Światowa Wystawa Psów Rasowych - World Dog Show
Poznań, 9-12.11.2006



Alpejski Gończy Krótkonożny-Alpenländische Dachsbracke / Alpine Dachsbracke


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13334ARES z Ziemi Nyskiej, Grzegorz Czechwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13335BŁYSK z Psiarni Wojskiego, Kinga, Jacek Kulpińscydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13336AIKO Textor, Józef Głowniakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13337BENNI vom Frankenwald, Karl Heinrich Kustner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1
13338EDEN z Górek, Antoni Czaplewskidoskonała/excellent, lok. 3
13339IKAR z Żywieckich Łączek, Grzegorz Czechdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13340BORIS von der Gasseralm, Józef Głowniakdoskonała/excellent, lok. 2
13341IVO Vicomélský Dvur, Jolana, Drahomir Michalec, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13342ESKA Sfora Venatova, Marcin Nowakdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13343ESTA Sfora Venatora, Janusz Kajdosb. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13344IGLICA z Żywieckich Łączek, Roman Filipińskib. dobra/very good
13345OFA znad Luciąży, Krystyna Lupińska-Jankowiakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13346ANEŻKA z Psiarni Wojskiego, Kinga, Jacek Kulpińscydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
13347NINA z Niemodlińskich Borów, Zdzisław Sadowskidoskonała/excellent, lok. 2


Basset Artezyjsko-Normandzki-Basset Artesien Normand


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13348CARDO da Terra Quente, Pedro Cafe, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13349TAMMAR du Petit Barail, Pedro Cafe, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
13350ULÉMA LE SUÉDOIS des Giboyeurs, Anna Maija Mellin, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13351RAINETTE des Rosiers d`Anjou, Claude Hurel, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13352AGAIA da Terra Quente, Pedro Cafe, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
13353SISSI des Gorges de L'Arzon, Maciej Saryusz Romiszewskidoskonała/excellent, lok. 3
13354USZATKA Z ROMISZÓWKI Lady, Ewelina Majger-Eliaszdoskonała/excellent, lok. 2


Basset Bretoński-Basset Fauve de Bretagne / Fawn Brittany Basset


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13355Shiroblam FIRST SLIP, Elisabeth Stromberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13356Check Star`s USICK, Uffe Jorgensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13357VERNAL VERTIGO du Rallye Saint Paul, Aldons Vrublevskis, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13358A TOUT A L'HEURE du Début de la Chasse, Bertrandt Schuurman, Holandia

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13359Fairy`s GIFT PEPILOTA, Marko, Marten Lepasaar, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13360Shiroblam OLEA, P.A. Turton, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13361ANISETTE des Domaines de Keremma, Uffe Jorgensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
13362BLAMTRINEVER FINNESSE VIA Shiroblam, P.A. Turton, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13363CLAIR DE LUNE du Début de la Chasse, Bertrandt Schuurman, Holandia
13364Dyfrygi's PEACH, Anders Larsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13365Dyfrgi's BERLINETTA, Anders Larsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Basset Hound


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

13366ARMAGNAC, . Pisani G., Fulvio M., Włochy
13367ARMANI, Federica Vicarini, Włochyobiecujący/promising, lok. 1
13368CYPRYS Długouche Teroryzatory, Jacek Monkiewicz
13369NUMER z Gangu Długich (FCI), Ewa, Dariusz Kamińscy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

13370ALEX Niebieskooka Dusia, Kazimierz Waszakdoskonała/excellent
13371BACIO, Susanna Deotti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
13372DEMPSEY Dominik, Vadims Haritonovs, Łotwab. dobra/very good
13373ET z Polany Kłapouchego, Piotr Leszczyńskib. dobra/very good
13374GARFIELD Moravia Bento, Laszlo Orvos, Węgrydoskonała/excellent
13375JACK DANIELS of Riverside, Ervin, Henrietta Surjan, Węgryb. dobra/very good
13376JAGER-STANLEY z Kojca Ja-Ry-Cha, Ryszard Jankowiakdobra/good
13377KRAPFEN Del Lungo Basso, Luca Bianchi, Włochy
13378KRYŚTOF Turguesa Playa, Milena Samuelisova, Słowacja
13379Swede Sun's MARCUS, Istvan Nagy, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13380MARGINES z Gangu Długich, Marzanna Flis-Gajdadoskonała/excellent
13381MIKOŁAJ ORLEN Unita, Teresa Rupniewskab. dobra/very good
13382Grand Twin Tip VANILLA SKY, M. Akindinova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
13383VELVET VINCE v. Grunsven, H.L.M., R.A.J. Smits, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
13384VERA'S VALENTINE von Grunsven, Vera Otevrelova, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

13385COLOMBO z Polany Klapouchego, Donat Kassykb. dobra/very good, lok. 4
13386CONFUCIUS DE GÉANTS Krkonośśti Honići, Dagmar Kolarova, Czechydobra/good
13387CZORT z Polany Kłapouchego, Donat Kassykb. dobra/very good
13388Franbar's FULL OPTIONALS, . Folco B., Lamarca E.F., Włochy
13389LARGO z Gangu Długich (FCI), Magdalena Szoka-Pietrzykowskadoskonała/excellent, lok. 3
13390Bassbarr MONET, Alberto Vicarini, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13391PHANTOM of Lake Adonis, Anita Kaposva'rine Soos, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

13392BARON Guernica, Magdalena Wiśniewskadoskonała/excellent
13393CHIVAS Turguesa Playa, Marek Betlińskidoskonała/excellent, lok. 4
13394Bassbarr GUILLEMOT, Michele Caricato, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
13395Timpetoes IKE, Uwe Scholzke, Niemcydoskonała/excellent
13396MARTIN, I. Vergun, Rosjab. dobra/very good
13397Khambaliq MARTIN, F. Mugavero, Włochydoskonała/excellent
13398QUENTIN Moravia Bray, Krzysztof Skrzypiecdoskonała/excellent
13399Woferlow SINGLE MALT, Marina Ansoldi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
13400UPPERCUT Original Big Bone, . Schick F., Beccarelli I., Czechyb. dobra/very good
13401VITO du Cottage des Champs, Marie Christine Gallou, Francjadoskonała/excellent
20843NOTHING COMPARES TO YOU Dos Sete Moinhos, . Flores T.M., Homem De Mello J., Portugaliadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

13402ARES Bassbeauty, Jindrich Kohout, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
13403BIG BEN Dominik, . Burunkai E.P., Kovacs T., Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
13404GLADIATOR ze Stajennych Progów, Katarzyna, Tadeusz Buksadoskonała/excellent
13405Swede Sun's HAROLD, . Mroczek T., Cyperling M.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13406QUEST Queen's Hermelin, Igor Barta, Słowacjadoskonała/excellent
13407QUINCY Queen's Hermelin, Miroslav Rudolf, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
13408VELVET Bohemia Horrido, Iva Ćernohubová, Czechyb. dobra/very good
13409ZOLTAN Klan Piegowatych, Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowskab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

13410BARNEY GRAND GRADES, Elena Samborskaya, Rosjadoskonała/excellent
13411Talajmenti Lokomotiv BOHÉM, Tamas Katalin Tatraine, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13412CJ BUCK Tubalne Granie, Beata Pąsiek
13413DEXTER de Sweet Créoles, Beatriz Betere Perucho, (Salamanaca) Hiszpania
13414DOMPEDROIVELREY, Fulvio Marelli, Włochy
13415Franbar's DRDOOLOTTLE, Krzysztof Rudnickib. dobra/very good
13416GROSZEK z Polany Kłapouchego, Piotr Leszczyńskidoskonała/excellent, lok. 2
13417Hopeless JOHNNY BE GOOD, Taija Turkia, Finlandiab. dobra/very good
13418Snooper LUDWIG, Barbara, Wolfgang Hofer, Niemcydoskonała/excellent
13419PAGNOL de la Vallee des Bisons, Marie Christine Gallou, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
13420ROYAL ROCKY v. Grunsven, H.L.M., R.A.J. Smits, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
13421UDO del Galavrone, Vincenzo Succi Cimentini, Włochydoskonała/excellent
13422VIKING Bohemia Horrido, Vera Otevrelova, Czechyb. dobra/very good
13423VIKONT LUI CENTURION, I. V. Belova, Ukrainadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Siegfried Peter

13424DYZMA ORLEN Unita, Teresa Rupniewskadoskonała/excellent, lok. 1
13425FESTIVAL ECHO van Grunsven, Ewa, Dariusz Kamińscydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13426BANDITA F. Mugavero, F. Mugavero, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
13427Pincalonga DUTCH CHICORY, Susanna Deotti, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
13428MALAFEMMINA, . Pisani G., Fulvio M., Włochy
13429Quantas NAPOCA GIA, Raul Pop, Rumuniaobiecujący/promising, lok. 3
13430PENELOPE, . Pisani G., Fulvio M., Włochy
13431WERONIQUE Queen's Hermelin, Véra Kriźová, Czechy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13432BIETOLA, Susanna Deotti, Włochydoskonała/excellent
13433Talajmenti Lokomotiv DEMON, Tamas Katalin Tatraine, Węgrydoskonała/excellent
13434DIAMANTE, Di Casa Porta, Włochydoskonała/excellent
13435EASY z Polany Kłapouchego, Piotr Halamadoskonała/excellent
13436GINGER Moravia Bento, Anita Kaposva'rine Soos, Węgrydoskonała/excellent
13437ISABELLE Turguesa-Playa, Beatriz Betere Perucho, (Salamanaca) Hiszpania
13438JILL of Riverside, Ervin, Henrietta Surjan, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
13439Swede Sun's LENA, . Mroczek T., Cyperling M.doskonała/excellent, lok. 3
13440Swede Sun's MAJA, Istvan Nagy, Węgrydoskonała/excellent
13441MATYLDA ORLENA Unita, Teresa Rupniewskadoskonała/excellent, lok. 4
13442MELBA z Gangu Długich, Anna Svedindoskonała/excellent
13443VITAL VENUS v. Grunsven, H.L.M., R.A.J. Smits, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13444WHITNEY von Grunsven, Vera Otevrelova, Czechydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13445ANA Niebieskooka Dusia, Krzysztof Gęsicki
13446LUKRECJA Orlena Unita, Izabela Lach-Grądeckab. dobra/very good, lok. 3
13447LUNA Orlena Unita, Piotr Halamadoskonała/excellent, lok. 2
13448TRIXY Moravia Bray, Lenka Zitova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13449ALMA Ro-Krza, Małgorzata Zymuła
13450BETSY od Hrbáćku, Pavlina Hrabovska, Czechydoskonała/excellent
13451BIODOLA, Marco Vanali, Włochydoskonała/excellent
13452BUMBLE-BEE The Voice of Forest, . Dajka R., Csigai G., Węgrydoskonała/excellent
13453CHACHI Turguesa Playa, Myroslava Didukh, Ukarinadoskonała/excellent
13454Longbody`s HILDEGARD, . Granqvist M., Turkia T., Finlandiadoskonała/excellent
13455IDYLLA z Gangu Długich, . Birbalas A., Petravskaite R., Litwadoskonała/excellent, lok. 4
13456Swede Sun`s JONNA, Francois Francoise, Francja
13457Hopeless JUST SEXY SADIE, Taija Turkia, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13458Quinstan MAE BELLE, Sabine, Reinhard Schroeder, Niemcydoskonała/excellent
13459Dos Sete Moinhos ONLY YOU, José Homem de Mello, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 2
13460OVACIA YAGODKA VAU, T. Zolotovskaya, Rosjadoskonała/excellent
13461REDIS Uralsky Bobr, Katarzyna i Tadeusz Buksadoskonała/excellent
13462TALEA, Vittorio Cannas, Włochydoskonała/excellent
13463ULALA Original Big Bone, . Schick F., Beccarelli I., Czechydoskonała/excellent, lok. 3
13464UU Du Lac Sacre D'Amon, Elena Lomakina, Rosjadoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13465Fantadrom AFRODITE, I. Simase, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13466APRIL SUNSHINE The Voice of Forest, Robert Dajka, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
13467BON-SOIR od Betrovnky, Vera Otevrelova, Czechydoskonała/excellent
13468CARMEN Three Colour Beauty, Adela Krtikova, Słowacjadoskonała/excellent
13469CJ SPORT Tubalne Granie, Marek Betlińskidoskonała/excellent
13470DOUBLECREAMAMERICANCOFFEE, . Marelli F., Pisani G., Włochy
13471DUFFY Moravia Bento, Elena Lomakina, Rosjadoskonała/excellent
13472QUE SCARLET Moravia Bray, Lenka Zitova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
13473RARITA Úvalský Bobr, Katerina Schwippelova, Czechydoskonała/excellent
13474VICTORIA Bohemia Horrido, Iva Cernohubova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13475BANANA, Francesco Cannas, Włochydoskonała/excellent
13476BON IMEE od Berounky, Katerina Schwippelova, Czechydoskonała/excellent
13477FERRARI vom Kranichsee, Heidemarie Zäpernick-Placek, Niemcydoskonała/excellent
13478FIBY Turguesa Playa, Milena Samuelisova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
13479HERMIOENNE ROYAL RED de Sweet Creoles, Beatriz Betere Perucho, (Salamanaca) Hiszpania
13480Hopeless ICE CRYSTAL IRIS, Ilona Viitaniemi, Finlandiadoskonała/excellent
13481IGA ORLENA Unita, Teresa Rupniewskadoskonała/excellent, lok. 4
13482Hopeless JEAN BLUE, Taija Turkia, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
13483KORINA ORLENA Unita, Arleta Długaszewskadoskonała/excellent
13484RED RUBY v. Grunsven, H.L.M., R.A.J. Smits, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
13485ZIARA del Galavrone, Vincenzo Succi Cimentini, Włochydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Barbara Larska

13486ALIBABA Tanala, Wojciech Standoskonała/excellent, lok. 2
13487IRIS Úvalský Bobr, Jindrich Kohout, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Beagle


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Sobieszczańska

13488DUNCAN of Dashing Spring, J.W. Akerboom-Ellens, Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
13489Széphegyi-Szimat OLI, . Udvarias G., Baraksó B., Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
13490PARYS Łaciata Sfora, Andrzej Żyławyb. obiecujący/very promising, lok. 1
13491SILVER DOLLAR z Krainy Szczęścia, Marcela Piszczatowska, Słowacjawyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Sobieszczańska

13492ALONE IN THE DARK ARGO PORTHOS le Fossatole, Allesandro Antignani, Włochy
13493ALOTORIUS Old Glory Pacemaker, Tomasz Sławikdoskonała/excellent, lok. 4
13494BARBAKAN BiGuru, Magdalena Nawareckadoskonała/excellent
13495Ob-La-Di's BLETHER LIKE FRANJEAN, Dagmara I. Kocur, Niemcydoskonała/excellent
13496BLOCK BI Guru, Janina Szostakdoskonała/excellent
13497FENNEK vom Sturmgelaűt, A., F. Nabel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
13498HAPPY BOY Dan-Lu, Edyta Kaweckadoskonała/excellent
13499IDEAL INTEREST Rabbit Run, Ondrej Sabata, Czechydoskonała/excellent
13500IDOLEK Dan-Lu, Aneta Grzędzińskadoskonała/excellent
13501LITTLE BEAR Civitas Tergesti, Paola Nuciari, Włochydoskonała/excellent
13502MONACO Xandrina, Jadwiga Szulcdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13503Absolutely Spotless OLD BOY, Izabella Rybakdoskonała/excellent
13504ONE NIGHT ONLY OF CATULUS Xandrina, Zachariasz Duźmiczdoskonała/excellent, lok. 3
13505Gold Line's PARTY OFFICER GENTALMAN, Marianne Steinmann Bach, Daniadoskonała/excellent
13506Sentimental Snowdancer's PINO, Roswitha Lawugger, Austriadoskonała/excellent
13507VEIO Etruria 2000, Paolo Pieracci, Włochydoskonała/excellent
13508ZBÓJ MADEJ Pa-Bo-Ma, Paweł Błońskidoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

13509ARAMIS Ritaco, Piotr Chodyrab. dobra/very good
13510Parselino ATHINOS, Grzegorz Muszyńskib. dobra/very good
13511BOURNEHOUSE MASTERCHEF OF DIALYNNE, I. Venisloviene, Litwab. dobra/very good
13512CARDINAL SIN Basic Drive's, J.W. Akerboom-Ellens, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
13513CRASH del Monte Sorante, Christina Botel, Włochyb. dobra/very good
13514CUSTER del Fiore, Vincenzo Speranza, Włochy
13515CYKLON Pomarszczony Czar, Róża Kobiałkodobra/good
13516ESTABHAN Lighthouse Family, Abrams Dielens, Belgiab. dobra/very good
13517FERRY from the House of Gipsy Life, Tina Jurca, Słowenia
13518GORDON GOLD WILL Wolmar Star, Viktorija Gauciene, Łotwab. dobra/very good
13519GRAND Połkrza, Iwona Pawłowska-Kucb. dobra/very good
13520Bársonyfülű-Erdőkerülő HERKULES, Eszter Horn, Węgryb. dobra/very good
13521HOTSHOT Xandrina, Jadwiga Szulcb. dobra/very good
13522JUST KIDDING Xandrina, Anna Banik
13523LEWIS Eiklusis, Ausra Grusniene, Litwadobra/good
13524Langrigg LIKE LLADRO, A.S. Gothen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
13525Spotless MANDARYN, Krzysztof Pasterzdobra/good
13526Sentimental Snowdancer's MELBOURNE, Roswitha Lawugger, Austriab. dobra/very good
13527ORIGINÁL Tergy, Anna Krejzkova, Czechyb. dobra/very good
13528OX-BOW Interpret-SC, Helena Caslavska, Czechyb. dobra/very good
13529PRYMUS GREEN PALACE Tonto, Alessandro Moriccadobra/good
13530Annavah RASMUS, Sabine Eberwein, Niemcyb. dobra/very good
13531TOBIAS Hessin, Bertalan Barakso, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

13532ALEX z Witraża, Elżbieta Kubiszewskadobra/good
13533AMIS Lukrecja, Jolanta Kamińskab. dobra/very good
13534BAJECZNY BLONDYN Polot, Wiesława Misterka-Kluskadoskonała/excellent, lok. 3
13535BINGO Koda z Boru, Ewelina Kowalskab. dobra/very good
13536BLACK Aga i Tala, Monika Solecka
13537BOLO pod Pigwą, Urszula Iwinb. dobra/very good
13538CHESTER Malowniczy Jeziorak, Czesław Bartkowskib. dobra/very good
13539CONAN Darksan, Oslac Dusah, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 4
13540Gold Line's CRYSTAL LAWLESS REBEL, Marianne Steinmann Bach, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
13541CZARLI Lazarowe Wzgórze, Lechosław Stanisławskib. dobra/very good
13542DAVIDOV ENGLISH Matricaria, Barbara Donajdobra/good
13543DUSTIN Xandrina, Dorota Malecb. dobra/very good
13544ELIDŻAN Dan-Lu, Grzegorz Rychterb. dobra/very good
13545FERDYNAND z Krainy Szczęścia, Ryszard Niemiec
13546FLET Gorzowska Panorama, Wojciech, Martyna Okrasadobra/good
13547Daragoj FRANK ZAPPA, Andrzej Baciński
13548FUGAS Puikus Medzioklis, Jolanta Gegeliene, Litwab. dobra/very good
13549IMAGINE ME IKE from Elly's Pack, P.H.C.M. Vervoort, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13550JOIN THE FORCE Champhurst, Marianne, Lars Busk, Daniab. dobra/very good
13551JUSTIN z Żywieckich Łączek, Zbigniew Szczepańskidoskonała/excellent
13552Spotless LESER, Małgorzata Maciochb. dobra/very good
13553MICKEY de la Charpaleta, . Pastor E., Nunez F., Hiszpania
13554Bayard MR HOOK, Lorenzo Salti, Włochy
13555NESTOR Połkrza, Mirosława Fleischerdobra/good
13556PISTONE le Fossatole, Silvia Collassero, Włochy
13557RODI Połkrza, Zdzisław Wojciech Kaczorowskib. dobra/very good
13558Unitad Action's VALENTINO, Hans Joachim Rodorff, Niemcy

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

13559ACHERÓN of Volcano Cotopaxi, Jana Malikova, Czechyb. dobra/very good
13560ALDRIN, Neri Santo, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
13561BARRY z Kunćićek, Petra Stankova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13562BAYER Gorzowska Panorama, Egle Vaskelaite, Litwab. dobra/very good
13563CARUSO Faramondo, Zachariasz Duźmiczb. dobra/very good, lok. 3
13564DON CORLEONE Catulus, Andrzej Bacińskib. dobra/very good
13565ICE CREAM English Matricaria, Małgorzata Maciaszykb. dobra/very good
13566IDOL Poleskie Pojezierze, Małgorzata Skórzewska-Ambergb. dobra/very good
13567KARDINAL Weinlinie, Wojciech Krzywdziński
13568NANNUK Tergy, Barbara, Jan Budkovi, Czechyb. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

13569Starbuck Torbay ABOUT FACE, Annette, Jesper Pedersen, Daniadoskonała/excellent
13570Dialynne APOLLO, Joaquin Bernal Herrera, Hiszpania
13571BLUE TORNADO Gold Line's, Inge, Johs Sorensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13572CHARDONNAY ENGLISH Matricaria, Dorota Jaśkob. dobra/very good
13573DARES znad Pichny, Zbigniew, Agata Bujnowiczb. dobra/very good
13574EMIR Psi Eden, Łukasz Habieradobra/good
13575EMORLEN IMPERIAL of Tragband, Tomasz Wielichb. dobra/very good
13576Sopwith Camel`s GOLDEN WINGS, Maciej Płotnickib. dobra/very good
13577Spotless IMIR, Barbara Jurab. dobra/very good
13578LIZARD Samaida-Orsy, Hana Fialova, Czechydoskonała/excellent
13579PELUCO de Pasbanugar, . Pastor E., Nunez F., Hiszpaniadoskonała/excellent
13580PLAYBOY Tameo's, Marianne, Lars Busk, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
13581PRINCE JAN Xandrina, Krzysztof Krasb. dobra/very good
13582QUAINTMAN z Vrbové Lhoty, Jan, Jitka Topkovi, Czechyb. dobra/very good
13583QUESTOR BOY of the Jolly Kids, Anna Krejzkova, Czechydoskonała/excellent
13584QUIET XENO of Justine's Pack, M.L. Herr, Niemcydoskonała/excellent
13585Snugglewood`s RAMSES, Abrams Dielens, Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
13586SHELAFT BILLY WHIZZ of Dialynne, Andrzej Bacińskidoskonała/excellent
13587Red Baron SWEET PETE, A.S. Gothen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
13588TOPSCORE della Grande Quercia, Vincenzo di Speranza, Włochy
13589Endres VICTOR, Paola Nuciari, Włochyb. dobra/very good
13590Annavah WARRIOR, Sabine Eberwein, Niemcyb. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

13591COUNTRY CLASSIC Daragoj, . Bako, Holovitz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1
13592FORREST GUMP Simply the Best, Barbara, Jan Budkovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
13593Dzsefferson KESZEL FRODÓ, Eszter Horn, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Sobieszczańska

13594A CAPPELA English Bonis-Avibus, Michał Wirski-Pękalawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
13595Gála EXTASIS, Lajos Holovitz, Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
13596GÁLA EXOTIC, Marcela Piszczatowska, Słowacjawyb. obiecujący/very promising
13597GROSS SCORE Skilos Mas, Bertalan Barakso, Węgrywyb. obiecujący/very promising
13598LINZI di Casa Vaira, Raimondo Vaira, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 4
13599PAMELA Łaciata Sfora, Dariusz Jadowskiwyb. obiecujący/very promising
13600PANAMA Absolutely Spotless, Tomasz Budkowskiwyb. obiecujący/very promising
13601ROYAL WOODCRAFT vom Fuerstenauer Wald, Bernhard Schotta, Niemcywyb. obiecujący/very promising
13602SILVER WITCH z Krainy Szczęścia, Dariusz Rutkowskiwyb. obiecujący/very promising
13603TAMARA Xandrina (FCI), Zachariasz Duźmiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
13604TESSI Marchewkowe Wzgórze, Marek Tomaszewskiobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Sobieszczańska

13605ALOTORIUS OLD GLORY Pearl, Grzegorz Robakdoskonała/excellent
13606BAJONE Simpatica PS, Wiesław Bartkowiak
13607BASZTA Bi Guru, Jacek Niedźwiedzkidoskonała/excellent
13608BONIA Bi Guru, Jacek Niedźwiedzkidoskonała/excellent
13609Gala CHA-CHA-CHA, Alexander Arhipov, Rosjadoskonała/excellent
13610CHANTAL Weinlinie, Iwona Łuczakdoskonała/excellent
13611Snoopy Kid DAPHNE, . Bodnar T., Hegedus G., Węgrydoskonała/excellent
13612DIDONE le Fossatole, Silvia Collassero, Włochy
13613DONIMA le Fossatole, Silvia Collassero, Włochy
13614ESTA z Wyłynickiego Lasu, Barbara Jura
13615GAIA dell'Isola di Ios, Marca Pasquale, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
13616GOOD TIME vom Fuerstenauer Wald, Bernhard Schotta, Niemcydoskonała/excellent
13617HEIDY Dan-Lu, Ewa Olszewskadoskonała/excellent
13618HOWDY Ithaka Bohemia, Jana Malikova, Czechydoskonała/excellent
13619IMPREZKA Dan-Lu, Aleksandra Pudzianowskadoskonała/excellent
13620OMEGA Łaciata Sfora, Tomasz Łukasiewiczdoskonała/excellent
13621ONLY FOR YOU Xandrina, . Szulc J., Kras K.b. dobra/very good
13622Absolutely Spotless ORBITA, Aleksander Kwasowskinie do oceny/cannot be judged
13623Bierquil ORIANA, Pedro Llopart Bernard, Hiszpaniab. dobra/very good
13624POOTIE TANG Interpret-SC, Helena Caslavska, Czechy
13625PRESENT PERFEKT Kraina Szczęścia, Lilanna Bachurzewskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13626SWEET DREAM, Lorenzo Salti, Włochydoskonała/excellent
13627TIMES GOES BY of Justine's Pack, Paola Nuciari, Włochydoskonała/excellent
13628VEIL MISTERY Tergy, Barbara, Jan Budkovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
13629Gold Line's WAGGLY TOUCH DOWN, Annette, Jesper Pedersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
13630ZAMBIA Pa-Bo-Ma (FCI), . Rusikowicz-Munzer E., Tucker I, Niemcyb. dobra/very good
13631ZUZIA z Kożuszek, Tatiana Kasjandoskonała/excellent
16618BASIC DRIVE`S DEEP DEVOTION, E. Ustinova, Rosja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin

13632AINE Domus Amberg, Małgorzata Skórzewska-Ambergdoskonała/excellent
13633CELESTA Pomarszczony Czar, Kazimierz Cymanb. dobra/very good
13634Basic Drive's CRAZY FOR YOU, J.W. Akerboom-Ellens, Holandiadoskonała/excellent
13635CRAZY TRUE ANGEL Beguelle, Barbara Terlecka-Prokopowiczb. dobra/very good
13636DEMI MOORE from Muskoka Dream's, Jolanta, Dramomir Michalec, Czechydoskonała/excellent
13637HEXA Beta Plus, Roman Jarczakdobra/good
13638IZABELLE from Elly's Pack, P.H.C.M. Vervoort, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
13639JESSICA SMART Xandrina, Bożena Krzyżewskadoskonała/excellent
13640LARTHIA Etruria 2000, Paolo Pieracci, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
13641Spotless MANDARYNKA, Krystyna, Jerzy Żywekdoskonała/excellent
13642MERRY-GO-AROUND CHARISMA, I. Venisloviene, Litwadoskonała/excellent
13643NUGETKA Tergy, Anna Krejzkova, Czechyb. dobra/very good
13644OAKENHEARTFANYA, Neri Santo, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
13645PRINCESSA Aga i Tala, Grażyna Durczyńska-Dylewskab. dobra/very good
13646Gála UNISEX, Lajos Holovitz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin

13647ANDY de Pasbanugar, . Pastor E., Nunez F., Hiszpaniadoskonała/excellent
13648APPLE del Galestro, Lorenzo Salti, Włochydoskonała/excellent
13649ARKADA Bi Guru, Ewgenij Horishko, Ukrainab. dobra/very good
13650ASHKA Uparty Wąchacz, Andrzej Michnickib. dobra/very good
13651BONA Czarna Cetka, Andrzej Dembińskib. dobra/very good
13652CARIOCA Gorzowska Panorama, Michał Śmiłowskidobra/good
13653CZARA Dziarski Apacz, Marek Kręcichwostdobra/good
13654DARAGOJ Lady Chatterly, Andrzej Bacińskidoskonała/excellent, lok. 2
13655DJIL from Muskoka Dream's, Petra Broers, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
13656DOUBLE DREAM Catulus, Anna Salwa, Szwajcariadoskonała/excellent
13657FIERY ROSE Dan-Lu, Ewa Olszewskadoskonała/excellent, lok. 4
13658GRACE ENGLISH Matricaria, Janusz Wasilewskib. dobra/very good
13659GWIAZDKA Orzechowe Wzgórze, Beata Bąkowska
13660HAPPY LADY HOLLY from Elly's Pack, Anna Profanowicz, Niemcydoskonała/excellent
13661HEBE Misko Siela, . Vaitkeviciene E.,Vaskelaite E., Litwab. dobra/very good
13662Spotless INGRID, Tomasz Budkowski
13663Széphegyi-Szimat JUSTINE, . Szucs P., Udvarias G., Węgryb. dobra/very good
13664LUDMILLA le Fossatole, Silvia Collassero, Włochy
13665Snoopy Kid MARY DZSEFFI, Peter Bako, Węgrydoskonała/excellent
13666MIGOTKA Pomarszczony Czar, Jolanta Walczakdoskonała/excellent
13667MOLLI z Bagiennych Stawów, Lucyna Pecold-Kaszubab. dobra/very good
13668NELLY Xandrina, Bożena Krzyżewskadoskonała/excellent
13669Gála PALOMA, Lajos Holovitz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13670PRINCESS XENA Xandrina, . Szwałek M., Robak G.doskonała/excellent
13671Fortibus STAND BY ME, Tsavaris Pachomios, Grecjadoskonała/excellent
13672VANILLA le Fossatole, Silvia Collassero, Włochy

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin

13673ABSYDA Bi Guru, Magdalena Bartkowiak-Kurskadoskonała/excellent
13674BARWNA BOTWINKA Polot, D. Koka, Łotwadoskonała/excellent
13675BENITA Połkrza, Łukasz Habierab. dobra/very good
13676BLANCA THE FRST Catulus, Małgorzata Skórzewska-Ambergdoskonała/excellent
13677BOLKA THE FIRST Catulus, Andrzej Bacińskidoskonała/excellent
13678CALIBRIA'S CAMILIA Tel Quel, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent, lok. 4
13679DARK DUCHESS Rabbit Run, Ondrej Sabata, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
13680DIALYNNE MISS ATITUDE, I. Venisloviene, Litwadoskonała/excellent
13681HOT AMBA English Matricaria, Małgorzata Maciaszykb. dobra/very good
13682MIDSUMMER ROMANCE vom Fuerstenauer Wald, Bernhard Schotta, Niemcy
13683OAKENHEART, Neri Santo, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
13684OPTIMA Tergy, Anna Krejzkova, Czechydoskonała/excellent
13685Snoopy Kid PAULINE FOR DALAIDI, Giovanni Dalaidi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13686SONIA Aga i Tala, Mariola Kosiorekdoskonała/excellent
13687Sárhegyi-Nimród UBI, Giovanni Dalaidi, Włochyb. dobra/very good
13688YAFFA z Vrbové Lhoty, Barbara, Jan Budkovi, Czechydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin

13689ALBA Per Domos Balatus, Anna Profanowicz, Niemcydoskonała/excellent
13690ANODA Bi Guru, Jacek Niedźwiedzkidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13691ARLETA Tergy, Anna Krejzkova, Czechy
13692BAFFI English Matricaria, Michał Wirski-Pękaladoskonała/excellent
13693BATTERFLY di Casa Vaira, Raimondo Vaira, Włochy
13694DANA from Muskoka Dream's, Petra Broers, Holandiadoskonała/excellent
13695DOUBLE LADY Catulus, Andrzej Bacińskidoskonała/excellent
13696DOUBLE QUESTION z Krainy Szczęścia, Maciej Nowicki
13697Dialynne EMOTION, Francesca Cassin, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
13698HEYAH z Doliny Rozrywki, Mariola Kosiorekdoskonała/excellent
13699KAMEA Spotless, Tomasz Budkowskidoskonała/excellent
13700QUIPITA de Alterrial, Joaquin Bernal Herrera, Hiszpania
13701Starbuck Torbay RING AMULET, Alice Cancikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
13702ROMANTIC ISSUE Gold Line's, Hanne, Preben Veggerby, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
13703SNOOPY KID Iman, Ivetta Seregelti, Węgrydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin

13704GLENDA le Fossatole, Silvia Collassero, Włochy


Black and Tan Coonhound


Psy - Dogs


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13705Windbourne ACE OF SPADES, . Campbell S., Magni-Venieri, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13706Briarhunt's ESTE LAUDEZ, Rita Kovacs, Węgry

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13707Windbourne ALL THAT JAZZ, . Campbell S., Magni-Venieri, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Bloodhound-Chien De Saint-Hubert


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13708BLAŻEJ z Krivoklatskych Hvozdi, Ota Benes, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
13709BOLESLAV z Krivoklatskych Hvozdu, Barbara Zalewska-Pankaninwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
13710EVAN ROSS Roborovski, Martina Svobodova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
13711HORVÁRI AGENT, Krisztian Laki, Węgry

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13712AUGUSTÝN z Boskovických Lesu, Adela Veverkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13713CIRO Dubovy Hrunok, Sabine, Reinhard Schroeder, Niemcy
13714Lanyard's LEAF FROM HEAVEN, Elisabeth, Knud Pedersen, Dania
13715Swarner`s YAPPA DAPPA DOO, Vaclav, Katerina Policarovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13716CORADO Roborovski, Pavla Hajkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13717CYRANO Roborovski, Jana Porschova, Czechy
13718Cigwri MORNING STAR, M. Kovaleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13719Saunatytön BOMBA, Minna, Kai Rokala, Finlandiadoskonała/excellent
13720COLLIN z Podjeřmanské skály, Petr Podanka, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
13721DÉSIRÉ du Noble Limier, Istvan Horvath, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
13722FERDYNAND WSPANIAŁY Casus Beli, Barbara Zelewska-Pankanindoskonała/excellent
13723Legend's HERO LANCLEOT, Dario Rolim de Morales, USAdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13724LUKRETSYI MUDRY, E. Kokovina, Rosjadoskonała/excellent
13725NABROUCK de Famous Alhavant, Jaroslava Satorova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
13726TORBROOK Famous Alhavant, . Fischer A., Weigel S., Niemcydoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13727Vascia AGRADO, Laura, Umberto Isacco, Włochy

Suki - Bitches

13728Vascia AMPARO, Laura, Umberto Isacco, Włochydoskonała/excellent, lok. 3

Psy - Dogs

13729BARCEROLLA Roborovski, Adela Veverkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13730BOJAR BARRY Roborovski, Iveta Ruzickova, Czechydoskonała/excellent
13731FERDINAND ELL NOT, K. Kovaleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
13732JERAR, Maria Doroshina, Rosja
13733MELODICUS Marksbury, Ewa Cięglewiczdoskonała/excellent, lok. 2
13734MERLYN Alhavant, Małgorzata Capraridoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13735ALJOSCHA Roborovski, Martina Svobodova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
13736ASTEK Chesterov Podhaj, Istvan Horvath, Węgry
13737Saunatytön BABAR, . Putkuri R.-L., Narvanen P., Finlandiadostateczna/sufficient, lok. 3
13738CURARO del Campo dell`Oro, Rodolfo Antonini, Włochy
13739FILIP PIĘKNY Casus Belli, Barbara Zalewska-Pankanindoskonała/excellent, lok. 2
13740Aristos KING ARTHUR, Małgorzata Caprari

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13741Horvari AGATHA, Istvan Horvath, Węgry
13742BARBORA z Krivoklatskych Hvozdu, Barbara Zalewska-Pankaninwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
13743EPONINNE Roborovski, Lenka Kopecka, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13744ADELE Oak Fieldś Pride, . Fischer A., Weigel S., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
13745BEKY Dubovy Hrunok, Marian Firko, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 3
13746CZARA Wil-Pol, Krzysztof Gęsicki
13747DIANA Arapaho, Krzysztof Gęsicki
13748DOROTY z Podjeŕmanské Skály, Ladislaw Sluka, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13749GIOCONDA Akribeia, Antje Trankner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13750FLORENTINA FURORE dlja Nadezhda Ksenii, O. Ivanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
13751TONIE ANTONIE Famous Alhavant, J. Rudttis, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13752COCAIN COCTAIL Agria Dragon, Szilvia Borouszky, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 3
13753Sherick's DAKOTA TAKE THAT CHANCE, Anka Gronvold, Norwegiadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13754Housebuster`s EXPLORER, Elisabeth, Knud Pedersen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13755Yardley's GLAMOUR, Karin Wilde, Daniadoskonała/excellent
13756GOLDI VONKA Akribeia, Krzysztof Weselikdoskonała/excellent, lok. 4
13757ISOLDE v. Twieflinger Born, . Fischer A., Weigel S., Niemcydoskonała/excellent
13758Legend's STELLA BY STARLIGHT, Susanna Anderson, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
13759YVONNE Iseb, Jindrich Turek, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13760BOHEME du Noble Limier, Istvan Horvath, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13761Cammonstone HONOUR, Ota Beneś, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
13762PRINCESS de Famous Alhavant, Katerina Schwippelova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
13763PRISCILLA Pepper Village, Małgorzata Caprari
13764WHIFF Iseb, Vaclav, Katerina Policarovi, Czechy

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13765AGÁTA z Krivoklátskych Hvozdu, Ota Beneś, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
13766ASTRID Roborovski, Lenka Kopecka, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
13767CHARLOTTE Truffe Medievale, Linda van der Sichel, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
13768DEMISE DEA Akribeia, Monika Leśniakdoskonała/excellent
13769FORTECA Casus Belli, Barbara Zalewska-Pankanindoskonała/excellent
13770Aristos QUEEN GINEVRA, Małgorzata Caprari

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13771ANUŚKA z Hrádku Kunratic, Ota Beneś, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Crnogorski Planinski Gonic-Montenegrin Mountain Hound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14057BLEK "CIGANMALA", Dusko Milosevic, Serbia

Suki - Bitches


Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

20839BERTA SUTORMANSKA, Sanja, Miodrag Vretanicic, S. i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Dalmatyńczyk-Dalmatinac / Dalmatian


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

13772Exlibris Canes HIDDEN TREASURE, . Kruus J., Janson K., Estoniawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
13773Jilloc's RICH AND FAMOUS, Florence Brunberg-Karlsson, Szwecjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

13774ALEXANDER iz Terletskoy Dubravy, N. Melnikova, Białoruśb. dobra/very good
13775BALTAZAR GĄBKA z Chrustów, Agnieszka Trocińskab. dobra/very good
13776Christi Ormond BARCLY, . Masłowski D.J., Stoffel M., Niemcydoskonała/excellent
13777BATORY z Chrustów, Michał Miąskiewiczdoskonała/excellent
13778Christi Ormond BENITO, Ibrahimi Nedzmedin, Niemcy
13779Christi Ormond BONJOLE, Kirsten Scharrelmann, Niemcydoskonała/excellent
13780Lacrima Christi CARPE DIEM, . Radic, Tomic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13781Dicentra EL AMARHAN, Anu Forssten, Finlandiab. dobra/very good
13782ENJOYABLE JOEY the Astonishing, F.J.G. Angenent, Holandiab. dobra/very good
13783EXPORT SELECTION the Astonishing, Florence Brunberg-Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
13784FLORI von der Koselmühle, Frank, Silke Werner, Niemcyb. dobra/very good
13785MONTY von Reinhold's Hűsung, Mirella, Detler Zunker, Niemcyb. dobra/very good
13786MULTI-KULTI von Reinhold's Hűsung, Gudrun, Reinhold Ebert, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
13787Mediolanum UNICUM, Zsuzsanna Kopa, Węgry
13788VOSTORG DUSHI is Terletskoy Dubravy, Yu. Knyazeva, Rosjadobra/good
13789Gwynmor YOUNG GLORY, Tatiana Uspekhova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
13790ZEUS od Motovuna, Ivana Bakal, Chorwacja
13791ZIGZAG UDACHI s Nevskih Ostrovov, E. N. Balalaina, Rosja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Boris Špoljarič

13792Alderisland CHOCOLATE COUNT, Piret Korge, Estoniadoskonała/excellent
13793Lacrima Christi CRO' A PORTER, Michael Lehmann, Niemcydoskonała/excellent
13794FLASH vom Hügel, Ulrike, Horst Krumbiegel, Niemcydoskonała/excellent
13795Alphadirato FUTURE BRAND, Leelo Ratas, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13796ODRAZ od Motovuna, M., M. Fernandes Esteves, Niemcy
13797PANTHERA UNICA VERY IMPORTANT, Nenad Devic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 4
13798SAMIR SUPERIOR z Biedronki Dalmacji, Józef Stępieńdoskonała/excellent
13799Marnellin WHO IS WHO, . Huttunen N., Marttinen H., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
13800Saulites X-SMOOTH BOY, Lubova Orocko, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Boris Špoljarič

13801ABSOLUT VODKA by Mediolanum, Nenad Devic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 3
13802Exlibris Canes ACE OF SPADES, Jelena Kruus, Estonia
13803Spotnik's ARCTIC ADAM, . Nierop F., Hoie H., Holandiadoskonała/excellent
13804CATO vom Hűgel, Jens Schultz, Niemcydoskonała/excellent
13805CHARIE'S ANGEL BY Raul, Yana Savonova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
13806DE LUKATAN HARRY POTTER, Tenna Johansen, Daniadoskonała/excellent
13807EDINSTVENNY s Nevskih Ostrovov, A. G. Zemtsova, Rosjadoskonała/excellent
13808Bell-A-Mir's ELEGANT ENVOY, . Ivarsson S,Jacobsen S, Höie H., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
13809Alphadirato EMPEROR, Rene Jähnichen, Niemcydoskonała/excellent
13810FERRY v. Hügel, Ina Viete, Niemcyb. dobra/very good
13811I-GREK z Chrustów, Iwona Bielewskadoskonała/excellent
13812LORD LEON von Reinhold's Hűsung, Mirella, Detler Zunker, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Boris Špoljarič

13813ARES ve Znameni Draka, Alexandra Kemenyova, Czechydoskonała/excellent
13814Flinkvild BRENDY CUP, O.G. Gadieva, Rosjadoskonała/excellent
13815CHAINE`S SECRET BY Raul, . Malovic K.N., Coubalova D., Czechydoskonała/excellent
13816CHAPMAN vom Teutoburger Wald, Tanja Kuhnert, Niemcydoskonała/excellent
13817CHOCAPIC Trzy Żywioły, Włodzimierz Czekajdoskonała/excellent
13818Lacrima Christi CHOCO MOUSE, Anna Kozberdoskonała/excellent
13819CRESCENDO vom Hossenhaus, Kerstin Forneck, Niemcydoskonała/excellent
13820EXLIBRIS CANES GUIDING LIGHT, E. A. Moskalenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
13821Jilloc`s HELL DRIVER, Mix, Niemcydoskonała/excellent
13822I-X z Chrustów, Maria Tokajdoskonała/excellent
13823O'Talix's INTRODUCES A MAN BY A MAN, Pia S. Jensen, Daniadoskonała/excellent
13824Laguna Dios IRISH COFFEE, E. Tselischeva, Białoruś
13825LIVER WALKING of Agomenti, Zsuzsanna Kopa, Węgry
13826Jilloc`s LOVERBOY, Florence Brunberg-Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent
13827Titara`s NOTA BENE, . Heikkinen S. Haapalainen M.-M., Finlandiadoskonała/excellent
13828OGAR TIREX of Drash, Ivana Bakal, Chorwacjadoskonała/excellent
13829RIKARDO SUNBEAM, Svetlana Volohova, Łotwadyskwalifikująca/disqualified
13830Jacky's Smiling SAVANE, Therese Nowak, Francja
13831Starlong SILVER SHADOW, B.J. Oberüber, Niemcydoskonała/excellent
13832SIR HAMLET XAM of the Three Turnips, A.S.M. Griekspoor, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
13833STARSWEPT COFFE CLUB, Roberta Giulini, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
13834Kamilkan VÄINÄMÖINEN, Joanna, Taru Niemenpera, Finlandiadoskonała/excellent
13835Spotnik's VIKING VICTORY, Soeren Jacobsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13836ZORBI Uśmiech Dalmacji, Robert Cyburtdoskonała/excellent
13837Caesands ZUPER STAR, Ann-Sofi Sandbacka, Finlandiadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Boris Špoljarič

13838T-Cart EDDIE, Gabriele Thoma, Austriadoskonała/excellent, lok. 1
13839Saulites INDIANA JONES, . Orocko L., Sihmane I., Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
13840MAŁY KSIĄŻĘ Biało-Czarni, Robert Kraczkowskidyskwalifikująca/disqualified

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

13841CASSIOPEIA PRINCESS Royal Hermelin, Monika Sedleckova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
13842Exlibris Canes HIGH SOCIETY, Gabriele Thoma, Austria
13843Exlibris Canes HOT CHERRY PIE, . Kruus J., Moskalenko J., Estoniawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
13844Dalmino MY MELODY, Zeljka Halper Drazić, Chorwacjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
13845Jilloc's REFLECTION IN A MIRROR, Florence Brunberg-Karlsson, Szwecjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Petru Muntean

13846Lacrima Christi CLEANNIS CWEN, Brunhilde Coors, Niemcy
13847Lacrima Christi CSILLA CESARIA, Anita, Zeljko Radic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 4
13848EDNA MILION the Astonishing, A.J.M. Kok, Holandiadoskonała/excellent
13849Exlibris Canes ENIGMA OF LOVE, . Kruus J., Orumaa T., Estoniadoskonała/excellent
13850Dicentra ESMERALDA, Anu Forssten, Finlandiab. dobra/very good

Psy - Dogs

13851Exlibris Canes ESPRESSO MOCCA, . Kruus J., Undrits A., Estoniab. dobra/very good

Suki - Bitches

13852Exlibris Canes EXOTIC SUGAR'N SPICE, Helga Korgesaar, Estoniadoskonała/excellent
13853Checkpoint Bravo`s GERMAIN, M., S. Voss-Pehlivan, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
13854Checkpoint Bravo`s GODIVA, Sabine Rudnik, Niemcydoskonała/excellent
13855IGRAYUSCHAYA VOLNA s Nevskih Ostrovov, A. G. Zemtsova, Rosjab. dobra/very good
13856JENNIFER LOPEZ Raul, . Malovic K., M., Herounova A., Czechy
13857MAMMA-MIA von Reinhold's Hűsung, Gudrun, Reinhold Ebert, Niemcydoskonała/excellent
13858MOONSHINE von Reinhold's Hüsung, Marion Grasser, Niemcydoskonała/excellent
13859Oriana's TRACEABLE TITANIA, Pia S. Jensen, Daniadoskonała/excellent
13860Oriana's TRACEABLE TUDOR ROSE, Soeren Jacobsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
13861VERAONA Dream Dalmatiner, Nenad Devic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13862VOLSHEBNAYA ZHEMCHUZHINA iz Terletskoy Dubravy, O. Krasilnikova, Rosjab. dobra/very good
13863Gwynmor YSGAWEN, Annemiek, Rhys Morgans, Holandiadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Müller

13864Spotnik`s BABY BOOM, . Malovic K., M., Zajac T., Czechyb. dobra/very good
13865BORONESSA vom Schloß Süßbach, Kerstin Forneck, Niemcyb. dobra/very good
13866CRAZY FOR YOU of Duke's Proud, A.C.W. Hertogh, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
13867DREAM BEAUTY SAN SOROTERG, . Kruus J., Janson K., Estoniab. dobra/very good
13868ESCHE ODNA VOLNA s Nevskich Ostrovov, A. G. Zemtsova, Rosjab. dobra/very good
13869Caesands EYES WIDE OPEN, . Stahlberg E., Sandbacka A.-S., Finlandiab. dobra/very good
13870Alphadirato FANCY ME, Natalia Solodova, Rosja
13871FREYJA Srebrnomigotni, Ewa Majda-Stanisławskab. dobra/very good
13872JOLIE vom Schwarzen Berg, Barbara, Harald Böttcher, Niemcyb. dobra/very good
13873MIR crez Russkaya Matreshka, A. Skripka, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
13874RIA vom Wolfsberg, Wolfgang Hohne, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
13875Ayla`s Klan`s SHAMMIE, Sussie Boel, Dania
13876VENANDIS-PEARL von Nassau, Dariusz, Linda Kwiatkowski, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2
13877Saulites X-JADE, Lubova Orocko, Łotwab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hans Müller

13878Exlibris Canes A'LA CARTE, Jelena Kruus, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
13879Plainfield`s BIONDA, . Furda S., Schulz-Vass J., Niemcyb. dobra/very good
13880CINDARELLA vom Hossenhaus, Elke Langanke
13881Checkpoint Bravo`s FAME, M., S. Voss-Pehlivan, Niemcy
13882FANTAZJA FEFI Alma-Woz, Monika Ożarowskadoskonała/excellent, lok. 3
13883KONFETTI von Reinhold's Hüsung, Kerstin Roßberg-Vogl, Niemcyb. dobra/very good
13884Daluki KRONPRINSESSA, Eija Tahtinen, Finlandiab. dobra/very good
13885LADY JANIQUE of the Three Turnip's, . Nierop F., de Boer A.S.P., Holandia
13886LADY SUNSHINE von Reinhold's Hüsung, Marion Grasser, Niemcyb. dobra/very good
13887LATOYA vom Teutoburger Wald, . Lange K., Handel A., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13888LEWANA vom Teútobúrger Wald, Angela Mikus, Niemcyb. dobra/very good
13889SANTANA vom Scheibenholz, . Mix, Dziubanek, Niemcydoskonała/excellent
13890Starlong SMILING SUN, B.J. Oberüber, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hans Müller

13891BESSY-BIJOU vom Hossenhaus, Elke Langanke, Niemcy
13892BUFFY-PEARL vom Hossenhaus, Elke Langanke, Niemcy
13893Lacrima Christi COUNT ON ME, Eva Dragović, Czechydoskonała/excellent
13894Alphadirato CRISTAL CLEAR, Elena Evstafyeva, Rosja
13895DALIA Bialo-Czarni, Ewa Majda-Stanisławskadoskonała/excellent
13896Laguna Dios DOYMARIE DELPINTA, Elena Kucharchik, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
13897Dalmino ETERNAL ELECTRA, Zeljka Halper Drazić, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 3
13898ETERNAL LOVE Alphadirato, Irena Rochrbachova, Czechydoskonała/excellent
13899Alphadirato EXACT COPY, . Ratas L., Heinlaid K., Estoniadoskonała/excellent
13900Exlibris Canes GARDEN OF GOODNESS, . Kruus J., Korgessaar H., Estoniadoskonała/excellent
13901HARMONY vom Schwarzen Berg, Barbara, Harald Böttcher, Niemcydoskonała/excellent
13902Marnellin INAESTIMABILIS, Niina Huttunen, Finlandiadoskonała/excellent
13903JAMEELA vom Teutoburger Wald, Karola Lange, Niemcydoskonała/excellent
13904Laguna Dios JAZZ-DANCING QUEEN, Anna Chekharina, Rosja
13905Marnellin JOY TO THEWORLD, Svetlana Vitola, Łotwadoskonała/excellent
13906MAŁA BEKSA LALA z Chrustów, . Tokaj M., Korpetta E.doskonała/excellent
13907PIKOVAYA PANDA, O. Krasilnikova, Rosjadoskonała/excellent
13908Kantata Ter'Letskaya PUDING DOG, M. Shatova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
13909QIMI Anusi Marzenie, Anna Kozber
13910Jacky's Smiling SASCHA SUMMER DREAM, Therese Nowak, Francja
13911UZHE ZVEZDA iz Terletskoy Dubravy, V. Chernova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
13912Zagreb's VERONIQUE, Therese Nowak, Francjadoskonała/excellent
13913Spotnik's VERY VIVID MOON, . Höie H., Foss A., Norwegia
13914Spotkin's WITTY WAGTAIL, Anita, Zeljko Radic, Chorwacjadoskonała/excellent
13915XILLY vom Hügel, Frank, Silke Werner, Niemcydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Hans Müller

13916ASKA-PJEGA, Sanja Jergović, Chorwacja
13917BELLA von der Pikardie, B.J. Oberüber, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1
13918DINAH vom Gramzower Kloster, Elke Langanke, Niemcy
13919FANTASIA vom Gramzower Kloster, Elke Langanke, Niemcy
13920LAMIRA LOVELY Uśmiechnięta Wielocętka, Aleksandra Lewalskadoskonała/excellent, lok. 2


Drever-Swedish Dachsbracke


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13921Track-Action HANIKKA, . Lehto A., Raitanen R., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13922Track-Action F-EPELI, . Lehto A., Raitanen R., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13923Track-Action HIGHVOLTAGE, Riikka Lehto, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13924Track-Action GURDRUD, . Lehto A., Raitanen R., Finlandiab. dobra/very good


Foxhound Angielski-English Foxhound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

13925Dazzleby DARESBURY, R. Griffiths, Angliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

13926Dazzleby DAYDREAM, R. Griffiths, Angliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Gończy Berneński-Berner Laufhund / Bernese Hound


Psy - Dogs


Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13927BANDIERE SYRINX BOHEMIA, Radana Mensikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13928ABAX od Vrchlickeho Potoka, Radana Mensikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
13929EDWARD Bencilla, Bronislava Langerová, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13930CALIFORNIA LADY Alison, Radana Mensikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
13931HANNAH BENCILLA Haniccina Zahradka, Katerina Nunakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
13932HISPANIA Bencilla, Radana Mensikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13933EMILLY Bencilla, Gabriela Navratilova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Gończy Chorwacki-Posavski Gonic / Posavaz Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13934Kan Trace ALCATRAZ, Simunovic Kalecak, Bajraktarevic, Chorwacjab. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13935DREN Saltus, Domagoj Skok, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13936Kan Trace AFRODITA, . Kalecak,Bajraktarevic,Vuckovic, Chorwacja
13937BONA od Tulićića, Mato Tulicic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13938LANA Saltus, . Kalecak N., Bajraktarevic G., Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Gończy Fiński-Suomenajokoira / Finnish Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13939Kahvanahon HERKULES, . Kuivas M., Poytakangas H., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13940Tupakallio HUUKO, Hannes Heiskala, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13941Jaakonpuron JALO, Leila, Martti Räsänen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13942Kahvanahon SARRAHEINA, Marja Kuivas, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13943Kalparon IDA, . Soderback A., Bjorkblom P., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
13944Kahvanahon VIRVATULI, Mauri, Marja Kuivas, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2


Gończy Francuski Biało-Pomarańczowy-Francais blanc et orange / French White and Orange Hound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13945BALTIC ICEBREAKER Vanaty Vacancy's, Th. Hovener, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Francuski Trójkolorowy-Francais tricolore / French Tricolour Hound


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13946VANATY VACANCY'S BARON LOUIS BONAPARTE LE BOHEMIEN, Sabine Eberwein, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13947Vanaty's Vacancy's BERCEAN DE SOURCE, Karin Kremer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Grecki-Hellinikos Ichnilatis / Hellenic Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13948DIAS di Greco Attikis, Nikolopoulos Panagiotis, Grecja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13949ARIS di Greco Attikis, Nikolopoulos Panagiotis, Grecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches

13950ARTEMI di Greco Attikis, Nikolopoulos Panagiotis, Grecjadobra/good


Gończy Hamiltona-Hamiltonstovare / Hamilton Hound


Psy - Dogs

13951Flixtonia TIME IS ON MY SIDE AT MEILLION, P.J. Jones, Angliab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13952Flixtonia LADY JANE, A. Leigh, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Istryjski Krótkowłosy-Istarski Kratkodlaki Gonic / Istrian short-haired Hound


Psy - Dogs


Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13953KOLOMBO, Dorijan Matic, Chorwacja

Suki - Bitches


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13954BRINA, Renco Cernjul, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Istryjski Szorstkowłosy-Istarski Ostrodlaki Gonic / Istrian coarse-haired Hound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13955BONI, Roberto Kmet, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13956Ućka ZEN, Dani Miskulin, Chorwacjab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13957LIJA od Ro & Bi, Dani Miskulin, Chorwacjab. dobra/very good


Gończy Serbski Trójkolorowy-Srpski Trobojni Gonic / Serbian Tricolour Hound


Psy - Dogs


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

13958BEST, Slavoljub Milosevic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Lucerneński-Luzerner Laufhund / Lucerne Hound


Suki - Bitches


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

13959GENTLE ETNA of Hunter's Enigma, Petra, Dragomir Dimic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Polski


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

13960BADI z Kurpiowskich Uroczysk, Marek Przybyłwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

13961CZEKAN Cnotliwy Nos, Krzysztof Wnękdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
13962GROT Wiślański Trop, Ryszard Komarnickidoskonała/excellent, lok. 2
13963HAŃCZA Reflatus, Adam Martyniszynb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

13964BARD Park Welski, Andrzej Wtorekb. dobra/very good, lok. 3
13965HULTAJ Wilczy Pazur, Paweł Faberdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13966ROKOSZ Kłusująca Sfora (FCI), Maybritt Boesen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

13967CZAR Domini Canes, Grzegorz Tarkowskidoskonała/excellent, lok. 3
13968HARNAŚ Trzy Potoczki, Artur Mastalerzdoskonała/excellent, lok. 4
13969OPUS Kłusująca Sfora, Joanna Lasekdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13970PAR FORCE Kłusująca Sfora, Grzegorz Werondoskonała/excellent, lok. 2
13971TYMON Sirius, Beata Jasińskadoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

13972ATOS Piękna Wieś, Mirosław Marachdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
13973BOROWY Herbu Węszynos, Piotr Macherskidoskonała/excellent, lok. 4
13974DAMUS Rumcajsowe Obejście, Zbigniew Jankowskidoskonała/excellent
13975LITWIN Ziębowe Wzgórze, Leszek Paszkiewiczdoskonała/excellent
13976MAJOR Ziębowe Wzgórze, Edward Hałdyszdoskonała/excellent, lok. 2
13977TROP od Gajowego Maruchy, Monika, Błażej Pianowscydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

13978AMBER z Doliny Bystrej, Dominika Bom-Gawrońskadoskonała/excellent
13979AS-MOL z Kosmalanki, Michał Toporekdoskonała/excellent
13980BERDYSZ Herbu Węszynos, Anna Kursickadoskonała/excellent, lok. 3
13981Olfactus BIERCZY, Agnieszka Wierzbickadoskonała/excellent
13982IRON Goniec Pomorski, Krzysztof Flajszerdoskonała/excellent
13983MAUR Kłusująca Sfora, Gabriel Kondziołkadoskonała/excellent, lok. 4
13984NEMROD Kłusująca Sfora, Grzegorz Werondoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
13985RELAKS Hulaj Dusza, Małgorzata Gnoińskadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Piotr Śliwka

13986BORA Piękna Wieś, Joanna Woźniewiczwyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Piotr Śliwka

13987CZERTA Cnotliwy Nos, Jolanta Wójcikdoskonała/excellent, lok. 2
13988KRASKA Olfactus, Piotr Macherski
13989MALMA Wiślany Gaj, Aneta Bednarskadoskonała/excellent, lok. 4
13990MELODIA Wiślany Gaj, Klaudiusz Kottdoskonała/excellent, lok. 3
13991SAMBA Kłusująca Sfora (FCI), Anna Piotrowskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Piotr Śliwka

13992BONA Park Welski, Marek Młynarczykdoskonała/excellent, lok. 3
13993BURZA Wilczy Pazur, Piotr Macherskidoskonała/excellent
13994HAJKA Wilczy Pazur, Marek Przybyłdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC
13995NOA Grający Gon, Zdzisław Tarczylukdyskwalifikująca/disqualified
13996SZABLA Kłusująca Sfora, Grzegorz Werondoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Śliwka

13997ALMA z Doliny Bystrej, Natalia Kowalewskadoskonała/excellent
13998BEJA Olchowa Zagroda, Daniel Fluder
13999HAŃCZA Trzy Potoczki, Krzysztof Chorko
14000JAGA Jednorożec, Dariusz, Justyna Zalewscyb. dobra/very good
14001JUKA Jednorożec, Grzegorz Tarkowskidoskonała/excellent
14002KALINA Goniec Pomorski, Zenon Ławniczekdoskonała/excellent
14003LEŚNA Goniec Pomorski, Waldemar Feculakb. dobra/very good
14004LITWA Ziębowe Wzgórze, Jacek Skarbiński, Szwecja
14005ŁEZKA Sfora Grzymały, Jolanta Nowosielskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14006MAGURA z Beskidzkiego Matecznika, Izabela Kostrzewskab. dobra/very good
14007NIMFA Inny Świat, Maria Minakowskadoskonała/excellent, lok. 2
14008NORA Inny Świat, Dariusz Kołuckidoskonała/excellent, lok. 4
14009PHARA Kłusująca Sfora, Agnieszka Lewandowskadoskonała/excellent
14010PSOTA Kłusująca Sfora, Anna Wardziakdoskonała/excellent, lok. 3
14011Sirius TURÓWKA, Katarzyna Kochb. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Piotr Śliwka

14012BOJKA Wilczy Pazur, Donat Pierożyńskidoskonała/excellent
14013FRAZA Goniec Pomorski, Alicja, Andrzej Jendrasiakdoskonała/excellent, lok. 2
14014LIMBA Ziębowe Wzgórze, . Gosiewska M., Osiński B.doskonała/excellent
14015LUTNIA Ziębowe Wzgórze, Michał Skotarczakdoskonała/excellent, lok. 4
14016ORAWA Kłusująca Sfora, Janina Arczykowska-Gościakdoskonała/excellent, lok. 3
14017UNA Hulaj Dusza, Maria Pajzderskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14018ZONA Rumcajsowe Obejście, Robert Guzik

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Piotr Śliwka

14019BANDERIA Olfactus, Aleksandra Cieślickadoskonała/excellent
14020BYSTRA Olfactus, Jolanta Wójcikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14021CZUBA Ruś nad Łyną, Iwona Frymarkdoskonała/excellent, lok. 3
14022JAPA Goniec Pomorski, Izabela Kostrzewskadoskonała/excellent, lok. 2
14023LARA Kłusująca Sfora (FCI), Grzegorz Weron
14024MRÓWKA z Beskidzkiego Matecznika, Sławomir Galantdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Piotr Śliwka

14025ACANKA Goniec Pomorski, Paweł Feculakdoskonała/excellent, lok. 1
14026AKCJA Goniec Pomorski, Urszula Rzeszotdoskonała/excellent, lok. 2
14027LUTNIA Cnotliwy Nos, Grzegorz Weron


Gończy Serbski-Serbski Gonic / Serbian Hound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14028GARI, Radivoje Ostojic, Serbia i Czarnogórab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14029ALKA RASINOVACKA, . Predrag U., Mandegnaja J., Bośnia i Hercegowinadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14030ZEDA Potozarska, Rostislav Soja, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Gończy Słowacki-Slovensky Kopov / Slovakian Hound

14031HASSA spod Dubovej hlavy, Jaroslav Jevcak, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14032ERDA spod Dubovej Hlavy, Miroslav Sulitka, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
14033NORA Hraples, Jaroslav Jevcak, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14034AIŚA od Suchého, Jaroslav Jevcak, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
14035ATENA z Kojca Myśliwego, Krzysztof Hulewicz

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14036ŚIRA Doliśté, Vlastimil Fencl, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Gończy Styryjski-Steirische Rauhhaarbracke / Styrian coarse-haired Hound

14037CEDRA Tŕńová Hora, Alena Divisova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Szwajcarski-Schwyzer Laufhund / Schwyz Hound


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

14038DAPHNE Olaska, Katerina Mynarkova, Czechy


Gończy Tyrolski-Tiroler Bracke / Tyrolean Hound


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

14039ADELE v.d. Kroneneiche, Ilka Becker, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Gończy Węgierski-Erdelyi Kopo / Transylvanian Hound


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14040BENEHEGYI Atos-Vertes, Anna Gacsalyi, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14041Bükkaljai Vadüzö CENK, Miklos Ortutay, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches

14042Bükkaljai Vaduzö CIFRA, Eszter Mandoky, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14043Vadász-Nimród SZEDER, Ildikó Juhasz, Węgryb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14044ŐSI-VADÁSZ-ASZÚ, Janos Kovacs, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Gończy Włoski Krótkowłosy-Segugio Italiano Short-haired / Italian Hound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

14045TITO di Greco Attikis, Nikolopoulos Panagiotis, Grecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC


Gończy Włoski Szorstkowłosy-Segugio Italiano Coarse-haired / Italian Hound


Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

14046Vigoroso DIVA, Ritva Holopainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB


Grand Basset Griffon Vendeen


Psy - Dogs

14047ACCENT D'ORANGE van Tum-Tum' Vriendjes, Gwen Huikeshoven, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14048CASPER Danda Bohemia, Dana Marśiková, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14049VRAI TUM-TUM v. Tum-Tum's Vriendjes, . Claes L., Smets S., Belgia

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14050SURCOUF de L'Oustal Viel, Gwen Huikeshoven, Holandiab. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14051Bassbarr HERMITAGE, Gwen Huikeshoven, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14052ADELAIDE Czech Maria, Eva Prehnalova, Czechdostateczna/sufficient

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14053APPLAUSE van Tum-Tum's Vriedjes, Gwen Huikeshoven, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14054Jour Aprés Jour FILOU FILO DE NOUGAT, . Claes L., Smets S., Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
14055TRIOMPHE van Tum Tum's Vriendjes, Gwen Huikeshoven, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14056UNICUM COLETTE v. Tum-Tums Vreindjes, Dana Marśiková, Czechydoskonała/excellent, lok. 2


Ogar Polski-Polish Hound


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14058CEZAR, Kamila Karaśobiecujący/promising, lok. 2
14059DRAGO z Lianówki, Marzena, Wacław Knapikwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14060BOLS z Wszystkich Skoków, Maria Pniewskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14061HULTAJ z Południowej Kniei, . Łuczak A., Dyło J.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14062HARDY z Mazowieckich Łąk, Andrzej Węgrzynowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14063MRUNO z Południowej Kniei, Jacek Grąbczewskidoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14064JAŚMIN Olfactus, Hanna Król
14065MINOR z Południowej Kniei, . Dyło J., Figielski D.doskonała/excellent, lok. 2
14066REMIZ Nadbużańskie Granie, Wiesław Niemczyńskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14067TERCET Olfactus, Jacek Micuńdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14068GRAJEK Olfactus, Maria, Marek Kolesińscydoskonała/excellent, lok. 2
14069RAGO Galicyjska Sfora, Krzysztof Ziemińskidoskonała/excellent, lok. 3
14070RÓG Nadburzańskie Granie, Czyżewicz P. Kapuśniak P.doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
14071ŚMIAŁEK Goniwiatr, Ewa Kopeć
14072UMER Ostoja Ogara, Krystyna Wszołekdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14073BARD z Kiciborza, Anna Walentynowiczdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14074ASZA Ogary z Sowiego Gaju, Magdalena Matczakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
14075DIUNA z Lianówki, Marzena, Wacław Knapik
14076DORA z Lianówki, Marzena, Wacław Knapikwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14077JEMIOŁA Olfactus, Wioleta Gwóźdźb. dobra/very good, lok. 2
14078JEŻYNA Olfactus, Monika Jędrzejczakb. dobra/very good, lok. 3
14079MUZA Galicyjska Sfora, Ewa Mańkowskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14080IRGA Olfactus, . Łuczak A., Dyło J.b. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14081HARFA z Mazowieckich Łąk, Marzena, Wacław Knapikdoskonała/excellent
14082KLINGA KAJA z Piastowskich Borów, Magdalena Filipowskadoskonała/excellent, lok. 4
14083MUZA z Południowej Kniei, Grażyna Szabelskadoskonała/excellent
14084OKAZJA z Południowej Kniei, Małgorzata Tryniszewskadoskonała/excellent
14085RADIOLA Nadbużańskie Granie, Agnieszka Grąziowska-Macieladoskonała/excellent, lok. 3
14086REWIA Nadbużańskie Granie, Katarzyna Cieleńdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14087ŻMIŁKA z Gończaków, Anna Miłekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14088KODA ze Stadniny Cisowiec, Katarzyna Gazdadoskonała/excellent, lok. 2
14089MALWA z Piastowskich Borów, Danuta Makowskadoskonała/excellent, lok. 3
14090OFIKLEJDA z Południowej Kniei, Małgorzata Wasilewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14091OSA z Południowej Kniei, Renata Kieś

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14092CHIMERA z Gończaków, Katarzyna Gazdadoskonała/excellent
14093KOBZA ze Stadniny Cisowiec, Renata Kieśdoskonała/excellent, lok. 4
14094SÓWKA Goniwiatr, Agnieszka Grąziowska-Macieladoskonała/excellent
14095UDRA Ostoja Ogara, Robert Idzikowskidoskonała/excellent, lok. 2
14096ŻABA z Gończaków, Magdalena Musiałdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
14097ŻYWIA z Gończakow, Zbigniew Burdadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dorota Witkowska

14098CZUPRYNKA z Fretowej Górki, Sławomir Kwiatkowskidoskonała/excellent, lok. 1
14099PRYMKA Grające Echo, Zbigniew Burdadoskonała/excellent, lok. 2


Otterhound


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Piotr Król

14100Cairo's HUFFLEPUFF, J.R., J.A. Dunn, Angliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Petit Basset Griffon Vendeen


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14101GOFFER z Chybowego Gniazda, Urszula Będkowska-Rybickawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
14102GORAN z Chybowego Gniazda, Małgorzata Zujewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
14103LOGAN Marcus Rudis, Eunika, Marek Pastuszekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14104L`Ange Barbu d`Anglais CON PANTALÓN, Anja Mellema, Holandiab. dobra/very good, lok. 3
14105Juno-Juhekin DONGSHA DAO, . Latinen ,Dunder ,Parkilla, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
14106HUBERTUS Śląska Gwara, . Perek A., Szymański J.b. dobra/very good, lok. 4
14107HUGO Śląska Gwara (FCI), Katarzyna Kwiatkowska-Porębadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14108BARON Rudis, Janusz Zacharewiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14109BOSS Rudis, Magdalena Wierzejskadoskonała/excellent, lok. 2
14110FREDERICO z Chybowego Gniazda, Małgorzata Zujewskab. dobra/very good, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14111FILON Podkołdernik Jadowity, Eunika, Marek Pastuszekb. dobra/very good, lok. 1

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14112MACHIAVELLI Pangea, Paweł Wełmińskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14113Bjorkezund ABRICOL, E. Zubkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
14114CERIK Fanfan, Tomas Vlk, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
14115Chouan FIRECRACKER, . Nymann G., Busk H., Daniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
14116MELISSOS Pangea, Marek Pastuszekdoskonała/excellent
14117PLISCH vom Esculap, Heidi Winkelmann, Niemcyb. dobra/very good
14118SNOOPY Des Echos De Buzet, Cagigao Gonzalez V. Toledano Laredo A., Hiszpania
14119Plushcourt SURHOMME, Betty Judge, Angliadoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14120GRACE KELLY z Chybowego Gniazda, Ewa Pruszewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
14121GRETA GINA z Chybowego Gniazda, Małgorzata Pruszewicz
14122LUNA Eunice Rudis, Eunika, Marek Pastuszekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14123L`Ange Barbu d`Anglais CHIC DE LÁLÁ, Anja Mellema, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
14124Juno-Juhekin DAXUE SHAN, . Rajala-Huusko T., Viitasaari K, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
14125HULAJ DUSZA Śląska Gwara, Andrzej Perekb. dobra/very good, lok. 4
14126Chouan LIBERTY BELL, Gitte, Jan Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14127BERTA Rudis, Marta Ciborowska-Kubiakb. dobra/very good
14128BETULA Rudis, Aneta Lewandowskadoskonała/excellent, lok. 3
14129Juno-Juhekin DATONG SHAN, . Laitinen S., Viitasaari K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
14130FLORIS z Chybowego Gniazda, Joanna Kaczmarekb. dobra/very good
14131LENHOLL V.I.P., . Kizina L., Sibiryakova S., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14132ORGANZA PERFECT Pangea, Anna Lewyb. dobra/very good
14133Lenholl VARATRIX, O., Ya. Kombarovy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14134Plushcourt CHIROUBLES, Betty Judge, Angliab. dobra/very good, lok. 4
14135EINE WIE KEINE vom Esculap, Heidi Winkelmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
14136FEMI Podkołdernik Jadowity, Beata Iberleb. dobra/very good
14137FERBI Podkołdernik Jadowity, Kazimierz, Dorota Trenkadoskonała/excellent, lok. 3
14138FLER Podkołdernik Jadowity, Dorota Gorgolewskab. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14139OPIUM Pangea, Jozef Felcan, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14140Plushcourt SAGESSE, Betty Judge, Angliadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14141DONNA E'MOBILE Podkołdernik Jadowity, Ewa Pruszewiczdoskonała/excellent, lok. 2
14142SABINA Akzachorp, Andrzej Perekb. dobra/very good, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14143Plushcourt COCO CHANEL, Betty Judge, Angliadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

14144DULCYNEA Podkołdernik Jadowity, Eunika, Marek Pastuszekdoskonała/excellent, lok. 2
14145FAROUCHE Les Autres Hien, Anja Mellema, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
14146Chouan FRAN FINE THE NANNY, . Nymann G., Busk H., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14147SABINE des Echos De Buzet, Cagigao Gonzalez V. Toledano Laredo A., Hiszpania


Porcelaine

14148PENNY des Graves du Rieusset, Lenka Kopecka, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Posokowiec Bawarski-Bayrischer Gebirgsschweisshund/ Bavarian Mountain Scenthound


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14149GARON Piotrowe Gniazdo, Piotr Skałbawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
14150KAZBACH JAŁOWIEC HAZBA Figaro, Marta Skolimowska-Koobwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
14151KAZBACH SOSNA Hazba, Koło Łowieckie WKŁ 500 Bielik

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14152ALACER Cervarius, Grażyna Naturdoskonała/excellent
14153AMOR z Łowisk Puszczy Bydgowskiej, Paweł Sońtadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
14154CERBER z Wymysłowskiego Jaru, Włodzimierz Kosmeckidoskonała/excellent
14155DIESEL z Doliny Żab, Krzysztof Rumikdoskonała/excellent, lok. 2
14156MISZA Czarnonosa Czereda, Andrzej Gąsiewskidoskonała/excellent
14157SPOON Kabacki Trop, Urszula Czarnockadoskonała/excellent, lok. 3
14158XERUS Vatrová, Krzysztof Rumikdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14159ANCYMON Jurex, Wojciech Kaźmierczakdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14160AURITUS Cervarius, Elżbieta Galarskanie do oceny/cannot be judged
14161DRACO Biurowa Sfora, Elwira Rostowskadoskonała/excellent, lok. 4
14162FIGARO Ulika, Karolina Rychlickadoskonała/excellent, lok. 2
14163HUGO Zachełmianka, Barbara Zabrzańskadoskonała/excellent
14164KARAT znad Warciańskich Tataraków, Jerzy Morgulecdoskonała/excellent
14165KASTOR znad Warciańskich Tataraków, Wojciech Galwasdoskonała/excellent, lok. 3
14166NESTOR Doliny Strugu, Monika Żuk

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14167ARIS z Akacjowej Doliny, Zygmunt Kolasińskidoskonała/excellent
14168BEN Surowy Wzrok, Jacek Mierzejewskidoskonała/excellent
14169BOLTON Czarnonosa Czereda, Aleksandra Trepanowskadoskonała/excellent, lok. 2
14170BORIK Jeleni Gaj, Paweł Jasiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14171CACKO Piotrowe Gniazdo, Patrycja Stojowskadoskonała/excellent, lok. 4
14172CZARODZIEJ Czari, Mariusz Sadowskidoskonała/excellent, lok. 3
14173RUFUS Sfora Nemroda, Wojciech Łażewskidoskonała/excellent
14174VITAY Hazba, Bronisław Raknie do oceny/cannot be judged

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14175AKRON z Góry Zamkowej w Maciejowcu, Piotr Andruszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
14176BALLANTINES z Novodomskych Bazin, Antonin Herzan, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
14177BOSS z Doliny Dojcy, Wojciech Niemiecdoskonała/excellent
14178FIGO Koguci Pazur, Monika Kotowskadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
14179KERO z Leśnej Wyspy, Bartosz Rzeczycki
14180MOPI z Kubinowego Pola, Karolina Komarekdoskonała/excellent, lok. 2
14181OPAL Conduktus, Wojciech Wicherekdoskonała/excellent
14182RASMUS z Klanu Posokowców, Ritva Holopainen, Finlandiadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14183AGAT z Góry Sośniny, Bogumiła Chmielewska-Majcherdoskonała/excellent
14184AMOR Wirażka z Pruchnej, Teresa Stomaldoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14185ASAN z Akacjowej Doliny, Tomasz Popowskidoskonała/excellent, lok. 4
14186BAJER ze Słowikowego Sadu, Zbigniew Wyciszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
14187BRYLANT Piotrowe Gniazdo, Piotr Skałbadoskonała/excellent, lok. 3
14188DINO Zachełmianka, Wojciech Nowickidoskonała/excellent
14189LOBO Orzechowa Sfora, Anna Szustakiewiczdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14190ARON Ponowa, Piotr Skałbadoskonała/excellent, lok. 2
14191FLOX Zvernica, Włodzimierz Kosmeckidoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14192BORA z Góry Zamkowej w Maciejowcu, Wojciech Nowickiwyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14193AMBROSIA Cervarius, Anna Ćmieldoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
14194ASTRA z Łowisk Puszczy Bydgowskiej, Przemysław Jurekdoskonała/excellent, lok. 2
14195Cardinalis AZA, Jan Janowiakdoskonała/excellent, lok. 4
14196Forest Life BONA, J. Ruditis, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
14197INKA z Jeleniego Zdroju, Monika Durbajłodoskonała/excellent
14198SMARTA Kabacki Trop, Agnieszka Bolek
14199URKA Sfora Nemroda, Marek Werbiński

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14200ADARA Czerwony Trop, Bartosz Rzeczycki
14201AJDA Jurex, Piotr Skałbadoskonała/excellent, lok. 3
14202GAPPA z Jeleniego Zdroju, Grażyna Żuchowiczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14203IVA Dravecká Dolina, Katarina Korchanikova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14204ASTRA Jurex, Piotr Skałbadoskonała/excellent, lok. 4
14205CYTRA Wilczewskie Wydmy, Bartosz Gregorekdoskonała/excellent
14206DUMKA ze Starej Rzeki, Marlena Boruszewskadoskonała/excellent
14207DYBA z Sabałowej Zagrody, Jarosław Wójcikdoskonała/excellent
14208FRETKA Ekolas, Małgorzata Skórzewska-Ambergdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14209KARMEN znad Zbrzycy, Paweł Pytlasińskidoskonała/excellent
14210LOLA z Zakrzewskiego Dworu, Radosław Sapiejanie do oceny/cannot be judged
14211ORA Conductus, Maciej Kopezdoskonała/excellent, lok. 2
14212ROSA Świątkowa Sfora, Aleksandra Trepanowskadoskonała/excellent, lok. 3
14213VOLTA znad Wełny, Włodzimierz Kosmeckidoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14214ALGA Znad Warciańskich Tataraków, Roman Walichdoskonała/excellent
14215AMIRA z Lubuskiej Kniei, Waldemar Olejniczakdoskonała/excellent, lok. 3
14216AXA z Tymborskiej Kniei, Piotr Andruszkiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
14217BELA Ponova, Ryszard Biernat
14218GINA Herbu Czarna Maska, Katarzyna Szpiladoskonała/excellent, lok. 2
14219KIZIA-KNIEJA z Przysiółka, Małgorzata Jońskadoskonała/excellent
14220OSSA Vatrová, Josef Cendura, Słowacja
14221TEQUILLA Hazba, Beata Zachdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14222ALFA Biurowa Sfora, Elwira Rostowskadoskonała/excellent, lok. 4
14223DADA Czarnonosa Czereda, Andrzej Gąsiewskidoskonała/excellent
14224DORA Zachełmianka, Piotr Skałbadoskonała/excellent, lok. 2
14225DUMKA z Jeleniego Zdroju, Katarzyna Sierantdoskonała/excellent, lok. 3
14226ELBA z Jeleniego Zdroju, Marta Zakrzewskadoskonała/excellent
14227GINESS Hazba, Beata Zachdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
14228HAWA z Jaśminowej Skarpy, Anna Szustakiewiczdoskonała/excellent
14229MAXI z Gradowej Góry, Adam Konkoldoskonała/excellent
14230SAMBA Długoucha, Piotr Radomski

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Brabletz

14231MONA z Sosnowej Skarpy, Agnieszka Lewandowskadoskonała/excellent, lok. 1


Posokowiec Hanowerski-Hannover'scher Schweisshund / Hanoverian Scenthound


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14232MECSEKI Vaduzo Dongeto, Wiesław Popławskib. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14233RINO znad Luciąży, Roman Walichdyskwalifikująca/disqualified
14234RON znad Luciąży, Izabela i Jerzy Karaszewscydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14235ACHIM von Wallenberg, Zsanett Kovacs, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
14236BÓR Rzecz Rju, Kazimierz Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
14237MAJK z Lopenickych Kopcu, Zbigniew Czerniachowskidoskonała/excellent, lok. 4
14238PARIS Devana, Vojtech Kovalcik, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
14239PARYS znad Luciąży, Izabela i Jerzy Karaszewscydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14240ARA Kuśniarka, Witold Hąciadobra/good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14241CARMEN Carmi, Andrzej Płotek
14242DANA v. Vorstenberg, Ilka Becker, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
14243DEJZI Arsa, Ireneusz Kapciak
14244SAŚA Devana, Ludovit Pitonak, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

14245AKACJA Felińska Psiarnia, Kazimierz Nowosielskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14246ATMA z Javornické Louky, Miroslav Gora, Czechydoskonała/excellent, lok. 2


Rhodesian Ridgeback


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka

14247Shangani BAMUTHI RAI, Wolfgang Blumberg, Francjawyb. obiecujący/very promising
14248CHARAS GORDON NAMIB Exotic Dog, Gueorgui Mkheidze, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
14249Tusani COOL BAKARI, . Gorosch N., Jensen P.H., Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
14250Tusani COOL CASH, Kamil, Sarka Machovi, Czechyobiecujący/promising
14251DALIAN Ranua, Miroslav Hajek, Czechyobiecujący/promising
14252Heshima Ya Kimba GRAND AQUARIUS, Tatyana Volkova, Ukrainaobiecujący/promising
14253Malozi JUMOKE, Tuija Miettinen, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
14254Rex Ventors MOSCOW MAJESTY, G. Kotov, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
14255SAFIR Blask Sawanny, Iwona Kobyłczykwyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka

14256ADAD BANUOKO Ra-Lis, . Stroncer K, Jasikova J., Czechyb. dobra/very good
14257Matakima/FCI/ AJANI, Karolina Witkowski, Niemcyb. dobra/very good
14258AKKO z Vrcholku Krkonoś, Stepanka Mackova, Czechy
14259Matakima AMANI CHIOKE, Benjamin Kirmizi, Niemcyb. dobra/very good
14260Makalali's AMAZING BOHANI, Christina Witting, Niemcydoskonała/excellent
14261Tusani ANI JIM BEAM, . Zarembova L., Hrivik R., Słowacjadoskonała/excellent
14262ANI JOHNIE W. Tusani, Vladimira Dubovan, Szwecja
14263ANUNNAKI BANJOKO Ra-Lis, Josef Brazda, Czechy
14264ASANI Essence of Haika, Alexandra Karnikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
14265Shangani AWANI QONDA, Stephanie Rudell, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
14266Kumusha AYO, . Fleischmann M., Kremper C., Austriadoskonała/excellent
14267BAKARI BOMANI of Kimberley's Diamonds, Ariane Riedel, Niemcydoskonała/excellent
14268BENTLEY Maka-Boma, . Janackova K., Urbanek T., Czechyb. dobra/very good
14269Tusani BIG BEN, Srecko Osrecak, Chorwacjadoskonała/excellent
14270Tina Trading CALVIN KLEIN, Ulrike Lichtenauer, Austriab. dobra/very good
14271CHIMPALSI BALDA Löwenschwanz, Milos Zamecnik, Słowacjadoskonała/excellent
14272Amashutu COOL AUSSIE BOY, Anu Grünthal, Estoniab. dobra/very good
14273DANTES, V. Kostetskaya, Rosjadoskonała/excellent
14274Ridge`s Star JEREMY RED, Elena Kamle, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
14275KIPENZI Kituko Simba, Agnieszka Bodychb. dobra/very good
14276Tina Trading MARTIN, A. Kovalenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
14277Askeron's MILES AWAY, . Soukupova M., Mares J., Czechy
14278Dikaya Staya NAPOLEON, T.E. Maryina, Ukrainadoskonała/excellent
14279Aresvuma VIVIDJO MAKINI, E. Uddman, Holandia

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Gael Morison

14280AKIMO ABU'SIMBEL Clever Brove, Tatiana Papikhailik, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 2
14281ARENGO Essence of Haika, Tomas Budnak, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14282BONDI Perla Afriky, Lenka Badova, Słowacja
14283CAR Guernica, Julian Szałkiewicz
14284CYRYL Guernica, Paulina Nowackadoskonała/excellent
14285ELZAR ENON, Anna Korban, Estonia
14286Harmakhis Winsdom ENEA, Zane Chiara-Federica, Włochy
14287Harmakhis Wisdom FARAJI, . Venturelli S., Anselmi F., Włochydoskonała/excellent
14288JOSZKO JUZI Folwark Zwierzęcy, Bożena Woźniak-Pachotab. dobra/very good
14289JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy, Agata, Paweł Malinowscydoskonała/excellent
14290KARIUKI KEZU Safari-Kadamba, Beata Gargasdoskonała/excellent, lok. 3
14291MAKAO NGUMO NAMDI, Miakotkina, Rosjadoskonała/excellent
14292N'NGORO TOGO Kananga, Małgorzata Karaszewska-Prokockadoskonała/excellent, lok. 4
14293NOLDOR Majestic Sinbest, Jana Sedasheva, Estoniadoskonała/excellent
14294RUSŁAN Krasny Młyn, Andrzej Stelmachdoskonała/excellent
14295WAWERU Ayaba of Kyala, Andrej Fister, Słoweniadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Gael Morison

14296ACHIGARU Löwenschwanz, Jiri Dokoupil, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
14297ADIMU-VUMBA Xarit d'Afrique, Yavuz Yilmaz, Niemcydoskonała/excellent
14298AMINI-SION MAWASILI z Piskovcovych skal, Paula, Bruno Boucher, Francjadoskonała/excellent
14299ASSET Princess Arwen, Kamil Zoufaly, Czechydoskonała/excellent
14300Rijstone AUSSIE RULES, . Kierkegaard M., Lundstrom R., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14301BALIFICO RUDO, Martina Calvietti, Włochydoskonała/excellent
14302Masimba (FCI) BASHIRI, Dirk, Michaela Behr, Niemcydoskonała/excellent
14303Fairray BENJI, . Waser D., Sleegers H., Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 3
14304Cigaji BOMANI (PINO), Secci, Niemcydoskonała/excellent
14305BOSS Guernica, Paweł Jabłczyńskidoskonała/excellent
14306BRADLEY Anunnaki, Drahomira Konecna, Czechydoskonała/excellent
14307CENTURION DIAMOND, O. Pruzhanskaya, Rosjadoskonała/excellent
14308CZARDASZ z Werwą, Jacek Romankiewiczdoskonała/excellent
14309CZYNGIS Bratnia Dusza, Janusz Tyszkiewiczdoskonała/excellent
14310Kennebec DREAM COME TRUE, Marek Vlcek, Czechydoskonała/excellent
14311Tisisit DUKE, Tanja Vercruysse, Belgiab. dobra/very good
14312FREDERICK Saranga, Norbert Pelc, Czechyb. dobra/very good
14313Heshima ya Kimba FUKA SHABALALA, Anna Spesivykh, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
14314INYANGA of Ka Ul Li's Ridges, . Soukupova M., Mares J., Czechydoskonała/excellent
14315Tina Trading KOLINS, M. Strelnikova, Rosjadoskonała/excellent
14316KROKUS Krasny Młyn, Małgorzata Kuszwaradoskonała/excellent
14317MADI Dialekt, Krzysztof Szwedab. dobra/very good
14318SORBONNE, Katerina Brychtova, Czechydoskonała/excellent
14319Shangani THABO KIBURI, Linda Eitner, Niemcydoskonała/excellent
14320VUMA Ayaba, . Blagojevic I., Pintar M., Chorwacjadoskonała/excellent
14321YE JAPHA GEBALI, Norbert Lehmeyer, Niemcydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Gael Morison

14322Rachral ABAYOMI HINTZA, Sylvie Altrogge, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
14323ABUYA-BALOU van het Maasjesfles, Stella Katharina Strackbein, Niemcydoskonała/excellent
14324von der Burg Widukind ADANI NAVARROS, Gerhard Stöck, Niemcy
14325The Ridged Viking ADORES ME, . Lantz M., Jönsson M., Szwecja
14326Rex Ventors AKERON, . Kierkegaard M., Lundstrom R., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
14327ALF ARGUS Afrazja, Miroław Dobrowolskidoskonała/excellent
14328ALWIN African Sun, Barbora, Martin Eyerovi, Czechydoskonała/excellent
14329Lihuntra AMABHELE, Jarmila Puklova, Czechydoskonała/excellent
14330AMALI Ranua, Miroslav Hajek, Czechydoskonała/excellent
14331AMANGO z Tatianovho Dvora, Monika Zemaanovska, Słowacja
14332ANGELO Mungo Park, Giulio del Mastro Aldo, Włochy
14333Kinyemi ANZI A'BHUBESI, . Gorosch N., Jensen P.H., Daniadoskonała/excellent
14334ASCOT Alta Mirano, Marek Vlcek, Czechydoskonała/excellent
14335Walamadengie AWESOME, G., J. Cunningham, Angliadoskonała/excellent
14336BART Mazunga, Katarzyna Pentakdoskonała/excellent
14337RR`s Shufling Motion BASIL VASILEK, O. Sergeeva, Rosjadoskonała/excellent
14338Tina Trading BISER, I. Kifa, Rosjadoskonała/excellent
14339BOLERO z Werwą, Agnieszka Pulnardoskonała/excellent
14340BONGO Simba Mutapa, Leszek Salamon
14341BRUNO Wadaru`s Kid, Lubomir Hladky, Słowacjadoskonała/excellent
14342DAKAR z Werwą, Ewa Spyradoskonała/excellent
14343DERICK Saranga, Igor Zednik, Czechadoskonała/excellent
14344EBRO Pręgowce z Jasienia, Piotr Sobierajewiczdoskonała/excellent
14345EKEVU od Kremence, Jiri Novak, Czechydoskonała/excellent
14346Heshima Ya Kimba ENERGY OF RED, Klaus Kantelberg, Niemcydoskonała/excellent
14347HASANI of Ka-Ul-Li's Ridges, Drahomira Konecna, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
14348IHLOBO of Ka-Ul-Li's Ridges, . Lichtenauer, Ivansich, Austriadoskonała/excellent
14349Rex Ventors IKAROS, . Thoren V., Ohgami J., Szwecjadoskonała/excellent
14350Rolling`s JUNGLE BALOO, Felix, Asa Bonnier, Francjadoskonała/excellent
14351JUPITER of Parnassus, Małgorzata Brannydoskonała/excellent
14352Pronkberg MAKARI, Sara Venturelli, Włochydoskonała/excellent
14353MALTO, . Berni F., di Fabio F., Włochydoskonała/excellent
14354MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy, Joanna Borowiecdoskonała/excellent
14355MIRAGE RICH Exotic, I. Lukasheva, Rosjadoskonała/excellent
14356Leoridge MKAI, Katarzyna Ozimekdoskonała/excellent
14357Tana Trading NELSON, B. Goldberg, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
14358NGAI ZAMU of Ginba's Hero, Katja Mateboer-Siebers, Holandiadoskonała/excellent
14359PACHA of Shangani, Christine Blumberg, Francja
14360Shangani PANSA DAFINA, Wolfgang Blumberg, Francjadoskonała/excellent
14361Chipangali's QUADI, Ivor Ivanisevic, Chorwacjadoskonała/excellent
14362RAMSES Beni's Ridges, Benjamin, H. Kiesler, Izrael
14363Bawabu RUNINURA RAFIKI, . Laakso S., Kekki J.-K., Finlandiadoskonała/excellent
14364SEVERNY STRAZH, Yu.O. Poryadina, Rosjadoskonała/excellent
14365Shangani SHANAL HESHINA, Claudia, Thorsten Fallbach, Niemcy
14366Sangoma SISI, Wojciech Ossowskidoskonała/excellent
14367SZOGUN Survival, Katarzyna Ratusznydoskonała/excellent
14368Bawabu TEWELDE TAU, . Laakso S., Lievola J.-P., Finlandiadoskonała/excellent
14369Karoskloof TT SIMPLY RED, Michael Schmidt, Niemcydoskonała/excellent
14370Ikimba WAITIMU, Marek Georg-Johannes, Niemcydoskonała/excellent
14371WAMWARA Ayaba, . Blagojevic I., Galinac, Chorwacjadoskonała/excellent
14372Amashutu WAT ABOUT ME, Hans Sleegers, Włochydoskonała/excellent
14373ZAKI ZIMO Folwark Zwierzęcy, Waldemar Kowalczukdoskonała/excellent
14374Kapoba's ZALOG-XARIT, S., H. Dilk, Niemcydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Gael Morison

14375ADAM z Bledého Udoli, Petr Kotera, Czechydoskonała/excellent, lok. 1
14376Umvuchta MATOBO, Wolfgang Blumberg, Francjadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka

14377APASZKA ZIJU Folwark Zwierzęcy, Małgorzata Brannywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
14378ASTA ZIJU Folwark Zwierzęcy, Piotr Morawieckiobiecujący/promising
14379Morowi AYODELE SHANI, Sylvia Altrogge, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
14380Tina Trading BEATRICHE, Elena A. Maryanovskaya, Rosja
14381COOL CORAL Tusani, Petra Cepkova, Czechyobiecujący/promising
14382DARDARA Ranua, Véra Nevoralová, Czechyobiecujący/promising
14383Malozi JASIRKA, Tuija Miettinen, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
14384NEYJA ASALI van het Maasjesfles, Nike Lakerveld, Belgiawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
14385SHAKIRA Blask Sawanny, Joanna Michalakobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Tibor Havelka

14386Kumusha AISHA, Markus Fleischmann, Austriadoskonała/excellent
14387ALUNA ADUMADAN de Kiungwana, Secci, Niemcydobra/good
14388Shangani AMAGEBA QHAWE, Wolfgang Blumberg, Francja
14389Matakima AMALI CHAMEENA, Tanya Pohl, Niemcyb. dobra/very good
14390Tusani ANI WHITE LADY, Monika Tuśanová, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 3
14391ANUNNI BANJOKO Ra-Lis, Jiri Silar, Czechydoskonała/excellent
14392BAHIYA Edeni z Bielan, Jarmila Nahalkova, Szwecjadoskonała/excellent
14393BANGWEULU El-Faiyum, A.J. van Duijn, Holandiab. dobra/very good
14394BARBARELLA Pustynny Zew, Izbella Krasowska Salamon
14395Podarok iz Afriki BARRA YOU, Tatyana Volkova, Ukrainadoskonała/excellent
14396Stenänga BINTZA EBONY, Margareta Lantz, Szwecjadoskonała/excellent
14397Malozi HABIBA, Tuija Miettinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
14398HEIDY Saranga, Jan Nabelek, Czechydoskonała/excellent
14399HENESSY Saranga, Hana Sonenscheinová, Czechydoskonała/excellent
14400I AM MISS SABINGA Blomsterängen, Eva Anesten Haglind, Szwecjadoskonała/excellent
14401IMAKANA-KIANGA Ye Japha, Paula, Bruno Boucher, Francjab. dobra/very good
14402Ridge`s Star JENEVIEVA QUEEN, Anna Spesivykh, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
14403KAZUNI El-Faiyum, N.A.C.M. Slag, Holandiadoskonała/excellent
14404Lo Bianco KEY TO A VICTORY, E. Ezhova, Rosjadoskonała/excellent
14405LASIMBA OUT of N'Gai Zamu, Katja Mateboer-Siebers, Holandiadoskonała/excellent
14406MYORI Sarnia Przełęcz, Magdalena Kaźmierczakdoskonała/excellent
14407VAMOYA WAMWERU Bawabu, . Laakso S., Korhonen K., K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
14408ZAM ZAM Ayaba, . Blagojevic I., Vinsek T., Chorwacjab. dobra/very good
14409ZINDZHI Ayaba, Ina Blagojevic, Chorwacja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rafael de Santiago

14410ADELAIDE LEO Gugiro, Lubomir Hladky, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
14411Tana Trading ALLEGRA, T. Baykina, Rosjab. dobra/very good
14412Navarros AMATONGA, Gerhard Stöck, Niemcy
14413ANI PINK LADY Tusani, Jana Heleśicová, Czechyb. dobra/very good
14414Shangani ASKARI OSEYE, Claudia, Thorsten Fallbach, Niemcy
14415BERENICA ROSE z Masnerova, Zdeńka Masnerová, Czechydoskonała/excellent
14416CELA Guernica, Stanisław Murawskib. dobra/very good
14417Akina Furusha CHATANGA, Bernhard Potschka, Niemcyb. dobra/very good
14418CHIANI DODO von der Burg Widukind, Gabriele, Matthias Wehmeyer, Niemcydoskonała/excellent
14419African Fata Morgana ELZA, Monika Perecz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
14420GLADYS od Cykasu, Sabina Pecmanova, Czechydoskonała/excellent
14421GWEN od Cykasu, Wojciech Szwedab. dobra/very good
14422JAMILA JUZI Folwark Zwierzęcy, Beata Gargasdoskonała/excellent
14423JULIA JUZI Folwark Zwierzęcy, Alicja Bodzionyb. dobra/very good
14424JUN JUZI Folwark Zwierzęcy, Jerzy Wesołowskidoskonała/excellent, lok. 3
14425JUZIA JUZI Folwark Zwierzęcy, Edyta Gwarda-Gruszczyńskab. dobra/very good
14426KIMANI KEZU Safari Kadamba, Karolina Walczak
14427KIMYA KEZU Safari-Kadamba, Ieva Popena, Łotwadoskonała/excellent
14428LILLY z Lukovského Dvora, Petr Kotera, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
14429MIDSUMMERNIGHT'S DREAM Ukukhanya, Dorothy McGoldrick, Belgiadoskonała/excellent
14430NEILA Sinbest, A. Kairys, Litwadoskonała/excellent
14431Zuritamu (FCI) YAANI, Dirk, Michaela Behr, Niemcyb. dobra/very good
14432ZHIONI KANTSO Exotic, E. Maryuina, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rafael de Santiago

14433Pandeza`s ABEDEMI FASILI, Veronica Zetterberg, Szwecjadoskonała/excellent
14434ALANE Xarit d' Afrique, S., H. Dilk, Niemcydoskonała/excellent
14435ALVA z vrchu Horka, Andrea Sibalova, Czechydoskonała/excellent
14436ANNIE Marpha, Eva Krumpova, Czechyb. dobra/very good
14437ANTHIGONA Bor-Marzoe, Benjamin, H. Kiesler, Izrael
14438ARISA Pustynny Zew, Wojciech Wydmuchb. dobra/very good
14439AROHAIANGA, S.N. Weitkamp, Holandiab. dobra/very good
14440ASABI From Mistery Castle, Stephanie Rudell, Niemcydobra/good
14441ASHANTI Mankala, Jarosław Prokopdoskonała/excellent, lok. 2
14442BAHATI Umguza, Hanna Purchadoskonała/excellent
14443Madzinza BASHEERA NKOSAZANA, E. Veldman, Holandia
14444BULA Nie Dla Każdego, Stefan Kraszewskib. dobra/very good
14445CAMILLA, . Venturelli S., Rorato M., Włochydoskonała/excellent
14446CASSIA Ranua, Monika Kramolisova, Czechydoskonała/excellent
14447CONNIE z Tikovického Vrśku, Jana Heleśicová, Czechydoskonała/excellent
14448CONNY Bilé Karpaty, Radomir Kavka, Czechydoskonała/excellent
14449DAKOTA z Werwą, Małgorzata Nowakb. dobra/very good
14450z Werwą DANCING REVUE, Katarzyna Ozimekdoskonała/excellent
14451Kisangani DANGEROUS MIND, Nancy Dressel, Niemcydoskonała/excellent
14452Mwenyezi Mtawala DANJUMA, Verena, Michael Schmidt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
14453Tisist DISA, Roswitha Kulowany, Belgiab. dobra/very good
14454DULCAMARA, . De Sanctis V., Di Fabio F., Włochyb. dobra/very good
14455ESHE od Kremence, Josef Brabec, Czechydoskonała/excellent
14456Mairangi FAKIMA, Tanya Pohl, Niemcy
14457HEMA of Ka-Ul-Li's Ridges, Ulrike Lichtenauer, Austriab. dobra/very good
14458JULIA Katama King, Rudka Krajcovicova, Czechydoskonała/excellent
14459KABISA Masi-Bindi, Manfred Kroll, Niemcy
14460KARIA Krasny Młyn, Dorota Pożarskab. dobra/very good
14461KHANGA Roodedraai, Andrea Jager, Niemcydoskonała/excellent
14462KIBALI El-Faiyum, N.A.C.M. Slag, Holandiadoskonała/excellent
14463KIBIBI Karoskloof Jubela, Ulrike Lichtenauer, Austriab. dobra/very good
14464Macumazahn MALAWI MAGIC, Monika Tuśanová, Słowacjadoskonała/excellent
14465MASHAMA MAZI RUS BAHATI, Y. Maevskaya, Rosjab. dobra/very good
14466SEQUALA AFRICAN SUN Afrazja, Jacek Makowskib. dobra/very good
14467SHONA Sangoma, Magdalena Buczyńskab. dobra/very good
14468Bawabu SUDI SHANGILIWA, Johanna Roselli, Finlandiab. dobra/very good
14469Tina Trading TAISA, Elena A. Maryanovskaya, Rosjadoskonała/excellent
14470TISISIT COURA Mbely, Marleen Caubergs, Belgiadoskonała/excellent
14471TWINY Ayaba, Ina Blagojevic, Chorwacjadoskonała/excellent
14472Shangani UFALME LIONESS, Wolfgang Blumberg, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
14473VENDA Ayaba, Agnieszka Białowiejska-Mokotdoskonała/excellent
14474Mavunguela's VUANA, Claudia Körner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
14475ZAFNE z Łęczyńskiego Pojezierza, Dorota Koniecznadobra/good
14476ZARINA OF ZURITAMU Vignons, Kirsten Eickhoff, Niemcydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rafael de Santiago

14477AFRA RODEZIA, A. Lebedev, Rosjadoskonała/excellent
14478ARNIKA PLEASURE iz Garema Valeria, Olga Obukhova, Rosjab. dobra/very good
14479BASHA, Sara Venturelli, Włochyb. dobra/very good
14480BENA Guernica, Monika Rembowskadoskonała/excellent, lok. 4
14481Solipse BOSWELLI BEA, Jana Kadnarova, Słowacja
14482Cartouche CEYLLES, Monika Kramolisova, Czechyb. dobra/very good
14483Malozi CHEKELEA ZULA, Jolanta, Malte Schwien
14484EDENI Pręgowce z Jasienia, Witold Czarnota
14485ERŻIKA Bilé Karpaty, Radomir Kavka, Czechydoskonała/excellent
14486Malozi FAHAMIKA, Tuija Miettinen, Finlandiadoskonała/excellent
14487Stenänga GHALI BINTI M'FALME, Margareta Lantz, Szwecjadoskonała/excellent
14488Malozi GHALIMIKA, Tuija Miettinen, Finlandiadoskonała/excellent
14489HAIKA z Lukovskeho dvora, Jindrich Hanacek, Czechyb. dobra/very good
14490Rex Ventor HELINN, . Dogan C., Thoren V., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
14491JESSY z Lukovskeho Dvora, Jiri Silar, Czechy
14492Vizara JODI JINGA, . Van der Borght G., Grammet, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
14493KAROSKLOOF MACK'S KHAYA, Nancy Dressel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
14494KONSUELLO Flying Legs, T.E. Maryina, Ukrainadoskonała/excellent
14495Walamadengie LADY ELEGANCE, G., J. Cunningham, Angliadoskonała/excellent
14496Shangani PEA DOYA, Wolfgang Blumberg, Francja
14497QUERIDA Ropotamo, Patrik BA. Dronski, Czechyb. dobra/very good
14498Shangani RANZI ETOSHA, Wolfgang Blumberg, Francja
14499REBECCA Ridge's Star, Anna Spesivykh, Rosjab. dobra/very good
14500SAMANA Rod-Ridz, Diane Winkler, Niemcyb. dobra/very good
14501Shangani SARUZA GANI, Wolfgang Blumberg, Francjadoskonała/excellent
14502SIMBA Survival, Aneta Szewińskab. dobra/very good
14503Bawabu SMAMA SAYIDANA, . Laakso S., Korhonen K., K., Finlandiab. dobra/very good
14504Bawabu TEKELEZA TARAJA, Satu Laakso, Finlandiadoskonała/excellent
14505TINA TRADING OCTAVIA, Karen Papoyan, Rosjadoskonała/excellent
14506TITILAYO Ayaba, Ina Blagojevic, Chorwacjadoskonała/excellent
14507Macumazahn TUSANI PEARL, Monika Tuśanová, Słowacjadoskonała/excellent
14508UNIKA Ayaba, Sylvia Altrogge, Niemcydoskonała/excellent
14509YE-JAPHA-DJUBA, . Gebhardt J., Górska N., Niemcy
14510Kwetu`s ZIZI MAFUNGABUSI, Małgorzata Branny
14511ZULIA ZIMO Folwark Zwierzęcy, Małgorzata Brannyb. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Rafael de Santiago

14512Shangani ASKARI, Wolfgang Blumberg, Francja




JWW -Młodzieżowy Zwyciezca Świata 2006 / Junior World Winner 2006
WW -Zwycięzca Świata 2006 / World Winner 2006 = CACIB (z wyłączeniem ras nie uznanych przez FCI / except breeds not recognised by FCI).
BOB -Zwycięzca Rasy / Best of Breed