
18395Marsward OAKRIDGES AZARA, Marja Wallenius, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
18396Rybergets ROYAL REFLECTION, Svein Erik Olsen, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18397AGARANTUS Dei Comte D`eau, Anna Maria Natali, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18398Rapidash BARONESS BEAUTY, Mia, Jaana Ikaheimo, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
18399Castle of Roses HEALY, . Rosenburg, Niemcy
18400Dixie Acres TYNA AT JARKA, Jaroslava Votapkova, Czechyobiecujący/promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18401DANCE OF VEILS Charly Unlimited, Heinz G. Janssen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18402Charly Unlimited DESDEMONA, Jaroslava Votapkova, Czechyb. dobra/very good, lok. 4
18403Castle of Roses FABIOLA, . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18404CWMHAF VAUDERVILLE, Dorota Łędzewiczdobra/good, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18405Castle of Roses ELOISE, . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18406Marjaniemen QUEEN OF HOPES, Dorota Łędzewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18407Castle of Roses AALLIYAH, . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18408AICHA au Pays du Cadre Noir, Emily Veyer, Francja
18409BEDECAN HAPPY Honey, Gun-Britt Johansson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18410DEBY z Cerekvické Stráné, Jaroslava Votapkova, Czechydoskonała/excellent
18411FELICITA z Cerekvicke Strane, Dorota Łędzewiczdoskonała/excellent, lok. 3
18412Keetan ISABELLA, Mia, Jaana Ikaheimo, Finlandiadoskonała/excellent
18413PRETTY RED ROSE Verum Gaudium, Zuzana Cachova, Czechyb. dobra/very good
18414Charlie Bay QUEEN-ABIGAIL, Lise-Lotte Persson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
18415Sky Fires SWEET KISS, Inga Enstad, Szwecjadoskonała/excellent
18416TOSKA Bohemia Zlatava, Marja Kurittu, Finlandia

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18417Castle of Roses ALEXIS, . Rosenburg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18418Tudorhurst ENGLISH ROSE, Dominique Zonenberg, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
18419FELLIS z Cerekvicke Strane, Dorota Łędzewicz
18420Ribessita LADY MADONNA OF LIVERPOOL, Sabine Ranneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18421Maplehurst MARISSA, Heinz G. Janssen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4


Kromfohrländer


Psy - Dogs

18422CYRILL vom Bellenbrünnle, Franz, Marita Muller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
18423Krumme Furche UNIQUE, Maarianna, Maarit Takapuro, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18424AYSHA vom Bellenbrünnle, Birgit, Paul Nothelle, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

18425ANOUK vom Glatten Kiesel, Birgit, Paul Nothelle, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Lhasa Apso


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18426HEART BREAKER Lhamco Laco, Ewa Kopańskaobiecujący/promising, lok. 2
18427Whisborne RAINMAN, Inger Larsen, Norwegiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18428BELFEGOR Rawipon, Wanda Paska
18429BLACK Nice Field, Marie Dedkova, Czechyb. dobra/very good
18430BO COFFEE BREAK Tong-Hua, . Acker K. Krajnc V., Niemcydoskonała/excellent
18431Paber`s CASANOVA, Patrizia Bernicchi Ascheri, Włochydoskonała/excellent
18432Tong-Hua D'JAM-PO SENGE, . Stakne S.S., Krajnc V., Słoweniab. dobra/very good
18433Tong-Hua D'JIGME RGYAL-BU, . Krajnc V., Van Boxtel M., Słoweniab. dobra/very good
18434IDRYS Azurowa Amhara, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
18435Sayonara ISTAR IMPRESSIVE MOMENT, Gabor Csizmadia, Węgryb. dobra/very good
18436Nice Choice IT'S MY PARTI, Sini Rantanen, Finlandiadoskonała/excellent
18437Pokahra JO-BO LOBSANG, Claudia Tödt, Niemcyb. dobra/very good
18438KESHAN Lenako, Lenka Kosova, Czechyb. dobra/very good
18439LAMA LOBSANG MEDICINE MAN of Little Oaks, Gabriele Engel, Niemcydoskonała/excellent
18440Whisborne POTHOS, Michael Tolstrup, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
18441Sinkye ROCK MY WORLD NUSENG, S. H. M. van Tatenhove van Roosenbroek, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
18442Chic Choix SKY`S THE LIMIT, Lauryna Rubikaite, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18443El Minja's SON OF KALIF, S. H. M. van Tatenhove van Roosenbroek, Holandia
18444URANOS Dar Tibetu, Agnieszka Kacprzyk-Straszakb. dobra/very good
18445X-BOY Dar Tibetu, Katerina Mlotkova, Czechyb. dobra/very good
18446Kji Tch'ung Tch'ung YIDAM-PARA, Heike Zornow, Niemcyb. dobra/very good
18447Fu -Kao ZENMEISTER, . Olesen K., Uvi J., Finlandiab. dobra/very good
18448Fu-Kao ZINGER, Gitte Widstrup Jensen, Daniab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18449BEST FRIEND Hestiin Chrám, Aranka Kmentova, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
18450CZAKO Śnieżny Lew, Krzysztof J. Siupadobra/good
18451LAPIS Azurowa Amhara, Zenon Dądajewskidobra/good, lok. 4
18452Snow-Lion's RDORJE, Pi Rasmossen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18453TALISMAN Dar Tibetu, Eliska Vašková, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18454Very Versace's VERSION ORIGINALE Z CZAŃCA, . Bonk A., Dzidt A.

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18455ANGEL BOY Hestiin Chrám, Marie Dedkova, Czechydoskonała/excellent
18456BIG BOSS Pibaro, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
18457Basterberri BILNTX, Gabor Csizmadia, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
18458Whisborne FORMULA ONE, . Ulltveit-Moe A., Tholstrup M., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18459Khelang-Kyi NAMSHI, . Bruns B., Duque V. P., Niemcyb. dobra/very good
18460Thorii's PERCY, Birgit Madsen, Daniadoskonała/excellent
18461K'a-dag QUALITY FOR KAIWA MAHAKALA, Ina-Beate Kuhls, Niemcy
18462Hylan Shortu SUNDANCERS LEGACY, . Keen-Fernandes P., Freddi A., Włochy
18463Ariyantas YU-NI, Birgit Primig, Austriadoskonała/excellent, lok. 4
18464YUM-YUM Fu-Kao, Karen Olesen, Daniadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18465AJASANGA A-PA von Subijasa Schei-da, Sigrid Scheida, Niemcyb. dobra/very good
18466Titling AL CAPONE, Mojca Bregar, Słoweniadoskonała/excellent
18467Khelang-Kyi CHEM-PO, . Bruns B., Duque V.P., Niemcydoskonała/excellent
18468Kokomo CLOSE TO PERFECTION, S. H. M. van Tatenhove van Roosenbroek, Holandiadoskonała/excellent
18469Pranja CORNISCHE WHIT TAMSUEGANI, Marion Radstok, Holandiadyskwalifikująca/disqualified
18470Whisborne FERRARI, Annika Ulltveit-Moe, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
18471HARMON Lenako, Eva Walterova, Czechyb. dobra/very good
18472LAMEL TONG-HUA TENZIN GYATSO BO, Vesna Krajnc, Słoweniab. dobra/very good
18473Barjea MAI LING PANDA, . Kares J., Stahlberg M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18474Khelang-Kyi MANG-GU, Patricia Duque, Hiszpaniadoskonała/excellent
18475MERLIN Dar Tibetu, Marcela Hankeová, Czechyb. dobra/very good
18476Shiawandi PRODUCTION, . Gonzalez V., Bustafianie C., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18477Paber`s TENDER LOVE, Patrizia Bernicchi Ascheri, Włochydoskonała/excellent
18478TORAN SCHANG de la Tour des Vigiles, Juliette Higelin, Francjab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18479Medoc INCREDIBLE, Morten Hansen, Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18480Ti La Shu SESHIKA SHIWA, Cornelia Preiß, Niemcyobiecujący/promising, lok. 3
18481WIND OF HOPE Azurowa Amhara (FCI), Ewa Besarabaobiecujący/promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18482Whisborne ALMOND TRUFFLE, Inger Larsen, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
18483Tong-Hua BO CHANCE TO DREAM, . Krajnc, Van Boxtel, Ingram, Słowenia
18484BRIDGET JONES Z CZAŃCA Rawipon, Anna Dzidt
18485CHIC CHOIX SURPRISE PARTI, . Kares J., Nieminen T., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
18486Chic Choix CHIC IS IT, . Paju K., Kares J., Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
18487CHÖNYI-LA TRASCHI DELEG Sangmo La Mani, . Scheida S., Neum F., Niemcyb. dobra/very good
18488DIORA Śnieżny Lew, Katarzyna Zasadab. dobra/very good
18489Paber`s DONNA, Patrizia Bernicchi Ascheri, Włochyb. dobra/very good
18490Sayonara GOLDEN GIRL, Gabor Csizmadia, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18491GWEN STEFANI LHAMCO LACO, Magdalena Barczak-Osuchb. dobra/very good
18492KIARA Piaulau-Gou, Agata Zendlewicz-Morysiakb. dobra/very good
18493Bodnath's Khelang-Kyi RITA, Patricia Duque, Hiszpaniadoskonała/excellent
18494RUSSIAN ROULETTE z Czańca, Sylwia Mazurekb. dobra/very good
18495Thorii's SUGAR-N-HONEY, Birgit Madsen, Daniab. dobra/very good
18496Thorii's TEARS FOR FEARS, Birgit Madsen, Daniadoskonała/excellent
18497VALENTINE Dar Tibetu, Hanna Główczyńskab. dobra/very good
18498VIXIE from the Himalaya Hill's, Marketa Bielasb. dobra/very good
18499XANELLA Dar Tybetu, Bożena Młodożeniecb. dobra/very good
18500Fu-Kao ZA-ZA, Karen Olesen, Dania

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18501Very Versace's AMERICAN BEAUTY, . Krych K., Dzidt A.doskonała/excellent, lok. 3
18502LIKO Azurowa Amhara, Joanna Skibińskab. dobra/very good
18503LIMOR Azurowa Amhara (FCI), Ewa Besaraba
18504Khelang-Kyi RATNA, Patricia Duque, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
18505REAL GOLD LHARA Azurowa Amhara (FCI), Barbara Jasińskadoskonała/excellent
18506TI LA SHU O'Ivepet, Iveta Petrakova, Słowacjadoskonała/excellent
18507VANDA OF UGO de Koempfer, Brit Nyman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18508VIXIE-OF-UGO de Koempfer, Uschi Eisner, Austriadoskonała/excellent
18509Stings WARM N`TENDER, Lauryna Rubikaite, Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18510Tasen CHIC CHOIX LITTLE BIT TIPSY, Juha Kares, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
18511Pokhara FO'ALING, . Lübbig A., Tödt C., Niemcyb. dobra/very good
18512HELI DE Li Yuan, Catalina Maria Coll Llado, Hiszpaniab. dobra/very good
18513Ermintrude JUNE, Marit Elise Braset, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18514Whisborne LET'S DANCE, Brit Nyman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
18515Traschi Deleg LHAMO MANI TL, K. Handrich, Niemcy
18516Traschi Deleg LO-LA-GA TL, . Handrich K., Zatloukalova N., Niemcyb. dobra/very good
18517ORIELLA du Pays des Neige, Philippe Sevegrand, Szwajcariadoskonała/excellent
18518SEA BREEZE Dell' Alberico, Angela Freddi Monteforte, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
18519Snow-Lion's SHAKEN NOT STIRRED, Lis Kaufmann, Daniadoskonała/excellent
18520TRASCHI DELEG SHARIL TSERING, . Handrich K., Jozwick C., Niemcydoskonała/excellent
18521VESUV, Gitte Widstrup Jensen, Daniadoskonała/excellent
18522Shiawandi VINTAGE, Rafael Cabeza, Hiszpaniadoskonała/excellent
18523Fu-Kao XAIBALBA, Karen Olesen, Daniadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

18524AFÉRA Pibaro, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
18525Everglo ANYA OF BO, . Krajnc V., Van Boxtel M., Słowenia
18526BONA Śnieżny Lew, Sylwia Dombekdoskonała/excellent
18527Khelang-Kyi LAGDZI, . Bruns B., Duque V.P., Niemcy
18528Shiawandi MIMUSA, Victoria Gonzalez, Hiszpaniadoskonała/excellent
18529SAKYA NYMA de Baian Khara, Jean Paul Fournel-Juttin, Francjadoskonała/excellent
18530SAMSARA de Baian-Khara, Philippe Sevegrand, Szwajcariadoskonała/excellent
18531el Minja's SWEET SENSATION, Mojca Bregar, Słoweniadoskonała/excellent
18532SWINGTIME dell'Alberico, Stefano Paolantoni, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18533El Minja's THAMINA, S. H. M. van Tatenhove van Roosenbroek, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
18534TORMA NYIMA de la Tour des Vigiles, Juliette Higelin, Francjadoskonała/excellent
18535TRINITY de Koempfer, Laurent Pindel, Francjadoskonała/excellent
18536VOICE-OF-STRAIGHT de Koempfer, Laurent Pindel, Francjadoskonała/excellent
18537Basterberri YRIAN, Gabor Csizmadia, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Lwi Piesek-Petit chien lion / Little Lion Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18538Chic Choix AIMANT CHIC, . Liurni-Kaartinen-Spagna, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
18539BEETHOVEN LION Extra Namelev, Jitka Velemanova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
18540Duncará BEGORRA, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriab. dobra/very good
18541BLACK AND WHITE Extra Namelev, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
18542DON AIOLOS Gwaihir's, Joanna, Lena Lemberg, Finlandiadobra/good
18543UMBRA vom Burgwald, Tatana Kromerova, Czechyb. dobra/very good
18544UNION JACK Prince Obsession (FCI), Istvan Mate, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18545Gwaihir's CHIC CHOIX BOBO, . Luszkiewicz B., Supronowicz M.b. dobra/very good
18546CHRISTIAN Noblesa Aura, Pavla Pavlickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18547Crazy Gremlin's DJ-DUKE, Carla Valentino, Szwajcariab. dobra/very good
18548FERNANDO v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18549AMON Kasjana, Robert Radawiecdostateczna/sufficient
18550Gwaihir's BONO TESORO, . Lemberg J.L., Hurula E., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18551Crazy Gremlin's CASANOVA, Héléne-Marie Birembaut, Francjadoskonała/excellent
18552CHICO Noblesa Aura, Pavla Pavlickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18553Alocosia's DUANEZ, . Linnerund A.M., Johansen J.M., Norwegiab. dobra/very good
18554ETTORE Aya Alwaro, Tomas Klimcik, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
18555Miller's Little Friend's GLENN, Carla Valentino, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18556BALDUIN v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriadoskonała/excellent
18557DEREK AYA Alwaro, Aneta Cisowskadoskonała/excellent
18558HARRY-HANDSOME Damaro, Barbara Luszkiewiczdoskonała/excellent
18559Bellemonde HUEY LEWIS, Else Albrechtsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18560NEXT CHANCE BACHERA, Tiina Narhi, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18561Chic Choix OEUVRE D'ART, Sini Rantanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
18562SAMUEL LION Extra Namelev, Jitka Velemanova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18563Portrait AVEC DIGNITE, . Ervasti E., Laitinen J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18564DORY vom Jay's Löwenhof, Klaus Trostl, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
18565Alocosia's IUES BALEARS, Else Albrechtsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
18566JADE v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriadoskonała/excellent
18567JOYA von den Altlichtenwarther, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriadoskonała/excellent
18568Chic Choix LAVERNIA LIFAR, Tiina Narhi, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18569AINGEAL von Maymor, Klaus Trostl, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18570CHANEL Noblesa Aura, Pavla Pavlickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18571Crazy Gremlin's DAISY, Pavlina Bacikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18572Gwaihir's ASANTE BELLE, Joanna, Lena Lemberg, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18573DIOR v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
18574VILAINE TENTATION des P'tites Obsession, Héléne-Marie Birembaut, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18575WAIKIKI Extra Namalev, Robert Radawiecdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18576AMANDA von den Altlichtenwarther, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriadoskonała/excellent
18577ATTRACTION Silesian Cramer, Tatana Kromerova, Czechydoskonała/excellent
18578CHANTAL v. d. Altlichtenwarther Löwen, Erika, Istvan, Henrik Homonnai, Austriab. dobra/very good
18579Chic Choix EMMA LIFAR, . Kares J., Lindroos O., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18580IRISZ Prince Obsession (FCI), Istvan Mate, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18581NIMOE vom Burgwald, Klaus Trostl, Austriadoskonała/excellent
18582Mama Bianca QUEEN OF AFRICA, Riita Hulkkonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

18583BARBAROSSE APOVERY, Karina Kruczek
18584ERIKA z Bilé Zátoky, Barbara Luszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1


Maltańczyk-Maltese


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18585ANGEL-AGAT Marbella Enel Corazon, Agnieszka Humerczykobiecujący/promising
18586NESSUN DORMA dell' Antica Storia, Alessandro Timpani, Włochywyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18587FAIRY-TOOTSEY OF Blue Moonlight, Martina Szombathne Uitz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18588MARSAS Colis, Gintare Zvirgzdatie, Litwa
18589Maldonnas MY KISS OF LIFE, . Kulmala T.M., Jakobsson J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18590PARIS z Nového Mésta, Sońa Mlezivová, Czechyb. dobra/very good
18591THE LAST SAMURAI of Marquess, Szilvia Grof, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18592JASPER Forussi (FCI), Sylwester Szumaczukb. dobra/very good
18593MYSTIC MOMENT Se-La-Vi, Marzena Wojciechowskadobra/good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18594Divine Energy BAMBINO, Martina Szombathne Uitz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18595CMOKY Pleasure of Friendship, Magda Polakova, Czechyb. dobra/very good
18596GINO GINELLI v. Voorne's Home, Carola Spelsberg, Niemcyb. dobra/very good
18597OREGON Wonder of Love, Monika Kynzlova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
18598PAPER MAN Mary Evan, Monika Kupicova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18599UPSET RISQUE FANTASY de Nisjotial, Alina-Anda Serban, Rumunia

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18600Cinecitta' EAST OF EDEN, Franco Prosperi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
18601Straight Fire GRAND PRIX, . Wirum L., Westeng T., Norwegiadoskonała/excellent
18602Sun Isle's PERFECT PIECE OF THE PUZZLE, Anja Mali, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 4
18603PRIVATE COLLECTION Forussi, Katarzyna, Bogusław Forusińscydoskonała/excellent, lok. 3
18604Funny Ladies SUPER STAR, . Tansacha N., Ito A., Tajlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18605CAROLINIE Magic Maltese, Anna Millerobiecujący/promising
18606CHANNEL Amidala (FCI), Sabina Michla-Wojakobiecujący/promising
18607JENNY Biały Skrzat, Halina Ponitkaobiecujący/promising
18608Parrima-Arih MULTI PULTI, E. Rychinkova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
18609MYA Salsa, Matylda Rosłaniecwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
18610SAJURI z Nového Mésta, Monika Kynzlova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18611WHITE MERCEDES Se-La-Vi, Małgorzata Murmyłowyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18612AMELIA z Zielonego Grodu, Sabina Michla-Wojakb. dobra/very good
18613AMICA z Zielonego Grodu, Agnieszka Okrasab. dobra/very good
18614AMORE MIO dell' Antica Storia, . Melis A., Timpani A., Włochyb. dobra/very good
18615ANNABELLE z Zielonego Grodu, Lidia Stelmaszukb. dobra/very good
18616BELLE CHANTAL of Wittenhouse, Grethe Clausen, Dania
18617DONNA Biała Magia, Halina Ponitkadobra/good
18618GLAMOROUS CHANTAL of Blue Monnlight, Szombathne Uitz M., Russo A., Włochydoskonała/excellent, lok. 2
18619Maldonnas JUSTIFY MY LOVE, Szilvia Grof, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
18620KAYLA-JUST BEAUTIFUL Forussi, Katarzyna, Bogusław Forusińscy
18621Fairy Snows LOVELY LESS, M. Lazareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
18622MI AMI O NO dell' Antica Storia, . Melis A., Timpani A., Włochyb. dobra/very good
18623SERENA Branciaroli, Barbara Branciaroli, Włochyb. dobra/very good
18624TROUBLE IN PARADISE Dell' Alberico, Ioana Rogoz, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18625XIRI MISTY MORN Mary Evan, Agnieszka Humerczykb. dobra/very good
18626ZALOTKA z Kociego Dworu, Martyna Daruldoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18627LILIKA OD DŻANERO Evander, Agata Śledzińska-Filipczyńskadobra/good
18628MADONNA di Chiesanova, Franco Prosperi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18629RADOŚĆ Salsa, Eugeniusz Fabisiakb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18630BALLADYNA Sarmacja FCI, Mariusz Męczykowskidostateczna/sufficient
18631GEMMA BIANKA Biely Kormorán, Eva Pickova, Słowacjab. dobra/very good
18632GIPSY GIRL Pleasure of Friendship, Magda Polakova, Czechyb. dobra/very good
18633Maldonnas THE ONE I LOVE, Tarja, Mika Kulmala, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18634WHITE LADY SISI Milagro, Karina Radeckadobra/good
20840CHERUBINA Sarmacja, Danuta Przybytowskab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

18635Funny Ladies BEACH GIRL, Nanta Tansacha, Tajlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18636Straight Fire BEAUTIFUL SONG, Laila Wirum, Norwegiadoskonała/excellent
18637Gemma BIANCA SONO IO, . Melis A., Timpani A., Włochydoskonała/excellent, lok. 3
18638DIAMOND Sinphony of Venice, Luciana Giallombardo, Włochy
18639Shiawandi ISLENA, Victoria Gonzales, Hiszpaniadoskonała/excellent
18640Maldonnas LOVE IT LIKE IT, Tarja, Mika Kulmala, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
18641White Magic NAOMI-DREAM, Kati Heletoja, Finlandiadoskonała/excellent
18642Gemma TIRABACI, Antonella Melis, Włochydoskonała/excellent, lok. 4


Mops-Pug


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Król

18643Picardo's DOLCE DIVO, Sabina Chiesa-Folbrecht, Austriawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
18644FREDDIE ROCK Wróblewski Rewir, Mateusz Cegłowskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18645Tangetoppen's GENTLEMAN, Bjorn Erling Loken, Norwegia
18646KAIPO KEANU van Shaka`s Royal Kraal, Anette Heuvelink, Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

18647ALEKS iz Strogino, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent
18648ALEX Bard, Katerina Svobodova, Czechydoskonała/excellent
18649ANTAR von der Goldhaube, Paula Jager, Austriadoskonała/excellent
18650BACARDI Hejakral, Kamila Nachmullerova, Czechyb. dobra/very good
18651Kisci CARLOS TRENDSETTER, Katrine, Majbritt, Henrik Larsen, Danianie do oceny/cannot be judged
18652CHESTER vom Dreimädelhaus, Friedhelm Delissen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18653DOBRY DUN HAN, V. Kunitsyn, Rosjadoskonała/excellent
18654Troppola DOVE L'AMORE, Dobon, Blanca Ferrer, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
18655GUAN-HUI a Midsommar Dream, . Freudenberg N., Petersen M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18656Oasis-Dog HERRY, . Brna M., Brnova A., Słowacjadoskonała/excellent
18657Gio Do Gio LIONE-FV, E. Deliakova, Rosjadoskonała/excellent
18658MARSJANIN Pomarszczony Czar, Jolanta Witekdoskonała/excellent
18659METEORYT Pomarszczony Czar, Jolanta Walczakdoskonała/excellent
18660NANUK MAD-MOPS Pugsparadise Ichi-Ban, Jenny Merten, Holandiadoskonała/excellent
18661Anjos OSCAR GOES TO MARMAZET, Irina, Maria Lukashina, Rosjadoskonała/excellent
18662OTELLO, Oriana Pasquali, Włochyb. dobra/very good
18663PESTO Tel Quel, Paulina Jurgadoskonała/excellent
18664Sasquehanna (FCI) SEZAMEK, Wioletta,Czesław Piechoccydoskonała/excellent
18665Sasquehanna (FCI) SŁODZIK, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18666ULITHI'S CARLOS, Caroline Lorenz, Niemcyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

18667Picardo's ALLEGRO, Sabina Chiesa-Folbrecht, Austriadoskonała/excellent, lok. 4
18668AMOUR POUR BRIOSH des Hauts de France, A. Gvozdeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18669AY-PETRIK Kozhaniy Nosik, P. A. Margo, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
18670DECAMERON Plums' Jewel, Katarzyna Murasdoskonała/excellent
18671E.T. u Hanki, Izabela Pileckadoskonała/excellent
18672Laveli Endzhel ELISEY VELIKOLEPNY, T. Volyanskaya, Rosjadoskonała/excellent
18673Sasquehanna (FCI) ILOCZYN, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18674IVENHOE of Strawberry Hill, Knut Weidauer, Niemcydoskonała/excellent
18675IZHEN GODI FACE, T. Golovskih, Rosjadoskonała/excellent
18676MISZA Tayekuna, Katarzyna Łuczakb. dobra/very good
18677MOPUS GRIDN YUDZHIN ARNOLD BRIDZH, V. Bobrovskaya, Rosjadoskonała/excellent
18678OSKAR vom Sachsen Adel, . Jimenez J., Koch C., Hiszpania
18679PHOENIX of Top Team, Helga Ozvald, Węgrydoskonała/excellent
18680ZHENCHUZNY DOZHD VELUROVY LEV, I. Guseva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

18681Oasis-Dog ALEX, . Karlova O.B., Karlov V.I., Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
18682BENEK Astarte Gold, Marcin Malchrowiczdoskonała/excellent
18683BINKY BEER v. Shaka's Royal Kraal, S. A. Veerman, Holandiadoskonała/excellent
18684COINTREAU WIRED TO WIN, Paola Belletti, Włochydoskonała/excellent
18685CONRAD HARRY vom Hause Delissen, Friedhelm Delissen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18686DHARMA DO' DL'BUG by Teaseltail, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent
18687DŹAMBO, I. Janiceva, Łotwadoskonała/excellent
18688FIORELLINO ALBERTO, Stephanie Abbate, Francja
18689Moloss GOOD LIFE, Eva Lappi, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18690Snorewood IDYLLIC MOMENT, . Groselj M., Sela A., Słoweniadoskonała/excellent
18691INCANTEVOLE TRAMONTO OMBRE CINESI, Maria Tolazzi, Włochy
18692Semlans LEON, Mia Ross, Szwecjadoskonała/excellent
18693Sasquehanna (FCI) MARIO, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 3
18694Sasquehanna NEVER LAST BOY, Marina Baydakova, Rosjadoskonała/excellent
18695Sasquehanna (FCI) NOT BAD BOY, Jolanta Walczakdoskonała/excellent
18696NUMBER ONE SHENCYR WOLAMERICAN, Anna Pontus, Łotwadoskonała/excellent
18697PAVAROTTI Notting Hill, Paula Jager, Austriadoskonała/excellent
18698Bombastic QUTE QUASIMODO, . Komorowsky S., Hoffmann M., Niemcydoskonała/excellent
18699VINCENT v. Ulmer Haus, Rita Jung, Niemcydoskonała/excellent
18700XAAMER ISA Dog-Lome, Katerina Svobodova, Czechydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

18701AGAT Zachełmianka, Anna Stama-Krysińska
18702AGMIL PRITTY BOY, T. N. Volyanskaya, Rosjadoskonała/excellent
18703Tito d'Agata Blu ALESSANDRO, Patrizio Palliani, Włochydoskonała/excellent
18704ARPAGONE, Giuseppe Bonello, Włochy
18705BIG BEN PUG ze Sametu, Lenka Zarubova, Czechydoskonała/excellent
18706FATMAN Dog-Lome, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent
18707Adiva HEARD THE RUMOUR ABOUT DELVIN, Brit, Reidar Varhaug, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
18708Pugsies HENRY MORSE, Harrieth Sandberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
18709HOBBY Maokama, Sabina Chiesa-Folbrecht, Austriadoskonała/excellent
18710IRMIL a la Vanil Burbon, E. Orlova, Rosjadoskonała/excellent
18711Bombastic JOLLY GOOD FELLOW, Heike Bultmann, Niemcydoskonała/excellent
18712JULIÁN Radyńsky Vrch, Renata Badalikova, Czechydoskonała/excellent
18713KAY Dog-Lome, Josef, Vera Plachy, Czechydoskonała/excellent
18714KELLIJS BET GABRIELL, M. Sprogis, Łotwadoskonała/excellent
18715Vilway's LORD EMIL JR, . Koivisto P., Pusila A., Finlandiadoskonała/excellent
18716Gas Hollow's LORD FARQUAR, . Geesink M., Belmore A., Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
18717Oasis-Dog OLIVER, Martin Fedorko, Słowacjadoskonała/excellent
18718Nabuco's PLAYBOY, Ivone Paim, Portugaliadoskonała/excellent
18719PONCH GUCCI z Księżopola, Grażyna Żak
18720SATYR Tel Quel, Kazimierz Markiewiczdoskonała/excellent
18721Sasquehanna SHEFFIELD FOR SURE, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18722Celestial STORYBOOK HOHU LELE, Anette Heuvelink, Holandiadoskonała/excellent
18723VITTORIO EMPEREUR BLACK du Chevalier de Saint Maxime, Marjorie Brosse, Francja

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Piotr Król

18724Sheffield's SHENANDOAH, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

18725DODA-FIGA Golden Fatty, Paweł Kotowskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 4
18726Sasquehanna (FCI) DWÓJECZKA, Małgorzata Supronowiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
18727GALE RAZIJA Baudolino (FCI), Katarzyna Grzybekobiecujący/promising
18728Sasquehanna (FCI) MORELKA, Małgorzata Supronowiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
18729MRS. SIMPSON von der Oelmuehle, , Papefub J.,Rosner J.,T.J.Kraal, Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
18730ROXI Moja Lwia Rodzina, Małgorzata Karczmarczykobiecujący/promising
18731XANADU vom Sachsen Adel, . Jimenez J., Koch C., Hiszpania

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

18732AMADIORA von der Goldhaube, Paula Jager, Austriadoskonała/excellent
18733ANIKA Bard, Radek Protiva, Czechyb. dobra/very good
18734AVGUSTEYSJAYA OSOBA DOMA IRMIL, Yu. Zagamula, Ukrainadoskonała/excellent
18735BETTY Golden Fatty, Wioletta,Czesław Piechoccyb. dobra/very good
18736BUBBLES van Shaka`s Royal Kraal, Anette Heuvelink, Holandiadoskonała/excellent
18737ELIZA Dog-Lome, Josef, Vera Plachy, Czechydoskonała/excellent
18738JOSEFIN of Strawberry Hill, Ilona Skarupke, Niemcyb. dobra/very good
18739Gio.Do.Gio JUST FOR ONE DAY, Sergio Soffientini, Włochydoskonała/excellent
18740Snorewood MAGIC MOMENT, . Pirc U., Groselj M., Słoweniadoskonała/excellent, lok. 4
18741MARIKA Pomarszczony Czar, Jolanta Walczakdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18742MELA Pomarszczony Czar, Jolanta Witek
18743MIRA CANIS Witobelanka, Edyta Budzińskadobra/good
18744Sasquehanna (FCI) MORENA, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 2
18745NAKIRA MAD-MOPS Pugsparadise Ichi-Ban, Jenny Merten, Holandiab. dobra/very good
18746NOBLESSE OBLIGE vom Tengrinor, Ingrid Koslowski, Niemcy
18747RITA do Góry Sake, Robert Kociołekdoskonała/excellent, lok. 3
18748Tsunami ROSEPETAL, Carol Davis-Earle, USAb. dobra/very good
18749TEMPTATION IN BLACK, T. Esaulova, Ukrainadoskonała/excellent
18750TENDER NIGHT DARIKAR, O. B. Karlova, Ukraina

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

18751AILEY Perla Sabeor, Renata Ceskova, Czechydoskonała/excellent
18752ALMA Lux Pixela, Anna Stama-Krysińska
18753Marmazet AVANTYURA, Irina Lukashina, Rosjab. dobra/very good
18754BABETA-BENTLEY Schmeichel, Alena Bezdickova, Czechyb. dobra/very good
18755BAYA from Chinouk's Paradise, Mariette Willemsen, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
18756BONNIE BABY FOR PLUM'S JEWEL Eternal, Iveta Svestkova, Czechy
18757BRIDGET Ovćárská Hospoda, Jan Sulc, Czechyb. dobra/very good
18758Sasquehanna/FCI/ CHOCOVITA, Nahid Freudenberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18759DAET Modabe, Jana Beránková, Czechydoskonała/excellent
18760EVLAMPIYA, . Gvozdeva A., Bulkina S., Rosjadoskonała/excellent
18761Oasis-Dog FATIMA, Jolanta Walczakdoskonała/excellent
18762MGM'S BIG LOVE FLEUR of Strawberry Hill, Ilona Skarupke, Niemcydoskonała/excellent
18763NATA Tayekuna, Małgorzata i Dorota Nowakowskadoskonała/excellent
18764Vilway's NATALE A ROMA, . Koivisto P., Ruskovaara H., Finlandiadoskonała/excellent
18765Rus Jarlain ODARINA SYU, N. Shabaeva, Rosjab. dobra/very good
18766Skylark`s PENNI FROM HEAVEN, . Davis-Earle, Balagot, Kroeplin, USAb. dobra/very good
18767PHEATON of Top Team, . Kiss K., Helga O., Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
18768QUECKSILBER vom Sachsen Adel, . Jimenez J., Koch C., Hiszpania
18769Bla Mandag's QULE QUEEN QAMILLA, . Mikulec O., Gronvold A., Norwegiadoskonała/excellent
18770U LA LA Wielka Szansa, Roman Przewoźniakb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

18771AMANDA Havavlon, Karin Lilmanova, Czechyb. dobra/very good
18772Monpasie BARANOCHKA, E. Drozdovskaya, Rosjadoskonała/excellent
18773Ulithi's BONITA, Horst R. Hupe, Niemcydoskonała/excellent
18774BRITTANY Ovćárská Hospoda, Jan Sulc, Czechyb. dobra/very good
18775DAAN, Jannik Schneider, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18776Diosd-Fenyveskerti DEBORA, Karen Dechert, Niemcy
18777DIANNA Xonix, . Brna M., Brnova A., Słowacjab. dobra/very good
18778DORIS Maly Sen, Jana Holubova, Czechydoskonała/excellent
18779Limisengi's DRYADE, Inge Wilmsen, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
18780EMPEREUR NAPOLÉON ELLEN Pugsparadise Ichi-Ban, Jenny Merten, Holandiab. dobra/very good
18781Marmazet FSB, Irina Lukashina, Rosjadoskonała/excellent
18782HEAVEN'S ANGEL ofStrawberry Hill, Ilona Skarupke, Niemcyb. dobra/very good
18783Sasquehanna (FCI) HOT CHOCOLATE, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18784Snorewood INDEPENDENT SPIRIT, . Pirc U., Groselj M., Słoweniadoskonała/excellent
18785ISKRA Tayekuna, Małgorzata Karczmarczykb. dobra/very good
18786Semlans JULIA, Gunilla Hirwing, Szwecjadoskonała/excellent
18787VANILIA FOR MIRA CANIS Tel Quel, Renata Śmigielskadoskonała/excellent
18788Kroepel's WINTER VIOLET, Iwona Niedzielskab. dobra/very good
18789Didiel Andes YANQUETRUZ LA GUERRERA, . Loken B.E., Olsen E., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

18790Monpasie A YA PAMPUSHKA, E. Drozdovskaya, Rosjadoskonała/excellent
18791Ulithi's AIDA MY APRICOT LADY, Horst R. Hupe, Niemcy
18792Snorewood BEAD QUEEN, . Pirc U., Groselj M., Słoweniadoskonała/excellent, lok. 4
18793FUGA, Anna Stama-Krysińska
18794Marmazet KATYA-KATENKA-KATYUSKA, Irina Lukashina, Rosjadoskonała/excellent
18795Rus Jarlain NIKOLETTA, N. Shabaeva, Rosjadoskonała/excellent
18796Sasquehanna SHEFFIELD FOR ME, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18797Tito d'Agata Blu TEODOSIA, Maria Luisa Simone, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
18798Monpasie USLADA, E. Drozdovskaya, Rosjadoskonała/excellent
18799Delwin VAR VAR VOOM, Brit, Reidar Varhaug, Norwegiadoskonała/excellent
18800VIRDŹINIJA URSULA-KELLIJS, M. Sprogis, Łotwadoskonała/excellent
18801Tangetoppen's YATZY YATZY, . Loken B.E., Olsen E., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Pekińczyk-Pekingese


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18802TAY LI Prihot Imperatora, O. Lisitsyna, Rosjaobiecujący/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18803ADELWIN de la Pagode des Trois Bonzes, Francios Habekotte, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18804Kisci BREAKING ALL RULES, Marie Petersen, Dania
18805DUKE Astarte Gold, Danuta Domagalskab. dobra/very good
18806LANCELOT Cinsky Demant, Iveta Dosedelova, Czechydoskonała/excellent
18807LIONELL Cinsky Demant, Iveta Dosedelova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
18808NEW CHAMPION Ćiobrelis, Danute Liutkuviene, Litwab. dobra/very good
18809Sunrise Dragon NORDIC, Elena Artemenko, Rosjab. dobra/very good
18810Vall's Nikos PETER PAN, Munos Solanas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
18811Prince Obsession (FCI) ROY, Istvan Mate, Węgryb. dobra/very good
18812SUNTOY FELLOW, Karin Strate, Niemcydoskonała/excellent
18813Prince Obsession (FCI) THOMY, Istvan Mate, Węgry
18814WRINKLEY BOY of Bohemia Orchis, Olga Vitujova, Czechyb. dobra/very good
18815El`Mambee`s YOU GOT IT, Brit, Reidar Varhaug, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18816BINGO BLACK Tatarakowy Zakątek, Anna Sadekb. dobra/very good
18817Kisci BURNING HEART, Marie Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18818CYMES ASTARTE Perlová Koruna, Vlasta Machowska, Czechydoskonała/excellent
18819ESENAS GAUTAMA, Teofilija Martinsons, Łotwab. dobra/very good
18820Sunrise Dragon HARLEY DAVIDSON, O. Shlenskaya, Rosja
18821HEDGEHUNTER del Palazzo Imperiale, Dagmar Ksanova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18822Gloriosa HIGH SOCIETY, Natalija Verbickaja, Litwab. dobra/very good
18823El Mambee`s LIKE LI LAD, Aud, Thorbjorn Dybdahl, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
18824Eks Maguai POTAPUM, Julia Gerke, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
18825SUNTOY FELLINI, Gabriele Runge, Niemcydoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18826BARNI Wódz Wsi Pomorskiej, Barbara Zielaskowska
18827Sunrise Dragon CICERON, Elena Artemenko, Rosjadoskonała/excellent
18828Chilliwack's FINAL FANTASY, . Ikaheimo J., Askola M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
18829Yakee GREAT EXPECTATIONS, Paolo Prandi, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
18830HULIGAN YASHKA ot Severnoy Mechty, A. Burlaka, Rosjadoskonała/excellent
18831KARMINO Cinsky Demant, Iveta Dosedelova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18832LIVANDA SAHA, Elena Artemenko, Rosjadoskonała/excellent
18833OGNENNYI LEV TSVETIK SEMITSVETIK, . Lunski F., Fainstein, Mołdawiadoskonała/excellent
18834RENWARS MASTER PIECE Astarte Gold, . First R., Warren M.doskonała/excellent
18835Pekehuis SPECTACULAR AT FRANSHAW, . Shaw J.Francis M.Petersen M., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
18836be Come the Star Dragon WILLIAM, Elena Visoky, Izraeldoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18837AYLEN GOLDEN PIKKI, N. Rekstina, Rosjadoskonała/excellent
18838CHICORITO BLACK Cinsky Demant, Iveta Dosedelova, Czechydoskonała/excellent
18839Eks Maguai GREAT PRETENDER, Julia Gerke, Rosja
18840Sunrise Dragon IRIDIUM, . Chueva E., Visoky E., Izraeldoskonała/excellent
18841Sunrise Dragon JEROME, O. Lutovinova, Rosjadoskonała/excellent
18842KETTLEMERE LET'S PARTY, Karin Strate, Niemcydoskonała/excellent
18843LIVANDA ROMEO, Marco Marabotto, Włochydoskonała/excellent
18844Livanda LUCIO, O.A. Gracheva, Rosjadoskonała/excellent
18845Kisci LUCKY GRANDEE, Marie Petersen, Dania
18846LUXURY-DUKE Astarte Gold, R. Firstdoskonała/excellent
18847MEG, Baiba Vevere, Łotwadyskwalifikująca/disqualified
18848MONOHAM ROCOCO DUKE for Astarte, R. Firstdoskonała/excellent
18849PASHA OT SEVERNOY MECHTY, A. Burlaka, Rosjadoskonała/excellent
18850Kisci PLATINUM PLUS, Jeanne Munch-Knudsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
18851Sunrise Dragon ROB ROY, Elena Artemenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18852El`Mambee`s TAKE ON ME, Brit, Reidar Varhaug, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18853TOMDOR SANJA OF Svámi, Dagmar Ksanova, Czechydoskonała/excellent
18854TUNO, . Lunski F., Fainstein, Mołdawiadoskonała/excellent
18855Stsanja WHATS IT ALL ABOUT, . Begojev Z.K., Sesar A., Słoweniadoskonała/excellent
18856El`Mambee`s YOU`R MY MAN, Brit, Reidar Varhaug, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
18857ZAKHAR ot Severnoy Mechty, A. Burlaka, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18858Singlewell PERCIWAL, Irma Barducci, Włochy
18859Peteshe WHITE LIGHTNING, Claudia Brocchi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18860El Mambee`s CHINA ROSE, Aud, Thorbjorn Dybdahl, Norwegiaobiecujący/promising, lok. 1
18861Prihot Imperatora UNDINA, Natalija Verbickaja, Litwaobiecujący/promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18862BOGEMIA iz Mira Kabanovoy, Dagmar Navratilova, Czechy
18863DINGELIN DUET Perlová Koruna, Vlasta Machowska, Czechyb. dobra/very good
18864El`Mambee`s LET THE LOVE FLY, Brit, Reidar Varhaug, Norwegia
18865LIVANDA GEORGETTE, Marco Marabotto, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18866Deklarus LOVE-IN-IDLENESS MONOMAH, Michael Papadatos, Grecja
18867Kisci MADAME BUTTERFLY, Marie Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
18868Yuli'ka ODDI WHITE NOEL, Yu. Kelenyuk, Rosjadoskonała/excellent
18869Halomot Paz PITA, . Lunski F., Fainstein, Mołdawiadoskonała/excellent
18870Gloriosa PLAYING JAZZ FOR TONIC, Natalija Verbickaja, Litwab. dobra/very good
18871SUNTOY FIRST LADY, Gabriele Runge, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18872be Come the Star Dragon TANAIS, Elena Visoky, Izrael
18873WSCHODZĄCA GWIAZDA Tangulska Góra, Justyna Ulanickab. dobra/very good
18874Sunrise Dragon YUNONA, E. Artsybasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18875MIRANDA, . Lunski F., Fainstein, Izraeldoskonała/excellent, lok. 3
18876Pekehuis PUT THE LIGHTS ON, Marie Petersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18877WONDERFUL WORLD Sikiang, Zmaga, Klofutar Begojev, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18878Fair Dragon FELICHITA, A. Shmutinskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
18879MINDY del Canto Alto, Paolo Prandi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18880NEW-STYLE ASTARTE GOLD, R. First
18881PETRUŚKA z Pisecké Brány, Jaroslava Kombercova, Czechyb. dobra/very good
18882PRINCES-BROCCA Astarte Gold, . Zientalski M., Gralak J.b. dobra/very good, lok. 4
18883RENATA iz Mira Kabanovy, Dagmar Navratilova, Czechy
18884STEFANIA ot Severnoy Mechty, A. Burlaka, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Janusz Opara

18885BEAUTIFUL ANGEL for Sunrise Dragon, Zh. Kitaeva, Ukrainadoskonała/excellent
18886DZHUNA IZ MIRA KABANOVOY, Loreta Dudele, Łotwadoskonała/excellent
18887FARAH FOLLY Camargo Dione, Silvie Huśková, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
18888Sunrise Dragon GLAYMORE LADY, . Begojev, Sesar, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 2
18889KETTLEMERE FANTASIA, Gabriele Runge, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18890LADY EFEKT Krahulecká Skala, Dagmar Navratilova, Czechy
18891Chilliwack's MADELEINE, . Ikaheimo J., Askola M., Finlandiadoskonała/excellent
18892Hotpoint`s MISSION ACCOMPLICED, Brit, Reidar Varhaug, Norwegia
18893Kisci SCARLET GIPSY-BLOSOM, Jeanne Munch-Knudsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18894TSARITSA NOCHI iz Mira Kabanovoy, K. Zhigadlo, Rosjadoskonała/excellent


Pudel Duży (apricot, srebrny)-Caniche / Poodle Standard (apricot, grey)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18895ORLY ORLÉANS from the Silent Lake, M. H. A. Hendriks, Holandiaobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18896Goldstandart ARISTOKRAT SHOW, Vera Barabanshchikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18897Cantope MOUNTIE LE PAPILLON, K. Hoffmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18898Calie`s CHROME CATAPULT, . Isgren L., Wetterstrand C., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
20864Domtotem STARS BOY AGAIN, Świętoń M., Bielajewa J.b. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18899DONATELLO von Onkel Bennis Hütte, Lober, Niemcyb. dobra/very good
18900LUIS z Hauserova Královstvi, Milos Hauser, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18901Piccadilly's STAR ALLIANCE, Susanne Wiederkehr, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18902ASTERIX OF MARION'S Purple House, . Edin G., Fine M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18903Pompano BALLROOM BLITZ, Mervi Lirkki, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
18904FIRST MAN from Quindonmiertiek, M. N. Janssen, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
18905LAMBERT z Hauserova Královstvi, Milos Hauser, Czechydoskonała/excellent
18906NEAR NADIR from the Silent Lake, Cath E. Goeting-Meester, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18907Pinafore SUNNY BOY, Jutta Piechocki, Niemcydoskonała/excellent
18908WADDY von der Herbordsburg, Annegret Zwiebler, Austria
18909ZELDEN from Olionshouse, Emilienne, Camilla de Leeuw, Belgiadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18910BLANCHE GOLDEN z Bretfeldova Paprsku, Jana Lossgottova, Czechyb. dobra/very good, lok. 2
18911Volzhskiy Talisman CIRCEYA, G. Petukhova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18912NIKOL'SUNNY GIRL, Vera Barabanshchikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18913AUDREY GOLDEN z Bretfeldova Paprsku, Jana Lossgottova, Czechyb. dobra/very good
18914BILAV BAY SAN, Kidyashova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
18915ELEGANCE from Olionshouse, Emilienne, Camilla de Leeuw, Belgiab. dobra/very good, lok. 4
18916Piccadilly's SIMPLY THE BEST, . Frei M. B., Baldinger S., Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2
18917TOY-MAX FANCY FLOWER, Ursula Graf, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

18918ELANYA aus dem Hause Gryffindor, Sabina Genewein, Austriadoskonała/excellent
18919Pompano FRENCH FASHION, Mervi Lirkki, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18920Domtotem KALINKA MALINKA, N.A. Ivanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
18921MUKA z Derźe, Jana Lossgottova, Czechyb. dobra/very good
18922NOT FOR SALE iz Volzhskoy Serenady, . Yakimova, Kopeykina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18923Joiner's Quality QUILLO QUENETTE, . Kosonen A., Erkkila E., Finlandiab. dobra/very good
18924ROSWELL Auricomus, Agnieszka Tomaszewska-Mieczyńska
18925SEVEN OF NINE from Quindonmiertiek, M. N. Janssen, Holandiadoskonała/excellent
18926TOPELINA Le Papillon, Olaf, Karla Fricke, Niemcyb. dobra/very good
18927TOY-MAX FINE FUTURE, . Edin G., Fine M., Niemcydoskonała/excellent
18928WILLOW von der Herbordsburg, Evelyn Plunske, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4


Pudel Duży (biały, czarny, brązowy)-Caniche / Poodle Standard (white, black, brown)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18929BADDY Bily Bohém, Martina Hanusková, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
18930DANVIK MISTER EXTREME, I.A. Nosikova, Białoruśdoskonała/excellent
18931DEEP PURPLE Viva Forever, . Heinl I., Zitzow S., Niemcydoskonała/excellent
18932DREAMS COME TRUE Viva Forever, Yvonne Heinl, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18933HALLOWEEN vom Morning Dew, Cornelia Stern, Szwajcariadoskonała/excellent
18934Samarcanda ITALIANS DO IT BETTER, Lorena Merati, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18935JONGLÖR JONNE Sweet Masterpiece, W.B. V.D. Valk-Westland, Holandiadoskonała/excellent
18936KENNEDY SWEET MASTERPIECE, S. Weintz, Niemcy
18937Danvik MAGIC JOHNSON, Rita Vorobjova, Litwadoskonała/excellent, lok. 4
18938QUERUS WHITE Envisan, Justyna Konefałb. dobra/very good
18939Zhemchuzhina Sibiri TOM SOYER, L. Vereemenko, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18940ART, . Dolina, Subasic, Chorwacjadoskonała/excellent
18941BRUNO BANANI z Hlubockého Dvora, Sarka Novakova, Czechyb. dobra/very good
18942GRANDE ARAMIS vom Happyparadise, Sabine Honegger, Szwajcariadoskonała/excellent
18943HECTOR Marco Bohemica, Zdenka Azzolliniová, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18944Rusch MIX RURIK, . Paju K., Tammsalu A., Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
18945NEILL DIAMOND de Paulae Villa, Egon, Monika Dickmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18946Dizzybell's PELLE POJKEN, W.B. V.D. Valk-Westland, Holandiadoskonała/excellent
18947Abraxas WHITE XANDRAS, Harald, Jude Domke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18948Samarcanda WILLY WONKA, Lorena Merati, Włochydoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18949ALEX Dar Belaja Karona, Zh. Kuzmenko, Białoruś
18950CAPO DI TUTTI CAPI Nontiscordardime, Elżbieta Zarzecznadoskonała/excellent
18951Gunpowder's DREAMBOY, Anna Grass, Szwecjadoskonała/excellent
18952Class Line EXPRESS-YOURSELF, Elena Bernardi, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
18953Shans GRENS ZADIRA, E.V. Muzgina, Rosjadoskonała/excellent
18954Danvik HOT ESTONIAN GUY, Jelena Mannik, Estoniadoskonała/excellent
18955Dawin MIGHTY KNIGHT, . Rokitskaya N., Petukhova G., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18956PRINCE Zirka Antares, Elena Parubets, Ukrainadoskonała/excellent
18957Barbone Gigante TESTAROSSA, Klaus Oswald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18958Prince of Black Mistral TRAVIS, Csilla Aradi, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
18959Party Line`s WHITE CREAM, . Pesonen, Ivarson, Rantamo, Finlandia

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18960BLISS TRINE de Grand, E.S. Grishakova, Rosjadoskonała/excellent
18961Risdan's BLISSFUL BLESSING, Ingrid, Gerold Slunitschek, Niemcydoskonała/excellent
18962Caro-Lines CURIOUS C COLUMBUS, Elena Levina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18963DENIS Diamond and Pearls, Milena Matlova, Czechy
18964Danvik EMPERADOR, Julija Sarkovskien, Litwadoskonała/excellent
18965EVER LASTING LOVE Minarett, Joanna Szczepańskadoskonała/excellent
18966KASSAM le Papillon, Kay Radmacher, Niemcy
18967Brighton KEEPSAKE, Madeleine Von Rosen, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 3
18968KOROL LYUDOVIK Zirka Antares, T.V. Salich, Ukrainadoskonała/excellent
18969Hufflsch ON EVERY STREET, . Sandell C., Cronander A., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
18970PETIT PRINCE WHITE du Royaume de Ma Galatee, Katalin Kiss, Węgry
18971Wirothi's PUSCH N'SHOW, Angelika Purkhauser, Austriadoskonała/excellent, lok. 4
18972Prince of Black Mistral RICK, Csilla Aradi, Węgry
18973Samarcanda TOROLOCO-N, Donatella Cellere, Włochydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18974CASANOVA Marco Bohemica, Milena Matlova, Czechy
18975DEL PACHIK GORDON, Irina Stepanenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18976Dizzybell's DIVA D'ELOISE, W.B. V.D. Valk-Westland, Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
18977Dajmens MAGIC MALAN, Susanne Wiederkehr, Szwajcariawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18978Curonian Spit A CAPPELLA DI VICENZA, Oga, Jan Bitomsky, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
18979ABIGAIL JOLIES FRISETTES, Natalia Kudryakova, Rosjadoskonała/excellent
18980ANASTÁZIE z Ćerného Panstvi, Petra Brazdova, Czechydoskonała/excellent
18981Samarcanda ANGEL HEART, Biagio Cellamare, Włochydoskonała/excellent
18982Leanka's ANGELINA, Regina Schmeißer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
18983Caro-Line's CABARET CATOOTJE, Wil V.D. Valk-Westland, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
18984DANVIK MELODY of Winning Game, T.V. Salich, Ukrainadoskonała/excellent
18985Demonic GOLDEN NUGGET, . Green A., Goransson B., Szwecja
18986Magic Toy's GREAT WHITE ZARINA, Elfie Rabe, Niemcydoskonała/excellent
18987KOHINOOR Sweet Masterpiece, Sabine Pühler, Niemcydoskonała/excellent
18988Martina's LA CHICA WALZ, Elena Parubets, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
18989Shans Bizhu LIZETTA, Nataly Bobrovnikova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18990Fantastic Feature's AMAZING DREAM, Isabelle Grossenbacher, Szwajcariadyskwalifikująca/disqualified
18991ART ATTACK Swedish Design, Elfie Rabe, Niemcydoskonała/excellent
18992Arvaroh BEST WISHES FOR YOU, . Bazukina I., Krasnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
18993Hightide's CLASSY WARWICK, . Zacharias M., Galloway A.K., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
18994Katmary's DANIELA, I.A. Ivanova-Zorina, Białoruś
18995Hot Gossip JUST IN CASE, Anita Honkanen, Finlandia
18996Party-Line's ME AND MY MONKEY, . Ivarsson C., Jonasson G., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
18997QUANE WHITE SABINE Ami-Ra, Joanna Szczepańskadoskonała/excellent, lok. 4
18998Samarcanda THE COLORS OF THE WIND, Lorena Merati, Włochydoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

18999BAKAIRA Askona Cassovia, Dagmar Struckelova, Słowacjadoskonała/excellent
19000BEATRICE Lady Black Queen, Ingrid Beckova, Słowacjadoskonała/excellent
19001BLACK BEAUTIFUL Niger Astrum, Agnieszka Tomaszewska-Mieczyńska
19002BLACK FIONA from Orion Genesis, Gertraud Spors, Niemcydoskonała/excellent
19003BRIGIT BARDOT "BI-BI" Niger Astrum, Ewa Stańczykdoskonała/excellent
19004Curlfinch DOORTJE, . Kroes-Vink GC,Platerink-Kroes, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
19005ELENSIS YOU MY SONG, E. Dobrodumova, Rosjadoskonała/excellent
19006Standing Strong EMOTIONAL RESCUE, Y.M. van der Heide-Kooring, Holandia
19007Party Line`s KEEP MY STYLE, Virpi, Mika Pesonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
19008Standing Strong MON AMIE, Elke Regina Tellbrunn, Niemcydoskonała/excellent
19009Samarcanda OVER THE RAINBOW, Vigorita Rosalba, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19010Avivim SHAKSUKA BEPITA, Leehy Packer, Izraeldoskonała/excellent, lok. 3
19011Volzhskiy Talisman SOULAMIF, E. Lokshina, Rosjadoskonała/excellent
19012TOY-MAX FULLHEARTED LASS, Gundolf Heckmann, Niemcydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

19013Arvaroh ALL ABOUR ANGEL, . Bazukina, Kupriyanova, Rosjadoskonała/excellent
19014Dajmens ASSE MASSE MONK, Bente Byrlokken, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
19015Huffsin BELIVE IN WOMAN, Marlene Solberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19016Avion CARAVELLE, . Nielsen,Hagman,Rosell,Wheeler, Szwecjadoskonała/excellent
19017CUMA FATIMA Nontiscordardime, Iwona Guzdoskonała/excellent
19018Samarcanda DANCE WITH A STRANGER, . Kralova E., Vlcek B., Słowacjadoskonała/excellent
19019DONNA ESTERA Niger Astrum, Katarzyna Nowickab. dobra/very good
19020Topscore GLOSSY PAPER, . Coucheron J., Menkin A., Norwegiadoskonała/excellent
19021Prestige I GET IT!, . Arnold K., Nielsen K., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
19022MADONNA'S BEST OF Viva Forever, Yvonne Heinl, Niemcydoskonała/excellent
19023Emerei MILADY WINTER, S. Ovchinnicov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
19024Samarcanda NUOVA OSSESSIONE, Lorena Merati, Włochy
19025RADOSLAVA iz Bojarskiego Roda, V.D. Guselnikova, Rosjadoskonała/excellent
19026SAMANTA Szemrowicki Dworek, Magdalena Ernstdoskonała/excellent
19027XENA von Montevideo, Regina Schmeißer, Niemcydoskonała/excellent


Pudel Miniaturowy (apricot, srebrny)-Caniche / Poodle Miniature (apricot, grey)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19028Evak S EMPIRE TSAR BEAUTIFUL GREY, Marie Moine, Francjadoskonała/excellent
19029Evak's ENTERTAINMENT, Natalia Mankova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19030HER-COOLES von der Wilden Wiese, Annette, Hans-Georg Andrae, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
19031KOLJA vom Reitenden Roland, Marie Moine, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
19032Deliss Serpantin OLD BLUES, E. Alfimova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19033Wallenberg ROCK-CHILL-OUT, G., JA. Beyer, Niemcydoskonała/excellent
19034Cabryn SILVER KING PIN, Lorena Nizzola, Włochydoskonała/excellent
19036YAMIT MUSKAT LION KING, . Butareva L., Borozdina V., Kazachstandoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

19037DANTE ALIGHIERI Earl's Legend, Barbara Skrobskadoskonała/excellent, lok. 3
19038SILVER JASON vom Mommelstein, D. K. Kratzke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19039Leggero Danzatori VILARDI, T. Malafeeva, Rosja
19040ZORRO Lubako, Jana Stankieviczova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

19041CORAL Karmazynowy Błękit, Magdalena Keplindoskonała/excellent
19042GIACOMO von der Wilden Wiese, Annette, Hans-Georg Andrae, Niemcydoskonała/excellent
19043Wallenberg's HOT-SPOT, . Kiefer C., Fichtner H., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
19044SAMSON Jolly-Jazz, . Schill M., Schultheisz K., Rumunia
19045SCHEGOL iz Severnoi Venezii, S. Nikitina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19046TRIUMF OCHAROVANIE, Alla Babkova, Białoruśb. dobra/very good
19047UBU PRINCE of Twist Castle, Lucia Raineri, Włochy
19048VISETO de la Fouillotte, Jocelyne Habermacher, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
20858Klagstorpsglrden SON O LADY IN RED, Christel Tevin, Szwecjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

19049ARGO SLAVNY MALCHIK, M. Kobets, Rosjab. dobra/very good
19050BU-BU MON CHERI ADOREA, Bohdan Gadomskidoskonała/excellent
19051DATSMAN of Begonia Farm, Jana Fukalova, Czechydoskonała/excellent
19052ELENSIS ERCULE POIROT, E. Dobrodumova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19053JOLLY-JOKER aus dem Schneckenhaus, . Binder M.S., Mattern J., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
19055SEJCON Grey Gipsy, Andrea, Katerina Cechticka, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19056Yuzhnaya Zvezda VASILEK, L. Butareva, Kazachstandoskonała/excellent
19057XERXES X-TRA EDITION von der Salana, Angelika, Axel Rudolph, Niemcydoskonała/excellent
19058YESSUPERS, Emilienne de Leeuw, Belgiadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19059BELLA MIA BAJADERE von der Salana, Brigitte Grube, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
19060BIAN K KISS ME the Beautiful Grey of Marysa, . Moine M., Collette L., Belgiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
19061Zabavny Kolokolchik GORLINKA, E. Zaytseva, Rosja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19062BAD OF ROUZ Fayeri Dahs, T. Balyuzhenich, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19063BIANCA BIBIANCA Al Stajsi, Andrea, Katerina Cechticka, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
19064GISELLE z Trianonu, Vlastimil Vanék, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19065PIGALITSA, V.V. Melnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

19066ANGELL INA SUCCESS the Beautiful Grey of Marysa, Marie Moine, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19067Lenholl LANSI, N. Efimovich, Rosja
19068PRUZHINKA iz Rozovyh Snov, E. Aksenova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

19069BORUSSIA ARGENT z Nového Královstvi, Jitka Blahova, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
19070JOCELINE vom Reitenden Roland, Iris, Gernot Wagner, Niemcy
19071TSARSKAYA ZABAVA iz Severnoy Venecii, . Popova, Berezina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19072ULETTA vom Kristalkolor, Brigitte, Dietmar Krupsch, Niemcy
19073VURPLE PARADIZE the Beautiful Grey of Marysa, Marie Moine, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

19074CRAZY DAISY von der Wilden Wiese, Annette, Hans-Georg Andrae, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
19075DAMITA from Olionshouse, Emilienne de Leeuw, Belgiadoskonała/excellent
19076ENOLA MON CHERI Adorea, Blandyna Adler-Rózga
19077Dgentli Bon GAMMI, E. Trofimova, Rosjab. dobra/very good
19078KATARZYNA WIELKA Jantarowa Fuga, Irena Kempińskadoskonała/excellent, lok. 3
19079Sun of Dixieland MY DEAR DEBRA, Baliczkine Teri Piroska, Węgrydoskonała/excellent
19080Dorian Gray's NORMA, Ingeburg Hoffmann, Niemcydoskonała/excellent
19081SCARLET LUCK Sidabrine Kulka, Kersti Paju, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
19082Diza Fleich ZHEMCHUZHINKA, A. Berezina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

19083Lady Margaret ARLETTA SILVER, Jitka Blahova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Pudel Miniaturowy (biały, czarny, brązowy)-Caniche / Poodle Miniature (white, black, brown)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19084CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga (FCI), Anna Głowa Łobodzińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19085Truegold BODYGUARD, Carlo Capelli, Włochy
19086Solnes BRAVEHART, Tina Sorensen, Dania
19087Airi Arabeska BREAK ALL RULES FOR CHERISH, Donatella Liurni, Włochydoskonała/excellent
19088BY JAGGER Velvet Garden, Zuzana Vrśecka-Vétvinská, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
19089Airi Arabeska CATCH THE SECRET, Angela Raab, Niemcy
19090CONTRE COUPE von Nübble, Renate, Svenja Muller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19091Caspian Line's CURLY MIRCACLE, . Kolbe N., Dallaire M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
19092Pandorans FOREVER SPECIAL, E. Druzhinina, Rosjadoskonała/excellent
19093GIULFO MONKEY BRAIN SUSHI, Adamo Cennini, Włochydoskonała/excellent
19094IMAGE OF SOLNES Only for You, Aneta Chrystophdoskonała/excellent
19095Risdan's IT'S MAGIC, Daniela Gajic, Słowenia
19096KEYRAN Choco Naky, Vaclav Krajtl, Czechydoskonała/excellent
19097Whiteway's OBELIX, . Hietarinta A., Ala-Piha T., Finlandiadoskonała/excellent
19098Kudos TIMEOUT, . Karki T., Niskanen M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
19099TORRI Kamawejda, Danuta Jaworskadoskonała/excellent
19100ZODIAK II iz Alogo Parusa, Olivera Djordjevic, Serbiadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Libuše Ubrová

19101Kudos ABSOLUT, . Nilsson F. M., Knorre O., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC, Res.CACIB
19102Merino's Favorite KEEP ON GOING, Nadia Torriani, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
19103KONEK GORBUNOK iz Zimnih Grez, Danuta Szwedowskadoskonała/excellent, lok. 3
19104NESREDDIN iz Kazanskogo Hanstva, L. Rudenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Libuše Ubrová

19105APACHE IMPERIUM ALEKSEJ, . Cawpean M., Tprnovean L., Rumuniab. dobra/very good
19106BLACK CHICCO Little Wizards, Viola Kretzschmar, Niemcyb. dobra/very good
19107Kudos GRAND SLAM, . Nilsson M., Holmberg L., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
19108Belotsvetik IVANUSHKA INTERNATIONAL, T. Vinogradova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
19109Airy Arabeska PICASSO OVERNIGHT PAINTER, . Róg E., Cisowska A.doskonała/excellent
19110RATZEPUTZ von der Hutzelschweiz, . Eberhard U., Becker St., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
19111SIR ENRICO von der Yburg, Ursula Kunde, Niemcy
19112UNIQUE l'Empreinte d'une Passion, Nathalie Belle, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Libuše Ubrová

19113A ' RUSSIAN DREAM, . Jelenics N., Kohler C., Austriab. dobra/very good
19115Caspian Line's BLUE BAYKAL, Natalie Kolbe, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1
19116Croshka BRAD PITT, Ilana Simkina, Ukrainab. dobra/very good
19117Merino's Favorite CRACK ACODE, . Eberhard U., Becker St., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
19118GINO vom Schloß Oedenthal, Heidi Lehr, Niemcyb. dobra/very good
19119KASPER MY MYSTERY Véropa, Vera Mynarikova, Czechy
19120KRASAVCHIK ot Madam Sarmont, Danuta Szwedowskadoskonała/excellent, lok. 4
19121Kudos LEXUS, Anna Reglińskadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19122BREAKING NEWS of the Athenian Stars, Edith von Bresler, Niemcy
19123Kudos STOLICHNAYA, . Nilsson F. M., Knorre O., Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
19124Sketch's WHY NOT, Romana Smekalova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19125AMALTEJA Lietaus Simfonija, . Sokolovaite, Voloskeviciute, Litwa
19126Unique Dreams (FCI) ATENTION PLEASE, Andrea Stottele, Niemcy
19127BAVAYIA Banzette, . Kasparova H., Czurdova N., Czechydoskonała/excellent
19128Canmoy`s BHANYANAN, . Lund C., Mantynen I., Finlandiadoskonała/excellent
19129Airy Arabeska BRILLIANT NIGHT, Tatiana Zenina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
19131ELLI vom Altfrankener Park (FCI), Ilona Terstegen, Niemcydoskonała/excellent
19132Canmoy's HAPPY CHIC, Elena Parubets, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
19133MISS NEGRY od Lalanki, Joanna Głogowskadoskonała/excellent
19134MOJA VARIATSIJA AMBITSIA, E. Ezhova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19135NATALI Szemrowicki Dworek, Czesława Hałaczkiewiczb. dobra/very good
19136NIAGARA IZ KAZANSKOGO HANSTVA, A. Shumova, Rosjadoskonała/excellent
19137Moja Otrada YULIKA, I. Kochergina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Libuše Ubrová

19138AMAZONA de Nigromanta, Andrea Stottele, Niemcy
19139Sketch's BE UNCOMPARABLE, E. Druzhinina, Rosja
19140JUST CARRIE Bohemia Timothy, Véra Floriśová, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19141Country-Star MIGHTY MANOI, Margot Struppe, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
19142MISS MERCEDES od Lalanki, Beata Matławskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19143RIVER OF LOVE Lindeza (FCI), . Mika M., Rachwalska V.
19144SARA Szemrowicki Dworek, Małgorzata Kwapiszb. dobra/very good
19145VIVA VICTORIA iz Cherno-Belogo Kino, . Nikolashina N, Gamza N., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Libuše Ubrová

19146ALIZÉE of Darling Dog, Nathalie Belle, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19147CARISSIMA von der Hutzelschweiz, Petra Kucerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19148Canmoy's CHIC QUIZ, Dragana, Ivan Vasiljevic, Serbiadoskonała/excellent
19149ISABELLE IRIS Bohemia Timothy, Josef, Iva, Jindriska Paroubkovi, Czechy
19150JACQUELINE Bohemia Timothy, . Svobodova J., Kynclova E., Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19151MINNIETHEMOOCHER-N d`Oltremare, Carlo Capelli, Włochy
19152MISS MIRA iz Kazanskogo Hanstva, Yu. Ivanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
19153NEVEREND STORY Nancy's, . Liurni, Scarfi', Włochy
19154Kertellas SECRETS AND LIES, . Hennecke, Morzik, Bayliss, Niemcydoskonała/excellent
19156STRASNAYA BRUNETKA iz Zimnih Grez, E. Avdeeva, Rosja
19157TAINAYA ZAZNOBUSHKA iz Doma Tajur, Prosvirnina Elena, Rosja
19158XAMBA MARIED der Schwarze Quirl, Carola Hosse, Niemcy

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Libuše Ubrová

19159Caspian Line's BLUEMARINA, . Krusemark G., Kolbe N., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
19160CASSIE vom Schaukelpferdchen, Heide Seebacher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
19161DUNDEE, Adamo Cennini, Włochydoskonała/excellent
19162EVITA Asmodeusz, Beata Mielnickadoskonała/excellent
19163KALINKA SLAVJANKA dlja Zimnih Grez, E. Avdeeva, Rosjadoskonała/excellent
19164LADY DUNJA von der Y-Burg, Brigitte Grube, Niemcyb. dobra/very good
19165POWER OF LOVE Lindeza (FCI), Violetta Rachwalskab. dobra/very good
19166SKETCH'S ADMIRATION, . Nilsson F. M., Knorre O., Rosja
19167of Loveley Children (FCI) TAKE IT AGAIN, . Jelenics N., Kohler C., Austriab. dobra/very good
19168Inapat's TROPICAL NIGHT, Tatiana Zenina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
19169Moja Otrada ZAZNOBUSHKA, I. Kochergina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


Pudel Średni (apricot, srebrny)-Caniche / Poodle Medium size (apricot, grey)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19035TOMCAT Kamaweda, Joanna Wybrańskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19170ARTEX z Hory Hostyna, Milan Malik, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19171Solnechnyi Lev GLINTVEIN BIBLIOTT, O. Permyakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19172SHANTYMAN'S CHARME ven der Golden Venus, Silke Benold, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19173AGNUS DEI Banzette, . Kasparova H., Czurdova N., Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19174TCHEELEPEPPER'S EDINSTVENNY, . Churzina, Ulianova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19175YANOSCH von der Herbordsburg, Marga Fisher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19176ADONIS from Golden Regia, Adrienne, György Szabó, Węgrydoskonała/excellent
19177ARTUSH GREY z Nového Královstvi, Jitka Holubova, Czechydoskonała/excellent
19178Severnaya Roza AURA FABERGE, . Fedotova I., Prohorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
19179BRONCO aus dem Schneckenhaus, . Binder M.S., Mattern J., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
19180D'AMIES To-Fra-Bar, Michal Pospiśil, Czechydoskonała/excellent
19181Manifique D'Argeant FLAMENCO DANCER, Libuse Urbisova, Czechydoskonała/excellent
19182HOLIDAY de Paullae Villa, Günter Plappert, Niemcydoskonała/excellent
19183KARLI vom Kristallcolor, Rolf Wagner, Niemcyb. dobra/very good
19184Yellowmellow OCEAN'S ELEVEN, Katja Kunttu, Finlandiadoskonała/excellent
19185Aery's PRAETORIAN, Jytte Pfänner, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
19186SILVER TOBBY von der Birkenweide, Hannelotte Wagner, Niemcyb. dobra/very good
19187SINAN von der Herbordsburg, Vera Holz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
19188U LYS FAMOUS SCOOP the Beautiful Grey of Marysa, Joelle Oltra, Francjadoskonała/excellent
19054Madelief's LUCKY LIONHEART, . Jappinen J., Hotanen T.J., Finlandiadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19189GOLDEN XENAMÓN Ytaner, Eva Krizova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19190TAZHTAVATUR, R. Dobrovolskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19191Ó,MANON AUREA Ytaner, Renata Smyckova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19192CLEOPATRA from Golden Regia, Adrienne, György Szabó, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
19193Zolotaya Pectoral GRAAL, Ewa Jagiełłodoskonała/excellent, lok.2
19194HOT CHILIE PEPPER von der Hundisburg, H., Wenke Spacék, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19195REBECCA SYDNEY OPAL von Karat, Sandra Matejka, Niemcyb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19196AMELIE von Flori's Glück (FCI), Renate Dähne, Niemcydoskonała/excellent
19197GABRIELLA von der Wilden Wiese, Annette, Hans-Georg Andrae, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
19198INDREJA Gamtos Harmonija, Tatiana Shmeliova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19199SELINA von der Herbordsburg, Jan, Monika Kaps, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
19200Balsons VANESSA, Barbro Larsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19201DIANTA Gamtos Harmonija, R. Merkeviciene, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
19202Yellowmellow ILLUSION, . Lehtinen T., Kiskonen K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19203LENNIRA BEATRICHE VALENSIA, I. Fedotova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


Pudel Średni (biały, czarny, brązowy)-Caniche / Poodle Medium size (white, black, brown)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19204DESIGNED BY von Nübbel, Renate, Svenja Muller, Niemcy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19205Airy Arabeska COOL ABSENT, Victoria Denisova, Rosja
19206FAFFY FORI Złocisty Jastrun, Katarzyna Zosiukdoskonała/excellent
19207Canmoy's MATADOR, . Zacharias M., Theimer H., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19208Jaset's TRANSYLVANIA JAZZ, Carmen Telea, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
19209Alkvalon ZAPADNY STIL, Jelena Mannik, Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
19210Alkvalon ZVEZDNYI VETER, A.V. Novoselova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19211San-Jo-Le'S AUDI, Lena, Johanna Sandstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19212Kertellas INNOVATION, . Hennecke E., Morzik M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
19213LUKAS Braunkönigin, Rudolf Daum, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19214ALEXIS Fantazia Brown, Zuzana Faltejskova Sandova, Czechydoskonała/excellent
19215ARIS Fantazia Brown, Ewa Gałuszkadoskonała/excellent
19216CARNAVAL S TSVETOCHNOI POLYANY, L.S. Kiziny, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19217Curlfinch CHAM, . Kroes-Vink GC,Platerink-Kroes, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
19218de Pimlico COFFEE'S-TRILOGY, Agnese Di Raco, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
19219FREE FAVOR of Beautyflake, . Schmidt C., Haudenschild B., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
19220Whiteway's GIPSY BOY, Anita Hietarinta, Finlandiadoskonała/excellent
19221GLORIUS BROWN-W Silver Nijarete, Petra Ilchmanová, Czechydoskonała/excellent
19222Upright Black SEBASTIAN, Marlis Wiegrefe, Niemcyb. dobra/very good
19223TUT ENCH AMUN von der Hutzelschweiz, . Sokolovaite, Voloskeviciute, Litwadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19224AEROSMITH von Nübbel, Renate, Svenja Muller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
19225de Pimlico BROWN-JEANS, Agnese Di Raco, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
19226Topp Black of Montenegro CYKLON, Ivica, Milena Milovic, Czarnogóradoskonała/excellent
19227Inapat's FLAMENCO, Eva Trhonova, Czechydoskonała/excellent
19228LUCKY S Tsvetochnoy Poljany, Donatella Liurni, Włochydoskonała/excellent
19229LYUBIMCHIR FABIO, L. Niskina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
19230Sextra MAGIC FIREWORK, T. Pakhomova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
19231TI AMO NERO Sabadiana (FCI), Iwona Jędrzejczykdoskonała/excellent
19232Heirom`s TWISTER, . Hansen, Schulz, Niemcydoskonała/excellent
19233San-Jo-Le's UNGARO, Lena, Johanna Sandstrom, Szwecjadoskonała/excellent
19234WICKIE vom Donnersbergweg, S. Weintz, Niemcy
19114Warming BLACK KILLROY, Guy, Tineke Gochet-Wijnant, Belgiadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19235DREAM OF SECRET von Nübbel, Isabelle Grossenbacher, Szwajcariawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
19236HELÉN FOR SAKKÉ Neraka, Andrea, Katerina Cechticka, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Urbanowska

19237ASKIA der Schwarze Traum, Maria Bednarkiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19238Aima Manueska BERGETTA GRACIA, L. Postolova, Rosjadoskonała/excellent
19239CLARABELLA, Laura Besati, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
19240COFFE Brown Teschiro, Marzena Brzeska Jasiukdoskonała/excellent
19241ESTRADNAYA ZVEZDA iz Doma Tajur, E. Aksenova, Rosjadoskonała/excellent
19242TINA TURNER of Gottardó, Agnes Krausz, Węgrydoskonała/excellent
19130Nero e Bianco E NIGELLA, Guy, Tineke Gochet-Wijnant, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19243ANGELICA de Nigromanta, Sandra Grunfeldova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19244Aima Manueska BRILLIANS BURLESKA, Alina P. Garmonova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
19245World Virginia's HAPPY HEART, Anne Rolighed, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19246LENNIRA VIRGINIA DARK NIGHT, Tatiana Koroleva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19247Karamugi AINT NO ANGEL, Angel Marques, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
19248APOLO from the Transilvanian Hills, Carmen Telea, Holandia
19249ASARAH de Nigromanta, Sandra Grunfeldova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19250Curlfinch CLARA, . Kroes-Vink GC,Platerink-Kroes, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
19251Sextra DESIREE, T. Mykal, Ukraina
19252DRILBU from the Devil's Advocate, Anita Biró, Węgrydoskonała/excellent
19253Alkvalon GALADRIEL, N. Lebedeva, Rosjadoskonała/excellent
19254Rabea's Lea GOES TO MAGIC TOY'S, Kirsten Poschlod, Niemcydoskonała/excellent
19255KOLIBRI Auksine Banga, S. Maksimov, Litwadoskonała/excellent
19256KOLIBRY s Tsvetnoi Polyany, E. Guskova, Rosjadoskonała/excellent
19257RIMMEL-N Osmanthus, Julia Diegtjarewa, Ukraina
19258ZARINA vom Happyparadise, Christine Koch, Szwajcariadoskonała/excellent
19155Clojo SPIRIT OF AUSTRALIA, Petra Kucerova, Czechydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19259ANGEL'S KISS Top Coach, Jana, Pavel Vavrouskovi, Czechydoskonała/excellent
19260San-Jo-Le's FINITA, Lena, Johanna Sandstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
19261INAPAT'S FANTASY, Iryna Snitko, Białoruśdoskonała/excellent
19262KALINA s Tsvetochnoi Poljany, O. Arkhipova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19263White Innuendo LAISLA BONITA, Maria Grazia Faverio, Włochydoskonała/excellent
19264Sextra MILLENNIUM SENSATION, L. Postolova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19265TATIANA NERO Sabadiana FCI, Elżbieta Rógdoskonała/excellent
19266ZAZNOBUSHKA TAYNAYA iz Doma Tajur, E. Prosvirnina, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

19267JOANE NOIRE Galaxy Zebulon, Zlatuse Urbankova, Czechydoskonała/excellent


Pudel Toy-Caniche / Poodle Toy


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19268MAGIOS OF Aida the Black Queen of Greece, Eleni Liatsi, Grecja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19269Dorian Gray S A TASMANIAN DEVIL, . Moine M., Collette L., Belgia
19270APART AMIGO von der Salana, Elana Ermakowa, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19271Siimliness OH-LA-LAL-LAA I LUV U BABE, . Paju K., Nikitina S., Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
19272Poodell's ORION OF THE ATHENIAN STARS, Richard Pet, Francja
19273Canmoy's SHAMROCK, Claudia Papini, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
20881Toyway VETER NEVER GIVE UP, Jouko Leiviska, Dania

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19274DESPERADO Earl's Legend, Katarzyna Raszkowskab. dobra/very good
19275Solnes DUBBEL RAIN, Jana Svobodova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19276Merino's Favorite HALLO AGAIN, O. Kosheleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19277Sawawhite's MR AIRYARABESKA, Victoria Denisova, Rosjadoskonała/excellent
19278Aux Noirs Revolution REVOLUTION, Mila Ristic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 4
19279SPIKE WIND ROSE Crista Mini (FCI), Krystyna Gniadekdoskonała/excellent
19280ZHUCHOK KRASAVCHIK iz Zimnih Grez, E. Avdeeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19281KASPER iz Cherno-Belogo Kino, A. Jan, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19282Del Zarzoso MERENGUE, T. Voroshilova, Rosjab. dobra/very good
19283Airy Arabeska NON STOP, N. V. Koroleva, Rosjab. dobra/very good
19284Sporrens ORANGE KITCAT, Monica Kinberg, Szwecja
19285Solnes RAIN MAKER, Christer Ivarsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19286Magicstar REVEL PUYMERAS, Antoine Marchal, Francjadoskonała/excellent
19287RIO DE JANIERO van Klein-Nulland, Gerda Janssen, Holandiadoskonała/excellent
19288SILVER ASCORT from Beautyfull White Dream, Brigitte Haase, Niemcydobra/good
19289VEGAS of Diana's Little Pearls, Diana Fankhauser, Francjab. dobra/very good
19290YAMIT MUSKAT ILIKS, O. Bakushina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19291YANKEE BOSS OF Lubako, Jitka Prochazkova, Czechyb. dobra/very good
20857Sandust START ME UP, Anja Ekberg, Szwecjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19292Solnes A ROSE FOR NODDY, P. Kurbatskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19293ABLE WILLIAM Velvet Garden, Małgorzata Mikadoskonała/excellent
19294Ocharovanie AIVENGO, E.A. Kalbovskaya, Białoruśb. dobra/very good
19295Tirkane ALL ABOUT ALFIE, . Hennecke E., Morzik M., Niemcydoskonała/excellent
19296Sporrens ALL OLIVER, V. Denisova, Rosjadoskonała/excellent
19297ELFIN SYMPHONY INCOGNITO Sidabrine Kulka, Rasa Mikuckiene, Litwadoskonała/excellent
19298Smash JP JUBILATION, Olivera Djordjevic, Serbiadoskonała/excellent
19299Equerry's LATEST HIT, . Karki T., Niskanen M., Finlandiadoskonała/excellent
19300Innovation's LONE STAR, Teresa Varvara, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
19301Charades LOVE AMERICAN STYLE, N. Nirolashina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19302Solnes RAVEL TARANTELL, . Birgitte Schilling A., Naess S, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19303R-Luv`s SECRET AGENT, E. Petropavlovskaya, Rosjadoskonała/excellent
19304Finigan SNOW FIN TARO FOR RUSSKY DVOR, . Gubanova, Dobrovolskaya, Rosjadoskonała/excellent
19305Finigan SNOW-FIN ROFI, Blanka Borowiecdoskonała/excellent
19306Whitney's TOP DANCER, Zuzana Vrśecka-Vétvinská, Czechydoskonała/excellent
19307Magicstar VINITO PUYMERAS, Antoine Marchal, Francjadoskonała/excellent
20882Toyway BOYS ARE BOYS, Jouko Leiviska, Daniadoskonała/excellent
20883CIN-DON LYN-DEL X-Rated, Westphal M,Merritt B,Patterson, Dania

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19308Osmanthus KASHAIA, Olivera Djordjevic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1
19309Osmanthus KENZO, . Richard P., Cotting E., Szwajcaria

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19310HERE I COME von der Hutzelschweiz, . Eberhard U., Becker St., Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
19311Moja Otrada VNUCHKA IVAN TSAREVICHA, I. Kochergina, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19312ALWAIS LOVE YOU of Darling Dog, Sandrine Kielbasiewicz, Francjadoskonała/excellent
19313Moja Otrada ANFISKA, I. Kochergina, Rosjab. dobra/very good
19314Suprime Line ARLANDA, E. Petropavlovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19315Salina Westen BARBIE, Róg.E., Smirnova M.doskonała/excellent
19316Solnes BLACK BACARDI, Bruno Nodalli, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
19317Jasenak CHILLIPEPPER, Dragana, Ivan Vasiljevic, Serbiadoskonała/excellent
19318Risdan's I'M TOO SEXY, Valentina Sassonia, Włochy
19319Lykkehuset MADAME CASTAFIORE, Michael Lykke, Daniadoskonała/excellent
19320Solnes NIGHT CAP, . Birgitte Schilling A., Naess S, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB
19321Merino's Favorite PUSSYCAT, . Hennecke E., Morzik M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
19322Elegant Stail RIKSY AIRI ARABESKA, N. Byalik, Rosjadoskonała/excellent
19323ROSKOSHNAYA BLONDINKA Ocharovanie Doma Romanovyh, N. Yu. Romanovy, Ukrainadoskonała/excellent
19324Golden Strik TAINY, Susana De Regoyos, Hiszpania
19325Zabavny Kolokolchik VALERINA, E. Golovka, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19326Airi Arabeska FREELOVE, V. Denisova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19327Petanus HAPPY STORY, Rajna Bonacic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 3
19328PICTURE PERFECT is Drauguzio, Rima Merkeliene, Litwab. dobra/very good
19329SVESSE LOVELY Crista Mini, Małgorzata Jeziornadoskonała/excellent, lok. 4
19330UP AND DOWN Lietaus Simfonija (LKD), Julija Dijakovskaja, Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19331BINNUR ALEKSANDRINA, Ipatova, Rosjadoskonała/excellent
19332BRASSY SHINE YAMIT MUSKAT, . Tregubova V., Kurbatskaya P., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19333Slavjanka CHERNAYA ZHEMCHUZHINA SEXTRY, G. Alekseeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19334Bell DELIGHT, Stefano Paolantoni, Włochy
19335DONNA di Collezione Privata, Gianna Toribolo, Włochy
19336Moja Otrada IVONNA, E. Petropavlovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19337Sugarpine's LILLE MY, Michael Lykke, Daniadoskonała/excellent
19338Tirkane MIESCHIEF MARKER, . Hennecke, Morzik, Ingram, Rayn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
19339Golden Strik POLKA, Susana De Regoyos, Hiszpania
19340SARAH BROWN v. Klein Nulland, Shelley Lenzen, Holandiadoskonała/excellent
19341TRES BELLE iz Severnoy Imperii, A. Kolesova, Rosjadoskonała/excellent
19342Moja Otrada TSELESTINKA, E. Abdurahmanova, Ukrainadoskonała/excellent
19343ULIANA BELLE ROSHEL, T. N. Moskovchenko, Rosjadoskonała/excellent
19344VEGA des Heches de L'ic, Alessandra Giuliani, Włochydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19345AIRI ARABESKA Givenchy Very Irresistible, T. M. Mochayko, Ukrainadoskonała/excellent
19346BAJADÉRA z Flemingova Parku, Monika, Zdenek Truksovi, Czechydoskonała/excellent
19347Wightwonder BLACK EYED PEA, . Riddett S., Lykke M., Daniadoskonała/excellent, lok. 4
19348Diza Fleich CHARUYUSCHAYA MARKIZA, A. Berezina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
19349Salina Westen CHERCHEZ LA FEMME, Marina Smirnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19350Nevskaya Zhemchuzhina DLYA SEVERNOI VENEZII, S. Nikitina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19351HESI Biały Kark, Katarzyna Wróbeldoskonała/excellent
19352Moja Otrada KONFETKA, I. Kochergina, Rosjadoskonała/excellent
19353Anteprima SOGNANDO L`AFRICA, Teresa Varvara, Włochydoskonała/excellent
19354TOP GIRL COSIMA von der Zwergrose, . Ertel I., Grundei M., Niemcydoskonała/excellent
19355YA-LIALIA CHERNAIA iz Troitskogo Predmestia, L. Zharkevich, Białoruśdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

19356EMMILI von der Questenberger Höh, Krystyna Gniadekdoskonała/excellent, lok. 1


Russkyi Toy Długowłosy-Russian Toy Long-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19357BINGO-BONGO Sozvezdie Malishey, V. L. Pergamenschik, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
19358Djaz-Band LENKA PANTELEEV, E. Pshenichnikova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19359DARLING TOJ MALCHIK ZAYCHIK, I. Chernyh, Rosjadoskonała/excellent
19360Kroshka Ru ILIKO, Elena Abramova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19361JASHKA MAZASIS ELFAS, Marge Loorents, Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
19362Suvenir iz Podmoskovya VIKING, Serebrennikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19363Djaz-Band ZHELANNY NASLEDNIK, E. Pshenichnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19364DJAZ-BAND ZHELEZNY KANTSLER, Anastasija Putnina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19365Sher PIRAT, T.V. Treschalova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19366Djaz-Band DVOYNOY UDAR, E. Pshenichnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19367MIKRIK BISER KIEVA, V. A. Lucenko, Ukrainab. dobra/very good
19368Raiskaya Ptichka TRUFEL, V. L. Pergamenschik, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19369Djaz-Band BENEFIS, E. Pshenichnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC
19370DAMSKIY KAPRIZ IRIS, V. L. Pergamenschik, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
19371DGENTLEMAN UDACHI, Ganga Boehm, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
19372Sher ORIEL POTSELUYCHIK, T. Gorbunova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19373Kane Per La VITA ZHASTIN, Zanna Zarina, Łotwadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19374BRUSNICHKA Sozvezdie Malishey, V. L. Pergamenschik, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
19375CYKOTUCHA Russkaja Dusza, Małgorzata Caprariwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
19376REBECCA Olpemi, Renata Dolezalova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19377Nardicum BANDITSKAYA RAZBORKA, Zanna Zarina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 4
19378HARIZMA iz Armii Ljubvi, I. Popova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19379LAURA SUZIRYA AYRIN, V. A. Lutsenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
19380Djaz-Band ZOLOTAJA UNTSIJA, Anastasija Putnina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19381BRAVO ZHAR HELENA, Marge Loorents, Estoniab. dobra/very good
19382CARICA SAVSKAJA LE FEU, E. Milutina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
19383DJAZ-BAND E-MAIL RUSSIA TOCHKA RU, L. Tchistiakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19384Rus Komillfo RIKA, T. A. Semyanskih, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19385Helen's Praud ANYUTINY GLAZKI, Serebrennikova, Rosjadoskonała/excellent
19386CAREVNA SHER Maźasis Elfas (LKD), Jelena Doronda, Litwadoskonała/excellent, lok. 4
19387Raiskaya Ptichka CHAROVNITSA, V. L. Pergamenschik, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19388Djaz-Band DEVUSHKA MOYEY MECHTY, E. Pshenichnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19389Raiskaya Ptichka PIKOVAYA DAMA, V. L. Pergamenschik, Ukrainadobra/good
19390Rus Voyage SHER ZHASMIN CHERNAYA KAPELKA, S.A. Balynina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19391FANTAZIJA Russkaia Dusha, E. Okhlopkova, Rosjadoskonała/excellent
19392Sher PRIMAVERA, V. L. Pergamenschik, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
19393Sher SHEGGI DAIVA, N.N. Mikheeva, Rosjadoskonała/excellent
19394Rus Voyage SHER ANZELINA BONITA, G.V. Vlasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19395Odor Mortis ZHANNA D'ARC, Zanna Zarina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 4
19417Djaz-Band BARHATNAYA DUSHECHKA, E. Pshenichnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19396KOSTA-NEGRA Czech Original, Renata Dolezalova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Russkyi Toy Krótkowłosy-Russian Toy Short-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19397Rossiiski Shokolad AHTUNG REMBO, O. Vinvalka, Łotwawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
19398Djaz-Band NOVY RUSSKIY STANDART, E. Pshenichnikova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19399Samarskiy Favorit PODAROK SUDBY, Jelena Doronda, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19400Nevskiy Triumfator DENIS DAVYDOV, E. Pshenichnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
19401Eniseyskaya Jemchujinka UNIKUM KROSHKA, O.V. Kostrikina, Rosja
19402ZOLOTOI LUCHIK O'SHARLE, N. M. Strukovskaya, Ukrainab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19403DRAKKAR GAY Kasa, Jelena Muzyćko, Litwadoskonała/excellent, lok. 2
19404ZHDAN s Moskovskoy Gorki, S. Bukreeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19405ZHEMCHUZHINA iz Kuskovo Tomeo, M.L. Kruchinina, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19406GARRI CHARODEY s Moskovskoy Gorki, Yu. Shulyatieva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19407Samarskiy Favorit ASYA, S.N. Bondarenko, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19408DARLING TOJ KRASOTA PO-RUSSKI, T. Gorkunova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19409Eniseyskaya Jemchujinka MALVINA II, O.V. Kostrikina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19410ZHELANNAYA ZHADANA, N. Revitskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19411Rossiiski Shokolad EVA VOROBYSHEK, O. Vinvalka, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
19412JRMILE ANASTASIYA ALMAZNAYA KROSHKA, E. Purina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 4
19413Rus Komillfo LEDY LILU, N. Revitskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19414Helen's Praud ODESSITKA, E. Pshenichnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19415Talisman Ljubvi MAGIA COFFEE, Marinka Siven-Vallo, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
19416TSAREVNA NESMEYANA, Yu. Shulyatieva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19418SALINA VESTEN PRINCESSA PRU, E. Selezneva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC


Shih Tzu


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

19419ADVOCAT Jade Ito, A.V. Malyutin, Ukrainaobiecujący/promising
19420ARES, Olga Fraboni, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
19421ATTILA, Marina Avdonina, Rosja
19422BELMONDO Merlot, Tomasz Misiukwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
19423DEMON Vemi, Katarzyna Bhattwyb. obiecujący/very promising
19424Ziams FLOORFILLER, Danuta Żmudaobiecujący/promising
19425Showcase JEREMY, Marisa Mondadori, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 4
19426LUKIER Wark-Ot, Jolanta Pliszkiewyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

19427BARLO from the Golden Lions, Petra Andreas, Niemcydobra/good
19428BELTASOR Filogrosso Marilena, Marilena Filogrosso, Włochydoskonała/excellent
19429BIG BALU from the Golden Lions, Petra Andreas, Niemcyb. dobra/very good
19430ELSING Bat-Hang, . Błuś B., Głowacka J.b. dobra/very good
19431Kentauro (LKD) FERERO, . Slemaite A., Zemlianskaja M., Litwadoskonała/excellent
19432FIRE CRACKER from Audrey's Paradise, . Salles E., Coton D., Francjadoskonała/excellent
19433GALLANT RED BOY ze Slavonina, Sławomir Skrzyńskidoskonała/excellent
19434GAWAIN Ad Acte, Bogumiła Strzyżewskadoskonała/excellent, lok. 4
19435Saffron Sherhy GIVANCHY, . Kuzina N., Turkina E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19436ICE GOLD Bohemia Acro, Jana Hynlova, Czechydoskonała/excellent
19437Milan's INSIDE OUT, Gitte Ferdinandsen, Daniadoskonała/excellent
19438KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro, Jarmila, Antonin Podzemskych, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19439KNOW HOW WIN Bohemia Acro, Danica Dubajic, Serbia
19440MAIUS Red-Amo, Maria Łozińskadobra/good
19441MAXIM z Kraje Mlh, Libuse Holakovska, Czechydostateczna/sufficient
19442MIKADO Red-Amo, Maria Sowiakb. dobra/very good
19443Renn Kenn NEW YEAR SURPRISE, Galina Panina, Rosjab. dobra/very good
19444OLIVER TWIST Ad Acte, Bożena Anna Trochynab. dobra/very good
19445Popeye's PULL THE TRIGGER, . Niemela S., Penttila, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
19446ROYAL MANOR C'BUDDHAS FIRE DRAGON, Hilkka Maunuksela, Finlandiab. dobra/very good
19447VEEMENTELE FUDTE NOIRE, Marina Avdonina, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

19448Ragsol BARIN, N.A. Lugovets, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
19449CAMO BOY Adamaria, Adam Leśniewskidoskonała/excellent
19450Dilemna DREAM RUNNER, B. B. Lenartdoskonała/excellent, lok. 4
19451GLAMOUR DANCER Bohemia Acro, Sonia Grobelnadoskonała/excellent, lok. 3
19452INDIAN KING z Kraje Mlh, Jana Hynlova, Czechydoskonała/excellent
19453SIMPLY THE BEST Pumilo, Danuta Żmudab. dobra/very good
19454ULUBIENIEC Tangulska Gora, N., J. Popova, Łotwab. dobra/very good
19455ZEIN PRINC VOSTOCA, Marina Avdonina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

19456Amstars ADORABLE TEDDYBEAR, Gry, Tommy Lundin, Norwegiab. dobra/very good
19457AO-MAN-TE, Massimo Marelli, Włochy
19458Mifcahs CATCH ME IF U CAN, M. Flack, Angliadoskonała/excellent
19459DONA ANASTASIA Kirikino, Juan Carlos Mendikote Akarregui, Hiszpania
19460EROS from Audreys Paradise, Angelo Rosolen, Włochydoskonała/excellent
19461Showcase FLASH, Sonia Grobelnadoskonała/excellent, lok. 3
19462Hearty's HOT CHALLEBGER, M.S. Vladimirskaya, Rosjadoskonała/excellent
19463Hin Chen's JAY-WALKER, Hege Mari, Ole Morten Finnanger, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
19464ne Quid Nimes JOVIAL JUNIOR, H. K. Linne, Niemcyb. dobra/very good
19465Chinua NORD MEGA STAR, N. Rekstina, Rosjab. dobra/very good
19466SEGUN ONO NO TAKAMURA, Vatson, Rosja
19467STYLISH ELEGANCE Ew-Dar, Krystyna Kiwakdoskonała/excellent, lok. 4
19468Winterholme`s THAT BROADWAY MAN, E. Karseneva, Rosjadoskonała/excellent
19469VONG-KONG Shah Abbas, Iva Fremrova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19470San Fun WISH ME LUCK, . Niemela S., Penttila, Finlandiadobra/good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

19471Showcase AIKO, Marisa Mondadori, Włochydoskonała/excellent
19472ARTEMIS BET`N Roval Flush, E. Karseneva, Rosjadoskonała/excellent
19473BILLY THE KID COCA Bast, . Zientalski M., Gralak J.doskonała/excellent
19474BOCCACIO GRAND Hajan Polonia (FCI), Anna Stama-Krysińska
19475BUXUINASHI, V. Soldatova, Rosja
19476Hin Chen's FOUNDATION, . Hege M., Morten Finnanger O., Norwegiadoskonała/excellent
19477Ne Quid Nimes GENIUS ID GENUS, H. K. Linne, Niemcyb. dobra/very good
19478Bai Kuin GOLD RAIN, S. Lavrentieva, Rosjadoskonała/excellent
19479Ziams GREASE LIGHTNING, Leslie-Anne Bergquist, Szwecjadoskonała/excellent
19480KANGAROO Bohemia Acro, Jarmila, Antonin Podzemskych, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19481Mai-Tai's LORD OF THE DRAGONS, Hilkka Maunuksela, Finlandiadoskonała/excellent
19482MAGIC MERLIN Acte, Marina Avdonina, Rosjadoskonała/excellent
19483MAGNAT Acte, Małgorzata Patalasdoskonała/excellent
19484MONTE CARMELLO z Tangulskiej Góry, Marcin Masłowskidoskonała/excellent
19485Chinua NOTINGEM SCOT ROBIN, N. Rekstina, Rosjadoskonała/excellent
19486OH! DARLING Bohemia Acro, Pia, Peter Knake, Holandiadoskonała/excellent
19487Raptures PRELUDE TO OVATIONS, . Stoddart P., Ulltveit-Moe A., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19488ROSS Kirikino, Juan Carlos Mendikote Akarregui, Hiszpania
19489SEVEN DAYS-OF-LOVE Taihe Dian, . Fareri A., Maraolo R., Włochydoskonała/excellent, lok. 4
19490Rebel Rose TANCREDI, Rosa Gennari, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
19491Wenrick's THE LEGEND CONTINUES, Petra, Kati Wilke, Niemcydoskonała/excellent
19492USIAO de Dewa Thang, Martine Sauzet, Francjadoskonała/excellent
20869VALKILMER del Solar de Tara, . Arias M., Herradon E., Hiszpania

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

19493DOSHIDA Vemi, Elżbieta Jułkowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
19494GOL DEN MERI ZHUSTIN ZHUL ZHILETTA, Olga Fraboni, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
19495San Fun HIPPY HENRIETT, . Niemela S., Penttila, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
19496Showcase JULIA, Marisa Mondadori, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

19497ARMA Sun of Tybet, Krzysztof Piątekdoskonała/excellent
19498ATEA Sun of Tybet, Agnieszka Karbowniczekb. dobra/very good
19499CANDY BABY Pumilo, Beata Sitarekb. dobra/very good
19500COTTON CANDY Pumilo, Agata Hunekdoskonała/excellent
19501Cheina Doll's ET MELYSTRA, N. J. Van Tol-Williams, Holandiadoskonała/excellent
19502Saffron Sherhy FELICITA, I. Cherkasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19503Solaro HOLGA, E. Mersiyanova, Rosjadoskonała/excellent
19504Laneja HONEY GIRL, Nadezda Popova, Łotwadoskonała/excellent
19505KISS OF NIGHT Bohemia Acro, Jarmila, Antonin Podzemskych, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19506KLERO KAPUCINO ALIRAIN, L. Borisko, Łotwadoskonała/excellent
19507Renn Kenn MADONNA, Lubov Margelova, Rosja
19508MALENA Red-Amo, Marta Kubiakb. dobra/very good
19509MARA Red-Amo, Maria Sowiakdoskonała/excellent
19510Artemis MEGA WINNING BET, Danute Liutkuviene, Litwab. dobra/very good
19511MILADY Ad Acte (FCI), Barbara Oleszczukdoskonała/excellent, lok. 4
19512MORRIGHAN Ad Acte, Bogumiła Strzyżewskadoskonała/excellent
19513NAONIA TRAP HAPPY, E. A. Moskalenko, Ukraina
19514Na Przykład NEFRETETE, Ałła Woźniakdoskonała/excellent
19515ONLY YOU ADAMARIA Romantyczne Spotkanie, Adam Leśniewskib. dobra/very good
19516OWUSUA Bohemia Acro, Ludmilla, Franz Riederer, Austriadoskonała/excellent
19517SARA ATENA Ach! Ach!, Lilla Korczewskab. dobra/very good
19518Kaybaroshi Han & Har SENSUAL LADY, Ilona Matuszekdoskonała/excellent, lok. 2
19519TOSHI Elmork, Małgorzata, Magdalena Piepiorab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

19520BRAVISIMA Bohemia Acro, I. Cherkasova, Rosja
19521ENVY ME Saffron Sherhy, I. Poltoratskaya, Ukrainadoskonała/excellent
19522ESCAPE from Audreys Paradise, Angelo Rosolen, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19523Aise Bijou EUROPA, Elena Petrova, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
19524HEAVEN ANGEL Bohemia Acro, Jarmila, Antonin Podzemskych, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19525I WANT YOU Bohemia Acro, Barbara Chuchrowskab. dobra/very good
19526ICE QUEEN z Kraje Mlh, Jana Hynlova, Czechydoskonała/excellent
19527Na Przykład MADAM BUTTERFLY, Małgorzata Patalasdoskonała/excellent, lok. 4
19528SELENA Pumilo, Agata Hunekb. dobra/very good
19529UMNITSA LEYA VOZVRASCHENIE V. EDEM, V. A. Shevchenko, Ukraina

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

19530AMALIA DELLE FIABE Di Mercatelli Agostino, Marilena Filogrosso, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19531BIJOUX von Tangmai-Shan, Hiltrud Zendekowitsch, Niemcydoskonała/excellent
19532CHANPAGNE Bohemia Acro, Ludmilla, Franz Riederer, Austria
19533FLORENCIA Cabo Verde in Ukraine, Julia Koval, Ukrainab. dobra/very good
19534HARMONY`S SUNSHINE von Ping-Ting-Schan, Christine, Roberto Vogl, Niemcydoskonała/excellent
19535Hin Chen's JACK POT, Hege Mari, Ole Morten Finnanger, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
19536Solaris Avis LITTLE PRINCESS, Christine, Roberto Vogl, Niemcydoskonała/excellent
19537LORELEI Eli-Sen, Elżbieta Drachaldoskonała/excellent
19538MISS ITALIA di Casa Corsini, Eusebio Zarino, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
19539Na Przykład MO-LI, Kazimierz Kaniordoskonała/excellent, lok. 4
19540NIKA SUPER STAR GALAXY, N. Rekstina, Rosjab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

19541ALICA from the Golden Lions, Petra Andreas, Niemcydoskonała/excellent
19542Ziams COCO CHANEL, Leslie-Anne Bergquist, Szwecjadoskonała/excellent
19543FARIA FASANGA Gandżista, Maria Sowiakdoskonała/excellent
19544Showcase FORGET ME NOT, Marisa Mondadori, Włochydoskonała/excellent
19545Hin Chen's FOXY LADY, . Hege M., Morten Finnanger O., Norwegiadoskonała/excellent
19546Aylas IMPERIAL WISH, . Niemela S., Penttila, Finlandiadoskonała/excellent
19547JOYBELL Di Casa Corsini, Marilena Filogrosso, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19548Letvord KAMPARI ROSSO, N. Kuzina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
19549Hearty's LOVE IN MY MIND, Gitte Ferdinandsen, Daniadoskonała/excellent
19550Mifcah's MOVE OVER DAD, Flack M.,Hannah C., Angliadoskonała/excellent
19551PRIMAVERA Weritas, Barbara Baranowab. dobra/very good
19552Symarun's RAIN DANCE, Patryk Bukowczandoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
19553SOPHIE Grandiflora, Lilla Korczewskadoskonała/excellent
19554TASHA Astarte Gold, Krzysztof Piątekdoskonała/excellent
19555Bai Kuin ULLA FENTEZI, Marina Avdonina, Rosjadoskonała/excellent
19556Rebel Rose WINONA RYDER, Rosa Gennari, Włochydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zdenka Jilková

19557ABI NAMGJAL Amusant, Maria Łozińskadoskonała/excellent, lok. 3
19558AMANDA Aglaya Bohemia, , Gottfridova D., Kujev R., Czechydoskonała/excellent, lok. 1
19559CHERRY Modny Drobiazg, Anna Zwierzyńskadoskonała/excellent, lok. 4
19560RAPSODIA Dwa Gangi, Sławomir Nowickidoskonała/excellent, lok. 2


Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Papillon-Epagneul nain Continental / Continental Toy Spaniel Papillon


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19561Shir-Del's AUGUST DE SAXE, Anette Hanel, Niemcyobiecujący/promising, lok. 2
19562Liberty's Star FIDEL, Stany Segers-Verhelst, Belgiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
19563Caspian's X-FILES, Zuzana Nouzakova, Słowacjaobiecujący/promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19564Toymaker`s ALWAYS ON MY MIND, Marianne Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19565Lav-Imidz BONJOUR C'EST MOI OLANIR, I. Solntseva, Rosjab. dobra/very good
19566CENTURION Gilovam, Kamil Kłosowskib. dobra/very good
19567Caratoot's CONSTANT CHARMER, Anastasija Putnina, Łotwadoskonała/excellent
19568Erinsjoy CUBAN BREEZER, Maria Kroslakova, Słowacjab. dobra/very good
19569Never Ending Love EROS, W.M. Jacobs-De Vuyst, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
19570GINO Amitycja, Monika Rulakdoskonała/excellent
19571Rus Voyage LAMONIA'S DON JUAN, S.A. Balynina, Rosjadoskonała/excellent
19572LAV-IMIDG T'KOMMANDER BOND, M. Novgorodtseva, Rosjadoskonała/excellent
19573ORFEUSZ Gwiazdki z Białego Domu, Danuta Helmendoskonała/excellent, lok. 4
19574Menine's THE RAY OF LIGHT, Petra Lindlof, Szwecja
19575Menine`s URSA MAJOR, Małgorzata Gryladoskonała/excellent, lok. 3
19576WANDAM Babocka Admirál, Sona Spacilova, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19577Niksend ARISTOKRAT, M. Dlinnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19578LULEK Kujawski Czar (FCI), Anna Bagrowskadoskonała/excellent, lok. 3
19579RINGLANDS GOLDEN ASH, I. Mikhaylova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
19580Tiziano's WILD LITTLE WONDER BOY, . Hilliger A., Spielhagen M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19581BASTIEN Hroznovy Kvét, Blazena Stastna, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
19582Lindatorps BERNHARD, Maria Szmelcerdoskonała/excellent
19583BODDY z Pelinskych luk, Andrea Zichova, Czechydoskonała/excellent
19584BOUNTY Hroznovy Kvét, Blazena Stastna, Czechydoskonała/excellent
19585CLEOFÁŚ Porubsky Kvét, Jana Simperska, Czechydoskonała/excellent
19586Caspian's GOLDFEVER, Zuzana Nouzakova, Słowacjadoskonała/excellent
19587Menine IMPROVED IMAGE, Linda Kjeksrud, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19588Menine's NUIT BLANC, Petra Lindlof, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
19589POKER Forussi, Martina Janikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19590VOLTAIRE RAINBOW RIDER du Chalet le Romand, Luigi, Renata De Santis, Szwajcariadoskonała/excellent
19591XANDRO-BOY vom Cavalierchen, Anna Bagrowska

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19592ALEX' FIRST CHOICE, Lotta Alexanderson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
19593ARAMIS Little Rogue, Rastislav Śtefánik, Słowacjadoskonała/excellent
19594BAMBIN OT Bell Fiet, A. Blinova, Rosjadoskonała/excellent
19595BENITO di Papalino, Rik Verhelst-Pattyn, Belgiadoskonała/excellent
19596Lav-Imidz BERTRAN BENEFIS BIS, O. Shatova, Rosjadoskonała/excellent
19597Caratoots CLASSY CENTERFOLD, Kaj Ganger, Szwecjadoskonała/excellent
19598D'ARTAGNAN de Pompadour, Zuzana Nouzakova, Słowacjadoskonała/excellent
19599ELTON JOHN Babocka Admiral, Dusan Prejda, Czechydoskonała/excellent
19600FLYNN LIVING FOREVER du Chalet le Romand, Renata De Santis, Szwajcariadoskonała/excellent
19601Zkarabi's HEADLINE, Fam Weber, Niemcydoskonała/excellent
19602LEONARDO SHAAS Toymaker`s, Marianne Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
19603NAPOLEON Gwiazdki z Białego Domu, Halina Romaniuk
19604Lamonia's OLYMPOS, Maria Michaleszczukdoskonała/excellent
19605PAPARAZZO Forussi, Katarzyna, Bogusław Forusińscydoskonała/excellent, lok. 3
19606QUEEN BLESS JP MOON LIGHT, Angelo Russo, Włochydoskonała/excellent
19607Tiziano`s RICHARD LÖWENHERZ, Anette Hanel, Niemcyb. dobra/very good
19608SORSERY ZEPHYR, M.W. Chechulina, Rosjadoskonała/excellent
19609TITIAN'S LATE NIGHT, . Johnson S., Mc Intyre T., USAdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19610EMERAUD vom Schwabenhof, M. Weber, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19611BETTY Little Rogue, Rastislav Śtefánik, Słowacjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
19612Lav-Imidg DOLCE VITA, M. Chechulina, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19613GINA Amitycja, Monika Rulakb. dobra/very good
19614GISELLE le Bijou de Gerecy, Gereci Żeljko, Chorwacjadoskonała/excellent
19615Snob-Zone's MISS MALIBU, Odd Inge Skaar, Norwegiab. dobra/very good
19616NIGHTFIRE'S ENDLESS GLAMOUR, . Weber Y., Gorelova M., Rosjadoskonała/excellent
19617ODELIE vom Schwabenhof, M. Weber, Niemcydoskonała/excellent
19618ORNELLA vom Schwabenhof, Karen Starcke, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
19619Toymaker`s PRETTY MAID, Marianne Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
19620Menine's RUSH HOUR, Petra Lindlof, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19621Lav-Imidz TOUJOURS MON AMOUR OLANIR, I. Solntseva, Rosjadoskonała/excellent
19622ZORRA Babocka Admirál, Sona Spacilova, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19623AMARETTA Vive Vanette (FCI), Karolina Ciereszkob. dobra/very good
19624DUNE Wienetta, Marcin Tarnawskidoskonała/excellent, lok. 2
19625MARKIZA Małe a Cieszy, Maria Szmelcerdoskonała/excellent, lok. 3
19626TERAKOTA Taurapilis, Ilana Kuliesiene, Litwa
19627XANDILARA SCARLET LADY, Marianne Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19628Anck-Su-Namun ANGEL, Danuta, Bartosz Włosikdoskonała/excellent
19629Toymaker`s ANTONIA, Marianne Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19630DELICJA Małe a Cieszy, Maria Szmelcerdoskonała/excellent
19631HELÉNE DESIREÉ de Pompadour, Zuzana Nouzakova, Słowacja
19632Carover's JULIET, Y. Weber, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
19633LAV-IMIDG NEFERTITI NIKA, Y.I. Kurylovich, Białoruśdoskonała/excellent
19634Menine's ONE IN A MILLION, Petra Lindlof, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
19635PARLEMO Pearl Collection, Kaj Ganger, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
19636SCANDYLINE GALAXIE D'AMOUR, Anastasija Putnina, Łotwadoskonała/excellent
19637SONATA Gwiazdki z Białego Domu, Halina Romaniuk
19638Rus Voyage ZYTA AMITYCJA, S.A. Balynina, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Krystyna Opara

19639LYNLIGHT ANGEL OF Ringlands, I. Mikhaylova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19640PALOMA Gwiazdki z Białego Domu, Barbara Adamekdoskonała/excellent, lok. 3
19641SORSEY ELSI Lav-Imidz, L. Vasilchikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
19642Kingshaven UPTOWN GIRL, Segers El Boukhari, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2


Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Phalene-Epagneul nain Continental / Continental Toy Spaniel Phalene


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19643Freetain's T.S AMARETZOIN, Anne Grethe Lyngstad, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
19644Zkarabi's TASTE OF EM, M. Weber, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19645AMORE MIO Vive Vanette, Karolina Ciereszko

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19646DJACINTO di Papalino, Rik Verhelst-Pattyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19647Freetains BRAHMS, Anne Grethe Lyngstad, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19648Kecil MACK THE KNIFE, . Hansen E., Verburg Lise, Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19649Kecil CUCKOO IN THE NEST, Ewa Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19650HELLO JOSEPHINE v. Jo-Jo de la Haye, Ilana Kuliesiene, Litwab. dobra/very good
19651Freetain's T.S AMARETZINA, Anne Grethe Lyngstad, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19652CHANAIKA di Papalino, Rik Verhelst-Pattyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zivile Povilaitiene

19653CHARISSA di Papalino, Rik Verhelst-Pattyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Spaniel Tybetański-Tibetan Spaniel


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19654CALL ME CHANCE of Lollipop, . Kolly-Badan P., A., Minotte, Szwajcaria

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19655ANDY Snehurcin poklad, Elżbieta, Małgorzata Zabłockadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19656FEELINGS of Lollipop, . Kolly-Badan, Minotte, Pollock, Szwajcaria
19657GOPALA Bedigebu, . Kmonickova K., Kunat J., Czechydoskonała/excellent, lok. 3
19658Sakyas MAXIM REX, Lene Skjodt, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19659Dedicated to A GUARDIAN ANGEL, Sandra, Maria Ottens, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
19660ANGWANG des Yomainris, Maryvonne Chauvat, Francjab. dobra/very good, lok. 4
19661BIANCO Złota Wolność, Andrzej Sidorenkob. dobra/very good, lok. 3
19662Mango's PENTAGON, Cathrin Lundberg-Westin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19663SUCRE D`ORGE of Lollipop, . Kolly-Badan P., Minotte, Szwajcaria
19664Arundina TURBULENCE, . Kolly-Badan P., A., Minotte, Szwajcaria

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19665ACHTAJ Bohemia Maestro, Lesek Krol, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19666Chrystal Mountain ARLING CHANS, Mariusz Ciborowskib. dobra/very good, lok. 4
19667Kiarka DANJI, Anngrete Rasmussen, Daniab. dobra/very good
19668DOUX TAM TAM of Lollipop, . Kolly-Badan P., Minotte, Szwajcaria
19669GRAFFITI of Lollipop, . Kolly-Badan, Minotte, Pollock, Szwajcaria
19670Sun and Moon KETU IZAR, Lene Skjodt, Dania
19671Olazza MILORD, Maija Perttola, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
19672Body Rocks WET WET WET, Richard Andersson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19673Misschiefin YAFFA CHAIM, Tiina Hirvonen, Finlandiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19674ARUNDINA LHA KU, . Seppanen, Marjomaa, Makela, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19675MEDOC Złota Wolność, Mariusz Ciborowskidoskonała/excellent
19676Body Rocks NATIONAL TRUST, Kirsten, Jens Pedersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
19677NÉREUS Perla Mahagon, Radek Lanc, Czechyb. dobra/very good
19678Cisosan OTHELLO, . Jaśkiewicz A., Wolańczyk T.b. dobra/very good
19679Bendafeims RANDY-DANDY, Jarmo Lohela, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
19680Sakyas SNGOBA-MIDAS, Lene Skjodt, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
19681P'Zazz TIME OUT, Arne Eriksson, Szwecjab. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19682FANCY DREAM of Lollipop, . Kolly-Badan, Minotte, Pollock, Szwajcaria

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19683GO FOR LOVE of Lollipop, . Kolly-Badan, Minotte, Pollock, Szwajcaria

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19684AKOYA de la Goutte de Bord, Maryvonne Chauvat, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
19685AMANDINE of Lollipop, . Kolly-Badan, Minotte, Pollock, Szwajcaria
19686ANGEL EYES AT Samskara, Mylene Martalie, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19687ATHINA Duhovy Kaminek, Radka Cimburkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19688P'zazz HOPE AND GLORY, Sandra, Maria Ottens, Holandiab. dobra/very good
19689Body Rocks JODDLA MED SIV, . Andersson R., Nilsson I.-M., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
19690PANNA COTTA MILA Chatanga, Elżbieta, Małgorzata Zabłockab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19691Annastiina SABRINA, Erikki Lehtinen, Finlandiab. dobra/very good
19692Yotisha's SURPRICE, Lesek Krol, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19693ADÉLKA Honzikova Cesta, Iveta Mandákova, Czechyb. dobra/very good, lok. 1
19694Kiarka DRIBA, Anngrete Rasmussen, Daniab. dobra/very good, lok. 3
19695HAPPY Serce Puszczy, Iwona Kurzawab. dobra/very good, lok. 2
19696LUANA of Lollipop, . Kolly-Badan P., Minotte, Szwajcaria
19697POUR LE PLAISIR of Lollipop, . Kolly-Badan, Minotte, Pollock, Szwajcaria
19698PRUNELLA Tybetańskie Ziółko, Cezary Budnyb. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19699Miliisin CZA-RINA, Susanna Peltomaa, Finlandiab. dobra/very good, lok. 3
19700EVERNIA Chatanga, Mariusz Ciborowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
19701GAMINE of Lillipop, . Kolly-Badan, Minotte, Pollock, Szwajcaria
19702of Zlazano PO-TA-LA, Irina Pulatova, Estoniab. dobra/very good, lok. 4
19703P'zazz QUMMIN, Cathrin Lundberg-Westin, Szwecjab. dobra/very good, lok. 2

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

19704ITANARI Modra Pisnicka, Klara Kmonickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Terier Tybetański-Tibetan Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

19705Qanda Lhi's BODHJONAH, Adelaide Avanzini, Włochyb. dobra/very good
19706CAMEL Kikiriki, Anna Tomaszewskadoskonała/excellent
19707Seshika's D'NAMPAR NAGZA OF SHAMBAVARA, M.T. Dotzel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
19708Alilah JACKANORY, Eva Pravdova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
19709Falamandus KNOCK-OUT, Heidi, Lea Kärkkäinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19710LUDWIK Fluffy Dog, Dorota Lisieckab. dobra/very good
19711PHAN-PA PANDUR von Khampa-La, Krisztina Jakab-Acs, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

19712DAYAN LAMLEH vom Mariengrund, Sabine Tonnies, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19713Araki INCOGNITO, . Akerboom-Ellens,Sinclair,Smith, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

19714ACHEN RGYAL-PO Go-Kar, M.T. Dotzel, Niemcydoskonała/excellent
19715BOWO DONG DUM del Monte Lisa, Anna Valoti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
19716BRANCO Masinial, Aleksandra Strużynadoskonała/excellent
19717Habakuk-Tibatong's GASTON, . Schupp S., Borgmann C., Niemcydoskonała/excellent
19718Tschal-Pa's HARSHIMAR FIGO DAWA, Kathrin, Michael Heiler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
19719JAMYANG Tashi Bodjul, Barbora Blahova, Czechydoskonała/excellent
19720Pam-Zamirin MISTER PIRATE, Pirjo, Aarre Maki, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
19721WANG-NAGPO v. Nama Schu, Marina Due, Daniadoskonała/excellent
19722WATERLEY Hercules, Marta Buday, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

19723Tschal-Pa's AM-CHOU DAWA, Kathrin, Michael Heiler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
19724A`KARU Kipu Khyim, Agnieszka Śloseckadoskonała/excellent
19725Atisha`s BLAZING BLACK ADDER, . Rauhut-Rutledge K.S., Niemcy
19726Ka Ta Ya's EDDIE LAMLEH, Merethe Breilen, Daniadoskonała/excellent
19727Nu-Jiang FARIM, M.T. Dotzel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
19728GHAN-GO von Kirata, Karin Zieckert, Niemcydoskonała/excellent
19729GULDEN z Dobrego Towarzystwa, Anna Jasińskab. dobra/very good
19730Dawa's HERKULES, Marina Due, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19731Tashi Bodjul H`ARAN HORPA, Eva Pravdova, Czechydoskonała/excellent
19732Dalghani's MA NI KAR LO, Lisa Del Monte, Włochydoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elina Tan

19733KRASKA z Reksiowej Komajdówki, Renata Komajda
19734Tschal-Pa's OTTILI LA BELLE, Kathrin, Michael Heiler, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elina Tan

19735Sun Kosi ACHE LHAMO TARA, Katalin Turoczy, Słowacja
19736APCHI LUNA ZAZARAN Kuo Yarlung Namtso, Riitta Kokkonen, Finlandiab. dobra/very good, lok. 4
19737BHA-LINA von Sharwa, Rosmarie Leuenberger-Baumann, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2
19738CHANEL Kikiriki, Katarzyna Błaszczykb. dobra/very good
19739Sumanshu CHIWA FOR SENGGE, Simona Jemelkova, Czechyb. dobra/very good
19740FIBI z Akacjowej Doliny, Urszula Głowackadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
19741LAURA Fluffy Dog, Beata Pruchniakb. dobra/very good
19742LUCY Fluffy Dog, Anna Jasińskab. dobra/very good, lok. 3
19743Q'VIDISHA KALI LAMLEH von der Lobenbreite, M. F. Neum, Niemcy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Elina Tan

19744ARWEN NIMA Kuo Yarlung Namtso, Tarja Salo, Finlandiadobra/good
19745Ti La Shu PASSION FOR BLACK MAGIC, K.S. Rauhut-Rutledge, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
19746Karamain RATIBHA, Anna Pawliczakb. dobra/very good, lok. 3
19747WANTED NICE DOG'S ESHE YERPA LAMLEH nu du Chenil, D. Keller, Holandiab. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Elina Tan

19748A-CSE-RI Moh`Alma, Tamas Balogh, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
19749BEL TSCHAL-PA'S Djomo Gangkar, Rosmarie Leuenberger-Baumann, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 4
19750BRETANY Masinal, Roman Kubes, Czechyb. dobra/very good
19751Seshika's BUN-WA, Martina Keikott, Niemcy
19752DHAIADOLMALHIS, Pelleri Emma Rostagno, Włochyb. dobra/very good
19753Sadi-Ya's EVERGREEB MAGIC, . Carlson P., Granskog M., Finlandia
19754J'TUILAMLEH v. Kamal a Schila, Merethe Breilen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
19755JULIE von Kirata, Karin Zieckert, Niemcyb. dobra/very good
19756Dawa's LADY LUCILLE, Merethe Breilen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
19757LADY SAIDY von Kirata, Birgit, Wendy Stasche, Niemcydoskonała/excellent
19758Pam-Zamirin MYSTIC MEMORY, Pirjo, Aarre Maki, Finlandiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Elina Tan

19759ARTEMIDA Sam Magnetyzm, Magdalena Kruszewskab. dobra/very good
19760ASHAR Yontan Najkosyva, Eva Holanova, Czechyb. dobra/very good
19761BLACK AND WHITE MAGIC MILLENIUM, Silvia Saponi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
19762Zazaran ICEPRINCESS, Riitta Kokkonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
19763Ka Ta Ya's IDA-IDA, Merethe Breilen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
19764LOST VALLEY CHONYIMA, . Saponi S., Valley L., Włochyb. dobra/very good, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Elina Tan

19765KALIFHA vom Ihlerausch, K.S. Rauhut-Rutledge, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1
19766Sadi-Ya's MAGIC SO MUCH, . Carlson P., Granskog M., Finlandia




JWW -Młodzieżowy Zwyciezca Świata 2006 / Junior World Winner 2006
WW -Zwycięzca Świata 2006 / World Winner 2006 = CACIB (z wyłączeniem ras nie uznanych przez FCI / except breeds not recognised by FCI).
BOB -Zwycięzca Rasy / Best of Breed