Światowa Wystawa Psów Rasowych - World Dog Show
Poznań, 9-12.11.2006



Airedale Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7830BARBARIAN Sealord, I. Polakova, Łotwa
7831DWIGHT DWANE Adia Avi, . Kralova I., Vavrasova S., Czechydoskonała/excellent, lok. 4
7832Joval FROST AND FIRE, . Lazareva T., Kokorina I., Rosjadoskonała/excellent
7833MAN O'WAR v.d. Locher Mühle, . Friedrich, Hannibal-Friedrich, Niemcy
7834MONTGOMERY LAMEIN Raider's Antania, N.A. Didenok, Białotuśdoskonała/excellent
7835Katherina's Land ONLINE GAMBLER, Paweł, Beata Przybylscydoskonała/excellent
7836ORLANDO of the Aire Victory, Berthie, Peter Spronck, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
7837REWANŻ Prima, . Kossuth J., Papiernik T.,doskonała/excellent
7838Rus Kornels RUSSKIY ARISTOKRAT, Tanja Cord Raisser, Niemcy
7839Rus Kornels SERIEZNY SOPERNIK, Mare Siim, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
7840SIMPLE MINDS Aluzja, Agnieszka Ewa Nowakdoskonała/excellent
7841Sundowner's UMBERTO, Helmut Gerats, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7842BEST Friend (FCI), Zlatan Alagić, Bośnia i Hercegowinadoskonała/excellent, lok. 3
7843CURT CLARK Adia Avi, Jarosław Śliwińskidoskonała/excellent
7844Rus Kornels DOBRY MOLODETS, V. Ryabina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
7845HENRI Dobrá Trefa, Irina Klosova, Czechydoskonała/excellent
7846STERLING NAN FLORIAN, E.V. Tkalich, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
7847WIELKI SZU Kementari, Sandra Popovic, Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7848Samarcanda EDWOOD, Giorgio Pertile, Włochydoskonała/excellent
7849Rus Kornels EGO VELICHESTVO, . Deeva M.G., Nikuliny E., S., Rosjadoskonała/excellent
7850EST ETIAM ANNO DOMENI, Yu. Geller, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
7851IGOR Marakita, Piotr Frydrych
7852Rus Kornels KRASNO SOLNYSHKO, . Ermina E., Nikuliny E., S., Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
7853MAESTRO Poezja Ruchu, Jacek Kocdoskonała/excellent
7854NO DOUBT of Malton, . Bouma,Aalbrecht W.Steinbach T., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
7855Tvantengen NUGALETOJAS, S. Nikolaenkova, Rosjadoskonała/excellent
7856PICK POCKET of Happy Tails, . Steer L., Andjelko D., Serbia
7857PLAY BOY von Konigs Terry, Rodica Fock, Rumuniadoskonała/excellent
7858Big Lady's TIMOTHY, . Konycheva E., Hjelm P., Rosjadoskonała/excellent
7859UNION JACK von Argonaut, Petra Friedl, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
7860Prima ZEFIR, Angelika Żabickadoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7861Didi Made ANDREE, Irena Erbenova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
7862ANTONY vom Garnsee, Markus Meyer Zu Strohe, Austriadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7863ARAMIS Irenkaz, Aurelia Karaszkiewiczdoskonała/excellent
7864ARES Sensable, Ester Must, Estoniadoskonała/excellent
7865Rus Kornels BRAVO ELISEY, . Deeva M., Nikuliny E., S., Rosjadoskonała/excellent
7866Swab's BRITTANNIC, . Soinia E., Pukkinen K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
7867CHRIS Ostrnov, Frantiśek, Marie Knotek, Czechydoskonała/excellent
7868Stargus DANTE IN TEBROSS, . Lee, Liddell, Houben J., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
7869EMMERSON FITTIPALDI Poezja Ruchu, Andrzej Perkowskidoskonała/excellent
7870Stargus GALIANO, N.N. Mikheeva, Rosjadoskonała/excellent
7871GENERAL LEE of Malton, . Bouma,Steinbach,Aalbrecht, Holandiadoskonała/excellent
7872Rus Kornels KAVALER COMME IL FAUT, . Kovaleva I, Nikuliny E.S., Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
7873MANFRED Prima, Anna Machaszewska-Korgadoskonała/excellent
7874NANDO RAMIR, . Hawling-Wąsik K., Kos M.doskonała/excellent
7875NIMROD of Malton, Krzysztof Klamadoskonała/excellent
7876ORTIS Ramir, . Hawling-Wąsik K., Kos M.doskonała/excellent
7877Terrydale H.K. SIGN ON, . Merati, Gilardini de'Montalto, Włochy
7878Saredon ST. ELMO'S FIRE, . Averis J., Ferencewicz K.doskonała/excellent
7879SUNDANCE van't Asbroek, Francois Graulus, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
7880YESTERDAY'S HERO von der Locher Muehle, Jerzy Fibigerdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7881Laughing LEPRECHAUN, N. Levina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7882CAVE CANEM Equitana, Kinga Mielnikwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
7883CLEAN AS A WHISTLE from Paco's Dream Land, . Popovic S., Kovacevic-Kers S., Serbia i Czarnogórawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7884ADELE v.d. Drei Gleichen, J., P. Scheffel, Niemcydoskonała/excellent
7885AMERICAN ADORABLE LADY, . Bouma,Steinbach,Aalbrecht, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
7886AMERICAN MATTER OF TIME of Malton, Katarzyna Klamadoskonała/excellent
7887Young Duke's ATTITUDE OF MIND, . Friedrich, Hannibal-Friedrich, Niemcy
7888BRUNETTA Tervist, Vera Butrejeva, Łotwa
7889CAMERIMAGE Poezja Ruchu, Ivana Molcanyiova, Słowacjadoskonała/excellent
7890CHANTAL von Konigs Terry, Rodica Fock, Rumuniadoskonała/excellent
7891DOMINICA DELIA Adia Avi, Dana Svabova, Czechydoskonała/excellent
7892EDELWEIS of Malton, . Bouma-Hecker R., Baggermans G., Holandiadoskonała/excellent
7893Moraine FLAIRE HIGH FLYER, Hanna Gajewskadoskonała/excellent
7894Poldi's HANNA, Cornelia Menge-Neugebauer, Niemcydoskonała/excellent
7895IL DE POLOGNE Poezja Ruchu, Alina Boćkodoskonała/excellent
7896MARVELLOUS BELLE Raider's Antania, Ann Bahel, Białoruśdoskonała/excellent
7897MIDSUMMER DREAM v.d. Locher Mühle, . Friedrich, Hannibal-Friedrich, Niemcy
7898Sher OLLI ONLY BEST, N.N. Mikheeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
7899Janel's QUEENY, Jack Houben, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
7900Shellkit SCANDAL STEFANY, Tatjana Stanovaja, Estoniadoskonała/excellent
7901Rus Kornels STOLICHNAYA KRASNAVITSA, E., S. Nikuliny, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7902ALLYTA DD von Konigs Terry, Rodica Fock, Rumuniadoskonała/excellent
7903Shellkit DISDAIN BERETTA, Janne Roosnupp, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
7904Rus Kornels DOBRAYA FEYA, . Kazantseva A., Nikuliny E., S., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
7905Sher ENIA FROM NEW MILLENIUM, E.P. Averyanova, Rosjadoskonała/excellent
7906GINGER Poezja Ruchu, Angelika Żabickadoskonała/excellent, lok. 4
7907GODESSA Poezja Ruchu, Eszter Novak, Węgrydoskonała/excellent
7908HONEY-BEE Dobrá Trefa, Irina Klosova, Czechydoskonała/excellent
7909LINDA Ostrnov, Frantiśek, Marie Knotek, Czechydoskonała/excellent
7910LOST ANGEL v.d. Locher Mühle, . Friedrich, Hannibal-Friedrich, Niemcy
7911STERLING NAN FREDERIKA, N.G. Vonobyeva, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
7912ZAMTZOIME FON KULE iz Vorobinogo Gnezda, G. Vorobyeva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7913ATHENA vom Garnsee, Gerd, Gesa Meyer zu Strohe, Niemcy

Psy - Dogs

7914BOSS BRUNO Adia Avi, Iva Kralova, Czechydoskonała/excellent

Suki - Bitches

7915CARYCA Sfora znad Jeziora, Paweł, Beata Przybylscydoskonała/excellent
7916COCO CHANEL Erbetki, Grażyna Erbetowskadoskonała/excellent, lok. 3
7917Stargus DEVIL`S PLEASURE, . Steyfkens, Moureau, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
7918Rus Kornels ELENA PREKRASNAYA, . Diev A., Nikuliny E., S., Rosjadoskonała/excellent
7919EUROPA DOLCE VITA Poezja Ruchu, Piotr Wendołowski
7920FILDALE LA DOLCE VITA, E.F. Potaman, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
7921JASMINE Ramir, Karina Hawling-Wąsikdoskonała/excellent, lok. 2
7922MAYA z Dorzecza Warty, Grażyna Siwekdoskonała/excellent
7923PCHELKA de dos Hermanas Sinyak, A.V. Tyuleneva, Rosjadoskonała/excellent
7924PUFA z Doliny Łopienki, Anna Liśkiewiczdoskonała/excellent
7925Prima ZAZULA, Hanna Stolarczykdoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7926ANGEL vom Garnsee, Renate Halasz, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
7927DOTTY van't Asbroek, Petr, Simona Hośkovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
7928KISS Family Citas, Irina Klosova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
7929VANESSA vom Stammhof, Harald, Marion Spaniol, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7930CANDY CANE Erbetki, Grażyna Erbetowskadoskonała/excellent
7931EILA Fargo Korak, . Ocenaskova M., Ocenasek J., Czechydoskonała/excellent
7932Prima FILOZOFIA, Krystyna Lizońdoskonała/excellent
7933Tatinejos GALACTICA, Rafael Cabeza, Hiszpaniadoskonała/excellent
7934HEXA Equitana (FCI), Maria Szymoniakdoskonała/excellent
7935Ten Blek JILL HONEY STAR, . Mukhina T.M.,Skichinskaya T.P., Rosjadoskonała/excellent
7936Rus Kornels KRASA NENAGLYADNAYA, E., S. Nikuliny, Rosjadoskonała/excellent
7937Quick Fly LILY OF THE VALLEY, E. Elisarova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
7938LUNA Magnitudo, Krystyna Choińska-Engel
7939Big Lady's ODETTE, Alice Laanemagi, Estoniadoskonała/excellent
7940STARLIGHT of Malton, . Bouma,Aalbrecht W.Steinbach T., Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
7941Aloiz Deli ZLATA MEDGIK, Anna Antonova, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 4
7942Rus Kornels ZVEZDNAYA KOROLEVA, E., S. Nikuliny, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

7943MELISA Prima, Jerzy Fibigerdoskonała/excellent, lok. 3
7944SKERLICHAZODEIKO dlja Konstanta Ross, V. Danilina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
7945Sher TRACY FLAIA, N.N. Mikheeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


American Staffordshire Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Zakrzewska

7946AMON RA of Angel's Staff, . Popantonova A., Angelov V., Bułgariab. dobra/very good
7947BIG BOY No Doubt, Maja Duraobiecujący/promising
7948Trial's BLACK BUMER, I. Klimenko, Ukrainab. dobra/very good
7949CHICAGO BULL TRIAL'S Staffler, E.V. Barsukov, Ukrainawyb. obiecujący/very promising
7950Ordior DIABLO RC, Piotr Węgierekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
7951Globe FALCO, . Bijl D., Brusselmans K., Belgia
7952FOLLOW YOUR HEART z Doliny Jezierzycy, Jacek Kołodziejwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
7953Lobotown GOLD MEMBER, . Carbone, Corrada, Włochy
7954HIL King of Ring's, Radmila Iordanova, Mołdawiawyb. obiecujący/very promising
7955SHADOW OF HASSAN z Makdani, Henryk Tomaszewskiobiecujący/promising
7956TEXAS RANGER BLACK Florida, Marc Timmermans, Belgiaobiecujący/promising
7957TOP GUN BLACK Florida, Marina Miladinovic, Szwecjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
7958TWIST & SHOUT BLACK Florida, Aleksandra Litarowicz
7959Asti Dog House ULTRA STYLE, Ya. Mhitaryan, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
7960WILD THING Gang-Staff, Agata Kalicińskaobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Ronald H. Menaker

7961AARON, Alessandro Giacalone, Włochydoskonała/excellent
7962ADAM HART WINNER, I. Paretskiy, Rosjadoskonała/excellent
7963ALFI Asja Powerstaff, Joanna Susickadoskonała/excellent
7964APACHE INDIAN de la Griffe du Dragon, Bernard Bretignier, Francja
7965Majestic BLACK JACK, . Bergstroem T., T.T., Daniadoskonała/excellent
7966BRUCE Wiślany Port, Krystyna Pomianowskadoskonała/excellent
7967BRUTUS Ma-Po, Robert Baryśdoskonała/excellent
7968CAYMAN GAME BOY de Kantuta, . Terceros M., Oliart M., Szwecjadoskonała/excellent
7969Playmaker's COTTOW DRAGON, Rinaldo Kvesic, Chorwacjadoskonała/excellent
7970Surinam Dogmaster ELTON, Lont, John Harley, Holandia
7971ESCORPION Desperado-Blue Diamond, Mariana Holinkova, Słowacjadoskonała/excellent
7972Rainfall's FACE, Brahim Naqi, Belgiadoskonała/excellent
7973FENIX FAIR de Cans Juansa, Albert Huertes Gonzales, Hiszpaniadoskonała/excellent
7974FINFELLOW of Legendary Seals, Eeva Lehtonen, Finlandiadoskonała/excellent
7975Sola Dils FLASH, Solomun Dracen, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 4
7976GINGER z Samotni Christa, Agnieszka Relugadoskonała/excellent
7977Yeller's GREAT VIKING ADMIRAL, . Varteresz D., Csaba I., Węgry
7978Gang-Staff HAMMER, Agata Kalicińskadoskonała/excellent
7979Sitting Bull Defender HAMMER WAR, Bilbie Claudiu Sorin, Włochydoskonała/excellent
7980HAPPY BLUE BOY z Samotni Christa, Urszula Jońskadoskonała/excellent
7981Meadowbrooks HUSTLER, . Rasmussen C., Olsen T., Daniadoskonała/excellent
7982JOHN BULL Fekete Domino, . Nagy Laszlo S., Boros Z., Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
7983KAYENNE z Makdani, Agnieszka Grzegorczyk
7984KPC MEET YOU AT MIDNIGHT Lesoto, Ekaterina Pereguda, Ukrainadoskonała/excellent
7985KPC TIME OF MY LIFE Lesoto, Wacław Kołtunikdoskonała/excellent
7986KROKAS Laimes Vejas, Natalija Basina, Łotwadoskonała/excellent
7987Karballido Staffs LATIN KING, Jose Ignacio Andres Carballido, Hiszpaniadoskonała/excellent
7988LENOKS LEWIS, . Prixno, Rosjadoskonała/excellent
7989Lievore's Edition LUCIFERO, Piergiorgio Lievore, Włochydoskonała/excellent
7990Royal Nobleman's MAGNUM, Rade Dakić Kića, Serbiadoskonała/excellent, lok. 3
7991Alvarez's MAN OF WAR, . Olessen B., Pedersen M., Daniadoskonała/excellent
7992POSEIDON FIRE de Cans Juansa, Rogelio Diz Sanchez, Hiszpaniadoskonała/excellent
7993Full Moon RED BARCHETTA, . Bergstroem T., T.T., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
7994RED BULL ILUSION FLAMES, Luca Betti, Włochy
7995RIDDUS RAMMAN Otvazhniy Sokol, Olena Korobkova, Ukrainab. dobra/very good
7996RIKARDO, Dusan, Slobodan Radojcin, Serbia
7997RUS MAGIC DREAM CARESSING Surinam Dogmaster, Lont, John Harley, Holandiadoskonała/excellent
7998SMILING WILL Escort, . Nowicki A., Żero A., J.b. dobra/very good
7999Cuda's SPEEDFIGHTER, Marika, Niko Huttunen, Finlandiadoskonała/excellent
8000Stone Free SUNBOLT DE PACO, Tiziano Milani, Włochy
8001WEST POINT Tipit z Hanky, E. Antonova, Rosjadoskonała/excellent
8002Ach's WHITE DUKE, Norbert Tibay, Węgrydoskonała/excellent
8003WHITE WAY Tipit z Hanky, Attila Szena, Węgrydoskonała/excellent
8004Cuda's WILD MUSTANG, . Rajher S., Prader W., Austriadoskonała/excellent
8005WIZARD Sentinel, Arkadiusz Rybakdoskonała/excellent
8006YASPER Tipit z Hanky, Hana Brezinova, Czechydoskonała/excellent
8007Bakaroro End Itubori ZAGREY, A. Palukharov, Rosjadoskonała/excellent
8008ZHAZHDUSCHIY SLAVY iz Sozvezdiya Staff, D. Fedorov, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Zakrzewska

8009Wood Forest AN EZ PERFECT TEN, . Jurek W., Jurek-Erenska M.doskonała/excellent, lok. 2
8010ARCHIEBALD BLUE Desert Storm, Eva Pospiśilová, Czechydoskonała/excellent
8011ASSO de la Griffe du Dragon, Lorenzo Fasulo, Włochydoskonała/excellent
8012Magister Dixit ASTON MARTIN, Maria, Christopher Crapart, Francjadoskonała/excellent
8013Gang-Staff BEETLE JUICE, Piotr Wyrwadoskonała/excellent
8014BIGRIS TIGRIS of Fianna, Norbert Tibay, Węgrydoskonała/excellent
8015Gang-Staff BOSTON PUBLIC, Katarzyna Kowalczyk

Suki - Bitches

8016BÖBE of Fianna, Norbert Tibay, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Psy - Dogs

8017Ordior CREEK EL CAPO, Piotr Węgierekdoskonała/excellent
8018Speranza Grande D'ARTAGNAC, Piergiorgio Lievore, Włochydoskonała/excellent
8019Stonil's DESERT FROM GILLIAN'S HOME, Ton Olieslagers, Holandiadoskonała/excellent
8020Sola Dils DILLAN, . Zitnik M., Zupan G., Słowenia
8021Alvarez's DRY ICE, . Bergmann M., Alvarez K., Dania
8022FLOYD Szalais, Leona Bratalova, Czechydoskonała/excellent
8023Anikord GOLDEN OST COLLECTION, A. Rezanenko, Rosjadoskonała/excellent
8024Karballido Staffs INFERNO DE IBERO, Adrian Perez Mecas, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8025LEON BRAVE HEART, V. Krasnobaev, Rosjadoskonała/excellent
8026LOS VATOS LOCOS Buena Vista, Paweł Kaczmarczykdoskonała/excellent
8027TKO MADE IN GOLD, . Metteri-Gold K., Jalasjoki J., Finlandiadoskonała/excellent
8028Rus Alligator MARAT LAUREAT, A. Boroday, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
8029Gang Staff MOON SILVER, Jacek Bizońdoskonała/excellent
8030OZIRIS of Angel's Staff, Antoaneta Popantonova, Bułgariadoskonała/excellent
8031Alvarez's RAMON CANDLE, . Rasmussen C., Olsen T., Daniadoskonała/excellent, lok. 4
8032REY SKYWOKER, I.V., V.S. Ivchenko, Ukrainadoskonała/excellent
8033RICHMAN, Leoś Novak, Czechydoskonała/excellent
8034SANSON FIRE de Cansjuansa, Juan Antonio Salamanca Aguilar, Hiszpania
8035SNOOP DOG BLACK Florida, Jerzy Połowiczb. dobra/very good
8036Angie's SPIRIT IN THE SKY, . Daponte P., Geiss A., Belgiadoskonała/excellent
8037Angie's SPOOKY TOOTH, Gwendolyn Sassen, Belgiadoskonała/excellent
8038Unigo SUNNI WAY, Jimmy Johansson, Daniadoskonała/excellent
8039WU-TANG Swoboda, Marek Dopieraładoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Valentina Ivanishcheva

8040Vvardenfell A-BLUE BAD BOY, Robert Wolskidoskonała/excellent
8041Unbreakable's ACTION JACKSON, . Saarinen H.L., Metteri-Gold K., Finlandiadoskonała/excellent
8042ANTENOR Ma-Po, Dorian Maćkowskib. dobra/very good
8043ARCADIUS El Halem, Aneta Sierzchuładoskonała/excellent
8044ARISTO Prodigi, Rafał Wojciechowskidoskonała/excellent
8045B.J. Gold Bonzo (FCI), Iwona Bruczko
8046Sasquehanna BARBARZYŃCA, Michał Pawlickidoskonała/excellent
8047BIG BEN, Dusan, Sneżana Radojcin, Serbiadoskonała/excellent
8048BLUE DIAMOND Sentinel, Karolina Kowalikdoskonała/excellent, lok. 3
8049BLUE GARDIAN SHADOWS Djerba, . Brusselmans K., Debrouver K., Belgia
8050BLUE LARRY Ewimark Rakownia, Marek Wojciechowskidoskonała/excellent
8051BONO van de Falliss, David de Koster, Belgiab. dobra/very good
8052BRAND LIFE AKBAR ADROIT, M. Volodina, Rosjadoskonała/excellent
8053CHARCOAL Gang-Staff, Karolina Prandziochb. dobra/very good
8054CORLEONE Szalais, Sergei Graciov, Litwab. dobra/very good
8055CZAKO Interkrot, Radosław Skibińskib. dobra/very good
8056DESTINO, Piergiorgio Lievore, Włochyb. dobra/very good
8057DI-BOSTON z Makolani, Agnieszka Wilczak
8058DON King of Rings, Miloje Cirovic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8059Gang-Staff E'TASMANIAN DEVIL, Piotr Szrubasb. dobra/very good
8060Alta Carya EL BOMBERO NUX, Monika Dawiddoskonała/excellent
8061ELEKTRIK LOKI Mississippi Red, Christoph Aigner, Austriab. dobra/very good
8062FENOMEN Złotor, Mariusz Olszewskidoskonała/excellent
8063Z Grabskiego FULL MOON, Danny H. Jensen, Daniadoskonała/excellent
8064Wild Boar GHOST IN THE DARK, Pier Carlo Carminati, Włochy
8065GRAND CHEROKEE Jaonnidis, Richard Sykora, Czechyb. dobra/very good
8066HARPUN Victory, Małgorzata Firlejb. dobra/very good
8067Bakaroro End ITUBORI IVAR, . Fleury L., Jacq V., Francja
8068LEKKOM MY TEMTATION of Barbericoast, T. Kulakhmetieva, Rosjadoskonała/excellent
8069LIDER z Wyspy Bolko, Marek Niedzielskidoskonała/excellent
8070MAPACHE de Ibero, Igor Berasarte Munoz, Hiszpaniadoskonała/excellent
8071NATAN Herezja, Karolina Kostrakiewiczb. dobra/very good
8072Imperia Staff NIZAMI, E. Dementieva, Rosjadoskonała/excellent
8073NO REGRET Caryńskie, Jacek Guczedoskonała/excellent
8074QUICK DRAGON BLACK Florida, . Wieczorek D., Ludwiczak K.doskonała/excellent
8075RICCO THE RASCAL Gang Staff (FCI), Krzysztof Liperdoskonała/excellent
8076ROCKY GRAND Bonita O.J., N.M. Gorodisskiy, Ukraina
8077Bakaroro end Itubori ROMUL, F. Fataliev, Uzbekistandoskonała/excellent
8078Alvarez's SECOND TO NONE, Vivian, Michael Bergmann, Daniadoskonała/excellent
8079SLATE ARIZONA des Cynolegionnaires, Bernard Trouer, Francjadoskonała/excellent
8080Bakaroro End Itubori T'ORION BLACK, . Lefloch C., Bretinger B., Francjadoskonała/excellent
8081Stonyhams THUNDER VBILLJACK, Ralf Treutinger, Niemcy
8082TOR z Zielonego Sącza, Mariusz Harmułowiczb. dobra/very good
8083V'KEEP des Cynolegionnaires, Franck Fiquet, Francjadoskonała/excellent
8084XEROX Tipit z Hanky, Hana Brezinova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
8085YANKEE z Samotni Christa, Helena Sumińska, Austriab. dobra/very good
8086ZHOSUA GOLD BOY, S. Myaldum, Rosjab. dobra/very good
8087ANUBIS for Angel's Staff, Antoaneta Popantonova, Bułgariadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Valentina Ivanishcheva

8088ALAMO Sentinel, Anna, Jarosław Żerodoskonała/excellent, lok. 2
8089ANTARES Ordior, Małgorzata, Grzegorz Krzyżanowscydoskonała/excellent
8090APACHE Born To Be Wild, Ovidiu Anton, Rumuniadoskonała/excellent
8091APOLO de Cans Juansa, Juan Antonio Salamanca Aguilar, Hiszpaniadoskonała/excellent
8092ASSAR PANDA Parinco, Miroslav Fresl, Czechy
8093BEN HUR Elegant of Cole, Zoran Rancic, Serbia
8094BLADE, Eva Ceragioli, Włochy
8095BLUE ROCK, Manuela Boitscheff, Austriadoskonała/excellent
8096Bodewita BOSTON FROM USA, Boris Prgin, Chorwacjadoskonała/excellent
8097Truans BUFFALO, Małgorzata Lula-Forysińskadoskonała/excellent
8098Sola Dils CAPITAIN CAOS, Solomun Drasen, Chorwacjadoskonała/excellent
8099CARTIER Błękitne Żarłacze, Beata Nosaldoskonała/excellent
8100CHRONOS VIRGINIA Renegade, Elena Maryeva, Rosjadoskonała/excellent
8101CORO Diva Sting, Paolo Virdis, Włochydoskonała/excellent
8102Fraja Ne DARK THUNDER, . Gottier B.C., Bort G., Hiszpaniadoskonała/excellent
8103DAVOS Gold Bonzo (FCI), . Gruca M., Droszczak A.doskonała/excellent
8104DELIR z Pradoliny Warty, Kira Andie Lorensen, Szwecjadoskonała/excellent
8105DRUC OUR Parinco, Miroslav Fresl, Czechy
8106Woodforest EZ DRAGON TALES, Weronika, Małgorzata Jurekdoskonała/excellent
8107Chebens Tebel FABERZHE, M. Krischuk, Rosjadoskonała/excellent
8108Bakaroro End Itubori FAWN, S. Saenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
8109FLEETWOOD MAC Kan Trace, . Kalecak,Bajraktarevic,Janevski, Chorwacjadoskonała/excellent
8110Bakaroro End Itubori FLOR, Tonny, Tina Toft Bergstroem, Daniadoskonała/excellent
8111FROZEN BOY z Grabskiego, Ewa Michońdoskonała/excellent
8112Ironmen's GODFATHER, Dariusz Piotrowskidoskonała/excellent
8113Fraja EC GOLD STANDARD, . Metteri-Gold K., Smith Z., Finlandiadoskonała/excellent
8114GOLDEN MEAN Tipit z Hanky, Jose Ignacio Andres Carballido, Hiszpania
8115GREEZLY, S. Veremeenko, Rosja
8116GULCZAS Atletico, Marcin Smuradoskonała/excellent
8117HASS Duma Ewy, Roman Świniarski
8118Yukon's HAZED AND INFUSED, Randi Jensen, Daniadoskonała/excellent
8119Mein Staffi HURRICANE SPIKE, . Bretignier B., Chapiro B., Francjadoskonała/excellent
8120Gang-Staff IRGEN GOLDEN BOY, Tomasz Krawczyńskidoskonała/excellent, lok. 4
8121JAILHOUSE ROCK Lesoto, Bogusław Bochniarzdoskonała/excellent
8122Parastone's JUST CALL ME LUCKY, . Marks P.F.M., Glenn J., Holandiadoskonała/excellent
8123Imperia Staff KARION, Valdas, Daiva Didbaliai, Litwadoskonała/excellent
8124KAVKAVSKIYVITAZ' UL' GRIG, K. Myagi, Rosjadoskonała/excellent
8125KING, Christy Van De Ven, Holandia
8126Parastones NOBEL PATRIOT, W., M. Jurekdoskonała/excellent
8127OLIVER BLACK Florida, Marek Wojciechowskidoskonała/excellent
8128Toir Prestizh PRESENT FROM RUSSIA, Bilian Mihaylov, Belgiadoskonała/excellent
8129Hägele's PÜCKLER, Markus Wilfart, Austria
8130RANGER of Texas Trial's, T. Smorodinova, Ukraina
8131Frael RED PURE PASSION, Francisco Cabrera Aleman, Hiszpaniadoskonała/excellent
8132My Flower RICKY, Staffiland's, Włochydoskonała/excellent
8133RUSSKIY EXTREME, I. Sudakov, Rosja
8134SITTING BULL SWANN Sitting Bull Defender, Bilbie Claudiu Sorin, Włochydoskonała/excellent
8135Kodiak-Lekkou SNOOPY AMUSING CHAP, T. Kulakhmetieva, Rosja
8136Skyblue's SOUTHERN DEE JAY, . Maas X., Stallen J., Holandiadoskonała/excellent
8137SPIKE AND SPAN Tipit z Hanky, Max van Slijpe, Holandiadoskonała/excellent
8138Karballido Staffs SPORT EDITION SEUL, Jose Ignacio Andres Carballido, Hiszpaniadoskonała/excellent
8139SUMMITS KNIGHT FOR KATERINA, Ekaterina Pereguda, Ukrainadoskonała/excellent
8140De Paco XZ TEXAS RASCAL, Renato Paco Zanoia, Włochydoskonała/excellent
8141THOR THE POWER HEAD Sitting Bull, Piergiorgio Lievore, Włochydoskonała/excellent
8142Royal Courts TIPIT Z CALVIN, Hana Brezinova, Czechydoskonała/excellent
8143Boneville`s WILLY RIOCHA MARTIN, . Hug K., P., Myhr L., E., Daniadoskonała/excellent
8144Royal Court WINNING COLORS, . Guilmette D., Olsen F., Daniadoskonała/excellent
8145De Paco XZ KNOCK ON WOOD, Luca, Vittorio Landi, Włochy
8146Asti Dog House ZIGFRID RIVS, I. Arsenteva, Rosjadoskonała/excellent
8147ZORRO Diva Sting, Josip Zalac, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Valentina Ivanishcheva

8148BLACK JACK Power Brothers, Christoph Aigner, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
8149DRACULA Rockstone, Attila Szena, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
8150HONEY BEAR of Angel Peak, . Timm M., Mobati`s, Francja
8151Kar-Ron's MOST HAPPY FELLOW, Agata Kalicińskadoskonała/excellent
8152Bakaroro End Itubori ODIN, S. Saenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
8153OLMAR ADOLF, S. Lozovik, Białoruśdoskonała/excellent
8154Sasquehanna PORTLAND, Marta Kaźmierska
8155REMUS Fanbi, Elżbieta, Krzysztof Błażkówdoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Małgorzata Zakrzewska

8156ADELAJDA BIACCA Canossa, Iwona Dąbekwyb. obiecujący/very promising
8157AISHA Forever, Marek Niedzielskiwyb. obiecujący/very promising
8158BELOVED EVA of Royal Dreamstaff, . Vey E., Bergundthal C., Szwajcariawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
8159CHANCETO WIN Staffler, M.A. Kuchinskaya, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
8160Globe FAITH, Dionne Bijl, Belgia
8161Globe FAVOURITE, Dionne Bijl, Belgia
8162FINN FUNNY z Doliny Jezierzycy, Sanna, Eeva Lehtonen, Finlandiawyb. obiecujący/very promising
8163FIONA Gold Bonzo (FCI), Krzysztof Janickiwyb. obiecujący/very promising
8164FLAMENCO AMICA De M'A'M, Ovidiu Anton, Rumuniawyb. obiecujący/very promising
8165FORBIDDEN LOVE z Doliny Jezierzycy, Kornelia Wojtczakwyb. obiecujący/very promising
8166FUMIKO Gold Bonzo, . Susicka J., Maciak R.wyb. obiecujący/very promising
8167Geronimo's Winner HONDA, . Palic Sanja, Mato, Vecanin, Chorwacjawyb. obiecujący/very promising
8168HUSQVARNA Carpatus, Krystyna Pomianowska
8169LITTLE STAR Sindelar's, Dionne Bijl, Belgia
8170MAKE A WISH Sentinel, Anna, Jarosław Żerowyb. obiecujący/very promising
8171Herida MISS AMERICA, Tomasz Woźniczkoobiecujący/promising
8172OLIMPIA of Angel's Staff, Antoaneta Popantonova, Bułgariawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
8173Bakaroro End Itubori PALLADA, Tatijana Krumina, Łotwawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
8174PENELOPA of Angel's Staff, . Popantanova A., Mestan A., Bułgariawyb. obiecujący/very promising
8175SALAMANDRA Mon-Staff, Katarzyna Wadejkowyb. obiecujący/very promising
8176SHIBA SUNBEAM z Makdani, Małgorzata Ławniczakobiecujący/promising
8177TAMPA BAY BLACK Florida, . Balcerowski K., Smoliński P.obiecujący/promising
8178TI AMO BLACK Florida, Claes Olsson, Szwecja
8179Gang Staff WHO'S THAT GIRL, Piotr Wyrwawyb. obiecujący/very promising
8180Gang-Staff WIND OF CHANGE, Agata Kalicińska

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Ronald H. Menaker

8181Lobotown ALICE, Fabio Fuggiano, Włochydoskonała/excellent
8182Stone Free ALWAYS ON THE RUN, Tiziano Milani, Włochydoskonała/excellent
8183AMNEZIA de la Griffe du Dragon, Bernard Bretignier, Francjadoskonała/excellent
8184ARANZA de la Griffe du Dragon, Sandrine Carabin, Francja
8185Rough Enough BLUEBERRY PIE, Giampiero Zilioli, Włochydoskonała/excellent
8186Mississippi Red CALAMITY ANN, Manuela Boitscheff, Austriadoskonała/excellent
8187Slamdunk CHICAGO SKY, . Hug P,K., Roed Nielsen M,A., Daniadoskonała/excellent, lok. 3
8188Limanorth COMING WINNING T, Piergiorgio Lievore, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8189Bodewita CRIMSON CHIMERA, . Kozina V., Tojagic M., Chorwacjadoskonała/excellent
8190Bodewita CRYSTAL SHERRY, . Zitnik M., Zupan G., Słoweniadoskonała/excellent
8191D-BLUE TIRAMISU GIRL V Vardenfell, Artrur Wojczakdoskonała/excellent
8192Thunder Bully DISNEY DESIGN, . Kahri K., Fredrikson M., Finlandia
8193ELUNNA, . Brusselmans K., Debrouver K., Belgia
8194ENGELL Desperado-Blue Diamond, Lubos Sabados, Słowacjab. dobra/very good
8195ESSENIA NEPOVTORIMAYA iz Sozverdiya Staff, . Maryeva E., Kotovskaya L., Rosjadoskonała/excellent
8196ESTESTVENNAYA KRASOTA iz Sozverdiya Staff, . Maryeva E., Kotovskiy V., Rosjadoskonała/excellent
8197Primal Fear ETERNITY, Marc Timmermans, Belgiadoskonała/excellent
8198Ground Zero EZ PHANTASY, Gwendolyn Sassen, Belgiadoskonała/excellent
8199EZHEVIKA SLADKAYA YAGODA iz Sozvezdiya Staff, Tatiana Lomach, Rosja
8200FATTY Ewimark Rakownia, Stanislav Drobek, Czechy
8201FIRE BIRD Diva Sting, Viktoria Aller, Szwecjadoskonała/excellent
8202Gang-Staff HIGH HOPES, Agata Kalicińskadoskonała/excellent
8203Toir-Prestizh INTRIGA, Anatoly, Irina Dotsnik, Rosjadoskonała/excellent
8204KHORRAMSHAHRS FREEDOM, Marc Timmermans, Belgia
8205KIARA z Makdani, Małgorzata Bilskadoskonała/excellent
8206Frael LA CHICHA DE ORO, Francisco Cabrera Aleman, Hiszpaniadoskonała/excellent
8207Rus Neva-Da LAIMA, M. Ovchenikova, Rosjadoskonała/excellent
8208Thunder Rock's LIBETRY, Rares Ciobanu, Rumuniadoskonała/excellent
8209Old Hickory MISS-KYANA, Dionne Bijl, Belgia
8210NASHA, Dario Pantera, Włochydoskonała/excellent
8211PALOMA PICASSO BONITA O.J. Bestiyana, Ya.V. Volosnikova, Ukrainadoskonała/excellent
8212PANDA Niebiańska Dama, Marta Łukojćdoskonała/excellent
8213Sittingbull Defender RING PRINCESS, Claudio Bilbie, Hiszpaniadoskonała/excellent
8214Alvarez's SOMETHING REGAL, Vivian, Michael Bergmann, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
8215White Rock STORMY OF G JUKON, Katarzyna Gubernatdoskonała/excellent
8216STROWBERRY from Stafhouse, A. Styrkul, Ukrainadoskonała/excellent
8217TEQUILLA BOOM from Stafhouse, A.G. Muhina, Ukrainadoskonała/excellent
8218TERRA King of Rings, Dejan Kostadinovic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 4
8219TIME OF CHANGE from Stafhouse, Ekaterina Pereguda, Ukrainadoskonała/excellent
8220VODA Terierkowo, . Reluga A., Wiśniewski A.b. dobra/very good
8221Staffiland's XXXSWAMY'S REVENGE, Staffiland's, Włochydoskonała/excellent
8222ZIMNAYA VISHNYA iz Sozvezdiya Staff, Elena Maryeva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Małgorzata Zakrzewska

8223A GAMALAMA Pokerowy Żywot (FCI), Elżbieta, Krzysztof Błażkówdoskonała/excellent, lok. 2
8224AGAMA Panteon, Krzysztof Bodaszewskidoskonała/excellent
8225ALFA CENTAURA Sagamore, Henryk Tonderysdoskonała/excellent
8226ASURA Panteon, Katarzyna Truszkowskadoskonała/excellent
8227ATILLA Devilish Strings, Katerina Smolkova, Czechy
8228AXA Coragio, Aleksandra, Janusz Magdziarekdoskonała/excellent
8229AXELLE Red Raging Bull, David de Koster, Belgiadoskonała/excellent
8230Severnaya Zhemchuzhina CHUDESNAYA COCO CHANEL, . Viktorova O., Dementieva E., Rosjadoskonała/excellent
8231DYNAMIC HEROINE od Iwana, Mariusz Harmułowiczb. dobra/very good
8232EMILY z Samotni Christa, Danuta Jarecka-Baranowska
8233Globe ESPRIT, Dionne Bijl, Belgia
8234Srcky's FRANSTAL SCANDALIZER, Rade Dakić Kića, Serbiadoskonała/excellent
8235Faiter FUTURE SHOW GIRL, A.G. Shiryaeva, Rosjadoskonała/excellent
8236HILDA Ilavia, Jacek Korytkowski
8237Toir-Prestizh JOLLY NEWS, O. Shishkina, Rosjadoskonała/excellent
8238KARMEN LAIMES VEJAS, Ilona, Vladimirs Lahancika, Łotwadoskonała/excellent
8239Hörcsögfalvi LADYBIRD OF MOBATI, Martin Timm, Francja
8240Rathfelder's LEGEND GIRL, Brigitte Häussler, Niemcydoskonała/excellent
8241LIKA BLACK STAR, V. Krasnobaev, Rosjadoskonała/excellent
8242Jutta Elus LILU GOLDEN ANGEL, E. Chistyakov, Rosjadoskonała/excellent
8243LOLITA QUEEN OF PANDA, V. Krasnobaev, Rosjab. dobra/very good
8244MOLLY JOY Rockstone, Sandorne Nagy, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
8245Mon-Staff MONDAY'S ANGELINA, Szymon Ławeckib. dobra/very good
8246NOTA PROTESTA iz Voiska Tamerlana, G. Tkachenko, Rosjadoskonała/excellent
8247OPLIJA Baltik Surprise, A., D. Spiridonovi, Łotwadoskonała/excellent
8248PILAR Bonita O.J., Z.A. Nedoshitko, Ukrainadoskonała/excellent
8249RAINBOW BLUE FAWN Florida, . Wolski R., Wojciechowska A.I.b. dobra/very good
8250Alvarez's REMEMBER ME, Randi Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
8251ROKSOLANA for Almaznyi Ostrov, Ekaterina Pereguda, Ukrainadoskonała/excellent
8252De Paco XZ ROUSING-CHEER, . Zanoia-Mori, Włochydoskonała/excellent
8253ROYAL COURTS WINNING SPIRIT Highway Chile, Miroslav Kollar, Słowacjadoskonała/excellent
8254ULLA Elegant of Cole, . Filipovic Zorka, Rancic Zoran, Serbia
8255WILMA Swoboda, Marek Dopieraładoskonała/excellent
8256Bakaroro End Itubori YUESYA, A. Sheynis, Ukrainadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

8257A TICKET TO AMERICA of Fianna, . Metteri-Gold T., Kotiniemi M., Finlandiab. dobra/very good
8258Vvardenfell A-BLUE BELL, Robert Wolskib. dobra/very good
8259AIKO Akebono, Joanna Susickab. dobra/very good
8260AMERICAN GIRL Dejmon, Edmund Kitłowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8261ANGEL Katcha`s Jacket, Alena Holá, Czechy
8262ARETUZA Ma-Po, Maciej Podgórskib. dobra/very good
8263ATENEA de Cansjuansa, Juan Antonio Salamanca Aguilar, Hiszpaniadoskonała/excellent
8264ATICA Szelmy Romana, Roman Świniarski
8265Moonrock BABY NUMBER TWO, Luca, Vittorio Landi, Włochy
8266BISHA Błękitne Żarłacze, . Wieczorek D., Ludwiczak K.b. dobra/very good
8267BLUE STAR z Samotni Christa, Krystian Matus
8268BRANDY LITTLE od Iwana, Jacek Białońb. dobra/very good
8269CARAMBA Tipit z Hanky, Hana Brezinova, Czechy
8270Soundgardens CHARLIES ANGEL, Karina, Peter Hug, Dania
8271CORONA Mississippi Red, Christoph Aigner, Austria
8272Gang-Staff (FCI) COUNTRY GIRL, . Kalicińska A., Basta A.
8273Beutiful Akageras DESERTROSE, . Kalicińska A., Niedźwiecka J.doskonała/excellent
8274Pleasure Dome's DYNAMITE, Richard Janssen-Michels, Belgiab. dobra/very good
8275EVIVA BLU El-Halem, Wiesław Jażdżewskib. dobra/very good
8276FEE D Durgo, Anna Rosińska-Kusznirb. dobra/very good
8277Alta Carya FIRE WIRE, Tomasz Krawczyńskidoskonała/excellent
8278Gang-Staff GINGER CAKE, Ricki Berthelsen, Daniadoskonała/excellent
8279Hot Guy HEARTLESS HENNA, . Lehtonen S., Salonen T., Finlandiab. dobra/very good
8280INA Atillo, Iwona Dąbekb. dobra/very good
8281INVIDA Lievore's Edition, Anatoly, Irina Dotsnik, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8282Herida JESSABELLE, Tomasz Woźniczkob. dobra/very good
8283KOROTYSHKO KNOPA iz Majami, . Prixno, Rosja
8284Prayz Fayter KRAFTA, A. Silkova, Rosjadoskonała/excellent
8285Parastone's LITTLE MISS PATRIOT, . Marks P.F.M., de Bruin H., Holandiab. dobra/very good
8286Squadron LOBOTOWN DRAGONFLY, Ermanno Corrada, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
8287LOOK ME IN THE EYES, Lisa Beccio, Włochyb. dobra/very good
8288American History X MAIRLYN, Lorenzo Fasulo, Włochydoskonała/excellent
8289MEG BLUE SPIRINGASIA, Eros Pavanello Osvaldo, Włochydoskonała/excellent
8290Kantuta MICHL WILYNWD BOYRA, . Terceros M., Oliart M., Szwecjadoskonała/excellent
8291NEO NAVI Secutor, Mariusz Zgierunb. dobra/very good
8292RCHIGARRI VINGADARA VANDY Staff-Ka, Mariusz Ciepłyb. dobra/very good
8293REBEKA Elegant of Cole, . Lukic L., Rancic Z., Serbia
8294Faiter RUSSIAN CELEBRATION, E. Antonova, Rosjadoskonała/excellent
8295SCOUTHOUND ZEE ZEE TOP, N. Kolody, Rosjadoskonała/excellent
8296Bakaroro End Itubori SHAKTI, N. Korchina, Rosjab. dobra/very good
8297Black Sea STAR HONDA, O.S. Vasilev, Ukrainab. dobra/very good
8298TRACY Niebiańska Dama, . Kowalik K., Osytek M.b. dobra/very good
8299TRES Srebrny Krąg, Adam Hillenbergb. dobra/very good
8300Red Raging Bull U.S. FULL METAL JACKET, Aurelie Denis, Francjadoskonała/excellent
8301ULTRA BAGHEERA de la Griffe du Dragon, Bernard Bretignier, Francjab. dobra/very good
8302VANDA JUNIOR du Domaine de Zeus, Eric Vey, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
8303VAYA CON DIOS de la Griffe du Dragon, . Lefloch C., Bretinger B., Francjab. dobra/very good
8304VICKY Sentinel, Arkadiusz Nowicki
8305XENA z Marenicke Fortovny, Jan Louda, Czechyb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

8306ABIGAIL IN BLUE z Samotni Christa, Bożena, Krzysztof Pomiernidoskonała/excellent
8307ABIGEIL Swoboda, Marek Dopierałab. dobra/very good
8308ABSOLUTE WILD ON TEXAS, Max van Slijpe, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8309Ordior AGOTHA, . Niedźwiedzka J., Szewczyk P.b. dobra/very good
8310ANDROMEDA, Piergiorgio Lievore, Włochyb. dobra/very good
8311ASTA Gold Bonzo (FCI), Aleksandra, Krzysztof Janiccyb. dobra/very good
8312ATINA for Angel's Staff, Antoaneta Popantonova, Bułgariadoskonała/excellent
8313BEAUTY IN RED z Samotni Christa, Agnieszka Relugab. dobra/very good
8314BLONDIE Desperado-Blue Diamond, Martin Varga, Słowacjab. dobra/very good
8315BRENDY ONE Zanzibar, Grażyna Burzyńskab. dobra/very good
8316Anikord BRUSNICHKA ZEMLYANICHKA, A. Rezanenko, Rosjadoskonała/excellent
8317CANELLE v.d. Falliss, Jenny Peters-Nivelle, Belgiadoskonała/excellent
8318CANGA Skaudulys (FCI), Sergej, Liudmila Graciova, Litwab. dobra/very good
8319CARESS Gold Bonzo (FCI), Marek Niedzielskib. dobra/very good
8320CHERRY STONE Soft Toy, V.V., E.S. Zemlyanye, Ukrainab. dobra/very good
8321COLLIN Gold Bonzo (FCI), Stanisław Malczakb. dobra/very good
8322DEMETRA, Piergiorgio Lievore, Włochydoskonała/excellent
8323DJESSIKA Gloria Olmar, Zh. Molchanova, Białoruśb. dobra/very good
8324Masterbolt FEELS LIKE GOLD, . Metteri-Gold K., Salmi K., Finlandiadoskonała/excellent
8325Staffiland's FIZZY FIRST LADY, Bilbie Claudiu Sorin, Włochydoskonała/excellent
8326GAJA EREBUS Laimes Vejas, Valentina Stiklus, Litwadoskonała/excellent
8327Gang-Staff (FCI) GIULIETTA, Anna Basta
8328De Paco XZ HOLLYWOOD GOLDBOLT, . Paco Zanoia R., Heath E., Włochydoskonała/excellent, lok. 2
8329IRA Atillo, Marcin Szczypab. dobra/very good
8330JASIT DENY Diva Sting, Boris Prgin, Chorwacjab. dobra/very good
8331Grand Baltija Russ KASANDRA, V. Krasnobaev, Rosjab. dobra/very good
8332KENTUCKY Power Brothers, Christoph Aigner, Austria
8333KIARA Klan Erola, Krzysztof Bzdekdoskonała/excellent
8334LINKA Terierkowo, Mariusz Marchelb. dobra/very good
8335LUCKY LEE Bonita O.J., O.V. Tsyupina, Ukrainab. dobra/very good
8336MAROON Aptus, Mirosław Nańczykdoskonała/excellent
8337MELLOW Aptus, Tomasz Woźniczkob. dobra/very good
8338MONICA Elegant of Cole, Filip, Aleksander Gusevac, Serbia i Czarnogóra
8339Lekkou MY CANDIED YAMS, N. Dniepropetrovskaya, Rosjadoskonała/excellent
8340Bakaroro End Itubori NERTUS, Ekaterina Komissarova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8341ODESSA from Stafhouse, A. Stirkul, Ukrainadoskonała/excellent
8342RAKURRARA AFUNDAQBA Staff-Ka, Katarzyna Kyrcz-Stacheldoskonała/excellent
8343Mississippi RED KIKI DEE, Piotr Węgierekb. dobra/very good
8344Bakaroro End Itubori RIVKA, Tonny, Tina Toft Bergstroem, Dania
8345Staffiland's ROCK'NROLL, Staffiland's, Włochyb. dobra/very good
8346Lobotown SAMOA, . Carbone, Corrada, Włochydoskonała/excellent
8347SCOUTHOUND ZIPPY GOLD SUN, N. Kolody, Rosjab. dobra/very good
8348Trial's SILVER BULLET, V.V. Homa, Ukrainab. dobra/very good
8349Alvarez's SOMETHING ROYAL, Randi Jensen, Daniab. dobra/very good
8350TCENNIY PRIZE IZUMIKA, I. Zaharova, Rosjadoskonała/excellent
8351URODA Memory, Roman Świniarski
8352Nevsky Perspective VERONA, . Vey E., Chapiro B.,, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
8353WENETSIYA Toir-Prestizh, S. Belyaeva, Rosjab. dobra/very good
8354Mantikora WIOLA VENCEDA, A. Golisheva, Rosjab. dobra/very good
8355Rus Alligator ZENA ZAVIST BOGOV, O. Gotseridze, Rosjab. dobra/very good
8356ZOLA Diva Sting, Josip Zalac, Chorwacja

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

8357AGRA z Piotrowego Sadu, . Wieczorek D., Ludwiczak K.doskonała/excellent, lok. 2
8358Woodforest EZ TROPICAL FANCY, Małgorzata, Weronika Jurekdoskonała/excellent, lok. 3
8359Mlader's MARY ANN, Martina Kavcic, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1


Australian Silky Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8360BARNEY z Hedvabneho Domu, . Perschala E.,P., Stahlavsky P., Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
8361Curiosity HIGH FIDELITY, . Heinonen K, Saares P., Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8362AZZARO Silk of Bohemia, Ivana Kvechova, Czechyb. dobra/very good
8363ENRIQUE of Silky`s Paradise, Karel de Bondt-Fonteyn, Belgiab. dobra/very good
8364INDIGO Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubekb. dobra/very good
8365Carwyn TESSIER BY INNOVATION, . Mesmer S., Pruitt B., Huey K., USAdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8366ENJOY Happy Arenda, Alena Cechova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8367AMADEUS of Magic Melody, Jurgent Ines Hohne, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8368CZOPI z Grodu nad Motławą, Ewa Kubiakb. dobra/very good, lok. 3
8369MAX of Silky's Beautyfarm (FCI), Alicja Wójciaknie do oceny/cannot be judged
8370OZZY Chluba Oli, Dorota Cepowskadoskonała/excellent, lok. 2
8371QUILQUIHAR Bohemia Alke, Nir Aronson, Izraelb. dobra/very good
8372Curiosity STAGE IS YOURS, . Heinonen K, Saares P., Finlandia

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8373CHARPY Bohemia Alke, Oriana Jakubowska-Jakubekdoskonała/excellent, lok. 4
8374PICCOLO Volarius (FCI), Wiesława Chumeniukdoskonała/excellent, lok. 3
8375PICCOLO Kamieniecka Terierlandia, Sergiusz Hadrychdoskonała/excellent
8376Stenilja QUICK TRICK, Silja de Bondt-Susia, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
8377Curiosity SPECIAL EDITION, . Heinonen,Saares,Kovalainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
8378TRUE BLUE, Lena Cartwright, Szwecjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8379ATTIS BOHEMIA ALKE, Oriana Jakubowska-Jakubekdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8380BLANCHE z Hedvabneho Domu, Ed, Petra Perschala, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
8381Curiosity HER HIGHNESS, Ed, Petra Perschala, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8382CANDY Oxefan Haus, T.A. Pavlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
8383Curiosity FINE VALENTINE, . Heinonen K, Saares P., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8384HAPPY Kamieniecka Terierlandia, Alicja Wójciakdoskonała/excellent, lok. 3
8385IBERIA Aplauz, Oriana Jakubowska-Jakubekdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8386CLERIE Happy Arenda, Vera Grbavcicova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8387CZACZA z Grodu nad Motławą, Ewa Kubiakb. dobra/very good, lok. 4
8388EXCELENCE Ramkas, Ivana Kvechova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
8389OTTA Chluba Oli, Anna Chmielewskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8390Curiosity LADY AT NANASILK, . Heinonen,Saares,Anttila, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
8391Marimia's MINI MODEL, Marianne Blomqvist, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
8392MORA z Nagonki, Dorota Cepowskadoskonała/excellent
8393POLLYANNA Volarius (FCI), Izabela Goryldoskonała/excellent
8394De Majolian SILVER-MOON, Estelle Simek, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8395Tawny Mist Windancer SUGAR N'SPICE, Ed, Petra Perschala, Czechydoskonała/excellent
8396Golden Cub TIFFANY'S JEWEL, Sini Rantanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

8397EBBY vom Grauen Strom, Doris Bierwirth, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8398Bombix Moren WAIKIKI WILMA, Karel de Bondt-Fonteyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1


Bedlington Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8399ELLIOT von der Bitburg, Elke Nagorsen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
8400HAKIM Bos Grunniens, Gabriela Hupkova, Słowacja
8401J-APACZ Badiola, Dorota Rykaczewskadoskonała/excellent, lok. 3
8402Blju Be Judhenz LEADING LIGHT, Gregorio Francisco Diaz, Hiszpania, Teneryfadoskonała/excellent
8403Inka VESALIUS-ORFEY, I. Kuklikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8404Kinterra ZHEROM K ZHEROM, Olga Ivanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8405Bla Skuggans FLASH DANCE, W. Grühn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8406UNBELIEVVABLE of Celtic Odyssey, . Szydłowska A.M., Nones J.b. dobra/very good, lok. 2
8407VINCENNES of Celtic Odyssey, . Jegou C., Le Nones, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8408Kintera AKUNA MATATA, M. Azanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
8409JOJO BLUE Diwine, Edyta Kowalskab. dobra/very good
8410LINOS vom Fasanengarten, Helga Penk, Niemcydoskonała/excellent
8411TAQUIN du Haut de Brehat, Josiane Piraube, Francjadoskonała/excellent
8412Almasy's VENI VIDI VICI, Laetitia Villot, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
8413Airis Blue VOLSHEBNIK MERLIN, E. Pykhtar, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
8414Bla Skuggans WEB MASTER, Siv Eriksson, Szwecja
8415Blju Be Judzhens YELLOW GAY, . Lyberg A.M., R., Pryakhina S., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8416DUSTIN von Leppinien, Małgorzata Mikołajczykdoskonała/excellent, lok. 1
8417NOUGAT Vallei de la Tenchesse, Josiane Piraube, Francjab. dobra/very good, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8418AFRA BROWN z Hory Hostýna, Libuse Urbisova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8419Barchuki RU AGRIPINA, E. Pikina, Rosjadoskonała/excellent
8420CHIARA Bos Grunniens, Roman Hrtanek, Słowacjab. dobra/very good
8421CHUDESNAYA NASLEDNITSA IMPERATORA, E. Pikina, Rosjadoskonała/excellent
8422Blue Hunter DESTINY, . Zamzow C., Göttert A., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
8423DJINGER PEARL Airis Blue, . Lupova G., Pykhtar E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
8424Kinterra GILMA, Natalja Kaljumae, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8425Blju Be Judzhens KEY OF MY HEART, Niels, Louise Nygaard-Caroe, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
8426Honeymist OUT OF THIS WORLD, Anna Kulichova, Czechydoskonała/excellent
8427Kinterra ZHEMCHUZHINKA, N. Simonova, Rosja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8428AGLAYA iz Dolgogo Luga, . Funika N., Kuklikova I., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8429BRENDA STAR Aibo, Ewa Lasińska-Pilarczykb. dobra/very good, lok. 3
8430HÁTA Bos Grunniens, Dusan Dusa, Słowacjab. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8431SHOW GOLDEN LEDY, S. Rahmatulina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8432YOANNA vom Orkelsfelsen, Monika Berndt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8433BLUE PALOMA Komtessa's, Christina Zamzow, Niemcydoskonała/excellent
8434DEBORAH Bos Grunniens, Libuse Urbisova, Czechyb. dobra/very good
8435Bla Skuggans EASY SPIRIT, Laila Eriksson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
8436END OF THE RAINBOW Blä Skuggans, W. Grühn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
8437Isotops FLORA, Gregorio Francisco Diaz, Hiszpania, Teneryfadoskonała/excellent, lok. 4
8438PINELLA, E. Matveeva, Rosjab. dobra/very good
8439Almasy's VOLUPTUOUS CHOCOLATE, Laetitia Villot, Francjadoskonała/excellent, lok. 3


Border Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8440Borderhouse ERNEST HEMINGWAY, Benita Malicka

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8441Heathberry's BITE THE BULLET, Hanna, Elina Pietiläinen, Finlandiadobra/good, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB
8442BUSINESS TO BUSINESS Subterram, Zbynek Kubik, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
8443CHARLIE Dziekanowska Polana, Krzysztof Janickidoskonała/excellent, lok. 2
8444CYMES Dziekanowska Polana, Mariola Remiszb. dobra/very good
8445Grindstones GLENMORE, Eine Tahkob. dobra/very good, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8446BENNY Dubenecky Ćertik, Anna Krześniak
8447Pitlochry's GIANT, Irina Nikityuk, Rosjadoskonała/excellent
8448Hjelme GLENDARROCH, Pavel Horak, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
8449Slav Trophy GREAT KODIAK, Tatiana Osokina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8450Beyer's POJKE, . Thurer S., Beyer J., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8451Grindstones SEA SURGE, Eine Tahko, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8452CISA z Doleckova Dvora, Marek Czechdoskonała/excellent, lok. 4

Psy - Dogs

8453HARTSWELIN LITTLE TYKE at Oatberry, K. Tuffin, Angliadoskonała/excellent, lok. 2
8454MANSERGH FLOAT TO Plushcourt, Betty Judge, Anglia
8455Beyer's MICHEL, . Thurer S., Beyer J., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8456Bombax ROYAL TRADEMARK, Monika, Carl Gunnar Stafberg, Szwecja
8457XAN Fleret Moravia, Vladimir Simunek, Czechyb. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8458AZURO from Eve`s Paradise Garden, Mario Saluz, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8459Heathberry's BETTER BY FAR, Hanna, Elina Pietiläinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
8460CARLSSON vom Erlenmor, Monika, Friedemann Weise, Niemcydoskonała/excellent
8461FIRST BORN Dundarroch, Sini Lindroos, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
8462Grindstones HOME-BREW, Eine Tahko, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
8463QUIX vom Wandergut, Francoise Quiquerez, Szwajcariadoskonała/excellent
8464Plushcourt ROSSETTI, Betty Judge, Angliadoskonała/excellent
8465SCOTCH WHISKY Fiery Lucifer, Agata Karolakdoskonała/excellent
8466Bogerudmyra's TYSON, Kathrine, Terje Lindstrom, Norwegia
8467XAR Fleret Moravia, Benita Malickadoskonała/excellent
8468YORICK Floret Moravia, . Retter-Zauner S., Zauner F., Niemcydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8469Bombax BALLERINA, Monika, Carl Gunnar Stafberg, Szwecja
8470Barows BLACK BEVERLY, Michael Jung, Niemcydoskonała/excellent
8471Barow`s BLACK MAGIC, Silke Barow, Niemcydoskonała/excellent
8472ERIN von Sir Malcolms Erben, Hansalfred, Regina Ziemer, Niemcydoskonała/excellent
8473Grindstones GLOBEFLOWER, Maria Abonde, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8474Grindstones GLOBETROTTER, Eine Tahkodoskonała/excellent, lok. 3
8475ILVY of Magic Melody, . Retter-Zauner S., Zauner F., Niemcydoskonała/excellent
8476Roxburgh's NEVER FORGET BIANCA, Simone Brunner-Vignola, Szwajcariadoskonała/excellent
8477Rockamore PEBBLES, Paula Schorsch, Austriadoskonała/excellent
8478Flagstones SHOW ME HOW, Sini Lindroos, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
8479Akenside XTRA, Zbynek Kubik, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8480BEBETTE Doupovsky Lovec, Dorota Zalewskadoskonała/excellent, lok. 2
8481JOOKE von der Border-Meute, Gaby Oberegge-Schuhen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8482ANIKA Dziełanowska Polana, Mariola Remiszb. dobra/very good
8483Örvikens DROTTNINGLILJA, Ingrid Örmon, Szwecjadoskonała/excellent
8484ENTIRELY ERIN of Briddy's Home, B.T.M. Roelofs-Brouwers, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
8485IRISET z Romanova Chovu, Pavel Babica, Czechydoskonała/excellent
8486JULI Argus Mapel, Ewa Szulcb. dobra/very good
8487Barow`s LUCKY LUCY, Silke Barow, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8488NANCY Bohemia Diplomat, Jana Podolinska, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8489Bombax RED ROSE, Jennie Kryhl, Szwecja
8490YPERITE LADY Fiery Lucifer, Agata Karolakb. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8491Erdmi ZHULIANNA, I. Aleksandrova, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

8492BABY BLUE RUNS in the Forest, Julie, Glenn Menkin, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
8493BRITA z Velkeho Kopce, Benita Malicka
8494Plushcourt BRUMBERHILL BUMBLE BEE BY, Betty Judge, Anglia
8495DARLING DOLL Kuburumba, Benita Malickadoskonała/excellent
8496Angels Cheers EASY TO LOVE, J.G.C. van der Aalst, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
8497FIGA Śląska Klasa, Krzysztof Janickidoskonała/excellent, lok. 4
8498GIN TONICA von der Border-Meute, Gaby Oberegge-Schuhen, Niemcydoskonała/excellent
8499Grindstones NO WAR, Eine Tahko, Finlandiadoskonała/excellent
8500Plushcourt RUFFLE, Betty Judge, Anglia
8501Grindstones SKATTKAMMARE, Eine Tahko, Finlandiadoskonała/excellent
8502Heathberry's SMART MOVE, Hanna, Elina Pietiläinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8503Grigus VITALINA, N. Agaponov, Rosjadoskonała/excellent


Bulterier-Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8504Gingersnap BIG BRAVE HEART, Tiia Viires, Estoniawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
8505BIGGIE SMALLS Goblin, Artur Stachurski
8506Opalplast BY MY BABE, . Martyka Monika, Marek
8507KRATON Akka Laurentia, . Niewiarowska A, Linhart M.obiecujący/promising
8508LEON Kamionkowa Dolina, Kinga Procekobiecujący/promising
8509LEOPOLD Kamionkowa Dolina, Wioletta Jagiełłowiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
8510LORD OF THE Timar, Aleksandra Jastrzębskaobiecujący/promising, lok. 4
8511LUCJAN Kamionkowa Dolina, Justyna Piwieńwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8512Afobos ALBERT TIMAR, Frederic, Stephanie Ueberschlag, Francjab. dobra/very good
8513Balkan Bull APACHE BLUE, Snjezana Borvicanovic, Niemcyb. dobra/very good
8514Afobos ARNI TIMAR, Bartłomiej Latos
8515ARTISTE de la Lignee des Dragon, Stephane Moulis, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
8516Afobos AXEL TIMAR, Marceli Sławińskidoskonała/excellent
8517BONNY FIRE du Manoir de Guildford, Bruno Della Bella, Francja
8518CACAO CREAM Ja-Mar, Joanna Miszteladoskonała/excellent, lok. 4
8519EXCLUSIVE Redbull, Ewa, Andrzej Tokońdoskonała/excellent
8520HOORAY FOR Skabadaab (FCI), Joanna Kuladoskonała/excellent, lok. 3
8521JAFFAR del Dolcezza dei Movimenti, Peter Puzuczki, Węgryb. dobra/very good
8522MAYBACH Dziedzictwo Tudora, Katarzyna Misiuda-Dereniewicz
8523OBSESSED BY CRUELTY Loukonga, Wojciech Suwałab. dobra/very good
8524ROCKY from Black and White Gipsys, Andrea Szabó, Węgrydoskonała/excellent
8525ROLLS ROYCE Dziedzictwo Tudora, . Misiuda K., Sieniawski D.b. dobra/very good
8526SPARTACUS Animna Villis, Tomasz Drewniakb. dobra/very good
8527Chebens Tebel VALTERBURG, E. Timkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8528ZIZU BUTEO Eastern Daimond, . Piskorska P., Rauchfleisz D.

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8529ASCARI Dziedzictwo Tudora, Bartłomiej Urbanekb. dobra/very good
8530DESERT KAHU KO vom Jubel, Magda Toth-Wheeler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8531DINO Eternal Loyality, Marek Banić, Słowacjadoskonała/excellent
8532EXCALIBUR Dynastia Bulli, Grzegorz Lotab. dobra/very good
8533HANIBAL LECTER Błękitny Skarb, Dariusz Jurgielewiczdoskonała/excellent, lok. 3
8534JUNIOR from Black and White Gipsys, György Rebman, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8535NEIDOO Robes, Hedvika Olléová, Czechyb. dobra/very good
8536WILLIE Gal Bull, Wojciech Urbańskib. dobra/very good
8537ZEFIR WSHOKOLADE Eastern Daimond, L. Korovatskaia, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8538BOROMIR RED KEVLAR Bulls and Co, Leonel Roque, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
8539El Cornijal BULLYON MEASURE BY MEASURE, Mark, Joanne Phillips, Hiszpania
8540Mighty Bulls CLUMAIL CONNOR, Herbert Tomasetig, Austriadoskonała/excellent, lok. 3
8541DENDRYT Uber, Anna Góreckadoskonała/excellent, lok. 4
8542Azraeelz' DREAMCATCHER, . Dolcezza Movimenti, Azraeelz, Węgrydoskonała/excellent
8543FLASHPOIN INFERNO Pajar, Jaroslav Pavel, Czechyb. dobra/very good
8544FLLYN z Krasolesi, Josef Basovnik, Czechyb. dobra/very good
8545MAKBET Niebezpieczne Związki, Marek Karnausdobra/good
8546REBEL of the BB Dog, Mathieu Fontaine, Francja
8547TEDE Buteo, Mariusz, Alina Stachuradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8548ARCADIUS White Dragon's J.M, Robert Szymczakdoskonała/excellent
8549Mighty Bulls ARTFUL JÖRG, . Zepke A., Jurovcickova L., Austriab. dobra/very good
8550Serial Thrilla BOOMERANG, Luciano Scalco, Włochydoskonała/excellent
8551BRITISH SPITFIRE, Octavian Galla, Rumuniadoskonała/excellent
8552CONRENIAM KING OF THIEVES, Pedro Joaquin Vicente Galve, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
8553Conquerer Bull and Dog HARALD, Andrea Szabó, Węgrydoskonała/excellent
8554LAMINAR SCCA Dziedzictwo Tudora, Rafał Piekarskidyskwalifikująca/disqualified
8555Bullkings MOUNTAIN MIGHT, Tina Cederstrand, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
8556SAN REMO Jedi, Sebastian Firadoskonała/excellent
8557SCOOTER Buteo, Magdalena Marekdoskonała/excellent, lok. 3
8558Thud and Cuddle's THAT'S ALL RIGHT, . Moulis S., Bourahli K., Francja
8559TUPAC Buteo, Piotr Popowiczdoskonała/excellent
8560VOODOO LEGASY OF THUNDER FORCE, V. Bogatyreva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8561Timescape AMOUR-AMOUR, Alice-Mihaela Mezincescu, Rumuniawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
8562BLACHK SHEEP OPALPLAST Goblin, Iryna Romanchykova, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
8563FIRST LADY Gal-Bull, Leszek Rawdanisobiecujący/promising
8564LOVE ME TOMORROW Timar, Attila Huse, Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
8565MILLAGROS Impossible, Beata Tymków-Łukojćwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
8566XENA OHIO Ara-Scania, Justyna Adamczykwyb. obiecujący/very promising
8567XIVA BULDOŻER "Ara"-Skania, Ewa, Andrzej Tokońobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8568Heart od Darkness AIMEE, Veronica Wikberg, Szwecja
8569Balkan Bull ALLYN SURPRICE, Snjezana Borvicanovic, Niemcydoskonała/excellent
8570AMAZING DREAM Opalplast, V.V. Bogatyrevi, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
8571AMAZING MIGHTY BULLS od Velkého Bucku, Aleksandra Zepke, Austriadoskonała/excellent
8572AMIA z Domu Gadów, Katarzyna, Andrzej Hapekb. dobra/very good
8573BALKAN BULL AURORA, Alexander Vilsmaier, Niemcyb. dobra/very good
8574BLACK DIAMOND of Never a Dull Moment, Gregory, Barbara Petit, Belgiadoskonała/excellent
8575BOGGIE LOU du Manoir de Guilford, Laure Deprez, Francjab. dobra/very good
8576BUBULINA JEDI z Rodziny Soprano, Magdalena Konopkab. dobra/very good
8577Kilacabar CHARMED, György Cseszneg, Węgry
8578CHEVROLET COBALT Dziedzictwo Tudora, . Waliszewski Ł., Wasielczak A.doskonała/excellent
8579DONNA KARAN JEDI Gabriayllaron, Lidia Lewandowskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8580ERA Eternal Loyality, Michal Krajcović, Słowacja
8581FREYA from Black and White Gipsys, György Rebman, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
8582HERA Vitatus, Agnieszka Rymarczykb. dobra/very good
8583HOLYHEAD from Black and White Gipsys, Octavian Galla, Rumuniadobra/good
8584ILSA Pajar, Jaroslav Pavel, Czechydoskonała/excellent
8585KILIMANDŻARO Lakonga, Paweł Płokitadobra/good
8586Fovourite Fortune LOVELY LADY, Marina Kosatchenko, Rosjab. dobra/very good
8587MERCEDES Dziedzictwo Tudora, Barbara Gorzelskadoskonała/excellent
8588NITTANY From Speaking Eyes, Zoltan Horvath, Węgrydoskonała/excellent
8589OKARYNA Lakonga, Andrzej Uberman
8590SEVENTH HEAVEN The Joker, R., C. Dettmar, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
8591SEXY SUE Anima Vilis, Urszula Szymańskadoskonała/excellent
8592VICTORIAS SECRET vom Xanadu, Sylvia Dziba, Austriadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8593ANTIDOT Thud and Cuddle's, Arnaud Guegan, Francjab. dobra/very good
8594BEZWZGLĘDNA DOROTKA REWELACJA Z GALICJI z Autostrady Słońca, Joanna Szewczykdoskonała/excellent, lok. 2
8595BIRMA z Góry Jeżowskiej, Magdalena Bombadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8596BUBA BELZEBUBA z Autostrady Słońca, Ryszard Andrzej Pacakb. dobra/very good
8597Strong Stael ECLAT, Tatiana Revenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8598EMMA BUTEO Ewimark Rakownia, . Popowicz P., Wojciechowski M.doskonała/excellent
8599FUNNY GIRL Vitatus (FCI), Beata Anna Dziuba
8600HOSSA HOSANNA Tridacna, Magdalena Dytkob. dobra/very good
8601Garstang PRINCESS OF THE NIGHT, Sylvain Rousse, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
8602SUMMER SENSATION Anima Villis, Milena Wójcikb. dobra/very good
8603VENEZIA Geliet, E. Moroz, Białoruśdoskonała/excellent
8604Z-MRÓWKA Gal Bull, Robert Szymczakb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8605ANABELL OPALPLAST Bullet Proof, Paweł Zielińskidoskonała/excellent, lok. 4
8606AULI COMER FROM NORTH Bull Position, Agnieszka Kaczmarczykb. dobra/very good
8607BETTY od Kodetky, Tereza Velkova, Czechy
8608BONANA Geliet, A. Tseitlin, Białoruśb. dobra/very good
8609ETNA Lakonga, Robert Szymczakb. dobra/very good
8610QUATTRO Dziedzictwo Tudora, Urszula Bobowiczdoskonała/excellent, lok. 2
8611SEMPRE Jedi, Dagmara Moskaldoskonała/excellent
8612TEKLA Gal Bull, Marek Cybulskidoskonała/excellent, lok. 3
8613VALLEY DES DRUIDES DE BRETAGNE, Arnaud Guegan, Francjadoskonała/excellent, lok. 1
8614VERY YUMMY Thud and Cuddle's, Karim Bourahli, Francjab. dobra/very good
8615VITAMIN' YOKO du Manoir de Guildford, Elisabeth Robial, Francja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8616INWAZJA BIELI Rewelacja z Galicji, . Turecka K., Pacak R.doskonała/excellent, lok. 4
8617Conquerer Bull and Dog JASMIN, Andrea Szabó, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
8618MAGNA MORGANA Tridacna, Halina Pawłowska-Kucharczykdoskonała/excellent, lok. 2
8619ROSMARY BABY Buteo, . Karniewska-Murgała A,Popowiczdoskonała/excellent
8620Laureola's SWEET SENSATION, Regina Bregenzer, Austria
8621TEKILA HEKATE Geliet, E. Moroz, Białoruś
8622UNDRESS PATCHWORK du Manoir de Guildford, . Masclet V., Debeaumont S., Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

8623GUARA Dziedzictwo Tudora, Justyna Zębaladoskonała/excellent, lok. 1
8624HELLADA Sirius, Anna Czapska


Bulterier Miniaturowy-Miniature Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8625Springer AL CAPONE, Simona Calcagnini, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
8626IWAN Izo-And, Ewa Kotarskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
8627THE LITTLE MINX Amos, Andrzej Ubermanwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8628Rebel Spirit ACHILLES, Christian Hintz, Niemcyb. dobra/very good
8629Bulliebompa's ADOBE WILD TYPE, Anneli Woll, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
8630Bulliebompa's AGATOS BOLD, Anneli Woll, Szwecjab. dobra/very good
8631Rebel Spirit ARCANE WIZARD, Melanie Raabe-Finis, Niemcydoskonała/excellent
8632CONRAD vom Teufelshaus, Klaus Meier, Niemcydobra/good
8633EXCALIBUR of Velvet Spine, Annick De Bruyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
8634HIGH VOLTAGE Shrinkabull, Zorica Pljevaljcic, Niemcy
8635Mooncraft's LEGENDARY LAD, Roman, Eugenia Razin, Rosja
8636NIGEL the Warrior, Dittrich Werner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8637OSSY OSBOURN the Warrior, Jens Pässler, Niemcydoskonała/excellent
8638Little Chili Pepper's RUGBY RUBEN, Marion Gartner-Jamin, Austria
8639RUSSIY STANDART iz Voiska Tamerlana, Denislam Umaraliev, Kazakchstandoskonała/excellent
8640TAROT od Rudej Wiedźmy, Tatiana Mogilevskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8641Strong Stael ZENTRY LOL, Tatiana Revenko, Rosjab. dobra/very good
8642ZOMBY Zona Bulls, . Kivimaki R., Raitanen M., Finlandiab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8643Inglisilm ALL OR NOTHING, Marek Wojciechowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
8644Mooncraft's KING OF STYLE, Marketa Pacltova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8645ARAGORN MINI Minies, Zuzana Marikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
8646DEVILSBOY of Velvet Spine, . Taffeiren, van Affelterre R.,F, Belgiadoskonała/excellent
8647Sherman Aisborne DRAGONHEART, . Schulzik K., Schultze D., Niemcy
8648Sherman Aisborne DUKE, Melanie Raabe-Finis, Niemcydoskonała/excellent
8649Brave Heart's ELLIOT, Haike, Reiner Rother, Niemcydoskonała/excellent
8650Grasco's GENERAL LEE, Simona Calcagnini, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8651Undertaker's GRAND ZERO, R., L. Leonheart, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8652JLKO vom Fűrstengraben, Jurgen Wangrin, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8653Little Chili Pepper's ORI O'NEIL, Detlef Krause, Niemcy
8654Little Chili Pepper's PAULCHEN PANTER, Klaus, Franzi Meier, Niemcy

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8655Grasco's FEELINGNOTHINGMORE, Federica Guidice, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
8656HUNTER vom Kaiserstuhl, Hans Schmidt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8657JOKER Anterrabae Memorial, Jurgen Wangrin, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8658Anterrabae Memorial NOYO STAR, Sebastian Häßner, Niemcydoskonała/excellent
8659SEAYESS HOT LOVE Margins, Anna Sajkowskadoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8660A'VARIYA DOCH' MENTA iz Voiska Tamerlana, I. Chernyshova, Kazachstan
8661ANGEL the Litle Minx, Heike, Jens Markiewicz, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
8662Springer ANGELINA JOLIE, Simona Calcagnini, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
8663INDIANA Izo-And, Andrzej Uberman
8664INEZ Izo-And, Ewa Kotarskawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
8665MANZANA de Orsa News Sentury, A. Semenova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8666AGNES de Arkendo, Julio Herrera Benitez, Hiszpaniadoskonała/excellent
8667Bulliebompa's AKZIDENZ GROTESK, Anneli Woll, Szwecjadoskonała/excellent
8668ALCEE LOU PROUVENCAOU du Bois de Zelkova, Tatiana Mogilevskaya, Rosja
8669ALINA (ANGELFACE) du Domaine d'Yspahan, Frederic, Stephanie Ueberschlag, Francja
8670AMICA Rebel Spirit, Zorica Pljevaljcic, Niemcy
8671Bulliebompa's APPLE CHANCERY, Anneli Woll, Szwecjab. dobra/very good
8672Limited Edition BABYFACE, Sebastian Häßner, Niemcydoskonała/excellent
8673EVILSGIRL of Velvet Spine, Valerie Willems, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
8674H' MEI-MEI Ewimark Rakownia, S. Bieganowskadoskonała/excellent
8675HEIDY Ewimark Rakownia, Marek Wojciechowskidoskonała/excellent, lok. 2
8676Grasco's IN YOURS EYES, Silvia Culpo, Włochydoskonała/excellent
8677Strong Stael JET FIERY MIRACLE, Tatiana Revenko, Rosja
8678JILL vom Kaiserstuhl, Monika, Marek Martykadoskonała/excellent
8679Mooncraft's LET'S DO IT TERRA VIVA, Svetlana Novytskaja, Ukrainadoskonała/excellent
8680Mooncraft's LIMITED EDITION, . Lehtila,Eronen,Tonkson-Koit, Finlandiadoskonała/excellent
8681Mooncraft's LOOK AT ME, Krzysztof Kowalczykdoskonała/excellent
8682Anirella's MISS UNDERCOVER VENCEDOR, A. Klishas, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8683RASHEN PERSONA iz Voiska Tamerlana, G. Tkachenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8684ROSSIJSKAJA IMPRESJA iz Voiska Tamerlana, D. Dolinova, Rosja
8685RUSSKAYA RULETKA iz Voiska Tamerlana, G. Tkachenko, Rosjadoskonała/excellent
8686TEKLA od Rudej Wiedźmy, Krzysztof Kurzownikdoskonała/excellent
8687Little Chili Pepper's TU TUVALU, Markus Wilfart, Austria
8688Nederes WONDERFUL LITTLE FELICA, . Tabolich T., Sotnikova E., Estoniadoskonała/excellent
8689Strong Stael ZOLETTA DI ZUCCERO, Tatiana Revenko, Rosja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8690EVITA of Velvet Spine, . Taffeiren, van Affelterre R.,F, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
8691Mooncraft's KIA GIRL, . Kowalczyk K., Tonkson-Koit H.doskonała/excellent, lok. 3
8692MITHY the Warrior, Dittrich Werner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8693CLOTHILDE Hard and Smart, Christin Markiewicz, Niemcy
8694CYBERGIRL of Velvet Spine, . Taffeiren, van Affelterre R.,F, Belgia
8695Sherman Aisborne DORI, Zorica Pljevaljcic, Niemcy
8696ISIS vom Teufelshaus, Klaus Meier, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8697LULU the Warrior, Dittrich Werner, Niemcy
8698Traslafuente MINERVA, Marco Antonio Santana Espino, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 3
8699Parastone's NICKEL AND DIMES, R. Harmers, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
8700VIRGULE, Frederic, Stephanie Ueberschlag, Francjadoskonała/excellent
8701WHITE ROSE of Eugene Bully, . But Anna, Kravets V.I., Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
8702Inglisilm YOKO QUICKLY KISS, Vaara Santeri, Finlandiadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

8703Grasco's BABY BELLE, Simona Calcagnini, Włochydoskonała/excellent
8704BETTY Hard and Smart, Heike, Jens Markiewicz, Niemcydoskonała/excellent
8705BOOGYGIRL of Velvet Spine, . Taffeiren, van Affelterre R.,F, Belgiadoskonała/excellent
8706Brave Heart's EVE, Petko Danilovic, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8707Mooncraft's IN YOUR EYES, Krzysztof Kowalczykdoskonała/excellent
8708Mooncraft's IT'S ALWAYS FAIR, A. Semenova, Rosjadoskonała/excellent
8709JENNA SMALL Zona Bulls, Andrzej Ubermandoskonała/excellent
8710MAN'KA OBLIGATSIYA iz Voiska Tamerlana, G. Tkachenko, Rosja
8711PALOMA PICASSO Parabellum, Nelli Privalova, Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
8712Bullaktiv RED FEATHER, Anneli Woll, Szwecjadoskonała/excellent
8713SERA de Bullcok, Marek Wojciechowskidoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8714ZOJI vom Kaiserstuhl, Hans Schmidt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2


Cairn Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8715Alta Carya ASLIN, Monika Krygierobiecujący/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8716Rottriver`s ARNOLD SCHWARZENEGGER, . Zehnder C., Pärssinen R-K., Szwajcariab. dobra/very good
8717ELLIOTS TJEPPO JARKU Calrnvagens, Magdalena Świętońb. dobra/very good, lok. 4
8718Marienburg-Cairns KALIMERO, Marli Paudaleo, Niemcyb. dobra/very good
8719Tribuns ONLY YOU, . McIlwraith T.R., Jodal G., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8720REVOLVER COOKIE Seglavi (FCI), Iwona Borowieckadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8721Sparkling Heart's GIACOMO, . Bretschneider I., Chlan A., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8722GRAFI Suche Piaski, Bożena Furmanekdobra/good
8723Paperlapap`s I`M THE CHAMPION, Catherine Zehnder, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2
8724Sanderfield PURE TALENT, Anne Heikkinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8725COOL BLIZZARD Glenroses, Elena Sorokina, Rosjab. dobra/very good
8726Paperlapap`s DOUBLE TROUBLE SHOOTER, Catherine Zehnder, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8727Larchlea LOVE ME TENDER, Elisabeth Theodorsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
8728Tribuns LUCKY LIPS, Ewa Soderwall, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
8729Miketo's MADE IN DENMARK, Pertti Virtanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
8730UZO de Walescot, Magdalena Gieraszekdobra/good
8731Glenmor's XTRA BOY, Seman, Słowacjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8732Hjohoo's CONNECTION FOREVER HJOUNG, Joanna, Marcelina Chmieleckab. dobra/very good
8733Paperlapap`s DOUBLE TROUBLE, Catherine Zehnder, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 3
8734Hjohoo's DREAMIN' OF DIAMONDS TO HJO, Elisabeth Theodorsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
8735DUSZEK z Kernikady, Magdalena Rzewuskadobra/good
8736FINNEGAN Marienburg-Cairns, Sigrun Keilau, Niemcyb. dobra/very good
8737Ru'cairn's G.I. JIVE, Inta Baumerta, Łotwa
8738Giorsal GERONIMO STILTON, Carla Zanussi, Włochyb. dobra/very good
8739GULIVER at Impuls, Juraj Janos, Słowacjab. dobra/very good
8740Tribuns JAY LENO, . McIlwraith T.R., Jodal G., Norwegiadoskonała/excellent
8741Tribuns RED HAWK, Ewa Soderwall, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
8742Hjohoo's THEN I KISSED HER, . Dorit D.L., Theodorsson E., Izraeldoskonała/excellent, lok. 4
8743TIGER des Vents du Westhoeck, . Rousselet J-P., A, Chlanova A., Czechyb. dobra/very good
8744TWIST AGAIN de la Terrardiere, . Lange F., Fontaine H., Francjadobra/good
8745Glenmore's YIPPY YEAH YANOSH, Elena Sorokina, Rosjadoskonała/excellent
8746YWO Aspekt, Jan Sawickib. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8747NIKKO de la Terrardiere, Francoise Lange, Francjab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8748Alta Carya ARONIA, Jolanta Kamoń-Gosobiecujący/promising, lok. 4
8749CINNAMONICA Seglavi (FCI), Dorota Zielińskaobiecujący/promising, lok. 3
8750Cairn-Lady's QUICKNESS, Ilona Bretschneider, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
8751Thestrup's TOIL N'TROUBLE, Kamil Kozakiewiczobiecujący/promising
8752YOU'RE THE REDWITCH Seglavi (FCI), Iwona Borowieckawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8753Sentvik BRIGITTA, M. Mikheeva, Rosjab. dobra/very good
8754CARYA z Akacjowej Ulicy, Joanna, Marcelina Chmieleckab. dobra/very good
8755CIRRA z Akacjowej Ulicy, Alina, Tomasz Andryszakb. dobra/very good
8756Ol'Kiarnrowen's GRATEST LOVE OF ALL, Carla Zanussi, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
8757Hjohoo's HJO MAKE MY LIFE GOOD, Elisabeth Theodorsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8758Deister-Cairn's HRAP KATLA, Sigrun Keilau, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8759Paperlapap`s KIMENA, Catherine Zehnder, Szwajcariab. dobra/very good
8760KOPENHAGA Seglavi (FCI), Konrad Mulczykdobra/good
8761MAXA ze Sengetova, Seman, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 4
8762NOA-INDRA vom Smaragd, Gabriele Lach, Niemcydoskonała/excellent
8763RAINBOW BLUE GIRL Seglavi (FCI), Iwona Borowieckab. dobra/very good
8764VAMPIRE COCKTAIL Magor, Iwona Borowiecka

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8765DIVA GIRL vom Blumengrund, Helga, Hubert Heimrich, Niemcy
8766Birselaw EMMA, N.J. Smook-v. Koolbergen, Holandiadoskonała/excellent
8767Hjohoo's HJO MAKE THE RIGHT STUFF, Joanna, Marcelina Chmieleckab. dobra/very good
8768Trumpington`s (FCI) HOLLY, Monika Knopfli, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 3
8769IRIS at Impuls, Drahomira Fridrichova, Słowacjab. dobra/very good
8770JONA zo Sengetova, Pavel Stanka, Słowacja
8771KRASOTKA SKARLETT iz Doma Eliv's, . Rozhkova M.V., Sorokina E., Rosjab. dobra/very good
8772KSENA Aspekt, Hanna Góreckadobra/good
8773KWAZI Aspekt, Barbara Frelekb. dobra/very good
8774Sanderfield PLAY TRICKS, . From, Silfver, Eenla, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8775RITA Lepszy Świat, Izabela Dzitkob. dobra/very good
8776ROMA Lepszy Świat, Marta Dutkowskadobra/good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8777DOROTHY of Black-Emerald, Annamaria Schreiner, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
8778Trumpington`s FANNY FLIRT, Monika Knopfli, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8779FELICITA Marienburg-Cairns, P., A. Bartau, Niemcyb. dobra/very good
8780JENIFER Aspekt, Barbara Frelekb. dobra/very good, lok. 4
20865ŻUBRÓWKA z Psiej Parafii (FCI), Magdalena Świętońb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

8781ANASTASIA, . Kamenskaya E., Mikheeva M., Rosjadobra/good
8782Limecastles (FCI) BAILEYS, Monika Knopfli, Szwajcaria
8783Tribuns FORREIGN AFFAIR, . Soderwall E., Dufwa W., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
8784Tribuns GUCCI, Ewa Soderwall, Szwecjadoskonała/excellent
8785GUCCI GIRL Cloud of Joy, N.J. Smook-v. Koolbergen, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
8786HANNAH zo Sengetova, Eva Kubickova, Czechyb. dobra/very good
8787Hjohoo's HJO KNOW HOW, . Dorit D.L., Theodorsson E., Izraeldoskonała/excellent, lok. 4
8788Hjohoo's HJOUR LOVING KNOCK ME OFF, Elisabeth Theodorsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8789JIL-BE BOP vom Smaragd, Gabriele Lach, Niemcydoskonała/excellent
8790ŁEZKA SZCZĘŚCIA z Psiej Parafii, Katarzyna Asanowiczdobra/good
8791Alta Carya RONYA, Joanna Chmieleckadobra/good
8792Glenmore's ULIJANA FOR CHERNI ZMIJ, . Chilyaeva E., Nikulina T., Rosja
8793Gleizz UPPERCRUSE, . Korobkova, Sitova, Rosjadoskonała/excellent
8794VICKIE des Vents du Westhoeck, Jean Pierre Rousselet, Francjadoskonała/excellent


Dandie Dinmont Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8795IMMANUEL vom Parkwald, Alfred, Helja Birkicht, Niemcy
8796LOVE ME TENDER S Polya Borodina, A. Osovtsov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
8797MISTER MORGAN, V. Kabanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
20852Etual Nuar NOSTRADAMUS, Yu. Knyazeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8798ARCHIBALDE ze Zvicinske Strane, Vladka Zvonickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8799Ibolya-Közi NEGRO, Marlies Rudischer, Niemcyb. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8800CYRANO Cernooky Princ, S. Bensmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8801Strike DON JOSE ENCHANTED, . Löfgvist T., Wikman L., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
8802NEMO Ibolya-Közi, Hanna Kornicka-Dędekb. dobra/very good, lok. 4
8803Vistca VERONYA AT CLOVERWOOD, M.R. France, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8804AARON ANDRE Kerrygarden, . Kerka V., Sobotkova E., Czechydoskonała/excellent, lok. 3
8805Cloverwood BLACKPEPPER, J. Tinsley, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
8806Ibolya-Kozi ISIDOR, Alfred, Helja Birkicht, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8807Sunjoy's SHADOW OF VICTORY, Virpi Sarparanta, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8808CARMILHAN for Your Eyes, Marjut, Tarja Löfgvist, Finlandia
8809Sunjoy's GLENLOSSIE LASS, Virpi Sarparanta, Finlandiab. dobra/very good, lok. 2
8810ICE LOLLY vom Parkwald, Vladka Zvonickova, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
8811ISA-DORA vom Parkwald, Blanka Prausová, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8812GLORIA vom Parkwald, Blanka Prausová, Czechyb. dobra/very good, lok. 2
8813Torbrae STARRY EYED AND DIZZY, M.R. France, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8814BLANCH Cernooky Princ, Ivana Lachmanova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
8815CABALLE Cernooky Princ, Eva Klugova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8816NETTLE z Roxburku Sun, Zoja Shejbalova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8817BEAUTY vom Parkwald, Alfred, Helja Birkicht, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8818Cloverwood BORDER BELLE, J. Tinsley, Wielka Brytania
8819GALBARAS GLAMOUR of Elf, Tarja Löfgvist, Finlandia

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

8820EDITH Terri Arctica, Ivana Lachmanova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


English Toy Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

8821Abilene Park BLACK JACK, Evita Wulff, Niemcyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

8822Twinstripe BIRD OF A POPULAR SONG, Ann-Christin Peupion, Francjab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

8823Rainsong's USUAL SUSPECT BURMACK, . Acton J, Roberts D, Burrows J, USAdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

8824Saint Lazar's CORY, . Walker,Burrows,Mackesey,Cerna, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

8825DANCINGQUEEN, Evita Wulff, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

8826Line of Fire`s FORTUNA MARIE, Evita Wulff, Niemcyb. dobra/very good
8827Lskam X-PECTED DINE MITES COCONUT, Kirsti, Eirik Kahrs, Norwegiadobra/good
8828Lskam X-PECTED TEXAS DINE MINE, Kirsti, Eirik Kahrs, Norwegiab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

8829Fwaggles SOME LIKE IT HOT, Kirsti, Eirik Kahrs, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Foksterier Krótkowłosy-Fox Terrier (Smooth)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8830GOOD-BYE Kawalkada, Krystyna Babireckawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8831ARCO v.d. Zwester Ohm, Hans Erich Schneider, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8832BALINT v.d. Schönen Bergen, F.W. Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8833Cosmopolitan BARNY, György Cseszneg, Węgry
8834BŁYSTEK z Piaszczystych Pól, Hanna Rączkowskab. dobra/very good
8835Chizhik-Pyzhik CABALJERO, Maija Lace, Łotwab. dobra/very good
8836Belfox EMPEROR, Judith Korozs-Papp, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
8837Hopewell ENVOY, Boris, Nina Aleksandrov, Ukrainadoskonała/excellent
8838FLIRT Kawalkada, Krzysztof Goszczb. dobra/very good
8839FUKS Reksiówka, Piotr Surowiecb. dobra/very good
8840Del Zarzoso GARDEL, . Nyman M,Palosaari J,Viitanen S, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8841IKAROS Super Pride, Lubomir Chmelar, Czechydoskonała/excellent
8842IMPETUS Czeczuga, Grażyna Jednorowiczb. dobra/very good
8843Agria VINCENT VAN GOGH, Judith Korozs-Papp, Węgrydoskonała/excellent
8844Agria WATERFALL, Łukasz Pawłowskidoskonała/excellent
8845WILD WORLD Agria, Peter Glezgo, Słowacjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8846Belfox DIAMOND, Iveta Novakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
8847Vielfrass KÖNY, . Tuovinen A.,O., Karinen R., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8848RONALDO Honza, Anna Grażyna Hlożekb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8849ARLO v. d. Bismarckquelle, Andrzej Gudalewskidoskonała/excellent
8850BERING od Rytire Malovce, I. Kovaleva, Rosjab. dobra/very good
8851DON JUAN, P. Nadisson, Rosjab. dobra/very good
8852Belfox ELEAZARD, . Detry L., Leon H., Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8853HELLO GOOD BYE Agria, . Schoneberg F.W., Mitnyan G., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8854Vielfrass IVAN GROZNYJ, . Tuovinen O., Peltomaki A., Finlandiadoskonała/excellent
8855JOKER Canis Venator, Hanna Łuczakb. dobra/very good
8856LINKOLN NAVIGATOR, N. Dudko, Białoruśb. dobra/very good
8857Skrim Drim TABACHNY KAPITAN, . Ponomareva E., Timoshkina E., Rosjadoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8858CHARMANT v. Helmeland, Thobias Freiwald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8859COLIN Canis Venator, Marlena Jakubowskadoskonała/excellent, lok. 3
8860ERNEY Steinbach Terry, Bohuslav Papez, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8861LUIGI SAVINI, S. Stebletsova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8862v. Nigeria SALKO, Ryszard Nowickidoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8863BAD REPUTATION Czeczuga, Zbigniew Pietrykadoskonała/excellent
8864Sunrise BLAZE OF GLAMORGAN'S, Esther Bastiani-van't Goor, Holandiadoskonała/excellent
8865DANCER IN THE MOONLIGHT Czeczuga, Paweł Szymańskidoskonała/excellent
8866Egelykke DUSTIN, Grażyna, Lars Peter Skaarup, Daniab. dobra/very good
8867Texforrier EASY DOES IT, . Nyman M., Nummelin S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
8868INDIANFOX'S BATMAN, Amalia, Radu Geana, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 4
8869MORO Złamany Szeląg, Andrzej Gudalewskidoskonała/excellent
8870Indianfox's QUICKSILVER, Grażyna, Lars Peter Skaarup, Daniadoskonała/excellent
8871Sunrise RASCAL FAIR, . Johnson R.B., Hoffman C.T., USAdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
8872Egelykke SIR LANCELOT, Anne Henriksen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
8873Foxi-Maxi STEADY, Eszter Petres, Węgry
8874Skrim Drim TOVARISH BENDER, I.A. Chentsova, Rosjab. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8875Wolfheart HIROYA, Robert Naziębłydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8876Bodils QAJA, . Peltomaki, Jalonen, Kristian, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8877BELINDA v.d. Schönen Bergen, F.W. Schoneberg, Niemcy
8878Chizhik-Pyzhik CARMINA BURAN, Y. Chizhikova, Rosjadoskonała/excellent
8879CLEOPATRA Canis Venator, Marlena Andrzej Jakubowscydoskonała/excellent
8880DELAWARE RIBES NIGRUM, Amalia, Radu Geana, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 4
8881DIVA von der Tiber, Heinz Stoffers, Niemcydoskonała/excellent
8882Belfox EVE, Iveta Novakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
8883IMPRESSION Czeczuga, . Kiełczewska H., Kwaśnicka R.doskonała/excellent
8884IVORY Super Pride, Renáta Schwarzová, Czechydoskonała/excellent
8885Vielfrass NEMO NOLDO MIRE, . Tuovinen, Jalonen, Kanninen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
8886Vot-Tak OBANA, L.V. Ivanova, Ukrainab. dobra/very good
8887XMAS ANGEL Agria, Zsuzsanna Kokai, Węgryb. dobra/very good
8888Agria XMAS PRESENT, Robert Naziębłydoskonała/excellent
8889Woodborne YIAYIA, . Okkola T., Suomus E., Finlandiadoskonała/excellent
8890ZITA v.d. Zwester Ohm, Hans Erich Schneider, Niemcy
8891ZORA v.d. Zwester Ohm, Hans Erich Schneider, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8892CLARA von der Tiber, Heinz Stoffers, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8893COUNTESS od Rytiŕe Malovce, Iveta Novakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
8894Belfox ELITE, Esther Bastiani-van't Goor, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8895GENESISS GAUDEA Kelećsky Poklad, . Sehnalikova S., Drahnik D., Czechyb. dobra/very good
8896KIWI v.d. Lichteneiche, Diana Losel, Niemcyb. dobra/very good
8897Foxi-Maxi OLIVIA, Eszter Petres, Węgryb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8898ALFA Leśne Bezdroża, Anna Łakomab. dobra/very good
8899ANA-BELL Marina Baltica, Janusz Kraczekb. dobra/very good
8900ATHÉNA Game Power, Jiri Krlin, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
8901AWANTURA Goszczpol, Krzysztof Goszcz
8902BAGATELA Goszczpol, Piotr Kałużnyb. dobra/very good
8903DIANA z Gostyńskiej Doliny, Ewa Goryniab. dobra/very good
8904Agria FLAMINGO, Janos Mitnyan, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8905HAPPY DOLL Kawalkada, Krystyna Babirecka
8906Hurikan Slovakia JASSIKA, Krzysztof Wiński
8907Vielfrass LA LUNA, Anne, Olavi Tuovinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
8908VANESSA Canis Venator, Leszek Glazerb. dobra/very good
8909ZA MOMENCIK Ex Sentia, Mirosława Szczap-Walterb. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8910ALASKA od Rytiré Malovce, Martin Pospichal, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8911HAPPY BABY KAWALKADA, . Dudkina L., Baranova S., Rosjab. dobra/very good
8912MOXIE, I. Kovaleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
8913PRETY ze Śilfova Dolu, Marzena, Piotr Błońscydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

8914Vielfrass ANASTASIA, . Tuovinen A.,O., Karinen R., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
8915Agria FLIRTY GIRTY, Zsuzsanna Kokai, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8916MAXI vom Roßgraben, Ran Engelhardt, Niemcydoskonała/excellent
8917Texforrier MISS SHILLELAGH, Ross Delmar, Irlandiadoskonała/excellent, lok. 3
8918Optimo ON A SUNRISE HIGH, Sommi-Picenardi A. Braithwaite-Campbell J,, Włochydoskonała/excellent
8919Bodilis SANNA SAVANNA, Raija Grönlund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
8920VERGY Canis Venator, . Figiel K., Rosiewicz W.b. dobra/very good
8921Woodborne VIVA LAS VEGAS, . Okkola T., Suomus E., Finlandiadoskonała/excellent


Foksterier Szorstkowłosy-Fox Terrier (Wire)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8922TYMEK Hau Hau Klub, Elżbieta Podsiadłowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8923AZAZEL Wire Asterisk, N. V. Semikop, Ukrainab. dobra/very good
8924Danfox CASANOVA, Susanne, Niels Roddik, Daniab. dobra/very good
8925DYLU-DYLU z Psiej Parafii, Magdalena Świętońb. dobra/very good
8926EXCALIBUR van Foliny Home, S. Ukraintseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
8927Skerli KING ARTUR, O.V. Abaulina, Rosjab. dobra/very good
8928QUO VADIS Agria, . Pawłowski Ł., Hartman A.b. dobra/very good
8929TAKKO v.d. Schönen Bergen, F.W. Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8930TOHIK Star Franke, Lidmila Rouskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
8931Agria TOM CRUISE, Judith Korozs-Papp, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8932Malham's TRENDSETTER, . Bekebrede,Scholten,Nash, Holandiab. dobra/very good
8933WALU v.d. Schönen Bergen, F.W. Schoneberg, Niemcyb. dobra/very good
8934WILSON v.d. Schönen Bergen, Helge, Marianne Nielsen, Daniab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8935AROMATNY VKUS VANILI, T. N. Lavruhina, Ukrainab. dobra/very good
8936BARON v.d. Sparrenburg, F.W. Schoneberg, Niemcyb. dobra/very good
8937Saredon DANCE WITH THE DEVIL, . Ukraintseva S., Grigoriev S., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
8938HARDY HRYNIO z Kordegardy, Danuta Hryniewiczdoskonała/excellent, lok. 4
8939QUADRO v.d. Schönen Bergen, F.W. Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8940STAINLESS STEEL, Marco Calonaci, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8941Cacopoulos GANDALF EL BLANCO, Julio Garcia Ibanez, Hiszpania
8942LEON v.d. Schönen Bergen, F.W. Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8943LINUS of Sommer Hill, Józef Łuczakdobra/good
8944MERLIN v.d. Schönen Bergen, F.W. Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
8945Chelines MY WAY, Alberto Velasco, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8946PODAROK DLJA DRUGA, S. Kot, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
8947Malham's SALVESTRO, B.K. Bekebrode, Holandia
8948TIM z Rataj, . Milczarek K., Stroleny J.
8949ZENEK Gracjus, Monika Łukowiakb. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8950KIPPER Star Franke, Patrik Panyrek, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8951PUMA vom Eulengeschrei, Gabriele Mixdorf, Niemcy
8952Als Bar VELIKOLEPNY GOSHA, O. Miklashevich, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8953Rus Foks AKRON, I.G. Valenkov, Rosja
8954DAK v. Jünglingshof, Helmut Jüngling, Niemcyb. dobra/very good
8955FLASH vom Gronauer Tal, Dagmar Schmitt, Niemcyb. dobra/very good
8956GRAF GRIGORIY, E.P. Lobanova, Rosjab. dobra/very good
8957JIMMY v.d. Schönen Bergen, Arthur Weidner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8958KENY z Kuliaru, . Schoneberg F.W., Kubala J., Niemcy
8959KEVIN v.d. Schönen Bergen, Helge, Marianne Nielsen, Daniab. dobra/very good
8960Santeric's LAGNIAPPE OF KATHRICH, . Deelay D., Hellman R., Włochydoskonała/excellent, lok. 4
8961Tornado Slovakia LIDO, Katarzyna Zielińskab. dobra/very good
8962Wireproof MAGIC CARPET RIDE, H.J., P. van Zuthem, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
8963Cassarnon MAXIMUS, F.W. Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8964STUNNING LUXE BABI BARSILONA, N.V. Stafeeva, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8965DZIEWKA z Psiej Parafii, Magdalena Świętońb. dobra/very good
8966FINJA de la Rosa, Manueala Weiss, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
8967Skerli KATARINA AT AS-VEF, V. Tsygankova, Rosjab. dobra/very good
8968NANON v. Sachsen, F.W. Schoneberg, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8969Skerli QUEEN VICTORY, S. Grigoriev, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
8970SANDI v. Jünglingshof, Erika Hendrich, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
8971VIOLA v.d. Schönen Bergen, Jaroslav Kubala, Słowacjab. dobra/very good
8972WENUS DE MILO Gwadiana, Łukasz Pawłowskib. dobra/very good
8973Beit Martavik YAMAYSKAYA TEQUILA, T. Makhaeva, Rosjab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8974BIENE v. d. Sparrenburg, Stanisław Mrozek, Niemcyb. dobra/very good
8975Mercury Fox ERLA, Janos Mitnyan, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
8976EVRIDIKA, O. Savina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
8977Konkurendi GOLDEN CROWN, Marju Ojaste, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
8978SAHRA v. Jünglingshof, U. Tiedemann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8979DZHUDI FOSTER, L. Bartinova, Rosja
8980GABRIELLA MAJESTUEUX LIS DOGHEAVEN, Jelena Truhacova, Łotwab. dobra/very good
8981Goldfighter's GRAZIELLA, . Lehtonen V., Palosaari J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
8982KISS Star Framke, Frantisek Polehna, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
8983PUGOVKA PERLAMUTROVAYA, L. Belova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
8984SAMBA od Rytire Malovce, Lechosław Farab. dobra/very good
8985SLYVA Krokodilo Dantys, R. Zavadskas, Litwab. dobra/very good, lok. 4
8986Kattyline Stunning TSARITSA AAENA, N.V. Stafeeva, Rosjab. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8987As-Vef SKERLU RU, S. Ukraintseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8988CZAJKA v. d. Schönen Bergen, Stanisław Mrozek, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
8989Skerli ELIZAVETA VTORAIA, S. Ukraintseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
8990GIOLIDE RICOMINCIODAASHGROVE, A. Plotnikova, Rosjab. dobra/very good
8991Chelines LA REMUNDIALESKA, Alberto Velasco, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
8992Beit Martavik NIKO TINKA, T. Makhaeva, Rosjab. dobra/very good
8993RYFKA z Czerwonego Widzewa, Adam Kaczmaszb. dobra/very good
8994Travella SMART DESIGN, . Calonaci, Fei, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
8995ZESSIE v.d. Bismarckquelle, Manueala Weiss, Niemcyb. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Walter Jungblut

8996OLBA v.d. Bismarckquelle, Łukasz Pawłowski
8997Wolfheart SPANISH NIGHTS, V. Mylova, Rosja


Irish Glen of Imaal Terrier


Psy - Dogs


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Moa Persson

8998CARIS Zaleny Ostrov, Jitka Śafránková, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
8999LADY GREY ARAGON, Piotr Kuźnikb. dobra/very good, lok. 2
9000Gleann PITO, Mikko Ano, Finlandia
9001Miimoksen POHJAN KRUUNU, Susanna, Esko Suban, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9002Taramont IUBDAN, . Hietala S., Toivonen J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9003Miimoksen OPHIUCHUS, Anne Kaskela, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9004PERFECT LION HEART of South Wind Kalyani, Richard, Anne-Marie Calloch, Francjadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9005GLEAN KNOW-HOW, Hautamaki Kadri, Finlandiab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9006UACTARAN TARAMONT of Megh-Morran, . Silvius S., Toivonen J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9007LIMERICK, Katarina Anhava, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9008Gleann RABARBER DRÖM, Ann-Mari Assinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9009ULKENA of South Wind Kalyani, Piotr Kuźnikb. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9010Rosears ABLOOMING BUD, Anne Kaskela, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
9011Donvaleset BONNIE COLLEEN, Annica Bladh, szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9012Miimoksen KAFFALJIDHMA, Anne Parjanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9013Miimoksen PHAKT, . Salo R., Lehtonen I., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB


Irish Soft Coated Wheaten Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9014Villa Rosas RHODRY, Kickie, Chris Norrby, Szwecjawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9015Universal Pictures FEEL GOOD, . Zhukova T., Galustjan L., Rosja
9016JAŚKO KIEPURA z Ben Nevis, Renata i Katarzyna Stańczakwyb. obiecujący/very promising
9017JESTEM PASKAL z Ben Nevis, Renata i Katarzyna Stańczakdyskwalifikująca/disqualified
9018Wheaten Island's LORD HUMPHREY, . Berg-Karitunen M., Flink P., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9019Fibrac's THEODOR, Inger Forsberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9020CÁEMGEN SPRINGTIME Von der Schönen Lausitz, . Fechner K., Canzler A., Niemcyb. dobra/very good, lok. 3
9021GERAGOLD SO MAGICAL Mil Mear, . Paivinen K., Bergbom K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9022Misterija Remo ROCK`N`ROLL, T. Chernyatina, Rosjab. dobra/very good
9023Seamrog ROSE OF SWEDEN, Christina, Thomas Uneholt, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9024VEYGRANT BUY BON FAIR, O. Kamneva, Rosjab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9025Modny Style AVANGARD, Daniela Curati, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
9026BRIAN O'KELLY von der Schönen Lausitz, Karola, Sabine Fechner, Niemcyb. dobra/very good
9027CHAMPION CHARLONN Kni-York, Ryszard Wilkockib. dobra/very good
9028CHESS Wheatstone, Karin Bergbom, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
9029Wizards of Joy DOUBLECHOC, Inger Forsberg, Szwecjadoskonała/excellent
9030Cameron EASTERLING, Erik Lindfors, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9031INDIANN JONES Kni-York, Juraj Fabry, Słowacja
9032Honeyrags ISLAND DUKE OF VILLA ROSA, Kickie, Chris Norrby, Szwecjadoskonała/excellent
9033Windisle LATOUR, Seija Holopainen, Finlandiadoskonała/excellent
9034Villa Rosas LOCHLAINN, S. Demchenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
9035Tvantengen PERSIFAL REMO, N. Rulnova, Rosjab. dobra/very good
9036Kaler TOY-BOY OF VILLA ROSA, Kerstin Ingner, Szwecjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9037ARMANDO MARIO della Quattrocento, Petra Subertova, Czechyb. dobra/very good
9038Zolotoye Rossy ARTMANI EXCLUSIVE, N. Sidorchuk, Rosjadoskonała/excellent
9039Wheatstone BOGART, . Bergbom K., Ranta R., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9040Villa Rosas FARIDD, Marcin Nowakowskib. dobra/very good
9041Keridown GAEL FORCE, Christina, Thomas Uneholt, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9042Windisle INYCON, Boel Rosenlund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9043Dogside's LIKE AN IRISH DREAM, Petr, Leona Barthel, Niemcydoskonała/excellent
9044NUGAT Awangarda Pszeniczna, Jacek Jasińskib. dobra/very good
9045Misterija Remo TALISMAN, V. Soldatova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9046BALTAZAR KING Wheaten Darling, Jitka, Pavel Kolackovi, Czechyb. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9047GRACE Ellora, Alexandra Horinkova, Czechyobiecujący/promising, lok. 1
9048KISS ME KEISSY Kni-York, Petra Śubertová, Czechyobiecujący/promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9049Hellevillan AAMU, Satu-Maria Weckman, Finlandia
9050Bju Marshi AIRISH SHIK FOR SHOW, N. Rulnova, Rosjab. dobra/very good
9051House of Softy BALLY, Urlika Rudolph, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
9052Venita's BREACNAIT, Seija Holopainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
9053Mechta Poeta CHAROVNITSA, E. Filonenko, Rosjadoskonała/excellent
9054JAŚMIN z Ben Nevis, Magdalena Nowakb. dobra/very good
9055JELA SENIA z Ben Nevis, Stańczak K.R., Polewczyk A.b. dobra/very good
9056JOKO ONO ŚLICZNA z Ben Nevis, Renata i Katarzyna Stańczakb. dobra/very good
9057KEEP COOL BONAQUAREL ot Universal Pictures, . Zhukova T., Chernyshova S., Rosjadoskonała/excellent
9058Zolotye Rossy NICHNYA SLADKA YAGODKA, N. Pronina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9059Misterija Remo REALITY SHOW, Ungurs Reinis, Łotwadoskonała/excellent
9060Fibrac's THALE'IA, Inger Forsberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9061TRIXIE Wheaten v. Wolfshorts, Vera Suhr, Niemcydoskonała/excellent
9062Zolotye Rossy VOLSHEBNAYA ZHEMCHUZHINA, N. Chapaeva, Rosja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9063ALISMA OCHEY Wcheaten Lulaby, Zdenka Kostelecka, Czechyb. dobra/very good, lok. 4
9064Kinterra BINNE BEDELIA, Ludmila Tsykalova, Rosja
9065Seamrog OOH LA LA, . Sergeeva E.N., Kirienkova I.A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9066VANITYFIRE Val dei Foglia, Sergio Scagnetti, Włochyb. dobra/very good, lok. 3
9067VIOLET BORN FAIR Sotsvetie, S. Tsvetkova, Rosjab. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9068AGNES ANN Parsippany, Evzen Pohner, Czechydyskwalifikująca/disqualified
9069House of Softy ALINA, Urlika Rudolph, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
9070Zolotye Rossy BEAUTY LIGHT, Jacek Jasińskib. dobra/very good
9071BONFAIR Bonaquarel, T. Zhukova, Rosja
9072Antikens CAJSA, Kristina Jimvid, Szwecjadoskonała/excellent
9073Ellaiz FILITSIYA, O. Burtseva, Rosjadoskonała/excellent
9074Wheaten Rebel's FUNNY SUN, E. Sisolyatina, Rosja
9075INESS INUSCHKA Kni-York, Marcin Głowackidoskonała/excellent
9076JIVARA, Nicola Mille, Włochydoskonała/excellent
9077Villa Rosas KALEIGH, Kerstin Ingner, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9078KINTERRA Wheatengale, E. Karyakina, Rosjab. dobra/very good
9079Wheatstone LAUREN, . Bergbom K., Ranta R., Finlandiab. dobra/very good
9080Villa Rosa LAVENA, Christina Blomberg, Szwecjadoskonała/excellent
9081Villa Rosa MERODDA, Sybille Bloser, Niemcyb. dobra/very good
9082Extra's POMPERIPOSSA, Helene Hulthen, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9083Soft Gould's SWEET GEISHA GIRL, Ingela Zidohli, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9084BARBARA BUSCH Kni-York, Petra Śubertová, Czechydoskonała/excellent
9085Wheaton Rebel's EVOLUTION, T. Zhukova, Rosjab. dobra/very good
9086EYWY ELISHA Lalibela, Evzen Pohner, Czechyb. dobra/very good
9087Wheatstone HELLE, Satu-Maria Weckman, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
9088HENRIKE v. Diekhof, Petra, Andrea Richter, Niemcy
9089HERMIONE Villa Rosa, Karola Fechner, Niemcydoskonała/excellent
9090ISABEAU Legaly Blond, Daniela Curati, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
9091Chemni Datvi I`M LOVELY, N. Chapaeva, Rosjadoskonała/excellent
9092Villa Rosas JILL NA LAUSITZ, Kickie, Chris Norrby, Szwecjadoskonała/excellent
9093Wheatstone JOANNA, Renata i Katarzyna Stańczakb. dobra/very good
9094MECHTA POETA KRIM COUT, E. Tarutina, Rosja
9095Mechta Poeta OCHEY OCHAROVANIE, Zdenka Kostelecka, Czechyb. dobra/very good
9096Gaeltacht ORGA BANBHA, Seija Holopainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
9097Seamrog SHE'S GOT THE LOOK, Christina, Thomas Uneholt, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

9098ANTOANETT QUEEN Wheaten Darling, Petra Subertova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1


Jack Russell Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9099Touchstar HERMES, Fabio Sinigaglia, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
9100JOPEK Półdiable, Cezary Karolewiczobiecujący/promising
9101Dorte-Martina TOY BOY, . Dorte M., Martini H., Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
9102ULAN Łączańska, Małgorzata Tymańskaobiecujący/promising
9103UŁAN Łączyńska, Ludomiera Kotarskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
9104Łączańska URSUS, Krzysztof Wasikwyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9105Roverrandom BLACKJACK EIGHT, . Vilppo L.M., Sorvali N., Finlandiab. dobra/very good
9106Bluebonnets CAPE NELSON, Ewa Saxentorp, Szwecjadoskonała/excellent
9107Leonhards CASANOVA, M. Grunewald, Niemcy
9108CELTIC CURRY z Jerene, Korneliusz Moczkob. dobra/very good
9109Princessin Coni COLIN, Ewa Jordanb. dobra/very good
9110Dorte-Martina DADDY DING DONG, . Dorte M., Martini H., Daniadoskonała/excellent, lok. 3
9111Banda Russell'a DONN, Grażyna Klucznikb. dobra/very good
9112EVERY TIME I LIFE FOR RENT Touch Star, . Neman A.,Jovanvic O.,Scorza F., Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 2
9113Tsarodej JACK LAREN, Riitta Ajanto, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
9114MYSTERIO Lantaka, Luigi Fioriui, Włochy
9115NEVER RUSSEL von der Border-Meute, . Bauer J., Unger M., Niemcydoskonała/excellent
9116Kinapak NOO ULURU, . Kastari H., Espo K., Finlandia
9117Lantaka PAGANINI, Daniele Garavoglia, Włochydoskonała/excellent
9118Saltisgardens ROCKET MAN, Ingrid Saltzman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9119Gran Lasco SANTALITTLEHELPER, . Gran Lasco, Włochydoskonała/excellent
9120Saltisgardens SPACE ODDITY, Elisabeth Stromberg, Szwecjadoskonała/excellent
9121Lantaka TOLOMEO, . Galleri, Włochyb. dobra/very good
9122U'QUDZO Magor, Tomasz Gacab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9123AL CAPONE of Mayo Land, Chantal Leclercq, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9124ALI ABABOUA Mayo Land, Grażyna Jadwiszczakdoskonała/excellent, lok. 3
9125MOVIE STAR Gang-Staff (FCI), Marek Maryniakdoskonała/excellent, lok. 2
9126Beaconway PROCYOCON, Katri Espo, Finlandiadoskonała/excellent
9127SALTO, Ingrid Saltzman, Szwecja
9128SAPI-HAZI LEX Jack, Miroslav Śuta, Czechyb. dobra/very good
9129ZIOMAL Magor, Lidia Klimkiewiczdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9130Bushwack's AUSSIE BOY TO SALTIS, Cerite, Henrik Lindberg, Szwecjadoskonała/excellent
9131Sunfair BOY IN BLACK, . Mikalsen A., Saltzman I., Szwecjadoskonała/excellent
9132CHOCHO CARPACCIO of Cathy's Cottage, A.C.A.M. Van Hoogstraten, Holandiadoskonała/excellent
9133CUDNY CZORCIK Magor, Marcin Wicharyb. dobra/very good
9134CZARUJĄCY CIAPEK Magor, Marta Frycdoskonała/excellent
9135Susan's Pride DARJEELING, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9136DYNAMIC DYLAN of Jack's Paradise, Henryk Dreszerdoskonała/excellent
9137HAPPY HAMISH Of Jack's Paradise, M.C.M. Bastiaansen, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
9138Mallorn's JACK DUNDEE, Riitta Ajanto, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
9139RIMMEL Zona Buls, Renata Sakwa
9140Ell-Ell' SON OF SPARTACUS, . Lovdahl L., Ekbom R., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9141MAJESTIC MATISS of Jack's Paradise, Gabor Bacso, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9142Miimoksen ALNITAKES, . Parjanen A., Heikkila S., Finlandiadoskonała/excellent
9143CEUB The Duth Jacks, Leon Theunissen-Dijcks, Belgia
9144Leonhard`s CHARLY BROWN, Władysław Malcharekdoskonała/excellent, lok. 3
9145Suzan's Pride CRICKET, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent
9146Ell-Ell's FIRST EDITION, Anna Jóźwiak-Drożdżdoskonała/excellent
9147FOR PLEASURE of the Hunters Pride, Anna Pyziakdoskonała/excellent
9148Dorte-Martina HOMER, Martina Dorte, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
9149INDIANA-JONES de Barba-Negra, . Kallio S., Vilppo L.M., Finlandiadoskonała/excellent
9150Myrmidon JACK MYKODOS, Christof, Tina Schranz, Niemcy
9151Inverbrae JOHN OF GAUNT, . Bauer J., Saltzman I., Niemcydoskonała/excellent
9152JOKER Półdiable, Grażyna Klucznikdoskonała/excellent
9153Caballus PONTIUS PILATUS, Tina Illukka, Finlandiadoskonała/excellent
9154Kanix SPEED WAGON, Nikolai, Ulf Brathen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9155Lantaka TIGERJACK, . Galleri, Włochydoskonała/excellent
9156TOOHEYS GOLD Baylock, . Mikalsen A., Saltzman I., Szwecjadoskonała/excellent
9157ULTRA PRIDE TOUCH of Mayo Land, . Massolo, Scorza, Włochydoskonała/excellent
9158UN SACRE MEC of Mayo Land, Gerard Bernier, Francjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9159Myrmidon JACK DANZEY, Helena Kastari, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9160BECKY Polanecke Svahy, Michaela Pituchova, Czechywyb. obiecujący/very promising
9161BIANKA Jak Rani, . Sułek O.R., Starzec A.obiecujący/promising
9162CHARISMATIC FEIVEL Fairywoods, Marek Maryniakobiecujący/promising
9163CHIQUITA Balao, Barbara Nowakwyb. obiecujący/very promising
9164Touchstar HOMEDESIGN, Cathy Veyssiere, Francjawyb. obiecujący/very promising
9165MYCKA Półdiable, Jan Janowiakwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
9166SHAMELESS SHEEBA of Jack's Paradise, A.C.A.M. Van Hoogstraten, Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
9167Dorte-Martina TALLY-HO, Katri Espo, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
9168Lantaka XJOAN, Fabio Sinigaglia, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9169Jump 'N' Roll ARMILDE, . Suits R., Mandel T., Estoniab. dobra/very good
9170ABSOLUTE AIDA of Mayo Land, Birgit Sundby, Daniab. dobra/very good
9171ABSOLUTE ASTRID of Mayo Land, Miroslava Demova, Słowacjab. dobra/very good
9172ADELAIDE of Mayo Land, Chantal Leclercq, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
9173AGILE AFRODITE of Jack's Paradise, Giorgia Quario Rondo, Włochyb. dobra/very good
9174Kanix CHEERLEADER, . Brathen U., Wede L., Daniadoskonała/excellent
9175Yhenjyty FAINA VIEZLEVY, Susanna Kallio, Finlandiadoskonała/excellent
9176FANTASI, Marca Pasquale, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9177FAWORYTKA-FULDA Thidalium, Agnieszka Stefaniakdoskonała/excellent
9178KISS ME DARLING Paradise of Wind, . Bauer J., Unger M., Niemcydoskonała/excellent
9179LOLITA de Vale do Criz, Maria Helena Simoes, Portugaliab. dobra/very good
9180Lantaka MIZAR, . Galleri, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
9181Kinapak NOO PINNAROO, . Kastari H., Wuorimaa M., Finlandiadobra/good
9182Saltisgardens PRETTY SPIFFY, Ingrid Saltzman, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
9183ULA'LA Magor, Marta Frycb. dobra/very good
9184Dorte-Martina YUMMI YUMMI, Martina Dorte, Daniadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9185ANTA Maya Russell, Zuzana Bezáková, Słowacja
9186BAMBI BETHY of Cathy`s Cottage, Kaja Kamińskadoskonała/excellent
9187Lantaka DESIR DE NOEL, Sara Bergamaschi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
9188Yhenjyty ELOINE ELENA, Nina Turkevich, Białoruśdoskonała/excellent
9189IRISH Obornicki Nornik, Iwona, Ryszard Fidordoskonała/excellent
9190LITTLE STAR F'LIFE of Sweet Surprise, . Bauer J., Unger M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9191NOBEL NOËLLA of Jack's Paradise, M.C.M. Bastiaansen, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
9192Saltisgarden TAMARA, . Veyssiere C., Dauger J.P., Francjadoskonała/excellent
9193URI Paka Wilkołaka, Dorota Sapaładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9194ABRACADABRA Balao, Barbara Nowakb. dobra/very good
9195Yhenjyty BAMBELO BASSA, Laura-Marja Vilppo, Finlandiadoskonała/excellent
9196Jumping-Jack BIFOLA, Bendetta Zaccherini, Włochyb. dobra/very good
9197BOEMIAN RAPSODY Massolo-Scorza, Irena Nevraklova, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9198CALIFORNIA DREAM Bohemia Platina, Dana Svabova, Czechydoskonała/excellent
9199CHESSY z Valerianu Tami, Michaela Pituchova, Czechyb. dobra/very good
9200Yhenjyty DUUHUKULLOINE, Marcin Cisłodoskonała/excellent, lok. 2
9201Bushwack's JACK GOGO, Hege Merete Enget, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
9202LIGHTNING LILITH of Jack's Paradise, M.C.M. Bastiaansen, Holandiadoskonała/excellent
9203MY DEAR VICTORIA, Luchino Luchini, Włochydoskonała/excellent
9204Bushwack's MYRMIDONS MAGIC, Cerite, Henrik Lindberg, Szwecjadoskonała/excellent
9205NUKA Drapichrust, I.A. Ivanova-Zorina, Białoruśb. dobra/very good
9206SAARTJE of Cathy's Cottage, A.C.A.M. Van Hoogstraten, Holandiadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9207ACTRACTIVE, Maroni Massolo, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9208Miimoksen ALCORES, Katri Espo, Finlandiadoskonała/excellent
9209Yhenjyty ANGELICA, Susanna Kallio, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
9210Karrell AUSTRALIAN JOY, . Galleri, Włochydoskonała/excellent
9211DAMIEKKE The Dutch Jacks, Leon Theunissen-Dijcks, Belgia
9212Blazeway EASTER GIFT, Jan, Marie-Louise Ericsson, Szwecja
9213Myrmidon JACK KASTA, . Kastari H., Myyry J.M., Finlandiadoskonała/excellent
9214JOTA W JOTĘ Półdiable, Kazimierz, Dorota Trenkadoskonała/excellent
9215LILLI, . Sinikorpi E., Lind M., Finlandiadoskonała/excellent
9216LITTLE DARLING of Sweet Surprise, . Bauer J., Unger M., Niemcydoskonała/excellent
9217Rosetta RED SOLARA, Christof, Tina Schranz, Niemcy
9218TOTAL LOOK of Mayo Land, Chantal Leclercq, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
9219VAYA of Mayo Land, Chantal Leclercq, Francjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Jaworski

9220Mahkoolma JACK LIBBY, Helena Kastari, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1


Kerry Blue Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9221URAN CELTIC Gokaiba, Andrzej Siedlaczekwyb. obiecujący/very promising
9222URSUS CELTIC Gokaiba, Arkadiusz Balasobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9223ADMIRAL Bluevic, Tereza, Viktorie Smrhova, Czechyb. dobra/very good
9224Dutch Brand's AONGHUS ACE, Yolanthe Buurman, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9225Kordes EXITING TREND, Birthe, Herman Bedsted, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
9226Dinnyesvarosi HAPPY-HEART, Katalin Tajtine Burovincz, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
9227Edrus WILD COLONIAL BOY, Eva, Charlie Lejdbrandt, Szwecja
9228Nash Avgust ZHETEM, . Levite K.E., Kolosova L.A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9229BHELLIOM BELMONDO Ontário, Żaneta Sivkova, Czechyb. dobra/very good
9230LAMBIEL iz Goluboi Legendy, Marina Belyavtseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9231Occis ROCK AROUND THE CLOCK, Britta, Sofia Dafgard, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9232Dandy Black & Blue ROKOKO, Andjela Ban, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
20860BHELLIOM BANDERAS Ontario, Magdalena Świętońb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9233BART z Krepelnika, Barbora Vankova, Czechydoskonała/excellent
9234Edbrios BLUE IVANHOE, . Roundtovi, O'Brien, Poulova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9235Nash Avgust BRANDO, . Kapotin P.S., Kolosova L.A., Rosjab. dobra/very good
9236DIRTY DANCER Arcavisa, Sanja Pavlakovic, Chorwacjadoskonała/excellent
9237Dinnyesvarosi DURACELL, Katalin Tajtine Burovincz, Węgry
9238ELON Nevskiy Asterion, . Dębicka-Adamiec M., Dębicka A.b. dobra/very good
9239Dinnyesvarosi FRED FLINSTON, Katalin Tajtine Burovincz, Węgryb. dobra/very good
9240IMPRESSIVE iz Goluboi Legendy, . Sellito C., Rundtova D.J., Niemcy
9241Edbrios JAZZMAN, J. Chernova, Rosjab. dobra/very good
9242Bjorkezund JET SET, J. Smirnova, Rosja
9243Kamaghan KING OF THE CASTLE, . Ivarsson C., Hellholm P., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9244LINK TO SHYLOCH iz Golubi Legendy, Helge Kvivesen, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
9245Aikheneck MONTANARO IL GRANDE VINCITORE, T. Drevalev, Rosja
9246Ail Keizi Hevitt ONUFRIY, M. Permyakov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
9247VEHEMENTE de Chapeau Terrier, Pedro Antonio Quesada Diaz, Hiszpania
9248Absoljut Triumf WALS OF VIENNA, I.V. Gorskina, Ukrainab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9249AILILL BEST Derrymore, Daniela Borzova, Słowacjab. dobra/very good
9250Balboa AMBASSADOR, . Tasselli R., Scarbi O., Włochydoskonała/excellent, lok. 4
9251Hurrycan's ATTRACTION, Märit, Thomas Dömstedt, Szwecjab. dobra/very good
9252AVALANCHE EIRE-KERRY NASH KNOW-HOW, Svetlana Obodzinskaya, Ukraina
9253Dinnyesvarossi BAD-BOY, Katalin Tajtine Burovincz, Węgrydoskonała/excellent
9254Symphonie's BE MY VALENTINE, Charlotta Mellin, Szwecjadoskonała/excellent
9255Melbee's BOUND FOR GLORY, Bernice M. Kusch, USAdoskonała/excellent
9256CEDRIC Luinil, Jaroslav Morgenstern, Czechyb. dobra/very good
9257CELTIC SPIRIT'S BREAK OUT, M.C.J. Heemels-Engelen, Holandiadoskonała/excellent
9258DACKAR BOY Vaksam, Andrzej Kicińskib. dobra/very good
9259Bhelliom EL NINO, Zuzana Ciganikova, Słowacjab. dobra/very good
9260GIO GRANO Kerrydom Court, Maria Sołtandoskonała/excellent
9261JAGUDIN LANCASTER iz Goluboi Legendy, Jeannette Hehl, Szwajcariadoskonała/excellent
9262KING KIRBY v.`h. Tweestromeland, J.H.M. Koenders, Holandiab. dobra/very good
9263Edbrios NED KELLY, Eva, Charlie Lejdbrandt, Szwecja
9264Nash Avgust RARITET, L.A. Kolosova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9265REGTIME Happy World, V.V. Nikitina, Ukrainadoskonała/excellent
9266SHEENY des Diablotins de L'ozon, . Godard C., Calloch C., Francjab. dobra/very good
9267Torum's SMOKEY CHISHOLM, Elena Pakhomova, Rosja
9268Volzhskiy Arkos TAMERLAN, Julia Khrustaleva, Rosjab. dobra/very good
9269Absoljut Triumf WELL BUILT DANCER, G.V. Kirilyuk, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9270Blu Joi WILIAMS, S. Romanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9271WISE HEART GELLMARI KIY, M.Yu. Volovina, Ukraina
9272Penny's XAVER, . Pfenning, Weiss, Braun, Niemcy

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9273Volzhskiy Arkos KVENTIN TARANTINO, M. Orlova, Rosjab. dobra/very good
9274LARRY z Piwolandu, Andrzej Kicińskib. dobra/very good
20866Bhelliom AGE OF MIRACLES, Magdalena Świętońb. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9275UPI CELTIC Gokaiba, Katarzyna Białęckawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9276Beclau BLU FIRES, Beata, Claudio Zanovello, Włochyb. dobra/very good
9277Kordes DEEP BLUE SOMETHING, Birthe, Herman Bedsted, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
9278GABI-GEIRA LADY Vaksam, Aleksandra Paszczukdoskonała/excellent
9279Blu Joi GLAMORUS GIRLIE, S. Romanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9280Dinnyesvarosi HARMONY, Katalin Tajtine Burovincz, Węgrydoskonała/excellent
9281Volzhskiy Arkos HRANITELNICA TAIN, Yu. Medvedeva, Rosjadoskonała/excellent
9282Absoljut Triumf JE VU ZEM GUISANS, Yu. Ruhlinskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9283LAPSAN SOUCHONG Lingus, Susann Wiman-Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent
9284MOYA MECHTA VOLZHSKIY ARKOS iz Goluboy Legendy, O. Lyamina, Rosjab. dobra/very good
9285SAXANA Braudag, Joanna Świderska
9286SHAKIRA Braudag, Manzele Rundtovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9287Bhelliom CHANEL COCO STYLE, J.H.M. Koenders, Holandiab. dobra/very good
9288Shyloch FLOWER POWER, Martina Dahl Aspevik, Norwegia
9289Nash Avgust GLORIA DEI, . Kolosova L.A., Karetnikova L.V, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
9290Kerrydom Court HADIYA, Maria Sołtandoskonała/excellent, lok. 2
9291Typical Irish HOT ITEM, A.L. Bathoorn-de Weerd, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
9292KESSINERO JINGLE FOR ATRSHELL, T.M. Malinina, Rosjab. dobra/very good
9293Bjorkezund ZARISHA, E.V. Klitsunova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9294Blu Joi AIRISH KOKETT, . Vorobiova L.A., Romanova S.V., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9295Honour Bright AUTUM LEAVES, Peter Hermansen, Daniab. dobra/very good
9296BLUE QUEEN z Rodu Baby Jagi, Jolanta Drozdb. dobra/very good
9297Edbrios BOHEMIAN RHAPSODY, . Borecka I., Sifaldova M., Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9298CIARRAI Blue Ivanhoe, Tereza, Viktorie Smrhova, Czechydoskonała/excellent
9299Dinnyesvarosi CUKORFALAT, Katalin Tajtine Burovincz, Węgrydoskonała/excellent
9300DEUOTE SHON SHAGY, Svetlana Obodzinskaya, Ukraina
9301DIXY ACE von Daelenbroek, Maja Dębicka-Adamiecb. dobra/very good
9302GALAKTIKA Kerry Land, Evgeniy Danko, Ukrainadoskonała/excellent
9303Wild Hooligan GALAXY, G. Panferova, Litwadoskonała/excellent
9304Bjorkezund INANA, . Lavrenko V., Borisov M., Rosjadoskonała/excellent
9305JARA Melynas Rukas, Neli Kovzan, Litwab. dobra/very good
9306Volzhskiy Arkos LASTY DELFINA, N.V. Pavlycheva, Rosjab. dobra/very good
9307Sharnan Kerri'k LUIZA LIKA LETICIA, N. Grushina, Rosjadoskonała/excellent
9308Balboa PANDEMONIUM, . Tasselli R., Cosmello, wlochydoskonała/excellent, lok. 2
9309PRINCESS Braudag, . Sellito C., Rundtova D.J., Niemcy
9310Avalanche Eire-Kerry U-ONCE AGAIN, V. Shashkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
9311URANIA the Claddagh Ring, Elie Chupin, Francjadoskonała/excellent
9312Absoljut Triumf YUDITH, O. Malyar, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9313AIRISHKRIM AKVAMARIN JEIMO, S. Sytnik, Rosjadoskonała/excellent
9314BRODA VANA of the Braggadocio, D. Keller, Holandiadoskonała/excellent
9315Honour Bright CHASE THE CLOUDS, Peter Hermansen, Daniadoskonała/excellent
9316Kerrydom COURT GRACIOSA, Andrzej Kicińskidoskonała/excellent, lok. 4
9317DANAJA Iz Goluboi Legendy, Marina Belyavtseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9318ELODY od Rytiŕe Malovce, Iveta, Jana Novakova, Czechydoskonała/excellent
9319Typical Irish FOXY LADY, A.L. Bathoorn-de Weerd, Holandiadoskonała/excellent
9320Lingus PALOMBELLA, Susann Wiman-Karlsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9321REAL PUSSY FOR CATWALK Happy World, E.V. Diduh, Ukrainadoskonała/excellent
9322Nach Avgust RUSSKAYA KRASAVITSA, O.I. Tsukurova, Rosja
9323Penny's WENDY, . Braun T., Pfenning W., Niemcydoskonała/excellent
9324Absoljut Triumf WILLY-NILLY FOREST BALL, G. Skirka, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9325Aikheneck ZENA BEAUTY QUEEN, T. Volkova, Rosja

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Sean Delmar

9326BONIA Kerry Familia, Hanna Maniewskab. dobra/very good
9327LAGUNA Milepork, Joanna Świderskadoskonała/excellent, lok. 1


Lakeland Terrier


Psy - Dogs


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

9328ILCHUCHYN Calypso, Claudia Kettling, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

9329ARES Iringa, Irena Kucharćiková, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
9330Chelines KISSING RAINBOWS, Alberto Velasco, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9331Saredon SINATRA, . de Munter R., Uiterwijk D., Belgiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

9332ALAN Iringa, Irena Kucharćiková, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9333Chelines BLOODY-RAINBOW, Elena Sinyak, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9334SLICEY THE TIN MAN, Giovanni Gravante, Włochydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

9335Scafell Pike's EYESHADOW, D. Beerten-Delarbre, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9336Chelines MADAM BUTTERFLY, Elena Sinyak, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

9337EAGLEWIND van Foliny Home, . de Munter R., Uiterwijk D., Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9338Skrim Drim HALI GALI, L. Gretchenko, Rosjab. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

9339ATSCAFELL, D. Beerten-Delarbre, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
9340Chelines CARMINA BURANA, Alberto Velasco, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9341Mardale's PILLOW TALK, . Scholten M., Bekebrede B.K., Holandiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

9342ATENA Top Terrier, Piotr Borowieckidoskonała/excellent, lok. 2
9343Scafell Pike's CHUWBACCA, D. Beerten-Delarbre, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
9344GALA Oro Pragensis, Irena Kucharćiková, Czechydoskonała/excellent
9345HJLUCYNDA Calypso, Claudia Kettling, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9346Big Lady's MICRO-MOONLIGHT, Andrei Karakozov, Estoniadoskonała/excellent, lok. 4


Manchester Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9347GRAF POLDY vom Trajan, Erwin Thom, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9348Fanatic's EXELLENCY, . Lahdensivu T., Wali K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9349SWEET MORGAN Nowa Atlanta, Łukasz Mężykdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9350ANIS Doberchest, Charlotte Kastrup Larsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9351Lantaka BLACK PRINCE OF WALES, Luciano Maset, Włochyb. dobra/very good
9352Raisong's IMMIGRANT SONG, . Acton J., Roberts D., USAnie do oceny/cannot be judged
9353MUSKETIER van de Posthoornwieke, G. Nijhuis-de Haan, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9354RICKY van de Posthoornwieke, Petra Schmidt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9355but's Charming Ruffians SOCRATES, Cornelia Bergundthal, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9356Bonwild ARCTIC SOULMATE, . Laitinen S., Rytkönen I., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
9357AYK vom Heibeck, Sabine König, Niemcy
9358COCTAIL Nowa Atlanta, Erwin Thom, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
9359EDDIE LAWSON, Patrizia Brenciani, Włochydoskonała/excellent
9360Windypark GREENWITH ENVY, Kirsti, Eirik Kahrs, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
9361JARO-ROGER Nowa Atlanta, Przemysław Lelewskidoskonała/excellent
9362LIAM van de Posthoornwieke, . Bergström R., Nijhuis G., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9363GRÄFIN GISHA vom Trajan, Erwin Thom, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
9364MANCHESTER UNITED Aluzja, Agnieszka Ewa Nowakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9365BRENDY JUMPING Cerna Irupe, Charlotte Kastrup Larsen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
9366HEDA ze Zámecké Zahrady, Katerina Bohmova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9367KALINKA Aluzja, Vaidas Paknys, Litwab. dobra/very good, lok. 4
9368MIA von der Spree, Nikola, Sebastian Gross, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9369NEHLE von der Spree, Petra Schwietz, Niemcyb. dobra/very good
9370X-Pected Dine Mite's SCARLET O'HARA, Kirsti, Eirik Kahrs, Norwegia

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9371EISHA vom Trajan, Erich Zander, Niemcyb. dobra/very good, lok. 2
9372FURIA Terra Nova, Zbigniew Kotowicz
20884LEXA-LI von Oranienstein, Hans-Dieter Frenzel, Niemcyb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9373CRUELLA Black Viper, Krzysztof Klama
9374DAPHNE 'NON RACOON Black Bandits, Cornelia Dost, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9375DARK DANA DUCHESS von Mainhattan, Sabine König, Niemcy
9376NATTI Nowa Atlanta, Hanna Janikb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9377Lantaka BABYLOVE, . Galleri, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9378BEAUTY, Patrizia Brenciani, Włochydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
9379X-Pected Dine Mites BILLI, Andrea Barkowsky, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9380COCAINE Black Viper, Krzysztof Klama
9381DIXIE DUCHESS ze Zamecke zahrady, Erwin Thom, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
9382FIGA Nowa Atlanta, Anna Liśkiewiczb. dobra/very good
9383FLORENTYNKA Aluzja, Agnieszka Ewa Nowakb. dobra/very good
9384Hilmanter's INDIRA, . Laitinen S., Karkkainen S., Finlandiadoskonała/excellent
9385X-Pected Dine Mite's PEPSI MAX, Kirsti, Eirik Kahrs, Norwegia


Niemiecki Terier Myśliwski-Deutscher Jagdterrier / German Hunting Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9386GARIK, K.V. Kashutova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9387INGO von Kleinem Fluss, . Vasilyeva N., Terentev A., Rosja
9388JERONYMO von Kleinem Fluss, . Vasilyeva N., Terentev A., Rosjab. dobra/very good, lok. 3
9389NAHALENOK, N. L. Godovanik, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9390BRITT z Vinickeho Kopce, Milan Serbus, Czechyb. dobra/very good, lok. 1
9391Erdmi TOTO, V.V. Kaurkin, Rosja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9392AXEL Wilczycka Sfora, Katarzyna Różańskab. dobra/very good
9393BERO, Obrad Panić, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9394BREK znad Krutyni, Ewaryst Kubiak
9395HART od Lozského Hradu, Frantisek Hondl, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9396Dark Thunder's ROCKING DEVILL, Pia Haataja, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9397SZOGUN z Króliczego Dołka, Sylwester Chęcińskidobra/good
9398URANO Rosada, Wojciech Marian Janikb. dobra/very good, lok. 4

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9399KAN, Obrad Panic, Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9400MAK-HUNTER, A.V. Ionov, Rosja
9401TORNADOR Lisi Prześladowca, Roman Chrząszczdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9402BLEK, K.V. Kazhutova-Radovich, Rosja
9403KONOR II-GARAC von Kleinem Fluss, Miodrag Bośniak, Bośnia i Hercegowinadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9404MOHACSI BATOR DEMON, Istvan Farkas, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
9405NERO od Imbergera, Paweł Koperskidoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9406BEZA ze Wzgórz Strzelińskich, Marcin Cichyb. dobra/very good, lok. 3
9407Dark Thunder's HOPELESS CASE, Pia Haataja, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9408MERCEDES von Kleinem Fluss, Miodrag Bośniak, Bośnia i Hercegowinadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9409CERTA z Bukowego Wzgórza, Anna Piętkadoskonała/excellent, lok. 2
9410XENA von Kleinem Fluss, . Vasilyeva N., Terentev A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9411ARANXA SANCHEZ, Brega Desiree, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9412YULE, V.V. Kaurkin, Rosja
9413YUSTA, P.V. Schukin, Rosja

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9414CHITA DRITA iz Antagrada, D.A. Vlasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9415DIRA znad Krutyni, Dawid Żywica
9416ROMA-ORIS von Kleinem Fluss, Miodrag Bośniak, Bośnia i Hercegowinadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9417STELLA Rosada, Paweł Koperskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

9418MASTER NOR IMPERIA, G. Tarasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9419VASILISA PREKRASNAYA, T. Yakovleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2


Norfolk Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9420High Flyer's ABEL, . Vlastikova D., Sumowski J.wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
9421High Flyer's FILIP, Anna, Jakub Sumowscywyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9422MISA JAJA Danja, Petr Danek, Czechyb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9423Nanstop BUTTERSCOTCH, Nan Salminen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9424CONAN of Territunes, Liudmila Voronina, Rosja
9425My Surprising DAYDREAMER, R. Marien, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
9426My Surprising DJAZZY, R. Marien-Vermeiren, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9427My Surprising AGASSI, R. Marien-Vermeiren, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
9428My Surprising BORRELL, R. Marien-Vermeiren, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
9429CZARNY CZAR from Fra-Joo`s Home, Anna, Jakub Sumowscyb. dobra/very good, lok. 4
9430Mainly HARD-BITTEN, Anu Forssten, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9431Allright SMART CEDRIC, Constanze Gastroph, Niemcy

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9432Klein Darling's LICENSE OF LOVE, Antje Schulz, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9433Nanstop BUTTERFLY FLIP, Nan Salminen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9434Lionheart COLOURED BY RADICE, . Witte Jutta., Falk-R Siewert, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9435Klein Darling's CRANBERRY SWEETIE, Brigita Ujlaky, Węgry
9436ELEN Bohemia Enjoy, . Vlastikova D., Sumowski J.doskonała/excellent, lok. 4
9437KIMI OF CACKIE od Speśovské Skály, Zita Havrankova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9438Nanstop BUBBLAN, Majrut From, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9439Lionheart A RED ROSE OF VINETA, . Witte Jutta., Falk-R Siewert, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9440Klein Darling's CRANBERRY 'N CREAM, Antje Schulz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9441Marshmallows PIPPILOTTA, B. Wollesen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2


Norwich Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9442AGASSI Cwasy, . Marien R., Schram A., Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9443ASTERIX-BYWALK du Pre de la Croix Verte, Zuzana Ciganikova, Słowacjab. dobra/very good, lok. 4
9444DUSZEK Zamlicze, . Sumowski J., Vlastnikova D.dobra/good
9445IKARUS vom Tierfreund, Jutta, Manfred, Robby Meyer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9446Stoppelhopser JASNO, . Maza B., Jansen R., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
20862CASANOVA z Psiej Parafii (FCI), Magdalena Świętońb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9447Rustically's BODYGUARD, Oksana Belova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9448DRUT Zamlicze, . Sumowski J., Bączyk M.dyskwalifikująca/disqualified
9449GECKO vom Tierfreund, Jutta, Manfred, Robby Meyer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
9450GONDOR v.d. Zwei Eichen, Liane Ruck, Austriab. dobra/very good
9451Windermer`s HOOK, A.V. Nacevich, Ukrainab. dobra/very good
9452Wychcover PHILL, A. Schram, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9453Shugar Kjub SNOOKER, Tatiana Dudareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9454Porrigito AHOY, Ekaterina Mironova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9455ANDREW Windermer's, Alexander Natsevich, Ukrainab. dobra/very good
9456My Suprising COPPER, . Kissen P.J., Schram A., Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
9457My Suprising DOMANI, . Kissen P.J., Schram A., Holandiadoskonała/excellent
9458DUNDEL Zamlicze, Anna, Jakub Sumowscydoskonała/excellent, lok. 4
9459RAGTIME SORTIS z Krainy Lessie, Anna Maria Krasuska-Terrillonnie do oceny/cannot be judged
9460Ragus TRUE GRIT, Liane Ruck, Austria
9461VIDOCQ du Pre de la Croix Verte, Caruhel Durand Picandet, Francjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9462Teiwick BRUCE WILLIS, . Bergstroem T.,T.T.,Lysgaard A., Daniadoskonała/excellent, lok. 2
9463Hurricane's COPPER COIN, Merja Valimaki, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9464Rivale FIGARO, Anneli Karvonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
9465Wychcover JAX, . Kissen P.J., Schram A., Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
9466LORD CZARNY from Fra-Joo`s Home, Anna, Jakub Sumowscyb. dobra/very good
9467LORD DENNIS from Fra-Joo's Home, Anna, Jakub Sumowscy
9468TOP TRENDY SORTIS z Krainy Lessie, Maria Hanb. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9469BAJO BONGO z Psiej Parafii, Elżbieta Janaszek-Łucjanekdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9470Bhelliom BALLANTINES, Daniela Kellovska, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
9471BATIDA DE COCO vom Prinzendamm, Karin Tonhauser, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9472BLACKBERRY MARIATOS Bhelliom, Radek, Marie Schillerovi, Czechyb. dobra/very good, lok. 4
9473Ru' Cairn's ELAMA ON LADY BUG, . Bergstroem T.,T.T.,Lysgaard A., Daniadoskonała/excellent, lok. 2
9474FORTUNAT FOREVER NTV, E. Pavlova, Rosjab. dobra/very good
9475Domenikus KIWI, . Maza B., Jansen R., Niemcy
9476High Flyer's MELANIA, Anna, Jakub Sumowscyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9477APRICORT BRANDY Bhelliom, Zuzana Kotrhova, Słowacjab. dobra/very good, lok. 4
9478DOBROCHNA ALTA CARYA Zamilcze, Joanna Chmieleckab. dobra/very good
9479DRACHMA Zamlicze, Anna, Jakub Sumowscydoskonała/excellent, lok. 3
9480GOLDIE vom Tierfreund, Jutta, Manfred, Robby Meyer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9481INVICTA v.d. Zwei Eichen, Gerhild, Rudolf Koch, Austria
9482Shugar Kjub SWEET CHEEKS, Tatiana Dudareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9483Wychcover CRICKET, A. Schram, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
9484HELY-HABIBI vom Ihlerausch, Gerhild, Rudolf Koch, Austriadoskonała/excellent, lok. 4
9485ROSITA vom Tierfreund, Edward Parchimowiczb. dobra/very good
9486TAIWARA SORTIS z Krainy Lessie, Maria Handobra/good
9487URIELLE-BYVEL du Pre de la Croix Verte, Caruhel Durand Picandet, Francjab. dobra/very good
9488VIALIS du Pre de la Croix Verte, Caruhel Durand Picandet, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
20863ARTYCHA ALA z Psiej Parafii (FCI), Magdalena Świętońdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kirsti Lummelampi

9489My Suprising COPYRIGHT, . Kissen P.J., Schram A., Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
9490Tiny Star GINGER SUGAR CUBE, Tatiana Dudareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9491Airescot JOY-BELLS, Kristina Jerlin, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9492LADY TIVOLI from Fra-Joo`s Home, Anna, Jakub Sumowscy
9493Nanstop PYTTSAN, Nan Salminen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
9494TANIS-BYNOU du Pre de la Croix Verte, Caruhel Durand Picandet, Francjadoskonała/excellent
9495TRIXI SORTIS z Krainy Lessie, Elżbieta Janaszek-Łucjanekdoskonała/excellent
9496Windermer's WHOOPY, Anna, Jakub Sumowscy


Parson Russell Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9497FABIO Mysia Zagłada, Anna Nowakwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9498Suzan's Pride ERNIE, Suzanne Pattyn, Belgiab. dobra/very good
9499FIDO z Leśnego Wierchu, Ewa Szulcdoskonała/excellent, lok. 2
9500Fox Valley FOXY, Karine Rouille, Francjadoskonała/excellent
9501Nervous Breakdown GENTLEMAN'S HONOUR, Anne Worsencroft, Niemcy
9502HAPPY MAJOR of White Nice Style, Diane Winkler, Niemcyb. dobra/very good
9503Filmore INDIANA JONES, Elisabeth, Michael Wißdorf, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9504LESTER von Wallmichrat, Bernadette Wülfing, Niemcydoskonała/excellent
9505Rednock SIMPLY SPLENDLD, Corrado de Rose, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
9506Snow Winds SKITTLES, Gregor Teichmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9507SMYK Wiarus Myśliwski, Halina Kobierskadobra/good
9508Tibeti TIGER, O.S. Ivanova, Rosja
9509Edison's TNT CARBON COPY, Monica Olsson Bäck, Szwecjab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9510ASTON, Konrad Anorga, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
9511Suzan's Pride EDENROCK, Suzanne Pattyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9512FRODO Ćerny Faun, Iva Jilková, Czechyb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9513ALEXIE de la Roche Turpin, Christiane Foucault, Francjab. dobra/very good
9514ARCHIBALD Quarterland, Vladislava Hamouzova, Czechyb. dobra/very good
9515McAllister`s CALL MY NAME, Elisabeth Wißdorf, Niemcyb. dobra/very good
9516Kondorvölgxi CICERO, . Abranyi Z., Borsooli A, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9517CYMEK, Małgorzata Kwieciszewskab. dobra/very good
9518FUNT Mysia Zagłada, Agnieszka Wasiukiewiczb. dobra/very good
9519PACOLITO Chunky Monkey, Fooy van Roosbroeck, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
9520Hillbilly RUSSIAN ROULETTE, Christina Mayer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9521Tupla-Täplän TORNADO, Anne Pallaskallio, Finlandiab. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9522LUX Półdiable, Wiesław Żarnikb. dobra/very good
9523Claremorris OBERON, . Mutzbauer K., Tischer Ch., Austriab. dobra/very good
9524SAXO de la Maison de Pont Pierre, Henri D'Agostino, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9525AMOR Full of Passion, Hartmut Ziemann, Niemcydoskonała/excellent
9526DUTYFREE of Lovealoch, Fooy van Roosbroeck, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
9527Rednock EMIR GREEN DOG, Agnieszka Wasiukiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
9528FERWEX Mysia Zagłada, Ludmiła Jaworowska-Kasprzakb. dobra/very good
9529Danscan's FREDERIK, Lene Nordstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9530JORMA Juurusjärven, Heli Virtanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9531Muhlross MELROSIAN, Vives, Pedro Llinas, Hiszpaniadoskonała/excellent
9532Edison's NICK OF TIME, Bonnie J. Edison, USAdoskonała/excellent
9533Ultra TERRANO, Nina Turkevich, Białoruśb. dobra/very good
9534Fellshied TWICE AS GOOD, . Karlsson A., Tamminen P., Finlandiadoskonała/excellent
9535Cudweed's UNIONMAN, Gabi Bruecher, Niemcydoskonała/excellent
9536Cudweed's XAMIR, . Kaurek S., Sanger K., Austria
9537YES SIR v. d. Elshof Farm, . Pallaskalio Anne, Kiri Tarja, Finlandia

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9538FLORA Lovely Binisi, Lenka Tuskova, Czechy
9539Toutchstone LEMON PEPPER, Ewa Szulcwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9540AMERICAN BEAUTY von Unter Auerbach, Rene Neuhauser, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9541BE MY ROMANCE of Sweet Surprise, . Degner B., Bernoth O., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
9542The Power of BEAUTY BROWN GIRL, Patricia E. Kreidler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9543Bull Brother's CHARM, Zoltan Polgar, Węgryb. dobra/very good
9544ENCORE of Lovealoch, Fooy van Roosbroeck, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
9545Nervous Breakdown FLORA FLACHSGELB, Astrid, Udo Klein, Niemcy
9546Fillmore INDIAN SUMMER, Helena Richterová, Czechy
9547Plappermäulchen's IVY, A. Huis, Holandiab. dobra/very good
9548Sparkling Guy's JIVE BUNNY, Susanne Kaurek, Austria
9549Danscan's MARY, Lene Nordstrom, Szwecjadoskonała/excellent
9550REA z Psiego Chaosu, Agata Hanelikb. dobra/very good
9551SARA Wiarus Myśliwski, Dariusz Warciakdoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9552Robin's ANAKONDA, Zbigniew Gulkodoskonała/excellent, lok. 3
9553Nemesházi-Fantom BÉBY, Peter Harasta, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9554Filmore FIRST CLASS, . Wißdorf E., Brücher G., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9555TOFFI Półdiable, Kazimierz, Dorota Trenkab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9556Suzan's Pride BIWA PEARL, Suzanne Pattyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9557BRIT SPIRIT LITTLE GIRL Lang Ferenc, Joce Asta, Litwadobra/good
9558Tupla-Täplän CANDY QUEEN, Saara Innanen, Finlandiab. dobra/very good
9559Rednock FRENCH CONNECTION, Karine Rouille, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
9560GAMA Obornicki Nornik, Anna Nowakb. dobra/very good
9561MIODYCA VICTORIA, Christiane Foucault, Francjadobra/good
9562NAOMI of White Nice Style, Diane Winkler, Niemcyb. dobra/very good
9563SALT'N PEPER Półdiable, Małgorzata Mikulskab. dobra/very good
9564SCARLET vom Rosengarten, Gabi Bruecher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
9565McAllister's STARS AND STRIPES, Matthias Klengler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9566Susan's Pride ZYRTER, Corrado de Rose, Włochyb. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9567Suzan's Pride ARMONIE, Suzanne Pattyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9568NOMEN OMEN JAGA Półdiable, Agnieszka, Romuald Mateldoskonała/excellent, lok. 2
9569Gwragged Annwn SONATA ARCTICA, . Mutzbauer K., Tischer Ch., Austriadobra/good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

9570BONNY of Parson Place, . Ziemann H., Mazur S., Niemcyb. dobra/very good
9571CHLOE of Lovealoch, Fooy van Roosbroeck, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9572CONNY zum Lemptal, Astrid, Udo Klein, Niemcy
9573ELZA Obornicki Nornik, Władysław Malcharekb. dobra/very good
9574GAJA z Psiego Chaosu, Barbara Kozdraś-Pałkadoskonała/excellent, lok. 2
9575Tallitontun KUKKA, Minna Mustalahti, Finlandiadoskonała/excellent
9576OMEGA Hultaj Terier, Nina Turkevich, Białoruśb. dobra/very good
9577Mcallister's RISING SUN, Gabi Bruecher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9578Suzan's Pride ZUMMERLOVE, Suzanne Pattyn, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2


Sealyham Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9579Seventy Seven TAU ONLY YOU, O. Miklashevich, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9580BIS FOR KONCEPT Monde Cane, Janina Wrońskadoskonała/excellent, lok. 2
9581HOW HIGH THE MOON Sojus, Niels, Louise Nygaard-Caroe, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
9582KERMIT vom Ammelbruch, Jarmila Secker, Czechyb. dobra/very good
9583PRIORITET iz Alenushkinoy Skazki, E. Sharapova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9584SER BASKERVIL Santa Katerina, Yu.O. Demchenko, Ukraina
9585Six-Pack SMILING ZIPPOR, Irena Goldshtein, Izraeldoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9586Saskatoon OH MY HERO, Olga K. Forliczdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9587CHIVAS z Księżopola, Renata Dobersztyn-Hamerskadoskonała/excellent, lok. 4
9588ETERNAL FLAME v.d. Löwenburg, Sabine Schumann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9589NAVSTRECHU USPEKHU iz Alenushkinoy Skazki, N. Nikolaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9590SIR ROBIN HOOD Kindergarten, Istvan Fónagy, Węgry
9591Farday THE COMANDER, Majvi, Mats Niveborn, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9592AKANT z Wiekowej Sosny, Anna Baliszewskab. dobra/very good
9593ANDVARI von der Loewenburg, Jarmila Secker, Czechyb. dobra/very good
9594White Indian Rose`s BORIS, Ruth Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
9595CRAKERS v.d. Löwenburg, Sabine Schumann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9596FALCOR JUNIOR Koncept, Jacek Wytrzymałyb. dobra/very good
9597Majomas HUNTSMAN, Sylvie Hazebroucq, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
9598Whitepepper's JUNIOR JACK, Erika Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
9599Wilderson MR. MISTOFOLESE, . Jones B., Natunen, Finlandiadoskonała/excellent
9600REX RAPID OF WERWEISE Axantias, Niels, Louise Nygaard-Caroe, Dania

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9601DAISY Victis, Ewa Iłczykdoskonała/excellent, lok. 3
9602White Indian Rose's DREAM DAUGHTER, Ruth Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9603Whitepepper's LADY IN WHITE, Erika Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
9604SENSACIA Santa Katerina, Yu.O. Demchenko, Ukraina
9605Six-Pack SNOOPING AROUND, Jaana Ruotsalainen, Finlandiadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9606AFRICA'S PRIDE des Sables du Nord, Sylvie Hazebroucq, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
9607DINA Victis, Agnieszka Dziubińskadoskonała/excellent, lok. 3
9608SNEZHNAYA ARISTOKRATKA of Pimenoff, E. Chernova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9609Grand Guignol GOODBYE, M. Rosaria Ostapczuk, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
9610NA BIS iz Alenushkinoy Skazki, E. Sharapova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9611Werweise`s SALLY GET YOURE GUN, Majvi, Mats Niveborn, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
9612Six-Pack STELLA ARTOIS, . Pesonen R., Natunen C.,H., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Viva Maria Soleckyj Szpunar

9613ALICE v.d. Löwenburg, Sabine Schumann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9614Saskatoon FIRST SMILE, Barbara Lamatova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
9615HOLY Victis, Halina Pasamonik
9616Seventy Seven LET IT BE, Olga Ivanova, Rosjadoskonała/excellent
9617Six-Pack SAILING AROUND, Carita, Harri Natunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9618Seventy Seven Live SPRING, P. Eliseev, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
9619VOROZHEJA ALENUSHKINA METELITSA, E. Chernova, Rosjadoskonała/excellent


Skye Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9620Jay-Roy HOT OFF THE PRESS, Robyn Hand, USA

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9621Gold Monarh NICOLAS NERO, . Fadeeva O., Sandler M., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9622SECRET WEAPON of Morningsky, Hans Joachim Westpfahl, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9623VALENTY Harmonia Zmysłów, Wanda Ufnalskadoskonała/excellent, lok. 2
9624Flanagan ZUCCHERINO, . Kanas R., Cheng J., Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9625DUKE vom Prieser Hoj, Anne Kathrin Schuett, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9626Finnsky FIREBIRD, Marina Sandler, Rosja
9627FIRESOUND of Morningsky, Elke Spinnrock, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9628ZUBER Metrówka, Katarzyna Meckierb. dobra/very good, lok. 4
9629ZWARTE ENGEL of Wallace's Coven, S. Ahuja, Luksemburg
9630ZWARTE TEMPTATIE of Wallace's Coven, Nicole Olivieri, Włochydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9631BUNGO BAGGIONS Sirion, Ryszard Przybytdoskonała/excellent
9632Skyeomania's DORIAN, Otto Krcal, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9633INTERS Włochaty Wałek, Kaja Hawryńskadoskonała/excellent
9634JONATAN Koralia, Dorota Najderdoskonała/excellent
9635LUCKY unter dem Nordlicht, Heidemarie Görn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
9636SHADES OF GOLD of Morningsky, Elke Spinnrock, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9637Finnsky XCALIBUR, . Dahlbom, Zapharis, Sainio, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9638Frodo Baggins z Nory Susła, Ryszard Przybytdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9639Skyeotts BEWITCHING DRUIDSONG, . Eriksson D., Gertsson I., Szwecja
9640Skyeomania's GLENGOYNE, Karin Knöbl, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
9641GOLDEN TOUCH of Morningsky, Elke Spinnrock, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9642Finnsky HOPEFUL, Carina Kitti, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9643SINGIN' THE BLUES of Morningsky, Elke Spinnrock, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9644Flanagan ZWEET SENSATION, Nicole Olivieri, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9645ARLIN Krayse Dog, Bartosz Cebulskidyskwalifikująca/disqualified
9646AYLIN Stŕibný Nuź, Sarka Novakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9647Finnsky CLAUDIA, Pirjo, Pentti Aaltovirta, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9648Nennysky Dream DARLING, Audrey Beaurent, Belgiab. dobra/very good
9649DRUIDSONG AFTER MIDNIGHT Skyeotts, . Ahuja S., Baraclough M., Anglia
9650Finnsky FORTUNE, Marianne Ruud, Norwegiadoskonała/excellent
9651JAGODA Koralia, Beata Szumskadoskonała/excellent
9652JAŚMINA BAGGINS Koralia, Ryszard Przybytdoskonała/excellent, lok. 4
9653Gold Monarh MAKKABI, . Rychinkova E., Sandler M., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9654Parrima-Arih TSENTIFOLIA FLAFFI FLOR, T. Berezina, Rosjab. dobra/very good
9655ZIŹKA-BONNIE Metrówka, Barbara Szczyglewskab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9656ABRAKADABRA Harmonia Zmysłów, Wanda Ufnalskadoskonała/excellent
9657Finnsky ALEXANDRA, Ryszard Przybytdoskonała/excellent
9658Arline's BABEBARBIE, . Ottfried, Weiher M., Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9659Finnsky BLACKROSE, Carina Kitti, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9660Finnsky CHARISMA, Marianne Ruud, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
9661Skywalker`s GENTLE GEMMA, Tonny, Tina Toft Bergstroem, Dania
9662IDEA Włochaty Wałek, Kaja Hawryńskadoskonała/excellent, lok. 4
9663ZWARTE KUNST of Wallace's Coven, S. Ahuja, Luksemburg

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9664AURORA Agemibor, Katarzyna Meckierdoskonała/excellent, lok. 1


Staffordshire Bull Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Damir Skok

9665Silkstaff's ADONIS, Michaela Fellner, Niemcy
9666Canaveral-Staff AGENT, Katarzyna Zygaswyb. obiecujący/very promising, lok. 2
9667BOOM-BOOM of Colorado Valley, Leonidasz Colakidisz, Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
9668Zican's CHANCES R, Tatiana Revenko, Rosja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Damir Skok

9669CARTMAN Stawka Większa Niż Życie, Dagmara Budniokb. dobra/very good
9670DARK SIDE Tak Wiele Miłości, Natalia Sobekdoskonała/excellent, lok. 2
9671ELMO Dobromina, Sebastian Gołdyndoskonała/excellent
9672Indianstaff EVER SO EASY, Zoltan Szeprethy, Węgrydoskonała/excellent
9673Rus Terer GLORIOUS GOBLIN, M. Sorokin, Rosjadoskonała/excellent
9674Magic Power`s GOLDEN STAR, Eva Folkesson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9675Heiter Krieger GOYA, N. Rudenko, Rosjadoskonała/excellent
9676D'Spain Fuegonegro LACKYLE TAISCELAI DUBH, Miguel Navarro, Hiszpaniadoskonała/excellent
9677Human Dogs LENNOX LEWIS, Grażyna Szwanb. dobra/very good
9678Human Dogs LEONARDO DA VINCI, . Skiba K., Janasz M.doskonała/excellent
9679Courtesy Title MNEVISZ, Bela Sarkany, Węgrydoskonała/excellent
9680Jaramillos NO WOMAN NO CRY, . Okkola T., Jokitulppo M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
9681Kronsäter's ROMANTIC ROMEO, Rosemary Asberg, Szwecjab. dobra/very good
9682STAFFGOLD MARKS Daffodil Yellow, . Lonova A., Binarova M., Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9683Magicpower's UNFORGETTABLE, . Kalinainen E., Varjela J., Finlandiadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Damir Skok

9684CARELESS SAVAGE Impossant Bohemia, Katerina, Vladimir Vanicovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
9685JOCKER OUR CHOISE, D. Shesternin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9686LARES z Hambalek Buśiń, Małgorzata Sieger-Drzewiecka
9687MAGNETIC BOY Buldożer, Ewa, Andrzej Tokońb. dobra/very good
9688ON THE ROCKS Daffodil Yellow, Tom Müller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9689WWW KNIGHT ERRANT Port Erin, Justyna Winnickadoskonała/excellent, lok. 2
9690XANTARRIAN QADZISS Grandstaff Staff-Ka (FCI), Agnieszka Bukowicka

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Damir Skok

9691ADA od Lhoteckeho Potoka, Miluse Svamberkova, Czechydoskonała/excellent
9692Olly Clan ALADDIN, Natalija Cupane, Łotwadoskonała/excellent
9693BLACK KLENOT Bu-Am-Sti, Tatana Sladeckova, Czechy
9694Itcheboren BRUNO, . Itcheboren, Hiszpaniadoskonała/excellent
9695Leger FEAR NO MEDIEVAL, Leopold Hofmann, Austriab. dobra/very good
9696INTELLIGENT GENTELMAN Pullera, Miłosz Mikołajczykb. dobra/very good
9697Hot Staff's JACK THE KNIFE, . Winter, Niemcydoskonała/excellent
9698JACOB ze Smiricke Zahrady, Oluse Lukasova, Czechydoskonała/excellent
9699Itcheboren JUDAS, . Itcheboren, Hiszpaniadoskonała/excellent
9700LARRY FLINT Pullera, Dominik Nowakdoskonała/excellent
9701MAXIMUS GLADIATOR, K. Altysheva, Rosjadoskonała/excellent
9702MISTER MAN MERY Mariatos, Bogdan Różańskidoskonała/excellent
9703Staffmate NOBLE AMBASSADOR, . Van Aken M., Raamsman J.J., Holandiadoskonała/excellent
9704Itcheboren PEPO, . Itcheboren, Hiszpaniadoskonała/excellent
9705PETER PAN Daffodil Yellow, Alexandra Lonova, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9706Staffgold RINGO STAR, Vicente Albero, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
9707Denpower ROMEO, Adam Czyżyckidoskonała/excellent
9708Gadkey's SKY WALKER, Barbara Zeier, Szwajcariadoskonała/excellent
9709STEEL, Massimo Licardi, Włochy
9710UMPUMAKI VALI HUARES Staff-Ka (FCI), Monika Wadowskab. dobra/very good
9711Heiter Krieger WELASQUES, Ya. Pushko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9712Sirius ZECCHIENO D'ORO, Alicja, Andrzej Jendrasiakdoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Damir Skok

9713AGENT J 23 Stawka Większa Niż Życie, Dariusz Dałekdoskonała/excellent
9714ANTHONY Felicity Cheer, Zdenka Stejskalova, Czechydoskonała/excellent
9715ARMAGEDON Dobromina, Agnieszka Dudekdoskonała/excellent
9716Strong Stael BILLY BANTER, A. Gur`ev, Rosjadoskonała/excellent
9717Fearful BUBY, Roberto Margaria, Włochydoskonała/excellent
9718Westlund CALLE, Rasmus Skovenby, Daniadoskonała/excellent
9719CERBERUS Skordatura, Beata Grzybekdoskonała/excellent
9720Cowboys and Angels DE LA VEGA, . Martens L., Weyden L., Belgia
9721DEMON Rygast, Grażyna Ryśkiewiczdoskonała/excellent
9722FEARFUL RUMDHU, Gianfranco Vallome, Włochydoskonała/excellent
9723Hoppingham's FUNCTION EIGHT, . Kilpaläinen A., Malmi P., Finlandiadoskonała/excellent
9724GOLD CHARGER Buldożer, Jacek Szkopdoskonała/excellent
9725INTRO INCOGNITO Pullera, Przemysław Mazan
9726JACK STAFFGOLD Daffodil Yellow, Vicente Albero, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 3
9727JETHROTULL Daffodil Yellow, . Lonova A., Binarova M., Czechydoskonała/excellent, lok. 2
9728LACKYLE CEANN MIOTAL, . Kalinainen E., Varjela J., Finlandiadoskonała/excellent
9729LEADER OF THE GANG Pullera, Andrzej, Wojciech Myszkowskidoskonała/excellent
9730Kronsäter's LITTLE BIG MAN, Rosemary, Robert Asberg, Szwecjadoskonała/excellent
9731MAD Dynastia Bulli, Marek Wojciechowskidoskonała/excellent
9732MISTER MARKSMAN Mariatos, . Janovcova I., Babarcsik P., Słoweniadoskonała/excellent
9733STAFFKAR, . Kyrcz J., Kyrcz-Stachel K.doskonała/excellent
9734TAROMIREZ HIKARO Staff-Ka, Jacek Bulińskidoskonała/excellent
9735TIMGOLD GOLD PRINCE OF SPAIN D'Spain Fuego Negro, Miguel Navarro, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9736TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka (FCI), . Kyrcz J., Kyrcz-Stachel K.doskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Damir Skok

9737SKY SCRAPER Adba, Katarzyna Zygasdoskonała/excellent, lok. 2
9738XHENO, Celis Omer, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Dorota Kuczyńska-Standełło

9739CANTINNI Dynastia Bulli, Bogdan Różańskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
9740CROSSGUNS MISS Staffgold, Vicente Albero, Hiszpania
9741EVENING STAR Impossant Bohemia, Anna Kaszubowskawyb. obiecujący/very promising
9742Magicpower's FILOMENNE NOYAP, Tatana Sladeckova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
9743SWEET POISON Daffodil Yellow, Csikos Csaba, Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
9744VIKTORIA Port Erin, Ilona Bollin
9745Mooncraft's WATCH OUT FOR TERRAVIVA, Nataliya Chegusova, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dorota Kuczyńska-Standełło

9746Mc Performance ARIZONA SUNRISE, Olga Szum, Francjab. dobra/very good
9747BELLA-BLUE BEIL Harpagon, Aleksandra Wejdlerdoskonała/excellent
9748BLACK OCEAN of Speed Hunter, Gabor Szeplaki, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9749Lackyle CAILIN LA BREITHE, Łukasz Koźlarekdoskonała/excellent
9750EBOLA DOBROMINA, Agnieszka Dudekdoskonała/excellent
9751Magicpower's GOLDEN SHINE, . Kalinainen E., Varjela J., Finlandiadoskonała/excellent
9752Staffgold GRACE KELLY, Vicente Albero, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 3
9753Human Dogs (FCI) LINDA EVANGELISTA, Dagmara Parulska
9754Human Dogs LUCRECIA BORGIA, Mirosław Janaszdoskonała/excellent
9755Magicpower's MASTER TOUCH, . Kalinainen E., Varjela J., Finlandiadoskonała/excellent
9756Hot Staff's NORA STAFFGOLD, Vicente Albero, Hiszpaniadoskonała/excellent
9757QEENTESENCYA NEFRETETTE Staff-Ka (FCI), . Kyrcz J., Kyrcz-Stachel K.doskonała/excellent, lok. 4
9758QUEBRA POTE Daffodil Yellow, Tom Müller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9759Kronsäter's RUT RÖDLUVA, Rosemary Asberg, Szwecjadoskonała/excellent
9760SISTER Senator, Adam Czyżyckib. dobra/very good
9761WONDERFUL WOMAN Diabelski Uśmiech, Tomasz Olejarczykdoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dorota Kuczyńska-Standełło

9762Staffgold ARWEN ELFS PRINCESS, . Albero I., Vila I., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9763BELLA BLACK Sortis, Elżbieta Janaszek-Łucjanekdoskonała/excellent, lok. 4
9764Crudha DAICHEIL BAN-RIGHINN, A., M. Wihlborg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9765DESERT ROSE Berserker, Zbigniew Benedykt Woszczyłodoskonała/excellent, lok. 2
9766DEW Tak Wiele Miłości, Maciej Hajdysdoskonała/excellent
9767MAGIC LADY Buldożer, Ewa, Andrzej Tokońdoskonała/excellent
9768NOVA ERA Pullera, Oluse Lukasova, Czechydoskonała/excellent
9769TASHA TREHERY Port Erin, Marian Radłowskidoskonała/excellent
9770TOSCAM MADONNA Mendog, Witold Krzystańskidoskonała/excellent
9771TYRONE POWELL Mendog, Katarzyna Jaszczykb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dorota Kuczyńska-Standełło

9772Heiter Krieger ALIX, E. Mikheeva, Rosjadoskonała/excellent
9773CARLA Tak Wielkie Miłości, I. Lezdina, Łotwadoskonała/excellent
9774EXTRAVAGANZA MAT-STAFF Komisarz, Helena Mudrova Semerakova, Czechydoskonała/excellent
9775IZABELLA ze Smirické Zahrady, Stanislav Drobek, Czechydoskonała/excellent
9776JANET-TRINITI Buldożer, Edyta Sakrajdadoskonała/excellent
9777Hot Staff's JAÚNTY JANE, Heidi Zibolka, Niemcydoskonała/excellent
9778Itcheboren LOLA, . Itcheboren, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
9779MISS MOONBEAM Mariatos, . Janovcova I., Babarcsik P., Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9780Staffgold SHAKIRA NASEEM, Vicente Albero, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
9781Itcheboren SPANISH LOLA, . Itcheboren, Hiszpaniadoskonała/excellent
9782STAFFGOLD GINEBRA WARRIOR, Eduardo Corrales Valinas, Hiszpaniadoskonała/excellent
9783TADJ MAHAL LIFE OF PUMA Ara-Scania, Justyna Adamczykb. dobra/very good
9784UARRPIDA KITTERY PEKKA Staff-Ka (FCI), . Kyrcz J., Kyrcz-Stachel K.doskonała/excellent, lok. 3 w konk. `
9785Mooncraft's UNCROWDED QUEEN, S. Ivanovskaya, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dorota Kuczyńska-Standełło

9786ANNE MARIE Felicity Cheer, Lubos Marousek, Czechydoskonała/excellent
9787Soft Color`s ATOMKRAFT, Eva Folkesson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
9788AYKA Stawka Większa niż Życia, Andrzej Mielusdoskonała/excellent
9789BAD MANNERS Berserker, Paweł Szafrańskidoskonała/excellent
9790BONNIE PRAIT, P. Semenyuk, Rosjadoskonała/excellent
9791Indianstaff BRAVEANGEL, Celis Omer, Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
9792Hoppingham's CIAR AISLINN, Anitta Kilpelainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9793Magic Power's COOL PRINCESS, Kalinainen E.,Varjela J. Lehikoinen T.,Leppanen A.,, Finlandiadoskonała/excellent
9794DORA Rygast, Grażyna Ryśkiewiczdoskonała/excellent
9795HEBA NOVA Pullera, Andrzej Pławińskidoskonała/excellent
9796Speed Hunter HEPY, László Farkas, Węgrydoskonała/excellent
9797HEROINE GIRL TWM Pullera, Halina Plebaniakdoskonała/excellent
9798HIGH EMOTION Daffodil Yellow, Radek, Marie Schillerovi, Czechy
9799Jaramillos IN THE ZONE, Tuire Okkola, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9800LA OLA Daffodill Yellow, Mirosław Janaszdoskonała/excellent
9801MOULIN ROUGE Daffodil Yellow, N. Dumcheva, Rosjadoskonała/excellent
9802OFF SPRING Buldożer, Ewa, Andrzej Tokoń
9803TORRIDA KASKARINDA Staff-Ka (FCI), . Kyrcz J., Kyrcz-Stachel K.doskonała/excellent
9804Wild Night's VIPER, Steve Knobloch, Francjadoskonała/excellent
9805ZICAN`S ZUPER-ZIN FOR Warmasters, N. Mikheeva, Rosja


Terier Australijski-Australian Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9806Temora's AMERICAN EXPRESS, . Harden S., Moilanen A., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9807QUALIFIED vom Zerbster Schloss, . Höhne J., I., Poppe, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9808ARIEL Celtic Alandz, Przemysław Mazandoskonała/excellent, lok. 3
9809ARTUS Celtic Alanda, Jakub Sumowskib. dobra/very good, lok. 4
9810Lesnoy's DONATELLO, Anka, Werner Van De Sand, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9811Truozzy's ROCK ME, . Harden, Moilanen, Riutta-Salo, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9812Jaskarin AFTER ME, Markus Walden, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9813Black Back ALLITALLI, Natalia, Juho Jalviste, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
9814Vitterklippens COSMO, . Linnerund A.M., Johansen J.M., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
9815LANCELOT of Canberra, Jurgent Ines Hohne, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9816Jaskarin BRAVO, Markus Walden, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9817ZORRO THE DARK Dorica's, Beate Tolksdorf, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9818Linnearud's GREVINNE VOL AN VENT, . Linnerund A.M., Johansen J.M., Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
9819Bluepepper's JUMPER, . Tuomisto T., Válimáki P., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
9820Dorica's LOVELY VICTORTIA, Przemysław Mazandoskonała/excellent, lok. 4
9821Surely MAD ABOUT YOU, . Harden, Winqvist, Riihela, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9822ASTORIA Celtic Alanda, Roman Jarczakb. dobra/very good, lok. 3
9823Lesnoy's DASHA YAR, Anka, Werner Van De Sand, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9824Somehow SOME TRU N OZ, . Harden S., Moilanen A., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9825AGATA Beskydska Zahrada, Marta Fryc
9826AMBRA Beskydská Zahrada, . Fiser V., Buckova V., Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9827AYASHEE Aarkas-Eden, Kinga Ościłowskadoskonała/excellent, lok. 1

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

9828BESSERWISSER Jaskarin, Markus Walden, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9829CINDY od Svejka Josefa, Ladislava Soukupova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2


Terier Brazylijski-Terrier Brasileiro / Brazilian Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9830Jyvámáen GONZO, Pirjo Riitta Korpinen, Finlandiab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9831Jyvámáen VINTTI WONPIMEE, Pirjo Riitta Korpinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9832CAIQUE Chaputepek, Pirjo Riitta Korpinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9833Pirunsaaren MORGAN, Jenni Niemelä, Finlandiab. dobra/very good, lok. 2
9834QUARUP do Taboăo, Marta Simonyi, Austriab. dobra/very good, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9835DIEGO vom Stall Brasil, Carmen Lebich, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9836EQUADOR vom Stall Brasil, Mario, Jacqueline Amborn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9837GUAIBA DO Sulfock, . Koli S., Lindholm E., Finlandiab. dobra/very good, lok. 4
9838MITO LC DO Monte Auvergne, Regina Maria F.W. Santiago, Brazyliadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9839GUNTER do Taboao, Angelika Purkhauser, Austriadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9840CATITA ANURO Higienopolis, . Koli S., Lindholm E., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9841Jyvämäen FURIA, . Korpinen P.R., Jauhonen T.M., Finlandiab. dobra/very good, lok. 3
9842Tallitontun JILL, Taina Nystrom, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9843DONNA vom Stall Brasil, Carmen Lebich, Niemcyb. dobra/very good
9844SOFIA do Terra de Vera Cruz, Marta Simonyi, Austriadoskonała/excellent, lok. 3
9845Jyvámáen URUCUM, Pirjo Riitta Korpinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9846Jyvämäen WANESSA, Katja Rattya, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

9847BRASA Higienopolis, . Koli S., Lindholm E., Finlandiab. dobra/very good, lok. 3
9848EIDI vom Stall Brasil, Angelika Purkhauser, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC
9849Pirunsaaren MERCEDES, Liisa Puolakanaho, Finlandia
9850Jyvámáen SAMBA, Pirjo Riitta Korpinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
9851Jyvämäen XUXU, . Jauhonen Tia, Marko, Finlandia


Terier Czeski-Cesky Terier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9852BAXLEY z Vitkoské Zahrádky, Beatriz Betere Perucho, (Salamanaca) Hiszpania
9853IGNOR Zlatá Chara, Radka Jahodova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9854AZARRO ANTAEUS des Hauteurs de la Sole, Isabelle Driol, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
9855SPIRITO LIBERO del Caviano, Maria Battilani, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9856ALEX z Vitkovské zahrádky, . Mayer J., Cerruti V., Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9857PADDY of Bumble-Bee Castle, Birgit, Peter Wollny, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9858a jednak YANKEE, . Johnsson M., Anttila E., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9859BAJT Orest Kalimera, Jacek Myszkowskidoskonała/excellent, lok. 3
9860ORLANDO of Bumble-Bee Castle, A., J. Hummel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
9861ORY Kalifa Bohemica, Kamila Seberova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9862AGBAR Pibaro, Bohuslava Hemzalová, Czechydoskonała/excellent
9863ALEX Orest Kalimera, Kamila Seberova, Czechydoskonała/excellent
9864BRUT z Hlubiny, Tamara Aradek Rihovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
9865TCHEKOV II des Hauteurs de la Sole, . Doucedame N., Royer R., Francjadoskonała/excellent, lok. 2
9866WHAT WOMEN WANT del Caviano, Myriam Verwaerde, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
9867ZEUS of Bumble Bee Castle, Michael Weser, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9868BERUSKA of Cesky Dream's, . Weser, Stephenson, Chappell, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9869BELLA NIGRA v.d. Drei Gleichen, J. Scheffel, Niemcy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9870HLUCHAVKA Hamentashen, Juricovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
9871a Jednak YASMIN, Oksana Dolgikh, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9872AGÁTA z Amálćina Mostu, Milan Bydźovsky, Czechydoskonała/excellent
9873DAMA Kvitko, Michael Weser, Niemcy
9874PENELOPE of Bumble-Bee Castle, A., J. Hummel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9875POHODA Kvitko, Mariola Dziemidowiczdoskonała/excellent, lok. 2
9876SABINA MAGOR Kalifa Bohemica, Marta Frycdoskonała/excellent
9877SANTA MAGOR Kalifa Bohemica, Kamila Seberova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
9878VESNA VLNA des Hauteurs de la Sole, Annie Montanes, Francjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

9879AMELKA Uśmiechnięta Wielocętka, Aleksandra Lewalskadoskonała/excellent, lok. 4
9880BERENICA Pibaro, Michael Weser, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9881CIBULKA Melina Bohemica, Katarzyna Czaplickadoskonała/excellent
9882GISELLE of Bumble-Bee Castle, A., J. Hummel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
9883INTRIKA Kvitko, Ilona Chmelarová, Czechy
9884Cantaible PENELOPE, Mia Johnsson, Finlandiadoskonała/excellent
9885URANIE JOLIE des Hauterus de la Sole, Beatrice Gillot, Francjadoskonała/excellent
9886V'LA LA STAR VELOROUS des Petits Roys de Mae, Myriam Verwaerde, Francjadoskonała/excellent, lok. 3


Terier Irlandzki-Irish Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9887AMBER Chili Fleur, Bartłomiej Józef Maciągawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9888Uelis ALEX, Branislav Polak, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 3
9889AODAN'S UISCE BEATHA, I. Lablaika, Łotwadobra/good
9890Beddy Gelert ATHOS, F. Andersson, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
9891Glenstal's BORN READY, Jessica, Jess Nash, USA
9892Mac Rua's EAST EDITION, . Magnehed L., Andersson B., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
9893MerryMac SHOW STOPPER, Gertrud, Thomas Hagström, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9894CHESTER von den Walddoerfern, Dagmar Rossi, Czechy
9895ELDORADO EVENING STAR, I. Lablaika, Łotwab. dobra/very good, lok. 2
9896IRYD Przanko, Arkadiusz Pohldobra/good
9897IRYS Przanko, Zofia, Andrzej Żaczekb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9898MerryMac PUSH THE LIMIT, Gertrud, Thomas Hagström, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
9899RUBIN Zorza Skarlina, Małgorzata Cysewskab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9900CARAMEL Machagony, Izabela Jaglarzb. dobra/very good
9901CRONY, Alberto Servi, Włochyb. dobra/very good
9902Merrymac DOUBTLESS IRISH, Inger, Göran Wetterup, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
9903Dearg Madra's ELI ELI OH, . Ulrich M., Tschokkinen J., Finlandiab. dobra/very good
9904GACEK Zimnochów, Andrzej Bakułab. dobra/very good
9905Merrymac JACK DANIELS, Elżbieta Zielonackadoskonała/excellent, lok. 4
9906MerryMac LIVING LEGEND, Gertrud, Thomas Hagström, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9907MESCALERO-APACZ od Fafika, Miłosz Rutkiewiczb. dobra/very good
9908Merrymac PERHAPS PERFECT, M. Lazareva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9909Tubereasa POLISH PADDY, Miłosz Rutkiewiczdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9910ASTON v. Akazienhain, Helga Richter-Lönnecke, Niemcydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9911O'Nut Glen BALBINA BALLET DANCER, . Zielonaccy E.,P., Guerin F.obiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9912Glenstal's BRING IT ON, Jessica, Jess Nash, USA
9913GYPSY IN MY SOUL Machagony, . Hair. K., Jaglarz I.b. dobra/very good, lok. 3
9914KATE BUSH van het Laagveld, E.J. Kristelijn, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9915MINORY z Rudej Bandy, Izabela Pawłowskab. dobra/very good
9916TEDDY v. Irish Red, Marie Beerová, Czechyb. dobra/very good, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9917DELTA od Fafika, Małgorzata Różyńska-Kowalskab. dobra/very good, lok. 3
9918DIXI-DEVILKIN od Fafika, Miłosz Rutkiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
9919Must-Be ODESSA, Anna-Maria Linna, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9920BARONESS vom Baerobaka, Thekla Rode, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9921DAISY-CUTTER od Fafika, Miłosz Rutkiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
9922DOXA od Fafika, Katarzyna Urbel
9923Richli Red MOLLY KODL, Yu. Burmistrova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9924MerryMac PASSION PLAY, Gertrud, Thomas Hagström, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
9925Edbrios SIMPLY BETTER, Zbynek Kubik, Czechyb. dobra/very good
9926Beddy Gelert VON TIPPERS, F. Andersson, Francjab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Moa Persson

9927Majomas BLACK MAGIC WOMAN, Birgitta, Arne Sköld, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
9928CLODAGH Machagony (FCI), . Jaglarz J., Richter Helga H.doskonała/excellent
9929FLEUR LIBIK BLUISH Barakohar, Magdalena Nowakdoskonała/excellent
9930Redpet`s HARMONY IN GOLD, Martin Platzbecker, Niemcyb. dobra/very good
9931Richly Red HAVE A FINGER IN EVERY PIE, T. Shcherbakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9932Merrymac LACKING NOTHING, Ken Lundahl, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
9933Richli Red UNDINA, I. Krasnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4


Terier Szkocki-Scottish Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran

9934Marland LIQUID GOLD, Margareta Telliskivi, Estoniawyb. obiecujący/very promising
9935LORD BEETLE Quadrupedium, Katarzyna, Tomasz Mierzejewscywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
9936LORD JOHNNY WALKER Quadrupedium, Katarzyna, Tomasz Mierzejewscy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran

9937ALBERTICO du Moulin de Mac Gregor, Espila Leoz Fermin, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
9938Gemma Stonehenge BLANK, N.N. Kamenetskaya, Rosjadoskonała/excellent
9939Peabarr BOBBY DAZZLER, Masa Fegus Siroka, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 3
9940CRASH BOOM BANG Dru-Wyd, Stana, Rado Kriekovi, Słowacjadoskonała/excellent
9941Blju be Judzhens ECCENTRIC GUY, Dora Verpeleti, Węgrydoskonała/excellent
9942Moe Ocharovanie EREMY, O.V. Ivanova, Rosjadoskonała/excellent
9943Mariss EXPERT, N.V. Gubkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
9944Fox's Nightmare GOLDMEN SUCHS, V. Evdokimova, Rosjadoskonała/excellent
9945Arabella's KING OF QUEENS, Martina Kuhlmey, Niemcyb. dobra/very good
9946Marland KNIGHT RIDER, I. Manuylova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
9947Szkocka Elita MATISSE, Katarzyna Nitkadoskonała/excellent
9948Scottish Impress OXIGENE, Elena Ibragimova, Rosja
9949PIONEER Berrybreeze, . Siven S.,H., Huusari S., Finlandia
9950ROBUSTO FORTE DELLA Quattrocento, Joanna Śmidodadoskonała/excellent
9951SIR WILLIAM of Conor's Clan, Sybille Gerlach, Niemcyb. dobra/very good
9952Sansibiliti SPY WHO LOVED ME, M.A. Asanova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran

9953BALGAIR ROCKABILLY, Josip Skavic, Chorwacjab. dobra/very good
9954BRANDON SUMO SAN ze Szkockiego Wzgórza, Dominika Kubiszb. dobra/very good
9955CUD MIÓD Concept, Margarita Zerina, Rosjadoskonała/excellent
9956Caeldoch ERIC THE RED, Ingrid Schade, Niemcydoskonała/excellent
9957FELIX Szkocka Sfora, Marek Rutowiczdoskonała/excellent
9958FIGARO DU MOULIN de McMonique, . Juhasz E., Toth M., Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
9959Filisite Brash QUICKSILVER, Ramune Baranauskiene, Litwa
9960ROBIN Pustynna Burza, Ewa Sobczykdyskwalifikująca/disqualified
9961Filisite Brash SAVING JOY, O. Krasnogir, Białoruśb. dobra/very good
9962SHAM ROCK LITTLE ANGUS of Conor's Clan, Sybille Gerlach, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
9963Skailain's SMALLTOWN BOY, O.A. Sheremet, Ukrainadoskonała/excellent
9964Lucias Dream SWEET WILLIAM, Tatyana Jayembayeva, Kazahstandoskonała/excellent
9965WE SLEEP TOGETHER Tikras Bildukas, . Butkiene J., Kapulkina A., Litwadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran

9966BALTAZÁR Ebesi Angyal, Dora Verpeleti, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
9967BISHOP Lamond, Grzegorz Prusb. dobra/very good
9968BREM JUSTA VIKTORIA, N.Yu. Osokina, Ukrainadoskonała/excellent
9969CHANSON Marland, . Butkiene J., Maranik V., Litwadoskonała/excellent
9970Scottish Tauer DOLCE & GABANNA, E. Ivanova-Belkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
9971Downtown DUCADO, Stana, Rado Kriekovi, Słowacjadoskonała/excellent
9972EDE vom Bassettenhof, Gisela v. Sheidt, Niemcydoskonała/excellent
9973EMIL vom Bassettenhof, Christina Berger, Niemcydoskonała/excellent
9974Ashgate FIVER, Tina Ellmann, Niemcydoskonała/excellent
9975GONZALES Gro-Bez, Jolanta Gajownikb. dobra/very good
9976GORAM AMON z Tajaru, Magdalena Brylb. dobra/very good
9977Moe Ocharovanie KOROL ARTUR, O.V. Lisyutina, Rosjab. dobra/very good
9978LUCKY LUCIANO Długie Cudo, Grażyna Zapletaldoskonała/excellent
9979Szkocka Elita MERLIN, Teresa Beniszb. dobra/very good
9980Filisite Brash MOONLIGHT KNIGHT, M.A. Asanova, Rosja
9981Filisite Brash NEEDLESS TO SAY, S.L. Fedorova, Rosja
9982PENJETTA HIGHLAND GHILLIE, E. Skorobogatova, Rosjadoskonała/excellent
9983RAIMO vom Bassettenhof, . Martyńska-Ostrowska W,Schade Ib. dobra/very good
9984SIR ROGER TIKRAS BILDUKAS (LKD), Oskaras Plineris, Litwadoskonała/excellent
9985Perhaps SPIT AND POLISH, Nina Perekdoskonała/excellent
9986UPSIDE-DOWN du Moulin de Mac Gregor, Radosław Wysockidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC, Res.CACIB
9987Glenboig VALENTINO THE DOCTOR, Marilena Manfredini, Włochydoskonała/excellent
9988Arabella's VOYAGER, . Johnson R., Cross D., Japoniadoskonała/excellent, lok. 2
9989Marland XAN XAVIER, Alice Laanemagi, Estoniadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran

9990ANTRAX z Mirabilandii, Agnieszka M. Pacyńskadoskonała/excellent
9991Scozia's BLUEBERRY SCOZIA'S WYS-TABASKO, . Reggiani M., Stufler C., Włochydoskonała/excellent
9992Filisite Brash EXPLOUDER, M.A. Asanova, Rosjadoskonała/excellent
9993Etiquette EXTRA HOT N' SPICY, Lonny Kragpoth, Daniadoskonała/excellent
9994Ayrzol JUMANJI, Lonny Kragpoth, Daniadoskonała/excellent
9995MARCELO DECO DELLA Quatrocento, . Sheritsa K., Wysocki R., Mołdawiadoskonała/excellent
9996MR. MAURYCY Długie Cudo, Grażyna Zapletaldoskonała/excellent
9997Misting's NONSTOP, Kazimierz Rabiejdoskonała/excellent
9998OMALEY du Moulin de Mac Gregor, Loget Solange, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
9999Moe Ocharovanie OZZI, E. Osipova, Rosjadoskonała/excellent
10000De Magic Illusion PICASSO AT CHARTHILL, . Serrano D.,Martinez F.,Hill Ch, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
10001Raglan ROSLIN WILLIAMS, Marina Guidetti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
10002Raglan RUFUS, Viive Maranik, Estoniadoskonała/excellent
10003Glammys SANDBOY, Sybille Gerlach, Niemcydoskonała/excellent
10004TOM ze Szkockiego Wzgórza, Anna Gorny, Niemcy
10005Marland YEN TO DO, Eike Mandre, Estoniadoskonała/excellent
10006Arabella's ZABADAK, Martina Kuhlmey, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
10007Verity's ZAKOUSKI, Oksana Baranchikova, Rosjadoskonała/excellent
10008ZULUGULA ZYG ZYG ZYG Koncept, Hanna Bakuniakdoskonała/excellent
10009Marland ZZ TOP, Margareta Telliskivi, Estoniadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran

10010Chess TRIED AND TRUE, Mala Sitka, Czechydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Hans v. d. Berg

10011Dikaya Staya ANGEL, N. Leonova, Mołdawiawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
10012DRYNDULSKA Koncept, Hanna Bakuniakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
10013EMILI MEI Ultras, Elżbieta Cagowskaobiecujący/promising
10014Terra Alite I'M NOT AN ANGEL, Joanna Śmidodawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
10015LADY DI Quadrupedium, Monika Krysiakobiecujący/promising
10016NICOLE KIDMAN Bohemian Eldorado, Mala Sitka, Czechyobiecujący/promising
10017De Magic Illusion TROYA, . Serrano D., Martinez F., Hiszpaniaobiecujący/promising
10018Filisite Brash VERONIKA, Victoria Popova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Hans v. d. Berg

10019Moe Ocharovanie ARISHA, E. Osipova, Rosja
10020Grand Guignol BALGAIR GRAFFITI, Marina Guidetti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
10021Peabarr BLACKBERRY, Masa Fegus Siroka, Słoweniadoskonała/excellent
10022CYARA z Norblińskiej Doliny, Adrianna Piasecka-Smolarek
10023DELAILA Justa Viktoria, T.I. Kosogubova, Ukrainab. dobra/very good
10024Mariss ENTICE, S.V. Marchuk, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
10025Lomondview EVITA, K. Burchenko, Rosjadoskonała/excellent
10026FRYGA, Alicja Wieczorekb. dobra/very good
10027FUNNY Kamieniecka Terierlandia, Alicja Wójciakb. dobra/very good
10028Otakar Elli HANUKA, I. Kononenko, Rosjadoskonała/excellent
10029HONY Grand Max, Teodora Paul, Rumunia
10030Marland JACQUELINE, Viive Maranik, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10031Scozia's JUST ME, Maria Carolina Reggiani-Stufler, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
10032KLOCKA Impulsywna Zgraja, Tomasz Prądzyński
10033MAXI MITZI Pustynna Burza, Małgorzata Przyweckab. dobra/very good
10034REGINA DI QUORI DELA Quattrocento, Radosław Wysocki
10035Glengracie RETURN TO SENDER, Tina Ellmann, Niemcydoskonała/excellent
10036Lucias Dream SERENITY, Tatyana Jayembayeva, Kazahstandoskonała/excellent
10037STAR MOONLIGHT at Amberyl, E. Osipova, Rosjadoskonała/excellent
10038Skailain's TANGERINE SALLEHY, Oksana Baranchikova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hans v. d. Berg

10039Gemma Stonehenge ABSENTA, D. Klimenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
10040AIRI ARABESKA Dai Hard, N. Kudina, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 4
10041MON CHERI Monastyrka, Ewa Królikowskab. dobra/very good
10042Filisite Brash REFLEX CINEMA, Victoria Popova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
10043RICCA A FAMOSA DELLA Quattrocento, Valeriya Minaeva, Ukrainadoskonała/excellent
10044Shaggy Joker TEQUILA JAZZ, S.A. Shtrak, Rosjadoskonała/excellent
10045WOOLLY-BULLY Tikras Bildukas, J. Butkiene, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hans v. d. Berg

10046APHINA JUSTA VIKTORIA, E.V. Panfilova, Ukrainadoskonała/excellent
10047CACKO Z DZIURKĄ Koncept, Hanna Bakuniakdoskonała/excellent
10048ERICMAR BLACK FROST Berrybreeze, Sirpa Huusari, Finlandia
10049Scotland's-Smile FIONA, Abraham ES Katalin Gyarmati, Węgrydobra/good
10050Marland FLOREAS FORTUNA, Anna Gorny, Niemcydoskonała/excellent
10051Hocline's JACKPOT, . Rahe K., Krall K., Estoniadoskonała/excellent
10052Ayrzol JIMALTHEA, . Frokjar L., Steffensen J., Daniadoskonała/excellent, lok. 2
10053Otakar Elli KEY OF MY HARD, Yu.E. Kazarina, Rosjab. dobra/very good
10054MALVA Scottish Team D,J, . Kołodziej D., Sitarek J.b. dobra/very good
10055Filisite Brash MELODY'S MOON LIGHT, Victoria Popova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
10056MELSCOT CORA, Josip Skavic, Chorwacjadoskonała/excellent
10057PIGI Pustynna Burza, Grażyna Borekdoskonała/excellent
10058Moe Ocharovanie PRIMADONNA, Katarzyna Robak-Sokołowska
10059Raglan RING THE BELL, Espila Leoz Fermin, Hiszpaniadoskonała/excellent
10060De Magic Illusion TNT, . Serrano D., Martinez F., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
10061Gemma Stonehenge UNIC COUPAGE, . Ukraintseva S., Plutalova S., Rosja
10062UTA Wielka Broda, Magdalena Brzezińskab. dobra/very good
10063VIVIANA ROCO DELLA Quattrocento, Radosław Wysockidoskonała/excellent
10064WOJENKA Uhu-huhu, Mariola, Małgorzata Zajbtdoskonała/excellent
10065Ailei ZAVETNAYA MECHTA, T. Kuzmicheva, Rosjadoskonała/excellent
10066ZGADUJ ZGADULA Koncept, Dorota Piwowardoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hans v. d. Berg

10067BERTA vom Bassettenhof, Christina Berger, Niemcydoskonała/excellent
10068Marland CHARIZMA, Margareta Telliskivi, Estoniadoskonała/excellent
10069ESTER z Klicperova Chlumce, . Ocenaskova M., Ocenasek J., Czechydoskonała/excellent
10070Scotguard FELIZ NAVIDAD, Martina Kuhlmey M., Muschket C., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
10071Hocline's GALADRIEL LADY OF THE WOOD, Lea Tummeleht, Estoniadoskonała/excellent
10072Ayrzol HERMIONE, . Frokjar L., Steffensen J., Daniadoskonała/excellent
10073Scozia's IMAGINATION, Maria Carolina Reggiani-Stufler, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
10074Moe Ocharovanie MARGO, E. Osipova, Rosjadoskonała/excellent
10075Perhaps SUPER ELECTRIC, Victoria Popova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
10076TANAMERA Balmoral, . Kołodziej D., Sitarek J.doskonała/excellent
10077Saore THE BLACK STARLIGHT, Danila A., Fossati M., Włochy
10078TOŚKA ze Szockiego Wzgórza, Dominika Kubiszb. dobra/very good
10079TWEEDLE DEE DEE CHAMPERNOUNE Chichen Itza, Jean, Yves Delpont, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
10080VENUS du Moulin de Mac Gregor, Sandrine Boulard, Francja
10081ZALOTKA ŚMIECHOTKA Koncept, Hanna Bakuniakdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Hans v. d. Berg

10082MACALLAN Uhu-huhu, Mariola, Małgorzata Zajbtdoskonała/excellent, lok. 2
10083SCOTTISH TAUER O SOLE MIO, Kristiina Krall, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1
10084VITA BLEK BERRI, E.A. Kostyuchenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3


Terier Walijski-Welsh Terrier


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10085Tvantengen HASKAL, S. Nikolaenkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
10086Ketcher Train HUBEN, I. Trapeznikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
10087SIVERSKIY ESCHE TOT KRASAVCHIK, M.V. Zajceva, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10088SZCZĘŚCIARZ z Szumiących Klonów, Krzysztof Hryckiewiczb. dobra/very good, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10089Rus Marikon FLABBER, N. Lebedeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
10090High Flyers's GILROY, . Wilk B., Albers J.H.doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
10091Siverskiy GRAF, N. Vasilyeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10092ARAMIS Palmira Północy, Ewa Rozmiłowskab. dobra/very good, lok. 3
10093TYSON Venator Magnus (FCI), Krzysztof Staniszewskidoskonała/excellent, lok. 2
10094UPGRADE of Happytails, . Steer L., Lokodi Z., Rumuniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10095Matranensis DREATFUL DOODLEY, Peter Harasta, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10096Siverskiy YUST, N. Vasilyeva, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10097A-SPEEDY GONZALES von der Hohen Flur, . Goethel, Houben J., Holandia
10098AMIR z Turzycowych Kniej, Cezary Jaworskidoskonała/excellent
10099ASTOR ze Svabenskeho Haje, Janusz Borowyb. dobra/very good
10100BILL of the New Husken, P., J. Krautscheid, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
10101CZARDASZ z Szumiących Klonów, Violetta Dębickadoskonała/excellent
10102EL COMMANDER von der Canis-Burg, Carola Bornhausen, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
10103ENJOY White Headline's, . Wilk B., Polehna F.doskonała/excellent
10104Tatinejos GENERAL PATTON, Rafael Cabeza, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 3
10105HEARTBREAKER of the Southernpoint, Mat Smeets, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
10106INVADER of Happytails, . Nitka K., Steer L.doskonała/excellent
10107Siverskiy LUTY, N. Vasilyeva, Rosjadoskonała/excellent
10108PIRAT Askiras, Krzysztof Stachniukb. dobra/very good
10109U NAME IT of Happytails, . Nikolic V., Popovic S., Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10110Caesar, Agnieszka Ewa Nowakdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10111Fenyöligeti AFRODITE, Denk Csaba, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
10112Cunnings CINDERELLA, Giuseppe Avveduti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
10113Ronesco EXCITEMENT, . Toumi S., Manner N., Finlandiadoskonała/excellent
10114High Flyer's JANKA, Ilse Freerksen, Niemcydoskonała/excellent
10115KAMA Kniejowy Szpec, Marek Dropb. dobra/very good
10116TEGAN of the New Husken, J.G. Hahnraths, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10117WHOOPY of the Southernpoint, Mat Smeets, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2

Psy - Dogs


Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10118ARES Gniazdo Łelszy, Józef Michalski

Suki - Bitches

10119Siverskaja BRENDI, N. Vasilyeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10120ENIGMA z Turzycowych Kniej, Elżbieta Rychcikb. dobra/very good
10121Rus Marikon FISHKA, I.,A. Konovalovy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
10122GRACJA Czereda Trapera, Cezary Jaworskidoskonała/excellent
10123MY WAY from Michel, Janos Mitnyan, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
10124TOSCA Kazabor, Bogdan Kasprzak
10125Tvantengen WELSHY QUEEN, N. Benislavskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10126AKIRA vom Granitfelsen, . Witte Jutta., Falk-R Siewert, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
10127CZIKA z Szumiących Klonów, Agnieszka Ostaszewskadoskonała/excellent, lok. 3
10128Hód-Csillag DONNA, Peter Harasta, Węgrydoskonała/excellent
10129DRAKA Rudy Trop, Zuzanna Bieleckadoskonała/excellent
10130ENOLA z Turzycowych Kniej, Barbara Wilkdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10131EVITA Tabet, Janusz Borowyb. dobra/very good
10132MODEN TAIP ALIS, D. Bazgoutdinova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10133DREAM West-Fox, Frantisek Polehna, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10134Siverskaja BESSIYA, N. Vasilyeva, Rosjadoskonała/excellent
10135CARIOCA z Turzycowych Kniej, Barbara Wilkdoskonała/excellent, lok. 3
10136JULCHEN von der Hohen Flur, . Goethel, Houben J., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
10137NORALY of the New Husken, P., J. Krautscheid, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
10138Reigab`s ONLY YOU, . Madsen B., Nielsen A., Daniadoskonała/excellent
10139TATINEJOS of the Southern Point, Rafael Cabeza, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andrzej Kaźmierski

10140DEBORA z Kozackich Stepów, Małgorzata Skrzypczykdoskonała/excellent, lok. 1


West Highland White Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

10141AMADEUS vom Donaufelsen, Franz Horhan, Austria
10142CHRISTOFER Blataj, Hana Nova, Czechy
10143Westis Planet FINE FASHION, E. Makarova, Rosja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

10144AGENT CORNUS Adoxa, Magdalena Parkitnab. dobra/very good
10145AMARETTO Di Grandiflora, Eva Blascinskadoskonała/excellent
10146Alborada ARAGORN, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpaniadoskonała/excellent
10147Olton AYE SWEATER BOY, . Hill, Wilson, Francja
10148W.D.O'La La BOLGÁR KERTÉSZ, . Szoke Z., Bolgar E., Węgrydoskonała/excellent
10149BOND Geslander, Grzegorz Stachowiakdoskonała/excellent
10150BUDDY ROVER von Steinberg, Renate, Walter Berghaeuser, Niemcyb. dobra/very good
10151DOOM DOOM OF DONCASTER Buttercup, Zsolt Pingor, Węgryb. dobra/very good
10152ELROY Sunshine Celebration, Martina Krisova, Słowacjadoskonała/excellent
10153ESCORT Formantis, A. Chruścicka
10154EX-PATRIOT Moonlight Spirit, Sylwia Neumannb. dobra/very good
10155Leonhard's JUST SPACEWALKER, A. Schutze, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
10156LANCASTER Vena, Magdalena Anna Urbańska
10157LESTER Solanus, Ewa Pruchniewiczb. dobra/very good
10158White Diamond O' lala MC DRIVER, Petra, Günter Braun, Niemcyb. dobra/very good
10159Happy White MOVIE-HERO, Gabriella Palne Sallai, Węgryb. dobra/very good
10160The Dashing Devil's MR MACHO, Franz Horhan, Austria
10161MY NUMBER ONE Superbia, Loreta Grubliaskiene, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10162NORIS Happy Naux, Natasa Uxova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
10163PEACEMAKER White Flame, Marina Friemann, Niemcydoskonała/excellent
10164Ravnegaards PEBER, Ann Kragholm, Dania
10165ROBI Montezuma, Joanna Kreyserb. dobra/very good
10166SCOTT D`AMORE My Hairy Braveheart, Ewa Hyczewskab. dobra/very good
10167SUMMER SNOW dei Melograni, Debora Miliani, Włochy
10168T-BOY of Surprise, . Vizmathy A., Hertha C., Węgryb. dobra/very good
10169Lucky Star's TRUST IN ME, Viola Rogolus, Niemcyb. dobra/very good
10170TWEEZERS of Charisma, Katarina Michalkova, Słowacjadoskonała/excellent
20873HERE I AM vom Deipen Brook, Bernd, Luise, Tina Delpenbrock, Niemcydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

10171ACE OF DIAMONDS du Moulin de Mac Gregor, Annamaria Vizmathy, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
10172Faiter AKTIV AGRESSIV, I. Zhelonkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10173Achnamara BACK TO THE FUTURE, Arkadiusz Tyfadoskonała/excellent
10174COBY Victis, Ewa Iłczykdoskonała/excellent, lok. 4
10175Bellevue HAPPY FORTUNE, Karin v.d. Veen, Hollandiadoskonała/excellent, lok. 2
10176JEVINGTON Havluv Kopec, Daniela Pilarova, Czechydoskonała/excellent
10177LEONARDO Nie Bez Znaczenia, Kazimiera Kiełbasiewiczb. dobra/very good
10178PACE-MAKER iz Usadby Voronovo, E. Evseeva, Rosjadoskonała/excellent
10179TIMMI 4ME z Księżopola, Mirosław Barondoskonała/excellent
10180ULAINRICHY WHITEBALLHEAD, I. Sture, Łotwab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

10181Olton AYE GHENT GENT, . Hill, Wilson, Francja
10182Ashgate CORNUS, Małgorzata Kozłowskadoskonała/excellent
10183DRAGUER Spanga, Lise Christfort, Daniab. dobra/very good
10184Alborada DUENDE, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpaniadoskonała/excellent
10185Brait Nouz ESQUIRE MR. MURPHY, Irina Moskaluk, Ukrainab. dobra/very good
10186GEM Ro-Ka-Te, Hanna Bierzgalskab. dobra/very good
10187GREGOR vom Ostender Hof, Elke Kadow, Niemcydoskonała/excellent
10188HELIOS Wonderland, Wiesław Bartkowiak
10189JAMMY DODGER iz Usadby Voronovo, Olga Andrianova, Rosjadoskonała/excellent
10190JUMPING JACK FLASH White Headline's, Izabela Sobczyńskadoskonała/excellent
10191W.D.O'La La MAESTRO, . Szoke Z., Dobi D., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10192Alborada OEN, R., E. Akopyan, Rosjab. dobra/very good
10193SHINING BRIGHT D JUICE, O. Kolodina, Rosjab. dobra/very good
10194The Dashing Devil's SPECIAL GUY, Iwona Nazedoskonała/excellent, lok. 2
10195The Dashing Devil's SPIRIT OF MINE, . Marks P.F.M., v/d Veen S., Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
10196SZPIEG Flammeus, Anna Jendrych
10197UN POUR MOI du Moulin de Mac Gregor, Martina Krisova, Słowacja
10198VENDETTA of Surprise, . Vizmathy A., Petyiova V., Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
10199XIMERONI z Księżopola, Renata Dobersztyn-Hamerskadoskonała/excellent
10200Vest Are ZHOSTIK, U. Zenina, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

10201DASTINE Happy Naux, Natasa Uxova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
10202EURO VEST ARE, R., E. Akopyan, Rosjadoskonała/excellent
10203JACKSON Se-La-Vi, Joanna Jędreckadoskonała/excellent
10204Bellevue KNIGHT OF FIRE, . Płotnicki W., v/d Veen K.doskonała/excellent
10205MATRIX Klan Mac Gregora, Beata Stępieńdoskonała/excellent
10206Leonhard`s PERFECT POPSTAR, Renata Banasikdoskonała/excellent
10207RAMMSTEIN AT Grandiflora, Eva Blascinskadoskonała/excellent
10208SEDIR Kozanostra, Joanna Krajewska
10209Bellevue SNAP HAPPY TO ASHGATE, . Szoke Z., Thomson S., Węgrydoskonała/excellent
10210SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor, Agnieszka Kryszak
10211SPOILT BRAT du Moulin De Mac Gregor, Suzanne Birberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
10212TOUCH-OF-CLASS du Moulin de Mac Gregor, Julien Millasseau, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
10213U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor, Agnieszka Kryszakdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
10214UNIK ON THE MOON de Champernoune, Barbara Księżopolskadoskonała/excellent
10215Westie-White WENPIRE, Vini Henningsen, Daniadoskonała/excellent
10216WESTERN DANDY, L. Rumyantseva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

10217Leonhard's LUCKY LORD, Justyna Alicja Zdanowiczdoskonała/excellent, lok. 2
10218LUKY Happy Naux, Natasa Uxova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

10219PETIT CADEAU de Gryffindor, Aneta Szulżyckawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
10220VIVAT MARJAZH VIVAT, M. Gurova, Rosjaobiecujący/promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

10221APRIL Fanbellina, Edyta Napiórkowskab. dobra/very good
10222ARVENA Mordor, Monika Marchańska
10223BLANCKA Geslander, Bożena Reischdoskonała/excellent
10224CANDY BUCK Adoxa, Jolanta Miąsekb. dobra/very good
10225Cilvisunds CAPELLA, Annelise Hanberg, Dania
10226DEMI Adoxa, Marzena Małecka
10227DONNA OF DARLINGTON Buttercup, Zsolt Pingor, Węgrydoskonała/excellent
10228Brait Nouz DVD, . Lapina E., Moskaluk I., Ukrainadoskonała/excellent
10229ELLA Victis, Lise Christfort, Daniab. dobra/very good
10230ENIGMA il Bianco Cagnolino, Agnieszka Skibab. dobra/very good
10231GVADIANA, Tatiana Rozenbaum, Estoniadobra/good
10232HUMBUCKIE White Oleander, Ilona Cerna, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
10233ICECREAM dei Melograni, . Corradini G., Sartori M.M., Włochydoskonała/excellent
10234KELLY od Bobika, Ewa Iłczykb. dobra/very good
10235LORELAI Vena, Marcin Grabowiczb. dobra/very good
10236MINNI, Uros Palk, Słowenia
10237MISHIEVOUS MISS FROM Gryffindor, Lolita Tilindiene, Litwadoskonała/excellent
10238Who's QUEENS HEAD, . Lehtonen V., Palosaari J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10239RAISA Montezuma, Joanna Kreyserb. dobra/very good
10240SAFFIRA Jarwik, Jarosław Rusdoskonała/excellent
10241SECRET TOUCH My Hairy Braveheart, Ewa Hyczewskab. dobra/very good
10242White Top SNOW DREAM, Connie Lund, Daniab. dobra/very good
10243Wyremist STICKY TOFFEE PUDDING, Petra Kamenikova, Czechyb. dobra/very good
10244SWING of Surprise, Borbala Illyes, Węgryb. dobra/very good
10245W.D.O'La La TAVASZI SZÉL, . Szoke Z., Muhlberger I., Węgrydoskonała/excellent
10246TINA od Typków, Anna Opanowicz-Sobstel
10247Leonhards TOP CRYSTAL, M. Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
10248Lucky Star's TRUE LOVE, Viola Rogolus, Niemcydoskonała/excellent
10249WITCHCRAFT of Surprise, . Vizmathy A., Franer K., Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
10250Vogellein YO-YO YOLANTA, Brigitte Winter, Daniab. dobra/very good
10251Brait Nouz ZHOZEFINA, Olena Mitskevych, Ukrainab. dobra/very good
10252ZOEY vom Lausitzer Eck, Evelyn Reichart, Niemcydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

10253AS DE COEUR du Moulin de Mac Gregor, Ruth O'Connor, Francja
10254AURA Daisy Club, Brygida Napierałab. dobra/very good
10255AURORA BLUE BLOOD, Z. Bezuglaya, Rosjab. dobra/very good
10256Hopecharm CHECK MATE, Petra Kamenikova, Czechydobra/good
10257DUCHESSE SPANGA Poldan, Vivan Osterbech, Dania
10258EVITA vom Deipen Brook, Urszula Kilińskadoskonała/excellent, lok. 4
10259Pailot FORTUNA FOREVER, E. Dementieva, Rosja
10260LEILA Happy Naux, Monika Stritecka, Czechyb. dobra/very good
10261LUCKY CHERRY DI Flammeus, Maria Gnadczyńska
10262MOLLY Solanus, Renata Banasikdoskonała/excellent
10263ROMA of Bornie's Best, Frauke Bornhöft, Niemcydoskonała/excellent
10264SONATA Snow Danwest, Ala Klyviene, Litwab. dobra/very good
10265TIDE OF VICTORY Superbia, Joanna Jędreckadoskonała/excellent, lok. 3
10266TOOTSIE ROLL Superbia, Bożena Adamskadoskonała/excellent, lok. 2
10267TOUCH OF BEAUTY dei Melograni, Francesca Zampini, Włochy
20872ROYAL DIVA vom Deipen Brook, Bernd, Luise, Tina Delpenbrock, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

10268AJLA Mei-Lan, Grażyna Kwaśnikdobra/good
10269ASPRI NEA z Księżopola, . Koriat-Zumis I., Zumis E.doskonała/excellent
10270Olton AYE BONNE CHANCE, . Hill, Wilson, Francja
10271BAMBINA dei Melograni, Giuseppe Corradini, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
10272CANDY Medicus Veterinarius, Adrianna Dambek-Machel
10273CAROLINA de Katataos, Beatriz Betere Perucho, (Salamanaca) Hiszpania
10274DOMENICA White Tuvalu, Ivana Biladoskonała/excellent
10275DRISSBEE Beast of Prey, Petra Vyplelova, Czechyb. dobra/very good
10276Alborada ETERNITY, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10277FABULLOUS SOPHIE FROM Grandiflora, Eva Blascinska
10278Kni's FORTUNA, Anette H. Kni, Daniadoskonała/excellent
10279LARA Romualdus, Kazimierz Libiszewskib. dobra/very good
10280Vest Are MAGIC DREAM, Yuliya Solyanik, Rosjab. dobra/very good
10281W.D.O'La La MISSHIPPI, . Szoke Z., Dobi D., Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
10282NURIA Vest Are, R., E. Akopyan, Rosjadoskonała/excellent
10283PSOTA Ronyć, Mariola Węclewiczb. dobra/very good
10284RIDE THE LIGHTNING Grandiflora, . Grubliauskiene L., Szulżycka Adoskonała/excellent
10285SAMANTA Dajmio, Ilona Ejsmontb. dobra/very good
10286Brait Nouz SAY ME YES, Irina Moskaluk, Ukrainadoskonała/excellent
10287SHELLA Solanus, Grażyna Mnichb. dobra/very good
10288SILVER SHADOW Formantis, Wioleta Gieżekdoskonała/excellent
10289SZAKIRA z Karczewskich Szuwarów, Iwona Kierończyk-Geskadobra/good
10290TOOTSI Pustynna Burza, Izabela Borkowska
10291UP'TO'DATE du Moulin de Mac Gregor, Agnieszka Kryszakdoskonała/excellent, lok. 2
10292VIOLA VIVA Adoxa, Małgorzata Kozłowskadoskonała/excellent
10293WALKIE-TALKIE iz Usadby Voronovo, Olga Andrianova, Rosjadoskonała/excellent
10294WHITE FLOWER OF VICTORY iz Baltiyskoy Peny, T. Kulebakina, Rosjab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

10295AGA od Rezika, Ewa Hyczewska
10296AVRA Superbia, Anna Siwulskadoskonała/excellent
10297Alborada AY DE MI, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
10298Bellevue BY DESIGN, N. Mourougova, Rosjadoskonała/excellent
10299Cilvisunds CERES, Annelise Hanberg, Dania
10300CHARISMA of Surprise, Jan Rohlĺček, Czechydoskonała/excellent
10301COCONUT Sunshine Celebration, Martina Krisova, Słowacjadoskonała/excellent
10302Lucky Star's DAYDREAM, Viola Rogolus, Niemcy
10303FRANER IS OF SUPRISE Masni, . Vizmathy A., Franer K., Węgrydoskonała/excellent
10304JENY Se-La-Vi, Irena Dyrek-Klusekdoskonała/excellent
10305W.D.O'La La JESSICA MY ORIGO, . Szoke Z., Lendvai E., Węgry
10306OLIVIA Adoxa, Małgorzata Kozłowskadoskonała/excellent, lok. 4
10307The Dashing Devil's SNAPSHOT, . Marks P.F.M., v/d Veen S., Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
10308Leonhards SPARKS N' FIRE, M. Grunewald, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CACIB, CWC/CAC, Zw. Świata/WW
10309TET-A-TETE Veterinarius, Maja Vahraneva, Białoruś


Yorkshire Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Aneta Sobkowska-Dopierała

10310Decoris BELLATRIX FROM BLUE SANSARA, Magdalena Krzemińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
10311PARIS FOR ME AELIT, A. Verreva, Łotwawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
10312SHOWTIME MADE BY MAGIC Decoris, Jolanta, Maciej Wątrobawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Aneta Sobkowska-Dopierała

10313ASHTON MARTIN of Maryon's Home, Maria Tzaneva, Bułgariadoskonała/excellent
10314BABY OF MAGIC Palio, Wincentyna Chojnackadoskonała/excellent
10315Sweet Magic's BILLBOARD CHARTS, Anna Nuzbańskab. dobra/very good
10316BLUE ROMANTIC Bakarat, Maciej Bralczykdoskonała/excellent
10317BOLERO de Villar, Sabina Hołobutb. dobra/very good
10318BONAPART Lesley O`Hara, K.N. Ryabceva, Ukrainadyskwalifikująca/disqualified
10319BUTTERFLY of Beauty Happines, Agnieszka Stankiewicznie do oceny/cannot be judged
10320CASANOVA Bakarat, T.M. Kozakova, Rosjab. dobra/very good
10321D.J. von Conny`s Eck, Cornelia Sellenthin, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10322DIOR GOLDEN TRIUMPH, A. Radcenko, Łotwadoskonała/excellent
10323ELTON ERL, J. Kuzhecova, Łotwab. dobra/very good
10324Pellerd-Öre ERIC, Mihalyne Buzsaki, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
10325FIRST CLASS Trixi, Maria Półtorakb. dobra/very good
10326FREE STEP of New Deal, Karolyne Takacs, Węgrydoskonała/excellent
10327GIACOMO Crystal of the York, Katarina Ritterova, Słowacjadoskonała/excellent
10328Camparis GOLDEN GATOR, Catherine Consten, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
10329GRAND PRIX Yorex, Katarzyna Stasiakdoskonała/excellent, lok. 2
10330JOHNNY WALKER of New Deal, Klara Tetourova, Czechy
10331LARIS Bakarat, Magdalena Mazurdoskonała/excellent
10332LAXTER, Karel Korizek, Czechy
10333Camparis LOCOMOTION, Danute Liutkuviene, Litwab. dobra/very good
10334MAESTRO z Końskiego Raju, Anna Malinowskadobra/good
10335MASERATI Heavenly, Iwona Stachera
10336Desyat Yorkov iz Dvortsa MAVRIKIY, . Fetisova, Rosja
10337OPERA ROCKER of Happy Blue, . Toth K., Molnarne K.T., Węgry
10338QUO PILIBI Lidoli Vrchlice, Daniela Vokálková, Czechydoskonała/excellent
10339RAY OF SPARK Pailo, Wieńczysława Kuczyńskadobra/good
10340ROCKEFELLER Sweet Cheeks, M., J. Unger, Niemcy
10341SUNRISE Heavenly, Agnieszka Wieczorekb. dobra/very good
10342Pinkerlton's TAIFUN, Kinga Bodnar, Węgrydoskonała/excellent
10343TRUELOVE, Natalia Kamisarova, Łotwadoskonała/excellent
10344ZANZIBAR Bohemia Platina, Martina Basedova, Czechydobra/good
10345ZVEDNYI DEBJUT Silver Rain, E. Sableva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

10346ACTION-MAN Du Domaine de Monderlay, Stasiak K.,Mansulet M.
10347Hunderwood ACTION-MAN, . Bernard E., Zwolińska A.doskonała/excellent
10348ALEX AMIKUS of Asbruk Lerou, Alena Hubanova, Białoruśb. dobra/very good
10349AMIR Dimetrodon, Grażyna Sosnadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10350BLUE COMMANDER Bakarat, Vera Kosarova, Czechyb. dobra/very good
10351C'EST ERIC Cardea, Elżbieta, Dagmara Góraldoskonała/excellent
10352Helada Hill's CHEKMEIT, . Hmara, Rosjadoskonała/excellent
10353Mini Shop DE BIRS, A. Ivanova, Litwab. dobra/very good
10354Anastasia York DE SKY WORKER, Maria Hilmerova, Słowacjadoskonała/excellent
10355Qoccle's DEICIELODE, Maria Tzaneva, Bułgaria
10356Camparis DREAMWEAVER, . Ackermann, Hoptova, Słowacjadoskonała/excellent
10357ETERNAL LOVE Trixi, Maria Półtorakdoskonała/excellent
10358EVEREST Bakarat, . Dedkova I., Zwolińska A.doskonała/excellent, lok. 2
10359EXTRA SWEET Trixi, Marina Forte, Niemcydoskonała/excellent
10360FABIAN of Amazing Star, Regina Wnuk, Niemcyb. dobra/very good
10361FRUPPER Inn Yoki-Go, Hana Hrdlickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
10362GLAMOURE COUTURE CALIBRE SPY, T.Yu. Averkina, Ukrainab. dobra/very good
10363HELOWEN Stribřné Přáni, Alena Bystrianska, Czechydoskonała/excellent
10364HRUSTALNOE SERDECHKO MARKIZ, Ju. Urbonas, Rosjab. dobra/very good
10365LE PETIT PRINCE Cud Natury, Katarzyna Data-Złochb. dobra/very good
10366Pearlstring MORNING SUN, . Unden B., Ahlstedt Ann-Katrin, Szwecja
10367NANU-NANA vom Haus English Cream, . Flemmiger-Kubisch, Zimmerling, Niemcydoskonała/excellent
10368NIGHTFLIGHT NicNak's, . Consten C., Ackerman M., Francjab. dobra/very good
10369Lakki Star PIKACHU, Olga Andreeva, Rosjadoskonała/excellent
10370SCOTT Rodem z Pyrlandi, Zofia Kołodziejczakb. dobra/very good
10371SENTINEL of New Deal, Natalia Zankovich, Rosja
10372Drogida SUN SET, Jolanta Mielczarskab. dobra/very good
10373V.I.P. of Padawi's, Katalin Radvanszky, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
10374VERSAILLES du Domaine de Monderlay, Andrej Strnad, Słowacjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

10375Pigot ALTOGODIMENTO, Patrizia Casadei, Włochydoskonała/excellent
10376ARTHUR of Joranza, Natasa, Rudolf Miklovicovi, Słoweniadoskonała/excellent
10377ATOS Tuches, Violetta Kidałob. dobra/very good
10378BAR-MAZAL Mi Kochav Ha-Carmel, Yanina Vilenchik, Izraeldoskonała/excellent, lok. 2
10379BUGATTI du Galop du Globe, N. Aytuganova, Rosjadoskonała/excellent
10380CALVIN Liberi Gaias, Grażyna Kwaśnikb. dobra/very good
10381Mini Shop COSA NOSTRA, N. Anishenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10382COUNTRY CLASSIC Joranza, Zuzana Petrakova, Słowacjab. dobra/very good
10383CRASH BANDICOOT Wild Fantasy, Alice Soltysova, Czechyb. dobra/very good
10384Alpiiskiy Tsvetok DANDY, G.L. Mikryukova, Łotwab. dobra/very good
10385DASTY Lacrima Caesia, Miroslav Sturc, Czechydoskonała/excellent
10386DEKSTER Złota Medea, Katarzyna Wróbelb. dobra/very good
10387DREAMLOVER de Castagnac, Katarzyna Stasiakdoskonała/excellent
10388Rigair EXTRA EMOTION, . Erdmane-Hermane T, Priladisa N, Łotwadoskonała/excellent
10389FIRE OF LOVE Blue Delight, V.V. Zhurina, Ukrainab. dobra/very good
10390GO CART Camparis, Catherine Consten, Francjadoskonała/excellent
10391Justine's GO GO DANCER, Frank Klaus Schmidt, Niemcy
10392GUCCI Cardea, Elżbieta, Dagmara Góralb. dobra/very good
10393HIGH HOPES Whirlwinds, . Larrieu, Chilcutt, Hubbard, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
10394HONEY BOY Yorex, Fiona Caldwell
10395Ellin Stael INDIANA JONES, I. Moskalenko, Rosjab. dobra/very good
10396KOH-I-NOOR Clarus, B. Urszula Nazimekdoskonała/excellent
10397LEONTRO Ćertik, Kvetoslava Lalikova, Czechyb. dobra/very good
10398LINCOLN de la Villa Y Corte, Svetlana Rak, Ukrainab. dobra/very good
10399MARFY Hocco Joreta, Alena Petrikovi, Czechydoskonała/excellent
10400MERCATOR IMPERIOR VILARDENS, S. Zagarskihs, Łotwadoskonała/excellent
10401MIKI Iwo-Fran, Krystyna Kiwakb. dobra/very good
10402Smilain MON PLAISIR, M. Smirnova, Rosjadoskonała/excellent
10403Mini Shop MORGAN II, M. Studenikina, Rosjab. dobra/very good
10404MR. BOMBASTIC vom Haus English Cream, . Flemmiger-Kubisch, Zimmerling, Niemcydoskonała/excellent
10405Zveznyi Debjut NON STOP, Elbaykan, Ukrainab. dobra/very good
10406Mette NORDMARK'S JOSS, Jette, Poul Jensen, Daniadoskonała/excellent
10407ROCK AND GOLD TURBO of New Deal, Katalin Radvanszky, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
10408Sasquehanna SUNSET, Marina Avdonina, Rosjadoskonała/excellent
10409The Smaragd of THE ROYAL CROWN STARTER, . Toth K., Molnarne K.T., Węgry
10410Hassendean VALENTINO, Katy Navarro, Hiszpania
10411VAN-CLEEF du Domaine de Monderlay, Beata Krzywdzińskadoskonała/excellent
10412VASCO Cardea, Elżbieta, Dagmara Góralb. dobra/very good
10413VERY BEAUTIFUL des Robine Masters, . Bodnar K., Robine P., Węgryb. dobra/very good
10414VIKTORIUS DEI YORK, O. Komnatnaja, Łotwadoskonała/excellent
10415Pearlstring WITH ALL MY HEART, Göran Lundholm, Szwecja
10416YAHOO Meus Amicus, Nelly Neycheva, Białoruśb. dobra/very good
10417YORIK Nemezja, Elżbieta Drzewieckab. dobra/very good
10418Ellin Stael ZENITCHEMPION, E. Suschenya, Rosjadoskonała/excellent
10419ZODIAK Lazuryt, Danuta Czaboćko-Reszelewskadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

10420ARIN Offerta, Barbara Topolskab. dobra/very good
10421CHAMPION LAFIT Bohemia Platina, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
10422DEEP EMOTION Lux-Liurex, Liliana Cheroglo, Włochydoskonała/excellent
10423DEUS Limelight Joreta, Konrad Korskidoskonała/excellent
10424Qoccle's DREAM OF VICTORY, Maria Tzaneva, Bułgariadoskonała/excellent
10425ELWIS Greisi, Paulina Filova, Czechydoskonała/excellent
10426Clarus GIPSY KING, Jan Palmowskidoskonała/excellent
10427Moskovskiy Talisman IST LAND PRINCE, I. Udovik, Rosjadoskonała/excellent
10428Guemart LIMITED EDITION, Guerrero J.M., Rothenback R., Meksykdoskonała/excellent
10429Pinkerlton's MAGICIAN, Kinga Bodnar, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
10430Mini Shop MIDNIGHT SPY, N. Anishenko, Rosjadoskonała/excellent
10431MONTY z Jinonické Zahrady, Jana Vokalkova, Czechydoskonała/excellent
10432NicNak's NAVIGATOR, . Ackermann M., Hunter L., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
10433NICE-LITTLE PRINCE du Domaine de Monderlay, Wojciech Krzywdziński
10434NIL-SILVER Orida, Joanna Kulińskadoskonała/excellent
10435Qoccle's NONPLUSULTRA, N. Aytuganova, Rosjadoskonała/excellent
10436Qoccle's OLIVERLIGHTSOME, Nicoletta Pollini, Włochydoskonała/excellent
10437Pigot SAN PATRICK DAY DREAM, Patrizia Casadei, Włochydoskonała/excellent
10438SECRET COPY os Superior, Fatima Udud, Węgrydoskonała/excellent
10439SMILAIN ENERGIZER, M. Smirnova, Rosjadoskonała/excellent
10440De Majodian TAKE A CHANCE, Elena Shcherban, Rosjadoskonała/excellent
10441TAKE-CARE du Domaine de Monderlay, . Kuzina N., Yakimova T., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
10442UKAIALI de la Pam'Pommeraie, Anna Zwolińskadoskonała/excellent
10443UNDIAMOND LOVER du Petit Lac Saint James, Catherine Consten, Francja
10444UNI TOP Stribřné Přáni, Alena Bystrianska, Czechydoskonała/excellent
10445Krass Orion YUPPI GOLDEN BOY, L.N. Levchenko, Ukrainadoskonała/excellent
10446ZIGGOR of Maryon's Home, Antonia Dankova, Czechydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

10447Durrer's DIAMOND REQUEST, Catherine Consten, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
10448KEVIN GRIN, Irina Mironkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
10449Rothby's ROCKEFELLA AT AMWEND, . Bodnar K., Robine P., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Aneta Sobkowska-Dopierała

10450ANGEL Joli Chien, Alicja Radlińskaobiecujący/promising
10451BLESS YOU YorKiss (FCI), Katarzyna Makuchwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
10452Avangard Stail CRAZY FOR BLUE, N. Veprentseva, Rosjaobiecujący/promising
10453ELM DENDI URSULA THE STAR, N. Pomerantseva, Białoruśobiecujący/promising
10454FLASH DANCE Wild Fantasy, Alice Soltysova, Czechywyb. obiecujący/very promising
10455GROUS-GLORIA GOYA XX-VEK, S.A. Piskun, Ukraina
10456JACK IN THE BOX Inn Yoki-Go, Nadezda Puchalkova, Czechyobiecujący/promising
10457JACK-PUDDING Inn Yoki-Go, Nadezda Puchalkova, Czechywyb. obiecujący/very promising
10458LA TOYA Stribrne Prani, Renata Ratajczykwyb. obiecujący/very promising
10459Adrenaline MADAME CLICQOUT, Elena Shcherban, Rosjam. obiecujący/n. promising
10460Adrenaline MADEMOIZELLE COCO, Elena Shcherban, Rosjaobiecujący/promising
10461Happy Diamond Star MAYA, Karolyne Takacs, Węgry
10462Adrenaline MOULIN ROGUE, Elena Shcherban, Rosjaobiecujący/promising
10463NIAGARA SKY Blue Delight, I.I. Rud, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
10464O'CASEY LEE Hekaba, Jana Markovlová, Czechy
10465PARIS BLUES Yorex, Katarzyna Oleksyobiecujący/promising
10466Decoris SWEET FAIRY TALE, Maria Tzaneva, Bułgariawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
10467TEQUILA Mi Kochav Ha-Carmel, Yanina Vilenchik, Izrael
10468TIPAT MAZAL Mi Kochav Ha-Carmel, Yanina Vilenchik, Izraelwyb. obiecujący/very promising, lok. 4
10469WAIKI Lazuryt (FCI), Danuta Czaboćko-Reszelewskanie do oceny/cannot be judged

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Aneta Sobkowska-Dopierała

10470ANGI BERTUCCIO, Violetta Kidałob. dobra/very good
10471APRIL FUN Bohemia Platina, Jitka Ernestová, Czechyb. dobra/very good
10472Rigair BLUE BUTTERFLY, . Erdmane-Hermane T, Priladisa N, Łotwadoskonała/excellent
10473Letvord CHANEL CO-CO, A. Kochetkova, Rosjab. dobra/very good
10474CHANTI Perla Pomeraniai, Katarzyna Piątkowskab. dobra/very good
10475CHERY Y.T. Leo Libra, Halina Kozikb. dobra/very good
10476CHERYL Lacrima Aurea, Sylva Wzatkova, Czechydoskonała/excellent
10477DESTINY'S CHILD Cherri Clear, Alena Bystrianská, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
10478DNEPR-ELITA EVZHINA, L. Sudak, Ukrainadoskonała/excellent
10479Dnipro-Talisman DRAGON-FLY, T.Yu. Averkina, Ukrainab. dobra/very good
10480EVITTA Small and Wag, Sabina Hołobutb. dobra/very good
10481Kraj-Dan EWELINA VON DAN, Danuta Krajkowska-Piepiórkadobra/good
10482EXCLUSIVE ELOISE Lazuryt (FCI), Katarzyna Sawickab. dobra/very good
10483FADELA Udany Pies, Beata Bałucińskab. dobra/very good
10484FASHION'N'CLASSIC Trixi, Krystyna Suszek
10485FLEETING KISS Praźský Cyrano, Irena Hloucalova, Czechydoskonała/excellent
10486GLAMOURE COUTURE BELLA MAFIA, N. Pomerantseva, Białoruśdoskonała/excellent
10487Camparis GOLDEN GITTER, Elena Ivonina, Rosjab. dobra/very good
10488Decoris GRACE KELLY, Katarzyna M. Wolniewiczdoskonała/excellent, lok. 3
10489HONEYMOON Lazuryt (FCI), Inga Lippmann, Niemcyb. dobra/very good
10490INCX Inn Yoki-Go, Nadezda Puchalkova, Czechydoskonała/excellent
10491IZI od Pelusia, Marek Schmidtdobra/good
10492JACKIE Modrý Joker, Petra Urbancova, Czechydoskonała/excellent
10493JOLLY YOKO Pro Amare (FCI), Konrad Korskidoskonała/excellent
10494KARIN Y. T. Fangor, Elżbieta Sawickadoskonała/excellent
10495KISS OF DREAM of Bregadoon, Julija Jegorova, Łotwadoskonała/excellent
10496KISSES OF FIRE of New Deal, Katalin Radvanszky, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1
10497Opera Prima LOOK AT ME, Angela Ferrari, Włochydoskonała/excellent
10498LUKRECJA BORGIA Z KROPKĄ Diwine, Michał Popiel
10499Kentauro (LDK) MILLENIUM SUN, Daiva Kazakiene, Litwab. dobra/very good
10500MILLION DOLLAR BABY Royal Tiffany's, Sabine, Chantal Elcke, Niemcyb. dobra/very good
10501MISSISSIPPI Bakarat, . Kosarova V., Zwolińska A., Czechydoskonała/excellent
10502MOYA MECHTA SERENADA, A.B. Zinova, Ukrainadoskonała/excellent
10503ODYSEA ODET Ćertik, Kvetoslava Lalikova, Czechydoskonała/excellent
10504Dimitrovskiy Talisman PETTI, N. Novikova, Rosjadoskonała/excellent
10505SAMA SŁODYCZ Oczko Fatimy /FCI/, Beata Krzywdzińska
10506Smilain SANGRIA, M. Smirnova, Rosja
10507SISI Kajopio, Katarzyna Wróbelb. dobra/very good
10508Red Laithaus SKANDAL LOVE, Marina Avdonina, Rosjadoskonała/excellent
10509Zvezdnyi Debjut TARANTELLA, G. Shishkova, Rosjadoskonała/excellent
10510VIAGRA FOREVER Yorex, Katarzyna Stasiak
10511Stjumer`s WHITNEY HOUSTON, M. Petrova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
10512ZI ZI TOP Bohemia Platina, Boźena Moudrá, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

10513AMANDA MON AMIE Lazuryt, Regina Wnuk, Niemcyb. dobra/very good
10514ARI Oradea, Gertruda Czechowicz
10515ARIETTA Dimetrodon, Grażyna Sosnab. dobra/very good
10516AURIKA CRISTIAN ROZ, Tinte Liana, Łotwab. dobra/very good
10517Dnipro-Talisman BARBIE SUPER SHOW, T.Yu. Averkina, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
10518Glamoure Couture BESAME MUCHO, N. Anishenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
10519CARINA Dalcer, Barbara Węgorzewskadobra/good
10520COCO CHANEL Dalcer, Beata Eksterowicz-Orzechowskadobra/good
10521Desyat Yorkov iz Dvortsa EKATERINA, . Fetisova, Rosja
10522EMOTION POWER Apage, Wiesława Georgiew
10523EOLA Abawit, Barbara Witczakb. dobra/very good
10524Decoris EVITA SO SWEET, Katarzyna M. Wolniewicz
10525FANNY Hekaba, Michael Beer, Czechydoskonała/excellent
10526Vole`T Shou FLASH IN TEH NIGHT, T., E. Voprosovy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10527GITA Greisi, Paulina Filova, Czechyb. dobra/very good
10528Hersted's Yorhshire GUCCI GREATSTAR, Helle Hersted, Dania
10529IZA na Niepogodę, Teresa Cnatalskab. dobra/very good
10530IZOLDA Akwaforta, Maryla Skrzypeckab. dobra/very good
10531KOKO Liberi Gaias, Małgorzata Feterb. dobra/very good
10532KONSTANCIA BONASIE Lesley O`Hara, O.A. Litvinova, Ukrainadobra/good
10533LAGOON LOVE Cud Natury, Mariola Ścisłowskadobra/good
10534Sharmnatan's LOSE MY BREATH, N. Sandurova, Łotwadoskonała/excellent
10535LUNA-FUSIA Silwer Spring, Katarzyna Wrzesińskadobra/good
10536MADAME PASSION Yorex, Jolanta, Maciej Wątrobab. dobra/very good
10537MISS Offerta, Urszula Chojnacka-Stefanekb. dobra/very good
10538MY DAY Monastery of la Rabida, Andrej Strnad, Słowacjab. dobra/very good
10539NORMAJEAN of New Deal, Katalin Radvanszky, Węgryb. dobra/very good
10540ROMINA Akcent, Gabriela Stronkb. dobra/very good
10541Camparis ROULETTE, I.I. Rud, Ukrainadoskonała/excellent
10542SCARLET Rodem z Pyrlandi, Zofia Kołodziejczakdobra/good
10543SEXY YORK Bohemia Platina, Radmila Kubankova, Czechy
10544Fridstail Brilliance SHINE BELLA, T. Fridlendere, Łotwab. dobra/very good
10545Rigair SPACE GIRL, . Erdmane-Hermane T, Priladisa N, Łotwa
10546Rus Mirian Style STYLE PENNY LANE, Irina Mironkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
10547SYMPATY STORY Bohemia Platina, Natasa, Rudolf Miklovicovi, Słoweniadoskonała/excellent
10548TRESELLE Bohemia Platina, Katarzyna Oleksydobra/good
10549Expouzd VIOLET WONDER, N. Nikolskaya, Rosja
10550YOKO ONO Bukolika, Monika Lalewiczb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

10551ADRENALIN GREAT AMBITIONS, Elena Shcherban, Rosjadoskonała/excellent
10552BATINA ANARE SEMPER, Grzegorz Bednarski
10553CARANEAL'S COCKEY Inn Yoki-Go, Nadezda Puchalkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
10554Lundgren's CHERIE D'AMOUR, Preben Frost Sorensen, Dania
10555CYNTHIA Y.T. Fangor, Róża Młodziankowska
10556DAGNA Dalcer, Paweł Sekulskidobra/good
10557DELFINA ze Zgierza, Elżbieta Sieczkowskadoskonała/excellent
10558Klatrup's ERIKA, Niels Madsen, Daniab. dobra/very good
10559ESMERALDA Aksedi, Ewa Teofilewiczb. dobra/very good
10560EYE OF SPIRIT of New Deal, Katalin Radvanszky, Węgrydoskonała/excellent
10561FANNY Lacrima Aurea, Sylva Wzatkova, Czechydoskonała/excellent
10562GAGAT Kamyki, Jerzy Patuszyńskidobra/good
10563Kendos GENTLE KISS, Katrin Karlsson, Szwecjab. dobra/very good
10564GIGI L'AMOROSSO Cymelia, . Balzam T., Balzam-Gizińska M.dobra/good
10565Sharmnatan's HEILY-JANE, N. Sandurova, Łotwab. dobra/very good
10566HOSSA Pro Amare, Konrad Korskib. dobra/very good
10567ILUZJA Magiczna Gwiazda, Mariusz Lubowieckidobra/good
10568JACQUELINE Inflancki Talizman, Maria Hołogadoskonała/excellent, lok. 4
10569JANE DILAJLA Bonsai, Inga Lippmann, Niemcydobra/good
10570Fan-Fell JEANETTE, Szilvia Pusztal, Węgryb. dobra/very good
10571Rigair JEST JENNYFER, N. Priladisa, Łotwadoskonała/excellent
10572LADY PUNK Bakarat, Maciej Bralczykdoskonała/excellent
10573LILI BABY TAZ Udoli Vrchlice, Daniela Vokálková, Czechydoskonała/excellent
10574MARIHUANA vom Haus English Cream, . Flemmiger-Kubisch, Zimmerling, Niemcydoskonała/excellent
10575MARIYA ZVEZDOCHKA, O.A. Litvinova, Ukrainadobra/good
10576MIAMI BEACH von Conny`s Eck, Cornelia Sellenthin, Niemcy
10577NOBODY'S DARLING of Animo's Garden, Gabriele Funk, Niemcy
10578ORHIDEYA, S.A. Piskun, Ukrainab. dobra/very good
10579Camparis POTPOURIE, Svetlana Kirsanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
10580Qoccle`s REGINA, G. Shishkova, Rosja
10581Mini Shop RIVERDANCE TO DAIM, A. Babaeva
10582SHAMPAGNE ROSE, M. Vasilieva, Rosja
10583SOCIETY ANGEL of Padawi's, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10584Rigair TANGO MILLENIUM STAR, A. Verreva, Łotwab. dobra/very good
10585TRUE BLUE of Happy Blue, . Toth K., Molnarne K.T., Węgry
10586VIVIENNE-VIRGINIA od Oridy (FCI), Elisabeth Asirifi
10587WIECZORYNKA Jantarowa Fuga, Maria Półtorakdoskonała/excellent
10588XMAS SURPRISE Stribřné Přáni, Alena Bystrianska, Czechyb. dobra/very good
10589YUVELIRNAYA DIADEMA iz Grada Kateriny, I. Prokhorova, Rosjab. dobra/very good
10590Gudyork ZIGGY, Katarzyna Stasiak
10591ZUZIA Y.T. Fangor, Anna Fangor

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

10592Pearlstring A KISS IS JUST A KISS, . Unden B., Ahlstedt A.K., Szwecja
10593BLACK DIAMOND Star of Zaphira's, Denisa Somikova, Słowacjadoskonała/excellent
10594GINNY SUE of Padawi's, Viola, Roswitha Becker, Niemcy
10595HENRIETTE Yoko Vekdan, Daniela Vokálková, Czechydoskonała/excellent
10596KISS ME KATE of Padawi's, Birgit, Siegrun Dawin, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
10597LA PERLA Bakarat, Vera Kosarova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
10598MAGIG STICK of New Deal, . Dankova A., Hilmerovc M., Słowacjadoskonała/excellent
10599MISS YORK Bakarat, Ingrid Dedkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
10600MY LADY von Conny`s Eck, Cornelia Sellenthin, Niemcydoskonała/excellent
10601Alpiiskiy Tsvetok REGALIA, N. Borisova, Rosjadoskonała/excellent
10602SECRET-LOVE du Petit Lac Saint James, A. Babaevadoskonała/excellent
10603SHOOTING-STAR du Gue de l'Adour, Alice Soltysova, Czechydoskonała/excellent
10604SUGARSHOCK Camparis, Catherine Consten, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
10605UMPA LUMPA LOLA du Gue de L'Adour, Lydie Cappelmans, Belgiadoskonała/excellent
10606WERONA Aksedi, Grzegorz Bednarskib. dobra/very good
10607XTRA FANTASY Yorex, Sarah Caldwellb. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Monique van Brempt

10608EVITA Medium, Dariusz Gutowskib. dobra/very good, lok. 2
10609EXTASE vom Haus English Cream, Marita Rudolph, Niemcyb. dobra/very good, lok. 3
10610NicNak's SHE'S A KEEPER, Markus Ackermann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1




JWW -Młodzieżowy Zwyciezca Świata 2006 / Junior World Winner 2006
WW -Zwycięzca Świata 2006 / World Winner 2006 = CACIB (z wyłączeniem ras nie uznanych przez FCI / except breeds not recognised by FCI).
BOB -Zwycięzca Rasy / Best of Breed