Światowa Wystawa Psów Rasowych - World Dog Show
Poznań, 9-12.11.2006



Aidi-Chien de l'Atlas - Aidi / Atlas Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2279UDDAD de la Baume Cromagnon, Michel Gaudois, Francjadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2280ALMAA de la Baume Cromagnon, Tonny, Tina Toft Bergstroem, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2281UDFEL D'araval, . Thiercy P., Gielisse J., Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Anatolian-Coban Köpegi / Anatolian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2282EGON Giant from Turkey, Toni Ceko, Chorwacja
2283Huri HASMET, Dariusz Kostanowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2284Attila Kangals KEMAL, Jill O'Flaerthy, Anglia

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2285ATESLI des Poteries, Martine, Freddy Delhaye, Francja
2286DELLJOT des Poteries dit Darko, Patrick, Annick Wauters-Hermans, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
2287SAYID, Kristina Peez, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2288Seacop ATILM, Per Taflin, Szwecja
2289BOZKURT, Tana Voznikova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2290ARETA KREUTZWEG von Tahlspere, Śtépán Václavik, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2291AYDAN INCI od Sekvoje, Dariusz Kostanowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2292Attila Kangals KÖSEM, Jill O'Flaerthy, Anglia
2293Attila Kangals TURHAN, Per Taflin, Szwecja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2294DUBAI des Poteries, Patrick, Annick Wauters-Hermans, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2295ADRIA des Poteries, Martine, Freddy Delhaye, Francja
2296ASIMA ze Zatopene Chajdy, Dariusz Kostanowiczdoskonała/excellent, lok. 2
2297AYLA SARI Kangal von Kitap Orman, Ariane Kümpers, Niemcy
2298GUL TARCIN Browny San-Mar, Jitka Hlahulkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2299Doga Farm GÜZEL, Per Taflin, Szwecja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

2300CARI GALETA Browny San-Mar, Śtépán Václavik, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB


Appenzeller Sennenhund


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2301RUBINO v.d. Erftquelle, Rolf, Martina Wagner, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2302ACHAB POLYMELUS, T. Nepakhareva, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2303ANTON von den Sechsbuchen, Friedrich Scheidemantel, Austriadyskwalifikująca/disqualified
2304ARCOS z Tichého Udoli, Marta Borakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
2305Sennenhund Rossii GLEN, O. Popova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2306IRKO v. Bruenggberg, Elżbieta Czerwińskadyskwalifikująca/disqualified
2307MERLOT v.d. Erftquelle, H., U. Brückner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
2308Robi von RAZCO, Holgerd Virenfeldt, Daniadoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2309ALBA Czandoria, Waldemar Wiśniewski
2310ALISA Alpiyskaya Semya, O. Popova, Rosjab. dobra/very good, lok. 2
2311AVE VIKTORIA Śtasná Berjanka, Lenka Schonbekova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2312ALEXANDRA Śtastná Berjanka, Kvetoslava Sustrova, Czechyb. dobra/very good, lok. 3
2313ANKA-AMBER vom Zieglerhof, Conny, Jenny Mannel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
2314ANUSCHKA von Nordbaden, Max Zenkner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2315JOYA vom Sunnestärn, . Marciniak T., Klein S.

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2316CENTA au Coeur des Fleurs, Tomasz Marciniak
2317FLORA von Larsenn, Friedrich Scheidemantel, Austriab. dobra/very good, lok. 1
2318PHIRA v. Brünggberg, Lenka Schonbekova, Czechy

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2319FINA von den Werreweiden, Barbara Hackethal, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
2320IRIS von der Schafegg, Rolf, Martina Wagner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
2321KYOTO v.d. Erftquelle, Manuela Gerhards, Niemcy
2322ZAFIRA from Balihara Ranch, Lenka Schonbekova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2323JANKA vom Bännlifluh, Rolf, Martina Wagner, Niemcyb. dobra/very good, lok. 1


Bernardyn Długowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2324Berbul BETOWEN, Tadeusz Pruskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2325WIGOR z Karolewka, Karol Kopienkaobiecujący/promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2326AYRTON, Artjom Skljarov, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
2327Striolin's EYE OF THE TIGER, A. J. M. Aarden, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2328Always Friends I`M DIESEL, E.B.A. Renes, Holandiab. dobra/very good
2329Dein Hard`s JUST IN TIME, Istvan Nagy, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
2330Dein Hard`s KEEP ON TRYING, Franko Katalin, Węgryb. dobra/very good
2331Toffe Loffe's RAZTAN FOR VALERIA, Valeria Maltceva, Rosjab. dobra/very good
2332WALKING ON SUNSHINE v.h. Borgerbos, Made Varul, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
2333YAGO Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figielab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2334FAGO z Karolewka, Anna Kieliszekb. dobra/very good, lok. 3
2335HEKTOR Anilorak, Zdzisława Szturmab. dobra/very good, lok. 2
2336IMBIR Dar Świętego Bernarda (FCI), Tomasz Kortylewskidobra/good
2337Zoomorf's LOKE, Ane Christiansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2338ALEXANDER Berd-Gaj, Bogumiła Zelmandoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2339AMIR Nescaland, Katarzyna Przybylskadoskonała/excellent, lok. 2
2340BARD Inowar, Kamil Niedbalecb. dobra/very good
2341CYRYL Samarytanin, Sławomir Karolczukb. dobra/very good
2342DRAGON z Karolewka, Dariusz Buryb. dobra/very good
2343DŻYGIT-BOSS Przyklasztorne Molosy, Tadeusz Jarmułowskib. dobra/very good
2344FIDO Anilorak, Zofia Szlachetkodoskonała/excellent
2345Numebamsen`s ICEMAN, Karel Frans-Nuytkens, Belgia
2346King-Baronen's INDIANA JONES, Mika Pallari, Finlandia
2347JAGINO z Karolewka, Violetta, Waldemar Franekb. dobra/very good
2348KUTHENVEZERI CSONGOR, . Ebert Z., Buzar M., Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
2349MAX Olbrzym z Galicji, Andrzej Lisek
2350SAXON Cynos Familiaris, Andrzej Marciniecb. dobra/very good
2351VINZENZO vom Wingert, Willi, Diethelm Jung, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
2352WIGOR Samarytanin, Robert Popławskib. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2353Hin Satori ANTEY ARISTOFAN, V.A. Zinchenko, Rosja
2354BABAYARO van't Hof Ten Eynder, Eddy van San, Belgiadoskonała/excellent
2355Lasquite's DAKOTA VON ICEMAN, Marina R. Dogl, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2356FELIX Inovec SK, Elenora, Martina Ellerova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 3
2357Toffe Loffe's GO-GO GENTLEMAN, . Brita A,Tangen J.E,Halvorsen B, Norwegiadoskonała/excellent
2358Always Friends GOZER-ONSLOW, W. Gerritse-Dijksman, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
2359LEON Olbrzym z Galicji, Violetta Kaczmarekdoskonała/excellent
2360LUX Olbrzym z Galicji, Stanisław Ziębab. dobra/very good
2361SUŁTAN Ha-Rena, Violetta, Waldemar Franekb. dobra/very good
2362URY v.h. Borgerbos, . Bijlsma Y., Harms W., Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
2363WIGRO Samarytanin, Sławomir Karolczukdoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

2364Navilotosh GLORY GALAXY, . Bogdanova E., Ozeryanskaya N., Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

2365ELMA Samarytanin, Jan Bazarewiczb. dobra/very good
2366ESPERANZA from Snowfighters, Karel Frans-Nuytkens, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2367Always Friends IDOL-EVITA, E.B.A. Renes, Holandiadyskwalifikująca/disqualified
2368KATRINA z Karolewka, Violetta, Waldemar Franek
2369Dein Hard`s KEY TO SUCCES, Istvan Nagy, Węgryb. dobra/very good, lok. 4
2370Bernegaarden's NOT AT THE MOMENT, Elenora, Martina Ellerova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
2371Bernegarden`s NOTORIOUS, Franko Katalin, Węgryb. dobra/very good, lok. 3
2372King-Baronen's PICK POCKET, Mika Pallari, Finlandia

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

2373CZARA z Bogdanowej Zagrody, Joanna Ludewb. dobra/very good, lok. 2
2374HANA Vilnoja (LKD), Zivile Babianskaite, Litwadyskwalifikująca/disqualified
2375Always Friends HONEY BEAR-CINTA, Cindy Nagels, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2376UGANDA Pałucki Przejar, Mirosław Wronkowskib. dobra/very good, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

2377CARINA Hebron, Mariusz Morawiecb. dobra/very good, lok. 3
2378FRIDA z Karolewka, Karol Kowalczykdobra/good
2379LUSY Olijar, Tańá Jirouśová, Czechyb. dobra/very good, lok. 2
2380XERA z Karolewka, Violetta, Waldemar Franekb. dobra/very good, lok. 1

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

2381BIANKA Lewandków Zagroda, Roman Chrzanowskib. dobra/very good
2382DYNA z Rubanićiek, Patricia Plava, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2383GALA Dar Świętego Bernarda (FCI), Paweł Piepiorab. dobra/very good
2384IT'S SVERANA GLORIA HELENA ROBIN, N. Ozerjanskaya, Rosjadoskonała/excellent
2385King-Baronen's LUNATIC, Katariina Vahvelainen, Finlandia
2386It`s Sverana MALENA ALICE, Vadim Kaljulaid, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
2387SABA Ertona, Tadeusz Pruskidobra/good
2388SUZI z Karolewka, Violetta, Waldemar Franekdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
2389Dein Hard`s ZWEET AND ZOUR, Istvan Nagy, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Rodi Hübenthal

2390ERNA Olbrzym z Galicji, Alfred Świentekdoskonała/excellent, lok. 1

Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

2391Navilotosh GIL GELLARD, N. Ozerjanskaya, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1


Bernardyn Krótkowłosy-St. Bernhardshund / Saint Bernard Dog Short-haired


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2392Ackebers JUST IN TIME TO ADMIRE, Bitten Johansen, Szwecjab. dobra/very good, lok. 2
2393Ackebers JUST IN TIME TO REPLACE, Frank Andersson, Szwecja
2394Heezedoorn's KINGDOM OF HEAVEN, Marina R. Dogl, Holandia
2395Bernegarden`s NORTHERN LIGHTS, Anett Jeremias, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2396Tyronica BORN FOR WINNING, Milan Plundra, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2397HARLEY, D. Kochetkov, Rosjadobra/good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2398ARES Lopez, Violetta, Waldemar Franekb. dobra/very good, lok. 3
2399CARRINGTON van't Hof ter Quinni, J.A.J. Aarden-Lodew Ijks, Holandiab. dobra/very good, lok. 4
2400HARRIS z Karolewka, Paweł Prętkib. dobra/very good, lok. 1
2401HELLGOLD von Gstaad, Margaret von Haynal, Argentynab. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2402BANTO Olbrzym z Galicji, Stanisław Ziębadoskonała/excellent, lok. 4
2403DUBAJ Dar Świętego Bernarda, Tomasz Grzegrzółka
2404Big Saints ELVIS PRESLEY, Peter, Ingrid Stolzenbach, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2405FARON Olbrzym z Galicji, Stanisław Zięba
2406Szent-Bernát Hágói FAVORIT, Kinga Feher, Węgrydoskonała/excellent
2407INAR Pałucki Przejar, Alina, Jerzy Figieladoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
2408ONIL z Karolewka, Robert Popławskib. dobra/very good
2409WINIFRED Pyrlandia, M. Matveenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2410ABIGAEL, G. Razmyslova, Rosjab. dobra/very good, lok. 3
2411Heezedoorn's LIME LOLLYPOP, Marina R. Dogl, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2412Ackebers Just in Time to SHINE, Paweł Piepioradoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2413Kalnu Sniegs BESSA, S. Ufere, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
2414CARMEN z Bogdanowej Zagrody, Małgorzata Baranekdoskonała/excellent, lok. 2
2415RINA II Olbrzym z Galicji, Stanisław Ziębadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2416BELA z Bogdanowej Zagrody, Bogusława Kurekb. dobra/very good, lok. 1
2417Numebamsen's GOOD FIOLA, Mika Pallari, Finlandia
2418GREJ z Rubanićiek, Andrzej Lisekb. dobra/very good, lok. 3
2419HALSZKA Dar Świętego Bernarda (FCI), Katarzyna Mirowskab. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Kari Järvinen

2420BERTA z Bogdanowej Zagrody, Małgorzata Baranekdoskonała/excellent, lok. 2
2421BONA z Bogdanowej Zagrody, Paweł Piepioradoskonała/excellent
2422Zoomorf's ELVIRA MADIGAN, Ane Christiansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
2423Always Friends FIONA-AMBER, E.B.A. Renes, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2424UBINA du Val du Morakopf, Jana Krek, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 3


Berneński Pies Pasterski-Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Sieghart Muthsam

2425ARAFAT Dies Maialis, Kazimierz Faconobiecujący/promising
2426ASTOR Dies Maialis, Agnieszka Stawickaobiecujący/promising
2427B-MOL Eleuteria, Katarzyna Żyglicka-Skrzypczyńskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
2428BERRY Spartańska Osada, Zdzisław Jasińskiobiecujący/promising
2429BYRON Czar Podlasia, Anna Całpińska
2430CFLYING STAR from Orinás Land, . Steiner B., Cichonska A., Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2431CYRUS pod Lipami, Renata Kaczmarekm. obiecujący/n. promising
2432Riccarron PABLO PICASSO, . Hansen MB., Olsen L., Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2433SIMON z Gemerskiej Polomy, Aldona Liwoch-Gębka
2434SZAMAN Czarna Brygada, Anna Jakóbczak

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Sieghart Muthsam

2435AJAX Gorzowska Panorama, Beata Konopkadobra/good
2436AMOR Mazurskie Wspomnienie, Piotr Goszczyckib. dobra/very good
2437APOLLO vom Schloss Arek, Wolfgang Alle, Niemcydoskonała/excellent
2438BEN Róża Pustyni, Małgorzata Majdoskonała/excellent
2439Dextra Alite DE NIRO, Wisława Pogorzelskab. dobra/very good
2440EDUARD van`t Pachthof, Alfons de Decker-van de Velde, Belgiadoskonała/excellent
2441EL CID z Ochoze, Jan Śtépán, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
2442ELF Dolmar z Alkazaru, . Niesyto G., Stachurski J.doskonała/excellent
2443EMIR Sosnowe Zacisze, Lucyna Wieczorekdobra/good
2444EQUO v.t. Bertjeshof, Teresa Deikdoskonała/excellent
2445Labanc-Völgyi GRÜNSCHNABEL CIRO, Sari Beata Peterne, Węgryb. dobra/very good
2446Xander's Hill HARRY, Szilvia Vincze, Węgry
2447KASTOR Szumiąca Knieja, Marcin Mańkuckib. dobra/very good
2448MAGNUS Lamia Mater, Anna Stopkab. dobra/very good
2449Sennetta's NANDI, Marianne Binger, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
2450Riccarron NANO NANO, Juha, Maarit Tuomikoski, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2451Riccarron OCCO PUCO, Marjo Suoraniemi, Finlandia
2452OLA ODELSGUTT av Hiselfoss, Gro Solberg, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
2453Maglód-Falvi PLAYBOY, Krisztina Remenyi, Węgrydoskonała/excellent
2454Apoletano's USHER OF NORWAY, Terje Scott, Norwegiab. dobra/very good
2455WHITE COASTAL FRANKIE, Eve Tamm, Estoniadoskonała/excellent
2456YVES vom Annaburger Schützennlatz, Doris Schonegge, Niemcydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Elina Tan

2457AMBASSADOR Valaske Slunce, Jonas Jonauskas, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2458ARNIS Acreb, Katerina Topiarzova, Czechyb. dobra/very good
2459Splendid Three Color BOMBEY, E. Abdullina, Rosjadoskonała/excellent
2460BON PRIX von Bernice Love, Betsy In de Braek, Niemcyb. dobra/very good
2461BONO Markowy Klan, Anna Piętka
2462BRUCE SPRINGSTEEN Mocny Akord, Mieczysław Kowalskib. dobra/very good
2463DOMINO Helvetius, Joanna Brzozowskab. dobra/very good
2464DRAGOSTINO vom Gipfelfeuer, Joeren van Weymeersch, Belgia
2465DUBLIN Berneńskie Ranczo, Jolanta Meljon-Pilawab. dobra/very good
2466ELCORDOBAS van`t Pachthof, Alfons de Decker-van de Velde, Belgiab. dobra/very good
2467ERBI van`t Pachthof, Alfons de Decker-van de Velde, Belgiab. dobra/very good
2468EXCALIBUR van't Pachthof, Julia Tsibulskaija, Rosjadobra/good
2469GOEMON Keep in Mind, Lidia Lucca, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
2470HERBATNIK Duch Wrzosowisk, Elżbieta Wojciechowskadobra/good
2471HUCKELBERY Duch Wrzosowisk, Krzysztof Klukdoskonała/excellent, lok. 4
2472NAGASAKI z Deikowej Doliny, Teresa Deikdoskonała/excellent, lok. 2
2473NAGOYA z Deikowej Doliny, Justyna, Piotr Lubońdobra/good
2474Korona Rossii NORMAN, E. Glazov, Rosjadobra/good
2475QAJ z Góralskiej, Marek Lisko
2476WHOLLY YOURS Altura, Marzena Słowińska

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Elina Tan

2477Korona Rosii AMADEY, A. Mironov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
2478Ridon Hennet AMBASSADOR, Edur Rauno, Estoniadoskonała/excellent
2479Kistunder ARANY, Tamas Hegedus, Węgry
2480ARNY z Czerninskych Lesu, Katerina Topiarzova, Czechydoskonała/excellent
2481ARON o Mój Ty Smutku, Grażyna Geryńdobra/good
2482ATOS o Mój Ty Smutku, Ewa Sykutdobra/good
2483BEN Diamante Nero, Jolanta Rososińskadoskonała/excellent
2484BONDO Maleństwa, Zbigniew Świstowskib. dobra/very good
2485Splendid Three Color BRISTOL, E. Abdullina, Rosja
2486CHRISTOF Top-Berner, Václav Chovanec, Czechyb. dobra/very good
2487CORTEZ Berneńskie Ranczo, Anna Kucharczyk-Baryczab. dobra/very good
2488DAMAR Berfan, Jan Kleiner, Czechydoskonała/excellent
2489DARHUS van't Rijkenspark, . Zurhaar K., Rodink B., Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
2490DARTLEY van`t Stokerybos, Olga Galkina, Rosjab. dobra/very good
2491DON DIEGO van't Stokerybos, Ivan Delrue-Vandewalle, Belgia
2492DOUGLAS van't Stokerybos, Ivan Delrue-Vandewalle, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2493DRACOH van't Pachthof, Wanda Czaplewskab. dobra/very good
2494FINN von der Jakobshöhe, Roland Benkus, Niemcydoskonała/excellent
2495GEORG Tichy Dvur, Milan Gavda, Czechyb. dobra/very good
2496Starry Town HERMITAGE, Giulio Cazzoli, Włochydoskonała/excellent
2497HUGO z Łosiego Dworu, Zofia Trypuckab. dobra/very good
2498Bellog`s ISAK, Inge-Lise Lose, Daniab. dobra/very good
2499KASTOR Berneńska Idylla, Magdalena Palab. dobra/very good
2500KING OF LOVE z Deikowej Doliny, Mirosława Jóźwiakb. dobra/very good
2501KLIFORD z Łosiego Dworu, Stanisław Przybylskib. dobra/very good
2502Maglod-Falvi MATYI, Imre Kreinekker, Węgryb. dobra/very good
2503Mollevangen's MERLIN, Charlotte Esbjorn, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
2504OSKAR z Deikowej Doliny, Elżbieta Siekiereckadobra/good
2505Apoletano's OZZY EL HOMBRE DE MUNDO, Terje Scott, Norwegiadoskonała/excellent
2506SVEN JR del Sacro Fiume, . Sacro Fiume, Włochydoskonała/excellent
2507THORGAL de la Deesse Arduinna, Patrick Rassat, Francja
2508Swiss Star's TRADING PLACES, Daniel Broda, Czechyb. dobra/very good
2509Zalaparti-Berni UNO, Istvanne Juhasz, Węgryb. dobra/very good
2510URS vom Colmberg Wäldchen, Detlef, Anne Przybyla, Niemcy
2511ZNAK ZODIAKU Duch Wrzosowisk, Jolanta Meljon-Pilawab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Elina Tan

2512AEYQ van de Klaverhoeve, Andre, Maria Verschueren, Belgiadoskonała/excellent
2513AMBOSS from Orina's Land, Darja Kozamelj, Słowenia
2514AMIGO z Bajkowej Doliny, Mirosław Kubiakdoskonała/excellent
2515ARS z Przemożnej Chętki, Kazimierz Cyman
2516ARTU, Loredana di Ivaldi, Włochy
2517ATOMIC Mocny Akord, Edyta Taratorkinb. dobra/very good
2518BALOU Degli Antichi Mulini, Ettore Menozzi Piacentini, Włochynie do oceny/cannot be judged
2519BARANCOURT van de Weyenberg, . Zurhaar K., Rodink B., Holandiadoskonała/excellent
2520BEETHOVEN von Grosswardei, Romeo, Dana Daradics, Rumuniab. dobra/very good
2521Sennetta`s BENEFIT CALLED BEN, Lisbet, Jens Utke Ramsing, Daniadoskonała/excellent
2522BOBBY van't Stokerybos, Ivan, Dieter Delrue-Vandewalle, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
2523Private Stefal BUNDY, . Tammeveski C., Oispu J., Estoniadoskonała/excellent
2524CAMIEL van't Stokerybos, Ivan Delrue-Vandewalle, Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
2525CASANOVA vom Jahnatal, Wolfgang Alle, Niemcyb. dobra/very good
2526CERTO z Deikowej Doliny, . Dobrowolska-Sadek M., Sadek R.doskonała/excellent
2527Naglód-Falvi CHARM, Tamas Aszodi, Węgry
2528CHRISTOFF von Alpentraum, T. Starostina, Rosja
2529CIRO z Mokrovous, Beatrix Semsey, Węgry
2530COBUS van't Pachthof, Humberto Manuel Lopes Rubio, Rubi, Portugaliadoskonała/excellent
2531DARWIN Tertzo's, Anna, Ryszard Chroboczek
2532Korona Rosii DENIEL, V. Abakumov, Rosja
2533DINO van`t Stokerybos, Małgorzata Szewczykb. dobra/very good
2534FALK v. Huttin, Elżbieta Czerwińskab. dobra/very good
2535GUNARO Top-Berner, Bernard Domagałab. dobra/very good
2536Starry Town ITHOS, Alessandro Zele, Włochydoskonała/excellent
2537Riccaron JERRY COTTON, T. Starostina, Rosja
2538Habari's MAWENZI, Charlotte Esbjorn, Daniadoskonała/excellent
2539ORSON WELLES Degli Antichi Mulini, Anna, Ryszard Chroboczek
2540Zalaparti-Berni O`MEN, Istvanne Juhasz, Węgrydoskonała/excellent
2541PADINGTON MIŚ Duch Wrzosowisk, Lidia Pastuszak
2542Bernerdalens QUATTRO, Satu Yla-Mononen, Finlandiadoskonała/excellent
2543Maroussia SIDNEY, Anne Aiso, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
2544SIKTOR THE SHOWMAKER av Milkcreek, . Hager-Veress A., Szarka S., Węgryb. dobra/very good
2545Herletta's TONSO, Marianne Brink, Daniadoskonała/excellent
2546Alpenbach WANDERING STAR, Rosaria Murtas, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
2547YSVEN JR del Sacro Fiume, Cristina Armano, Włochydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Sieghart Muthsam

2548A'NADIA Tańczące Mgły, Iwona Kołsutwyb. obiecujący/very promising
2549ADELA Nekielskie Moczary, Magdalena Zielińskaobiecujący/promising
2550ASTI z Berneńskiej Zagrody, Liliana Szczepockaobiecujący/promising
2551BASMA des Hautes Vernandes, Wanda Czaplewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
2552ÉRDI BERNI ÁLOM, Sari Beata Peterne, Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2553GRACE Brabusz, Izabela Jastrzębska
2554JAMAJKA Słoneczko, Katarzyna Nocońobiecujący/promising
2555JUST MY IMMAGINATION del Molinasco, Loredana Licini, Włochywyb. obiecujący/very promising
2556Zweierteam LUNARIA, Hilkka, Hanne Laine, Finladniawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2557SHOELESS SASQUATCH av Hiselfoss, Betsy In de Braek, Niemcywyb. obiecujący/very promising
2558TOLIANNA TRUSTFUL av Hiselfoss, Gro Solberg, Norwegiawyb. obiecujący/very promising
2559XENIA vom Ruederthal, Susan Schaffner, Szwecjawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Sieghart Muthsam

2560AKIRA z Łowickiego Księstwa, Katarzyna Kłosińskab. dobra/very good
2561AURA z Łowickiego Księstwa, Bogumiła Treptodoskonała/excellent
2562Ridon Hennet BISTRITA, Raili Suits, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2563Gainit's CALL ME NADIA, Jeanette Jensen, Dania
2564CEZANA Gumisiowy Jar, Damian Bortadoskonała/excellent
2565EIGER van't Pachthof, H.C.M. Laurijssen-van de Pas, Holandiadoskonała/excellent
2566ELECTRA van't Stokerybos, Loredana Licini, Włochyb. dobra/very good
2567ELECTRA Queen Elsa, Jitka Homolova, Czechydoskonała/excellent
2568ELITA Czereda Kusego, Magdalena Brzezińskab. dobra/very good
2569EMI u Źródeł Wisły, Monika Guniadoskonała/excellent
2570ENIGMA van't Stokerybos, Tomasz Sławikdoskonała/excellent
2571EROTIKA Queen Elsa, Markéta, Jaromira Sojkovy, Czechyb. dobra/very good
2572EUREKA Czereda Kusego, Ewa Napierałab. dobra/very good
2573EYMY z Ochoze, Jitka Ricankova, Czechydoskonała/excellent
2574FLÖCKCHEN von der Heideshöehe, Detlef Przybyla, Niemcy
2575Medves-Hegyi INDRA, . Juhasz I., Holes K., Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
2576JOLLY Wichrowe Łąki, Ryszard Stachów
2577KASKADA Klejnot Jury, Aldona Liwoch-Gębka
2578KORA Szumiąca Knieja, Halina Jarzębskadoskonała/excellent
2579LILLI MARLEN Duch Wrzosowisk (FCI), Józef Jankowski
2580Sennettas NIGHTINGALE SINGING, . Jankowski J., Stengel J.
2581Riccarron NON PARELLI, Nada Grubisic, Słoweniadoskonała/excellent
2582ODA O'ZANDRINA av Hiselfoss, Gro Solberg, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
2583Bernerhöjen's OPHELIA, Else-Marie Kolding-Jacobsen, Daniadoskonała/excellent
2584PANJA vom Kohlenberg, Edmund Beck, Austriadoskonała/excellent
2585Maglód-Falvi POLLY GIRL, Lajosne Lajtos, Węgrydoskonała/excellent
2586RITA z Deikowej Doliny, Anna Kułykdoskonała/excellent
2587ROXANA z Gemerskiej Polomy, Zbigniew Gerlakdoskonała/excellent
2588SIGMA o Mój Ty Smutku, Mariusz Trochonowicz
2589SKY-LINE z Deikowej Doliny, Tomasz Żmijewskidoskonała/excellent
2590Apoletano's UPPERCUT, Bjorg Brenne, Norwegia
2591Zalaparti-Berni VIKTORIA, Beatrix Semsey, Węgrydyskwalifikująca/disqualified
2592Herlettas ZENTA, Dan Hansen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
2593Z`KAJA Adekatos, Agnieszka Grabowskab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Roberto Pico

2594ADRENALINA Keep in Mind, Silvia Zatini, Włochy
2595ALEXANDRETTA Tasmańska Elitte, Anna Stopkadoskonała/excellent
2596ALLSA LORAINE Valasske Slunce, Nela Pultarova, Czechyb. dobra/very good
2597AMBRA z Peruckych Lesu, Siarka Krepcikova, Czechyb. dobra/very good
2598ASTAROTH Piękny Ogród, Agata Zawadzkadoskonała/excellent, lok. 4
2599B.B. Mocny Akord, Beata, Bogusław Wołoszyn
2600Splendid Three Color BARSELONA, E. Abdullina, Rosjadoskonała/excellent
2601BLACKQUINTTA from Orsina's Land, Darja Kozamelj, Słowenia
2602BONNIE TYLER Mocny Akord, Grzegorz Guzikdobra/good
2603BRENDA LEE Mocny Akord, . Niesyto G., Stachurski J.b. dobra/very good
2604BUFFY Cerny Baron, Lucie Antoninova, Czechyb. dobra/very good
2605CUCCIOLA, Alessandro Chiesa, Włochy
2606DEBORA Berneńskie Ranczo, Wioletta Mlickab. dobra/very good
2607DELILAH z Ochoze, Zita Lukacova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
2608DOLCE VITA Berneńskie Ranczo, Anna Piotrowskadoskonała/excellent
2609DOUSCHKA Berneńskie Ranczo, Patrick Rassat, Francja
2610DRIGANA vom Gipfelfeuer, Joeren van Weymeersch, Belgia
2611EFKA Sosnowe Zacisze, Małgorzata Majb. dobra/very good
2612HELOISA od Vadanora, Bozica-Christina Jakum, Austriab. dobra/very good
2613Medues-Hegyi INTI, Krisztina Krisztanne, Węgryb. dobra/very good
2614KLEOPATRA z Witobelskiej Przystani, Przemysław Piechowiakb. dobra/very good
2615Sennetta`s MAKE ME PROUD, Lisbet, Jens Utke Ramsing, Dania
2616Sennetta`s MARK OF QUALITY-BERTHA, Lisbet, Jens Utke Ramsing, Dania
2617MIRA Lisi Kąt, Renata Kruk
2618NITRA z Deikowej Doliny, Beata Kędzierskab. dobra/very good
2619POMPEJA z Deikowej Doliny, Mariusz Mikuśb. dobra/very good
2620RISEN SHINE Degli Antichi Mulini, Aurelija Sivec, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2621RITA pod Lipami, Arkadiusz Szajekb. dobra/very good
2622WENUS Gorzowska Panorama, Lilla Mencel
2623Dyourbahler Klab ZAVELINA ALPINA, Yu. Tsybulskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Roberto Pico

2624AJRA Na Każdy Dzień, Dorota Sikoradoskonała/excellent
2625Alte Sage AKURINA FÜR ZWEI, Hilkka, Hanne Laine, Finladniadoskonała/excellent
2626ALPENLIEBE, Alberto Pietrini, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
2627ALPHA vom Kleber Land, Jorg, Anka Hausmann, Niemcyb. dobra/very good
2628AMIGA z Aresibo, Anna Śliwińskab. dobra/very good
2629ASPI O mój Ty Smutku, Ewelina Świerzdoskonała/excellent
2630AURELIA Diamante Nero, Arkadiusz Borodijdoskonała/excellent
2631BAJKA Duch Wrzosowisk (FCI), Tadeusz Nowakowski
2632BAJKA z Bajowej Doliny, Radosław Gacb. dobra/very good
2633Aranykuti BORA, Tamas Hegedus, Węgry
2634Splendid Three Color BRATISLAVA, E. Abdullina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
2635CHANEL van de Klaverhoeve, Andre, Maria Verschueren, Belgia
2636CHERRY Berneńskie Ranczo, Rudolf Piórkodoskonała/excellent
2637CHONE z Deikowej Doliny, Magdalena Zazula
2638CIRRA vom Weikersberg, Doris Schonegge, Niemcyb. dobra/very good
2639CLOROFILLA Keep in Mind, Stefania Bertazzoli, Włochydoskonała/excellent
2640COSIMA-CELINE von Vindonissa, Pascal van der Ham, Holandiab. dobra/very good
2641CYBELE van't Stokerybos, Ivan Delrue-Vandewalle, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
2642DAFNE Queen Elsa, Zuzana, Daniel Hron, Czechyb. dobra/very good
2643DAKOTA van de Klaverhoeve, Andre, Maria Verschueren, Belgiab. dobra/very good
2644DONJA, Alfons de Decker-van de Velde, Belgiadoskonała/excellent
2645DRAKA Berneńskie Ranczo, Katarzyna Potrawiakb. dobra/very good
2646Bernerhöjen's DUCHESS, Else-Marie Kolding-Jacobsen, Daniab. dobra/very good
2647DUSTINA Berfan, Milena Benesova, Czechydoskonała/excellent
2648ELEKTRA vom Schonen Schwarzatal, Romeo, Dana Daradics, Rumuniab. dobra/very good
2649ELIŚKA z Mokrovous, Pavel Pećenka, Czechydoskonała/excellent
2650FATAMORGANA Duch Wrzosowisk, Alicja Aszyjczykb. dobra/very good
2651GAZELA, Rubi Humberto Manuel Lopes, Portugaliab. dobra/very good
2652GEORGINA Top-Berner, Vlastimil Studeny, Czechyb. dobra/very good
2653GINA del Sacro Fiume, . Sacro Fiume, Włochydoskonała/excellent
2654GINGER z Przyjacielskiej Sfory, Aleksandra Kupidłowskadobra/good
2655GOSSINE GATZIANA av Hiselfoss, Liv Flathus, Norwegia
2656HERA z Sowiego Zagajnika, Ryszard Sowińskib. dobra/very good
2657INSCHA von de Wildenharn, Wolfgang Alle, Niemcy
2658KARMEN z Łosiego Dworu, Stanisław Przybylskib. dobra/very good
2659KEHRA Lisi Kąt, Renata Krukb. dobra/very good
2660KORA Kolonia Laski, Karolina Gawełdobra/good
2661MSTA iz Blagorodnogo Doma, G. Kulikov, Rosjab. dobra/very good
2662Maglód-Falvi NANCY, Krisztina Remenyi, Węgry
2663OLIWIA pod Lipami, Halina Pękalab. dobra/very good
2664Apoletano's ONE TRUE LOVE, Bjorg Brenne, Norwegiadoskonała/excellent
2665Favitea's OPAL, Kurt, Lone Thomsen, Daniadoskonała/excellent
2666OTI Kraina Retriwerów, Wiesława Malec
2667PRINCESS v.d. Holdenstockhöhe, Dan, Lis Hansen, Dania
2668Zalaparti-Berni QUENCY, Krisztan Laszli, Węgrydoskonała/excellent
2669RÄMMEDALENS ANGELA VON HAMP, Monica Nilsson, Szwecja
2670Sennetta`s RUCOLA, Lisbet, Jens Utke Ramsing, Daniadoskonała/excellent
2671SARA Kolonia Laski, Zbigniew Czuchnowski
2672Herlettas TATOO, Dan, Lis Hansen, Daniadoskonała/excellent
2673TRUFFE du Haras de la Vergne, Didier Fouquet, Francja
2674VAGUE A L'AME du Harras de la Vergne, Gisele Kneuts, Francjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Roberto Pico

2675ADA od Niuni Zołzuni, Alicja Aszyjczykdoskonała/excellent
2676ALEGRIA van't Stokerybos, Ivan Delrue-Vandewalle, Belgiadoskonała/excellent
2677Belia i My ALISS, Jerzy Świerczb. dobra/very good
2678ARLETTA from Orina's Land, . Kozamelj D., Jeromen M., Słowenia
2679BABY Queen Elsa, Markéta, Jaromira Sojkovy, Czechydoskonała/excellent
2680BELIA Dextra Alite, Jacek Michalskidoskonała/excellent
2681BLACK ROSE, Loredana Licini, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2682BONET van't Stokerybos, Ivan Delrue-Vandewalle, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
2683BORA Sosnowe Zacisze, Ryszard, Halina Jastrzębscy
2684Zweierteam CARLINA, Hilkka, Hanne Laine, Finladnialok. 2
2685CASCHMIRA v't Beertjes Hof, Evelyne Mansuy, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
2686CAYENNE Degli Antichi Mulini, Luca Matta, Włochydoskonała/excellent
2687CYTRA Berneńskie Ranczo, Klaudia, Jacek Janiszewscydoskonała/excellent
2688Conte Veneto DANAJA, Nada Grubisic, Słowenia
2689DANKA z Hodolan, Pavel Pećenka, Czechy
2690Sennenhund Rossii DJERAL`DINA, Larina, Rosjadoskonała/excellent
2691DOLLY van't Stokerybos, Ivan Delrue-Vandewalle, Belgiadoskonała/excellent
2692EVENING STAR degli Antichi Mulini, Loredana di Ivaldi, Włochy
2693FUFA Fuflandia, Beata Ejsmundb. dobra/very good
2694Riccarron GOLD FEVER, Kirsi, Pirkko Kultavuori, Finlandiab. dobra/very good
2695GOYUBARA GEIKO av Hiselfoss, Dagfrid, Asbjorn Hokstad, Norwegiadoskonała/excellent
2696GUCCI z Deikowej Doliny, Katarzyna Nocońb. dobra/very good
2697HOLLY z Góralskiej, Ewelina Świerzb. dobra/very good
2698Starry Town HOLY, Luigi Salviato, Włochydoskonała/excellent
2699JUNONA z Deikowej Doliny, Teresa Deikdoskonała/excellent
2700Riccarron JUST GOLD, Kirsi Kultavuori, Finlandia
2701Apoletano's KOKKOBAIAH, Bjorg Brenne, Norwegiadoskonała/excellent
2702Zalaparti-Berni KURIOSUM KELLY, Istvanne Juhasz, Węgrydoskonała/excellent
2703LIBRA Lamia Mater, V.M. Paslerovi, Czechydoskonała/excellent
2704Habari`s NATTY NATHALIE, Brigitte Selchau, Daniadoskonała/excellent
2705RENI ze Spalonego Młyna, Bogumiła Treptob. dobra/very good
2706SAXANA Cierne Kralovstvo, Juraj Silhavik, Słowacjab. dobra/very good
2707SPICE GIRL do Sobral do Gaio, . Francois F., Isasca F., Francja
2708Sennetta`s UNKNOWN NAME NOT ME, Lisbet, Jens Utke Ramsing, Daniadoskonała/excellent
2709USCHI vom Sonnenrain, Susan Schaffner, Szwecjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Roberto Pico

2710ASTRA Berneńskie Ranczo, Katarzyna Gozdekdoskonała/excellent


Bokser (pręgowany)-Deutscher Boxer (gestromt) / German Boxer (brindle)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2711ASTUR von der Martinshöhe, Mario Schulze, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2712BORN TO MAKE YOU HAPPY Maumbua, Andrzej Bobrykwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2713Vanboks DANCE OF RAIN, S. P. Bobrik, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2714CORLEONE di Soragna, Marco Marenghi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
2715DA VINCI de Aaron del Tajo, Aleksandar, Vesna Terzić, Słoweniadoskonała/excellent
2716ESAU Fan Optica State, O.P. van der Veen, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
2717GERONIMO dei Principi di Piemonte, Gianfranco Bello, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
2718JAY-JAY von der Flachswiese, Carmen Martin-Piroso, Niemcy

Suki - Bitches

2719RANIA-LAPAZ von Fausto, Torsten, Saida Lemmer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Psy - Dogs

2720ROCCO-BAROCCO von Fausto, Torsten, Saida Lemmer, Niemcydoskonała/excellent
2721UMBERTO dei Roeri, Sergio Barbero, Włochydoskonała/excellent, lok. 1

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2722COCO BILL delle Tre Fontane, Marcello Marino, Włochy
2723Jedna na Milion ENZO, Sylwia Zimorodzkadoskonała/excellent, lok. 3
2724Akvilon GUDVIN ARCMI, L. Shimanovich, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 4
2725ODINVILLE DEF LEPPARD, S. A. Glotova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
2726SERGUARD San Vita, I. Hwozdarew, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2727AZIM Lider, Zbigniew Kmiecikdoskonała/excellent, lok. 3
2728BERYL Korsyka, Aneta, Adrian Janikb. dobra/very good
2729BOREAS di Casa Diocletiano, Gianni Cavalli, Włochy
2730CAMARO Infinity, Andrzej Płachtadoskonała/excellent
2731FERDYNAND z Robertowej Chatki, Przemysław Grzechowiakdoskonała/excellent
2732G. Box GEORGIO, Melinda Vincze, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2733GOLDEN SHOWER iz Idilii Kontraston, S.V. Golikov, Rosjadyskwalifikująca/disqualified
2734MOBIL Parabellum, Zbigniew Kowalkowskidoskonała/excellent
2735QUE-BELLO vom Okeler Forst, Claudia Sauer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
2736SAULES STARS no Akaciśa, Inese Pablaka, Łotwadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2737BRUCE-LEE von den Chatos, Albinana Macos, Hiszpania
2738DA VINCI Moravia Box, Alena Sarska, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
2739IMBIR Benignus, Katarzyna Kuśmierskadoskonała/excellent, lok. 3
2740JACINTO d'Jandilla, David Vernice, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2741JASPER von Ehra, Sabrina Gruneberg, Niemcydoskonała/excellent
2742ORGON von Fausto, Ronald Carpentier, Niemcy
2743Vanbox TORNADO, A.S. Notik, Rosjadoskonała/excellent
2744VLADI dei Roeri, Massimo Mariani, Włochydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2745BOSTON, Garcia, Jose Larios, Hiszpania
2746ENEA del Roxius, Giacomo Pane, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2747IN-PETTO vom German-Dream, Torsten, Saida Lemmer, Niemcy
2748KORUND Kraina Szczęścia, Lilianna Bachurzewskadoskonała/excellent, lok. 2
2749Liberum Avis LUCH VETA, N.E. Selivonek, Rosja
2750RAMAZOTTI Sanvita, . Pogodina V., Podgaeckij L., Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
2751TENZING des Courtillieres, Ingrid Anderson, Szwecja
2752Della Monte Klio YADRAN, O. Goloskov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2753FURIE van Boranka, Andrea Jacobowsky, Niemcy

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2754ALLEGRA von der Martinshöhe, Kevin Wintergrun, Niemcy
2755PIOTRUSIA Głogosia (FCI), Małgorzata Pawlakwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2756ABRA-KADABRA od Koroma, Wioletta Jankowska
2757ANASTASIA Suum Cuique, Aleksandar, Vesna Terzić, Słoweniadoskonała/excellent
2758ANAVA MARIHUANA Box-Star, Małgorzata Brzezińskidoskonała/excellent
2759ANGGOON du Parfum des Lavandes, . Bernard C., Goncalves J., Francja
2760Borok'ko ASPERI KONTRAL'TO, . Borokhov, Jukka J-K., Finlandiadoskonała/excellent
2761BOÓ Indiánsky Brloh, Miroslav Hlavaty, Słowacjadoskonała/excellent
2762CARMEN Inwazja Mocy, Sergiusz Kunertb. dobra/very good
2763ENJOY ME no Akaciśa, Inese Pablaka, Łotwab. dobra/very good
2764EX OF SPACE Kett Box, Alena Vachova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1
2765EYE'S Fan Optica State, O.P. van der Veen, Holandiadoskonała/excellent
2766FAITH di Noi Vincere, S.M. Bongers-v.d. Mee, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
2767GIULIA di Casa dei Colli, Franco Marzolo, Włochydoskonała/excellent
2768JASMIN Josza, Joanna, Jolanta Szczepańskiedoskonała/excellent
2769Vanbox VITTORY, Sh. Abrakimov, Rosja
2770ZENOBIA di Soragna, Stefano Bozzini, Włochydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2771BORA BORA Elendir, Izabela Sobczakb. dobra/very good
2772De Covalana ERIKA, . Balasch J., Gonzalez L., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
2773Leopolis Karaim KAWA, S. P. Bobrik, Ukrainab. dobra/very good
2774KISMETS IMPULS OF DOMINIC LAND, A. Ul Mer, Ukrainab. dobra/very good
2775PUMA Klan Kamironu, Wioletta Jankowska
2776SAMBA della Talpa, A. V. Timoshenko, Ukrainab. dobra/very good, lok. 3
2777TARTINKA BLUES Głogosia, . Matura M., Pawlak M.b. dobra/very good, lok. 4
2778ZORZA Exkalibur, Janusz Trojanowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2779AMBRA Vigor Gemini, . Wichrowska K., Michałkiewicz Db. dobra/very good
2780BRAWURA Z Trybulca, Urszula, Adam Skrzydlewscyb. dobra/very good
2781DARIA di Soragna, David Vernice, Włochydoskonała/excellent
2782FEDORA dei Roeri, Sergio Barbero, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
2783KAIA "Numero Uno" YU, Aleksandar, Vesna Terzić, Słoweniab. dobra/very good
2784KALI del Roxius, Lores Carraro, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2785OPHRA von Fausto, Silvia Hesse, Niemcydoskonała/excellent
2786SAT'ELIT BARSELONA, A. Pryamilova, Rosja
2787SORAYA z Metaboxu, Alena Vlhova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
2788TORTILLA SWEET Głogosia (FCI), Małgorzata Pawlakdoskonała/excellent, lok. 4
20877V'QUEEN-VICTORYA Du Rocher D'Antheor, Veronique, Marc Duhault, Francjadoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2789ATENA del Colle dell' Infinito, Franco Marzolo, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2790CARISMA von der Wolfskirch, Mario Schulze, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
2791MY-TEE von Fausto, Claudia Enzmann, Niemcy
2792PRINCESS Parabellum, Zbigniew Kowalkowskidoskonała/excellent, lok. 2
2793TUNIA z Pisarskiej Wsi, Mieczysław Pająkowskib. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2794BLAZE OF GLORY Kett Box, Robert Wróbel, Czechy
2795Leopolis Karaim KARTAKHENA, O. I. Abragamovskaya, Ukrainadoskonała/excellent
2796MONIKA KAPITANSKAYA DOCH, E.L. Borohov, Rosjadoskonała/excellent
2797ORIENTAL von Fausto, Claudia Enzmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2798Rognerud's QUINZIC, Bjarne Hangard, Norwegiadoskonała/excellent
2799RATITA de Las Arillas, . Siohan M., Hindley J., Francjadoskonała/excellent, lok. 3
2800UCAYALI du Parfum des Lavandes, Marie-Christine Mortier, Francja
2801ULA dei Centurioni, . Gerardi C., Marchetti, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
2802UMA Castillo Silvestre, I. Felipenkov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4


Bokser (żółty)-Deutscher Boxer (gelb) / German Boxer (fawn)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2803BRISCO de los Omeyas, . Balasch J., Gonzalez L., Hiszpaniawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2804Soland Boks ELISEY, O.A. Savelyeva, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2805ORVIETO vom Vagabunden, Ragna Petersen, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2806ALFIO di Soragna, Mirco Bartoli, Włochy
2807ATHOS Suum Cuique, Aleksandar, Vesna Terzić, Słoweniadoskonała/excellent
2808AVATAR Barbastellus, Błażej Wojtowiczdoskonała/excellent, lok. 3
2809BEST Lech-Box, Leszek Kowalskidoskonała/excellent
2810CLORO del Colle dell 'Infinito, Enzo Violante, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2811CRONOS de la Suertina, . Aparicio A.M., Martinez P., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
2812Jedna na Milion FAREL, Marcin Banaszakdoskonała/excellent
2813FRODO the Fifth Element, Andrea Jacobowsky, Niemcy
2814GEO Boxer del Euro, Hanka Grzegorzewiczdoskonała/excellent, lok. 2
2815IGNACY Ewenement, Grażyna Komarow-Wieliżskadoskonała/excellent
2816IMPAVIDO dei 4 Calzini, Calzini, Włochydoskonała/excellent
2817JAY JAY v.d. Flachswiese, Carmen Martin Garcia, Hiszpaniadoskonała/excellent
2818Liberum Avis PENTAGON, N.E. Selivonek, Rosja
2819PHINN von Lähdener Holtort, . Rikkila A., Kuusisto L., Finlandiadoskonała/excellent
2820Almadinaks TERTSET, I. Lukoshko, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2821BICEPS Lider, Grzegorz Berezadoskonała/excellent, lok. 4
2822GRIM Mir-Fis, Helene Csapo, Niemcy
2823IGRIVIY PIKKOLO MINODORA, O. V. Drobot, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
2824MEGAN v.d. Burg Singidunum, Zoran, Vesna Curčić, Serbia
2825NEO de los Omeyas, . Balasch J., Gonzalez L., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2826SAN-DIEGO vom German Dream, Larisa Gazoeva, Rosja
2827SHARAN Sanvita, Waldemar Flakiewiczdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2828ACHILLE, Calzini, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
2829ALF Janzen, Andrzej Bartosikdoskonała/excellent
2830Cocoon's HALIFAX DAX, Tarja Paatero, Finlandiadoskonała/excellent
2831JAŚ Kierskie Ustronie, Grzegorz Kowalewiczb. dobra/very good
2832SALVADOR de Versal, L. Dmitrieva, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
2833SAMUEL della Cadormare, E. Smirnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
2834THOR de Borelcan, Manuel Izavierdo Alonso, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
2835VALENTINO Optima Grata, Adam Zawistowski
2836XANDRO di Noi Vincere, Brigitte Muller, Niemcy

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2837DAKOTA, Francesca Nicotera, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
2838HARD del Roxius, Giacomo Pane, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
2839REMINGTON v. Eurozone, Bernát Porkoláb, Węgry
2840STING du val Emy, Marie Aline Renzi, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
2841VIETNAM du Parfum des Lavandes, Marie-Christine Mortier, Francja
2842XOLO AMIGO van Rusticana, I.J. Rusticus, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2843AMADEUSZ von Schreck, Urszula Szrekdoskonała/excellent
2844ARAGORN the Fifth Element, Inge Polman, Holandiadoskonała/excellent
2845Boxer's del Euro EBANO, . Cambronero, Luis, Mediero,, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2846ETHAN della Terra Selvaggia, Alberto Tardini, Włochydoskonała/excellent
2847FERRARI de Las Arillas, Manuel Izavierdo Alonso, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 3
2848LUDWIK Ewenement, Grzegorz Boguszkodoskonała/excellent
2849ORLANDO Spółka z Krzywego Koła, Sylwia Piotrowskadoskonała/excellent
2850POSSEIDON di Noi Vincere, S.M. Bongers-v.d. Mee, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
2851TIMUR Armida, Izabela Raszewskadoskonała/excellent
2852VITTORIO Tan-Set from Boxersland, Tetyana Tyshchenko, Ukrainadoskonała/excellent
2853WOODSTOCK v Alkaios, Monika Detemple, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Anna Bogucka

2854DIUK Meritum, Małgorzata Strzeleckadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2855BAIKHAL do Samouco, Marie-Christine Mortier, Francja
2856DANIELA von Schreck, Urszula Szrekwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
2857GOLDEN GIRL from Bassarab, V. Bassarab, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
2858Jedna na Milion GOLDIE, . Pietruszczak D., Stec T.wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2859JASMIN de los Omeyas, . Balasch J., Gonzalez L., Hiszpania

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2860Red Painvud's AMANDA LIR, . Podgaeckij L., Pogodina V., Ukrainab. dobra/very good
2861ARABELLA Barbastellus, Maria Nowak-Wojtowiczdoskonała/excellent
2862Almadinaks CHERUTA, I. Lukoshko, Rosjadoskonała/excellent
2863DARE TO SAY NO Val Napmary's, . Stahanova M., Leontjeva L., Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
2864Jedna na Milion FAMA, Adam Zawistowskidoskonała/excellent, lok. 2
2865FEDRA della Braidola, Maschio di Ruben, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
2866Jedna na Milion FLEUR, Sylwia Zimorodzkadoskonała/excellent
2867Alstadt Boxerberg KARLINA, Natalia Jakimova, Rosjadoskonała/excellent
2868MHADI MESUA Spółka z Krzywego Koła, Iwona Reszka-Załęckadoskonała/excellent
2869UKELELE Del Colle Dell ' Infinito, Juan Manuel Martinez, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2870Sentvik VERONA, M. Mikheeva, Rosjab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2871CARIN Péćinská Ruże, Jiri Keprta, Czechyb. dobra/very good
2872GRACE von Ellinghaus, Gunvor, Knut Persen, Norwegia
2873MARIA ANTUANETTA PRIMA Zimerbude, I. Lukoshko, Rosjab. dobra/very good, lok. 4
2874XIPITUCA von Bispus, Kylli Martinson, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
2875ZHAR PTITSA iz Tsarstva Zolotogo Orla, A. Vdovina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
20886Brait's FLASH OF THE NIGHT, Anja, David Vernice, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2876ANDROMEDA, David Vernice, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
2877DAPHNE Optima Grata, Jarmila Otawova, Czechydoskonała/excellent
2878Jedna na Milion DELFINA, . Witosławska A., Zawistowski A.doskonała/excellent, lok. 2
2879DIOR Boxer's del Euro, . Cambronero B., Angel L., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2880Jedna na Milion DONATA, Adam Zawistowskidoskonała/excellent
2881FILIPPA Moravia Box, Dana, Vaclav Truhlarovi, Czechy
2882Cocoon's GIMME GIMME GIMME, Sanni Pekkola, Finlandiadoskonała/excellent
2883HENY ze Zlatuśky, Véra Kańáková, Czechydoskonała/excellent
2884Liter Bomond HOT FANTASY, T., V. Shiyan, Ukraina
2885IDYLLE Jisuko, Vlasta Sulcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
2886JA PANTERA Meritum, Małgorzata Strzeleckadoskonała/excellent
2887JULIA Jisuko, . Dvoráćek P., Dvoráćkova Z., Czechydoskonała/excellent
2888MARGOT, Giacomo Pane, Włochydoskonała/excellent
2889PETRONELLA di Genus Eris, . Cyron D., Vercesi P., Niemcy
2890SILVA, N. V. Gershannik, Ukraina
2891ZULA Lider, Jerzy Dyjordoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2892Sanvita BELLISIMA, V. Bassarab, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
2893KOMMA z Krainy Szczęścia, Lilianna Jodkowska
2894NORA di Soragna, Ducato di Parma, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
2895XELLE AMIGO van Rusticana, I.J. Rusticus, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Iwona Magdziarska

2896Jedna na Milion ALLIYAH, Adam Zawistowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2897ANASTASIA von Reizvoll, O., O. Mytnik-Gonta, Ukrainadoskonała/excellent
2898BARONESSA BACCARDI iz Idilii Kontrastov, . Secheneva T., Peshkur L., Rosjadoskonała/excellent
2899CATIA Memorandum, Anna Szymańskadoskonała/excellent, lok. 4
2900KOSMO van Rusticana, I.J. Rusticus, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
2901NAPE NO MADARÁM, M. Stahanova, Łotwadoskonała/excellent
2902SOL de Las Arillas, Elena Berneso Mayor, Hiszpania
2903UTOPIA con Tilia, Dunja, Eric Beurier, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
2904ZOE von Ellinghaus, . Skov Ch., Torben B., Dania


Broholmer


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

2905AGENT Wspomnienie Darmy (FCI), Magdalena Stefańskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

2906Gamle Danere's FREKE, Christian Ravn, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

2907ARTA Wspomnienie Darmy (FCI), Magdalena Stefańskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christian Stefanescu

2908Gamle Danere's GEFION, Susan Larsen Ravn, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Buldog Angielski-Bulldog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

2909BOB Pyrlandia, Andrzej Aleksandrzakwyb. obiecujący/very promising
2910GIORGIO ARMANI Douglasbulls, E.W.C. van Drie, Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
2911Tres LLunes HARRY, Rosa Borrell, Barcelona, Hiszpania
2912HERBIE of to Love Till Craziness, Luvszandagva Dzsargalszajhan, Węgrywyb. obiecujący/very promising
2913MARLON BRANDO di Isella, Moreno Maltagliati, Włochy
2914Brampton MR HARVARD, A. Jurickova, Czechywyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

2915Mystyle ACE OCOBO, . Sanson A., Mazzucco, Włochydoskonała/excellent
2916AMARILIS QUEEN KIPLING, A. Osovtsov, Rosjadoskonała/excellent
2917AZZARO des Robs and Sons Bulls, Roger Dresselaers, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
2918BARRY WHITE des Bull's des Roches Noires, . Lesaffre D., Gouteux, Francjab. dobra/very good
2919BLAZING STAR de Kalinka des Roches Blanches, Marina Parchina, Francjadoskonała/excellent
2920Rizi-Bizi BUFFALO BILL, Jozsefne Szabo, Węgryb. dobra/very good
2921CHARLESTON Moravia Falaris, Jana Dolezelova, Czechydoskonała/excellent
2922Schjetne`s DANISH` GLORY` AWAITS, Nanna-Charlotte, Morten Schjetne, Daniab. dobra/very good
2923The Devil Looks Like DANTE, Zsuzsa Lackner, Węgryb. dobra/very good
2924DURANGO Centaurus, Grzegorz Prybadoskonała/excellent
2925EGO Amudaria, Przemysław Szelągowskib. dobra/very good
2926EMERSON, Veronique Jerome, Belgiadoskonała/excellent
2927GREEN DRAGON NELSON, Lorenzo Gavarini, Włochydoskonała/excellent
2928IGNAC Książę Koryntu, Maciej Woźniakb. dobra/very good
2929IGOR od Zelene Budky, Roman Szmytdoskonała/excellent
2930JUST BRAVEHEART VILLAGE MAN Braveheart, Constanze Nitschke, Niemcy
2931Sotakál KARL, Istvan Lakatos, Węgry
2932Zhivaya Legenda KLONDAIK, I. Barysheva, Rosja
2933Sotakál KLYDE, Csaba Boka, Węgry
2934LARGO MY BOY Bulldog Mi-Ol-Win, . Winklerova, Szalay, Hoptova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 3
2935LARRY Roki-San, Jolanta Witekdobra/good
2936Fablexelent NEWTON, I. Klimova, Rosjadobra/good
2937SHORTTEN'S BULL ELEGANCE TO Homepilar, Hernandez, Silvia Castels, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
2938Lemon vom SOLO SOBERANO, Zarka Laszlo, Wegrydoskonała/excellent, lok. 2
2939SOTOKÁL JEREMY from British Gladiator, Janos Virag, Węgrydoskonała/excellent
2940Shiloh STERLING SILVER, Sissy Adramitli, Grecjadoskonała/excellent
2941UNIQUE de Valdegoscan, Cagigao Gonzalez V. Toledano Laredo A., Hiszpaniadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

2942Luerly's AMERICAN DREAM, . Winklerova, Szalay, Hoptova, Słowacjadoskonała/excellent
2943BALBO Tajemnica Mistrza, Jerzy Bartusiakdoskonała/excellent
2944BOSTON Fatmin Dvor, Grzegorz Dowgier
2945Black Hope BRANDO, . Jarvinen T., Hyvonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
2946CAR Dintojra, Paweł Frankadobra/good
2947CHEBO Kameron, Hanna Dymnab. dobra/very good
2948CYBER Dąbrowska Zgraja, Jolanta Witek
2949DAFNIS Bully Vogue, Alesia Simakova, Białoruśdoskonała/excellent
2950DOMINO v.h. Slaghek, Marie, Truus van Os, Belgiadoskonała/excellent
2951EDISON van het Slaghek, M.R.J. van Driel, Holandiadoskonała/excellent
2952EROSSINO of to Love Till Craziness, Luvszandagva Dzsargalszajhan, Węgryb. dobra/very good
2953GIANI di Bella Natura, Ivan Petrak, Słowacjadoskonała/excellent
2954Knock Out's ISAC, Milla Hedman, Szwecjadoskonała/excellent
2955LOVING HEART ot Zolotoi Geishi, S. Kondratyeva, Rosjadoskonała/excellent
2956MAKOZA de Vali Danila, Marina Parchina, Francja
2957Macm MUSSOLINNI, Victoria Ryabtseva, Ukrainadoskonała/excellent
2958OSKARDREAM, Borja Pinero Reyes, Hiszpaniadoskonała/excellent
2959RASPBERRY, Francesca Di Leo, Włochydoskonała/excellent
2960RED BULL Testudo, Janina Szostakb. dobra/very good
2961Murbogos ROCCO, Conesa, Rosa Saez, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
2962British Gladiator SPARTACUS, Janos Virag, Węgrydoskonała/excellent
2963THE UNDERTAKER for Simplydoor, Franco Porta, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

2964ARMANI from the Bulls Compagnie, . Ubing W., Pardoel R., Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
2965BASTER znad Kwiatowego Stoku, Marzena Dąbska-Wójcikb. dobra/very good
2966BINABIK BLACKWOOD Crusader of Apokalipsa, . Fiszdon, Dolindo-Dolindowskidoskonała/excellent, lok. 3
2967The Little Evil CHEPLIN, Szilvia Alaxai, Węgrydoskonała/excellent
2968CIAKI, Mario Galassi, Włochyb. dobra/very good
2969DEKSTER Sympatia, Tomasz Łaskib. dobra/very good
2970DINGER Marklan Max, Monika Jatczak
2971DOUGLAS v.'t Patdana Home, Huber Djking, Holandia
2972ENDO Tajemnica Mistrza, Irena Salab. dobra/very good
2973Salnes Bull ERNEST-HEMINGWAY, . Montserrat J., Cascallar D., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
2974GOLDEN BENI-II, V.A. Zabolotnij, Ukrainadyskwalifikująca/disqualified
2975MACIEJ Gal Bull, Ilona Laniewski, Niemcydoskonała/excellent
2976MERENGUE DI ISELLA by Albusciago, Albusciago, Angliadoskonała/excellent
2977Black Bulls MERLIN, Tomas Som, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
2978Brampton MR WILSON, Rosa Borrell, Barcelona, Hiszpania
2979NERO An-Ka-Kam, Katarzyna, Robert Krawiecdoskonała/excellent
2980ROCKY Testudo, Grażyna Skorczykb. dobra/very good
2981Terlingfair ROONEY MYSTYLE, S. Golnikova, Rosjadoskonała/excellent
2982Merriveen TOUCH OF FROST, . Dellar P., Maltagliati, Włochy
2983VERCINGETORIX de Kalinka des Roches Blanches, Esther Mechin, Francja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Karl-Erik Johansson

2984A'LUIS Krzywe Zwierciadło, Zbigniew Dubowikdoskonała/excellent
2985Lav Eipril ANTVERPEN, Siret Sugis, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
2986Sotakál ASTON, Istvan Lakatos, Węgrydoskonała/excellent
2987BE FRIENDLY v. d. Bleijenhoek, Lena Krog Pedersen, Daniadoskonała/excellent
2988Hales Angels BEWARE OF SONNY, Charlotte Stockel, Daniadoskonała/excellent
2989BLOOD BLUEBOY ISLANDBULL, . Sanchis C., Contreras G., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
2990Schjetne's DANISH' SILVER ' MIRROR, Nanna-Charlotte, Morten Schjetne, Daniadoskonała/excellent
2991Britishpride DEFENDER, Cagigao Gonzalez V. Toledano Laredo A., Hiszpania
2992DONATELLO v. h. Slaghek, . Mariano N.G. JR, van Os M., Belgiadoskonała/excellent
2993Xenbull's DUKE OF EARL, Sibolt Ekkerman-De Graeve, Belgiadoskonała/excellent
2994DWORSJAK v.h. Slaghek, Lidia Korablina, Rosjadoskonała/excellent
2995Medbull EARTH MOVER, Juli Almazan, Hiszpania
2996EIG MAN, Yu. Ovcharenko, Ukrainadoskonała/excellent
2997Ocobo FREDDY MYSTYLE, . Djking H., Davis K., Holandia
2998GOLDDIGGER Kinibox, K.,M. Sosnowscyb. dobra/very good
2999Jaminic ICE GOLD OF MYSTYLE, Inger Bjorkman, Szwecjadoskonała/excellent
3000Hobtop ICED DIAMOND, Emilio Garcia Pampin, Hiszpania
3001JUMPING JACK Kolpariver, Dejan Sinkovec, Słoweniadoskonała/excellent
3002KANCHO KOGAN Action Alet, Frantiśek Kuchar, Czechydoskonała/excellent
3003KENTAVR KING, R. A. Oberenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3004KRAMER SINATRA Action Alet, Bogdan Sekuladoskonała/excellent
3005Ocobo LORD MAX, Marzena Suchwałko-Terleckadoskonała/excellent
3006OLIVIER Dyskretny Urok Burżuazji, Krzysztof Kradzieckidoskonała/excellent
3007My Style ROLEX OCOBO, Patricia Davis, Anglia
3008Z'Eridanu RUBENSTEIN, Katarzyna, Robert Krawiecdoskonała/excellent
3009SHERHAN ot Baskervil, Zofia Pachnikdoskonała/excellent
3010Riazine SILWERSTAR, Danuta Czechdoskonała/excellent
3011THALES DU CLOS du Bull Artu, Lidia Korablina, Rosjadoskonała/excellent
3012THIMOTHY SCOTT DES LEGENDARY'S BULL'S OF NORMANDY, Sonia Gouteux, Francjadoskonała/excellent
3013Groz-Kriger THOBIE, Jozsefne Szabo, Węgrydoskonała/excellent
3014TWO RIVERS DARWIN Kinibox, . van Drie E.C.W.,van Dunschoten, Holandiadoskonała/excellent
3015Buck and Sons UNTOUCHABLE, Dinh Nguyen, Francjadoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

3016'Q' PIT-PAIR Agent Arnak, Martina Milcova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 4
3017Offeren's ALL MY LOVING TO ASTRID, Lis Lingskov, Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
3018Garner BABY YVONNE, De Bleser-Spinoy, Belgiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3019FANY LADY Kinibox, ECW v. Drie, Holandiaobiecujący/promising
3020FRANCESCA v. H. Slaghek, Roger Dresselaers, Belgia
3021LOLITA LEMPICA Douglasbulls, Pia, Klement Andreasen, Daniaobiecujący/promising
3022PRECIOUS PASSION Bulldog-Mi-Ol-Win, Olga Winklerova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
3023QUINTA ESSENTIA Agent Arnak, Martina Milcova, Czechy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

3024AGNES Special Agent, Renata Lechojdadoskonała/excellent
3025La Chata ALEGRIA, Savier Garrido Ramirez, Hiszpania
3026ALELI LADY PASKAL Laimés Vaikai, Anna Gabrieliené, Litwab. dobra/very good
3027ALUM CHINE from the Bulls Compagnie, Cagigao Gonzalez V. Toledano Laredo A., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
3028Gośin's ANNE, Barbora Radochova, Słowacjadoskonała/excellent
3029ASTORIA Pulchna Rosa, K.,M. Sosnowscydoskonała/excellent
3030ATENA Pulcha Rosa, Piotr Pancewiczdoskonała/excellent
3031BEZA z Katowskiej Chaty, Tadeusz Wawrzyniakdobra/good
3032BOB'S SONGS des Bull's des Roches Noires, Lesaffre Didier, Francjab. dobra/very good
3033Schjetne's DANISH' SILVER ' LIGHTING, Nanna-Charlotte, Morten Schjetne, Daniadoskonała/excellent
3034DŻAKARTA Centaurus, Beata Matczuk-Gorlikowska
3035EUFRASIE Angel Bulls, De Bleser-Spinoy, Belgiadoskonała/excellent
3036FINE FIGURINE Tajemnica Tekli, Michał Koniecznyb. dobra/very good
3037GELINOTTE, . Basei P., Maltagliati M., Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3038IDA An-Ka-Kam, Kazimierz Napierała
3039KEEP SMILING KELLY Bulldog Mi-Ol-Win, Olga Winklerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
3040Amarilis Queen LITISIA, Hanna Dymnadoskonała/excellent
3041Green Dragon MARGE, Sandra Marri, Włochy
3042MARLA SILVER BELL Słodka Zuzia, Krzysztof Garczarekb. dobra/very good
3043Lemon vom MÁRMOL MARIPOSA, Zarka Laszlo, Wegry
3044Queens Rich's NAUGHTY NANCY, . Stockel C., Beck M., Daniadoskonała/excellent
3045NEL Roki-San, Iwona Dura
3046NOTTI BAT NICE ot Zolotoi Geishi, S. Kondratyeva, Rosjadoskonała/excellent
3047POISON z Grandy Bandy, F., Ch. van Cappellen-Daleiden, Belgiab. dobra/very good
3048PUDZIANOWSKA Spółka z Krzywego Koła, Robert Bryldoskonała/excellent
3049Best Bulldogirona ROXIE, Juli Almazan, Hiszpania
3050SARA z Piotrowego Sadu, Piotr Drgas
3051SIGMA z Piotrowego Sadu, Anita, Jarosław Gruntb. dobra/very good
3052SONIA Testudo, Jacek Kosekdoskonała/excellent
3053TOJA Testudo, Jacek Kosek
3054UNDULY de Valdegoscan, Cagigao Gonzalez V. Toledano Laredo A., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
3055ZOJKA Wielka Szansa, Zofia Pachnikb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

3056CYRA Dintojra, Mirosław Szmytdoskonała/excellent
3057DAFNA Bully Vogue, Natalia Lepeshkevich, Białoruśdoskonała/excellent
3058Mad House GEORGINA, Beata Stasiakdoskonała/excellent, lok. 4
3059IWA Roki-San, Przemysław Chojnickidoskonała/excellent
3060Lemon vom LUISA LOPEZ, Zarka Laszlo, Wegrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
3061STARLIGHT STACY Mystar, Morena Fecchio Bellotti, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3062UMA TURMAN Meskot Pog's, A.A. Abayev's, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

3063AMELIA PAPLA Tajemnica Tekli, Marzena Suchwałko-Terleckadoskonała/excellent
3064Black Bulls AMIDALA PADME, Tomas Som, Węgry
3065ANASTASIA, Patrice Huysseune, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
3066ANEMONE ELITE Tajemnica Tekli, Marzena Suchwałko-Terleckadoskonała/excellent
3067APHRODITE SEVEN SEAS Tajemnica Tekli, Bartosz Myszkiewiczdoskonała/excellent
3068ATENA Roki-San, Jolanta Witekdoskonała/excellent
3069The Devil Looks Like BABYFACE, Zsuzsa Lakner, Węgrydoskonała/excellent
3070BELLONA ZOJA LUCKY EYES, Zarka Laszlo, Wegrydoskonała/excellent
3071BEZA z Grodu Dawida, Przemysław Szelągowskidyskwalifikująca/disqualified
3072CLARIS van Trod, De Bleser-Spinoy, Belgiadoskonała/excellent
3073Desert Eagle CRIZZELDA, Katerina Kollia-Vourliotaki, Grecjadoskonała/excellent
3074Gaelic Victor`s DELICACY, Jean Kurzawa, Belgiadoskonała/excellent
3075DIABLO SOLDERS Go-Post, Agnieszka Strojnadobra/good
3076DOSIA Molossos Grabowski, Andrzej Maciejczuk
3077GOLDEN GIRL v.'t Patdana Home, Huber Djking, Holandia
3078Mad House GRACE, . Jansagerdi A.I., Buchholz P., Daniadoskonała/excellent
3079LUPE WITH Genetics, . Dominguez E., Brito S., Hiszpania-Teneryfadoskonała/excellent
3080Stromfield NOTHING BUT GOLD, Milla Hedman, Szwecjadoskonała/excellent
3081Kingdome Cans Bulldogs OPIUM CAN OPIUM, Emilio Garcia, Hiszpania
3082RAGMARTE LADY SNOWFLAKE AT Jadeinar, . Hansen L.T., Midtlyng F., Norwegiab. dobra/very good
3083SHAKIRA, Francesca Di Leo, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3084SIGNORINA ROSSO Kinibox, Pia, Klement Andreasen, Daniadoskonała/excellent
3085Fantastik Dog ŚANS ŚALLANA, Vilma Ziguniene, Litwadoskonała/excellent
3086ULLYSSIA de la Vallee Enchantee D'Orion, Rachwal, Francjadoskonała/excellent
3087UNNA UNIQUE Bulldog Mi-Ol-Win, Olga Winklerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
3088VALA z Grodu Dawida, Iwona Krajewskab. dobra/very good
3089Mystyle WHITE DOVE OCOBO, Franco Porta, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
3090WIDA Północne Szczęście, Tadeusz Pruskib. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

3091Sotakál ALEXANDRA, Istvan Lakatos, Węgry
3092Terra Nik ANZHEL, N. Kuznetsova, Rosjadoskonała/excellent
3093ARYA CELTIGAR APOKALIPSA Crusader, . Fiszdon, Dolindo-Dolindowskidoskonała/excellent
3094BESSIE, Mario Galassi, Włochydoskonała/excellent
3095Xenbull's BEVERLY, Sibolt Ekkerman-De Graeve, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3096Fantastik Dog BONNI BOBBY, S. Bogdanovs, Łotwadoskonała/excellent
3097Mad House DIANA, . Jansageroi A., Buchholz P., Daniadoskonała/excellent
3098FRASZKA AMBROŻKA Słodka Zuzia, Magdalena Stefańskadoskonała/excellent, lok. 4
3099Lav-Eipril MELAKTON, I. Poslova, Rosjadoskonała/excellent
3100NEW EDITION Meskot Pog's, A.A. Abayev's, Białoruśdoskonała/excellent
3101NICOLE KIDMAN, N. Belyavtseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3102NIKITA von Clansar Bulldogs, Cagigao Gonzalez V. Toledano Laredo A., Hiszpaniadoskonała/excellent
3103OLIVIA Dyskretny Urok Burżuazji, Krzysztof Kradzieckidoskonała/excellent, lok. 3
3104Bildaw SCARLETT OCOBO, S. Golnikova, Rosjadoskonała/excellent
3105VANDA iz Doma Turlaj, Edyta Kurpieldoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Štefan Šinko

3106DORODNA ZOCHA Niesforna Gromadka, K.,M. Sosnowscydoskonała/excellent, lok. 2
3107GOCHA SAMOCHA Niesforna Gromadka, K.,M. Sosnowscydoskonała/excellent, lok. 1


Bullmastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

3108Marconian CURRENT WINNER AT GOLDEN UELSI, Svetlana Masalskikh, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3109GERMES DALI LAND, O. Goncharova-Parfenova, Ukrainaobiecujący/promising, lok. 2
3110Bullstiff-Nostra YAHONT, I. Pyataykina, Rosjaobiecujący/promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

3111ACHILLE, Heidi Morotti, Włochyb. dobra/very good
3112AKIM Tomi-Bull, Vaclav Tomicek, Czechyb. dobra/very good
3113ALAS Kaivana, Algirdas Gelsinis, Litwab. dobra/very good
3114Green Dragon ALBUS, . Green Dragon, Włochydoskonała/excellent
3115ALL FOR ONE Molosy spod Baszty (FCI), Dorota Marzyckab. dobra/very good
3116ALTAIR JUNIOR av Showmann, Maurizio Guidotti, Włochy
3117BALOVEN BENYA Kievskoe Chudo, S.A. Izotov, Ukrainab. dobra/very good
3118Pi-Et-Ra CHRIS FROM HORSESHOE, Aliz Gombásné Bertalanffy, Węgryb. dobra/very good
3119FRED Miracle Bulls, Lena Lavrova, Czechydoskonała/excellent
3120GASTON Ha-Szani Vendy, . Szaniszlo A., Kohik, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
3121Green Dragon HAMISH, . Green Dragon, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3122Admiral's Shov HAMMER LAYON, T. Sagalovskaya, Rosjadoskonała/excellent
3123Somogyvári Vitéz IRVIN, Janos Somogyi, Węgrydoskonała/excellent
3124Blackface Angel JOKER, Csanadi Tunde Zsuborine, Węgryb. dobra/very good
3125LENNOX of Mac Animal, Alfred, Magdalena Kallab, Austria
3126Dynamic Force RESPECTABLE IRON, F. Las van Bennekom, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3127SOLAR SONIC BUBA DEY FOG OT Antalis`s, S.E. Muzhalovskiy, Ukrainab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

3128ARCTIC WIND of Marconia to Antallis, . Dittman M., Nikolaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3129BINGO Czarny Owoc, Beata Woronieckab. dobra/very good
3130Los Cespedes EL QUIJOTE, Joaquin Bernal Herrera, Hiszpania
3131E Regio Lepidi ILLAN, Maria Grasselli Saverio, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
3132Woodlands-Bull JOSEPH, Albert Toth, Węgrydoskonała/excellent
3133KARLOS Delover, S. Sarycheva, Rosjab. dobra/very good
3134Lemabull MAGESTIC MONARH, . Talalai M., Tihonova J., Rosjab. dobra/very good
3135Lemabull MALKER RED, Grazina Chmelevskaja, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
3136Lemabull MASSON DIXON, . Talalai M., Tihonova J., Rosjab. dobra/very good
3137REMARKABULL ESPRIT DE CORPS, . Karner H., Vakkilainen S., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3138VISHNEVY JAM Quint Onli iz Shild Staut, I. Kurbatova, Rosjab. dobra/very good
3139ZEMAN BULLSTIFF-NOSTRA iz Mira Antallis, Inna Ilyicheva, Rosjab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

3140AMIR YASNY SOKOL Dema`s Dream, Jacek Boguckidoskonała/excellent
3141AMUR KIEVSKOE CHUDO, O. V. Chudaykina, Ukrainadoskonała/excellent
3142Green Dragon ARAGON, . Burton T., Green Dragon, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
3143BRUCE of the Woodbull Farm, Franky Loeckx, Belgia
3144DEMETRIO Akarkan-Bull`s, Amadeo Paradis, Hiszpaniab. dobra/very good
3145Green Dragon ESTOR, Serena Bignardi, Włochy
3146Riverkeeper GAMESMAN, Tibor Juhasz, Węgryb. dobra/very good
3147HIGHNESS ROYAL Kviz, Attina, Hana Szahiszlo, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
3148Blackface Angel INDIANA, Csanadi Tunde Zsuborine, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
3149MEFISTO BULLDOGERR, O. L. Bogatko, Ukrainab. dobra/very good
3150Dynamic Force OPIUM LAW, M., L. Huls, Holandiadoskonała/excellent
3151Canas RONTU THE RED LION, Nadia Furlon, Włochydoskonała/excellent
3152SHER LI BOY UKRAIN GOLD, T. A. Pankrateva, Ukrainab. dobra/very good
3153Golden Uelsi VIVA TODES, Svetlana Masalskikh, Rosjadoskonała/excellent
3154Pi-Et-Ra ZEBULON OF TREFILIO, . Trefan S., Bati Sz., Węgrydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

3155ANTEY Grand Best Bonus, E. V. Osadchuk, Ukrainadoskonała/excellent
3156BRIAN of the Woodbull Farm, Franky Loeckx, Belgia
3157ELZAR DZHASTIN, V. Vladimirtsev, Rosjab. dobra/very good
3158FIBBER Sempre Occultus, Katarzyna Mroczkowskadoskonała/excellent
3159FRIENDLY BULL PANGRDÁC, Attila Zsolyomi, Węgrydoskonała/excellent
3160Green Dragon GANDALF, . Durrani, Sorensen, Eydt, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
3161GORDON vom Antoniushof, Gudrun Brandstrom, Finlandiab. dobra/very good
3162JASON, E. Sevidova, Rosjadoskonała/excellent
3163KARLITO Melnis Bené, G. Piebalgs, Łotwadoskonała/excellent
3164LANTSELOT Dlya Vladyki Moskovii, Jacek Boguckidoskonała/excellent
3165Dynamic Force LENNOX LEWIS, Karin Rücklinger, Austriadoskonała/excellent
3166Dynamic Force LIMITED EDITION, M., L. Huls, Holandiadoskonała/excellent
3167LORD, Paolo Borsellini, Włochydoskonała/excellent
3168Oakridge MEGA WATT, Nadia Furlon, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3169MISTER LONESOME av Showman, . Stenberg T., Sunde M., Norwegiadoskonała/excellent
3170Arkansasi PACO, Zsolt Zselinszky, Węgrydoskonała/excellent
3171Pi-Et-Ra ROY JONS OF TREFILIO, . Trefan S., Bati Sz., Węgrydoskonała/excellent
3172SHAH, O. V. Rogovskaya, Ukraina
3173TIBERIY VELI DALI GOLD BONUS, S.G. Kasyanenko, Ukrainadoskonała/excellent
3174TSARSKAYA IDILIA BURZUY, T. Sagalovskaya, Rosjadoskonała/excellent
3175TYLER, Fabio Barattini, Włochydoskonała/excellent
3176URANO Somogyvári Vitéz, Jozsef Gyomai, Węgryb. dobra/very good
3177WONDERBULL'S AMARETTO of Copperfield, V. Singleton, Angliadoskonała/excellent
3178Somogyvari Vitez XANTOS, Adrienn Urban, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

3179GRETTA from Daliland, V. Velikiya, Ukrainaobiecujący/promising, lok. 2
3180NEFRETETTE Nestor Notabilis, Mateusz Mraczek
3181VIVA STAR Gold Bonus, N. A. Bondarchuk, Ukrainaobiecujący/promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

3182AMELIA, Giuliano Morotti, Włochyb. dobra/very good
3183Kirium's ANGEL EYES, Tatiana Didenko, Rosjab. dobra/very good
3184ANGEL FACE des Jardins d'Atlantis, Nadia Furlon, Włochy
3185Legionas AURORA, Gytis Zukauskas, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
3186BESSY, A.B. Feldman, Ukraina
3187CHANNEL z Wólki, Dariusz Skorek
3188CHRISTINE FROM HORSESHOE Pi-Et-Ra, Aliz Gombásné Bertalanffy, Węgryb. dobra/very good
3189CLEOPATRA z Wólki, Bartosz Kamińskidoskonała/excellent, lok. 2
3190DASHA N.O. Chaos, Monika Otahalova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
3191GRETHA GARBO Ha-Szahi Vendy, . Szahiszlo, Vachek, Czechyb. dobra/very good
3192Blackface Angel JOLYE, Ferenc Takacs, Węgrydoskonała/excellent
3193LAFFREY Bravi Ragazzi, Amadeo Paradis, Hiszpaniab. dobra/very good
3194E Regio Lepidi LUCIA, Maria Grasselli Saverio, Włochyb. dobra/very good
3195Dynamic Force RISE 'N SHINE, M., L. Huls, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3196Los Cespedes TEKILA, Joaquin Bernal Herrera, Hiszpania

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

3197CARRIE od Konce Duhy, Renata Jenisova, Czechyb. dobra/very good
3198DAFFIE Bulls of Carlo, Monika Otahalova, Czechyb. dobra/very good
3199DORLLY Bul-Bar, Przemysław Rybarczykb. dobra/very good
3200Valhalla Hunter ELEVENTH-GIRL, Ferenc Takacs, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3201EOS, E. Sevidova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
3202Harem Ulmaf GWYN-GWYNETH, . Meristo M., Illak S., Estonia
3203Somogyvári Vitéz HOLLY, Janos Somogyi, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
3204Woodlands-Bull JANKA HASZANI VENDY, Attina, Hana Szahiszlo, Czechy
3205LEMABULL MAKE YOUR WAY, J. Snicareva, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2
3206ŚIRDELÉ iś Dvariśkiu, Grazina Chmelevskaja, Litwab. dobra/very good
3207Vladyka Moskovii VASILISA PREKRASNAYA, V. Vladimirtsev, Rosja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

3208ABIGAL Grand Best Bonus, N. A. Cherednichenko, Ukrainab. dobra/very good
3209Night of the Sound BIANKA, Aliz Gombásné Bertalanffy, Węgryb. dobra/very good
3210DIEKA v/d Farkas Hoeve, . Loeckx, Wolf H., Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
3211EBONY-FACE of Stork Village, Olaf Maaß, Niemcydoskonała/excellent
3212FALA z Bosmanówki, Joanna, Piotr Słoniecb. dobra/very good
3213Somogyvári Vitéz GINGER, . Durrani I.R., Sorensen M.L., Daniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3214HENRIETTA z Wólki, Anna Radab. dobra/very good
3215Somogyvári Vitéz HERA, Janos Somogyi, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
3216HIMENA Dinkum, Marlena Kończalb. dobra/very good
3217Green Dragon IVORVEN, . Green Dragon, Włochyb. dobra/very good
3218JESSI FEL Rott-Bull, Vaclav Tomicek, Czechy
3219Bullstiff-Nostra MANORA BEAUTIFUL, Inna Ilyicheva, Rosjab. dobra/very good
3220NEMI Herbu Molos, Krzysztof Człapowskib. dobra/very good
3221Admiral's Show PETERSBURGSKAJA DIVA, Julia Andreeva, Rosjab. dobra/very good
3222PRINCESSA Molosy spod Baszty (FCI), Dorota Marzyckab. dobra/very good
3223Green Dragon SARAIDE, Roselia Garavaglia, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
3224TATUSYA ALLIN I K, V.N Koval, Ukrainab. dobra/very good
3225VAMP of the Keepers Nightdog, P.B. Schimmel, Holandiab. dobra/very good
3226VICTORIA Golden Uelsi, Tatiana Didenko, Rosjab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

3227ANNOUK of the Woodbull Farm, Franky Loeckx, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
3228AYRIS, A.V. Stoyanov, Ukrainadoskonała/excellent
3229Blackslate's BRAVA RALAZZA, Nadia Furlon, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3230DELICIA Miracle Bulls, Lena Lavrova, Czechydoskonała/excellent
3231Bulfast's EVY BLACK TALE, Svetlana Masalskikh, Rosjadoskonała/excellent
3232Green Dragon GALADRIEL, Maurizio Guidotti, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
3233E Regio Lepidi GWENHWYVAR, Maria Grasselli Saverio, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
3234Bullstif-Nostra KEROL, Inna Ilyicheva, Rosjadoskonała/excellent
3235Los Cespedes LA-VENUS-DEL-NILO, Joaquin Bernal Herrera, Hiszpaniadoskonała/excellent
3236MAJRA Rajska Osada, Emilia Strzeleckadoskonała/excellent
3237SHEYLA Ukrain Gold, Natalia N. Serafin, Ukrainadoskonała/excellent
3238TINA Nakties Karaliené, Grazina Chmelevskaja, Litwadoskonała/excellent
3239Pi-Et-Ra XAFIE OF TREFILIO, . Trefan S., Bati Sz., Węgrydoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Peter van Montfoort

3240Pi-Et-Ra FUNNY-GIRL, Trefan Sandor, Węgrydoskonała/excellent


Cane Corso-Cane Corso Italiano / Italian Corso Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

3241ALONZO z Mazurskiego Edenu, Dorthe Sorensen, Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3242GUCCI Błękitna Przystań, Katarzyna Kominekm. obiecujący/n. promising
3243PACO Eliminator, Artur Łęckiobiecujący/promising
3244QUOVADIS dello Specchio di Atlantide, Chiara Borromeo, Włochy
3245TIMONIERE OMAR-THOR, Barna Szilagyi, Węgryobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

3246AL CAPONE LEGENDE, Eric Vey, Francjadoskonała/excellent
3247ALDO della Porta Dipinta, Porta Dipinta, Włochyb. dobra/very good
3248AMIR, Monica Andersson, Szwecjab. dobra/very good
3249ARTUR, Randelovic Dejan, Serbia
3250BAGIO Ragazze Diavolesse, Maciej Grzechowiakdobra/good
3251BOHUN Las Vegas S.J., Jacek Dziekański
3252BOND, Samuel Cusinato, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3253BRUTUS z Mazurskiego Edenu, Susen Von Warburg, Szwecjab. dobra/very good
3254Ekskljuziv-N CHOCOLATE, Natalia Belyh, Rosjab. dobra/very good
3255CICO della Vale degli Orsi Ali, Denis Ali, Rumuniab. dobra/very good
3256DEBI Las Vegas S.J., Anita Bargieł-Bęcławska
3257DON PEDRO del Rosso Malpelo, Nick Athanasiou, Grecja
3258DRACULA i Saraceni, Alessandro Bigozi, Szwecjadoskonała/excellent
3259EARL GREY iz Sozvezdiya Adomasa, . Chernysheva N., Kozlov M., Rosjadoskonała/excellent
3260EMIRO, Roberto Giacobbe, Włochyb. dobra/very good
3261GHENDAL del Rosso Malpelo, Giulia Bratti, Włochyb. dobra/very good
3262GIUSEPPE Della Porta Dipinta, M.A. Baranova, Rosjadoskonała/excellent
3263GORDON, A.A. Drapiev, Ukrainadobra/good
3264IGOR, Villa Andreina S.R.L., Włochy
3265INDOLOR iz Sozvezdiya Adomasa, A. Jukov, Rosjab. dobra/very good
3266JOSELITO del Rosso Malpelo, Galina Kornienko, Rosja
3267JUNIOR Las Vegas S.J., Mirosław Kominiakb. dobra/very good
3268LEONE dell'Appio, Fabrizio Manni, Włochydoskonała/excellent
3269MATIS della Porta Dipinta, . Romano A., Godon C., Francjab. dobra/very good
3270NIUTON Le-Mar-Jo, Szymon Ruśkowskib. dobra/very good
3271NORTON ROYCE Le-Mar-Jo, Magda Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 2
3272ROCK della Porta di Pinta, . dell di Chizzo M.,Oskarsson A., Szwecjab. dobra/very good
3273SIGO z Leśnego Potoku, Wojciech Lasońdostateczna/sufficient
3274TIMONIERE MARLO, Blazic Branko, Serbiadoskonała/excellent, lok. 2
3275ZAAR z Mazurskiego Edenu, Susen Von Warburg, Szwecjadobra/good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Paolo Dondina

3276ASKO de la Guittonie, Mary-Joseph Jonathan Marab, Francjab. dobra/very good
3277AYRTON des Trois Archanges, Pierre Escande, Francjab. dobra/very good
3278DAUNO, Irina Perminova, Rosjab. dobra/very good
3279DOLAR Las Vegas s.j., Iwona Aleksandrowiczdoskonała/excellent, lok. 4
3280DUNKAN Nostre Speranze, Yu.B. Lebedev, Białoruśb. dobra/very good
3281EDGAR Bastion Gwiazd, Krzysztof Gawron
3282J'NICO Al-Ma-Paulus, Henryka Kubikdoskonała/excellent, lok. 2
3283MAURO z Mazurskiego Edenu, Jarosław Krejab. dobra/very good
3284MEFISTO del Rosso Malpelo, Hota Holger, Rumuniadobra/good
3285MISTER z Mazurskiego Edenu, Grzegorz Sameckib. dobra/very good
3286NICOLAS del Orte, Katerina Riedlova, Czechyb. dobra/very good
3287NIKO Del-Orte, Monika Sosnowskab. dobra/very good
3288Ollada Arlekin NORT, I. Fernandes, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
3289WARRIOR, Luigi Di Rienzo, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Paolo Dondina

3290ALKATOR, I. Lopatin, Rosjab. dobra/very good
3291AMANT Leśne Złotno, Adam Rzepkadobra/good
3292AMIRAL des Prés de Couriéres, Cedik Demoutiez, Francjab. dobra/very good
3293ARADAM, S.E. Varkevisser, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
3294ARGUS Borny Raj, Leszek Hemmerlingdyskwalifikująca/disqualified
3295ASTON Nera del Bosco, Tomasz Głowackib. dobra/very good
3296BALIN, Massimiliano Triola, Włochy
3297BARON od Abry, Ewa Hasiukb. dobra/very good
3298BASTER Al-Ma-Paulus, Paweł Nowak
3299BASTIANO Dei Corsi del Greppo, Morra Salvatore, Włochyb. dobra/very good
3300BAXTER Dom Urwisów, Izabela Szechińska
3301BOSS Premium -PL, Isabella Krogh, Szwecjab. dobra/very good
3302BYRON della Vigna della Corte, Francesco Ciodaro, Włochy
3303CANTO Błękitna Przystań, Natalia Wysockab. dobra/very good
3304DANTE dell'Antico Cerberus, Roberto Endrizzi, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3305DIRO, Loris Balicchia, Włochyb. dobra/very good
3306EL DIABLO Ro-Ka-Te, Maciej Piotrowskib. dobra/very good
3307GALO Chrustowianki, Marzena Blochb. dobra/very good
3308GUCIO Las Vegas S.J., Henryk Muchadyskwalifikująca/disqualified
3309HAZER Ro-Ka-Te, Antoni Dakowskidyskwalifikująca/disqualified
3310IMPERIAL ROYAL FLASH iz Dinastii Chempionov, E.V. Gaydukova, Rosjab. dobra/very good
3311INDY Profi, Magda Najda
3312KIDU Las Vegas S.J., Marzenna Fafiusdoskonała/excellent, lok. 2
3313LAPO, Eduard Pribul, Słowacjab. dobra/very good
3314LOTHAR dell'Antico Cerberus, Anna Battaglia, Włochy
3315NAPOLEONE del Rosso Malpelo, Eleonora Querze, Włochy
3316Ekskljuziv-N NEO, Natalia Belyh, Rosjab. dobra/very good
3317NIGEL FIFENSORE del Famiglia, O. Kiseleva, Rosjab. dobra/very good
3318NOSFERATU, Chiara Borromeo, Włochy
3319PEET CORSO z Máchova Kraje, Lenka Rytychova, Czechyb. dobra/very good
3320PIPPO dell Allumera, Mary, Joseph Marab, Francja
3321PRIAM, E. Gashnurova, Rosjadobra/good
3322RANDY du Grand Molosse, Claude Darmanin, Francjadobra/good
3323ROCHEN, Villa Andreina S.R.L., Włochy
3324TYSON, Nenad Srdanov, Serbia
3325TYSON del Rosso Malpelo, Alessandra Cestari, Włochy
3326UBO-GOSS, Eric Vey, Francjab. dobra/very good
3327VAETO du Royaume des Sphynx, Regis Duchaussoy, Francja
3328VERMINE, Jerome Tesse, Francjadobra/good
3329VERSUS du Clos des Rivieres, Ludovic Lellevre, Francjadoskonała/excellent
3330VILIACO, Anita Tydtgat, Francjadobra/good
3331VULCAIN, Abdel Marab, Francjab. dobra/very good
3332ZACCARIA del Rosso Malpelo, Lucio Baldassarri, Włochydobra/good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Paolo Dondina

3333ALBANO, O. Fedotova, Rosjab. dobra/very good
3334ARES dei Silvanbull, Porta Dipinta, Włochy
3335ASSO di Villa Lidia, Nathalie Mardelle, Francja
3336BRIZ, D. Manikina, Rosja
3337Ekskljuziv-N BUCH, E. Milayeva, Rosja
3338CESAR Jomaiana, . Brito E., Miranda G., Silva F., Brazyliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC
3339CESARE, Beata Margitán, Węgryb. dobra/very good
3340CHESTER Wildecki Zakątek, Małgorzata Piętab. dobra/very good
3341DONALD, Raffaele Esposito, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3342FERRO Ro-Ka-Te, Oliwia Grodzińska-Kręc
3343GLADIO, Gabriela Balzarini, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
3344HADDOCK HUK Del-Orte, Krzysztof Gawron
3345KANE PER LA VITA MOHAMMED ALI, E. Rapoport, Rosjab. dobra/very good
3346KOBE, Monica Andersson, Szwecjab. dobra/very good
3347LINE IKARO Rus Best, I. Churakova, Rosjadoskonała/excellent
3348MUFASA z Wielkiego Miasta, Michał Czerepaniakdobra/good
3349PASCAL, Antonio Romano, Francjab. dobra/very good
3350PEEK CORSO z Máchova Kraje, Pavla Maslova, Czechydoskonała/excellent
3351RUGANTINO, Simona Tanzarella, Włochyb. dobra/very good
3352TRAYAN, E. Chemarina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
3353TUTTI FRUTTI des Gardiens D'attila, Laurent Coutand, Francjab. dobra/very good
3354VARENNE dei Silvanbull, Bogusław Piędzia
3355VICKTOR Della Porta Dipinta, Marcin Luciakdobra/good
3356Ollada Arlekin VIVALDI, I. Fernandes, Rosjadobra/good
3357YANTORINO BAGETTI, M. Auditskas, Rosjab. dobra/very good
3358YUDZHIN, A. Nesterov, Rosja
3359ZLELIO, Jean Pol Willam, Francja

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Paolo Dondina

3360MAIKOL, Marcin Luciakdobra/good
3361SIMON, Simona Tanzarella, Włochy

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

3362ARMIDA de Finibus Terrae, Evangelista Leuzii, Włochy
3363FUERTA z Mazurskiego Edenu, Claus Skovsted, Daniaobiecujący/promising
3364OLIVIA z Mazurskiego Edenu, . Lindelov S., Dahlstrom L., Szwecjaobiecujący/promising
3365OLYMPIA z Mazurskiego Edenu, Susen Von Warburg, Szwecjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3366PRIMAS, Berin Borovac, Szwecja
3367SWEET DREAM Del-Orte, Marcin Luciakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Luis Pinto Teixeira

3368AISZA Razmus, Marietta Olejniczak Wiśniewskadobra/good
3369ALESIA du Temple de Jade, Regis Duchaussoy, Francja
3370AMARA Destrois Archanges, Vincent Pellerin, Francjadoskonała/excellent
3371ANTINEA des Etanges de Magrignane, Ludovic Lellevre, Francjadoskonała/excellent
3372BAMBRA Las Vegas S.J., Stefan Jeglińskidoskonała/excellent
3373BROOK z Rozkvetlych Zahrad, Roman Krejci, Czechydyskwalifikująca/disqualified
3374CASSANDRA z Mazurskiego Edenu, Claus Skovsted, Daniab. dobra/very good
3375CASTALIA Degli Elmi, Mary, Joseph Marab, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
3376CATTY Sky Garden, Natalia Błachutdyskwalifikująca/disqualified
3377La Potenza e L'Amore di CHIARA, S.E. Varkevisser, Holandia
3378DONNA, Alberto Veronesi, Włochy
3379DORIS CORSO of Bajer, Susen Von Warburg, Szwecja
3380EMMA Corte Degli Olivi, Samuel Cusinato, Włochy
3381Di Villa Andreina FIONAMAY, Villa Andreina S.R.L., Włochy
3382GHILDA del Rosso Malpelo, Mario Mestrinaro, Włochydoskonała/excellent
3383GLORIA ABDANKA Cember, Paweł Krajka
3384INFINITI iz Sozvezdiya Adomasa, I. Sokolova, Rosjadoskonała/excellent
3385Ekskljuziv-N JA, Natalia Belyh, Rosjab. dobra/very good
3386LUX CLARA Węglin Północny J.T., Marzena Sadowskadoskonała/excellent
3387LUX SAMANTA Węglin Północny J.T., Marzena Sadowskab. dobra/very good
3388NIKITA z Mazurskiego Edenu, Bogusław Piędziadoskonała/excellent
3389NOMI NEGRA Le-Mar-Jo, Joanna Jabłońska-Leśniakdoskonała/excellent, lok. 3
3390ORECCHIETTA de Finibus Terrae, Claude Darmanin, Francjab. dobra/very good
3391ORIETTA de Finibus Terrae, Guillaume Mahe, Francjab. dobra/very good
3392ROMINA della Porta Dipinta, Porta Dipinta, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3393SHADE z Leśnego Potoku, Magdalena Elgert
3394SHADE, T. Saynog, Rosjab. dobra/very good
3395SOFIA dell 'Appio, Fabrizio Manni, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB
3396SOLO PRIMA SILVIYA, . Fedotova O., Pentegova V., Rosjab. dobra/very good
3397SOLO-PRIMA SARBONA, Boyarinova, Rosja
3398Ollada Arlekin SOPRANO, . Bernetski, Rosjadoskonała/excellent
3399Dei Dauni SORAIA, Olga Bunina, Estoniab. dobra/very good
3400TIMONIERE MARLO, Srdjan Randelovic, Serbia

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Péter Harsányi

3401AFRODITA DLYA OLLADY ARLEKIN, . Panyunina, Rosjadoskonała/excellent
3402AIKA from Paimpon, Ludovic Lellevre, Francja
3403AKCJA di Bosco, A.B. Popow, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3404AMITISS-NAIS des Empereurs de la Chesnaie, Christophe Charlat, Francjadoskonała/excellent
3405AURA Migli Ore, Jelena Vorslova, Łotwab. dobra/very good
3406BENSI Leśne Złotno, Mirosław Kominiakb. dobra/very good
3407CZIKA Węglin Północny J.T., Agnieszka Goldiszewiczdoskonała/excellent
3408DEBERA NOSTRE SPERANZE, V. B. Bogdanova, Ukrainab. dobra/very good
3409DELICJA Psubrat, Barbara Bocianb. dobra/very good
3410DIVA, Fabio Foti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
3411EFRA Bastion Gwiazd, Krzysztof Gawron
3412GREY LALA iz Sozvezdiya Adomasa, N. Chernysheva, Rosjadoskonała/excellent
3413MAFALDA del Rosso Malpelo, Andrea Vastola, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3414NATALII Del-Orte, Marcin Luciakb. dobra/very good
3415OFELIA, A. N. Gumenyuk, Ukrainab. dobra/very good
3416SARAH, . Bajerovi, Czechydoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Péter Harsányi

3417ABIGAIL z Gawroniego Ogrodu, Paulina Tobołab. dobra/very good
3418AKIRA, Sergio Pastore, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3419ATENA dell 'Antico Cerberus, Salvatore Turrisi, Włochy
3420BANDI dom Urwisów, Anna Szmagara
3421BEATRICE Degli Elmi, Krzysztof Gawron
3422BIRMA od Abry, Hanna Główczyńskab. dobra/very good
3423BRIGIDA Dei Corsi del Greppo, Morra Salvatore, Włochy
3424CORNELIA del Rosso Malpelo, Simona Tanzarella, Włochydoskonała/excellent
3425CZAKA Wildecki Zakątek, Agata Bąk
3426Di Villa Andreina DANIELLE, Villa Andreina S.R.L., Włochy
3427FIONA Mao-Dao, Frantiśka Vyhlidalováb. dobra/very good
3428Perle der Festung HERTA, Arnold Huszar, Węgrydoskonała/excellent
3429JLO della Porta Dipinta, Della Porta Dipinta, Włochydoskonała/excellent
3430Majosháza Réme JULI, Istvanne Kerekes, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
3431LUCREZIA, Chiara Borromeo, Włochy
3432LUSI Las Vegas S.J., Bogusław Piędziab. dobra/very good
3433MALU dei Martinotti, Simona Tanzarella, Włochy
3434MARGHERITA Del-Orte, Marcin, Justyna Luciakdoskonała/excellent
3435NAOMI del Rosso Malpelo, Vladimir Susnjar, Serbia
3436Saxellum PRETTYLIZ, Jaanika Maevali, Estoniab. dobra/very good
3437SONIA, Felix Cozmanciuc, Rumuniadoskonała/excellent
3438TANZHERIN DRIM FALEENFIELD, A., H. Saliy, Ukrainadoskonała/excellent
3439UTOPYA-NAIS des Empereurts de la Chesnaie, Christophe Charlat, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
3440VAIA della R'a, . Jonathan M-J., Crenier, Francjadoskonała/excellent
3441VALENSIA, N. Verbitskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3442VENEZIA-RIVA Dominium, Anna Tymińskab. dobra/very good
3443VILUCCHIA, Guillaume Mahe, Francjab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Péter Harsányi

3444ARIKA I.R. Satysfakcja, Joanna Mikuładoskonała/excellent
3445BARCELONA, . Margitán B., Kulcsár G., Węgry
3446BASTILA, I. Abakumova, Rosjadoskonała/excellent
3447BAXI Chrustowianki, Natalia Wysockab. dobra/very good
3448BRISA Edimark, Eduard Pribul, Słowacjab. dobra/very good
3449CIRCE, Fabio Foti, Włochydoskonała/excellent
3450COZETTE Fee-Fee, Beata Szałkowskadoskonała/excellent
3451ECLISSI DI LUNA di Fosso Corno, . Pella S., Vergara A., Włochydoskonała/excellent
3452GRETTA FIRST dlya Dynastii Chempionov, E.V. Gaydukova, Rosjadoskonała/excellent
3453GWENDOLINE Del-Orte, Marcin Luciakdoskonała/excellent
3454Magnuslunds JAGUAR, . Wahlström L., Gustafsson P., Szwecjadoskonała/excellent
3455Rus Best LINE SOLVEIG, I. Kovaleva, Rosjadoskonała/excellent
3456MADAME del Orte, Klara Knyżb. dobra/very good
3457OMEGA BLUE Del-Orte, Marcin Luciakdoskonała/excellent
3458SARABI Tecono, Maciej Grzechowiak
3459SEYOLLY, . Bajerovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
3460TANIKA TIKARAMA FALEENFIELD, A.P. Zimenko, Ukrainadoskonała/excellent
3461TEODORA Degli Elmi, O. Fedotova, Rosjadoskonała/excellent
3462VENERE Antica Gloria, V.A. Skrypnik, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
3463ZOHE del Rosso Malpelo, Franco Ciraulo, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC


Cao da Serra da Estrela pelo comprido-Serra da estrela Mountain Dog Long-haired


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3464OUAGADOUGOU do Vale do Juiz, Satu Vanhanen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3465ERAGON da Casa de Lóas, Fatima, Jose Almeida, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3466Louvados ELO, Tarja Koski, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
3467Li'l Folks PHANTOM, Paivi Simola-Taskala, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3468ACAMILA, . Vanhanen S., Koski T., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
3469ALEY-JANDHRA de Steph'Angeaurel, Renee Vizzari, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3470Li'L Folks VANESSA, . Lehikoinen N., Laiho K.M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3471BALEIA Ha-La-Mü, . Podzemska H., Müller V, czechydoskonała/excellent, lok. 4
3472KLING KLANG da Ponta da Pinta, Kacie Brown, Niemcy
3473Li'l Folks RANDOM HEARTS, Paivi Koskinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
3474SAFIRA da Casa de Lóas, Fatima, Jose Almeida, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
3475VAL-JOHAN de Steph'Angeaurel, Renee Vizzari, Francjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3476AJUDA Ha-La-Mu, Miroslav Cepak, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 3
3477Faidros ERADA ELA E CASTANHA, . Vanhanen S., Ruuskanen J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
3478TOLL-KIENE de Borosi, Renee Vizzari, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3479Louvados BREEDER'S PRIDE, . Vanhanen S., Ruuskanen J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Psy - Dogs


Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3480AGRADAVEL Ha-La-Mü, . Podzemska H., Müller V, czechydoskonała/excellent, lok. 2


Cao da Serra da Estrela pelo lizo-Serra da estrela Mountaing Dog Smooth-haired

3481DUQUE Casa de S. Francisco, Tomas Manuel de Oliveira Reis, Portugalia

Suki - Bitches


Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

3482TULHA d'Alpetratina, Joao Silvino Venancio Costa, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Czarny Terier-Tchiorny Terrier / Black Terrier


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

3483AMULET iz Peredelkino, N.A. Khomich, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
3484BRISK BREEZE Slovenska Dusha, . Stevanovic, Mijatovic, Serbia i Czarnogóra
3485CHERNOOKIJ CHARODEJ vom Dubrava, Olga Genzel, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 3
3486DARGAS Drugelis, Adam Florczukwyb. obiecujący/very promising
3487Sisbirski Medved ENISEI BULVAGA, Jose Luis Alvarez, Hiszpaniawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
3488FJARIK von Belaja Gora, Claudia Fischer, Szwajcariawyb. obiecujący/very promising
3489MALAHOVSKIY MEFODIY Legenda Kievskoy Rusi, Alexander Natsevich, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3490ZEPPELIN Alfa Amal, Agata Gąsiorekwyb. obiecujący/very promising
3491ZIG-ZAG Alfa Amal, Urszula Fitiowyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

3492AGAT Chrzanowska Perła, Andrzej Telechondoskonała/excellent
3493AMUR Zvezda, Valeri Chtein, Niemcydoskonała/excellent
3494BARIN BOYARIN Chernyi Zhemchug Tair, Martyna Chudziodoskonała/excellent
3495Carpathian Black Pearl CHIEF, . Napsugar B.,Gyetvanne Szucs E., Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
3496DGENIFER BEL AKELLA DLJA Russkoy Dinastii, A. Ivanyuk, Rosja
3497EFENDI VALIKORD Willa Taira, Ewa Kiljan
3498EXCLUSIVE iz Edema, L.A. Teplitskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3499Malahovskiy EXCLUSIVE, O. Bogacheva, Rosjadoskonała/excellent
3500FOREST z Norblińskiej Doliny, Anna, Ronny Kretschmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
3501Lisander GAME OVER, Marco Galli, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3502Robroyd GIGOLO IZ LISANDER, Marco Galli, Włochydoskonała/excellent
3503MIG VOM ARALSEE iz Angarskoi Jemchujiny, Sylvia Sälzer, Niemcydoskonała/excellent
3504NICOLAI MOGADOR Willa Taira, Marlena Dudekdoskonała/excellent
3505PAN KOHANKU iz Galickih Zemel, Lila, Vika Timofeeva, Ukrainadoskonała/excellent
3506PODAROK SUDBY iz Galitskih Zemel, A.V. Belorukov, Ukrainadoskonała/excellent
3507SCHEGOL s Nadezhdinoi Poljany, O.V. Bobrovskiy, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Valentina Ivanishcheva

3508ANTEY NEPOBEDIMIY TER`AVALON, E.E. Lyubnickaya, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3509BUFFALO-BILL Iksforum, Dariusz Ogryczakdoskonała/excellent
3510Labrash DAMSKIY UGODNIK, Ya. Eskina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
3511IRTISH Ćierny Sen, Ludmila Gressnerova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
3512IVANUSHKA s Zolotogo Grada, Jose Luis Alvarez, Hiszpaniadobra/good
3513IVANUSHKA INTERNATIONAL iz Chigasovo, Yuri Morozov, Rosja
3514JEFF YVONNE ORLOVSKY Laimus, . Stumm C.R., Dilsaver F., USA
3515KASIM Nocny Blask, Anna Kamińskab. dobra/very good
3516Deneb-Keitos LUKJAN LUBIMCHIK, Agnese Zocca, Włochydoskonała/excellent
3517Barbi s Bronich RUBINOVY SOTNIK, I. Sedachev, Rosjab. dobra/very good
3518Malahovskiy UHAZHER, E. Butovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
3519Ciuffo Ribelle UNI, Nicola Mille, Włochyb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Valentina Ivanishcheva

3520Rinaldi ALEKSANDER, Gian Angelo Rinaldi, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
3521ALEKSANDER WIELKI Nocny Blask, Krystyna Horodeckab. dobra/very good
3522AMURAT Karahan, T.V. Demchuk, Ukrainadoskonała/excellent
3523BALOVEN SUDBY ot Zanica Oka, Ludmila Lameko, Ukraina
3524Russkaya Zhemchuzhina BUYAN SYN AYANA, O. Arhipov, Białoruśdoskonała/excellent
3525Deneb-Keitos DANILA MASTER, Esteban de la Iglesia Meimije, Hiszpania
3526DAVID Ćierny Sen, Pavol Vyskup, Słowacjadoskonała/excellent
3527Nord Praid DERZKIY VYZOV, Iwona Witosławskab. dobra/very good
3528EROHA Zgraja Nadziei, Barbara Cieślak
3529FANN NORD LOCMAN iz Zvezdnoy Gavani, I.A. Filina, Rosja
3530IBRAGIM non Latrantium, Czesław Kowalb. dobra/very good
3531Uralskiy Suvenir JAMES BOND, I. Krivolsvetlichnaya, Rosja
3532JASCHKA von der Someweide, Fabrizio Palmieri, Włochy
3533KAIZER iz Russkoi Dinastii, Anna Zalesky, Izraelnie do oceny/cannot be judged
3534KARAT CH. BRILLIANT iz Russkoi Dinastii, R.A. Dneprovskaya, Rosjab. dobra/very good
3535KASSANDR iz Russkoi Dynastii, Tatiana Chistova, Rosjab. dobra/very good
3536LIHOY KOZAK Noch na Kupalu, Diana Didkovska, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3537Ł-KNOX z Ratośniówek, Stanisław Pasterzb. dobra/very good
3538PARYS z Norblińskiej Doliny, Rafał Koczberskidoskonała/excellent
3539Malahovskiy RARITET, E. Mersiyanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
3540RUSLAN iz Poslednih Angelov, D. Ziskin, Rosjadoskonała/excellent
3541RUSŁAN Non Latrantium, Krzysztof Małecki
3542SNAKE CZARNY Black Happy, Sylwester Olejnicki
3543VIRGILL s Zolotogo Grada, Jennifer Bem, Szwajcariadoskonała/excellent
3544VLADYKA-MIRA iz Kyivskoy Rati, Peterq Pallaske, Niemcyb. dobra/very good
3545VOLNYI VIETER ODYSSEJA Filos, . Wielewska I., Łempnicka A.
3546WINNIE THE POOH vom Kellergeist, Jorg Freudenreich, Niemcyb. dobra/very good
3547Moskvorechie YASON, G. Yacenko, Rosja
3548ZLATOSLAV LABRASH s Zolotogo Grada, Ya. Eskina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Valentina Ivanishcheva

3549Malahovskiy ADAM, D. Kotelnikov, Rosjadoskonała/excellent
3550ALESHA POPOVICH s Nadezhdinoi Poljany, O. Tur, Rosja
3551ALLADIN GOSPODIN S'Lukomorya Krasota, E.A. Zinchenko, Ukrainadoskonała/excellent
3552ARBAT Bahrai, Mihailis Barbula, Łotwadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
3553ARMAGEON z Małej Polski, Krzysztof Górnydoskonała/excellent
3554BOBIK-NINJO vom Don, Jurgen, Angelika Peters, Niemcydoskonała/excellent
3555BOMBEL Zawsze ze Mną, Bogdan Wróbelb. dobra/very good
3556CALVADOS Nocny Blask, Marek Skibińskidoskonała/excellent
3557DYMITR z Chybowego Gniazda, Magdalena Ratajdoskonała/excellent
3558EOMIR v.d. Schwarzen Garde, Gudrunn Haacke, Niemcy
3559ERMAK, V.V. Taran, Ukraina
3560Zlato Bojar GAVRILA LADIN SYN, E. Bulanova, Rosjadoskonała/excellent
3561Malahovskiy GERAKL, . Ryzhikova, Romanov, Rosjadoskonała/excellent
3562GERALT RIVSKIY iz Knjazhego Grada, Iwona Giczeladoskonała/excellent
3563Nord Praid GREMMI GAROLD, E.Yu. Lebedeva, Rosjadoskonała/excellent
3564GULLIO Ćierny Sen, Sona Heldova, Słowacjadoskonała/excellent
3565HRABRY RUSICH s Nadezhdinoi Polyany, N.I. Bulak, Rosjab. dobra/very good
3566IGOR Iwola, Lubomir Borochowskidoskonała/excellent
3567JAROSLAV MIAKA vom Fischerhof, Arnd Friedrich, Niemcydoskonała/excellent
3568KARABAS-BARABAS iz Chigasovo, Yuri Morozov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
3569KODIAK z Norblińskiej Doliny, Małgorzata Pudłowskadoskonała/excellent
3570KODŻAN z Norblińskiej Doliny, Paweł Pogorzelskidoskonała/excellent
3571MRACHNEE TUCHI, Irina Bersheda, Ukrainadoskonała/excellent
3572NASLEDNIK PRESTOLA Noch Na Kupalu, O. Kidron-Lisovskaya, Ukraina
3573NIKOLA GORYNYCH s Zolotogo Grada, S. Zolotova, Rosjadoskonała/excellent
3574OKTAR van Dog Polonica (FCI), Andrzej Uszyńskidoskonała/excellent
3575RATMIR ot Zenitsa Oka, A. Savkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
3576RAZBOINIK JASHKIN SYN, E. Mersiyanova, Rosjadoskonała/excellent
3577RON MOGADOR Willa Taira, Teresa Michniewskadoskonała/excellent
3578Malahovskiy STOLNIK, . Mersiyanova E., Leontieva M., Rosjadoskonała/excellent
3579SZERHAN Van Dog Polonica (FCI), Jacek Doliwadoskonała/excellent
3580TORR Magnus Amicus, Alina Pawlikdoskonała/excellent
3581Nord Praid YASHKA NEVSKIY, N. Hatiskatsi, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Valentina Ivanishcheva

3582BELOVEZHSKIY ZUBR, . Poloziukova V., Kuzova N., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3583ENISIEJ Non Latrantium, Elżbieta Zaleska-Książekdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

3584Malahovskaja BARYNJA, . Mersiyanova E.,Mrozińscy A.,G.wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3585BLACK BLUEBERRY Slovenska Dusha, Stevanovic, Serbia i Czarnogórawyb. obiecujący/very promising
3586BOLSHAYA-NADEGDA Tara's Sarja, . Muhlstein P., Skrinjar C., Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
3587MASZA SŁAVNA Iwola, Marek Witkowskiwyb. obiecujący/very promising
3588MATILDA Legenda Kievskoy Rusi, N.I. Suhetskaya, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
3589Nord Praid NA NEBO ZA ZVEZDOY, N.V. Pletneva, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Kornelija Butrimova

3590ALEXA Zlatos Bavarskogo Dvora, Yvonne Widdmann, Niemcydoskonała/excellent
3591AMAZONKA Yablunevyi tsvit, I. Yablonka, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3592ARGUS ELEKTRA Bazooka, Agata Piotrowska
3593AVE BAHRAI YEGOZA VESNUSHKA, I. Berzina, Łotwadoskonała/excellent
3594BALAGANKA-SLATA vom Dubrava, Arnd Friedrich, Niemcydoskonała/excellent
3595Chernyi Zhemchung Tair BALOVNITSA CHAROVNITSA, Barbara Stiborova, Czechydoskonała/excellent
3596Argus Electra BARISHKA, Jolanta Konkol
3597BON JOVINA vom Kellegeist, Kerstin Keller, Niemcydoskonała/excellent
3598CAMPARI Grand-Prix, Barbara Orfanudoskonała/excellent
3599ESTETIKA iz Edema, L.A. Teplitskaya, Rosja
3600Chornoi Alexandras GOLD BARON, Jeffrey Vollmer, Estonia
3601GRISKA Casa Pecchiari, Diego Pecchiari, Włochy
3602HERA Willa Taira, Mariola Pomieczyńskadoskonała/excellent
3603HESTIA Willa Taira, Dagmar Tietge, Niemcy
3604Malahovskaya JANA KRASA KLANA, A. Shishkin, Rosjadoskonała/excellent
3605Labrash LEDI IKS, . Timofeeva E.A., Kuzova N.A., Rosjadoskonała/excellent
3606MARGOSHA-ROSIJANKA vom Aralsee, Sylvia Sälzer, Niemcydoskonała/excellent
3607MECHTA V. DUBRAVA iz Angarskoi Jemchuiny, E. Graf, Niemcydoskonała/excellent
3608MILENA SŁAWNA Iwola, Sławomira, Przemysław Wanatdoskonała/excellent
3609NADIA RADOMIROVA z Ruskich Bylin, Barbara Sochadoskonała/excellent
3610NATASZA RODOMIROWNA z Ruskich Bylin, Zenon Osemlak
3611NIKA-ULLIANA vom Don, Joachim Rambke, Niemcydoskonała/excellent
3612OCHI CHIORNIE iz Chigasovo, Yuri Morozov, Rosjadoskonała/excellent
3613ODRY MILASHKA s Zolotogo Grada, M. Kudryshova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3614PROKAZNICA ANFISA iz Galickih Zemel, Lila, Vika Timofeeva, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
3615RAPSODIYA s Zolotogo Grada, E.E. Zaytsena, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
3616RYABINUSHKA s Zolotogo Grada, Jose Luis Alvarez, Hiszpaniadoskonała/excellent
3617SHARLOTTA s Nadezhdinoi Poljany, Renata i Katarzyna Stańczakb. dobra/very good
3618SHELLEY`S DREAM s Nadezhdinoi Poljany, N. Sazonova, Rosja
3619ZENA iz Russkoi Dinasti, A. Ivaniuk, Rosjadoskonała/excellent
3620ZNOINAYA BRUNETKA iz Russkoi Dinasti, M.A. Simonova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

3621Setextra ADOREE, . Hrebtov, Dervyn V., S., Niemcydoskonała/excellent
3622ANJUSHKA Tara`s Sarja, Wayne Woicek, USAdoskonała/excellent
3623BIRMA Iksforum, Hakan Cronisoe, Szwecjab. dobra/very good
3624Labrash BRAVUSHKA, Ya. Eskina, Rosjadoskonała/excellent
3625Zantanas BRT NATALJA, Malin Blanck, Szwecjab. dobra/very good
3626Malahovskaya FANYA, S.A. Tsygankov, Rosja
3627Nord Praid GORDAYA KNYA ZHNA DOCH PAVY, T. Isaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
3628HALLA von der Schwarzen Garde, Gudrun Hacke, Niemcyb. dobra/very good
3629Tchorny Medved ISTINNAYA LUBOV, Anna Sontheim, Rosjadoskonała/excellent
3630ISTOMA DUSHI MOEY Cherny Medved, Gerhild, Rudolf Koch, Austriadoskonała/excellent
3631LEIA-LARINYA s Zolotogo Grada, Yvonne Widdmann, Niemcydoskonała/excellent
3632S`Lukomorya-Krasota MILASHKA-NATASHKA, N.O. Kutovaya, Ukrainadoskonała/excellent
3633RATELLA z Norblińskiej Doliny, Agata Tymczakb. dobra/very good
3634ROMINA z Norblińskiej Doliny, Ryszard Kasprzakb. dobra/very good
3635ROZA VETROV iz Knjazhego Grada, Nikolay Yahnitsa, Ukrainab. dobra/very good
3636RUBINA iz Knjazhego Grada, . Fedyna I., Kolomiytseva, Ukrainab. dobra/very good
3637z Tunguskiej Tajgi SZURA, Michał Markowskib. dobra/very good
3638UGA BALUGA Ciuffo Ribelle, Nicola Mille, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3639Deneb-Keitos ZHAR PTITSA RUSSIA, Louisa Wegner Spirig, Szwajcariadoskonała/excellent
3640ZHELEZNAYA LADY iz Chigasovo, Yuri Morozov, Rosjab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

3641ADA-ESMERALDA vom Dubrava, Kathrin Klein, Niemcydoskonała/excellent
3642AMANDA ADEL, L.A. Volkova, Rosja
3643APPETITNAYA SHTUCHKA iz Chigasovo, Jolana Moravcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3644ATA Kochana Zagroda, Danuta Kindoskonała/excellent
3645AVARIA MENTOVA vom Dubrava, E. Graf, Niemcyb. dobra/very good
3646AZJA Z Bartoszowej Zagrody, Krzysztof Gastołb. dobra/very good
3647BALTIKA s Nadezhdinoi Polyany, N. Sazonova, Rosjab. dobra/very good
3648BATUMI Performans, Piotr Zasuchadoskonała/excellent
3649CERES Nocny Blask, Andżelika Waligórab. dobra/very good
3650ELANA GORDOST KLANA iz Rus Moscovia, T.V. Demchuk, Ukrainab. dobra/very good
3651ELANOR z Osgiliathu, Jerzy M. Binkowskib. dobra/very good
3652FANTASY BLACK Haelleas Bohemica, Jennifer Bem, Szwajcaria
3653GOTIKA iz Knjazhego Grada, . Kolomiytseva, Hitrova, Ukrainadoskonała/excellent
3654HVALA ROSSII s Nadezhdinoi Poljany, S.F. Starodubtsev, Rosjab. dobra/very good
3655JEKATERINA vom Don, Joachim Rambke, Niemcydoskonała/excellent
3656KIRKE-KASZIGA Filos, Izabela Łęgowikdoskonała/excellent
3657KLIWIA z Norblińskiej Doliny, Anna Nuzbańskab. dobra/very good
3658Malahovskaja KONKURENTKA, A.G. Mrozińscydoskonała/excellent, lok. 4
3659KRASA NENAGLYADNAYA iz Russkoi Dinasti, R.A. Dneprovskaya, Rosja
3660LENYA-LENKA vom Don, Barbel Hinzer, Niemcydoskonała/excellent
3661MARFA RADOMIROWNA z Ruskich Bylin, . Janicka M., Janicka-Parylak L.b. dobra/very good
3662NATALKA POLTAVKA Tchiorny Plut, Romuald Karczewskidoskonała/excellent
3663OLIMPIADA Zgraia Nadzei, Oksana Wilgorzdoskonała/excellent
3664ORHIDEIA DLIA DERGEIA iz Russkoi Dynastii, Tatiana Chistova, Rosjadoskonała/excellent
3665Malahovskaya REVOLUTSIA, E. Mersiyanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3666SOTSVETIE HATOR BOGINYA LUBVI, . Gordienko L., Mersiyanova E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
3667TONIA Magnus Amicus, Renata Grzywnab. dobra/very good
3668VARSOVIA Van Dog Polonica FCI, Robert Nowakowski
3669VOROZHEYA iz Knjazhego Grada, Irina Kolomiytseva, Ukrainadoskonała/excellent
3670YANOCHKA TSYGANOCHKA Labrash, Ya. Eskina, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

3671AISCHA von Novogrod, Gerd Lissel, Niemcyb. dobra/very good
3672ALMAZNAYA AMADEYA iz Poslednih Angelov, Heidi Kumm, Estoniadoskonała/excellent
3673ANKA ATAMANKA iz Russkoi Dinasti, A. Ivaniuk, Rosja
3674AVRORA iz Russkoi Dinastii, . Yakusheva I.V., Vorobyeva O.A., Rosjab. dobra/very good
3675BASMA Performans, Agata Piotrowskadoskonała/excellent
3676BELLA BASTET Noc Kairu, Kazimiera Górnowicz-Nóżkadoskonała/excellent
3677BELLISSIMA va Bene, . Stańczak K., Trzcińska-Rybak Eb. dobra/very good
3678BUSINKA-ZHEMCHUZHINKA iz Chigasovo, G.B. Schedrina, Rosjadoskonała/excellent
3679CHILI Nocny Blask, Adrianna Piasecka-Smolarekb. dobra/very good
3680Lisander DON'T TOUCH MY BOTTOM, Marco Galli, Włochy
3681GRAZIA s Nadezhdinoi Poljany, V. Starodubtseva, Rosjadoskonała/excellent
3682Blek Rossi IVOLGA, Niekol Raets, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
3683JULIJA-SELISHKA vom Aralsee, Sylvia Sälzer, Niemcydoskonała/excellent
3684KALIPSO CZARNA NIMFA Iwola, Lubomir Borochowskidoskonała/excellent
3685KITAJGOROD, Gian Angelo Rinaldi, Włochydoskonała/excellent
3686KLEOPATRA, Lila, Vika Timofeeva, Ukrainadoskonała/excellent
3687Malahovskaya KRASOTA PO-RUSSKI, E. Mersiyanova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3688KUKLA, Agnese Zocca, Włochydoskonała/excellent
3689LESNAYA NIMFA s Almaznogo Ostrova, Ekaterina Pereguda, Ukrainadoskonała/excellent
3690MASZA-KASZIGA Filos, . Łempicka A., Wielewska I.
3691NEFERTITI s Zolotogo Grada, S. Zolotova, Rosjab. dobra/very good
3692Malahovskaya PLUTOVKA RAZBOINICHIYA DOCH, . Leontieva M., Mersiyanova E., Rosjadoskonała/excellent
3693TAJSZA van Dog Polonica (FCI), Karol Chlebowiczdoskonała/excellent
3694VIVAT LABRASH s Zolotogo Grada, A. Kuzova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
3695Nord Praid YA LALA YAGODKA, I. Prokhorova, Rosjadoskonała/excellent
3696Malahovskaya YARKAYA ZVEZDA, T. Egurnova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3697Nord Praid YAROSLAVNA KRASA, N.V. Pletneva, Rosjadoskonała/excellent
3698ZAZNOBUSHKA iz Chigasovo, Yuri Morozov, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Birgit Seloy

3699BARBARA BASKAYA, A. Savkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
3700DASZA Pustynna Burza, Piotr Szramskidoskonała/excellent, lok. 2


Doberman-Dobermann


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3701ARGOS iz Gavoana, D. Afanasiev, Rosja
3702ATOM von Gruasi, Gabriela, Janos Szabo, Węgry
3703Tamlands BLACK DEVIL, Mats, Veronica Asplund, Szwecjaobiecujący/promising
3704GABON Royal-Bell, Andrija Gotal, Chorwacjawyb. obiecujący/very promising, lok. 4

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3705GASTON od Dvou Lvu, . Stohrova J., Kelnerova, Czechy

Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3706OMAR Lantan, Leo Andyanto, Indonezjawyb. obiecujący/very promising
3707RED RASCAL del Fiorsilva, Mauro Marchetti, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
3708TWIST z Cyklonu Silesia, Dana Borovcova, Czechyobiecujący/promising
3709ULTIMO di Altobello, Hanne Lundahl, Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3710XARO Miratio, Tomasz Kuśmierekwyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3711Sant Kreal ARMSTRONG, . Radecki P., Kruglova E.doskonała/excellent
3712Stay in Style AXIRO, Orav Eneken, Estoniadyskwalifikująca/disqualified
3713Livonija BARON IKOS IMMORTAL, L. Liepa, Łotwadoskonała/excellent
3714BORNEO-BRONKO van Anberi, A. Berezovskaya, Ukrainab. dobra/very good
3715CHAGALL Best of Milano, Jelena Rodulović, Serbia
3716Tira Vento CHOCO, Dorota Plewkab. dobra/very good
3717CONALL Moravia Heart, . Kołodziejczyk M., Crouch J.doskonała/excellent
3718CVINTUS Dura Lex Polonia (FCI), Teresa Bockb. dobra/very good
3719ELGOS-EROS du Clos des Grognards, Alain, Faby Desorne, Belgiadoskonała/excellent
3720Ramonburg's ENZO, S.W. Dekker-Riemersma, Holandiadoskonała/excellent
3721ENZO van de Donauhoeve, Gerda De Ryck, Belgiadoskonała/excellent
3722ESQUIDO iz Doma Domeni, Einar Skjervheim, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3723HADES Adoracja, Joanna Prokopdoskonała/excellent
3724Tom-Dober HAGI, Tamas Torok, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
3725HARGOS HILL LEGRANTS, R. Rogacikova, Łotwadoskonała/excellent
3726HUMMER HOCH LEGRANTS, A. Demidenoka, Łotwadoskonała/excellent
3727IMPERATOR CEDI Stanblex, Stanisław Fornaldoskonała/excellent
3728INDO del Diamante Nero, Andrea Vatti, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
3729Sant Kreal JANYCHAR, Svenn Christer Hauge, Norwegiadoskonała/excellent
3730LAKOTA COHAY di Matario, Gertrude Mayerhofer, Austria
3731LIVONIJA Baron Ink Indigo, Danila Daniel, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 4
3732MACHITO Bene Meritus, Tomasz Pawlakdoskonała/excellent
3733NEIGER Apologeta, Joanna Drozd
3734NOBEL Apologeta, Andrzej Suwałab. dobra/very good
3735Aritaur ONASSIS, Leena Ekroth, Szwecjadoskonała/excellent
3736PAKO Daker, Danuta Utratadoskonała/excellent
3737POSEIDON Paradiz Ronado, Marian Boon, Holandiab. dobra/very good
3738QUINN QUINLAN Gem`Givveeon, Andrus Lutskin, Estoniadoskonała/excellent
3739Modus Ost WILD WIND, I. Pakulova, Rosja
20874XROY z Padoku (FCI), Mirosław Garbowskidoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

3740AARON Star of Bedea, Jan Ruzicka, Czechydoskonała/excellent
3741APASCH vom haus King of Queens, Stevan Perovic, Serbiab. dobra/very good
3742ARNOLD Master of Masterhof, O. Bichurin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3743Irinland BAXTER BAKS, D. Efimenko, Rosja
3744CHIVAGO vom Wilden Süden, Stephan Rein, Niemcy
3745Teraline DARK, . Morkinskiy, Focht, Rosja
3746DRAIV iz Zoosfery, A.Z. Pitsik, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3747FABIAN od Dvou Lvu, . Stohrova J., Pokorna J., Czechyb. dobra/very good
3748IGON BETELGES, P. Wijnands, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
3749JORT Bene Meritus, Krzysztof Szydłowskib. dobra/very good
3750KING Ćerny Trun, Lucie Kozlikova, Czechyb. dobra/very good
3751MEGA STAR Zamolxis, Gabriela Mengert, Niemcy
3752NANO del Mediano, Anne Berg, Węgry
3753Tahi-Réme NAPOLEON, . Szokol E., Dique K., Niemcydoskonała/excellent
3754PRINZ PARIS von Jahrestal, . Purgaj A., Cosmao M., Francja
3755Kamelot SERGIUS ALEKSANDRIJA, A.K. Bogdan, Białoruśdoskonała/excellent
3756SHIKO de Grande Vinko, L. Timoschenko, Ukraina
3757Ardens WASHINGTON, Ivana Smidakova, Czechydoskonała/excellent
3758Sant Kreal YUSUPOV, Elena Kruglova, Rosjab. dobra/very good
3759ZOLAN z Padoku, Maciej Kulińskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

3760AIRONVUD A`BRIZ ENTARIS, A.L. Tsepov, Rosja
3761Graphic Line ANTEY ANTON, Tamas Torok, Węgrydoskonała/excellent
3762ARAGON-ANTHEUS V Alpha Nordic, Espen Olsen, Norwegia
3763CASH vom Welfengarden, Andreas Remhof, Niemcyb. dobra/very good
3764Santa Julf DUCHE DONATELLO, N. Vdovenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
3765Santa Jule EGIPET, E.F. Zhirova, Rosjadoskonała/excellent
3766FRAYER od Dvou Lvu, . Stohrova J., Hovorka, Czechy
3767Remijaguare GARDEN IOLINE, A. Mironovs, Łotwa
3768GRAFFGEQUEBY di Temaline, Luca Gori, Włochy
3769GRAPOW Helloween, Waldemar Kościandoskonała/excellent
3770Gem'Givveeon HURRICANE, Marcin Bałdysdoskonała/excellent
3771ICARUS di Altobello, Dejan Malbasa, Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 2
3772LARSON-LIVIO SAN-VEORI, N. V. Smolin, Ukrainadoskonała/excellent
3773Diabora MONACO DIAMOND, Jurgen Schulz, Niemcydoskonała/excellent
3774NAKIRO GABI Vigo, . Nystrom T., Makela K., Finlandiadoskonała/excellent
3775PRINC PHYRRUS de Gagnant, . Kohler D., Stojanovic D., Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3776RIKI-TIKI-TAVI v.d. Ost Comitatus, T.P. Makuhina, Ukrainab. dobra/very good
3777SORREL z Padoku, W.A. Nijenhuis-Lam, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
3778Terrorzone URUK-HAI DARK, Emelie Rosell, Szwecja

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

3779Livonijas BARON HEART OF HAMLET, L. Meinerte, Łotwadoskonała/excellent
3780Tahi-Reme DIABLO, Jan Ruzicka, Czechydoskonała/excellent
3781Imidz DIONIS VALJUR LAND, Ronald Ost, Niemcy
3782Casa di Oro DONN DIAMOND, Valeria Milerman, Niemcy
3783DUMBLEDORE du Clos des Grognards, . De Hennault A., Desorne A., Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
3784EBANO Bosco delle Piane, Roberto Ricevuti, Włochy
3785EROS Adoracja, Alina Kantowskadoskonała/excellent
3786IVO GABI Vigo, Mariusz Orzechowski
3787JEROME Favola di Satti, Liudmila Taslinceva, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
3788LEXUS z Nory Susła, Artur Gąska
3789Imidź MAJOR AL-FARUH VALJUR LAND, S. Svickars, Łotwa
3790PIMM`S NUMBER ONE iz Doma Domeni, A., M. Gorbachevy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3791URBANO del Diamante Nero, Carlotta Santini, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

3792Gino ADMIRAŁ BENEMERITUS, Łukasz Konrad Jędraśdoskonała/excellent
3793Dura Lex ALFA ARNOLD, Włodzimierz Bujokdoskonała/excellent
3794ALPHA Best of Milano, Sascha Milanović, Austria
3795Livonijas BARON HITCH COCK, G. Feldmanis, Łotwadoskonała/excellent, lok. 4
3796BATTISTA di Casa Fox, Luciano Salvadori, Włochy
3797BYSAN S'Lichobor, Zaur Agabeyli, Azerbejdżandoskonała/excellent
3798CARLOS z Padoku, Wanda Zielak
3799Leib Solond DARK DEVIL, Valery Labetskiy, Rosjadoskonała/excellent
3800Imidz DOBRINJA VALJUR LAND, N., I. Ponomarenko, Łotwadoskonała/excellent
3801Leib Solond DONATELLO DI BO, T.P. Haruzova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
3802DZHON DIOGEN, M.Yu. Shestakova, Rosjadoskonała/excellent
3803FABRIANO Bene Meritus, Ewa Piwowarskadoskonała/excellent
3804FAUST Adoracja, Alina Kantowskadoskonała/excellent
3805Tahi-Reme GERETT, Yulian Gatala, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
3806S'Lichobor GOLSEN, E. Yakusheva, Rosja
3807JAGAN Gujar of Gudas, Jaroslava Sykorova, Czechydoskonała/excellent
3808Come As You Are JARED, . Fiala D., Hadzic M., Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
3809LASSAN di Satti, Laszlo Hegedus, Węgry
3810MASTER MAX of Djarmati, Rade Vesić, Serbiadoskonała/excellent
3811NEWTON NINJA vom Jagerhohle, David Brodbeck, Francja
3812Sant Kreal REMBRANDT, . Bożek J., Bałdys M.
3813RENSDORFF EVSEY at Keyala, D. Gamble, Francjadoskonała/excellent
3814Irinland ZAR ZIDAN, L. Savchenko, Rosja

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Guido Vandoni

3815VERO z Padoku, Daria Mocekdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3816AFINA-PALLADA iz Gavoana, G. Korneva, Rosjawyb. obiecujący/very promising
3817ALABAMA Ivon Hous, Anna Siecińskaobiecujący/promising
3818Pride of Russia ALEXANDRIA, Marc Parquet, Francjaobiecujący/promising
3819APRIL Ivon Haus, Artur Gąskaobiecujący/promising
3820Legrant Land ARMANI ALUR, E. Voitovs, Łotwawyb. obiecujący/very promising
3821Legrant Land ASTORIA ASTER, D. Brazdeikis, Łotwaobiecujący/promising
3822BARSELONA BRAVA iz Doma Domeni, A. Gorbachev, Rosjawyb. obiecujący/very promising
3823CELEBRITA DI CRIMEA de Grande Vinko, V. Boshin, Ukraina

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3824GABBY od Dvou Lvu, J. Stohrova, Czechydoskonała/excellent

Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3825HIGHWAY TO HELL Helloween, Dorota Gorbaczwyb. obiecujący/very promising
3826A`Donikons HOLLYWOOD ABSOLUT, . Bichurin, Kurylev, Rosja
3827Teraline ITALY, N. Focht, Rosjaobiecujący/promising
3828KABALAH iz Zoosfery, Mikhail Vernyy, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
3829LEGENDA iz Zoosfery, Yu. Ya. Rymar, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
3830MONA di Altobello, Dejan Malbasa, Serbia i Czarnogóra
3831OLYMPIA Lantan, Marian Boon, Holandiaobiecujący/promising
3832POEMA Ak-Yar, . Gavrilova N., Ivleva E., Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
3833Tahi-Réme RUTHY, Istvan Rada, Węgrywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3834SERGIUS-ALEKSANDRIJA MELODY MUAR, A. Kudryavtseva, Ukrainawyb. obiecujący/very promising
3835Come as You are VERNA, Nadia Sorokina, Rosjawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Magdalena Kozłowska

3836Lelettone AZIZA BEND FARUH DREI, . Tillack S., Friedrich M., Niemcyb. dobra/very good
3837BARHAT-BAYADERA van Anberi, N.K. Makarenko, Ukrainadoskonała/excellent
3838Livonijas BARONESA ISIS ISIDA, Glenn-Are Haglind, Norwegiadoskonała/excellent
3839CALIMBA LUNA di Altobello, Nikos Patendalakis, Grecja
3840CHANTAL Best of Milano, Sascha Milanović, Austria
3841CHARISMA Akagera, Robert Siekluckidoskonała/excellent
3842CHERNAYA ZHEMCHUZHINA iz Gavaona, B. Starovoitov, Rosjadoskonała/excellent
3843CHIARA Halit Pasa, Jana Cechova, Czechydoskonała/excellent
3844CONESSA Moravia Heart, . Kołodziejczyk M., Rezenak B.doskonała/excellent, lok. 4
3845COPOLA Dura Lex Polonia FCI, Włodzimierz Bujokdoskonała/excellent
3846ENZA van de Donauhoeve, . Quaeyhaegens, Pirogova V., Belgiadoskonała/excellent
3847ESKA van de Donauhoeve, Gerda De Ryck, Belgiadoskonała/excellent
3848FOCUS Once Upon a Time, Sorin Spaller, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 3
3849GEKATA DE VINKO iz Dolini Dolmenov, E. Annayeva, Ukraina
3850Eria Pro HARMONY, Julie Jeanes, Wielka Brytania
3851IARA del Diamante Nero, Carlo Scarcelli, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3852Yacheero's JADE JAMAHA, . Juurik, Litvinenko, Pukkonen, Estonia
3853KESSI El-Sa-Bo, Magdalena Krojcigb. dobra/very good
3854KLODIA Bene Meritus, Joanna Bożekdoskonała/excellent, lok. 2
3855LADY LATINA Heterozja, Zbigniew Padee
3856MAMBA EKOEBY di Matario, Andre Smith-Nielsen, Dania
3857MOSKWA Bene Meritus, Ewa Szydłowskab. dobra/very good
3858Focus NEVER ENDING STORY, . Dragomir C., Balan M., Rumunia
3859NOTA BENE Apologeta, Irena Hajczukdoskonała/excellent
3860OLIVIA RIBEIRA GOMEZ del Bosco delle Piane, Lelio Roveda, Włochy
3861ORCA Zamolxis, Gabriela Mengert, Niemcy
3862PAOLA Daker, Marek Witkowskidoskonała/excellent
3863PERI Daker, Mariusz Zawieruchadoskonała/excellent
3864Come as You are TIFFANY, Semper Fidelis Dobermanns, Węgry
3865Imidź URSULA DALORIS, I. Muravjova, Łotwadoskonała/excellent
3866Imidz USLADA DALORIS, J. Antonova, Łotwa
3867XANTHE z Padoku, Anna Mospanb. dobra/very good
3868XMENA z Padoku (FCI), Michał Chwastekdoskonała/excellent
3869ZARINA-ZOE ZANZI MAG Imidz, Anna, Mirosław Witkowscydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

3870Tamlands ALANA, Carina Strand, Szwecjab. dobra/very good
3871ANIELA, K. S. Bulygina, Ukrainadoskonała/excellent
3872ATHENA Best Cerber, Beata Kleinova, Słowacjadoskonała/excellent
3873Livonija BARONESA INFINITY FLY, . Sapolgina V., Pipira J., Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
3874BLUE LADY von Milano Home, Goran Ostojic, Niemcy
3875CHAKORI Moravia Heart, . Kołodziejczyk M., Lewis R.doskonała/excellent
3876DIVA DIVINE Piligrimas, Andrius Ćećys, Litwa
3877ELECTRA de Galius, Lena Johansson, Szwecja
3878EURO DINAMIKA iz Zoosfery, . Boychenko, Gorbachev, Rosja
3879FERRONA iz Velikogo Knyazhestva, I. Goncharova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
3880FRANCHESKA iz Velikogo Knyazhestra, Z.I. Bilokryla, Ukraina
3881GRACIELLA Halit Pasa, Jana Cechova, Czechydoskonała/excellent
3882HANKY-PANKY de Grande Vinko, Oana Catana, Rumuniab. dobra/very good
3883HAZY DREAM de Grande Vinko, Eva Chivu, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
3884KIM KAYLEE del Nasi, . Popovic J., Ilic I., Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent
3885LOLA di Altobello, . Lundahl H., Malbasa D., Daniadoskonała/excellent
3886SHANTRE-SHALIMAR de Grande Vinko, Svenn Christer Hauge, Norwegiab. dobra/very good
3887Irinland SHELBI SHARRIS, Ludmila Baraboshina, Rosjadoskonała/excellent
3888VIVIENNE Miratio, Tomasz Kuśmierekdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

3889ABSOLUT DOMINANTA, N. Klishina, Rosja
3890ALMA Kuźnia Dusz, Michał Bubienkodoskonała/excellent
3891ALYNE De Dashlut, . Jesus R., Fernandez M., Hiszpaniadoskonała/excellent
3892BIORK iz Doma Domeni, . Gorbachev, Kurylev, Rosja
3893CHARUYUSCHAYA LADY iz Velikogo Knyazvestva, Magdalena Brackadoskonała/excellent
3894CHEYENNE vom Welfengarden, Iris Albers, Niemcydoskonała/excellent
3895Ramonburg's DELILAH, S.W. Dekker-Riemersma, Holandiadoskonała/excellent
3896DINA van de Donauhoeve, Leen Uytterschaut, Belgiadoskonała/excellent
3897Nestle Malin EL EXPRESSO, I.A. Biryukov, Rosjadoskonała/excellent
3898ELGAVA S`Lichobor, L.V. Karitskaya, Białoruśdoskonała/excellent
3899ELIDA ETNA Tromelin, Agnieszka Żurawskadoskonała/excellent
3900Tom-Dober FANNY, Tamas Torok, Węgry
3901FIDEJA FARGUS LEGRANT, A. Smirnovs, Łotwadoskonała/excellent
3902GIANNA Betelges, Thed Carlsson, Szwecja
3903GRUZJA Bene Meritus, . Matus A., Bożek J.doskonała/excellent
3904ISHA del Nasi, Jurgen Schulz, Niemcydoskonała/excellent
3905JONI BORDEAUX Heterozja, Tomasz Janczakdoskonała/excellent, lok. 4
3906Modus Ost KALINA KRASNAYA, Olga Lukanenkova, Rosja
3907KIM WALDLAND di Altobello, . Henriksen M., Bakke J., Norwegiadoskonała/excellent
3908KIWI Zamolxis, . Mengert G., Buzatu C., Rumunia
3909Focus LUCKY STRIKE, Cristian Dragomir, Rumunia
3910Black Mondeters MISHEL MERICE, G. Malukhina, Rosjadoskonała/excellent
3911NATHALIE-NEL z Diabeli, Ilona Bargiełdoskonała/excellent
3912NORIKO GABI Vigo, Alicja Matusb. dobra/very good
3913PENELOPA iz Gratsiano, Ylia Galitskaya, Białoruśdoskonała/excellent
3914Eria Pro PERSONA GRATA, Csaba Majoros, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 2
3915Kriegerhof PRINCESS PARIS, . Aaltonen K., Tuomisto A., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
3916Irinland SHARLITZ SHERRI, A. Larin, Rosjadoskonała/excellent
3917SHARMAN PRINCESS iz Velikogo Knyazhestva, M.R. Kalchenko, Ukrainadoskonała/excellent
3918SHILLA z Padoku, Aniela Zabielskadoskonała/excellent
3919UKRAINKA de Grande Vinko, I. Zhigulin, Ukraina
3920WILD CHERRY di Altobello, Dejan Malbasa, Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

3921Irinland ANIKA ALISE, E. Petrakova, Rosjadoskonała/excellent
3922ATENAIS-AVRORA van Anberi, A. Berezovskaya, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
3923Teraline DANCING QUEEN, Natalia Fokht, Rosja
3924EFFEKTNAYA LEDI de Grande Vinko, Iryna Lapina, Ukraina
3925FIONA Windsor, Artur Gąskadoskonała/excellent
3926Focus ISHTAR, Csaba Majoros, Rumuniadoskonała/excellent
3927IZRAFEL MAYA di Altobello, . Popovic J., Ilic I., Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3928Kriegerhof KHLOE-KALINA, . Aaltonen K., Tuomisto A., Finlandiadoskonała/excellent
3929KIRA KISS el Valaho, Sorin Spaller, Rumuniadoskonała/excellent
3930MASSIMA Apologeta, Dominika Hucałb. dobra/very good
3931Imidz ORCHIDEJA DEZ, V. Petrovs, Łotwadoskonała/excellent, lok. 4
3932ORNELLA de Grande Vinko, Danuta Utratadoskonała/excellent
3933SHARON z Padoku (FCI), Wanda Zielakdoskonała/excellent, lok. 3
3934TIA Miratio, Anna, Mirosław Witkowscy

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

3935AQVILON CAMILLA, S. V. Arhipova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3936Teraline AURORA, Natalia Fokht, Rosja
3937BEATRIX BEAT d'Islamorada, Marco Battella, Włochydoskonała/excellent
3938CARYS od Dvou Lvu, J. Stohrova, Czechydoskonała/excellent
3939Leib Solond DAY DREAM, V. Solomonova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
3940ESTA ESTELLA Tromelin, Ilona Bargiełdoskonała/excellent
3941Irinland EVITA EDEN, I. Imamova, Rosja
3942FAERY Royal-Bell, Ljerka, Stjepan Belko, Chorwacja
3943FREE FANJA v. Dog's Mansion, Detlef Kohler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
3944HAINA z Padoku, Irena Hajczukdoskonała/excellent
3945IRMA Gujar of Gudas, Jaroslava Sykorova, Czechyb. dobra/very good
3946IRRIA del Mediano, Eneken Orav, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
3947IZIDA di Altobello, Zofia Sawicka
3948MOCCA GABI Vigo, Gabriela Bartczakdoskonała/excellent
3949Irinland NICOLE NIDMAN, V. Gladkov, Rosjadoskonała/excellent
3950ODETTE HANIRED del Rio Bianco, Kaidi Juurik, Estonia
3951Eria Pro PAROO CHANEL, Marta, Rober Lasak
3952Keyalas WOT A DREAM, D. Gamble, Francjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Hans Wiblishauser

3953CINGARELLA Cyra, Joanna Prokop


Dog Argentyński-Dogo Argentino


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Moa Persson

3954Estilo Fuerte ABSOLUT FAVORITE, . Evdokimova, Kurenkova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
3955BRONX des Syltoken, Pauline Pettersson, Daniaobiecujący/promising, lok. 2
3956INDIO iz Lunnoy Stai, M.V. Rusakova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Moa Persson

3957ALBERTO ALDO Escorpiones Blancos, Karolina Smidova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
3958ALONSO Charismatic, Nelli Krajinova, Czechyb. dobra/very good
3959ANGACO des Gauchos des Louvaux, Christian Galicier, Francja
3960ARROYO de los Escorpiones Blancos, . Pastuchova E., Pakozdy A., Słowacjab. dobra/very good
3961ASTERIX, Michele Pasqualino, Włochy
3962CID vom Knausserwald, Sanja, Mato Palic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
3963GOMEZ Biały Fuks, Marek Kręcichwost
3964HIERRO de Indios Latinos, Sandra Karan, Chorwacjab. dobra/very good
3965HUAINO de Indios Latinos, Sucur Mate, Chorwacja
3966LATIGO de Dona Cecilia, Izabela Śledźb. dobra/very good
3967MACHO del Cavdillo, . Chłopicki G., Matracka D.
3968MATRO del Grande Casador Branco, F.R. Weber, Holandiadoskonała/excellent
3969Yanni House NEAPOL, I. Fedorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
3970Yanni House NON STOP, E. Startseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
3971ROCO de la Paco Cassa, Aleksander Gavrilovic, Serbiab. dobra/very good
3972Fairtex SAMPSON, Joe, TeAnn McFaul, USA
3973SANSON del Picadero, Mario Pinelli, Włochyb. dobra/very good
3974Kerberos Blanco VENDETA, Mari, Kalle Minkkinen, Finlandiadobra/good
3975YANQUI Taurus, Andrzej Szczygiełb. dobra/very good
3976ZIOMEK PODWÓJNA GARDA El Perro, Urszula Jończykb. dobra/very good
3977ZOLTAN Podwójna Garda, Zbigniew Krawczykdostateczna/sufficient

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

3978APERO de Jauria Brava, Gabriel Fulopp, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
3979ARAGON, Ivan Redegalli, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
3980CANIZARES TEIBL Puellae Fortes Teibl, . Michl S., Teibl, Austria
3981CESARE QUIQUE del Tolkeyen, K&K Dogo Argentino, Austria
3982ELVALIENTE Divina Fortitudo, Luca Ricci, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
3983JUNCHAL Bravoure Blanche, . Pierantognitti S,Bellavidis C., Włochydoskonała/excellent
3984PAMPERO del Huaico, A.E. Biemanns, Dania
3985RINGO del Falchi Bianchi, Giulio Pierangeli, Włochyb. dobra/very good
3986TOMBA Los Diavolos, Juraj Horvath, Słowacjadoskonała/excellent
3987WALINO de Los Quilmes, . Streltsova Ya., Protasova S., Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

3988AGUARA' del Picadero, Angelo Meneghin, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
3989ALFA Divina Fortitudo, Stipe Jursevic, Chorwacjadoskonała/excellent
3990ATOS od Mohyly Miru, Martin Majer, Czechyb. dobra/very good
3991BARON Blanco Deabolo, Jan Bienik, Słowacjanie do oceny/cannot be judged
3992Audacity BORN TO WIN, Marina V. Molodkina, Rosjadoskonała/excellent
3993CAUCAU de el Tumi, Luis Milla De la Cruz, Argentynadoskonała/excellent
3994FIERRO del Krisztofer, Eduard, Ester Jorritsma, Węgry
3995GAMON, Albino Federico Bagnoli, Włochyb. dobra/very good
3996GUAJIRO de Chibouk, F.R. Weber, Holandiab. dobra/very good
3997INCUBO dei Falchi Bianchi, Falchi Bianchi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
3998JUDAS del Tolkeyen, Raffaele Orrini, Włochy
3999KILOMBO del Picadero, Mario Pinelli, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
4000LASTOR Biały Fuks, Robert Marczakdoskonała/excellent
4001LUCIUS de Los Yureritos, Matilde Elena Selva, Argentynadoskonała/excellent
4002NIKKO vom Falkenhorst, Roger Pettersson, Dania
4003Perro Pelea Cordobes PAYO, T.S. Enqvist, Dania
4004QVASAR dei Falchi Bianchi, Albino Federico Bagnoli, Włochydoskonała/excellent
4005RICARDO CORAZON DE LEON de Vianini, Jana Haldova, Czechydoskonała/excellent
4006TALISMAN, Slobodan Bunarevic, Serbiadoskonała/excellent
4007TESSIO, Mario Pinelli, Włochydoskonała/excellent
4008UAINO de los Perros de Caza Mayor, Sebastian Behauge, Francedoskonała/excellent
4009UECHE ROKO Cazador del Pampa, Jean-Pierre Leroux, Francjadoskonała/excellent
4010URBANO des Gauchos des Louvaux, Christian Galicier, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4011WHITE STAR vom Knausserwald, Danny Schuchholz, Niemcy
4012ZUMBO de Vianini, K&K Dogo Argentino, Austriab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

4013AGUARA del Litoral, Otto Schimpf, Austriadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
4014BAGUAL dei Falchi Bianchi, Falchi Bianchi, Włochydoskonała/excellent
4015CHACO del Bagual, Anna Maria Dezordoskonała/excellent
4016DEVIL di Casa dei Marchesi, Jessica Pettersson, Daniadoskonała/excellent
4017Kerberos Blanco EGOISMO, . Laine A.K., J., Minkkinen M., Finlandiadoskonała/excellent
4018ESCORPIO Los Yureritos, Matilde Elena Selva, Argentynadoskonała/excellent, lok. 3
4019IAGO della Mezza Luna, Rosella Petrelli, Włochydoskonała/excellent
4020OLMO Taurus, Sylwester Hłuchnikdoskonała/excellent
4021PERICLE Divina Fortitudo, Luca Ricci, Włochydoskonała/excellent
4022TABACO WAUQUE Cazador del Pampa, . Abat B., Landau D., Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4023TALITO ACKON CAHUAK Verdes Pampas, Ya. Streltsova, Rosjadoskonała/excellent
4024UPANO de Beaudribos, Christian Galicier, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
4025VALDES de Kapou-Chino, Frederic Cornet, Francja
4026VALENTE Divina Fortitudo, Michele Pasqualino, Włochydoskonała/excellent
4027VALENTINO de Los Hijos de la Luna, Dominique Firetto, Francjadoskonała/excellent
4028VICTOR DIVINA Fortitudo, Marko Marjanovic, Serbiadoskonała/excellent
4029VIRUS de los Hijos de la Luna, Marie-Eve Reiner, Francjadoskonała/excellent
4030ZAK de Indios Latinos, Stipe Jursevic, Chorwacjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

4031ASMODEUS Blanco Deabolo, . Schill A., Bienik J., Słowacja
4032IN MEMORIAM CLEO del Condores, Gertrud Ando, Węgry
4033Fortuna Niks TVERDYNJA DOBRYNJA, Tatyana Nikonorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
4034Kerberos Blanco XERODES, Mari, Kalle Minkkinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Moa Persson

4035Estilo Fuerte AMORE INFINITY, A. Kurenkova, Rosjawyb. obiecujący/very promising
4036AYMARA del Entrevero, Eduard, Ester Jorritsma, Węgry
4037DOGUITA del Fiel Luchador Blanco, Marco Clementi, Włochy
4038ISABEL iz Lunnoy Stai, M.V. Rusakova, Rosjab. dobra/very good, lok. 3
4039LORNA del Gualilan, . Biemanns A.E., Nielsen B., Daniaobiecujący/promising
4040NINYA PINTA, Sandro Pierantognitti, Włochyobiecujący/promising, lok. 4
4041Yanni House SPIRIT, Ya. Streltsova, Rosjab. dobra/very good, lok. 2
4042Yanni House TOMIRIS, . Streltsova Yu., Mironova E., Rosja
4043Perro Pelea Cordobes ZAMBA, Julia Kolodejeva, Estoniaobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Moa Persson

4044ARAHI de los Escorpiones Blancos, Eva Pastuchova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
4045AYMARA del Gualilan, Fabio Adinolfi, Włochy
4046BRUITA, Angelo Meneghin, Włochyb. dobra/very good
4047CHOLITA vom Knausserwald, Danny Schuchholz, Niemcy
4048DAMA-BLANCA de Riola Piedra, Mari Minkkinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
4049Tigidas ECLAT, Juuso Koivusaari, Finlandiab. dobra/very good
4050Tigidas EDEN, A.E. Biemanns, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
4051Tigidas EGLANTIE, Juuso Koivusaari, Finlandiab. dobra/very good
4052EKITA, Sarah Reintjes, Holandiab. dobra/very good
4053ELISEO, F.R. Weber, Holandiab. dobra/very good
4054ESTRELA, Patrick Pepers, Holandiadobra/good
4055Audacity ESTRELLE VIVA IMPRESION, Marina V. Molodkina, Rosja
4056IMILITA de Chibouk, . Laine A.K., Minkkinen M., Finlandiab. dobra/very good
4057Audacity JACINTA, Jana Haldova, Czechyb. dobra/very good
4058LUISA Verdes Pampas, Eduard, Ester Jorritsma, Węgry
4059NUNA di Casa Nardini, Izabela Śledźb. dobra/very good
4060YAMANA II del Tolkeyen, K&K Dogo Argentino, Austria
4061YARARA Taurus, Andrzej Bączekb. dobra/very good
4062ZELDA Podwójna Garda, Aleksandra Rolakb. dobra/very good
4063ZHEMCHUZHINA iz Lunnoy Stai, . Rusakova M.V., Sviridova O., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

4064ANCA NAITUPE Cezador del Pampa, Sebastian Behauge, Francedoskonała/excellent, lok. 3
4065AŃÁ de los Escorpiones Blancos, . Pastuchova E., Adamovic J., Słowacjab. dobra/very good
4066ARAUCANA Charismatic, Monika Filab. dobra/very good
4067CORA Barrandovské Stribo, Silvia Pirova, Słowacja
4068DESIRE Doghaus, Nikol Kratochvilova, Czechyb. dobra/very good
4069ENCARNITA, F. Proenings, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
4070ENYACALIENTE di Casa dei Marchesi, . Jakowlew-Chmielak A, Olivari Ldoskonała/excellent, lok. 4
4071LEDA del Cavdillo, Hergelink, Holandia
4072Yanni House MOULIN ROUGE, S.I. Razu, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4073PACHAMAMA del Bagual, Alicia Maurino, Hiszpania
4074Perro Pelea Cordobes VALKYRIA, Anne-Charlotte Kirkegaard, Daniab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

4075ALBA de Los Amigos del Campo, Hana Sindelkova, Czechyb. dobra/very good
4076AMATUTA TARA Cazador del Pampa, . Abat B., Landau D., Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4077BEATRICE Blanco Deabolo, Jan Bienik, Słowacjab. dobra/very good
4078BIBA, Massimo Vita, Włochy
4079BLANCA, Fabio Adinolfi, Włochydoskonała/excellent
4080DAIKIRI iz Lunnoy Stai, M.V. Rusakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
4081ELEANORA del Krisztofer, Eduard, Ester Jorritsma, Węgry
4082Yanni House EUROPA, Yu.P. Tyutyundzhi, Rosjadoskonała/excellent
4083GUAYRA de Chibouk, . Weber F.R., del Carmen M., Holandia
4084LALUNA Biały Fuks, Karol Ptakb. dobra/very good
4085MAITE del Tolkeyen, Andrea Gentili, Włochy
4086Perro Pelea Cordobes PALOMA, . Biemanns A.E., van Gils P., Daniadoskonała/excellent, lok. 4

Psy - Dogs

4087ROCCO de Antares, Fabio Adinolfi, Włochydoskonała/excellent

Suki - Bitches

4088ROSI ZULEMA SEGUNDA de Vianini, K&K Dogo Argentino, Austriab. dobra/very good
4089VENUSIA de la Tierra de Suerte, Emily Veyer, Francja
4090VERACRUZ del Picadero, K&K Dogo Argentino, Austriadoskonała/excellent
4091VICTORIA de Los Hijos de la Luna, Jessica Pettersson, Daniab. dobra/very good
4092VOLCAN des Gauchos des Louvaux, Eric Hehenberger, Francjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

4093AMAICHA del Bagual, Alicia Maurino, Hiszpania
4094BAYA' dei Falchi Bianchi, Falchi Bianchi, Włochydoskonała/excellent
4095COCA della Mezza Luna, Rosella Petrelli, Włochydoskonała/excellent
4096CUINTA, F.R. Weber, Holandiadoskonała/excellent
4097DE MONA LISA iz Lunnoy Stai, . Balashova S., Rusakova M.V., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
4098Kerberos Blanco ENVIDIA, Mari Minkkinen, Finlandiab. dobra/very good
4099GITANA Dońa Cecilia, . Greko F.R., Rodriguez A.J., Argentynadoskonała/excellent
4100MARILUBLANCA, Falchi Bianchi, Włochydoskonała/excellent
4101PIMIENTA Divina Fortitudo, Luca Ricci, Włochydoskonała/excellent
4102PRISCA del Tolkeyen, Eva Pastuchova, Słowacjadoskonała/excellent
4103RAYA Perro Pelea Cordobes, Alexandra Hugonet, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
4104Perro Pelea Cordobes REBECCA, Frederic Cornet, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4105Yanni House STREGA ENIGMATICO, A. Kurenkova, Rosjadoskonała/excellent
4106TORRIDA de Los Hisos de la Luna, Alexandre Calmels, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
4107URUBAMBA de la Tierra de Suerte, Emily Veyer, Francja


Dog Kanaryjski-Dogo Canario


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4108TUBAL Campeon, Weronika Łąckawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4109ACKON-CAGUA, Fanny Lepretre, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4110DIDO Ca De Presaldi, János Hutka, Węgryb. dobra/very good, lok. 3
4111EL.LABEL Titilar, Andrzej Pasekb. dobra/very good, lok. 4
4112IVAN Campeon, Alicja Ostrowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4113ABER Andre-Canario, Andrzej Wysockidoskonała/excellent, lok. 4
4114ARGON Ostoja Molosów, Anna Gołaszewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4115BABALUS Vet Grand, . Paparella B., Subasic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 3
4116KIMI Chamjan, Marek Repka, Czechy
4117KOBO SHOW Xanti Land, Jeanet Stehouwer, Holandiab. dobra/very good
4118KOMO SHOW Xanti Land, Dominika Sadzakdoskonała/excellent, lok. 2
4119MURBO Xanti Land, Agata Olejnikdoskonała/excellent
4120ZABÓJCZY ZENEK de Presa Awangarda, Łukasz Waligórab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4121ALONSO El Cranero Duro, . Veto Z., Smudla B., Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
4122BENO Dogkan, Stanisław Woźniakdoskonała/excellent
4123BENTOR de Atlantida Can, Svitlana Egler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
4124El Diablo de Lucia BERNARDO, Svitlana Egler, Niemcydoskonała/excellent
4125CARUSO Aldabra, Andrzej Linkedoskonała/excellent, lok. 3
4126GÖRGEY-ÖRE AMIGO, Anton Khandamiriantz, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4127GREAT OVATION Koziołkowa Dolina, Mirka Olborskab. dobra/very good
4128HOOLIGAN de Presa Awangarda, Agnieszka Jakubczyk
4129IDAHO De Presa Awangarda, Mateusz Trafasb. dobra/very good
4130LEXTER Twierdza Samuraja, Piotr Szymborskidoskonała/excellent
4131SAMIR Campeon, Piotr Smolarczykdoskonała/excellent
4132Barna Can Bull VAMPIRO, . Sanchez J.G., Jimenez P., Hiszpania
4133Rivulus YOGI, A. Sotniks, Łotwadobra/good
4134ZIBOR de Dog-Rubi, Enric Segala Alonso, Hiszpania

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4135ANDY de Cielo de Canarias, . Penate L., Javier A., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
4136BICHO Xanti Land, Jolanta Zawadzkadoskonała/excellent, lok. 2
4137BONGO Aldabra, Tomasz, Zbigniew Błaszczykowiedoskonała/excellent
4138KING SIZE de Presa Awangarda, Ewa Ziemskanie do oceny/cannot be judged
4139SEJTAN Medok, Dariusz Sarnackidoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4140VIGO de Barnanan Bull, . Nuyens-Nuyts, Belgiadoskonała/excellent
4141VILBO SHOW Xantiland, . Veto Z., Smudla B., Węgry
4142VOLCAN de Alacant-Bull, Lorenzo Giordanodoskonała/excellent, lok. 3
4143WOO-DOO SHOW Xanti Land, Agata Olejnikdoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4144DEVITO AMALIA ALICIA, Jeanet Stehouwer, Holandia
4145FIRST LADY Rewelka, Marek Straszakwyb. obiecujący/very promising
4146ZAFA Xanti Land (FCI), Anna, Andrzej Kaliccywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4147ZAZA Xanti Land, Dominika Malczykwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
4148ZAZUA Xanti Land, Agata Olejnikwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4149Gyula Höse DAISY, Anton Khandamiriantz, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 4
4150DONA Ca De Presaldi, Jeanet Stehouwer, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
4151Barna Can Bull ELSA, . Sanchez J.G., Jimenez P., Hiszpania
4152D&G's GUAPA, . Nuyens-Nuyts, Belgiadoskonała/excellent
4153GUIA Guarda la Casa, Halina Baranowskadoskonała/excellent, lok. 2
4154MORRA Xanti Land, Krzysztof Pływaczdobra/good
4155PARISIENNE de Presa Awangarda, Ewa Ziemskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4156DRAGA Barbarian, Marek, Agnieszka Kępadoskonała/excellent, lok. 4
4157JARA de Canmuc, Jeanet Stehouwer, Holandia
4158KEZZA SHOW Xanti Land, S. Duzanski, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
4159KOMMA SHOW Xanti Land, Agata Olejnikdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CWC/CAC
4160TAHORA Tajemnica Mistrza, Jolanta Zawadzkadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4161Fairy Gladiators AMARYLL, Svitlana Egler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
4162BALBA Dogkan, Andrzej Linkedoskonała/excellent, lok. 4
4163CANDELA Gvadalcan, Felipe Alberto Llano Palacios, Hiszpania
4164CINTIA Norostar, Bohuslav Horalek, Czechyb. dobra/very good
4165EL DIABLO DE LUCIA HERMOSISINO, Balazs Eszenyi, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
4166GUZZI Arenarejna, Dominika Malczyk
4167KIRA Urocze Miejsce, Mariola Tomkodoskonała/excellent
4168MANCHA Tajemnica Mistrza, Anna, Andrzej Kaliccydoskonała/excellent
4169SAYA Xanti Land, Sebastian Tulb. dobra/very good
4170TAYSA Tajemnica Mistrza, Marta Jędrzejewskadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4171U'MAGINN-NAIS des Empereurs de la Chesnaie, Christophe Charlat, Francjab. dobra/very good
4172UNA Titilar, Mirosław Pływaczb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jaromir Dostal

4173ANEMONE du Baron des Crocs D`Ivoire, Frederic Cornet, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
4174AVENTURE Vet Grand, Marek Straszakdoskonała/excellent, lok. 3
4175D&G`s BELLA, . Nuyens-Nuyts, Belgiadoskonała/excellent
4176KIOBA, . Penate L., Gonzalo, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
4177LUNA Xanti Land, . Rzeuska H., Siemiński P.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4178Baghira NOROSZTAR, Eva Jablonska, Czechyb. dobra/very good
4179VETA Xanti Land, Grażyna Kiełczewska-Olczak


Dog Niemiecki (arlekin, czarny)-Deutsche Dogge (schw, gefl.) / Great Dane (black, harlequin)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Jan Gajewski

4180TAYLER Del Biannello, Małgorzata Sowińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4181YVENHOE vom Hause Wagner, Kerstin Hennigs, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jan Gajewski

4182AGLAUROS AGELAOS Atheneum, Aneta Kołodziejczykdoskonała/excellent
4183ALAN RICKMAN iz Tainyh Grez, Ya. Fedorova, Rosjab. dobra/very good
4184ALANIS v. Quertzer Waldeck, A. Urban, Niemcydoskonała/excellent
4185ALKAZAR Platinum, Michał Lenkiewiczb. dobra/very good
4186ASSUREMENT BEAU des Habits Rouges, Donia Maison, Francja
4187Fanagoria ASTALDO EL CABALIERO DE OLVIG, Anna Alekseeva, Łotwab. dobra/very good
4188CZAJKOWSKI z Domu Etny, Dagmara Bołtrukiewiczdyskwalifikująca/disqualified
4189EL CORAZON Modry Efekt, . Matulewska S., Wielgosz A.b. dobra/very good
4190ELVIS from Long Neck, Milos Trbulin, Słoweniab. dobra/very good
4191FAETON Claudia Bohemica, Jana Stetkova, Czechyb. dobra/very good
4192FLAVIO from Long Neck, Milos Trbulin, Słowenia
4193FLINN Furiant Morawa, Karolina Cieślak
4194JORDAN od Bibiky, Ivan Smejkal, Czechydoskonała/excellent
4195LAJ-KONIK POLSKI Amor et Omnia, Hanna Lewandowska
4196LINCOLN Saxifraga, Iwona Dąbrowskadoskonała/excellent
4197LONGINUS L. VEL LULEK CZARNY Amor et Omnia, Małgorzata Kałuża-Dąbrowska
4198MUCHOFORMENTERA delle Cinquanta Nereidi, Alberto Pellegrini, Włochyb. dobra/very good
4199ROMULUS of Bacardi, Tina Figenschau, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4200THIAGO della Baia Azzurra, Alessio Panichi, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
4201UNCAS from Valvasor's Land, . Mohar A., Slavi P., Słoweniadoskonała/excellent
4202VINCENT VAN GOGH del Giardino dei Capovilla, Antonia Capovilla, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
4203YURIY Moloseum, Dorota Kukladoskonała/excellent, lok. 2
4204ZERBERUS from Valvasor's Land, Alenka Forte, Słoweniadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jan Gajewski

4205AKBAR d'Iskandar, Marielle Godmer, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
4206AKHENATON de Shandarah, Claire Mayer, Francjadoskonała/excellent
4207AMUNRO EL ANTARES des Habits Rouges, Genevieve van Goethem, Belgiab. dobra/very good
4208APIS de la Benjamine, . Bozic M., Lebic T., Słowenia
4209ARAGON z Rosiczkowych Bagien, Łukasz Sierantb. dobra/very good
4210ASTON MARTIN C Jag-Sza, Iwona Dąbrowskadobra/good
4211DOSTOYEVSKY from Long Neck, Milos Trbulin, Słoweniab. dobra/very good
4212ERCULE du Domaine de Kalkis, Dmitri Tsokos, Belgiadoskonała/excellent
4213GASCARD Medium, Elżbieta Wójcikb. dobra/very good
4214Folton Folt LEGOLAS, . Almasi N., Ban B., Węgrydoskonała/excellent
4215Patakparti-Király LENNOX, Janos Tenke, Węgrydoskonała/excellent
4216Ozaenas LOVEJOY, Anna-Maria Vuori, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4217OZZIE from Valvasor's Land, Emira Malnar, Chorwacja
4218OZZY Matrix, Andrzej Szymuradoskonała/excellent
4219PICCASO Dolansky Dvur, Bartos Milan, Czechydoskonała/excellent
4220RANGUN MERLIN Oregon, Monika Nartowskadoskonała/excellent
4221YULIAN Moloseum, A. Andryuschenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jan Gajewski

4222BONAPARTE Regia Uttis, Leopold Dostal, Czechydoskonała/excellent
4223BOSS from Long Neck, . Bozic M., Lebic T., Słowenia
4224CESARE-A Dell' Elsa, Milena Diglio, Włochy
4225CLEMENTE Marcholt, Svetlana Udina, Ukrainadoskonała/excellent
4226DARKANGEL de l'Etoile de Geiko, Veronique Herbillon, Belgiadoskonała/excellent
4227ERROL vom Schloss Seehof, Albert Schleicher, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
4228Diplomatic`s HARRY POTTER, Mia Dexhav, Szwecjadoskonała/excellent
4229HUGO BOSS de Miranko, Gabriela Kubalskab. dobra/very good
4230IONESCO Polaris, Piotr Siewaszewiczb. dobra/very good
4231Lagymanyosi Foltos JAZZ-ROCK, Agnes Koteles, Węgrydoskonała/excellent
4232Great Bel's JET' TAIME, Brigitte Thilemann, Daniadoskonała/excellent
4233JUMPIN' JACK FLASH Saxifraga, Iwona Porzycka-Karłowiczdoskonała/excellent
4234LEONARDO from Valvasor's Land, . Golob E., Slavi P., Słoweniadoskonała/excellent
4235MARVIN vom Hollenstein, Horst Hollensteiner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4236MERLIN vom Hollenstein, Oxana Varik, Rosjadoskonała/excellent
4237MITCH von der Ofnethöhle, Andreas Steinmetzer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
4238NACHO from Valvasor's Land, Ana Mohar, Słoweniadoskonała/excellent
4239NAPOLEON von Ofnethöhle, Marianne Bahl, Daniadoskonała/excellent
4240Sargos OBERON, E. Chernysheva, Rosjadobra/good
4241OPAL ODIN Oregon, Sławomir Adamiakdoskonała/excellent
4242PABLOPICASSO-A Mirez Bohemia, Ferdinand Rezek, Czechydoskonała/excellent
4243STRAWINSKY del Giardino dei Capovilla, Anna Andreeva, Austriadoskonała/excellent
4244ULKEN de la Dynastie Danner, Philippe Weinland, Francjadoskonała/excellent
4245UTANAPISHTIM d'Iskandar, Jean Maupoint, Francjadoskonała/excellent
4246VALDAI des Terres de la Raire, M. Ugrymov, Rosja
4247Vozdukh Vremeni VAMP, . Bandurin K., Kurbatova S., Rosjadoskonała/excellent
4248VERAX des Habits Rouges, Corinne Dumas, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
4249ZSIEGMONDY Liberté, Kristiina Valtonen, Finlandiadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jan Gajewski

4250Vozdukh Vremeni ALJOSCHA MLADSHIY, K. Bandurin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
4251AMARILLO von der Silberquelle, Zoltán Nagy, Węgrydoskonała/excellent
4252BLOCKBUSTER von Schöntal, Kristiina Valtonen, Finlandiadoskonała/excellent
4253CAIRO Modry Efekt, . Sowa-Halicka,Urbanek,Krawczykb. dobra/very good
4254CENTURION MARK AVRELIY Sargos, E. Schevinskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
4255CHADOC de L'étoile de Geiko, Gregory Godrie, Belgiadoskonała/excellent
4256Bói Dog CHICAGÓ, . Nandor A., Nagy G., Węgry
4257COOL JAZZ Modry Efekt, Mariusz, Izabela Rosadoskonała/excellent
4258Sorbus Intermedia DANSANDE DYNAMIT, Virve Pihelgas, Estoniadoskonała/excellent
4259Sorbus Intermedia DOLLAR, . Ratnik-Soosaar,Soosar,Pihelgas, Estoniadoskonała/excellent
4260DONJUAN DAZELIA, Sergey Kiselev, Rosjadoskonała/excellent
4261EREMIT, Milos Trbulin, Słoweniadoskonała/excellent
4262GOYA dei Monti del Keraton, Carla Carletti, Włochydoskonała/excellent
4263Diplomatic`s HOWIE HOWARD, . Nilsson J., Einarsve B., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
4264LORD-N del Bianello, Luciano Selvi, Włochydoskonała/excellent
4265Baskerc SHERLOCK, I. Likhun, Rosja
4266Bonel SIRIUS, Olga Toppinen, Finlandiadoskonała/excellent
4267Megappon TINTIDDI, Milja Porra, Finlandiadoskonała/excellent
4268VALENTIN D`Iskandar, Elena Yartseva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4269VENNI VEDI VECI des Habits Rouges, Corinne Dumas, Francjadoskonała/excellent
4270WAN RING od Bibiky, Ivan Smejkal, Czechydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

4271ELISABETH-A del Bianello, Ettore Binini, Włochy
4272QUEEN OF MY HEART Testarossa Musica, Anke Wegener, Niemcyobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

4273AKALIENTE de Shandarah, Genevieve van Goethem, Belgiadobra/good
4274Quality Danes ANASTASIA, Christer, Madeleine Zetterstrom, Szwecja
4275APHRODITA AJTRA Atheneum, . Kołodziejczyk A. Gajak M.doskonała/excellent
4276ASTA LA VISTA BABY des Habits Rouges, Corinne Dumas, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
4277BILLY JEAN Quincy Etc, . Porra T., Holopainen T., Finlandiab. dobra/very good
4278CAIPIRINHA z Domu Etny, Gabriela Kubalskadobra/good
4279Goofyrix DREAM GIRL, Agnetha Linde Lofstrom, Szwecjadoskonała/excellent
4280EBONITA Modry Efekt, Edgar, Karin Korner, Niemcyb. dobra/very good
4281EDEN-N del Bianello, Katrin Kirst, Estonia
4282EMMY vom Heidberg, Renate, Peter Friedemann, Niemcydoskonała/excellent
4283FANA From Long Neck, Nataśa Senegaćnik, Słowenia
4284FINLANDIA Claudia Bohemica, Marika Cibulkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
4285FLEUR van de Lingestreek, Roger, Josiane Vanstraelen-Leenen, Belgiadoskonała/excellent
4286KAMIRA Margarejro (FCI), . Nowak S., Sroczyńska A.b. dobra/very good
4287KIM von der Silberquelle, Zoltán Nagy, Węgryb. dobra/very good
4288KIMBASINGHER del Bianello, Riccardo Vitiello, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4289LASZKA SYNOWA Amoret Omnia, Agnieszka Szafran-Fedejko
4290MARELLA delle Cinquanta Nereidi, Alberto Pellegrini, Włochy
4291MONAMOUR of Old Pink House, Danilo Dozio, Włochyb. dobra/very good
4292MU SHU Lanquesco, Anna Malinowskadobra/good
4293PENELOPE MIS Margenis LKD/FCI, Ausra Baksyte, Litwab. dobra/very good
4294Hoppingham's RHYTHM'N RHYME, Anitta Kilpelainen, Finlandiadoskonała/excellent
4295TAHITI-N della Baia Azzurra, Peter Zednik, Austriab. dobra/very good
4296TRISHA from Valvasor's Land, . Spela Z., Slavi P., Słowenia
4297ULLANYA from Valvasor's Land, . Bacar J., Slavi P., Słoweniab. dobra/very good
4298URAYA from Valvasor's Land, Erika Zupanc, Słoweniab. dobra/very good
4299VANIGILIA del Giardino dei Capovilla, Antonia Capovilla, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
4300YONNI vom Wiesengrund, Spela, Igor Rac, Słowenia
4301ZSA ZSA from Valvasor's Land, . Golob E., Slavi P., Słoweniab. dobra/very good
4302ZUZIA Oregon, Karolina Cieślak

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

4303Być Może A LA ITALIANA, Beata Kucharczykb. dobra/very good
4304AFRODITA Kantata LKD, Tatjana Biskasevskaya, Litwab. dobra/very good
4305AL-AZHAR d`Iskandar, Caroll, David Gattegno, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
4306Być Może ALHAMBRA, Anna Gerlachb. dobra/very good
4307AURORA Silvia Tarok, Leopold Dostal, Czechydoskonała/excellent
4308Sargos BRANSHE TUAL, S. Syzin, Rosjadobra/good
4309COSTA DEL SOL Król Arlekin, Marta Warwas
4310FLÖR von der Silberquelle, Zoltán Nagy, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4

Psy - Dogs

4311Dominica GHOST, Toth Marianna Somogyine, Węgry

Suki - Bitches

4312Rivercrest JANE GREY, Pia, Atte Lehtila, Finlandiab. dobra/very good
4313KIM von Gigantic Blau, Reka Fulop, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4314Ozaenas LIQUID GOLD, . Forssten S., Vuori A-M., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
4315NIEGRZECZNA ZUZANNA Magiczne Koło, Halina Rosa-Hermansonb. dobra/very good
4316NIKE Magiczne Koło, . Rajkowska J., Wścisło O.
4317NIOBE Magiczne Koło, . Warzocha I., Rajkowska J.b. dobra/very good
4318Megappon NO NO NANETTE, . Porra T., Holopainen T., Finlandiadobra/good
4319ORCA Armada, Dainora Sudeikiene, Litwab. dobra/very good
4320RAPA Oregon, Monika Batogdoskonała/excellent
4321WIENNA vom Wiesengrund, Spela, Igor Rac, Słowenia

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

4322ABRAXA Regia Uttis, Iveta Herinkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
4323Needful Thing's AMAZING BEAUTY, Bjorn Jonsson, Szwecjab. dobra/very good
4324AVANTYURA DU PAYS ULTRAMARINE, M. Prorochenko, Ukrainadobra/good
4325Patakparti-Király BÁJOS, Janos Tenke, Węgryb. dobra/very good
4326DAFNE Gratia Superis, Jolanta Magnuskab. dobra/very good
4327DAPHNEE Expletus Hungaricus, Tina Buic, Chorwacjab. dobra/very good
4328DUGANNE VAN AAN DE GAVERS, Marcel Adriaens, Belgiab. dobra/very good
4329GARMONIA SEVERA Zemlyanika, Mordvinova, Rosja
4330IMAGINATION Polaris, Marta Kozicab. dobra/very good
4331JERBA delle Cinquanta Nereidi, Patrizia Balduzzi, Włochy
4332LAMANDA delle Cinquanta Nereidi, Alberto Pellegrini, Włochy
4333LIBERTY from Valvasor's Land, Erika Zupanc, Słoweniadoskonała/excellent
4334MIEKO vom Hollenstein, Horst Hollensteiner, Niemcyb. dobra/very good
4335NAGOYA from Valvasor's Land, . Spela Z., Slavi P., Słoweniadoskonała/excellent, lok. 3
4336NAOMI von Aischgrund, Marianne Bahl, Daniab. dobra/very good
4337Naslednik Prestola NIAGARA B'AMBITSIA, O. Yakimova, Rosja
4338QUESTIONE DI FEELING del Regno di Fantasia, Danilo Dozio, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4339RIWIERA Jag-Sza, Janusz Kulesza
4340URANIA del Castello delle Rocche, M. Ugrymov, Rosja
4341VOHU MANO d`Iskandar, Christiane, Romain Josset, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
4342VOUEE A I'AMOUR des Habits Rouges, . Nandor A., Nafy Zsolt L., Węgry
4343WAIKIKI Akwaforta, Irena Gorecka-Pierzchanowskab. dobra/very good
4344Tellus Danes ZSAZSA MEGAPPON, . Porra T., Holopainen T., Finlandiadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christofer Habig

4345ALEXANDRA Regia Uttis, Iveta Herinkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
4346ANTEA-N del Bianello, Luciano Selvi, Włochydoskonała/excellent
4347ASHANTI z Domu Etny, Jolanta Majchrzyckadoskonała/excellent
4348ASSEL iz Korolevskogo Zamka, L. Pustovalova, Rosjadoskonała/excellent
4349CZARINA Modry Efekt, Agnieszka Sowa-Halickadoskonała/excellent
4350DILETTA del Nord Ovest, Reka Fulop, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
4351Alano`s Shtat EAST TOWEST, V. Kiis, Rosja
4352EXCLUSIV OCHA iz Ozernoy Strozhki, N. Chernusova, Rosja
4353Diplomatic`s FACEL CANDIDA, . Nilsson J., Einarsve B., Szwecjadoskonała/excellent
4354FEY von der Ofnethöhle, Hagen, Michaela Kelch, Niemcy
4355Haltmeier's GRETA V GRANDISON, . Westling P., Gunnarsson A-L., Szwecjadoskonała/excellent
4356HIRA Jiźni Pláń, Vito Caiaffa, Włochy
4357INGRID, Ya. Fedorova, Rosjadoskonała/excellent
4358LA REJNA LUDOVICA MARIA ALEJANDRA, Marcolina Silvana, Włochydoskonała/excellent
4359MARICHUANA Magiczne Koło, Jolanta Rajkowskadoskonała/excellent
4360MAXIMA Canis Canum, Iris Kahmer, Niemcydoskonała/excellent
4361MISS MONEYPENNY Canis Canum, Iris Kahmer, Niemcydoskonała/excellent
4362Rivercrest NENNA'S AMELIA, Pia, Atte Lehtila, Finlandiadoskonała/excellent
4363OKEY OLGA Oregon, . Warzocha I., Sowińska M.doskonała/excellent
4364Bonel SASHA, Miia Saukola, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
4365SUN della Baia Azzurra, Marcolina Silvana, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4366ULLA-N, Ivo Ingraffia, Włochy
4367VALENCIAGA d'Iskandar, Cyril, Patricia Cesbron, Francja


Dog Niemiecki (błękitny)-Deutsche Dogge (blau) / Great Dane (blue)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4368BAD BOY de Shandarah, Claire Mayer, Francjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
4369GUINNES IVO BENJAMIN Ben-Ter, Dariusz Wałęsawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4370BARONINBLUE van Santa Mira, M. Dujkic, Holandiadoskonała/excellent
4371BASTER Perfect Dog, Adam Jankowskidoskonała/excellent
4372ELVIS von Zillion, Karine Vereycken, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4373ESPIRITO Modry Efekt, Agnieszka Sowa-Halickadoskonała/excellent
4374FRODO z Gardeminki, Dorota Michalak-Kurzewskadoskonała/excellent
4375GAMON del Regno di Fantasia, Danilo Dozio, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
4376LORD Cevelob, Petr Strbacka, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
4377MISTERO DEI TEMPLARI del Periodo Blu, Patrizia Balduzzi, Włochy
4378NANOUC v.d. Schlehhecke, Uwe, Andrea Reif, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
4379RAMZESS Impossible to Replace, V., D. Kidanovi, Łotwadoskonała/excellent
4380TAURUS Amigo Perro (FCI), Ewelina Chorłowskadoskonała/excellent
4381VISCONTI Patland, Remigiusz Figlewskidoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4382ANTARES des Colonnes de Chaux, Nicole, Laurent Grognu, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
4383DI MAGGIO Modry Efekt, Katarzyna Niemiec
4384LEGOLAS von der Schlehhecke, Thorsten Patzlaff, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4385MORIENTES v. Fleischereck, Jens Albert, Niemcydoskonała/excellent
4386NOAH-FRY z Fabiani, Jacek Włodarczykdoskonała/excellent, lok. 3
4387NOTHING ELSE MATTERS Balao, Ewelina Łucdoskonała/excellent
4388NOVEMBER RAIN Balao, Agnieszka Kaczorowskadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4389DAGOBERT D'Attendall du Pins, Anita Fourrier, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
4390ELTON z Gardeminki, Monika Oknińskadoskonała/excellent
4391Lotosdanes GERONIMO-B, Elena Tonkih, Rosja
4392LION KING is Degsnes Maumedyno, Rasa Ceponiene, Litwadoskonała/excellent, lok. 4
4393NIKIFOR Magiczne Koło, . Rajkowska J., Herman K.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4394PREZES Patland, Grzegorz Paśmionka
4395QUIXOTE-B del Regno di Fantasia, Anna Pyziakdoskonała/excellent, lok. 2
4396VODJHEDARAZAAN de la Benjamine, Malika Oursenissi, Francja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4397BARBADOS Modry Efekt, Marta Makowskadoskonała/excellent
4398Tavernier's BARRETS PRIVETEER, . Lehtila P., Eronen J., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
4399BENTLI-BOY Podarok Sudbi, I.V. Stashevskaya, Ukrainadoskonała/excellent
4400BERT Bilého Iomu, Ludek Krocil, Czechydoskonała/excellent
4401FREDERIK dei Monti del Keraton, Luca Paglialunga, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4402HIGH RESOLUTION dei Monti del Keraton, Beata Fedakdoskonała/excellent
4403HOGAN-B dei Monti del Keraton, Diego Franceschini, Włochy
4404KENT Cavalob, Jaroslava Pleschingerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
4405LARSSON Margarejro (FCI), Agnieszka Soczyńskadoskonała/excellent
4406O'MAREY Margarejro (FCI), Sławomir Nowakdoskonała/excellent
4407ORION z Błękitnych Wydm, Zbigniew Stankowski
4408Bonel QUENTIN BLUE, . Kauppala E., J., Souri L., Finlandiadoskonała/excellent
4409VAHI du Mas de Majouliere, Anne-Marie Van der Meerschen, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
4410VARS s Isaevskogo Podvorya, . Leppala V., Kajukorpi E., Finlandiadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4411DIVCHINKA PERLINKA Podarok Sudbi, T. Shevchenko, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4412WIECZORNA ROSA, Jolanta Rajkowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
4413WIOSENNA BURZA Magiczne Koło, . Rajkowska J.,Stoddart A.E.wyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4414ANNE vom Edersee, Ralf Schneegaß, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4415ARIBANA de la Benjamine, . Golob E., Slavi P., Słoweniadoskonała/excellent
4416ARWEN de la Légende des Nymphes Bleu, . Delahaye-Richard, Doule, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
4417B-LAURA Perfect Dog, Agnieszka Kaczorowskadoskonała/excellent
4418BARONESSA van Santa Mira, M. Dujkic, Holandiadoskonała/excellent
4419ESPAGNOLA Modry Efekt, Agnieszka Sowa-Halickadoskonała/excellent
4420EXCALIBUR von Zillon, Nathalie Benoit, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
4421FARRAH z Gardeminki (FCI), Ewa Kozłowskadoskonała/excellent
4422FIONA z Gardeminki (FCI), Ewa Kozłowskadoskonała/excellent
4423FRIDA z Gardeminki, Karolina Gawlikdoskonała/excellent
4424MILLE E UNA NOTTE del Periodoblu, Laura Ghilli, Włochy
4425RÓŻYCZKA z Błękitnych Wydm (FCI), Jadwiga Rogowskadoskonała/excellent
4426Bonel VICTORIA, Marjo Forsman, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4427ADONNA van Santa Mira, A. den Boer, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
4428ALDEBARANDE des Colonnes de Chaux, Nicole, Laurent Grognu, Francjadoskonała/excellent
4429DOMINICA Dog-Lome, Teresa Procdoskonała/excellent, lok. 3
4430EV de L`etole de L`est, Ingo Kolberg, Niemcydoskonała/excellent
4431GUARDA DEL AMOR Medium, Beata Fedakdoskonała/excellent
4432KASCHMIR von Gigantic Blau, Reka Fulop, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4433NELLY Magiczne Koło, Łukasz Rajkowskidoskonała/excellent
4434NIRWANA MARGAREJRO z Fabiani, Agnieszka Sroczyńskadoskonała/excellent
4435ROXANA Impossible to Replace, Dainora Sudeikiene, Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4436AMOURETTE vom Klostergarten, Edgar, Karin Korner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4437BERYL z Basteckeho dvora, Klára Mráćková, Czechydoskonała/excellent
4438CERINE Expletus Hungaricus, Tina Buic, Chorwacjadoskonała/excellent
4439CHANELL aus dem Hause Hajo, Kerstin Hennigs, Niemcy
4440COLLETE EXPLETUS HUNGARICUS, József Daru, Węgrydoskonała/excellent
4441DARA van de Waterwinning, Benny Thijs, Belgiadoskonała/excellent
4442DUNE D'Attendall du Pins, Anita Fourrier, Belgiadoskonała/excellent
4443FABIENNE von der Hallenburg, Ralf Schneegaß, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
4444HIGH SOCIETY Medium, Carla Carletti, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
4445INSONNIA D'AMORE del Periodo Blu, Patrizia Balduzzi, Włochy
4446IVET v.'t Takkenbosch, G. Roemers, Holandiadoskonała/excellent
4447NEMEZIS NAJRA z Fabiani, Ireneusz Fabiszak
4448ONLY YOU Balao, Izabela Łukomskadoskonała/excellent
4449PERFECTION LADY PERSEFONA Balao, Katarzyna Szymańskadoskonała/excellent
4450QUINTERIA del Regno di Fantasia, Danilo Dozio, Włochydoskonała/excellent
4451SOLITAIRE della Baia Azzurra, Patrizio Donati, Włochydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Igor Selimovič

4452ASZRA Modry Efekt, Agnieszka Sowa-Halickadoskonała/excellent
4453BOGEMA BAGAM KUZINA Podarok Sudbi, Olga Bodnar, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
4454Lady Blue's CASSIOPEIA, Ralf Schneegaß, Niemcydoskonała/excellent
4455CITA od Zabartonići, Ludek Krocil, Czechy
4456Bonel ONELLA, Minna, Jouni Boman, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
4457Patland PAOLA, Joanna Milewska Kuncewicz
4458PAPRIKA Margarejro, . Kucharczyk B., Sroczyńska A.doskonała/excellent
4459SATI Grande Finale, Remigiusz Figlewski
4460SHARON Amigo Perro, Andrzej Szutkiewiczdoskonała/excellent
4461U-EOWYN de la Legende des Nymphes Bleu, . Delahaye-Richard, Doule, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
4462ULMINA des Terres de la Raire, Richard Gombart, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4463URSULA Margarejro, Ireneusz Fabiszak


Dog Niemiecki (pręgowany, żółty)-Deutsche Dogge (gelb, gestr.) / Great Dane (fawn, brindle)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Ole Staunskjaer

4464FELS ESIKO EDLER vom Finowtal, Nicole Hohner, Niemcyobiecujący/promising, lok. 3
4465FERRARI ENZO-C Jag-Sza, Anna Dunaj-Ewiakwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4466FÜRST GABAN Edler vom Finoetal, Glenn Ruhmkorb, Niemcyobiecujący/promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Ole Staunskjaer

4467ACHILLES Giga la Gothica, Marta Jarkiewiczb. dobra/very good, lok. 4
4468ANTINOOS d'Iskandar, Sara Grad, Słoweniadobra/good
4469de Baussenque ARAGON, Csilla Dobozy, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4470ASTER Kaziuki, Ewa Chojnackab. dobra/very good
4471ATTYLA Giga la Gothica, Dominika Gacekb. dobra/very good
4472BALATON von Christo Ballito, Claudia, Sascha Tiefenbach, Niemcy
4473DRACO Rex-Xenium, Anna, Zdzisław Szczudrowscyb. dobra/very good
4474EQUINO von Zillion, Eric, Peggy Van de Broeck-Gijsenbergh, Belgiab. dobra/very good, lok. 3
4475FANDANGO Pangea, Małgorzata Kuczyńska-Fraśdoskonała/excellent, lok. 2
4476FATUM Pangea, Paulina Roczniakb. dobra/very good
4477GAETANO del Piccolo Jigo, . Lo Martire G., Saja G., Włochyb. dobra/very good
4478GHOST-F del Piccolo Jigo, Grzegorz Urbanekb. dobra/very good
4479JEMIRO QUI Univers, Anna Łochyńskab. dobra/very good
4480JOSHUA JACKSON Univers, Agata Zbyszowskab. dobra/very good
4481MORALES delle Cinquanta Nereidi, Alberto Pellegrini, Włochyb. dobra/very good
4482NIEL vom Machurius, Lüder, Karin Mehrtens, Niemcydobra/good
4483Ungeat at Able ZIGGY STARDUST, . Talisoo K., Müürsepp S., Estoniab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Ole Staunskjaer

4484AGAR DES BRUMER de la Vallee du Cher, Reka Fulop, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4485ARMANDO Persimo, Karina Laskadoskonała/excellent, lok. 3
4486BOXSTER-C Jag-Sza, Magdalena Rogozińskab. dobra/very good
4487CAESIM CAESAR Regius Flavens, Oskar Tomaszewskib. dobra/very good
4488CYRUS CERTUS Regius Flavens, Małgorzata, Krzysztof Ziemscyb. dobra/very good
4489DEBET z Marcyporęby, Małgorzata Kozubekdobra/good
4490Molballe's DYNAMIC DUSTY, Tony Eklund, Szwecja
4491FARAMIR de la Cala del Leone, Fabrizio Guidi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Ole Staunskjaer

4492ATILLA vom Tulpenweg, Klaus, Elke Pilaske, Niemcyb. dobra/very good
4493BONZO Złoty Kameleon, Mariusz Pawlakb. dobra/very good
4494CARVAJAL von den Raubrittern, Staykovski, Niemcydoskonała/excellent
4495DONVITO del Branco di Zazou, Olivier Wouters-Lercara, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
4496HARDY HASARD Univers, Anna Andreeva, Austriab. dobra/very good
4497HIGGINS vom Dünner Land, Mark Tunnicliffe, Niemcy
4498IKS z Jaśkowej Doliny, Michał Szatkiewiczb. dobra/very good
4499ISMAIL PASHA Univers, E. Nowigk, Niemcydobra/good
4500LE ROY VARENK'A Toselli, Lorenzo Toselli, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
4501PRINS Le Nichoir, J. Brandts, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
4502Ringo Star QUARK, Soren Wandborg, Daniadoskonała/excellent
4503SPYTKO z Kuźni Napoleońskiej, Andrzej Kowalewski
4504TANGO z Kuźni Napoleońskiej, Aneta Ptaszyńska
4505VARUM des terres de la Raire, William Godefroy, Francjadobra/good
4506VOLKOW DES Brumes de la Vallée du Cher, Emiliano Angioli, Włochydyskwalifikująca/disqualified
4507Diplomatic`s WILL DURANTE, . Nilsson J., Einarsve B., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4508YANKEE V. H. Rawert, Ralf Schlingmann, Niemcydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Ole Staunskjaer

4509CAMILLO dei Cinegeti, Marina Salmoiraghi, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
4510COUSTEAU von Zillion, Mario, Grey Bertels-Siaens, Belgiab. dobra/very good
4511Grand Electra's DAMM TUZZ, Catharina Offason, Szwecjab. dobra/very good
4512Diplomatic's DANNY DI BAGGIO, . Nilsson J., Einarsve B., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
4513ERYK Ungaro (FCI), Mrek, Helena Elantkowscydobra/good
4514Edendane's HENRY HIGGINS, Heidi, Antti Jarvinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
4515HERAKLIS nuo Graźućiu, Ricardas Vaisvila, Litwab. dobra/very good
4516JAZZ-F Dell ' Elsa, Rita Mussati, Włochydoskonała/excellent
4517Diplomatic's MARK TWAIN, Johan Hoertberg, Szwecjadoskonała/excellent
4518Dogiwogin PRINCE, Auli, Juuso Vitikainen, Finlandiadoskonała/excellent
4519RUMIANEK z Kuźni Napoleońskiej, Joanna Mróz-Gabrysiakdoskonała/excellent
4520SATCHMO des Terres de la Raire, Ronald, Brigitte Schoenecker, Francja
4521Diplomatic`s THOMAS EDDISON, . Nilsson J., Einarsve B., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4522URACHO LAMBORGINI des Terres de la Rairie, Jadwiga Szłapkab. dobra/very good
4523Love Dane`s VICTORY OF NORTH, . Karppinen J., Rajavaara E., Finlandia
4524XEDOS Jag-Sza, . Błażejczyk K., Dobrzańska M.doskonała/excellent
4525Love-Dane`s YOUNG HAMLET, Pihla Keto, Finlandiadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

4526FIONA du Domaine de Spyros, Olivier Wouters-Lercara, Belgiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4527PLACIDA dei Centoscudi, Riccardo Vitiello, Włochy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

4528ABELONE des Terres de la Rairie, . Henriksen B., Thorso Sorensen, Daniadoskonała/excellent
4529AGAWA Kaziuki, Janusz Kulesza
4530AIJA d`Iskandar, Donia Maison, Francja
4531AJDA des Terres de la Rairie, Zvonko, Damijan Gotlin, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 4
4532ARWEEN des Terres de la Rairie, Ralf Schlingmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
4533DYAKIMA vom Haus Tiefenbach, Regina, Rudiger Bachmann, Niemcy
4534EMANUELA z Marcyporęby, Małgorzata Kozubekb. dobra/very good
4535ERIS z Groniczka, Edward Wittke
4536EULALIA z Marcyporęby, Izabela Grabowskadoskonała/excellent
4537FERIA FANTASTIQUE Pangea, Ewa Bobdoskonała/excellent
4538GIORGIA del Piccolo Jigo, Giampaolo Vita, Włochydoskonała/excellent
4539GIRASOLE la Cala del Leone, Emiliano Angioli, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4540IBISCO dei Cinegeti, Marina Salmoiraghi, Włochyb. dobra/very good
4541KARMELLA KIARA Univers, Agnieszka Ziemczonekdoskonała/excellent
4542KORNELIA KAYA Univers, Ewa Barlikb. dobra/very good
4543NATAL vom Machurius, Lüder, Karin Mehrtens, Niemcyb. dobra/very good
4544OLGA dei Cento Scudi, Andrea-Chid Castellani, Włochyb. dobra/very good
4545ORIETTA dei Cento Scudi, Alberto Vannini, Włochydoskonała/excellent
4546QVINCY Rot Traum, Renate, Peter Friedemann, Niemcyb. dobra/very good
4547QVINTA Rot Traum, Renate, Peter Friedemann, Niemcy
4548ROVENA Nuo Grazuciu, Alesia Zubova, Litwa
4549SEESI Axedius, Lucyna Mleczakb. dobra/very good
4550Dundane's SHOOTING STAR, Kirsi Maki, Finlandiab. dobra/very good
4551Unge at Able STAR ORONTIUS, . Joonase E., Mones M., Estonia
4552TABATA della Baia Azzurra, Rossi Monti, Włochydoskonała/excellent
4553TANJINGER della Baia Azzurra, Patrizio Donati, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
4554YENICE Thidalium, Agnieszka Stefaniakdoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

4555APRILIA Bisdog Bohemia, Michaela Bisova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
4556ARABESKA AL ROSSA Persimo, Monika Kowalczykdoskonała/excellent
4557AURORA AURA Persimo, Patrycja Victorinidoskonała/excellent
4558BARCELLONA del Regno di Fantasia, Lorenzo Toselli, Włochydoskonała/excellent
4559Grand Electra's FRI VILJA, Bjorn Jonsson, Szwecjab. dobra/very good
4560Grand Electra's FRID O FRÖJD, Catharina Offason, Szwecjab. dobra/very good
4561Meherzugi ODESSA, Kati-Maija Korhonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
4562PERSIA Rot Traum, Staykovski, Niemcy
4563TRIONPHE della Baia Azzura, Zvonko, Damijan Gotlin, Słoweniadoskonała/excellent
4564TULIP della Baia Azzurra, Patrizio Donati, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4565ULALKA z Kuźni Napoleońskiej, Aleksander Olszewskib. dobra/very good
4566ZHIVAYA LEGENDA Podarok Sudbi, T. Shevchenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

4567ACCRA Gigantos, Małgorzata Rogala
4568ANTANANARIVA Gigantos, . Błażejczyk K., Dobrzańska M.doskonała/excellent
4569Jomardl's CANADIAN SPARKLE, Catharina Offason, Szwecjadoskonała/excellent
4570CINTRA CIRI Książe Gorzkowa, Maciej Grzechowiakdoskonała/excellent
4571COCA COLA z Koloni, Monika Lewandowskadoskonała/excellent
4572DAKOTA del Piccolo Jigo, Rossi Monti, Włochydoskonała/excellent
4573DANTE DE CHANTOREVE von Buxus Hof, Doris Dams, Belgiadoskonała/excellent
4574EIREEN from Minitz, Ivan Smejkal, Czechydoskonała/excellent
4575Impozans GINEVRA, Danilo Vettore, Rumuniadoskonała/excellent
4576GINGER dei Cento Scudi, Stefano di Silvestri, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4577JAGA Ungaro (FCI), Edward Wittke
4578Méherzugi MUMIN, József Daru, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
4579Meherzugi NINA, Stefan Weinert, Niemcy
4580Sargos PASADENA, E. Chernysheva, Rosjab. dobra/very good
4581PAULINA Allav Flodur, Blanka Zamarska, Czechy
4582PETRA Persona Grata, T. Andropova, Rosjadoskonała/excellent
4583TINA della Baia Azzurra, Patrizio Donati, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
4584VAIANA des Terres de la Rairie, Ronald, Brigitte Schoenecker, Francja
4585VELIA de la Vallée du Prieuré, . Delahaye-Richard, Doule, Francja
4586VIA BELLA des Terres de la Rairie, Ralf Schlingmann, Niemcydoskonała/excellent
4587VICOMTESSE des Terres de la Rairie, Jadwiga Szłapkadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

4588AGANA Gigantos, Lucyna Mleczakdoskonała/excellent
4589ALIBI dei Cinegeti, Marina Salmoiraghi, Włochydoskonała/excellent
4590AMELIA Drużyna Marzeń, Beata Sieruta
4591AZADA z Pudełka Kredek, Gudrun Masuch, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4592BABET du Domaine de Kalkis, Dmitri Tsokos, Belgiadoskonała/excellent
4593CAMILA Casa do Torrao, Carla Cristina Rocha Goncalves, Portugaliadoskonała/excellent
4594CANADA Saria, Agnieszka Ziemczonekdoskonała/excellent
4595Diplomatic`s DIZZY MIZZ LIZZY, . Nilsson J., Einarsve B., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
4596Grand Electra's DONNA DIVA, Catharina Offason, Szwecjadoskonała/excellent
4597D.S.S.King's Ransom JP GEISHA C'MON, . Tonurist M., Valonen K., Estoniab. dobra/very good
4598KIARA Nuo Graźuciu, Rita Bagdonaviciene, Litwadoskonała/excellent
4599Edendane`s MY FAIR LADY, Ron Westerlund, Finlandiadoskonała/excellent
4600TICTAC della Baia Azzurra, Patrizio Donati, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
4601VIENIKUA des Terres de la Rairie, Daniel Sauteret, Francjadoskonała/excellent, lok. 3


Dog z Majorki-Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4602BADON du Temple des Neferiou, Fabien, Aurelie Frete, Francja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4603NADAL ESTEVEZ R.J. Osanna, . Bertels-Siaens, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
4604NEMO CAPITAN R.J. Osanna, . Bagno D., Kosenkova I., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
4605NORRIS R.J. Osanna, Sławomir Klawiński
4606NOSTROMO R.J. Osanna, Renata Jasińskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4607CANOT, Fabien Frete, Francja
4608DIZEL Gaba-Stada, R.L. Oschepskiy, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
4609DYMITR Z WIERZBOWEJ z Więckowickiej Rodziny, Małgorzata Tarczewskadoskonała/excellent, lok. 4
4610DZHASPER Gaba-Stada, E.M. Skidanenko, Ukrainab. dobra/very good
4611KOLLEKCIYA ZOLOTOY LIST BOND JAMES BOND, A. Cheremenskiy, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4612NUCLEAR RAINBOW R.J. Osanna (FCI), Janusz Błaszkówdoskonała/excellent, lok. 3
4613VARVAN CONAN, Y.A. Opelya, Ukrainadoskonała/excellent
4614ZHANDE BOSS, V.V. Menschnikov, Rosja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4615HUNHUZI Ling-Tao, Bogdan Kowalakdoskonała/excellent, lok. 3
4616RUS KAURI TREVIS YOUNG, . Kulikova M., Tokare L., Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4617VAN GOG, A.V. Stepovoy, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
4618VEKTOR, L.V. Davydenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4619ARES Ling-Tao, Anna Skokowskadoskonała/excellent, lok. 3
4620BIG CARDINALITY Tołdi, Agnieszka, Paweł Franczakdoskonała/excellent, lok. 2
4621HOSZIMIN Ling-Tao, Krzysztof Głuchdoskonała/excellent, lok. 4
4622IKAR CHEVALIER Osanna, Renata Jasińskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4623JIN FERRO Osanna, Agnieszka Jakubczyk
4624MAL ZAMELLA R.J. Osanna (FCI), Anna, Maria Matuszewskab. dobra/very good
4625MAYLO R.J. Osanna (FCI), Andrzej Mazurb. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4626GRACIAS A DIOS Osanna, Agnieszka, Paweł Franczakdoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4627Sanathana Dharma ANAI METTURI ROSE, Aneta Wrzosek
4628ANISHA D.K. Bubu, Dariusz Kostanowiczdoskonała/excellent, lok. 3
4629NEFRETETE R.J. Osanna, Renata Jasińskadoskonała/excellent, lok. 2
4630ZORINA ROYAL PEARL, E. Ermak, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4631DJOKONDA Gaba-Stada, E.M. Skidanenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1
4632NIKE R.J. Osanna, Sławomir Klawiński

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4633BARAKUDA BONITA z Pradoliny Noteckiej, Bogdan Kowalakb. dobra/very good
4634BELINDA Ling Thao, Karolina Krzepkowskab. dobra/very good
4635Rus Kauri CHIO CHIO SAN, T.O. Bolshova, Rosja
4636DUNA Mea Praetoria Caesareum, Janusz Błaszkówb. dobra/very good
4637HERA Ling Tao, Agnieszka Milskab. dobra/very good
4638HEXA z Lackiego Sadu, Anna, Maria Matuszewskab. dobra/very good
4639PIXI Domi, Elżbieta Paszyńskanie do oceny/cannot be judged
4640SISI BIJOU Magis, Dariusz Stypułkowski

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Christian Stefanscu

4641BARBARA, Y.A. Opelya, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
4642GABRIELA DOCH GELY, E.S. Dorogan, Ukrainab. dobra/very good
4643KARMEN LAST LACKY'S GIRL Osanna, Renata Jasińskadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4644LITTLE QUEEN OF Osanna, Mirosław Gawrylukb. dobra/very good
4645MARGARITA MIX R.J. Osanna (FCI), Janusz Błaszkówb. dobra/very good
4646MIA FARROW R.J. Osanna, . Bertels-Siaens, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3


Dogue de Bordeaux


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

4647BONO MAJESTY STAR Vita Rubra, Andrzej Trylskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
4648JANTAR z Garlicy Duchownej, Mateusz Cegłowskiwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

4649de Dame Midnight ADAMELLO, Renato, Carole Cnudde, Francjadoskonała/excellent
4650ALESSANDRO de Dame Midnight, Sergey M. Ivahonenkov, Rosjab. dobra/very good
4651BAM-BAM Wielki Duńczyk, Tatiana Retzerová, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
4652BELFAST Wielki Duńczyk, Robert Figieldoskonała/excellent
4653BOMOND Baltijos Deimantas, . Kumm H., Mardimae K., Estoniab. dobra/very good
4654BOZZZ PADRINO vom Nuthetal, Candy Dassler, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4655Maxbord DINAMIT, Darja Rudinska, Łotwadoskonała/excellent
4656DUNCAN Lacrima Heliandum, Ladislav Jandous, Czechy
4657EVEL Red-Force, Alain van Staeyen, Belgiadoskonała/excellent
4658HOOCH a Red Cerberos, Janos Agardy, Węgryb. dobra/very good
4659Tanakajo Szépe HULK, Dubravko Vrbanovic, Chorwacjadoskonała/excellent
4660KARLSSON vom Butjadinger Land, Tatjana Arzensek, Niemcydoskonała/excellent
4661Emberez LUTHER, N. Burnikell, Angliadoskonała/excellent
4662MAGIC od Rudej Wiedźmy, Krzysztof Kurzownikdoskonała/excellent
4663Dogs of Dark MARLBORO MAN, My Engelin, Szwecja
4664Moenapoli RED COBRA, M. Ballingall, Anglia
4665RHODONITE ROLEX Emberez, . Burnikell N., van't Hul G., Angliadoskonała/excellent, lok. 3
4666White-Bull-Dog SPARTACUS, Vivien, Dezso Petreny, Węgrydoskonała/excellent
4667Nagyabonyi SZABO LALA, Emoke Vlckova, Słowacjadoskonała/excellent
4668Rozeldouge TEMPLESON, Ben Dunning, Wielka Brytaniadoskonała/excellent
4669TOLEDO ARTHUR MY DREAM DOG, Inese Sroma, Łotwadoskonała/excellent, lok. 4
4670Dorsdorf VALKER, D.V. Mukhin, Rosja
4671VOLKAN Mercator, Elżbieta Dudzik
4672WILSON de la Maison de Hollande, George Katsimigas, Grecja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

4673ANUBIS de la Angelique de Mon Amour, József Kis, Węgrydoskonała/excellent
4674ARTU' Vecchio Maniero, Daniele Carillo, Włochy
4675BALU NINO de la Calle, . Bonic T., Joanovic R., Słoweniadoskonała/excellent
4676BRUNO Wielki Duńczyk, Urszula i Artur Kalinowscyb. dobra/very good
4677DARK DESTROYER Dogueland, J.C. Large, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4678DRAGON Red-Force, Anna Chlebekb. dobra/very good
4679ENFERNO van de Paterhoek, Bart de Croo, Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
4680Agramer Bordog ENZZO, Dubravko Vrbanovic, Chorwacja
4681GERO z Vlckovskeho Mlyna, R. van Os, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
4682GUDZON, V. V. Mashovec, Ukrainadoskonała/excellent
4683Tanakajd Szepe HÉRO, Karin Nelson, Szwecjab. dobra/very good
4684Rising Star's HUGO BOSS, Jennifer Roberts, USAb. dobra/very good
4685JABBERWOCKY Carnivorus Vulgaris, Justyna Dołynnydoskonała/excellent
4686JAQUES vom Butjadinger Land, Arndt Bressem, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
4687Best Randevu PICASSO, Ruta Remeikiene, Litwab. dobra/very good
4688White-Bull-Dog SHREK-I, Vivien, Dezso Petreny, Węgry
4689Emberez THORGAL, Antonio Diaz Valentin, Hiszpania

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

4690ABAS od Gabći, Gabriela Dirbakova, Czechydoskonała/excellent
4691ANGI BARRI Flucky Davils, Karlis Rozentals, Łotwadoskonała/excellent
4692ANTEY, E. Yu. Ambroch, Ukrainadoskonała/excellent
4693APIS Komornicka Paczka, Ewa Kazimierskab. dobra/very good
4694Ördögcsucs ARGO, Krisztian Deutsch, Węgryb. dobra/very good
4695ARGOS Solina-Jawor, Jakub Mętel
4696AVANT ROUX SAGE SATELLITE, I. Kovaleva, Rosjadoskonała/excellent
4697BAX Monrad, Rafał Stareńczakdoskonała/excellent
4698BRIAN z Vlćkovského Mlyna, Ivana Lepsi, Czechyb. dobra/very good
4699CETJA van't Bulscampvelt, . Hustin P.,Wandermynsbruggen, Belgiadoskonała/excellent
4700CORGANO of Bord Empire, Peter Oze, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4701DILLEN van de Paterhoek, Bart de Croo, Belgia
4702Northland's DUMAIS, Cindy McElderry, USAdoskonała/excellent
4703DUNCAN van de Paterhoek, Krzysztof Błaniab. dobra/very good
4704Doguehill's EASY RIDER, Kutila Kaisa, Szwecjab. dobra/very good
4705ENVI-MAKS, N. N. Kozyuba, Ukrainab. dobra/very good
4706GHANDI z Garlicy Duchownej, Mateusz Cegłowski
4707INDYGO Agip, Katarzyna Korczycb. dobra/very good
4708KITON VILLA BONEUR, I.V. Polyakov, Ukrainadoskonała/excellent
4709Bersar KRISTOFER ROBIN, A. Slepnev, Rosjadoskonała/excellent
4710Best Randevu LUXUS, V.Yu. Schislyaeva, Rosja
4711MOBY De Legeane, Antonio Diaz Valentin, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
4712TAZZ del Etang de Mirloup, Claude Aubaux, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
4713VETO Bukowska-Panorama, Jakub Niebojb. dobra/very good
4714Maksbord VINI VIDI VICI, O. Gedzenko, Rosja
4715Tanakajd Szépe ZICO, Arpad Dragovics, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jaroslav Matyáš

4716Rhodonite AJAX, Andrzej Trylskidoskonała/excellent, lok. 2
4717ALVARO Jo-Ka-Pi, Beata, Jarosław Świerczdoskonała/excellent
4718ALYEN Lacrima Heliandum, Małgorzata Obidzińskadoskonała/excellent
4719Emberez APOLLO, N. Burnikell, Angliadoskonała/excellent
4720ARNO Rude Bestie, Ewa Gągorowskadoskonała/excellent
4721BLUE LOU BOYLE Carnivorus Vulgaris, Justyna Dołynnydoskonała/excellent
4722BONFAYER de Legeane, Anu Reimann, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
4723BONZO An-Ro-Ge, Sebastian Lulkadoskonała/excellent
4724CERBERUS LE GARDE DE HEDES Gorzowska Panorama, Barbara Pałka
4725Jedna na Milion DAVE, Izabela Pałkadoskonała/excellent
4726DION Asissi, Anja Siedenburg, Niemcydoskonała/excellent
4727DORFSDORF ZINEDIN ZIDANE, O. Bogatova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4728EDI Omen, Wilhelm Gładyszdoskonała/excellent
4729ENZO z Vlćkovského mlyna, Tatiana Retzerová, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 4
4730GASPAR Bordo, Krystyna Austdoskonała/excellent
4731GERT z Vesnićky u Hranic, Jaroslav Curda, Czechydoskonała/excellent
4732Dorsdorf GIYOM, Svetlana Dorogova, Rosjadoskonała/excellent
4733KRISZNA Coloss, Anna Chlebekdoskonała/excellent
4734Brandoux MARCOUX POLOUX, Simona D`Introno, Włochy
4735White-Bull-Dog NAPOLEON, Robert Goetzdoskonała/excellent
4736ROSS delle Colline Pavesi, Teresa Ranno, Włochydoskonała/excellent
4737SZEPMAKOI JAGO, Fausto Mattioli, Włochy
4738TARÓ Tanakajd Szépe, Szabó Gábor, Węgrydoskonała/excellent
4739THYSON, Marco Bacelli, Włochydoskonała/excellent
4740White-Bull-Dog TIBERIUS, Vivien, Dezso Petreny, Węgrydoskonała/excellent
4741Bakervill`s Style VISKI, . Bakker M.S.A, Ketova I., Holandia
4742YAROSLAV, N. Strekalova, Rosjadoskonała/excellent
4743Best Randevu YUNATAN, O.V. Telegin, Rosja

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Jerzy Mrugasiewicz

4744GALA Kolorowy Ogród, Beata Stalmachwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4745JAGNA z Garlicy Duchownej, Paulina Plich

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jerzy Mrugasiewicz

4746ABI Cairo, Elżbieta Barańczukb. dobra/very good
4747AZIS Azisland, Andrzej Trylski
4748BORUSSIA Wielki Duńczyk, Marek Bednarskib. dobra/very good
4749BRUNA Wielki Duńczyk, Urszula i Artur Kalinowscydoskonała/excellent, lok. 3
4750Pearl la Rouge CARMEN CILLYAH, Einvik Roy Hjalmar, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
4751COLA z Ćerveného Udolia, Petr Malek, Czechydoskonała/excellent
4752Barthaszéki Busképü DAKOTA, Gusztav Bartha, Węgrydobra/good
4753DAPHNE Lacrima Heliandum, Tomasz Molenda, Niemcyb. dobra/very good
4754DOKSA Ryczer, Ryszard Czerwczakdobra/good
4755DORA Ryczer, Michał Wręczyckib. dobra/very good
4756Emberez ELEANOR, N. Burnikell, Angliadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4757HOLLY z Garlicy Duchownej, Mateusz Cegłowskidobra/good
4758MORGANA od Rudej Wiedźmy, Krzysztof Kurzownikb. dobra/very good
4759White-Bull-Dog PARIS, Vivien, Dezso Petreny, Węgrydobra/good
4760RHODONITE RENAIS for Tyrannus, Stephen Colman, Wielka Brytaniadoskonała/excellent, lok. 2
4761White-Bull-Dog SUN, Vivien, Dezso Petreny, Węgryb. dobra/very good
4762TARRAGONA MARBELLA MY DREAM DO, Inese Sroma, Łotwadoskonała/excellent
4763TEZ Coloss, Izabela, Maciej Pałkab. dobra/very good
4764TULONA TESSA My Dream Dog, R. Ziemelis, Łotwadoskonała/excellent
4765Dorsdorf VELIKAYA KNYAGINYA, I. Shumakova, Rosja

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jerzy Mrugasiewicz

4766ANNABELLE de la Angelique de Mon Amur, Ladislav Izsak, Słowacja
4767ARWENA Przyszłość Świata, Paulina Plichdoskonała/excellent, lok. 2
4768BARBI Co-Ala, Rafał Stareńczakb. dobra/very good
4769BONI Dardor, Dariusz Bąkb. dobra/very good
4770Tanakajd Szépe DEJA, Arpad Dragovics, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4771GINA Złoty Gral, Mateusz Cegłowskib. dobra/very good
4772HANA z Garlicy Duchownej, Mateusz Cegłowski
4773JANKEE Carnivorus Vulgaris, Y. Tkacheva, Rosjab. dobra/very good
4774Nagyabonyi Szabo KITTI, Ladislav Izsak, Słowacja
4775LORA, N. Korshunova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
4776VIV'EN, T.V. Lishchuk, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
4777VOLENE De Letang De Mirloup, Claude Abaux, Hiszpania
4778WOTA Pasik Bagiennej Łąki, Izabela Pałkab. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jerzy Mrugasiewicz

4779ABBIES DREAM Rozeldouge, Ben Dunning, Wielka Brytaniab. dobra/very good
4780Tsarskaya Idillia ALPHA APHRODITA, O. Fedotova, Rosjadoskonała/excellent
4781ARIL'DA DIXI, Ruta Remeikiene, Litwadoskonała/excellent
4782ATENA Alvorada, Mirosław Gawrylukb. dobra/very good
4783Emberez AURORA, . Trylski, Burnikell, Swainstondoskonała/excellent
4784BESSI BLUE, I. Janiceva, Łotwab. dobra/very good
4785BONITA Dogano, Anna Nowaczyńskab. dobra/very good
4786Midnait Mijuzik BRITNI, Tatiana Soboleva, Rosja
4787BRONISLAVA BROK, L. Putyakova, Rosja
4788Tanakajd Szépe CLEOPATRA, Arpad Dragovics, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
4789Best Randevu COCO-SHANEL, Andrius Bobinas, Litwadoskonała/excellent
4790CONNELLY Lacrima Heliandum, Joanna Zajkowskadoskonała/excellent
4791Agramer Bordog CORY, Dubravko Vrbanovic, Chorwacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4792ELORA DANAN Carnivorus Vulgaris, Justyna Dołynnydoskonała/excellent, lok. 3
4793ENSA-FIONA, N. N. Kozyuba, Ukrainadoskonała/excellent
4794FABIANA, Yarkina, Rosja
4795FORTUNA von Canyaya, Anke Stenull, Niemcy
4796ISPAHAN CAPITAL STAR, I. Frankovich, Rosjab. dobra/very good
4797JASZA Smilodon, Sebastian, Joanna Lulkab. dobra/very good
4798NANA Ognisty Czardasz, Izabela Szklarczyk
4799Bakervill's Style RED VAMP VIENNA, M.S.A. Bakker, Holandiadoskonała/excellent
4800Lockerice RUBA, J.C. Large, Wielka Brytania
4801SHANON Spectacular, Agata Woźniakb. dobra/very good
4802TÉTUE de Legeane, Maria Gullborn, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
4803USTARITZ des Larmes D`Adyesas, I.V. Polyakov, Ukraina
4804ZHOZEFINA, I. Yu. Odinokova, Ukrainadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jerzy Mrugasiewicz

4805ACNE Lacrima Heliandum, Joanna Zajkowskadoskonała/excellent
4806Barthaszéki Busképü ANGYALKA, Gusztav Bartha, Węgrydoskonała/excellent
4807ARIZONA SHOW STAR, N. Strekalova, Rosjadoskonała/excellent
4808ASTA Mar Gos, Dariusz Bąk
4809BARCHETTA de Molose Antique, Linda T. Hansen, Norwegiadoskonała/excellent
4810BEAUTY Slo Land, Jaroslav Curda, Czechydoskonała/excellent
4811DOLORES Gorzowska Panorama, Izabela Szklarczyk
4812HAZEL vd Heerlijkelanden, Laila Sorensen, Norwegia
4813Belbourgo's HENNA, Sara Sjöberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4814INFINITY vom Butjadinger Land, Arndt Bressem, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
4815ISABEAUX vom Butjadinger Land, Tatjana Arzensek, Niemcydoskonała/excellent
4816KARMEN Coloss, Anna Chlebekdoskonała/excellent, lok. 3
4817White-Bull-Dog NEFERTARI, Vivien, Dezso Petreny, Węgrydoskonała/excellent
4818PANDA Omen, Wilhelm Gładyszdoskonała/excellent, lok. 2
4819SELMA Spectacular, Agata Puławskadoskonała/excellent
4820SUGAR BABE de Tatouage, George Katsimigas, Grecja
4821TINY SÉVERINE de la Tour Gelée, Lene, Marcel Huls, Holandia


Duży Szwajcarski Pies Pasterski-Grosser Schweizer Sennenhund / Great Swiss Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4822Gillix ADMIRAL, Frederik Nestell, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
4823ALTARO des Joyeuses Gambades, T. Nepakhareva, Rosja
4824AMBER Koneser (FCI), Grzegorz Sekuła
4825ANDRUS Koneser, Piotr Bułasb. dobra/very good
4826GRAF BORYS Refugium Polonica (FCI), Marcin Malinowski
4827HARRY from Swiss Star, Monika Hadowskadoskonała/excellent, lok. 4
4828KOROLEVSTVO GORNIH PSOV CAESAR VENCEDOR, A. Klishas, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4829MANGAS Sedula, Martynas Urbanavicius, Litwadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4830A'JAMBO Basmantia, Paweł W. Gralińskib. dobra/very good, lok. 4
4831ANDI Basmantia (FCI), Anna Kurpieldoskonała/excellent, lok. 2
4832BOHUN Mumuru, Waldemar Wiśniewskidoskonała/excellent, lok. 3
4833ZHRETS GRAN VENCEDOR Sennenhund Rosii, A. Klishas, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4834ADONIS Mumuru, Bartłomiej Gwóźdźdoskonała/excellent
4835AIK von der Jakobshöhe, Conny Mannel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
4836ARISTOTELES from Swiss Star, Jan Krchnik, Czechy
4837CASPAR-AICO von den 3 Haselnüssen, Kerstin Kuklok, Niemcydoskonała/excellent
4838ELIKSIR z Werwą, Piotr Kołodziejek
4839FARAO from Swiss Star, Jana Svihlova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
4840KARON, Milena Krajcovicova, Czechy
4841KLARK Psarna Zgornjesavska, Ziva Munih, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4842PRETOR Refugium Polonica (FCI), Bożena Podgórskab. dobra/very good
4843SUPER TROUPER from Balihara Ranch, Marta Kacperekdoskonała/excellent, lok. 3
4844UZON des Jouyeses Gambades, T. Nepakhareva, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4845AKELA Sennenhund Rosii, A. Klishas, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4846ALDO vor Kohlereschlucht, Jan Balog, Słowacjadoskonała/excellent
4847ALTRO von Rauchfangswerder, Elke Anker, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
4848House of Grosser`s BONZO, Dorthe, Ole Wilstrup, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
4849FRODO Koneser, Jadwiga Lenartowiczdoskonała/excellent
4850J'DJANGO von den Gänsewiesen, Hermann-Oskar Fest, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
4851LEONIDAS zum Ringo dem Grossen, Barbara Wierzbickadoskonała/excellent
4852QUENTIN from Balihara Ranch, Audra Stanioniene, Litwadoskonała/excellent
4853VOX von Ahnbeck, Iwona Langdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4854FARUK vom Hof Nigelsee, Hermann-Oskar Fest, Belgia

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4855Shulvi Rozan KLEOPATRA, T. Polinyaka, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4856OKATAVA Sennenhund Rosii, A. Klishas, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4857ABRA Koneser (FCI), Marta Fijał
4858ASKA GRAN VENCEDOR des Joyeuses Gambades, A. Klishas, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4859FRANKA von den Wonneproppen, Conny Mannel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
4860FURORA-SAMBA z Werwą, Katarzyna Ozimekb. dobra/very good
4861JENNIFER from Swiss Star, Monika Hadowskadoskonała/excellent, lok. 2
4862MIRTA Sedula, Aidas Vaznonis, Litwadoskonała/excellent, lok. 4
4863QUIRA Refugium Polonica (FCI), Barbara Wierzbicka
4864RITA Porażynianka, Iwona Pankiewiczb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4865BAHIA Mumuru, Renata Sznajderdoskonała/excellent, lok. 4
4866BELLA from Eagle Hills, Paula Buresova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
4867Korona Rossii DIEKE, E. Mamigonyan, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4868GRACJA Refugium Polonica (FCI), Andrzej Szymuradyskwalifikująca/disqualified
4869OLIMPIA Porażynianka, . Zakrzewska A., Wiśniewski Z.doskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4870BANJIN from Eagle Hills, Paula Buresova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
4871CARMEN from Swiss Star, Ivana Lipenska, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
4872DARINA Korona Rossii, N. E. Bakun, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4873DOLORES VICTORY von den Gänsewiesen, Hans, Grete Stadlbauer, Austriadoskonała/excellent, lok. 2
4874FAITH from Swiss Star, Jan Krchnik, Czechy
4875MUZA Zezujowe Mgły, Agnieszka Baranowska-Posłusznyb. dobra/very good
4876NORA Porażynianka, Waldemar Wiśniewskib. dobra/very good
4877OKSANA Porażynianka, Andrzej Szymurab. dobra/very good
4878PETRONELA Refugium Polonica, Agnieszka Bułasb. dobra/very good
4879ROTA von den Gänsewiesen, Piotr, Kinga Napieraładoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Anatoli Zhuk

4880CALYSTA from Swiss Star, Anetta Belovicova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 4
4881Korona Rossii DARKLE, E. Mamigonyan, Rosjadoskonała/excellent
4882EIKA von der Schlossinsel, Peter Backer, Niemcydoskonała/excellent
4883FRYGA Koneser, Dagmara Zacharskadoskonała/excellent
4884SAMSARA from Balihara Ranch, Juraj Silhavik, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 3
4885SENNENHUND ROSSII BATIKA TERRA NOVA, N. Gracheva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
4886ULTRA UNIQUE from Balihara Ranch, Audra Stanioniene, Litwadoskonała/excellent
4887XANDI von den Gänsewiesen, Hans, Grete Stadlbauer, Austriadoskonała/excellent
4888XARAH von den Gänsewiesen, Ivana Lipenska, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC


Entlebucher-Entlebucher Sennenhund


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4889Pikkukengurun AATU, . Eranen-Jantti E., Jantti L., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4890YOCO von den Gänsewiesen, Marek Kasperczakb. dobra/very good, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4891EIKO vom Espenleu, Kim, Marc Jessel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4892HEIKO von den Gansewiesen, Eveline Schütz, Austriadoskonała/excellent, lok. 3
4893OBELIX Szwajcar, Małgorzata Sulikdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4894DINO vom Sterkrader Forst, Wolfgang, Maria Maurmann, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
4895DINO von der Weckmanngasse, Reinhard Stermann, Niemcydoskonała/excellent
4896EYKO von der Baumgasse, M. Kunst-Te Kolste, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
4897LINUS vom Oberbrandhof, Wolfgang Dehren, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
4898Dalaleds OH ROFFE, Anders Andersson, Szwecjab. dobra/very good
4899TIPO Porażynianka, Janusz Wolińskidoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4900ODRI Porażynianka, Marek Kasperczakwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4901ZERA von den Gänsewiesen, Käthi, Walter Eggimann, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2
4902ZINNA von den Gänsewiesen, Hans, Grete Stadlbauer, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4903DIVA vom Wegbach, Hans, Grete Stadlbauer, Austriab. dobra/very good, lok. 2
4904POLA Szwajcar, Kestutis Bartusevicius, Litwadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4905PUMI Porażynianka, Waldemar Wiśniewskidobra/good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4906NAIRA Szwajcar, Katarzyna Broldoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4907ALASKA vom Franzengarten, Małgorzata Sulikdoskonała/excellent
4908BUFFY Brabusz, Iwona, Stefan Logadoskonała/excellent
4909DIXI Brabusz, Janusz Wolińskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
4910LORE von der Alt-Trauchburg, Richard Kranz, Niemcydoskonała/excellent
4911MARA von Thunstetten, Dieter, Jutta Hess, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4912NEGRI Szwajcar, Marek Kasperczakb. dobra/very good
4913QUEEN ZARAH from Balihara Ranch, Minna Lonnblad, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
4914TEQILA z Kociołka, Seija Heikkinen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Lisbeth Mach

4915HALLA von Thunstetten, Käthi, Walter Eggimann, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 1


Fila Brasileiro


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4916BELFEGOR Liliowa Polana, Mirosław, Dorota Rokitawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4917BORN TO WIN Liliowa Polana, Mirosław, Dorota Rokitaobiecujący/promising, lok. 2
4918IMPERIO DOGRADO BRUNO, Grażyna Maria Sucha, Czechy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4919ALEK Strelitzia, Sylwia Bełcdoskonała/excellent, lok. 4
4920ALEX Strelitzia, Tomasz Kaczorowskidoskonała/excellent
4921BALDY Slo Land, Vladimir, Andreja Standecker, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
4922DIABLO z Wolskich Gór, Jarosław Skiba
4923E'TO To-Jo, Tomasz S. Runkedyskwalifikująca/disqualified
4924ELI`TO To-Jo, Giedy Jędrzejczakb. dobra/very good
4925GITANO del Bohex, M.V. Gavrosh, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
4926PUCCI Mastifland, Anna Kornakb. dobra/very good
4927TORINIO Alexico, T.A. Tkachenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4928BODO von der Burgenstraße, Jurgen, Ivonne Kreppner, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
4929BUFALO del Famoko, M. Pochinalin, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4930EMILIO II Fi-It, Jitka Sirova, Czechydoskonała/excellent
4931JAGO Fi-Box, Zbynek Pokorny, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
4932PUERTO, I. Kovalinskaya, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
4933X-GERVAXIUS do Itaboca, Manuel Cordera, Meksyk

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4934CENTAURO of Sephiroth, Inge Courtois, Belgia
4935DON-LIBERATOR del Bohex, M.V. Gavrosh, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
4936GURI de el Siledin, Leszek Lewandowskidoskonała/excellent, lok. 3
4937LEAO J. Ribeiro E Maloca dos Filos, Inge Courtois, Belgiadoskonała/excellent, lok. 2
4938NUGAT z Kożuszek, Marek Bickb. dobra/very good, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4939ANDOR vom Hause Likarina, Remo Krehmke, Niemcydoskonała/excellent
4940ARAMIS vom Landgut Lichtenau, Inge Courtois, Belgiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
4941BORHES Born Star, M. Pochinalin, Ukrainadoskonała/excellent
4942DON SONBRIO del Bohex, . Rokita M.,D., Gaurosh M.U.doskonała/excellent
4943EL DIABLO EDUARDO ze Sakaliho Dvora, Hana Vaneckova, Czechydoskonała/excellent
4944JEFF Mastifland, Jolanta Mackiewiczdoskonała/excellent
4945L'BRUSKO Del Bohex, E. Prisyazhnyuk, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
4946LEON Strelitzia, Anna Zborowska-Foltyndoskonała/excellent
4947ORNERO do Rincao Violento, Jose, Diana Palou, USAdoskonała/excellent, lok. 3
4948SOCRATES da Floresta de Varando, Andrea Asaro, Niemcy
4949TARUMA Das Aguascalientes, Irina Golubtsova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
4950WEE JOY Fi-It, Berecz Tünde, Węgry

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4951ASAN Sumakowa Polanka, Leszek Lewandowskidoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4952AMADURA Rio Grande, Paweł Lachwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
4953AMORA Rio Grande, Kamila Pągowska-Sudołobiecujący/promising, lok. 4
4954AROSSA Rio Grande, Anna Wilczek
4955ATHENA Rio Grande, Hanna Nowakobiecujący/promising, lok. 3
4956BARBI Liliowa Polana, Mirosław, Dorota Rokitawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
4957BUKA Liliowa Polana, Robert Malczewskiobiecujący/promising
4958CARETA Birengo, Gabriela, Milos Pavlickovi, Czechyobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4959AZALIA Strelitzia, Aneta Wiza
4960ENYA of Red and Brindle, Inge Courtois, Belgiadoskonała/excellent
4961ETA ' JO To-Jo, Tomasz Kaczorowski
4962GABBY II Fi-It, Paweł Lachb. dobra/very good, lok. 4
4963GAIA ze Sakaliho Dvora, Hana Vaneckova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
4964GUARDA del Bohex, Yu. Olhovik, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4965AFYA Strelitzia, Mikołaj Grandkeb. dobra/very good
4966BACCARA Birengo, Gabriela, Milos Pavlickovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
4967BAKIMA z Kotlinky, Ewa Bartkowiakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
4968BETTY von der Burgenstraße, Jurgen, Ivonne Kreppner, Niemcydoskonała/excellent
4969CARAMBOLA del Bohex, E. Diomidova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
4970PRETTY PRINCESS of Prairie, . Strukovskaya, Kornilovich, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4971AKIRA Mastifland, Anna Kornakdoskonała/excellent, lok. 3
4972ALCA II Fi-It, Eva Rihova, Niemcy
4973AMARA z Kotlinky, Eva Srnová, Czechydoskonała/excellent
4974BRUXA del Famoko, M.V. Rukavishnikova, Ukraina
4975BUENA-DICHA del Famoko, V. Anna'ev, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
4976JESSIE Mastifland, Mariusz Piotrowskib. dobra/very good
4977MARGO Sen Wiktorii, Anna Zborowska-Foltyndoskonała/excellent
4978NIKA NORMAN, E.V. Mochalina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
4979ZHOYA del Bohex, Yu.V. Dzyuba, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4980AIDA z Kożuszek, Sylwia Bełcdoskonała/excellent
4981ATENA Herbu Jastrzębiec, Artur Gierczak
4982BELINHA da Sidersul, E. Ushkovadoskonała/excellent
4983CABOCLA of Sephiroth, Inge Courtois, Belgiadoskonała/excellent
4984CZATA To-Jo, Tomasz S. Runkedoskonała/excellent
4985DONNA LA ORA del Bohex, M.V. Gavrosh, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
4986ELECTRA TONIA ze Sakaliho Dvora, Hana Vaneckova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
4987ILI z Wolskich Gór, Jarosław Skiba
4988LILI z Kożuszek, Dorota Rokitadoskonała/excellent
4989METTE Sen Wiktorii, Kamila Pągowska-Sudołdoskonała/excellent, lok. 2
4990NELSIONA VIKORDA, E.V. Mochalina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
4991PLOD LJUBVI ZHONAINA, Vera Kautto, Finlandia

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zbigniew Ostrowski

4992GRETA Straźnicky Ráj, Grażyna Maria Sucha, Czechy
4993VIDA, M.V. Gavrosh, Ukraina


Hovawart


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

4994FOREST Klejnot Sobieszyna, Paweł Woronko
4995SANTEK von der Hausbergkante, Dariusz Godlewskiobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

4996AMAG Wyspa Hovawartów, Jolanta Faitnie do oceny/cannot be judged
4997ARCHIBALD Bonifacio, Ivana Truneckovadoskonała/excellent, lok. 3
4998ATTI z Hrabovskych Staji, Gregor Ales, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
4999DARK Chatka Zielarki, Witold Ostrowski
5000GRAB Pałacowe Piękności, Barbara Kowalczyk-Bijokdoskonała/excellent
5001GROT Pałacowe Piękności, Jacek Saryusz-Wolski
5002HELIOS znad Wielkiego Kanału, Sara Błońska
5003MAVORS Tu Pilnuje, Alicja Rutkowska-Suchorskadoskonała/excellent
5004MILO Mirobriada, Dawid Kufkadoskonała/excellent, lok. 2
5005UFO z Radockiej Góry, Marcin Koneckidoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5006ANTYMON Takinena, Barbara Wojciechowskadoskonała/excellent, lok. 3
5007CAIRON Queen Elsa, Zuzana, Daniel Hron, Czechyb. dobra/very good
5008CHESTER Barte Prim, Eva Benesová, Czechyb. dobra/very good
5009ULSAN Gasko Prim, Blanka Brazdova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5010WACCO Królewska Kraina, Monika Dudekdoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5011ARTJE-F. von den Hollenstdt. Rabauken, Brigitte Konig, Niemcyb. dobra/very good
5012BADDY z Pomezi, Piotr, Ewa Pawluk
5013BARY Słodka Dolina, Sebastian Krawiecdoskonała/excellent
5014BOHUN Chatka Zielarki, Ewa Rogowskadoskonała/excellent, lok. 3
5015CHIVAS z Budské Samoty, Pavel Bina, Czechy
5016CID Zlaté Oko, Juri, Marie Perinovi, Czechyb. dobra/very good
5017DRUZUS z Atutowej, Joanna Rutkowskadobra/good
5018EIS CAFFEÉ DE BRAZIL Sededab, Miroslav Schmidt, Czechydoskonała/excellent
5019KONDOR Plavy Vitr, Linda Hortigova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5020LANCELOT znad Wielkiego Kanału, Sara Błońskadobra/good
5021MIGLANC od Hanyski, Anna Tomaszewskadobra/good
5022ROCCO Estilo, Anna Słobodzian-Pułab. dobra/very good
5023ROMEO JAMBO ANKORA Estilo, G.J.J.M. Klabbers, Holandia
5024SVEN Gasko Prim, Slavek Vyslouźil, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
5025Pusztai-Pandur TREFF, Peterne Pal, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
5026ULISSE de la Ferme D'Haudery, Grzegorz Sobierajskib. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5027ATOS ze Stareho Duoka, Vladimira Jaluvkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5028CONAN z Atutowej, Hanna Krawczyk-Sullivandoskonała/excellent, lok. 3
5029KODY Plavy Vitr, Anna Brazdova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
5030REKIN Chatka Zielarki, Marzena Idźkowskab. dobra/very good
5031URCO Chatka Zielarki, Grzegorz Jaworskidoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5032ALEX Słodka Dolina, Andrzej Kaim
5033Kleion ARES, Ari Mikkonen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
5034BENDER Pałacowe Piękności, Maciej Stankedoskonała/excellent
5035CLAIRMONT z Brzáneckych Vinohradu, Jan Śeda, Czechydoskonała/excellent
5036EDDIE Pałacowe Piękności, Rafał Sadowskidoskonała/excellent, lok. 4
5037KESTON Plavy Vitr, Martina Balonova, Czechydoskonała/excellent
5038KOX vom Kottmarblick, Iwona Król-Rożekb. dobra/very good
5039MORRO v. Kloster Rohrbach, Margit Bothur, Niemcyb. dobra/very good
5040MR.MORGAN Animagus, Anna Marszyckab. dobra/very good
5041OZI Las Księżniczek, Michaela Flegrova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5042SAGAN Gasko Prim, Przemysław Osiński
5043Vöröshegyi TANGÓ, Gergely Rakos, Węgrydoskonała/excellent
5044URWIS Chatka Zielarki, Tomasz Jezierskidoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5045WOJMIR Tu Pilnuje, Katarzyna Godlewskab. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5046CONNY von Ascona, Anna Pieczyńskadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

5047BISBEE des Trois Petits Diables, Agnieszka, Robert Sawiccywyb. obiecujący/very promising, lok. 4
5048CAETE vom Riedemoor, Katarzyna Godlewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
5049SAMOSIA Las Księżniczek, Dorota Muchawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
5050SUNIA Las Księżniczek, Maria Kuncewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Paul Odenkirchen

5051AGATHEA Stróż Rodziny, Katarzyna Wagenknechtdoskonała/excellent, lok. 4
5052AMALKA Attractive Nuisance, Marco Piacenza, Włochydoskonała/excellent
5053CAMA Słodka Dolina, Gabriela Wawrzak-Kwiatkowska
5054CARMEN Słodka Dolina, Piotr Kaczmarczykb. dobra/very good
5055COCA Chatka Zielarki, M., W. Brylczakb. dobra/very good
5056CUDNA Chatka Zielarki, Aleksandra Płudowskadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5057DELTA Słodka Dolina, Maciej Kłósek
5058DIUNA Słodka Dolina, Zbigniew Cielubab. dobra/very good
5059EMMA Kajami, Piotr Maziarzb. dobra/very good
5060FANTA Estilo, Dobromiła Ćwierzb. dobra/very good
5061HEXE znad Wielkiego Kanału, Dorota Błońska
5062MOJA MIŁA Tu Pilnuje, Aleksandra Paskodoskonała/excellent, lok. 2
5063WINNIE Stella Polaris, Grzegorz Grochulskidoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5064AMANDINE des Trois Petits Diables, Dorota Muchadoskonała/excellent, lok. 2
5065BERENIKA z Rajského Kopce, Renata Lupienska, Czechyb. dobra/very good
5066BUFFY von Suagra, Krystyna Marczyszynb. dobra/very good
5067Kleion CAERE, Anni Jauhiainen, Finlandiab. dobra/very good
5068CARMEN Queen Elsa, Marketa Sindlerova, Czechy
5069CORTINA Kráźovská Stráź, Martina Babikova, Słowacjab. dobra/very good
5070FABIA Pałacowe Piękności, Edyta Szukaładoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5071FAFFI Pałacowe Piękności, Alicja Eidtner
5072FLORENCJA Pałacowe Piękności, Honorata Szczypekb. dobra/very good
5073HERMIONA Forest Kampo, Karolina Osica-Mrózb. dobra/very good
5074UNIE Gasko Prim, Martina Mazurova, Czechy

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5075AKWAMARYNA Takinena, Izabela Czarneckadobra/good
5076ANA Chatka Zielarki, Andrzej Wadelikdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5077ANDULA Chatka Zielarki, Elżbieta, Paweł Kubiakdoskonała/excellent, lok. 3
5078BASZA Chatka Zielarki, Karolina Tarasb. dobra/very good
5079BLACKY od Královského Rybnika, Timotea Dekanova, Czechydobra/good
5080BRITA znad Rzeki Maskawy, Maciej Grzechowiakdoskonała/excellent, lok. 2
5081BRONA Zlaté Oko, Juri, Marie Perinovi, Czechydobra/good
5082EUNICE znad Wielkiego Kanału, Sara Błońska
5083FEJA Mega Luta Miłości, Dariusz Godlewskib. dobra/very good
5084Vöröshegyi HENRIETTA, Gergely Rakos, Węgryb. dobra/very good
5085MS TI Animagus, Hanna Krawczyk-Sullivanb. dobra/very good
5086MYCKA od Hanyski, Brygida Rotterb. dobra/very good
5087NENA v. Kloster Rohrbach, Margit Bothur, Niemcyb. dobra/very good
5088NORIS Animagus, Monika Rogalskab. dobra/very good
5089RAFIA Estilo, Małgorzata Forteckadobra/good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5090HEIDJE-GAFE vom Boddenland, Ronald Pohle, Niemcyb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5091ANARA von den Hollenstedter Rabauken, Margret Lege, Niemcydoskonała/excellent
5092D'ARSY Pałacowe Piękności, Agnieszka, Radosław Suchnerdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5093DAFNEE Indianska Maska, Romana Zemanova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
5094Hayaklause DO DO, Raila Nieminen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5095DOLLY z Atutowej, Beata Mrugalskab. dobra/very good
5096KIRA Plavy Vitr, Martina Balonova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
5097NEMESIS znad Czerskiej Strugi, Sara Błońskab. dobra/very good
5098ORDA Chatka Zielarki, Paweł Kubiak
5099TIA znad Wielkiego Kanału, Jacek Cywińskib. dobra/very good
5100WENA Estilo, Barbara Wawrzyniakb. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Paula Heikkinen-Lehkonen

5101ALISHA aus den Walddörfern, Werner, Jutta Thomas, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
5102CYNTHIA Safe CS, Sara Błońskab. dobra/very good
5103LAILA vom Kloster Rohrbah, Ingrid Borchert, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1


Kraski Ovcar-Karst Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5104KATO Piśmohtov, Natasa Sugecic, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5105ARON, Anton Tuksar, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5106LEM, Katja Pustovrh, Słoweniadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5107DONA Vrśniśka, Branka Kranjc-Sluga, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5108AURA, Carlo Mezgez, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5109COPKA Kamengorska, Damjan Vitez, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5110CEDRA Vrsniska, Branka Kranjc-Sluga, Słowenia


Landseer (typ kontynentalno-europejski)-Landseer (europäisch kontinent. Typ/Continental-Europ. type)


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5111AARON vom Berndshof, Jurgen, Gudrun Graulig, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5112ARISTOTE de l'Escarde des Corsaires, Felicitas Bugnon, Szwajcaria
5113FART u Źródeł Wisły, Piotr Mikołajczakb. dobra/very good, lok. 3
5114ION VARRO Us Arsnouphis, Ingo Knoll, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5115AKIM von der Alten Burg, Sybille, Kai Gorges, Niemcydobra/good, lok. 2
5116BURAGO Vienaragis, Kazimierz Cymandoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5117ALADIN von Metternich, M. Pascal Isaaz, Szwajcaria
5118ARGO White Sirius, Rolf Sklarek, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5119BUCK von Askanien, Markus Doring, Niemcyb. dobra/very good, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5120ACER Vienaragis, Andrzej Bełżyńskidoskonała/excellent, lok. 3
5121ALF vom Helenenhof, Astrid Pielenz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5122BART WHITE Batuchan, Urszula Lelonekdoskonała/excellent
5123DON vom Gickelsberg, C. Plathe, Niemcydoskonała/excellent
5124PESSINTASSUN Deichgraf, Marko Leibenau, Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
5125REDICULUS DES us Arsnouphis, C.Th.J.M. Knippenborg, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5126CHAP vom Lausenbach, Wolfgang Weiß, Niemcyb. dobra/very good, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5127AMYNHA du Doamine du val de Kurlande, Marie-Claire Parrent, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
5128FATIMA u Źródeł Wisły, Monika Guniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5129ALASKA von der Alten Burg, Roland, Bettina Uloth, Niemcyb. dobra/very good, lok. 4
5130ANETA z Broućkova Dvora, Anna Sindelkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
5131BAILY Hope of the Sea, Urszula Lelonekdoskonała/excellent, lok. 2
5132JUTURNA PHYLE us Arsnouphis, C.Th.J.M. Knippenborg, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5133ASSIA von Askanien, . Knippenberg S., Vijver A., Niemcyb. dobra/very good, lok. 4
5134ATHENA Hope of Sea, Janusz Wapienikb. dobra/very good, lok. 3
5135Haapaniemen FAIA, Markku Oinas, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5136QUIES THOT us Arsnouphis, C.Th.J.M. Knippenborg, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2


Leonberger


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5137RAMZES od Zielonej Cieszynianki, Marek Buschkewyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5138AFRICAN KING Lwia Dolina, Joanna, Marek Dąbrowscydobra/good
5139ALZAN ENSSON du Domaine de la Ponctuation, . Bourgeois V., Exiga M.C., Francjab. dobra/very good
5140BARUS Löwe von der Tomburg, Thomas Mzyk, Niemcy
5141BASLEY Löwe von der Tomburg, . Schwippert Ch., Gebhardt G., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
5142BRUCE Löwe von der Tomburg, F.M. Kilimarn, Niemcy
5143Pyrymetsän CARDAMINE, Mia Sulander, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
5144DASTY E. Bora z Miloticek, Jarmila Konecna, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5145GRIZZLY LÖWE vom Zschopautal, Betina Schmidt-Ullrick, Niemcyb. dobra/very good, lok. 3
5146LESTER Ligocka Wataha, Elżbieta Rybińskab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5147BALTIZAR iz Poselka Sokol, N., A. Holliday, Angliadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5148BIG BOSS von Bonnys Erben, Dorothee, Olaf Eiserman, Niemcyb. dobra/very good
5149CASANOVA Najmurska cesta, Andrzej Łoziakb. dobra/very good
5150CAYGAR BEE od Mlynskeho Rybnika, Vaclav Vagrcka, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
5151Gep`s Big Bear`s CHAMP BEAR, Catarina Hagero, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
5152EDARWIN du Clos des Jauniere, Gerard Osyra, Belgiab. dobra/very good
5153EOLE Lion Debonnaire, Nicolas Goblet, Belgiadobra/good
5154FJEDOR FARRELL vom Welland, . Nikitina, Belotsenkovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5155LORD Luna Leo, Ewa Dereszowskab. dobra/very good
5156ORLANDO Ligocka Wataha, Danuta Ryłkob. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5157AKSEL z Oubenic, Kazimierz Cymanb. dobra/very good
5158ALDAN vom Wolfsblut, Elvira Landrock, Niemcyb. dobra/very good
5159ANOUK du Clos des Jaunieres, Jean-Luc Lerat, Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
5160ARMAN HUGO Familia Magna, Beata Wideradoskonała/excellent
5161BADIK Leonberika, Jacek Ziółkowskib. dobra/very good
5162BERGO LEO ze Strakonicke Vyhlidky, Marek Świetlickidobra/good
5163BUCR, Luciano Piralla, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5164CAMELOTT Löwe von Blumengarten, Nora Liptay-Wagner, Węgrydoskonała/excellent
5165CERBER Pałacowe Piękności, Jolanta Urbaniakdobra/good
5166Wiyot CONTEMAX, Sara Schiavo, Włochydoskonała/excellent
5167CRUISE Leonberika, Mieczysław Sprengelb. dobra/very good
5168DUKE LEO vom Jerichower Land, Kerstin, Ralf Brandl, Niemcydoskonała/excellent
5169LANCELOT vom Matthiasberg, Thurzo Balazs, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5170MARKSIMAAN BADDINGTON BEAR, B. Kaskov, Rosjab. dobra/very good
5171Kinglord's MR IRON MASK, Adrianna Qaderdoskonała/excellent
5172Kinglords MR MAGNUS, . Laine-Aro M., Aro S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
5173NICK NOLTE Ligocka Wataha, Bohdan Michalskidostateczna/sufficient
5174NORDEN vom Matthiasberg, Janos Zsolnai, Węgrydobra/good
5175NORMAN NILS vom Matthiasberg, Valerie Bourgeois, Francjab. dobra/very good
5176Majan's ZEUSS THE STAR OF NORTH, Josef, Marie Lupac, Czechydobra/good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5177ALEX B. Bora z Milotićek, Josef Zeman, Czechydoskonała/excellent
5178ARCHIBALD Pałacowe Piękności, Katarzyna Wagenknechtdobra/good
5179ASCHBY Zaricke Udoli, Sylwia Rosółb. dobra/very good
5180BARON BISMARCK Löwe vom Bernburgerland, Kerstin, Ralf Brandl, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
5181BOBBY Ensson Bohemia, Guido Perosino, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5182BORYS Leonberika, Marek Dąbrowskidoskonała/excellent
5183CID vom Treuen Loeven, Peter Hruby, Czechydobra/good
5184DARLING ASSON Ensson Bohemia, Drahomira Mrackova, Czechyb. dobra/very good
5185ELVIS Oaza Wschodu, Sławomir Ludwiczakb. dobra/very good
5186OLE vom Roten Schopf, Sabina Zorn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5187QUINO von der Osnitz, Katrin Müller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5188Kinglords MR DE-SEVRES, . Laine-Aro M., Aro S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5189ALCERCY vom Dreiburgeland, Kersti, Sirje Ludvig, Estonia
5190ALEXANDRIE MAZIAN du Domaine de la Ponctuation, Valerie Bourgeois, Francjab. dobra/very good
5191ANNY pod Bzovickym Hradom, Tomas Gazdik, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 4
5192BONA Złota Horda, Jan Piechutadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5193BORUVKA BLUE Harcovsky Dvur, Petra, Miroslav Zeleny, Czechyb. dobra/very good
5194BRISKA Löwe von der Tomburg, . Schwippert Ch., Gebhardt G., Niemcyb. dobra/very good
5195Pyrymetsän CAPSELLA, . Ruponen S., Veteli S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
5196EMMANUELLE von Lowenkraft, Valerie Bourgeois, Francja
5197KAPRI z Jaworowego Lasu, Jolanta Urbaniakb. dobra/very good
5198KLARA Oaza Wschodu, Hanna Grudzień-Dudziakdobra/good
5199LAVINIA Ligocka Wataha, Maciej Halickidoskonała/excellent, lok. 3
5200OLIGARCHIA Ligocka Wataha, Kaja Chmielarskadoskonała/excellent
5201RABA Cavis Leonis, Adrianna Łapińskab. dobra/very good
5202Wiyot ROXANA, Sara Schiavo, Włochydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5203AGÁTKA z Alfory Zahrady, Romana, Jan Vazovi, Czechyb. dobra/very good
5204BAGIRA Semeramida, Małgorzata Chocajdobra/good
5205BARONESS FILOU von Bonnys Erben, Dorothee, Olaf Eiserman, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
5206BELLA DONNA iz Poselka Sokol, N., A. Holliday, Angliab. dobra/very good
5207BRENDA Semeramida, Małgorzata Chocajdobra/good
5208CAROL Najmurska Cesta, Bela, Andrea Szakacsdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5209DŻESSI DAMA Psie Marzenia, Marek Świetlickib. dobra/very good
5210IRIS Murowane Szczęście, Małgorzata Celowska-Kaisdobra/good
5211LAYLA Luna Leo, Ewa Dereszowska
5212OFELIA Ligocka Wataha, Jolanta Nowickab. dobra/very good, lok. 3
5213TOSCA Lwia Góra, Jan Piechutab. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5214AFFRA Semeramida, Hanna Grudzień-Dudziakdobra/good
5215ALISA Löwe vom Bernburgerland, Kerstin, Ralf Brandl, Niemcy
5216ALMA LONY z Vyśehorovic, Jana, David Smejkalovi, Czechyb. dobra/very good
5217ANIFE OLIVA Albron Elenia, Petra Zelena, Czechydobra/good
5218ARIKA Skarb Wschodu, Witold Pietrzyk
5219AUDREY Zaricke Udoli, Jaroslava Smrhova, Czechy
5220CARIN Juhaszvari-Kedves, Bela, Andrea Szakacsdoskonała/excellent, lok. 3
5221CZANTORIA z Bursztynówki, Grażyna Dziadkowiecb. dobra/very good
5222DANKALÖWE vom Zschopautal, Edmund, Silvia Schulz, Niemcydobra/good
5223DOUNIA du Plateau Bavarois, Freddy Skrzypczak, Francjadostateczna/sufficient
5224Blizzmajazz JAZZMATAZZ, Jenny Bergdahl, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
5225Kinglord's MISS GAIA, Valerie Bourgeois, Francja
5226Del Sambro MONA LISA, Guido Perosino, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5227NEVERENDING-STORY v. Sissy-Haus, Maria, Jozsef Kerekes-Vida, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
5228OXANA-XITHA v. Rotelbach /FCI/, Maurizio Caprani, Włochyb. dobra/very good
5229PITA-LISETT von der Osnitz, Aderhold Ingeborg, Niemcyb. dobra/very good
5230SCARLET-SAPHIRA von der Osnitz, Olav, Kathleen Zirnstein, Niemcyb. dobra/very good
5231WENA-WESOŁA od Warsy i Sawy, Anna Endzelmb. dobra/very good
5232WESTA Klara z Chotomowa, Teresa Karpb. dobra/very good
5233WINGA Klara z Chotomowa, Maciej Grzechowiak

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5234ARIMA Herbu Lwia Łapa, Anna Starzyńskab. dobra/very good
5235CYTRA z Bursztynówki, Anna, Władysław Bursztynowieb. dobra/very good
5236Knockando's DONNA LES PREUSES, Ruth Lintonsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5237FILIA od Spitalskeho Dvora, Irena Vitaskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
5238MARY POPPINS Ligocka Wataha, Grażyna Kozłowskab. dobra/very good, lok. 4
5239Berljon NORA NEREIDE, Thurzo Balazs, Węgry
5240SUSI, T.T. Belotsenkovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5241Pinbiittan FRIQUET MY LOVE, Ritva Piskunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1


Mastif Angielski-Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5242BEJ No To Co, Agnieszka Kotuławyb. obiecujący/very promising, lok. 4
5243DEMON Mastineum, Krzysztof Łosiewski
5244ELMO Mastineum, Marcelina Koralewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
5245Mastif Hill MISTER MAGIC, S. Golnikova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
5246Yangerdook TO BE A FOOL, S. Golnikova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5247ALONSO YELLOW STAR Assisi, Antje, Enrico Lippoldt, Niemcyb. dobra/very good
5248Shulvi Rozan ANTEY, A. Beltran-Sokolov, Rosjadoskonała/excellent
5249ATOM-BOMB Assisi, Uta Naumann, Niemcy
5250BERY spod Holi, Anton Khandamiriantz, Rumuniadoskonała/excellent
5251BIG RED DRAGON Lwia Dolina, Maciej Sławińskidoskonała/excellent, lok. 3
5252CONAN Mastineum, Tadeusz Sikorskidoskonała/excellent, lok. 4
5253CORTO von der Villa Graf, Sophie, Mathieu Schmidt, Francja
5254KRISTOFER, E. Grosheva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5255OMEN Hanibal Cerber, Mariusz Piotrowskidoskonała/excellent
5256Körösdombi RUFUS, Abraham Tibor, Węgrydoskonała/excellent
5257WESTGORT Anticipation, Radovan Rohovsky, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5258King Lionpraid ADMIRAL, N. Tagieva, Rosja
5259BOSS Mastineum, Marcin Lebiedziński
5260CARLO MAGNO del Fracasso, Antonio Fracasso, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5261DÉMON Vlempa-Si-Cy, Laszlo Kis, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
5262DR HANIBAL LECTER No To Co, Robert Sikorski
5263ODYN z Zamku Walkirii, Beata Zalewskadoskonała/excellent, lok. 3
5264VOLNEY du Domaine de Wult, Sylviane Tompousky, Francja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5265ANCELOT von der Villa Graf, Wilhelm Graf, Francja
5266ARES Józefinka, Anna Markowskadoskonała/excellent, lok. 2
5267AXEL Lwia Dolina, Joanna, Marek Dąbrowscynie do oceny/cannot be judged
5268BERIMOR, A. I. Chumak, Ukrainab. dobra/very good
5269The dogs of War ODIN, Emoke Vlckova, Słowacjab. dobra/very good
5270PARYS Józefinka, Włodzimierz Białostockidoskonała/excellent, lok. 3
5271PILLHEATH COLORADO of Bredwardine, . Lammek I., Schmidt H., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
5272TOONS de la Louvagerie, Nadine Nahmias, Francjadoskonała/excellent
5273VALESCO de Molossie, Fabrice, Delphine Laubriat, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5274VICONT BONN KORVIN, Elena Puchova, Rosjadoskonała/excellent
5275VIDOCK des Chenaies de Kom Pystoy, T. Sidorova, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5276ALEX z Dziesięciu Dębów II, Dorota Matuszdoskonała/excellent, lok. 3
5277ARAMIS z Piotrowego Sadu, Bartosz Bielinowicz
5278ARES FONA, B. A. Fenik, Ukrainab. dobra/very good
5279ATHOS Vlempa Si-Cy, Pavol Vlcko, Słowacja
5280FARAON Varvary Skifii, I.V. Guzhvina, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
5281GEORG, V.E. Golubeva, Rosjab. dobra/very good
5282Ekzarhat GRINT, V. Makarov, Rosjab. dobra/very good
5283KÖRÖSDOMBI LYON, S. Golnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5284PLATON z Maszowego Domu (FCI), Maryla Zugajdoskonała/excellent, lok. 3
5285XAI Magna, Włodzimierz Białostockib. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5286GINO GÄNGSTER from the Black Mask, Rainer Plackowski, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5287BLANCHE No To Co, Agnieszka Kotuławyb. obiecujący/very promising, lok. 2
5288DALIA Mastineum, Agnieszka Kiszelewskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
5289DEBORA Mastineum, Honorata Plenzlerwyb. obiecujący/very promising, lok. 4
5290LULA z Dziesięciu Dębów, Monika Szymańskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5291AMBER ROSE Brullemail, Bernard Pierre le Courtois, Francjadoskonała/excellent
5292ASKA de la Grande Alzine, Sylvain Martinez, Francjadoskonała/excellent
5293BIANCA Lwia Dolina, Tomasz Kaczmarekdoskonała/excellent
5294BLANCHE Lwia Dolina, Franjo Mlinaric, Chorwacjadoskonała/excellent
5295BRAY'N CES DIVA GOLD LADY, Elena Tsygankova, Rosjab. dobra/very good
5296CAMBEL Lwia Dolina, Joanna, Marek Dąbrowscydoskonała/excellent, lok. 3
5297CARMEN Lwia Dolina, Joanna, Marek Dąbrowscy
5298CHILLI PEPPER Mastineum, Joanna Rudowiczdoskonała/excellent, lok. 4
5299COMTESSA von der Villa Graf, Wilhelm Grafdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Psy - Dogs

5300DAMACO BRYNYDRIE of Bredwardine, Mikulas Polievka, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches

5301DODA Józefinka, Bartłomiej Chylb. dobra/very good
5302ELIS Vlempa-Sicy, Abraham Tibor, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
5303Shylvi Rozan TIGRA, E. Shumilicheva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5304ABIGALL Oaza Wschodu, Franjo Mlinaric, Chorwacja
5305AMRIC des Chenaies de Kom Pystou, Sylviane Tompousky, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
5306DEBORAH No To Co, Agnieszka Kotuładoskonała/excellent, lok. 3
5307GILIOTYNA, I.V. Guzhvina, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1
5308NINA Hanibal Cerber, T. Sidorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5309BLONDIE del Fracasso, Antonio Fracasso, Włochydoskonała/excellent
5310BURGEL von der Villa Graf, Wilhelm Graf, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
5311DAYANIRA, T. Sidorova, Rosjadoskonała/excellent
5312ELLIE Krozairs of Kregen, Heike, Joachim Otto, Niemcy
5313GLADYS DELE Pohori Anem, Martin Svejnova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
5314Shylvi Rozan KAROLINA, E. Shumilicheva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
5315LADY iz Angliyskogo Doma, Jacek Markowskidoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5316Shylvi Rozan SANDERELLA, A.Yu. Monaenkov, Rosjadoskonała/excellent
5317TUSCANY Superb-Brullemail, Wilhelm Graf, Francjadoskonała/excellent
5318VALRHONA Brullemail, S. Golnikova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Terry Thorn

5319BONNIE Vendrynsky Si-Mon, Janusz Opoczkadoskonała/excellent, lok. 4
5320ESMERALDA Krozairs of Kregen, Heike, Joachim Otto, Niemcy
5321FIONA z Zamku Walkirii, Beata Zalewskadoskonała/excellent
5322HARTING ZANUBIA AT FEARNOUGHT, Elena Plotnikova, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5323NATA Guardian, Adam Kazimierczukdoskonała/excellent
5324Messiah's OLV TRUE LOVE, Bernard Pierre le Courtois, Francjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5325SHULVI ROZAN KLIMENTINA, E. Shumilicheva, Rosjadoskonała/excellent
5326TINKABELL'S Brullemail, Wilhelm Graf, Francjadoskonała/excellent
5327VENUS-BEAUTE Brullemail, S. Golnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3


Mastif Hiszpański-Mastin espanol / Spanish Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5328Motley House BANDERAS KVINI, M.A. Kamenskaya, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5329ARASSAR Temudźin, Lenka Márková, Słowacja
5330ARES spod Okruhlej Vinice, Petra Hambalkova, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
5331ASLAN DEL REY Temudźin, . Márková L., Opáleniková L., Słowacja
5332CYPRESS HILL Lu Dareva, Sławomir Materniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5333Motley House EN`RIKKI, M.A. Kamenskaya, Rosjadobra/good
5334IGLESIAS Tornado Erben, N. Prudnik, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5335Harem Ulmaf KARUS KAHRUT, Merilyn Meristo, Estoniab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5336SANSON del Dharmapuri, Joanna Turekb. dobra/very good, lok. 1

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5337Rint Valeri ASSO FOR MOTLEYHOUSE, I. Egorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5338DRAKON BEARK Cerny Levhart, Mikulas Polievka, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
5339LOPE Fre-Su, Klaudiusz Koziołekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5340ANTOL Vici Drap, I. Egorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5341BAZIL Mastifland, Ewa Jasińskab. dobra/very good
5342DOMENICO BEARK Cerny Levhart, Mikulas Polievka, Słowacjab. dobra/very good
5343SANSON Bao la Madeira, Cesar Estebanez Alonso, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5344SULTAN, Hana Schmidtova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
5345ZULU de Galisacho, H.R. van Gessel, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5346AMIGA ZAZI Bis Mastibe, Iva Járova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5347Motley House EMANUEL ANTONIA, M.A. Kamenskaya, Rosjadoskonała/excellent
5348HERA Tornádo Erben, Martin Houśka, Czechy
5349HETTY Tornado Erben, Marcel Kohout, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
5350HISPAŃA Tornádo Erben, Minna Multanenamari Janisnieni, Finlandiab. dobra/very good
5351Kislök-Üveghegyi PAULINA, Zsolt Breier, Węgry
5352RODA de Los Zumbos, . Fredrikson M., Deocon N., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
5353ZSUZSA Sinko Zemplina, N. Prudnik, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5354AMIGA ZULA Bis Mastibe, Marcela Hruskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5355Motley House FABERGE, I. Egorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
5356GINA Tornado Erben, Soren Malm, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
5357RICA Fre-Su, Joanna Turekdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5358ADÉLA Bolero-Dudo, Zsolt Breier, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
5359ETA Mastifland, Anna Kornakb. dobra/very good, lok. 4
5360GRACI Mastibe, Sylva Kolderova, czechydoskonała/excellent
5361LORI Fre-Su, Joanna Turek
5362Motley House LUXURY SPRING DAY, I. Egorova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5363Motley House STAR STORY, M.A. Kamenskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5364AYLEN z Kraje Sokolu, Hana, Jaroslav Schmidtovi, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
5365FEYA Mastibe, Iva Járova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC


Mastif Neapolitański-Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5366ALADYN Krzyk Uwielbienia, Małgorzata Rozparaobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5367CECYL Molosos Grabowski, Jolanta Świdurskadoskonała/excellent, lok. 4
5368ERCOLE van de Weyrhoeve, Serge Bakker, Holandiab. dobra/very good
5369GINO v.d. Hestokamp, M. Massing, Niemcy
5370ITALYANO von Rannengof, . Bastiaans, Reijmersdal, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5371ORFEO, Tommaso Guzzo, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
5372SEAMUS v. Claristo's Pride, H. Stoffers, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
5373Ispolin ZAMBROZO, Anastassia Corecljad, Estoniadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5374Fruit D'Amour LEBRON, Natalya Shomisova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5375PAVAROTTI della Rocca di Sopra, Tatyana Jayembayeva, Kazahstan
5376PREZES Molosos Grabowski, Anna Linkiewicz, Austriadoskonała/excellent, lok. 3
5377TOBIA del Castellaccio, A.B. Feldman, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5378APOLLO Anwidar Molos, Waldemar Mrugaładoskonała/excellent
5379ARMANDO Assisi, Ernst Hansel, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
5380AXEL Rajska Osada, Marek Giędoszb. dobra/very good
5381BEELZEBUB a Castore et Polluce, . Stenull A., Müller D.,, Niemcy
5382COMMENDATORE Degli Antichi Alleri, . Degli Antichi Alleri, Włochy
5383CONAN BIZZARRO v. Claristo's Pride, C.M. Stoffers McAllister, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5384Fillio dell Gattopardo DOMINO, Tamas Ostor, Węgrydoskonała/excellent
5385FRIAMO dello Stradone Vesuviano, . Manna V., Bakker S., Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
5386KAPRYS Molossos Grabowski, Grant Greben, Litwadoskonała/excellent
5387LUIGI Millefiori, Jacek Kruszonadoskonała/excellent
5388MARADONA, Ciro Galifuoco, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5389NETTUNO del Gheno, Beata Kaczorowskadoskonała/excellent
5390ORION Millefiori, Grażyna Polańczykdoskonała/excellent
5391OTREO del Castellaccio, A.B. Feldman, Ukrainadoskonała/excellent
5392PAULO Wezuwiusz, Tomasz Ratajskidobra/good
5393Vita Shamo REM, O. Vasilyer, Rosja
5394SUŁTAN Wezuwiusz, Jan Antczakdoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5395BENEDETO DI OVO dell Molosos, Attila Varga, Rumuniadoskonała/excellent, lok. 2
5396DYKTATOR Millefiori, Grażyna Polańczykdoskonała/excellent, lok. 3
5397GIOTTO dello Stradone Vesuviano, Franco Meccoli, Włochy
5398IGOR Zagóro, Izabela Marczyk
5399SCIPION L'AFRICAIN des Molosses de Lugdunum, Jean Niederhauser, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 4
5400UNCENE di Fossombrone, . Fossombrone, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5401MEMO de Boorn, G. Moritz, Holandiab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5402ANARELLA DE CEN-LAYK Schnauzerdreams, Cid Oriol Rotger, Hiszpania
5403KOFEINA Molosos Grabowski, Anna Linkiewicz, Austriab. dobra/very good
5404MOLLY v. Claristo's Pride, H. Stoffers, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
5405OHARA dello Stradone Vesuviano, Antonello Tenconi, Wlochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5406STELLA Urocze Miejsce, Lorenzo Giordanodoskonała/excellent, lok. 3
5407U-HELENA de Yawar Mallku, . Yawar M., Tenconi A., Włochy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5408Vita Shamo ASSOL, I.P Antipenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5409BELLA TESTA Assisi, Ferenc Czirjak, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
5410DOLORES Temida, Agnieszka Głowackadobra/good
5411Grande Stella FORTUNATA QUINTA, Natalya Shomisova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
5412PASJA Molosos Grabowski, Jacek Kruszonab. dobra/very good
5413della Baia Verde SIRIA, Dario Rinaldi, Włochyb. dobra/very good
5414TYTANIA Millefiori, Grażyna Polańczykdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5415ABI Żelba, Szymon Zieliński
5416ATENA z Opławieckiej Doliny, Beata Kaczorowskab. dobra/very good
5417BESSI Anwidar Molos, Dariusz Rolbiecki
5418ELENA, Giovanni Corrias, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5419Rus Lago Majore IDA, Ludmila Kudinova, Rosja
5420NIAGARA dello Stradone Vesuviano, Olivier Ramon Rovira, Hiszpania
5421PENELOPA Wezuwiusz, Jan Antczakb. dobra/very good
5422TEKLA dell'Antica Rudiae, Valeria Bruno, Włochydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jolanda Vandoni

5423Della Opaliha AMICA, Ludmila Kudinova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
5424BELLA NAPOLI Millefiori, Grażyna Polańczykdoskonała/excellent
5425BIANKA Temida, Agnieszka Borkowskadoskonała/excellent
5426BONI Ol-Jar, Ryszard Kamińskidoskonała/excellent
5427KIRKÉ Mastino della Scala, Vaclav Svarc, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
5428TOSCA Wezuwiusz, Jan Antczakdoskonała/excellent
5429ULTIMARATIO di Fossombrone, . Fossombrone, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5430VENERE di Caligola il Grande, Antonello Tenconi, Wlochydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5431ZOYA-CREPESUZET of the Thatch Roof, Greta Missa Kalezic, Słoweniadoskonała/excellent


Mastif Pirenejski-Mastin del Pirineo / Pyrenean Mastiff


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5432BIG BEN Weurlan, Jana Certikova, Czechy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5433Iirismaan ORFFEUS, . Aarnikoivu T., E., Koskinen K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5434Iirismaan ODYSSEUS, . Tuominen H., Kiiski V., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5435OTELLO Mastifland, Anna Kornakdoskonała/excellent, lok. 2
5436OZER Mastifland, Anna Kornakdoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5437DOMINGO Almanach, Hana Malcova, Czechyb. dobra/very good
5438ENZERTAN de la Tajadera del Tio Roy, Milena Mura, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5439Alto Aragon FEDRO, Maila Morosin, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
5440KUNO Mastifland, Adam Matkowskidoskonała/excellent, lok. 2
5441NICARIO Tajadera del Tio Roy, Anna Maria Natali, Włochydoskonała/excellent
5442SZEPREMENYSEGI HILO, A. Osobcov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5444Bordagaray AKER BELTZ, Ixaka Iparragirre, Hiszpania
5445DASTIN od Rivety, Sławomir Kuźmindoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5446PERLA Tajadera del Tio Roy, Anna Maria Natali, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5447OLIMPIA Mastifland, Anna Kornakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5448Alto Aragon AZALEA, Raimondo Compagnone, Włochy
5449DOROTHEA Almanach, Hana Malcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
5450FATIMA od Rivety, Gintautas Cesnulis, Litwab. dobra/very good, lok. 4
5451Murtoi's QUESITA, Milena Mura, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5452Murtoi's SELENE, Maila Morosin, Włochy
5453WINDY Sakeros, Anneli Makynen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Javier Sánchez Fernández

5454CASILDA-CALABAZAS Cabana de Otaula, . Tuominen H., Vuokko K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5455ELGA od Rivety, Gintautas Cesnulis, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
5456IIirismaan GERALDINA, Maria Zdziennickadoskonała/excellent, lok. 4
5457Murtoi's KATRIN, Paola Giovannini, Włochydoskonała/excellent, lok. 2


Mastif Tybetański-Do Khyi / Tibetan Mastiff


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5458Dra Minjen ACCAR, . Koort A., Aas K., Estoniadoskonała/excellent
5459AMIR Nos Miu, Petr Janulik, Czechydoskonała/excellent
5460Arevakana BHOTE MINGMA, . Narro E., Klippberg K., Estoniadoskonała/excellent
5461CAMBU Sundari, . Tendermann A., Bendova J., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5462Chenporewa DALAI DORGAN, Angela, Ivar Tendermann, Estoniadoskonała/excellent
5463DALAI DORJAN NOS MIU Chenporewa, Jola, Petr Janulik, Czechydoskonała/excellent
5464Chenporewa DALAI DRAGAN, Tiia, Aavo Meitus, Estoniadoskonała/excellent
5465Tejakes DREAM DIAMOND, . Tendermann, Lohmus, Estonia
5466Chenporewa EAST EPOCH TO SHRINAGARI, . Suurvali I., Shufrsk P., Estoniadoskonała/excellent
5467ETNUNCPLAUDITE of Temple Garuda, Francesco Caricato, Włochy
5468JUDAH OF DRAKYI of Kesang Camp, Eva Marton, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
5469KLARK z Ćuńovského Lesa, Rudolf Petrovsky, Słowacjadoskonała/excellent
5470PUNJAB Mahatma-La, Wojciech Jonczykdoskonała/excellent, lok. 2
5471QUANTUS Straźce z Tibetu, Josef Stasek, Czechy
5472SHERPA Sfora znad Jeziora, Paweł, Beata Przybylscydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5473AJAHN Bisurman, Justyna Musiałdoskonała/excellent
5474ALIG Chlostov, Zsuzsanna Szoke, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5475Rishiwa AMPO, Thea Poldmäe, Estonia
5476Chenporewa CA-BA CAESAR, Maris, Aivar Valdma, Estonia
5477GOKYO RI GON-PA Cor Forte, Monika Wasiakb. dobra/very good
5478OSAMA Mahatma-La, Hanna Pietroniecdoskonała/excellent, lok. 3
5479RUSTUM of Saras, Marta Czochdoskonała/excellent, lok. 4
5480Ribessita SATVA OF MAITREYA, R. Valdna-Pruel, Estoniadoskonała/excellent
5481STATUS BENOVELS Iyan-Hsiang, Merle Tanvell, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
5482TAMUZ z Doliny Sanu, Anna, Zbigniew Mańkowscyb. dobra/very good
5483WADŻRA z Bartoszowej Zagrody, Iwona Honckiewiczb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5484Riverwood's ANGEL OF BUDDHA, . Gobec, Jerovsek, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5485ARAM od Melcu, Lenka Novakova, czechy
5486GABOR Mastifland, Anna Kornakb. dobra/very good
5487GANDOK Miriada, Ireneusz Wiśniewski
5488IRDLOW Stráżce z Tibetu, Sona Woldrichova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
5489MARGAD Stráźce z Tibetu, Nikolaj Demenev, Rosja
5490POPAY de Yuwenchi, . Zvelebil K., Bendova J., Czechydoskonała/excellent
5491RAJA os Saras, . Pebsen K., Korjus I., Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
5492SEMEN MARINA LAND, A. Osovtsov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

5493ALTUN-SHAN Cor Forte, Elżbieta Kaufman-Szukalskadoskonała/excellent
5494Status Benevoles AMY, K., S. Puumeister, Estoniadoskonała/excellent
5495Chenporewa BLUE KIP, Rahel, Kaire Rjadnev-Meristo, Estonia
5496DALPATI Cor Forte, Sylwia Zadwornadoskonała/excellent
5497DAMAR Sarbinowska Sadyba, Barbara, Janusz Olechdoskonała/excellent
5498DIRGHA Cor Forte, Jerzy Mechdoskonała/excellent
5499DZONGO NARPO RANSI Shang-Hai, Ivana Formanova, Czechydoskonała/excellent
5500EJSON od Rumcajse a Manky, Urwe, Aaro Arik, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5501EROS DE TIMO od Rumcajse a Manky, Blanka Michel, Czechyb. dobra/very good
5502FALCO Stráżce z Tibetu, Jana Pomejova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
5503GABAJ Miriada, Iwona Nowakdoskonała/excellent
5504KIPPY Wezuwiusz, Jan Antczakdoskonała/excellent
5505Strazce z Tibetu MIMAYN, Eva Marton, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5506MUTIG Straźce z Tibetu, Jolanta Walczyńskadoskonała/excellent
5507NAMSELING Mahatma-La, Marta Czochdoskonała/excellent
5508PRINCE v. Altnaharra, Angela, Ivar Tendermann, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
5509SKYLIT GOBA of Hill, Viivi-Mai Perri, Estoniadoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5510BAGERA Bisurman, Sylwia Lużeńczykwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5511ADDI Nos Miu, Petr Janulik, Czechydoskonała/excellent
5512AGRA MAHATMA Monte Solis, Marta Czochb. dobra/very good
5513AILA Nos Miu, Petr Janulik, Czechy
5514Dra Minjen AIMILLA, Kai Aas, Estoniab. dobra/very good
5515ANAPURNA Monte Solis, Marek Palma
5516AZJA Gwiazda Tybetu, Agnieszka Paluchb. dobra/very good
5517BAOIJA RATRI Sundari, Jolanta Walczyńskab. dobra/very good
5518BLANCA O`Lwiej Odwadze, Pille Poks, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
5519BODHICITA Sundari, Angela, Ivar Tendermann, Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
5520Chenporewa DALAI DANPAN, . Tendermann A., Talving I., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5521Kyang La's DAWA, Christina Gustafson, Szwecja
5522DAWA TSERING Sundari, Véra Plecitá, Czechydoskonała/excellent
5523INDRANI Cor Forte, Ewa Jaroszewskab. dobra/very good
5524KARMA DZSIMPA`S DO-KHYI Atma, Imre Szilágyi, Węgrydoskonała/excellent
5525MANI BHADRA del Dharmapuri, . Pebsen K., Korjus I., Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
5526PARVATI Mahatma-La, Mariusz Surmadoskonała/excellent
5527REIKI Mahatma-La, Lilla Piekarekb. dobra/very good
5528SAKHI Mahatma-La, Viivi-Mai Perri, Estoniadoskonała/excellent
5529SAKYA TO RISHIWA Mahatma-La, Thea, Priit Poldmäe, Estonia
5530SHIVA Mahatma La, Maciej Pakulskidoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5531AMFA Bisurman, Justyna Musiałb. dobra/very good
5532BADUA Grags-Pa, Rene Hlavaty, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
5533BAKAIRA Namba Tibet, Stefan Port, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
5534Chenporewa CA-BA CARMEN, Ann, Tarvo Lohmus, Estonia
5535Chenporewa CA-BA CHELSEA, Alar Toomingas, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
5536Chenporewa CA-BA CHERISHED, Tiia, Aavo Meitus, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5537Samland Porta CHANG-PO, Ireneusz Wiśniewskib. dobra/very good
5538GON-BA-MO CIRI Cor Forte, Jolanta Walczyńskadoskonała/excellent
5539HIKE Cor Forte, Agnieszka Górnadoskonała/excellent
5540Status Benevoles HINODE, . Arik U., Ilves R., Estoniadoskonała/excellent
5541HITA Cor Forte, Danuta Ryłko
5542INESH Miriada, Elżbieta Kaufman-Szukalskab. dobra/very good
5543LOREN Mastifland, Joanna Pyrakb. dobra/very good
5544Kyang La`s NGOMA, Outi Myllyla, Szwecjab. dobra/very good
5545OOYA Bohemia Sirague, Barbara, Janusz Olechdobra/good
5546PO-NYYA Stráżce z Tibetu, Tomas Schneider, Czechy
5547SATJA OF DEVI TO TAI WINDS Ribessita, Sickan Beckmann, Szwecja
5548SHANXI Wezuwiusz, Jan Antczakdobra/good
5549SZARA z Doliny Sanu, Zbigniew Mańkowskib. dobra/very good
5550VY TA-RA MAHENDRA van Altnahara, Irina Pulatova, Estonia

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5551ASANGA Miriada, Katarzyna Czerskab. dobra/very good
5552CARMA Sarbinowska Sadyba, Marek Palmadoskonała/excellent, lok. 2
5553FUZJA Sarbinowska Sadyba, Aleksandra Szornak-Muszyńskadoskonała/excellent, lok. 3
5554GABI Mastifland, Anna Kornakb. dobra/very good
5555Status Benevoles GRISSI, Kai Aas, Estoniab. dobra/very good
5556GURKUM Con Forte, Sylwia Zadworna
5557Status Benevoles HEI-WA, . Reinaus K., Urve A., Estoniadoskonała/excellent, lok. 4
5558HEMI Bohemia Bal-Jul, Jaroslav Pikhart, Czechyb. dobra/very good
5559Bohemia Sirague OGGIE, Eva Marton, Węgryb. dobra/very good
5560ORETTA Strazce z Tibetu, Jan Królakdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Wera Hübenthal

5561Grisran AGATHA, Ann, Tarvo Lohmus, Estonia
5562Chenporewa BLUE BONX, . Tendermann A., Talving I., Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5563CHANDANI Cor Forte, Jolanta Walczyńskadoskonała/excellent
5564DORO od Rumcajse a Manky, Blanka Michel, Czechyb. dobra/very good
5565ELLISABETH Stráżce z Tibetu, Josef Stasek, Czechydoskonała/excellent
5566FUJI-KHYI Zangao, Jolanta Walczyńskab. dobra/very good
5567Status Benevoles GEMMA, Monika Sulengo, Estoniadoskonała/excellent, lok. 3
5568INKA Zangao, Petr Janulik, Czechy
5569NIMA Bohemia Sirague, Lubos Ondra, Czechydoskonała/excellent
5570Ribessita THE PEAK OF TASHI TSERINGMA, Eva, Arno Narro, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5571Mei Dan TIISTAI, . Suurvali I., Schults P., Estoniadoskonała/excellent, lok. 4


Nowofundland-Newfoundland


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

5572AJER Kaźko Słupski, Małgorzata Grabkawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
5573ARUN Kaźko Słupski, Małgorzata Tylibawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
5574Spring Creek's MISTER SNOW MAN, Leif Hansen, Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
5575Black Clouds SYLVESTER STALLONE, Michele Colombini, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

5576AXEL z Helmowego Jaru, Magdalena Kurekb. dobra/very good
5577AZJA z Helmowego Haru, Wojciech Waśniewskidoskonała/excellent
5578BARII z Wrzesińskiej Zagrody, Hieronim Bogielczykb. dobra/very good
5579Black IMP BARON BERTON, M. Koops, Łotwadoskonała/excellent
5580Morana's BILLY THE KID, Norbert Dohmeyer, Niemcydoskonała/excellent
5581CAMERON CHALENGER Dotyk Anioła, Mariusz Semeniukdoskonała/excellent
5582CONAN PATRIOT Dotyk Anioła, Dariusz Dudekb. dobra/very good
5583COPER MISSISIPI Faundland, Stefan Velcicky, Słowacjadoskonała/excellent
5584DUKE SAHA z Ogrodów Ateny, Teresa Zarembadoskonała/excellent
5585EPIKUR DUET Wichrowe Łąki, Agnieszka Piontek
5586My Big Dream EYECATCHER, T. Yakovleva, Rosjadoskonała/excellent
5587Skipper's JET-BLACH NEWFS, . Siklosi B., Weisweiler M., Węgrydoskonała/excellent
5588Fairweather`s KEEPING THE FAITH, G., L. Salina, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5589Newfland's KON TIKI, Flemming Schulze, Daniadoskonała/excellent, lok. 2
5590Waterfall LAND MASTER, Dorota Baranowskadoskonała/excellent
5591MARCUS z Kąpieliska Marzeny, Bartosz Broniszb. dobra/very good
5592NELSON von Aiching, Melanie Galba, Niemcy
5593QUICLY BEAR vom Trieberg, Thomas Kammer, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
5594SAINT LOUIS BLUE Björnebandes, Sven Jacobi, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
5595Daanich SHAMATNY OSKAR, I.A. Kolenkin, Rosjadoskonała/excellent
5596SIR PETER USTINOV Bär vom Gelderland, Artur Ellwartdoskonała/excellent
5597King of Helluland VALMONT, E. Smurygo, Rosjadoskonała/excellent
5598King of Helluland VIKING, . Rudakov, Abutova, Rosjadoskonała/excellent
5599XARO z Przystani Wodniackiej, Dorota Czaplickab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

5600Newetta`s ASCANIUS FROM A MONSTER, . Ramsing M.U., Schuster B., Daniab. dobra/very good
5601Bjornebandens BUDDY RICH, Allan, Birgit Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5602D`FAIRWEATHER`S FOR Shadows Eternity, G., L. Salina, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2
5603Norkros ELDIR FORSETI, Piotr Pasekdoskonała/excellent, lok. 3
5604Sent Djons ESENIN, Yulia Yastrebova, Rosjab. dobra/very good
5605Fairweathers`s INSPIRED AGAIN, Salina Thewissen, Belgia
5606Fairweathers ITALIEN STYLE, Victor Khryshchanovich, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

5607ACHMED z Wrzesińskiej Zagrody, Małgorzata Koralewskadoskonała/excellent
5608ARIEL z Wrzesińskiej Zagrody, Hieronim Bogielczykb. dobra/very good
5609ARMANI Vela Latina, Artur, Mieczysław Stańczakb. dobra/very good
5610Morena`s ARTHOS-BÄR, Gabriela Handke, Niemcydoskonała/excellent
5611ATOS z Wrzesińskiej Zagrody, Hieronim Bogielczykdoskonała/excellent
5612Full Metal BALCK KEVIN, . Leontiew E., Parrini C.doskonała/excellent, lok. 4
5613Logrus BEAM FROM HELL, . Grabowska A., Barbabella A., Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5614BRUNO Białokoski Las, Andrzej Hampelb. dobra/very good
5615Lifeguard's CHIEF, . Sosmos Z., Soos A., Reinisch, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
5616DEN BRUNE BAMSEBJÖRN v.d. Waterkant, . Ramsing M.U., Kanervo P., Dania
5617Norkros DIVISION BELL, Agata Izdebskab. dobra/very good
5618DUSTIN Maceśka, Zdenék Belza, Czechydoskonała/excellent
5619HOW GULIVER van de Kleine Compagnie, Agnieszka Wilgab. dobra/very good
5620Bekkersgaardens LUKAS VON LION, Allan, Birgit Jensen Blinkenbjerg, Daniadoskonała/excellent
5621Story Rex MOSEBOY, Alessandra Barbabella, Włochydoskonała/excellent
5622Thickish Newfoundland NECKORNOTHING, Oreste Polloni, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5623RAMZES z Lasu Skulskiego, Łukasz Pałczyński
5624SAKBAR Strzemeska Struga, Roman Bemdoskonała/excellent
5625TORTUGUERO REBUSS RUGAR WOLFIN, E. Lubarts, Łotwadoskonała/excellent
5626Vertigo TRICK OR TREAT, Beatrice Schiatti, Włochy
5627URAN, Natalia Goncharova-Chechott, Rosjab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

5628BALU od Niuni Zołzuni, Teresa Packiewiczdoskonała/excellent
5629BAX Zielona Kępa, Mirosława Kalbarczykdoskonała/excellent
5630DARÉS od Trojské Skály, Tomas Kolator, Czechydoskonała/excellent
5631DAYTON z Medvédi Rokle, Jiri Fenci, Czechydoskonała/excellent
5632Skipper's EMPERIOR KING OF HELLULAND, . Siklosi B., Maroti G., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5633Cannon Bears FAST LOVE, Soren Grundsoe, Daniadoskonała/excellent
5634Baltic Storm's GLAD GREMLIN, Andrzej Bełżyńskidoskonała/excellent
5635Skipper's HIGHNESS KING OF HELLULAND, N. Filimonova, Białoruśdoskonała/excellent
5636IGNACIOUS the Lifeguard, Dagmar Velcicka, Słowacjadoskonała/excellent
5637JOLLY ROGER de Saint-Felicien, Katalin Balogh, Węgry
5638Thickish Newfoundland KEEPEROFFREEDOM, Sonia Milesi, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
5639Black Sanderland KNOCKOUT, Agnes Lukacs, Węgry
5640MISTER SKIPPER King of Helluland, . Bogaerts P., Siklosi B., Belgiadoskonała/excellent
5641NERO od Stiky, Horst Koch
5642NEW SENSATION Mollegarden`s, Aleksandra Dobrutdoskonała/excellent
5643Waterfall PACYFIK DEBUTANTE, Krzysztof Wojnarowiczdoskonała/excellent, lok. 3
5644POISON OR HONEY King of Helluland, Sona, Vlado Krockovi, Słowacjadoskonała/excellent
5645ROZMARYN BIS Wichrowe Łąki, Marta Nowakowskadoskonała/excellent
5646SHARIF Szara Strefa, Elżbieta Glasser-Dulibandoskonała/excellent
5647TEO, Cosimo Gagliardi, Włochydoskonała/excellent
5648Midnight Lady's THOUSAND THUNDRES, . Sosmos Z., Soos A., Colgan P., Węgry
5649High Secret UNAVOIDABLE, Claudette, Andreas Piton, Niemcydoskonała/excellent
5650Ursinus Velutus VAYA CON DIOS, . Fantur O., Stempihar M., Słoweniadoskonała/excellent
5651VELVET BERNSTEIN Bär von der Ortenau, Christel Schein, Niemcy
5652VOLAT Vialiki Miadzvedz, Victor Khryshchanovich, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5653WIKING LEIF Wichrowe Łąki, Tatiana, Dariusz Tobórdoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Walter Pinsker

5654EDGAR van de Kleine Campagnie, Andrzej Bełżyńskidoskonała/excellent, lok. 1
5655ORYN od Bileho Zamku, Nicole Markovadoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

5656AFERA Kaźko Słupski, Zuzanna Justekwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
5657AQUATORIYA KELVIN GEROINYA ROMANA, T. Abutova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
5658ASHA Kaźko Słupski, Teresa Packiewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 3
5659BELLA z Piaskowej Zagrody, Tatiana Wysockaobiecujący/promising
5660KTÓRĘDY DO SZCZĘŚCIA Viva Zabajka (FCI), Elżbieta Piotrowskaobiecujący/promising
5661Spring Creek's MORE FLAKES OF SNOW, Bjarne Bekkersgoord, Dania
5662Spring Creek's MUCH MORE SNOW, Ingrid Lund, Daniawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
5663ZAMA pod Gołym Niebem, Dominika Janik

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński

5664Ursinus Velutus A WHITE DROP, . Ferrero, Fantur, Mura, Włochy
5665ABRA z Helmowego Jaru, Monika Macynab. dobra/very good
5666AISHA Nori, Małgorzata Jaworskab. dobra/very good
5667AJSHA z Helmowego Jaru, Mirosława Kalbarczykb. dobra/very good
5668ASTRA z Helmowego Jaru, Karol Łusiaczykdoskonała/excellent
5669Morana's BEAUTIFUL BOUNTY, Remo Naujock, Niemcydoskonała/excellent
5670Island's Prince BIANCA BY URSINUS VELUTUS, Antalne Molnar, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
5671Atwater BLUES FOR MY BABY, Gomes Fernando Bastos, Portugaliadoskonała/excellent, lok. 4
5672Morana's BONALI BRAZIL, Charline Rieck, Niemcydoskonała/excellent
5673BUGENWILLA Moje Słoneczko, Anna Szulc-Tyszkiewiczdoskonała/excellent
5674CHIN-CHIN vom St. Lorenz-Strom, Klaus, Rita Holstein, Niemcydoskonała/excellent
5675CIARA MISSISSIPPI-MISSOURI Faundland, Dagmar Velcicka, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 2
5676DELPHINE z Ogrodów Ateny, Danuta, Wojciech Rozwadowscydoskonała/excellent
5677Neuf Hause EVERYBODYS JOY, Bjarne Bekkersgoord, Daniadoskonała/excellent
5678FEMME FATALE Melaposampas, Anna Fukśdoskonała/excellent
5679Melaposampas FRAGILE, Elżbieta Glasser-Dulibandoskonała/excellent
5680GRANNY z Hordu, Jitka Horakova, Czechydoskonała/excellent
5681Larinkallion HUOMIONGOHDE, Bettina, Annina Salmelin, Belgiadoskonała/excellent
5682ISLAND'S PRINCE BLACK WISDOM URSINUS VELUTUS, Oton Fantur, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5683JAWA CZY SEN Viva Zabajka FCI, Elżbieta Piotrowskadoskonała/excellent
5684JEDNA TAKA JAGODA Viva Zabajka (FCI), Anetta Gradzikb. dobra/very good
5685Trinity`s KARMA OF NEW ETTA`S QUEEN, . Ramsing M.U., Kanervo P., Dania
5686Newfland`s KAWASAKI, Flemming Schulze, Dania
5687Wave Seeker's PLAY HARD TO GET, Outi Lius, Finlandiadoskonała/excellent
5688Cannow Bears' RUNNING AWAY, Ingrid Lund, Dania
5689SELENA vom Riesrand, Jolanta Marcinowskadoskonała/excellent
5690VERY IMPORTANT King of Helluland, Sona, Vlado Krockovi, Słowacjadoskonała/excellent
5691Vertigo VIVA THOSE DAYS, Beatrice Schiatti, Włochy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

5692Nufidea ABRAKADABRA, Małgorzata Nowakdobra/good
5693AMBER QUEEN Nufidea, Anna Cukierskab. dobra/very good
5694Nufidea AMISTAT, Aleksandra Klimowicz-Tutakdobra/good
5695Island's Prince ANGEL FACE URSINUS VELUTUS, Antalne Molnar, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
5696Neverine's COMING STORM, . Casagrande A., Salak I., Włochyb. dobra/very good
5697Newfland's JASMIN, Flemming Schulze, Daniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5698Wave Seeker's LOOK HERE MR, Lius Outi, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
5699TIFFANY King of Helluland, Barbara Długoszb. dobra/very good
5700TRIVIA Sub-Venio, Ireneusz Kowalskib. dobra/very good
5701Vertigo ULTIMA THULE FOR NORKROS, Elżbieta, Paweł Leontiewb. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

5702A BITTER SWEET SIMPHONY from Eddy, Iva Loredana Valori, Włochydoskonała/excellent
5703Starry Town ADVES, . Kirlie Eleison, Włochy
5704ALFA Vela Latina, Mieczysław Stańczakdobra/good
5705ARIELL z Piaskowej Zgrody, Tatiana Wysockadobra/good
5706ATMA Galena, Grzegorz Pawlakdobra/good
5707Logrus BABY BOOM, Anna Grabowska, Włochyb. dobra/very good
5708Life Blood BEAUTIFUL KETTY, Rita Majoros, Węgrydobra/good
5709Norkros BLUE CAFE, Agnieszka Kublikb. dobra/very good
5710BONA DEA Galena, Leszek Siemińskib. dobra/very good
5711Larinkallion BRYSSELINBLICCA, Bettina Salmelin, Belgiab. dobra/very good
5712BUTTERFLY Psy i My, Jacek Reszeldobra/good
5713Mississippi-Missouri CESSIE, Dagmar Velcicka, Słowacja
5714Cannon Bears COME FLY WITH ME, Soren Grundsoe, Daniadoskonała/excellent
5715EMPIRE ROSE Królowej Mórz, Michał Kruśb. dobra/very good
5716ENIGMA LIFE Królowej Mórz, Marta Nowakowskadoskonała/excellent
5717Starry Town ESCI-PLANC-PLANC, Massimo Cusan, Włochydoskonała/excellent
5718Fairweather`s FINE FELLOW FROM SALINA, G., L. Salina, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 2
5719Waterbear GLORY FOR FAIRWEATHER, G., L. Salina, Szwajcariadoskonała/excellent, lok. 4
5720Baltic Storm's GREAT GOODY-GOODY, Agnieszka Wilgadobra/good
5721Baltic Storm GREEN GLORY, Marcin Pikronb. dobra/very good
5722Pouche Cove's HEADS FOR WOODNEWFS, Markus Weissweiler, Niemcy
5723HERRENA Terra Atlantis, Mieczysław Stańczakb. dobra/very good
5724Skipper's KING OF HELLULAND, . Siklosi B., Maroti G., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC, Res.CACIB
5725KINIA Maczu-Ku, Małgorzata Wesołowskadostateczna/sufficient
5726KSENA Maczu-Ku, Tomasz Marciniakdostateczna/sufficient
5727LUNA z Kąpieliska Marzeny, Mirosława Kalbarczykdobra/good
5728Story Rex MALIBUBEACH, Alessandra Barbabella, Włochyb. dobra/very good
5729Black Clouds MARILYN MONROE, Michele Colombini, Włochyb. dobra/very good
5730Chatkantarra NENYA, . Bogaerts P., Baumeister T., Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
5731NOFRETETE Bär vom Gelderland, . Kohler S., Bogaerts, Bantele, Niemcy
5732Vertigo ONE STEP AHEAD, Beatrice Schiatti, Włochy
5733PAVLOVNA ANNA Bär vom Gelderland, Artur Ellwart
5734Bjornebandens PUSH UP PATRICIA, S. Zyrjanova, Rosjadoskonała/excellent
5735Thickish Newfoundland QUINCEPIEQUINN, Roberta Borelli, Włochydoskonała/excellent
5736SHE IS SO HIGH King of Helluland, Sona, Vlado Krockovi, Słowacjadoskonała/excellent
5737Ursinus Velutus TALENT SHOW, . Mura, Fantur, Włochy
5738USSY du Bois des Elfes, Marie-Elene Marciniack, Francjab. dobra/very good
5739VANOUCHKA des Hauts de Malforet, Dominique Marciniack, Francjab. dobra/very good
5740XENA Jabi, Anita Kamińskadobra/good
5741ZIG ZAG FOR THICKISH Faundland, Oreste Polloni, Włochydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

5742Norkros AVENUE, Elżbieta,Paweł Leontiewb. dobra/very good
5743Avalon CANDLE IN THE DARKNESS, Aleksandra Klimowicz-Tutakb. dobra/very good
5744CHANNEL spod Grodkowej Skały, Elżbieta Chochółdobra/good
5745Wave Seeker's CHARMED ONE, Lius Outi, Finlandia
5746Owasco CHOCOLATE MOUSSE, Patrizia Zanovello, Włochyb. dobra/very good
5747CHOCOLATE NEGRESS Avalon, Małgorzata Nowakdobra/good
5748EMPRESS MELODY Królowej Mórz, Małgorzata Grabkadoskonała/excellent, lok. 4
5749HEART OF HEL van de Kleine Compagnie, Andrzej Bełżyńskidobra/good
5750Midnight Lady's KIND OF MAGIC, . Sosmos Z., Soos A., Petrarca A, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
5751Black-Sanderland LET IT BE, Darina Hudecova, Słowacjadoskonała/excellent
5752Thickish Newfounland MONA LISA DELLA GIOCONDA, Olga Karolyova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
5753PILICA KSIĘŻNICZKA Randia Polonica (FCI), Wanda Zielińskadobra/good
5754Szara Strefa SHAGALA, Agata Woźniakb. dobra/very good
5755Midnight Lady's UNDISPUTED SWEETHEART, Olga Zalivako, Białoruś
5756URSINUS VELUTUS Paloma Bianca, . Molnar A., Oton F., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Svend Lovenkjaer

5757Tala Bear's IN THE TEETH OF YOU, Oreste Polloni, Włochydoskonała/excellent, lok. 1
5758Owasco NEWSUNRISE, Patrizia Zanovello, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5759Egebaek's PIPEDREAM, Małgorzata Nowak


Owczarek Kaukaski-Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

5760CZEKAN Bielowickie Szczęście, Małgorzata, Magdalena Żoboklicka
5761HORUS di Ca' Bastiani, Carmen Kurze, Niemcywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
5762HOSPODAR DIMI di Ca'Bastiani, Luca Bastiani, Włochywyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

5763ARIAS Stróż z Kaukazu, Zdzisław Lorkowskib. dobra/very good
5764BANDAR Stróż z Kaukazu, Zdzisław Lorkowskidostateczna/sufficient
5765BISZAR Stróż z Kaukazu, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent, lok. 4
5766CRESPO z Owczej Góry, Maciej Kubis
5768EMIGRANT Rajton-Bast, Zbigniew Mierzwadobra/good
5769HANNIBAL Remon Fares, Milos Supuka, Słowacja
5770HEKTOR Nubes, Zbigniew Szablewskib. dobra/very good
5771ISTOK, Małgorzata, Magdalena Żoboklickadoskonała/excellent, lok. 3
5772Mizseházi Sátán KOZÁK, Laszlone Gyurgyik, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
5773Kavkazskoy Natsionalnosti NURBEK, Anna Rowińskadoskonała/excellent
5774Russkiy RISK BOYAVOY, O. Sheritsa, Mołdawiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5775SABUR Daur Don, T.M. Shatalova, Ukrainadoskonała/excellent
5776YUSUP, I.P. Zuev, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

5777Russkiy Risk ALMAZ, Kinga Fabisiakdoskonała/excellent
5778ARTU del Teddy Boy, Enrico Casciani, Włochydoskonała/excellent
5779Russkiy Risk ATAS II, T.A. Yagodkina, Rosja
5780BALOVEN s Medvezhyey Gory, V. M. Ivaskevich, Ukraina
5781BARHAT Księżyc Pamiru, Marie Moravcova, Czechydoskonała/excellent
5782BOGATYR TOPUSH IZ SOZVEZDIYA SIBIRI, V. Bytina, Rosjadoskonała/excellent
5783CROSS Baflo, Zofia Buczkowskadoskonała/excellent, lok. 4
5784Bikaver-Öre CSAPAJEV, Zoltan Martos, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
5785CYBIS z Koźmińskiej Przystani, Ryszard Markiewiczdoskonała/excellent
5786ELVIS KING z Wałbrzyskich Gór, Halina Ponitkab. dobra/very good
5787EZOP Rajton-Bost, Andrzej Galickidoskonała/excellent
5788KUMAY, B.V. Dulotin, Rosjab. dobra/very good
5789TEVEL ORE EGON, Colline di Maranello, Włochyb. dobra/very good
5790Rus Grizly VLASTELIN, Lubomir Jasovsky, Słowacjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

5791ACHMED z Owczej Góry, Andrzej Sławińskidoskonała/excellent, lok. 2
5792ANCZAR Kolski Zamek, Andrzej Łaszkiewiczb. dobra/very good
5793ARAGORN, Sorin Cornel Ianceu, Rumuniab. dobra/very good
5794ARGOS Nubes, Maria J. Rączkadoskonała/excellent
5795BARON Diabelska Sfora, Stanisław Konaszewskidoskonała/excellent
5796BARYTON Tai-Ki, Piotr Marusińskidoskonała/excellent
5797BOSS, Joan Galeancu, Rumuniadoskonała/excellent
5798BUGOR Baflo, Zofia Buczkowska
5799Samotsvety Urala CHAROIT, Polina, Dragan Simich, Serbia
5800DIAMENT Rajton-Bost, Eleonora Muchab. dobra/very good
5801DJAURI ZAUR, Giancarlo Garufo, Włochy
5802DNIESTR Rajton-Bost, Barbara Olczakdoskonała/excellent, lok. 4
5803GIULIO CESARE AUGUSTO, Ettore Primileri, Włochy
5804GRAND ot Filippovoy, A. Terentev, Rosja
5805Csalad Kedvence IGOR, Gyorgy Hubert, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
5806INNDUS Remeta, Stanislav Dzugan, Słowacja
5807INOKENTI, Indre Kievisaite, Litwab. dobra/very good
5808KIM z Witobelskiej Przystani, Dariusz Jaroszczakdoskonała/excellent
5809RAMBO z Nowej Srebrnej, Justyna Rowińska-Bastianidoskonała/excellent
5810TALYAN iz Legendy Kavkaza, Dobrica Malueranu, Rumuniadoskonała/excellent
5811URAN iz Aleksandrovoi Slobody, Vytautas Venckus, Litwadoskonała/excellent
5812VARLAK, Vladimir Karpushin, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5813Boszporuszi-Naptüz XÉNO, Mihaly Zovath, Węgrydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Eugene Yerusalimsky

5814AGA BEKAS Lankesa, Indre Sabaliauskaite, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
5815AKBAR, I.P. Zuev, Rosjadoskonała/excellent
5816Remény Dombi ARTUR, Gyorgy Hubert, Węgrydoskonała/excellent
5817BAHA Daur Don, T.M. Shatalova, Ukrainadoskonała/excellent
5818BOLO z Wałbrzyskich Gór, Juliusz Jatczakb. dobra/very good
5819BRAVY, Kinga Fabisiakdoskonała/excellent
5820Russkiy Risk BRAVY, Yu., I. Gulova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
5821CZINGIZ-CHAN Rajton-Bost, . Krakowiak A., Jefimowa I.doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5822EDI Angrakas, Andrzej Wojciechowskidoskonała/excellent
5823GOŚA Lankesa, Zita Aleksiené, Litwadoskonała/excellent, lok. 4
5824GUZAR Dombay-Ulgen, A.P. Ripakova, Ukrainadoskonała/excellent
5825Boszporuszi-Naptüz JURIJ, Mihaly Zovath, Węgrydoskonała/excellent
5826LINUS delle Colline di Maranello, Colline di Maranello, Włochy
5827MAYK Maczu-Ku, Krzysztof Górskidoskonała/excellent
5828RUS RPH NEKAR AKBAR, V. A. Usenko, Ukraina
5829YUKATAN iz Sokolinogo Gnezda, V. Skryhanava, Białoruśdoskonała/excellent
5830ZHEN ZHEN, V. Markov, Rosja
5831ZNOY Kazymova, Jana Smrzova, Czechydoskonała/excellent

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

5832CEBAYA Hoksa Rex, Helena Śedivá, Czechyobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

5833AJKA Hoksa Rex, Małgorzata, Magdalena Żoboklicka
5834ALFA Hoksa Rex, Dariusz Jaroszczakdoskonała/excellent
5835BIRŻA Stróż z Kaukazu, Zdzisław Lorkowski
5836CEDRA z Kaukaskiej Krainy, Edyta Kurpiel
5837CHVÁLA Erudit, Zdenko Nagy, Słowacjab. dobra/very good
5838CUMA z Owczej Góry, Krzysztof Górskidoskonała/excellent
5839Boszporuszi-Naptüz ÉDEN, Mihaly Zovath, Węgryb. dobra/very good
5840HANKA Akmenu Gele, Derus Arunas, Litwadoskonała/excellent
5841HERA Nubes, Zbigniew Szablewskib. dobra/very good
5842Tverskaja Gemchugina KLEOPATRA, E. Potemkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW, Zwycięzca Rasy/BOB
5843Malahovskiy Volkodav LASKOVAYA CHERTOVKA, Zajcewa Kunkiewicz-Lubowdoskonała/excellent, lok. 2
5844Malahovskiy Volkadov LUNNAYA SONATA, Yu., V. Pylaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
5845Russkiy Risk LVITSA, Yu. Pylaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5846SHAKIRA iz Svetlogo Doma, M. Demchenko, Łotwab. dobra/very good
5847TATJANA Liśtićka, Stefan Nosal, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

5848AIDA, Barbara Zanier, Włochyb. dobra/very good
5849Boszporuszi-Naptüz ALMIRA, Mihaly Zovath, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5850BERENIS Baintha Brakk, Marie Moravcova, Czechyb. dobra/very good
5851Tárnokhire-Maćko DOMA, Timea, József Sipos, Rumunia
5852ELMA Rajton-Bost, Krzysztof Małeckidoskonała/excellent
5853ENARA AKMENU GELE, Giancarlo Garufo, Włochyb. dobra/very good
5854ENI Rajton-Bost, Andrzej Galickib. dobra/very good
5855GALINA von der Rudeljahne, Klaus Taege, Niemcyb. dobra/very good
5856GRUZIE Erudit, Anna Ruzickova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
5857Russkiy Risk IDEYA, Kinga Fabisiak
5858KRITA ot Filippovoy, N. Filippova, Rosjadoskonała/excellent
5859SILVA Echinus, Zofia Buczkowska
5860TACHETEE BARONESS, . Tuomisto T., Válimáki P., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
5861TAMARIS Hunza, Magdalena Poznowiczdoskonała/excellent
5862ZAURA RUSSIAN WONDER, Janis Mucenieks, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

5863AIKA Akmenu Gélé, . Abranyi Z., Arunas D., Węgry
5864Tovaris ALISA, Gyorgy Hubert, Węgry
5865ALMA Rademon, Robin Buyl, Belgia
5866ARA DEL PARTENIO Enci, Barbara Zonier, Włochyb. dobra/very good
5867AZJA z Owczej Góry, Krzysztof Górskib. dobra/very good
5868Bikaver-Öre BANYA, Zoltan Martos, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
5869BOLSHAYA UDACHA s Medvezhyey Gory, Mihaly Zovath, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
5870BONNI Diabelska Sfora, Stanisław Konaszewskidoskonała/excellent
5871BORA Nubes, Zbigniew Szablewskidoskonała/excellent
5872CORINO Rajton-Bost, . Krakowiak A., Jefimowa I.doskonała/excellent
5873DORRA Zlata Studanka, Stefan Nosal, Czechydoskonała/excellent
5874EBONY vom Lunch am Walde, Jens Kleta, Niemcy
5875Russkiy Medved ELEKTRA, Anna Rowińska
5876EMELY von der Rudeljahne, Klaus Taege, Niemcydoskonała/excellent
5877LALI iz Aleksandrovoi Slobody, Vytautas Venckus, Litwadoskonała/excellent
5878NAYRA Daur Don, T.M. Shatalova, Ukrainab. dobra/very good
5879NEYLA Hranitel Gor, Jana Smrzova, Czechy
5880NOCHNAYA DREMA iz Imperii Anny, A. Dolgaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5881PANDORA z Kaukaskiej Krainy, Edyta Kurpieldoskonała/excellent, lok. 3
5882SHAKIRA Hunza, Anna Kujawadoskonała/excellent
5883ZVERTA BARYNJA Echinus, Paweł Niedźwiedźdoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

5884ADHARA Księżyc Pamiru, . Sokołowska K., Zaleski A.
5885BELAJA von der Alten Dorfschule, Martina Losenbeck, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
5886BORINA Echinus, Jolanta Cicheckadoskonała/excellent
5887CASHMA von der Alten Dorfschule, Metz Rudiger, Niemcyb. dobra/very good
5888CERCEJA Sobboriko, Anna Rowińskadoskonała/excellent
5889CZUKA Nubes, Zbigniew Szablewskidoskonała/excellent
5890DULSINEYA, V. Markov, Rosjadoskonała/excellent
5891DZHAKONDA IZ STOLITSY SIBIRI, V. Bytina, Rosjadoskonała/excellent
5892ELAN, Kinga Fabisiakdoskonała/excellent
5893Little Merlin's GROM-GROM, Aud Stokman, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5894Russkiy Risk LAMAZIA, T.A. Yagodkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5895Mizsehazi Satan MERY, Gyorgy Hubert, Węgrydoskonała/excellent
5896MIKI Maczu-Ku, Krzysztof Górskidoskonała/excellent
5897ODESSA, Pierluigi Parmiani, Włochydoskonała/excellent
5898OTRADA iz Legendy Kavkaza, E.V. Gorlovetskaya, Rosjadoskonała/excellent
5899SARA de Valeni, Dobrica Malueranu, Rumuniadoskonała/excellent
5900UCHTA Echinus, Zdzisław Lorkowskidoskonała/excellent
5901VEK VICTORIA, Vytautas Venckus, Litwadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
5902VICHY, Ettore Primileri, Włochy

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Ewa Bukład

5903JOKO Maczu-Ku, Maciej Kubisdoskonała/excellent, lok. 1


Owczarek Środkowoazjatycki-Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Revaz Khomasuridze

5904DUSZMAN z Winnickiego Wzgórza, Jarosław Kondiołkawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Revaz Khomasuridze

5905BABUR Nazar-Bay, Pavlina Mrázková, Czechydoskonała/excellent
5906BAGISH It-Ala-Kaz, L. Korzh, Rosja
5907BAIRON Zasvoi, Aldona Fedandoskonała/excellent
5908BARUK Zasvoji, . Malińska M., Świderski S.b. dobra/very good
5909Russkiy Risk DZHANIK, D.V. Kubylinsky, Rosja
5910EGON Wojciechowe Knieje, Natalia Śniegowskab. dobra/very good
5911ELBARS Wojciechowe Knieje, Remigiusz Duradoskonała/excellent
5912ENISH, L. Yarygina, Rosjadoskonała/excellent
5913Jaunzembek ERLAN ALSHAR, Lauma Mazule, Łotwa
5914ESS, I. Tikhomirova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
5915FANDAK, M. Klimkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
5916FIRST CHOYS FOREVER Kazah-It, . Goncharuk O.,Malaydah I., Ukrainadoskonała/excellent
5917FON BARON dlja Sozvezdiya Adomasa, A. Volfson, Rosja
5918LUCHAR, E.I. Makarova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5919MAHAMBET Dangatar, . Batagovy S.N.,O.G., Ukrainadoskonała/excellent
5920MUDAR Kara-Kum, Katarzyna Słomczyńskab. dobra/very good
5921OLIMP, E.I. Makarova, Rosjab. dobra/very good
5922ORLAN Kara-Yulduz, V.N. Koropens, Ukrainadoskonała/excellent
5923OTAR Masovia, Karolina Rulakdoskonała/excellent
5924RYAZAN YAKSHI SARMAD, L.V. Rybakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5925SHAMDAGAY KAZAH-IT, V.A. Shilov, Ukraina
5926TOGO Gunhan, Marian Jancovic, Słowacjadoskonała/excellent
5927YAMON Zmora z Łąk, Bartłomiej Wodzińskib. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Revaz Khomasuridze

5929ANUR di Tamerlano, Riccardo Piunti, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
5930ATTAS KASIM IT-ALA-KAZ, L.A. Korzh, Rosjab. dobra/very good
5931BASSAR Różana Jutrznia, Janusz Ryś
5932BENITO Zlata Louka, Josef Prasil, Czechydoskonała/excellent
5933CZAKAN Bobrowicka Sfora, Janusz Chaberdoskonała/excellent
5934Sary-Shaitan HAYNAK, P. Abramov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
5935IRGIN Kara-Kum, Aldona Fedan
5936JOSŁ Babel, Sylwia Najsztubb. dobra/very good
5937LUKA, Olga Sjatkovskaja, Estoniab. dobra/very good
5938PORSCHE, E.I. Makarova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5939Jaunzembek ROMBER FAZO, Lauma Mazule, Łotwadoskonała/excellent
5940RYAZAN YAKSHI AKPARS, L.V. Rybakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5941SAN-SHAYN KAZAH-IT, V.F. Lebedev, Ukrainadoskonała/excellent
5942SRLON SAKCHI Kazah-It, E.V. Ovechko, Ukrainadoskonała/excellent
5943VAFO BOTIH, I. Glasunova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Revaz Khomasuridze

5944ADISZ Ak-Ałtyn, Anna Kalinowska-Rauszdoskonała/excellent
5945AKBAJ di Tamerlano, Tamerlano, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
5946AMANAT KARA KOZ IT-ALA-KAZ, S.N. Tegipko, Ukrainab. dobra/very good
5947BAKHRAM Heruvim, S.A. Bondaruk, Ukrainadoskonała/excellent
5948BANZAY, Marcin Zbierskib. dobra/very good
5949BEFF Anti-Dotum, Marek Kondrasiukdoskonała/excellent
5950BRUTUS Tengzi Chau, Monika Dolezalova, Czechydoskonała/excellent
5951CHESTER IRI TASHUK at the House, O.A. Chernikov, Rosjab. dobra/very good
5952DAJHAN z Lucina, Tomasz Bajera
5953ESON iz Doma Yalovych, E. Yalovaya, Ukrainab. dobra/very good
5954HARUM ROVAJAT Ak-Kuś Orh, E. Argale, Łotwab. dobra/very good
5955HAS JAY Ryazan Yakshi, Lajos Garai, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
5956JUREKH Kawalkada, Marek Tadychb. dobra/very good
5957KASTOR z Bartoszowej Zagrody, Artur Roguszkadoskonała/excellent
5958MURDAK HAMMER Ri-Vé-Gu, Jiry Varejcko, Czechydoskonała/excellent
5959N-AKDZHA, E.E., E.I. Leviny, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
5960PALASH Babek Nikopolskiy, V.M. Bondarenko, Ukrainab. dobra/very good
5961PARAHAT Avendesora, Krzysztof Nowakb. dobra/very good
5962TAHIR iz Marjinoy Roshchi, Georgiy Onishchenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5963VIZIR-YAMAL Gundogar Djuldus, I.L. Vildman, Ukrainadoskonała/excellent
5964YAN Gundogar Djuldus, I.L. Vildman, Ukrainadoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Revaz Khomasuridze

5965ALTON KYZYL BATYR, Irina Martemjanova, Finlandia

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Revaz Khomasuridze

5966ADZSAR di Tamerlano, Tamerlano, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
5967AGRAM Marcus Micaelis, Sylwia Pieńkosdyskwalifikująca/disqualified
5968BARCHAT Mako-I-Ala, Hana Berkova, Czechydoskonała/excellent
5969Berendey BARHAN, Aleksander Michalik
5970BEGEMOT Alu-Crimea, Georgiy Onishchenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
5971BIETARS Kara-Kum, Aldona Fedandoskonała/excellent
5972BOSS, Massimo Toriello, Włochy
5973CEBAJ Jimi, Rafał Dzierbicki
5974DESSUR-TOHUM, . Kuznetsov, Rosjadoskonała/excellent
5975DIOMEDS Veclachi, Linda Ansone, Łotwab. dobra/very good
5976EN-IVAN Ukrgrafit, Jarosław Gruntdoskonała/excellent
5977KADYR, Jana Vlková, Czechydoskonała/excellent
5978LOTOS at the House, O.A. Chernikov, Rosjab. dobra/very good
5979Grai Vest LUBIM, S. Galiaskarov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5980Sary-Shaitan NARZAN, P. Abramov, Rosjadoskonała/excellent
5981NUKER Sokolnicka Dolina, Sławomir Zalewskidoskonała/excellent
5982SAGBAN Czeczuga (FCI), . Migdalski P., Kwaśnicka R.doskonała/excellent
5983URSA-EL-VAGER, L.V. Oberemko, Rosja
5984YUZBASH iz Aleksandrovoi Slobody, A. Abashidze, Rosja
5985ZOR TASH, Irina Martemjanova, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Revaz Khomasuridze

5986ILGIZ, Krystyna Babireckadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

5987AJUNA Inter-Rex, Anna Kwiatkowskam. obiecujący/n. promising, lok. 3
5988ELIZA di Tamerlano, Matteo Trentin, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 1
5989Argadash RATMIRA, I. Szachbatowwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

5990ALATAR GEZ MANODG KOYCHI, S.L. Olasyuk, Ukrainab. dobra/very good
5991Russkiy Risk ALTYN, Tamerlano, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5992ARGADASH MENGLI, S. Merzlikina, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
5993Ruskiy Risk ARZUV, Yu., I. Gulova, Rosja
5994BAGIRA Jamazja, Anna Zawistowskab. dobra/very good
5995BIGUL, N.I. Cepa, Ukrainab. dobra/very good
5996BIKESH It-Ala-Kaz, L. Korzh, Ukraina
5997DHARMA z Karagandy, Krzysztof Opalskib. dobra/very good
5998Russkiy Risk DRE, T.A. Yagodkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
5999Jaunzembek EZIRA ALSHAR, Lauma Mazule, Łotwab. dobra/very good
6000FARZA, M. Klimkova, Rosjab. dobra/very good
6001GIURZA Baronas, Regimantas Visniauskis, Litwab. dobra/very good
6002GREYS Sokolnicka Dolina, Marietta Olejniczak Wiśniewskab. dobra/very good
6003HATUN, . Zaharevich N., Ranta I., Finlandiadoskonała/excellent
6004KELIN Kawalkada, Sławomir Zalewskidoskonała/excellent
6005KLEMEN, S. Merzlikina, Łotwab. dobra/very good
6006Grai Vest NIKITA, L. Galiaskarova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6007NINO Ak-Nukker, Aldona Fedanb. dobra/very good
6008ORISCHA Ori-Ve-Gu, Josef Prasil, Czechyb. dobra/very good
6009OTIS BOANERGOS ALGAMBRA, S.V. Harkov, Ukrainab. dobra/very good
6010Odor Mortis PERI, Viktor Parizek, Czechyb. dobra/very good
6011RUZA iz Aleksandrovoy Slobody, I. Glasunova, Rosjadoskonała/excellent
6012RYAZAN YAKSHI SHUVELEN, N.Ya. Krivich, Ukraina
6013SEL Baba Hatim, Jacek Bieleckib. dobra/very good
6014SHYGYS YULDUZ KAZAH-IT, Ya. Grebenschikova, Rosjab. dobra/very good
6015SUZUKI Baba Hatim, Bartłomiej Wyszkowskib. dobra/very good
6016TYOMNAYA NOCH UKR-BAKKARA, T.F. Grinevich, Ukraina
6017URSHA z Karagandy, Tomasz Bajera
6018Unkur VALIYA, Roksana Kwaśnickadoskonała/excellent
6019YASNI Zmora z Łąk, Barbara Bettindoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

6020ARGA YARAK-YARAN, V. Bunchuk, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6021BERENDEY NAOMI Revender, Natalia Jakimova, Rosjab. dobra/very good
6022BONITA Fanatic, Aleksander Karczewskib. dobra/very good
6023DIANA Granitowy Pazur, Wacław Kostrzb. dobra/very good
6024Indzhi FERGANA, . Zakharewich N.,Ranta I., Rosjab. dobra/very good
6025GULNOR Kara-Kum, Dariusz Czyżewski
6026King of Floks HANKA, Lajos Garai, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
6027HARUM ROVAJAT ANDORRA ORH, I. Metala, Łotwab. dobra/very good
6028JUDEA Babel, Sylwia Najsztubb. dobra/very good
6029JURGA Kara-Kum, Edward Wawrzonkowskib. dobra/very good
6030NYUSHA Zaravshan, Janusz Wiadernydoskonała/excellent, lok. 2
6031VEPHIYA, Bozina, Rosjab. dobra/very good
6032Russkiy Risk YUMSHA, T.A. Yagodkina, Rosjab. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

6033AJRA Antidotum, Sławomir Matwiejdobra/good
6034ANASTAZJA z Winnickiego Wzgórza, Aleksander Michalikb. dobra/very good
6035AZAZEL Premium PL, Luca Bastiani, Włochy
6036Ak-Nuker BAYKALAY, Aleksander Michalikdoskonała/excellent
6037BERTA Aszbachat, Stanisław Pisarekb. dobra/very good
6038BESTIYA, I.S. Efimenko, Ukrainadoskonała/excellent
6039CHAKRA BARONAS, Vytautas Venckus, Litwab. dobra/very good
6040CZAJDA Premium PL, Justyna Jasińskab. dobra/very good
6041FRUZA Kara Kum, Piotr Selmab. dobra/very good
6042HAYAT, T. Pimenova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6043IRMA, S. Sitnikov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6044KADYRA Ex Oriente, Jana Gabrielová, Czechydoskonała/excellent
6045KITA Di Tamerlano, Nicos Bikas, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
6046KIZIŁ Sokolnicka Dolina, Mirosława Gąsiorowskab. dobra/very good
6047KUNELI, Marie Truhlarova, Czechyb. dobra/very good
6048Russkiy Risk LABYZLY GUVANCH, T.A. Yagodkina, Rosja
6049MADA de Presa Awangarda, Małgorzata Banasiewicz
6050NEMEZIN M.I.A., Polina Simic, Serbia i Czarnogóra
6051Jaunzembek ORDŻARA, Marek Kondrasiukb. dobra/very good
6052PARAND Avendesora, Janusz Ryś
6053POCHO, Jaana Laaksonen, Finlandiab. dobra/very good
6054SAFI ZAMIRA Kazah-It, I.I. Vinnichenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
6055UMUR Kojec Ewity, Dariusz Rolbieckib. dobra/very good
6056YANA FAN Gundogar Djuldus, I.L. Vildman, Ukrainadyskwalifikująca/disqualified
6057ZAGIRA de Presa Awangarda, Agata Majcherb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marja Talvitie

6058ALMAS, Silvi Kubpart, Estonianie do oceny/cannot be judged
6059ARATYN, E.V. Gorlovetskaya, Rosjab. dobra/very good
6060AYOYN, T.A. Yagodkina, Rosjadoskonała/excellent
6061BRENDA dei Titani di Tamerlano, Luigi Figaroli, Włochyb. dobra/very good
6062DILOROM, O., G. Nasyrovy, Rosja
6063DOMBI Borovo, Martin Vasek, Czechy
6064GEYRA z Karagandy, Bartłomiej Wyszkowskib. dobra/very good
6065INDIRA, V. Bunchuk, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 4
6066INESSA, S. Sitnikov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6067IRTYSH UKR-BAKKARA, B.V. Marchenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6068Odor Mortis LEYLI, A.M. Kurilovich, Białoruśb. dobra/very good
6069NUKURA Sokolnicka Dolina, Sylwia Pieńkosdobra/good
6070SANGA Sokolnicka Dolina, Mariola Rudzińskab. dobra/very good
6071SANTAN Mamai Gunib, Dariusz Srokadoskonała/excellent, lok. 2
6072TEDZHEN iz Evdokimovoi Storozhki, Vytautas Venckus, Litwab. dobra/very good
6074ZAMIRA-SAFI Kazah-It, Yu.A. Levenets, Ukrainadoskonała/excellent
6075Alton ZEMFIRA, Svetlana Zaitseva, Rosjab. dobra/very good


Pinczer Austriacki-Österreichischer Pinscher / Austrian Pinscher

6076ELLI von der Birkenheide, Doris Steppan, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB


Pinczer Małpi-Affenpinscher


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6077Davydovin Black OSCAR, Kirsi Kinnunen, Finlandiawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6078Treulieb's AMOS, . Ylatalo S., Hokannen S., Finlandiab. dobra/very good, lok. 2
6079Imrun`s THEODORE ROOSEVELT, Ilona Ose, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6080Triumph BELFEGOR, . Denda I., Gruschwitz A., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
6081Wirothi MARVIN, Roar Fiskerstrand, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6082Cutie Finn's AMOS, Kirsi Kinnunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6083Yarrow`s JUNGLE JIM, Nenne Runsten, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
6084Wirothi MARKUS, Roar, Vigdis Fiskerstrand, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
6085TAPFER HERZ at Ingerdorm, Margaret Boulcott, Szkocja

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6086DIPSY vom Holthausener Wehr, Tomas Pchalek, Czechydobra/good
6087Orlock MUNTENIA, Veronica Lange, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
6088Laroussu's ROCCULLA, Camilla Stridsberg, Szwecjab. dobra/very good, lok. 3
6089SEIBRIN ISABELA, Ritva Kiuniemi, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6090Ingerdom DRUSILLA, Margaret Boulcott, Szkocja
6091SESKA von der Folgenquelle, Hans Lange, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
6092UTIE du Mazet Julysse, Claude Casanave, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6093Davydovin BLACK LILY, . Ylatalo S., Hokannen S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
6094Davydovin IRON LADY WIWI, Minna Mahonen, Finlandiadoskonała/excellent
6095Davydovin KC BALCK SINDY, . Ylatalo S., Hokannen S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4
6096Schnaffentangens NEIBADE, Ilona Ose, Łotwadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
6097VARNA du Mazet Julysse, Guy Escriva, Francjadoskonała/excellent, lok. 3


Pinczer Miniaturowy-Zwergpinscher / Miniature Pinscher


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

6098Jevil's LORD LIONEL, Mari Kesti, Finlandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
6099Exigor's WILLE IN RED, Annette Persson, Szwecja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

6100BARO PRIDE of Beau Monde, L. V. Panova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
6101Daj-Dom Dogs Team BODYGUARD BINGO, Robert Malatyinszki, Węgry
6102Malenkiy Kapitan CHARODEY, Timea Sebestyen, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2
6103Gutmit's EDNEY, M. Zhuravleva, Rosjab. dobra/very good
6104ESSEK Me Beit Hamaayan, . Philippou S., Efrat D., Cyprb. dobra/very good
6105Slavjan LUX BOY FOR MALAGRIS, M. Sergeeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6106Joker Show OSCAR, S.A. Ischenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

6107Jatzers BLOOM AT HOME, Lena Svenblad, Szwecjadoskonała/excellent
6108CHEN ME BEIT HAMAAYAN, Inna Tamchenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6109DUSHA MOYA DOMINIK, V.A. Petrechenko, Ukrainadoskonała/excellent
6110EL VALIENTE de Gerbal, E.W. Meijer, Hiszpania
6111Humblepup ICE BREAKER, Kazimierz G. Grobelnyb. dobra/very good
6112Joker Show LUCKY L. MAX, Rade Vesić, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
6113Joker Show NASLEDNIK PRESTOLA, Donatas Shvitra, Litwadoskonała/excellent, lok. 2
6114NORD NORDDEN Rozárka, Jirina Jezikova, Czechyb. dobra/very good
6115PLAY IN THE RING, M.V. Averkina, Rosjab. dobra/very good
6116TRUFFALDINO di Kristianden, N. Stepanchikova, Rosja
6117Slavjan TSAREVICH, Inna Sidorenko, Litwadoskonała/excellent
6118WILHELM Pilawa, Bożena Kowalska-Malitkadobra/good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

6119ARIK Gniazdo Karzełków (FCI), Juliusz Tomczykb. dobra/very good
6120ASSAN ze Wzgórza Miasteczka, Danuta Ciapuładoskonała/excellent
6121DINO van de Doelaar, . Dominik B.,Coteur W., Niemcyb. dobra/very good
6122Malagris JAROMIR JAGR, N. Stepanchikova, Rosjab. dobra/very good
6123Blue-Star NEWTON, Eszter Vlajku, Węgrydoskonała/excellent
6124SCOTCH dell`Alto Fondale, Ivano Gambacciani, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
6125VERDICT des Lutins de la Cerisaie, William, Daniele Stimpson, Francjab. dobra/very good
6126VICI z Iru, Małgorzata Dywańskadoskonała/excellent
6127VICKY des Lutins de la Cerisaie, Thierry Chevallier, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6128Slavjan ZARIK, T. Dubovik, Białoruśdobra/good
6129ZHAEVA MATTI-BRAUN Aloiz Deli, E. Korolik, Białoruśdoskonała/excellent, lok. 3
6130ZOHAR Me Beit Hamaayan, Sonia Philippou, Cyprb. dobra/very good
6131Nasha Marka ZVEZDOCHET, A. Chizhov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

6132Multatuli AGENT 007, Carola Hakansson, Szwecjadoskonała/excellent
6133Slavjan ANUBIS, T. Dubovik, Białoruśdoskonała/excellent
6134APOLLON, O. Nikolaeva, Rosjadoskonała/excellent
6135ARNOO van de Doelaar, Willy, Gerda, Cindy Coteur-Philtjens, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
6136Joker Show ARTIST, O.L. Bystryakova, Rosjadoskonała/excellent
6137CLEO van de Doelaar, Elena Ratislavskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6138DODI Bombelek, Jerzy Graboń
6139Sorita`s JIM JUMP FOR JOY, . Toivonen K., Nilsson S., Finlandiadoskonała/excellent
6140Bombastic KINGPIN, Bianka Dominik, Niemcydoskonała/excellent
6141Lankido KNIGHT IN ARMS, Upsorn Tawilapakil, Tajlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
6142Slavjan KOZYRNOY TUZ, O.N. Vasilyev, Rosjadoskonała/excellent
6143MARS Pilawa, Romuald Budnerdoskonała/excellent
6144Exifor's MICROSOFT IN RED, Annette Persson, Szwecja
6145Slavjan NAPOLEON, E. Selezneva, Rosjadoskonała/excellent
6146Blue-Star NEMO, Annette Persson, Szwecja
6147ORLANDO FURIOSO dell 'Alto Fondale, Ivano Gambacciani, Włochydoskonała/excellent
6148ORZZO ze Wzgórza Miasteczka, Jan Sobańskidoskonała/excellent
6149ROUKY du Fort Napoléon III, Patrick Bignard, Francja
6150RUFUS des Lutinas de la Cerisaie, William, Daniele Stimpson, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
6151STAV Bat Chen, Berger Shimshon, Izraeldoskonała/excellent
6152Matraszepe VICTORY, M. Zhuravleva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Horst Kliebenstein

6153ARAMIS Golden World, Nicole Markovadoskonała/excellent, lok. 1
6154Bonzers BAR FLY, Inna Tamchenko, Rosjab. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Gabriela Ridarcikova

6155BUFFI BET SHEKATTI, S. Golisevska, Łotwawyb. obiecujący/very promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Gabriela Ridarcikova

6156Chi O'din ANTIGUA, Kaja S. Olsen, Norwegia
6157ARABSKAYA SKAZKA, O.L. Bystryakova, Rosja
6158Daj-Dom Dogs Team BETTERFLY, Robert Malatyinszki, Węgryb. dobra/very good
6159FRIDAYUNIOR dell 'Alto Fondale, Ivano Gambacciani, Włochydoskonała/excellent
6160Slavjanka GARMONIA, E. Selezneva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6161Slavjanka GLORIA, O.N. Vasilyev, Rosjab. dobra/very good
6162Made in Spain GORI-GORI, Arino, Angel Pons, Hiszpaniadoskonała/excellent
6163HERA, Alessandra Pavan, Włochydoskonała/excellent
6164Jatzers INTERFLORA TO CHOTTIS, Charlotte Orre, Szwecjadoskonała/excellent
6165Jean Dark JELLY BEAN, Kaja S. Olsen, Norwegia
6166KELLY z Pyśelky, Jaroslava Dvoráková, Czechydoskonała/excellent
6167Theneican's LAJATZERS WINNER, Susanne Jansson, Szwecjadoskonała/excellent
6168Humblepup NIAGARA, Bożena Kowalska-Malitkab. dobra/very good
6169Joker Show NIRVANA, Ruslan Carik, Litwadoskonała/excellent, lok. 3
6170Duvinal PONZA PINEYRA, S. Savchenko, Rosja
6171Quebec's SCARLET, Elena Kruglova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6172SEMPER ANTE ALL THAT SHE WANTS, Galina Kulikova, Rosjadoskonała/excellent
6173SEMPER ANTE APPLAUSE TO MALAGRIS, Galina Kulikova, Rosjadoskonała/excellent
6174VANESSA MAY PRIDE of Beau Monde, L. V. Panova, Ukrainadoskonała/excellent
6175XARA Pilawa, Kati Toivonen, Finlandiab. dobra/very good
6176YASMINA Pilawa, Pauluna Lindfors-Jokela, Finlandiab. dobra/very good
6177YOUL-VIOL iz Gavoana, M. Savelieva, Rosjab. dobra/very good
20849Blue-Star QUELLE, Eszter Vlajku, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
6179Malagris ELFA ELIS, I.A. Kozlova, Białoruśdoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Gabriela Ridarcikova

6178AIE AIE AIE des Lutins de la Cerisaie, Thierry Chevallier, Francjab. dobra/very good
6180FERNANDYNA Morski Unikat, Teresa Chodakowska
6181Joker Show LOVE STORY, E.A. Parshikova, Rosjab. dobra/very good
6182Nasha Marka NENADLYADA, Inna Tamchenko I., Tchouprounova T., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
6183NIKITA z Zadziornego Gangu, Jerzy Grabońdoskonała/excellent, lok. 2
6184Malagris OCHEY OCHAROVANIE, Galina Kulikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6185Duvinal ORMA ORIETTA, I.V. Zhiltsova, Rosja
6186TEQUILA-MALI vom Kösslbachtal, Torhild, Claus M. Fredriksen, Daniadoskonała/excellent, lok. 4
6187WENDY Pilawa, Kazimierz G. Grobelnyb. dobra/very good
6188XINTIA von Cronsbach, Bianka Dominik, Niemcydoskonała/excellent
20848Blue-Star PEPSI COLA, Eszter Vlajku, Węgry

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Gabriela Ridarcikova

6189BERGENIA znad Białej Lądeckiej, Małgorzata Dywańskadoskonała/excellent
6190BEVERLY, Antonio Giannetti, Włochyb. dobra/very good
6191BOZHENA BEYSIKA BORU, S.V. Rechkunov, Rosjab. dobra/very good
6192BRENDA, Romina Mosti, Włochyb. dobra/very good
6193Slavjanka CHAROVNITSA, E. Selezneva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6194DOXI z Bartkowej Sfory, Anna Bocheńskab. dobra/very good
6195HATHOR, Alessandra Pavan, Włochy
6196Humblepup ICE CREAM, Kazimierz G. Grobelnydoskonała/excellent
6197IVY vom Kösslbachtal, Jeanett Lemmeke, Szwecjadoskonała/excellent
6198JAGA Ro-Ka-Te, Jerzy Graboń
6199Exigor's JASPIS IN BLACK, Alena Kutikova, Czechydoskonała/excellent
6200Pint-Unicum KARINA, Carola Hakansson, Szwecjadoskonała/excellent
6201Joker Show LADY IN RED, O. Knizhnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6202Tim Spirit LEZETTA, V.A. Ovchinnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6203LIVIA Pilawa, Aleksandra Kufelb. dobra/very good
6204MARSELA OBIKEN Vakaru Favoritas, L. Popcova, Litwadoskonała/excellent
6205Nasha Marka MONOPOLIA, I. Popova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6206Duvinal NAVARRA NOBLESS, S. Vinediktova, Rosjadoskonała/excellent
6207OMBRA vom Kösslbachtal, Torhild, Claus M. Fredriksen, Daniadoskonała/excellent
6208Exigor's RUSLANA IN BLACK, Annette Persson, Szwecja
6209SAMY dell 'Alto Fondale, Ivano Gambacciani, Włochydoskonała/excellent
6210SONIA Wieczne Lody, Monika Siemiątkowskadoskonała/excellent
6211ULENA Pilawa, Zbigniew J. Jankowskidoskonała/excellent
6212VERTE DE RAGE des Lutins de la Cerisaie, Thierry Chevallier, Francjab. dobra/very good
6213VESTA dell 'Alto Fondale, Ivano Gambacciani, Włochydoskonała/excellent
6214Tornados-Ostwind VOSTOCHNAYA SLAVJANKA, E. Pyregova, Rosjadoskonała/excellent
6215Jevil's YO-YO, . Toivonen K., Kurikka T., Finlandiab. dobra/very good
6216ZOOGIT Bit Hamayan, Berger Shimshon, Izraeldoskonała/excellent
6217Made in Spain ZOOM, Elena Ratislavskaya, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Gabriela Ridarcikova

6218Exigor's AINOA IN RED, Annette Persson, Szwecja
6219Joker Show ATAKA, O.L. Bystryakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6220DARLAH Pilawa, Kazimierz G. Grobelnydoskonała/excellent
6221Joker Show DENEZHKA DLJA DOMA LJUVIRA, L.V. Rats, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6222Jean Dark ENCHILADA, Kaja S. Olsen, Norwegia
6223Joker Show GERLEN MAORA, Sabina Sadauskaite, Litwa
6224GRETA dell`Alto Fondale, Ivano Gambacciani, Włochydoskonała/excellent
6225GURIT Me Beit Hamaajan, G. Baklushin, Rosjadoskonała/excellent
6226Malenkiy Kapitan KATARINA, A. Sergeeva, Rosja
6227Slavjanka KATENKA, S. Golisevska, Łotwadoskonała/excellent
6228Tim Spirit KLASSIKA FROM MALAGRIS, O.A. Voronina, Rosja
6229Made in Spain MAFALDA, Vita Huset, Szwecjadoskonała/excellent
6230MALAGRIS KALINA KRASANAYA, Galina Kulikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6231Slavjanka OLIMPIA, G. Baklushin, Rosjadoskonała/excellent
6232PAMELA Pilawa, Kazimierz G. Grobelnydoskonała/excellent
6233PANAMA ze Zlotej Armady, Eszter Vlajku, Węgrydoskonała/excellent
6234SIERRANEVADA, Antonio Giannetti, Włochydoskonała/excellent
6235Malagris TIARELA TIARA, S. Vinediktova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6236Exigor's WINNING WERA, Alena Kutikova, Czechydoskonała/excellent
6237Humblepup YELLOW ROSE, Pauluna Lindfors-Jokela, Finlandiadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Gabriela Ridarcikova

6238BERYL Bohem Petersen, Nicole Markovadoskonała/excellent, lok. 1


Pinczer Średni-Deutscher Pinscher/ German Pinscher


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6239FABI Granda Wesołków, Agnieszka, Przemysław Wiśniewscyb. dobra/very good, lok. 4
6240FALCO Granda Wesołków, Marek Dobeckib. dobra/very good
6241Dogiwogin FIRE, Auli, Juuso Vitikainen, Finlandiab. dobra/very good, lok. 3
6242YACOUB Black Bohemia, Hana Vimrova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
6243Igniculus (FCI) ZENITH ZAN, Dinh Hungdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6244Tanzab's AMIGO IN BLACK, Annette Persson, Szwecja
6245ARON ARMING Harmony Star, Auli, Juuso Vitikainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
6246Dogiwogin DICK TRACY, Auli, Juuso Vitikainen, Finlandiadobra/good
6247MOCAR Gallant, Aleksandra Maciejkonie do oceny/cannot be judged
6248ROCCO BEL Black Bohemia, . Zubrická M., Betlachová L., Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6249AMBIT Sudomir, Bożena Machelskab. dobra/very good
6250ARES ARETIS Harmony Star, Alena Foltynova, Czechydoskonała/excellent
6251Ceriinan ARNOLD, . Nikkonen A., Lehtonen S., Finlandiadoskonała/excellent
6252CIPP z Pyśelky, Anna Jenićková, Czechydoskonała/excellent
6253Dogiwogin DON QUICHOTTE, Auli, Juuso Vitikainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
6254ERCOLE dell' Alto Fondale, Gabriella Dla Bo, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
6255Rattenjäger FANTASTIC FILOU, Irma Schelske, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
6256KALIF vom Zemp, Willy, Gerda, Cindy Coteur-Philtjens, Belgia
6257RIWARDS MISTER RICK FOR NESTLE MALIN, O. Efimova, Rosjadoskonała/excellent
6258OAKLAND de la Capelliere, Monique Gaudfroy, Francjadoskonała/excellent
6259RASTY vom Rodfeld, Isolde, Werner Huber, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6260TOKYO de la Capelliere, Anna Wiącekdoskonała/excellent
6261Hovalidens WONDERFUL VALENTINO, Annette Persson, Szwecja

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6262Ceriinan DW RUBENS, Auli, Juuso Vitikainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6263DARIA z Pyśelky, Jaroslava Dvoráková, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
6264Dogiwogin FIAMME, Auli, Juuso Vitikainen, Finlandiab. dobra/very good, lok. 3
6265INES dell 'Alto Fondale, Ivano Gambacciani, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6266XANDY Black Bohemia, Kristyna Klicova, Czechy

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6267Ceriinan IBERIS, . Nikkonen A., Seppanen K., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6268MISS z Porębskiej, Anna, Aleksander Kempadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6269CHANTY van de Doelaar, Willy, Gerda, Cindy Coteur-Philtjens, Belgia
6270HANNA ELISE dell 'Alto Fondale, Annalisa Saccani, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Uwe H. Fischer

6271Ceriinan ADELE, . Nikkonen A., Jansson T., Finlandiadoskonała/excellent
6272BRINA van de Doelaar, Isidore Vanhove, Belgiadoskonała/excellent
6273ELSA dell 'Alto Fondale, Annalisa Saccani, Włochydoskonała/excellent
6274FABIENNE Black Bohemia, . Zubrická M., Betlachová L., Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
6275INA vom Blauen Wunder, Rudolf Schmitz, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
6276MELANIE Kaizen, Joanna Sandomierskadoskonała/excellent, lok. 4
6277Rudolica Psotnica Czyli METAXA, Ewa Przychodzieńdoskonała/excellent, lok. 3
6278SCARLET de la Capelliere, Monique Gaudfroy, Francjadoskonała/excellent


Pirenejski Pies Górski-Chien de Montagne des Pyrenees / Pyrenean Mountain Dog


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Moa Persson

6279Unkada ACERADO, Wojciech Rymuzab. dobra/very good, lok. 1
6280Damaco's LUCKY LUKE, . Lavikainen M., Pakkala P., Finlandia

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Moa Persson

5443Vi' Skaly's YKSI, E. Vorontsova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
6281VIRTU, Massimo Bolognesi, Włochy
20842VITALYS De La Cascade De Couplan, Chantal Cuisinier, Francjadoskonała/excellent, lok. 2

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Moa Persson

6282ARTUCHE MOUNTAIN Almanach, Hana Malcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
6283Rodentáli CABAS, Éva Pusztayné Szöke, Wegrydoskonała/excellent, lok. 4
6284CYRO Mountain Almanach, Sonia Fürstencellerova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6285Glatisant's IMPERATOR, Peter Gaal, Węgrydoskonała/excellent
6286Mantelisilman MARCEL, Seija Hiltunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
6287Love Me Tender R PYR, . Bochan K., Strom T.b. dobra/very good
6288ZEPHIR del Musine, Katarzyna Daszkiewicz

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Moa Persson

6289BRESSE da Serra do Mar, V. Rogalev, Rosja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Moa Persson

6290Castrum Nasicae AMARANTINEWHITEXMASYAP, Elisabetta Bolelli, Italia
6291AURORA Unkada, Michał Wyrwasdoskonała/excellent, lok. 2
6292Patou Nordique BELLE, Boel Jonasson, Szwecja
6293Glatisant's FLOWER OF THE LAKE, Peter Gaal, Węgrydobra/good
6294Pyrzillac's JADELINE, Seija Hiltunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6295Framboise SUNPATCHES LITTLE LADY, Christine Hartel, Niemcyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Moa Persson

6296Castrum Nasicae VIOLETTE DELESPONNE, M.R. Belucci Tosi, Włochyb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Moa Persson

6297Patou Nordique ATHENA, Boel Jonasson, Szwecja
6298DEBBIE MOUNTAIN Almanach, Hana Malcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6299FEBBIE Filipuv Dvur, Lenka Filipova, Czechyb. dobra/very good
6300INDRA vom Hause Mordhorst, Karin Messner, Niemcydobra/good
6301Glatisant's JUNE LA BEALE PILGRIMS, Peter Gaal, Węgry
6302PENELOPA z Orzechowej Górki, Maryla Korlackab. dobra/very good, lok. 2
6303Damaco's SNOW QUEEN, Minna Lavikainen, Finlandia

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Moa Persson

6304BEA MOUNTAIN Almanach, Hana Malcova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
6305Pyrless BEAUTIFUL DREAMER, Krystyna Bochandoskonała/excellent, lok. 3
6306Mantelisilman NOUGAT, Seija Hiltunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
6307ROSEE du Neouvielle, Ans, Heino van den Berg, Holandiab. dobra/very good, lok. 4


Rottweiler


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Henryk Jurek

6309CORDY Anaco, Martina Vospalkova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
6310HEKTOR von Hasan Hause, Rada Tubic, Serbia i Czarnogórawyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Henryk Jurek

6311ALIGATOR Vom Hause Haase, Adam Haasedoskonała/excellent, lok. 2
6312AMBROŻY Fanelus, Sławomir Czajkadoskonała/excellent
6313BOSFOR R.G. Alegranda, Ewa Kwiatkowskadoskonała/excellent
6314BRUT Wonderful Wizard, Aleksandar Dobrosavljevic, Serbiadoskonała/excellent
6315CLIFF von der Rasperburg, Mladen Modrusan, Chorwacjadoskonała/excellent
6316ERON od Kozłowskich, Waldemar Kozłowskidoskonała/excellent
6317FIL Bona Dea Plyus, E.V. Barsukov, Ukrainadoskonała/excellent
6318HASSO from House Rotvis, M.V. Dubovenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6319IRO Saturian, Andrzej Kubaczyński
6320KING Kovi-Rot, Linda, Camilla Kallberg, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
6321MAD MAX von Scarva's Strand, Miroslav Mirosavljevic, Grecja
6322NORIS iz Tverskogo Doma, Dmitri Turchannikov, Rosjab. dobra/very good
6323PIXI von Scarva's Strand, Miroslav Mirosavljevic, Grecjadoskonała/excellent, lok. 4
6324RALF, Adrian Bacaran, Rumuniadoskonała/excellent
6325SAJMON od Dragicevica, Tatyana Popova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

6326BASTER Saturnian, Katarzyna Pasiewiczb. dobra/very good
6327BENO Saturian, Krzysztof Prokopiukdoskonała/excellent, lok. 3
6328BOJ "KAO BUMBARIN" SM, O. K. Sheritsa, Mołdawiadoskonała/excellent
6329BRADPITT dei Cavalieri di Rodi, Maria Rosaria Laccarino, Włochy
6330BRUNO Wonderful Wizard, Aleksandar Dobrosavljevic, Serbiab. dobra/very good
6331BUTSCH of Sunny Hill, Marko, Srdjan, Vesna Knezevic, Serbia i Czarnogóra
6332GREG Dor-Gladiator, Mirosław Szewczykdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6333KOEISS vom Hause Real, Remiddi Alessio, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
6334LINKOLN Pride of Beau Monde, M. A. Saenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
6335MAXIMUS s Berega Turi, A. Morozov, Rosjab. dobra/very good
6336PORTO ze Żbikowa, Janusz Wiśniewskidoskonała/excellent
6337RUS RPH NEKAR RIM, . Holevina E.V., Rafailov R.A., Rosjadoskonała/excellent
6338SATYN ze Żbikowa, Anna Rutkowska

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

6339ACHILLES Czarny Gladiator, Anna Mińkowskadoskonała/excellent, lok. 4
6340AJK von Haus Milśped, Teodora, Duśko Pejovic, Serbia i Czarnogóra
6341ARON, Alen Migic, Serbia
6342BOSS Ares, Ryszard Czerwińskib. dobra/very good
6343COBRA v. h. Falconsnest, Julien Vuylsteke, Belgiadoskonała/excellent, lok. 3
6344DIABLO VOM Korgal (FCI), Jarosław Małeckidoskonała/excellent
6345DJAGO v.h. Falconsnest, A.B. Kooijman, Holandiab. dobra/very good
6346JOLLY JOCKER JUNIOR, . Jankovic S., Jakovljevic V., Serbia
6347Faiter Erfolg KORSO, L. Stulpina, Łotwadoskonała/excellent
6348LINUS vom Storchengässle, Antonine, Sandrine Garcia, Francjadoskonała/excellent
6349MANGO CATANI, Grażyna Jaroszewska
6350NELSON von der Alten Festung, Vladimir Zec, Chorwacjadoskonała/excellent
6351NOE' San Germano, Gianluca Tene, Włochy
6352PYUZO s Berega Turi, A.R. Batova, Rosjab. dobra/very good
6353SEMEN ze Żbikowa, Beata Jeź-Walukb. dobra/very good
6354SOKRATES ze Żbikowa, Janusz Wiśniewskidoskonała/excellent
6355STIV VON Assasin, Georgi Eftimov, Bułgariadoskonała/excellent, lok. 2
6356UGO-DANIEL du Domaine D'Halliwell, Florence Daumens, Francjadyskwalifikująca/disqualified
6357Razzmatazz UNEZZCO, Mats Eriksson, Szwecja
6358VAN GOGH des Rotts de la Baronnie, Jean Philippe Sauvage, Francjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6359VULKAN von der Scherau, I. Ivanov, Ukrainadoskonała/excellent
6360WILIAM Czarny Gigant, Sławomir Marek Barczyńskidoskonała/excellent
6361ZAUER, Alexander Maier, Niemcydoskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

6362AGIL od Hluboke Vody, Pavel Jahoda, Czechydoskonała/excellent
6363ALF z Mierzęcickich Pól, . Stachura R., Rapacz A.b. dobra/very good
6364ATOS GOTT MIT UNS, G. V. Kuksov, Ukrainadoskonała/excellent
6365BE-DJEEZ Pride of Beau Monde, Yevgen Tymofeyev, Ukrainadoskonała/excellent
6366BEKKER iz Doma Tatarinovyh, T. V. Mamichenko, Ukrainadoskonała/excellent
6367CHUCK Cordis, Kazimierz Federak
6368FELIX vom Haus Zschammer, Georg Zschammer, Niemcydoskonała/excellent
6369IRCO Wildengel, Ivan Fontani, Słowacjadoskonała/excellent
6370Black Turk LENNOX, Adrian Astilean, Rumuniadoskonała/excellent
6371MARKOS Ti En Men, Gordana, Toma Kostatinovic, Serbia i Czarnogóra
6372NANUK von der Bleichstrasse, Marc Dominguez Morato, Hiszpaniadoskonała/excellent
6373PAKO od Kaćky, Katerina Ludvikova, Czechydoskonała/excellent
6374PATRIK Betelgeze Alpha, I.I. Morozova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
6375PIF-PAF S Berega Turi, V. A. Vaysman, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
6376RICCO Earl Antonius, . Gheis J, Fach A., Francjadoskonała/excellent
6377RIOS von der Alten Festung, Goran, Marko Kahric, Chorwacjadoskonała/excellent
6378RUS RPH NEKAR VINDZOR, T.M. Kazakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6379TSOIS iz Rus Tamani, K. Kochurova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 2
6380VASON Holubi Dum, Prochazka Hynek, Czechydoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Hassi Assenmacher-Feyel

6381AITOR, . Sc. Impex Lu. Cy Srl., Rumuniadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB
6382ARGO Frajda z Dywit, Józef Topkadoskonała/excellent
6383ATOS Ti En Men, Gordana, Toma Konstantinovic, Serbia i Czarnogóra
6384BEN Canegro, Andrzej Rugaładoskonała/excellent
6385BUDRYS z Tarninowego Lasu, Beate, Klaus Overheu, Niemcydoskonała/excellent
6386CZAKO z Sądeckiego Grodu, Janusz Ziębadoskonała/excellent
6387DAIMOND, Yu. Soldatova, Rosjadoskonała/excellent
6388DASTY von Scarva's Strand, Miroslav Mirosavljevic, Grecjadoskonała/excellent
6389Priirtishie DZHAKOMO DZHOKER, T.A. Pavlova, Rosja
6390EDI Dor-Gladiator, Jarosław Przysowadoskonała/excellent
6391ELOY von Schloss Ahrensburg, Jurgen Jager, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
6392EVANDER Marstal, Zbigniew Wachowiakdoskonała/excellent
6393GISMO v.d. Bleichstrasse, A. Demidov, Rosjadyskwalifikująca/disqualified
6394IGOR von Hause Djurdjulov, Mira, Alen Aletovic, Serbiadoskonała/excellent
6395KIGEN od Dragićevića, Teodora, Dusko Pejovic, Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent
6396KRASH S Berega Turi, E.N. Potemkina, Rosjadoskonała/excellent
6397MORRO von der Scherau, I.E. Dubovenko, Ukrainadoskonała/excellent
6398PACO, Eugen, Mihail Stefanide, Ruminiadoskonała/excellent
6399RAGNAR Biała Przemsza, Ewa Mrukwadoskonała/excellent
6400Arzadons TAYSON, Lasse Jensen, Daniadoskonała/excellent, lok. 3
6401TIGGER des Rotts de La Baronnie, Eric Vailler, Francjadoskonała/excellent, lok. 2
6402TOM ze Żbikowa, Ewa Szatko

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Henryk Jurek

6403ARABELLA v. Lauberg, A. Demidov, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
6404GÁBA Anaco, Jitka, Jiri Reizenthalerova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2
6405MINA von Tishevitsa, . Cherneva G., Milanov O., Bułgariawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
6406NAOMI Pride of Beau Monde, L. V. Panova, Ukrainawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
6407RIZZA II Earl Antonius, Frank Karel, Czechy

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Henryk Jurek

6408AJSZA Fanelus, Marlena Winnicka
6409AKI vom Hause Haase, Zbigniew Niedźwiedźdoskonała/excellent, lok. 2
6410AMERIKA s Berega Turi, E.N. Potemkina, Rosjadoskonała/excellent
6411ARKA od Lovrica, Salvatore Capocelli, Włochydoskonała/excellent
6412AYA-NAIS des Empereurs de la Chesnaie, Christophe Charlat, Francja
6413BESSI Wonderful Wizard, Vladimir Zec, Chorwacjadoskonała/excellent
6414BIRMA R.G. Alegranda, Z.S. Rideau-Guderscydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6415CECILIA vom Hause Real, Remiddi Alessio, Włochy
6416CLARUSCHA vom Hause Edelstein, Barbara, Uros Rojc, Słoweniadoskonała/excellent
6417Loyal Dog COBRA, Eugen, Mihail Stefanide, Ruminiadoskonała/excellent
6418CORA Mumlek, Luka Vratic, Słoweniadoskonała/excellent
6419DASCHA vom Nordlichen Schwarzwald, . Kharitonov, Rosjadoskonała/excellent
6420FAITH v.h. Falconsnest, Natasja Kooijman, Holandiadoskonała/excellent
6421Black Star Rotti's GERA, S. Kazakov, Rosja
6422Black Star Rotti's GERSA, . Kazakov S., Babirecka K.doskonała/excellent
6423GINGER Duma Ewy, Ewa, Alicja Wilk
6424HARISMA from House Rotvis, S.A. Sunko, Ukrainadoskonała/excellent
6425HELEN HANT Briava, Pavel Jahoda, Czechydoskonała/excellent
6426IRMA Dor-Gladiator, Grażyna Grzywaczewskadoskonała/excellent
6427JOLY von Scarva's Strand, Miroslav Mirosavljevic, Grecjadoskonała/excellent
6428MARGO s Otradnogo Dvora, A. Demidov, Rosjadoskonała/excellent
6429MAXIMUM MARA von Scarva's Strand, Miroslav Mirosavljevic, Grecja
6430MEGAN Ekland, Jolanta Ekiertdoskonała/excellent, lok. 4
6431NATIA iz Tverskogo Doma, Dmitri Turchannikov, Rosja
6432PANDA von Scarva's Strand, Miroslav Mirosavljevic, Grecjadoskonała/excellent
6433Faiter Erfolg SINDY, M. Kerca, Łotwadoskonała/excellent, lok. 3
6434ZANGA iz Tvorskogo Doma, E.V. Manzhula, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

6435AIKA Mumlek, Luka Vratic, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 2
6436ANAPURNA vom Hause Haase, Stanisław Podlaskidoskonała/excellent
6437BANNY Kao Bumbarin, Luka, Sofija Dobranic, Serbia
6438BESSIE vom Hause Edelstein, Michele Golino, Włochydoskonała/excellent
6439BONA Saturian, Andrzej Kubaczyńskib. dobra/very good
6440BRIXI Drink-Bar, Dariusz Wolarczakb. dobra/very good
6441CHANEL Canegro, Edyta Pałkab. dobra/very good
6442Yengol's CIWI, Sven Hagglund, Szwecjadoskonała/excellent
6443DUNA, Remiddi Alessio, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6444EMMA v.h. Falconsnest, Julien Vuylsteke, Belgiadoskonała/excellent
6445GAMA Dor-Gladiator, Grażyna Grzywaczewskadoskonała/excellent
6446GIZA Gryfland, Krzysztof Koszałkab. dobra/very good
6447MELPOMENA Cum Laude, A.K. Gerberb. dobra/very good
6448NANDA DEVI Skordatura, Marek Korytekdoskonała/excellent, lok. 4
6449NELE vom Storchengässle, Antonine, Sandrine Garcia, Francjadoskonała/excellent

Psy - Dogs

6450NICO vom Bemberger-Tal, M. Khatunova, Rosjab. dobra/very good

Suki - Bitches

6451ODESSA vom Bamberger-Tal, M.G. Natunova, Rosjab. dobra/very good
6452PERŁA ze Żbikowa, Janusz Wiśniewskidoskonała/excellent, lok. 3
6453POLA ze Żbikowa, Janusz Wiśniewski
6454Olburd REYA, M. Trubnikova, Rosja
6455THEA von der Bleichstrasse, Jolanta Ekiertb. dobra/very good
6456VICTORIA R.G. Alegranda, Janusz Lebiedziński

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

6457ALFA Wyrwidąb, Jerzy Trafarskib. dobra/very good
6458ANABEL Great Heritage, I.A. Ivanov, Ukrainab. dobra/very good
6459ANDRA Frajda z Dywit, Magdalena Miłoszewska-Ściłek
6460AYSHA Mendog, Witold Krzystańskib. dobra/very good
6461BEA Canegro, Henryk Strzałab. dobra/very good
6462Yengol's BENA, . Hagglund S., Kallberg C., Szwecja
6463Great Lakes Von Bredick BLACK PEARL VARENNE, Grazia, Niels Bredick, Włochydoskonała/excellent
6464BONA z Orlich Szlaków, Ewa Mrukwab. dobra/very good
6465Mega BRENDA, Sylwia Marchlewicz
6466CHERRI Betelgeze Alpha, T.A. Suhanova, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
6467DARMA, Giovanni Iodice, Włochydoskonała/excellent
6468ENDI vom Korgal, Artur Grzymowiczdoskonała/excellent
6469IRDIA Catherine's Dream, Martin Żak, Słowacja
6470IVET Crna Cizmica, . Tapavicki M., Rideau Z.doskonała/excellent
6471KARO Pride of Beau Monde, Yevgen Tymofeyev, Ukraina
6472LAJKA Earl Antonius, Frank Karel, Czechy
6473LEILA vom Calibra, Lutfiye Oztel, Francjadoskonała/excellent, lok. 3
6474LUBA Ankus, Kazimierz Federakdoskonała/excellent
6475OLGA von Immenstetten, V. Dedov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6476OSKA s Berega Turi, E.N. Potemkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6477PENELOPA Mendog, Ewa, Jacek Plucińscyb. dobra/very good
6478PETRA Ki-Rot Slovakia, Frank Karel, Czechy
6479PUMA S Berega Turi, V. A. Vaysman, Ukrainab. dobra/very good
6480REWIA Nizenkol, Teofil Dudab. dobra/very good
6481ROMA ze Żbikowa, Janusz Wiśniewskib. dobra/very good
6482SONIA ze Żbikowa, Grzegorz Jachowiczb. dobra/very good
6483Rus RPH Nekar TAYSHA, Edyta Pałka
6484Arzadons VANESKA, Morten Andersen, Daniadoskonała/excellent
6485VERONA Pride of Beau Monde, L. V. Panova, Ukraina
6486Black Turk WINONA, Eugen, Mihail Stefanide, Rumuniab. dobra/very good
6487ZARA iś Rojaus Slénio, Vilija Pleckeviciene, Litwab. dobra/very good

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

6488AMANDA WANT CAN WILL, A. L. Volozhanina, Ukraina
6489DEMA, D.V. Turchannikov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6490KELLY vom Calibra, Pascal, Sylvie Voisin, Francja
6491LIVIA Ekland, Jolanta Ekiertdyskwalifikująca/disqualified
6492MARGARITA from House Rotvis, A.M. Tatarinov, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 4
6493MO FROM HOUSE ROTVIS, L. V. Panova, Ukrainab. dobra/very good
6494RIZZA Earl Antonius, Frank Karel, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
6495RUS RPH NEKAR VASILISA, . Holevina E.V., Rafailov R.A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6496Cherny Legion ZHRITSA, V. Dedov, Rosjadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Karl Reisinger

6497ALASKA iz Tverskogo Doma, Tatyana Popova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6498BERILI, A. L. Volozhanina, Ukraina
6499v. Avatar BIG COUNTRY MEMPHIS STORM, Grazia, Niels Bredick, Włochy
6500CATALINA, Maria Rosaria Laccarino, Włochy
6501ELIS Anaco, Jitka, Jiri Reizenthalerova, Czechydoskonała/excellent
6502GERTRUDA z Amber Haus, E.V. Barsukov, Ukrainadoskonała/excellent
6503GOLDI vom Calibra, . Voisin P.,D Halliwell S., Francja
6504GYULCHATAY Pride of Beau Monde, L. V. Panova, Ukraina
6505JANNA Estampa Negra, Frank Karel, Czechydoskonała/excellent
6506NATALI s Berega Turi, A. Goryunov, Rosjadoskonała/excellent
6507NOBI Ki-Rot, Martin Żak, Słowacja
6508OKSANA od Toma z Gór, Joanna Piwońskadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
6509PERLA Marxel, Stefano Genovesedoskonała/excellent
6510PRISKA Marstal, Elżbieta Rymarczykdoskonała/excellent, lok. 3
6511R'EMY vom Löwenherzritter, . Benitskaia I., da Silveira M., Francjadoskonała/excellent, lok. 2
6512RUS RPH NEKAR KIANA, S. Kazakov, Rosjadoskonała/excellent
6513UNIQUER R. G. Alegranda, I.E. Dubovenko, Ukraina


Sarplaninac - Jugoslovenski Ovcarski Pas-Yugoslavian Shepherd Dog - Sharplanina


Psy - Dogs


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6514ASHAR z Landeka, Blanka Zamarska, Czechy
6515BACKO BRZI Śablojaćki, Radivoje, Srdan Ostojic, Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6516MURKO, Sorvo Asko, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
6517URSO Śte-Kot North, Antonin Kacmarcik, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6518Reidl's BITANG, Istvan Varga, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1
6519RON Śté-Kot-North, Michaela Sestakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6520CHATO Varga's Bull, Istvan Varga, Węgry
6521KARABAŚ Śte-Kot North, Romana Mundronkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
6522PEGAS Śté-Kot North, Dagmar Velcicka, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
20851Sakeros TERMINATOR, Kari Koskelainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6523BIGOR od Makedonski Samur, Georg Schneider, Niemcydoskonała/excellent
6524Sartimo`s BRANKO, Ulla Helasuo, Finlandiadoskonała/excellent
6525ETNIS z Mośténského Dvora, Antonin Kacmarcik, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
6526LORD BELI Śté-Kot North, Stepanka Kotoucova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
6527MITA Śablaćki, Radivoje Ostojic, Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
6528MURGO od Makedonski Lavovi, J. Verheijen, Holandiadoskonała/excellent
6529RASTI di Casa Milkovic, Milko Milkovic, Włochydoskonała/excellent, lok. 4

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6530WERA Śte-Kot North, Stepanka Kotoucova, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6531ALBA DITE NISSIE des Hauts de Malforet, Marjolyn Laarhuis, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
6532FELIĆITÁ z Mośtenského Dvora, Miroslav Hájek, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
6533USIKA Śte-Kot North, Milan Lazic, Austria
6534UTMA Śte-Kot North, Stepanka Kotoucova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
20850FERY FOREST BEAST, Kari Koskelainen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6535BEIKA od Makedonski Mavrovo, Dagmar Albrecht, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
6536Reidl's BRITTA, Eva Reidl, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6537DIXI DREAM Sharislands, Rodislav Sidak, Czechydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6538ALFA, Piero Antonini, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
6539DUMA MURKA Sharislands, Rodislav Sidak, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
6540MIMA Źablaćka, . Ostojic R., Stankovic S., Serbia i Czarnogóradoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Milivoje Urosevič

6541AZRA, Eva Reidl, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
6542CERA DRENA Sharislands, Antonin Kacmarcik, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
6543MAXI GOLDI Śté-Kot North, Stepanka Kotoucova, Czechy
6544SARA od Makedonski Lavovi, J. Verheijen, Holandia


Shar Pei


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Gael Morison

6545Jade East BACK IN ACTION, . Soboleva T., Anders L.B., Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
6546DŻAPI-LOU Rysi Wykrot, Teresa Zielińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
6547LEON DEL SETTIMO SIGILLO DI GALLUCIO, Carmelina Galluccio, Włochy
6548Bellshow TABASCO TORWAN, . Nawrot. K., Kazarian B.wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
6549XIRIUS Bonomiella, Agnieszka Gajdzińska

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Gael Morison

6550Chancjs-Gru BENSON, Santo Accoto, Włochydoskonała/excellent
6551CHESTER Asta La Vista, Tomasz Kądziołkab. dobra/very good
6552DRAGO ze Złotej Alfy, Tomasz Michalakdoskonała/excellent
6553ERHU Mularoni's House, Lorenzo Simoncini, San Marino
6554EXCELLENT CHOICE RED DURANGO Thi-Hi, Patrycja Kruk
6555Bellshou FARENGEYT, Elena Zayceva, Rosjadoskonała/excellent
6556GOLDING CRYSTLLE Quasar, Kateřiná Pivrncová, Czechy
6557JÜAN CEN Qalt Pei, Eva Marśálková, Czechydoskonała/excellent
6558KOZANOSTRA BEST ot Pandi Charm, E.L. Gayulina, Rosjadoskonała/excellent
6559Chernyi-Chizh MINOTAVR, Lidija Dmitrijeva, Łotwadoskonała/excellent
6560Great-Mack's O'PING OF LOEWAK, Anneli Ohlson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
6561Great-Mack's OZZY OF LOEWAK, Helle Isaksen, Szwecjadoskonała/excellent
6562Secret Line's RED CHINAMAN, Merja Sorsa, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
6563SAVVA TAGRI EDCHER Avve Konkord, T. Grishina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6564SCALIBUR de Terra de Felanis, Juan Elias Molinero Borodoy, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6565STATUS KVO Avve Konkord, N. Semenova, Rosjadoskonała/excellent
6566Jade East THIS KISS AT FUZZ FACE, . Anders, Olszewski, Kaszubadoskonała/excellent
6567Vartdiv TSENZOR, N. Pinchuk, Rosja
6568WILD THING Bonomiella, Henryk Tyczyński
20854Chernyi Chizh AUGUST DLYA ETUAL NUAR, T. Chernousova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Gael Morison

6569Daoshao BACK IN USSR, E. Shukaeva, Rosja
6570BRUTUS Sky Garden, Sławomir Sikorab. dobra/very good
6571Khambaliq FILIPPO, Mare Kargu, Estonia
6572Midnait Mijuzik KELVIN KLEIN, O. Gonzalev, Rosja
6573Aisti Ideal TALISMAN OF LOVE, Elena Ilyina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6574Shenanigans UOMO BELLO, Carmelina Galluccio, Włochy
6575Vita Shamo YOURS MACHO, S.S. Konovalova, Rosja

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Gael Morison

6576AISTI ILEAL IGOR KNYAZ KLEVSKIY, I.I. Vinnichenko, Ukrainadoskonała/excellent
6577AMOS z Buhdalu, Lenka Horáková, Czechydoskonała/excellent
6578ANTUAN, A.V. Bogdanova, Ukrainadoskonała/excellent
6579Svejii Veter ARGUMENT, S. Goncharova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6580Jade East COURAGE UNDER FIRE, Maykel P. Sotomayor Fernandez, Hiszpania
6581Bellshou DIZEL, A. Gamaley, Ukraina
6582Midnait Mijuzik INSTANT REPLY, Tatiana Soboleva, Rosjadoskonała/excellent
6583NOBIS Jogi-Pei, Kinga Nawrotdoskonała/excellent
6584PITER Krasnyi Lis, E. Scheglova, Rosja
6585Chesapeake's RODEO RIDER, . Ohlson A., Vankorenbeech S., Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
6586Amagamma TAMARISK, M.L. Kruchinina, Rosja
6587VANDERBUILT du Manoir de Kerlessy, . Bollig, Calvez, Nizan, Francjadoskonała/excellent, lok. 4
6588VIKING UKRAINE.O. ISKRAS, O.I. Barteneva, Ukrainadoskonała/excellent
6589Jade East WHEN THE SUN GOES DOWN, . Anders L.B.,Nyholt K.R,Minne E, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Gael Morison

6590Star Galaxy ADMIRAL, S. Goncharova, Rosjadoskonała/excellent
6591Bellshou ADRENALIN, Bella Kazaryan, Rosjadoskonała/excellent
6592BAMBU Secon Grass, Hana, Jan Tyce, Czechydoskonała/excellent
6593BERO Nuo Babrungo, Ula Kupriene, Litwadoskonała/excellent
6594BONIFACY Asta La Vista, Sabina Beslapowicz
6595BRANDO iz Tverskogo Doma, Tatyana Popova, Rosjadoskonała/excellent
6596CHOKOLATE SURPRISE Aisti Ideal, Elena Ilyina, Rosjadoskonała/excellent
6597DENAR-TAY Rysi Wykrot (FCI), Karolina Luiza Kuglerdoskonała/excellent
6598Secret Line's DENG XIAO PING, Merja Sorsa, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
6599Jade East GOT THE WORLD ON A STRING, E. Minne, Holandiadoskonała/excellent, lok. 3
6600Tagri Edcher HUMMER KING SIZE, V. Kormakov, Rosjadoskonała/excellent
6601Midnait Mijuzik IMPERATOR BONAPARTE, Tatiana Soboleva, Rosjadoskonała/excellent
6602KAFRO Modrokvet, Grzegorz Dowgier
6603KONSUL ZOŁOTOY ROSSYPI iz Doma Karpovoy, Janina Ożoga
6604MARGEM'S CRUNCH GOLDEN EDGE, Dejan Buhovac, Słoweniadoskonała/excellent
6605Jade East MISSION TO MARS, . Anders L.B., Nyholt K.R., Holandia
6606Margem's MISTER NEWTON KMBLQ, Walter Massetani, Włochydoskonała/excellent
6607NEMO NAUTILLIUS CAPTAIN Ortega, Piotr Sendykdoskonała/excellent
6608PAMELLA GORDON REM'S MISTERIJA, R. Ungurs, Łotwadoskonała/excellent
6609SALLY LUNN Tender-Ling Silesia, Denis Nowikówdoskonała/excellent
6610S-FI's Choice TO HAVE MORE FUN, E. Minne, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6611Blau Zunge VASHE VELICHESTVO TAGRI EDCHER, N. Semenova, Rosjadoskonała/excellent
6612VILIAM STAR, I. Kolchina, Rosja
6613ZON MIREKL SIMON DLJA BELLSHOU, O. Borodina, Rosjadoskonała/excellent
20856Chernyi Chizh EIS-BIPI DLYA SHARM, E. Gaynulina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Gael Morison

6614BUZZ JR Golding, Dejan Buhovac, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Göran Bodegard

6615ANIE Yan Han Pei, Lenka Horáková, Czechy
6616Bellshou EYFORIA, Bella Kazaryan, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
6617XABEA Bonamiella, Marta Potapczukwyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Göran Bodegard

6618Jade East A STRING OF PEARLS, . Anders L.B.,Nyholt K.R,Minne E, Holandia
6619BLIDA, Hans Peter Thjomoe, Norwegiadoskonała/excellent
6620BRILIANT EKATERINY z Santarnogo Moria, Małgorzata Porcheta-Kowalikdoskonała/excellent
6621CERRY RED Pet Pei, Vratislav Hofreiter, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
6622Aisti Ideal CHUDESNAYA KITAISKAYA ROZA, Elena Ilyina, Rosjadobra/good
6623DAGU Mularoni's House, Lorenzo Simoncini, San Marinodoskonała/excellent
6624Ervin`s Happy House DAOSNAO`S LOVE, Maria Victoria de Astica Nadal, Hiszpaniadoskonała/excellent
6625DUMKA ze Złotej Alfy, Janina Ożogab. dobra/very good
6626Rojal Sapphire EMANUEL NOIRE, Jelena Balojan, Estoniadoskonała/excellent
6627Hsu Chai's ENYA, Frank Ross, Niemcydoskonała/excellent
6628Zvezda Askony GRACE MOORE, Anna Iachtchikhina, Rosjab. dobra/very good
6629Golding IN DADY'S FOODSTEPS, Dejan Buhovac, Słoweniadoskonała/excellent, lok. 3
6630KALINKA MALINKA, E. Scheglova, Rosjadoskonała/excellent
6631Wymander's LOVE STAR SHIVA, Monika Auer, Węgry
6632LUKRECJA BORGIA Claronine Torwan, Kinga Nawrotdoskonała/excellent
6633Great-Mack's OPIUM OF CUTABEE, Anneli Ohlson, Szwecjadoskonała/excellent
6634Lorimar RHONA, Danilo Vettore, Rumuniab. dobra/very good
6635SABRINA Avve Konkord, N. Semenova, Rosjadoskonała/excellent
6636SHAMMURAMOY s Jantarnogo Morya, N. Semenova, Rosjab. dobra/very good
6637Amagamma SUMMER CARNAVAL, M.L. Kruchinina, Rosja
6638TALISA Da Qin, Ałła Czeczeldoskonała/excellent, lok. 2
6639Vartdiv TSEREMONIA TEE, I. Dementieva, Rosja
6640Midnait Mijuzik Imperatritsa VALIKAYA, L.A. Salnikova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
20855Chernyi Chizh MON AMOUR FOR CHINASKYS, T. Chernousova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Göran Bodegard

6641Svejii Veter BAGRYNAYA PLANETA, S. Goncharova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6642CHINA SENSATION Da cascata Rochosa, Elena Ivachtchenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6643Etual Nuar COCO CHANEL, A. Kurmantaev, Kazachstandoskonała/excellent, lok. 2
6644Tagri Edcher EIPRILS FLOWER, O. Gonzalev, Rosja
6645Magic Jade MEANING OF LIFE, Adam Kisielewskib. dobra/very good
6646Tagri Edcher RENESSANS EPOHA VOZROZHDENIA, T. Grishina, Rosjab. dobra/very good
6647RONIE ABSOLUTLEY MAGIC Ortega, Lidia Kotarskadobra/good
6648TAY HUA CHAYNAYA ROZA s Jantarnogo Morya, V. Kolchin, Rosjadobra/good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Göran Bodegard

6649BELLSHOU RUSSIAN BEAUTY FOR SVEJII VETER, S. Goncharova, Rosjadoskonała/excellent
6650CHOCOLATE BOUNTY Tender-Ling Silesia, Denis Nowikówb. dobra/very good
6651ENGLISH RED ROSE Kormeese, Krystyna Kasperkowiakdoskonała/excellent
6652FATIMA Psie Pastele, H.A.M. Żwierełłodoskonała/excellent
6653FUGA Wulkano Bum, Katarzyna Obidowskab. dobra/very good
6654Bellshou IDEA FIX, Bella Kazaryan, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6655Great-Mack's INDRA OF CUTABEE, Christina Lindbladh, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
6656KLEO od Masumi, Wiesława Chumeniuk
6657MARUSHKA Magic Jade, Viera Staviarska, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6658Jade East MISSION TO MAJOREA, Miguel Castejon Morales, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
6659Chernyi-Chizh NEZHNA KNJAZHNA, E. Shukaeva, Rosja
6660PIRAMIDA iz Malenkogo Kitaya, I.I. Vinnichenko, Ukrainab. dobra/very good
6661SLAVIYA iz Malenkogo Kitaya, N. Goryun, Ukrainab. dobra/very good
6662Secret Line's TANG GONGHONG, Merja Sorsa, Finlandiadoskonała/excellent
6663ZHUJIANG Mularoni's House, Lorenzo Simoncini, San Marinodoskonała/excellent
6664ZVEZDA MARY ETEL Lider, Inga Agoshkova, Rosja

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Göran Bodegard

6665AIRIN Gampi Pei, Dana Harazimova, Czechydoskonała/excellent
6666Bellshou AXIOMA, Bella Kazaryan, Rosjadoskonała/excellent
6667BRENDA Jarosławskie podzamcze, Magdalena Traczdoskonała/excellent
6668Crease Pei CAECILLIA, Jiri, Jitka Ulovec, Czechydoskonała/excellent
6669CITTA RED Crease Pei, Jiri Jank, Czechyb. dobra/very good
6670DEMI z Kutné Hory, Venceslava Cerna, Czechydoskonała/excellent
6671EVITA Rysi Wykrot, H.M.A. Żwierełłodoskonała/excellent
6672Wrinkled EYES HONEY CLOE, Nuria Alvarez Gonzalez, Hiszpaniadoskonała/excellent
6673Midnait Mijuzik MADAME DE POMPADUR, Tatiana Soboleva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6674MASA Magic Sonet, Adam Kisielewski
6675RAIABETH, Heidi Kumm, Estoniadoskonała/excellent
6676RAKEL S Tmatskogo Perekata, T. Grishina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6677Ervin`s Happy House SICRET VICTORIA, Mare Kargu, Estonia
6678Jade East SWEET AS HONEY, T. Gerard, Holandiadoskonała/excellent, lok. 1, CACIB, CWC/CAC, Zw. Świata/WW
6679Jade East THE FIFTH ELEMENT, . Nyholt K.R., Minne E., Holandiab. dobra/very good
6680UMA-LI des Senteurs d'Opium, Muriel Montes de Oca, Francjadoskonała/excellent
6681VARVARA KRASA iz Malenkogo Kitaya, I.I. Vinnichenko, Ukrainadoskonała/excellent
6682VENDOME de Kapou-Chino, Marie-Claire Coujou, Francja
6683VLADA iz Malenkogo Kitaya, I. Yu. Odinokova, Ukrainadoskonała/excellent
20853Chernyi Chizh ESTAMPA, Ya. Mishina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Göran Bodegard

6684BUSZI Zmarszczka, Dorota Tokarskadobra/good
6685IRIS BABY s Kormakovskogo Dvora, V. Kormakov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1
6686ŁATKA Omen, Janina Ożogadobra/good


Sznaucer Miniaturowy (biały)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (white)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6687ADONIS di Domenico Danica, Danikas Kyriakos, Grecjaobiecujący/promising

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6688Black-Beatle's ADRIANO-LUMI, . Ulrich I., Johansson S., Szwecja
6689Made in Spain BIEN Y BIEN, Christel, Werner Stamm, Niemcydoskonała/excellent
6690BLONDIN IN ASSORTIC of Roxy's Pride, G.V. Gorbovadoskonała/excellent, lok. 4
6691MAGIC Ama-Pepsi, Beata Grabowska-Strzelecb. dobra/very good
6692Escarambon MEJOR IMPOSIBLE, Juan A. Alarcon Guilen, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
6693WILDWOOD PEPALFA'S WHITE NEW MAN, Gunilla Nyden, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6694VOODOO D`Arné, Andrea Behrnd, Niemcydobra/good
6695Black Beatle's YOSCHKA-SUPERGIRL, Anna Ogonowskadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6696BOUNTY Hebanowa Sfora, Dominika Zockova, Czechydobra/good
6697HANSOME BOY Mátraszépe, Oleksandra Skolska, Włochyb. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6698AMON Almajada, Aleksandra Lolodobra/good
6699BESTIÁRUS Ignorant, Dominika Zockova, Czechydobra/good
6700ESPIRIT IN WHITE vom Hella-Hof, L. Koljadnaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
6701Kinder von Schnee ORION, . Gonzalez R., Meinhardt E., Wenezueladoskonała/excellent, lok. 3
6702PEPSI Niema, Beata Grabowska-Strzelecb. dobra/very good
6703PHIL Blues La 'Nanasim, Peter, Ingrid Stolzenbach, Holandiab. dobra/very good
6704Karwish STRUT YOUR STUFF, Hedvika Markova, Czechyb. dobra/very good
6705Star's of White Night VERSACE, Natalia Bovkun, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
6706Mikes-Uti ZORRO, Laszlo Paraszt, Węgryb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6707Mr. King's ANGELO BIANCO, Anna Marenzi, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
6708ARBOC Ignorant, Dominika Zockova, Czechy
6709Matraszepe CHATEAU REIGNACK, Z.V. Nesterova, Rosjadoskonała/excellent
6710Pepalfal's CRYSTAL SNOW UNIT, Barbara Wasowskab. dobra/very good
6711E-MAIL Grasant, Andrea Behrnd, Niemcyb. dobra/very good
6712EL GRECO Grasant, Anna Bielinowiczb. dobra/very good
6713EURO SNOWWHITE v.d. Spikke, Hedvika Markova, Czechyb. dobra/very good
6714LAMBORGHINI Svarcava, Justyna Ostropolska
6715Karwish NEBRASKA BLIZZAED, Peter, Ingrid Stolzenbach, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
6716Made in Spain QUIEN DE MAS, Jacqueline Lasry, Hiszpania
6717Matraszepe REVOLUTION, . Hanze, Sandor, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
6718Mede in Spain SARAO, Jacqueline Lasry, Hiszpaniadoskonała/excellent
6719Mr King's WONDER, Juan A. Alarcon Guilen, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6720Matraszepe WUNDERKIND, L. Koljadnaya, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6721JAZZ z Gniazda Brodaczy, Aleksandra Lolob. dobra/very good

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6722Xebec BEATRICHE, Elena Gerster, Niemcyobiecujący/promising
6723EYE CATCHER of Roxy's Pride, Peter, Ingrid Stolzenbach, Holandiawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
6724HILIT LEVANA Barak Shachor, Mirta Garfinkel, Izraelobiecujący/promising
6725UNICA Śvarcava, Hedvika Markova, Czechyb. dobra/very good

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6726ANDROMEDA Elfidar (FCI), Justyna Ostropolska
6727DESIRE ME of Roxy's Pride, Elena Gerster, Niemcydoskonała/excellent
6728DYNAMIC DOLCE VITA of Roxy's Pride, Peter, Ingrid Stolzenbach, Holandiadoskonała/excellent
6729ICEFLOWER vom Müllerhof, Birgit Muller, Niemcydobra/good
6730I`M WHITE DREAM vom Hella-Hof, Anzhelika Pryazhevskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6731I`M WHITE PRINCESS vom Hella-Hof, S. Isakova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6732Kinder von Schnee LEBENS, . Gonzalez R., Meinhardt E., Wenezueladoskonała/excellent, lok. 2
6733TINA Śvarcava, Hedvika Markova, Czechydobra/good
6734Mikes-Uti UNIQUE GIRL, Laszlo Paraszt, Węgryb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6735Matraszepe HENESSY, N. Pavlova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6736JEWEL RATTLER Trigenimus, F., D. Ramakers, Holandiadobra/good
6737Rice's PRECIOUS LIL DIAMOND, Peter, Ingrid Stolzenbach, Holandiadoskonała/excellent, lok. 4
6738Holan Herdbeard SUN BEAM, Evi Paramonova, Estoniadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6739Made in Spain YO-MISMA, Christel, Werner Stamm, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6740APOCALYPSA of Bianco Olga`s, Anna Bielinowiczb. dobra/very good
6741CALIBRA CRAZY GIRL Bianco Olgas, Anna Barbara Pakulskadobra/good
6742EARNEST DESIRE of Roxy's Pride, Elena Gerster, Niemcy
6743EMPIRE STARLET vom Hella-Hof, . Hanze, Sandor, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6744FAFA z Cedry, Iwona Zielkowskab. dobra/very good
6745MATRESZEPE BIKINI, Jozsef Gondos, Węgryb. dobra/very good
6746MERVAR'S JEWEL of the Sky Gambler, Anna Ogonowskab. dobra/very good
6747SNOW BLUES la Nanasim, . Stolzenbach P.I., Levinger S., Holandiab. dobra/very good
6748Made in Spain TOPTEN, Hedvika Markova, Czechyb. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

6749ARIA Crystal Saga, Jerzy Kleszczb. dobra/very good
6750Matraszepe CAMINO TEQILA, N.E. Dyuskina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
6751Papalfa`s CRYSTAL SNOW MAGIC, Gunilla Nyden, Szwecjadoskonała/excellent
6752DAISY Rey Prag, Elena Gerster, Niemcyb. dobra/very good
6753Matraszepe HASTA LA VISTA, . Hanze, Sandor, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
6754Mervar's HEVENSENT AT GAMBLER, . Toczyłowska K., Wilczek M.doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6755HILARY iz Legendy o Borodachah, Anna Vlasova, Rosjab. dobra/very good
6756QWENDY Śvarcava, Hedvika Markova, Czechyb. dobra/very good
6757Made in Spain SE-TE-NOTA, Anna Vlasova, Rosjadoskonała/excellent
6758Made in Spain WELL.WELL.WELL, Mirta Garfinkel, Izraeldoskonała/excellent


Sznaucer Miniaturowy (czarno-srebrny)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black and silver)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Patricia Nemirovsky-Alsina

6759Sasquehanna KONSUL, Barbara Wasowskawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
6760Sasquehanna (FCI) KRÓL, Małgorzata Supronowiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
6761LJUBIMYI BORODACH Chamberlen, S.V. Dushar, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
6762WIND OF CHANGES KAISHA v.d.`n Oppaser, Zoja Vald, Estonia
6763XPRESSO z Dixie, Michala Śindelárová, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Patricia Nemirovsky-Alsina

6764Scedir ALPACINO-NA, Fabio Ferrari, Włochyb. dobra/very good
6765Whisper of Wind /FCI/ AMARO, Elżbieta Pietrzakdoskonała/excellent
6766Scedir DOCHOLLIDAY-AN, Fabio Ferrari, Włochydoskonała/excellent
6767Santa Knyrys EVGENIY ONEGIN, . Shiryaeva N., Rogozina S., Rosja
6768Bouvbear INT' I MAN OF MYSTERY, Ellen Kristine Olberg, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6769Blythewood KINDLY CHAP, Irina Lukasevich, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6770MAGIC MOONLIGHT z Parady Gangsterów, Grzegorz Kałużnyb. dobra/very good
6771MARLOWE Jadya, Daniela Ullrichova, Czechy
6772MARZIPAN v.d. Parthenwiesen, Undine, Eckhard Cremer, Niemcydoskonała/excellent
6773Little Rosebud's QVINTUS, Jan Sodergren, Szwecja
6774SILVER IMAGE of Nessland, . Mashevski I., Dalid D., Izraelb. dobra/very good
6775TOMMY TAXON Nadpilickie Bestyjki, Katarzyna Przybylskadoskonała/excellent
6776VAMOS Vis a Vis, Christel, Werner Stamm, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
6777Sasquehanna (FCI) VIGO, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 2
6778VINCE-BLACK-VELVET v. d'n Botterpot, . Oomen-Janssen,Vissens-Rensen, Holandiadoskonała/excellent
6779VITAL Vis a Vis, . Kazakovic J., Nikolic M., Serbiab. dobra/very good
6780Scedir ZOFF-NA, Fabio Bacci T., Ferrari F., Włochydoskonała/excellent
6781ZYRUS-ZEUS vom Grauen Papagei, Katja Kretzschmar, Niemcydobra/good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Patricia Nemirovsky-Alsina

6782Kaspelix AMERICAN PIE, Maria Engstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
6783Morgensilber BRAND NEW NONTOXIC, . Bjorklid N, Morgen Klaasmagi L, Estonia
6784Santa Knyrys NEGORO SEBASTIAN PERREYRA, O. Kasatkina, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
6785Beard`s Ghost QUICKWITTED KIDDY, Alla Dorofejeva, Estonia
6786QUINTO vom Löhberg, M. Wolter, Niemcyb. dobra/very good
6787Sasquehanna (FCI) RED WINE, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
6788Langer Tatos SHIKO, O. Hatenko, Białoruśb. dobra/very good
6789Scedir THOMASMANN-NA, . Migliari S., Ferrari F., Włochyb. dobra/very good
6790Chottans VAGABOND FOR ME, Daniela Ullrichova, Czechy
6791Scedir WAYNEJOHN-NA, Fabio Ferrari, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
6792YOUNG BOLERO von der Brunnengärten, Christel, Werner Stamm, Niemcy

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Patricia Nemirovsky-Alsina

6793Grand Calvera ADVENTURE, . Shiryaeva N., Fateeva N., Rosjab. dobra/very good
6794Vilanela BONGO BRAVO, Egle Krukonyte, Litwab. dobra/very good
6795DARTH VADER Hajan Polonia (FCI), Grażyna Gaszyńskab. dobra/very good
6796Sasquehanna /FCI/ DEKIEL, Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent
6797Sasquehanna DEREN, Natali Sergeeva, Rosjadoskonała/excellent
6798DEVIN Northumberland, Agnieszka Kwiatkowskadobra/good
6799Albarossi'k E-PIF MRS UNIVERSE, Maryna Shyshko, Białoruśb. dobra/very good
6800Jatzers ERROL GRYM, Kerstin Ekstrom, Szwecjadoskonała/excellent
6801ESZTEN Planeta Saturn (FCI), . Saturnina, Woźniak A.doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6802EXPRESS MAN Rezlark, . Kazakovic J., Nikolic M., Serbiadoskonała/excellent
6803Jubilee's FOOTBALL FIGO, . Vasko L., Csaszar I., Węgrydoskonała/excellent
6804Sasquehanna (FCI) GORDON, Sylwia Kamińskadoskonała/excellent
6805Ljubimyi Borodach GUSLYAR, I.L. Novikova, Rosja
6806Scedir JODIMAGGIO-NA, . Molteni M., Ferrari F., Włochyb. dobra/very good
6807Sasquehanna KONIAK, Anna Michalskadoskonała/excellent, lok. 2
6808Sweet Jane MATRIX, . Balaguer R., Sarda E., Hiszpaniadoskonała/excellent
6809Santa Knyrys MERCURY KING'S DYNASTY, N. Shiryaeva, Rosjab. dobra/very good
6810MICHEL von den Kleinen Strolchen, Margit Kohn, Niemcy
6811OLSEN Bella Fraga, . Kulczyk R., Szymańska M.doskonała/excellent
6812Matraszepe ONE UP FOR US, Sandor Ildiko, Hiszpania
6813PIP'N THAT'S MY STORY, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 4
6814Silium PTAH SOKAR OSIRIS, Alejandro Grau Garces, Hiszpania
6815Hassanhill's SCEDIR SIMPLY THE BEST, Fabio Ferrari, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
6816Chinon's U-TURN, Susanne Johansson, Szwecja
6817Mini-Maksi YAKUZA, N.E. Dyuskina, Rosja
6818ZAK z Wilczej Skarpy, Maria Jolanta Kikadoskonała/excellent
6819Langer Tatos ZEPPELIN, T. Uteneva, Białoruśdoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Patricia Nemirovsky-Alsina

6820Hassanhill's ALLAROUND SANTA KNYRYS, . Shiryaeva N., Rodionova L., Rosjadoskonała/excellent
6821Always AN OPTYMIST, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent
6822Ljubimyi Borodach ARSENITY FOR ROSES, N.A. Lukyanova, Rosja
6823BANDIT BIG BOSS ot Bella Mafiya, E. Snorovikhina, Rosjadoskonała/excellent
6824Santa Knyrys BELLE SHIEN, . Shiryaeva N., Sharenko E., Rosjadoskonała/excellent
6825BODO z Jelenich Skałek, Barbara Kiliandoskonała/excellent
6826DANGEROU`S D`ARTAGNAN Hajan Polonia (FCI), . Podolska I., Adamik A.doskonała/excellent
6827ERIC-XANDRO v.d. Parthewiesen, Undine, Eckhard Cremer, Niemcydoskonała/excellent
6828EXCALIBUR Rezlark, Anna Neradova, Czechydoskonała/excellent
6829Chelines EXPRESS MAIL, Alberto Velasco, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 4
6830Chelines EXPRESSO, Nadia Dedieu, Francjadoskonała/excellent
6831Sasquehanna FOREMNIAK, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent
6832Scedir FORREST GUMP, Christina Albertelli, Włochydoskonała/excellent
6833GERMANIKA WINGED LOVE Orsini, . Jaworska K., Ostrowski A.doskonała/excellent
6834Chottans IN YOUR DREAMS, Charlotte Orre, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
6835IT`S MY JOY von den Kleinen Strolchen, Margit Kohn, Niemcy
6836Repitition`s LIFE OF CRIME, Ewa, Monika Sztukiertdoskonała/excellent
6837Chiwalis LOOKS LIKE MR MINE, Rita Solbakken, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
6838Chottans LORD OF THE RING, Yvonne Kronstrand, Szwecjadoskonała/excellent
6839MALTE vom Zauberlehrling, Dorothea Lichtenthal, Niemcydoskonała/excellent
6840Fler Park MERRY CHRISTMAS, K., S. Puumeister, Estoniadoskonała/excellent
6841ORIENT STAR Bohemia Vulcan, . Shirayeva, Fateeva, Rosjadoskonała/excellent
6842Sweet Jane PEPE SALTAMONTES, . Balaguer R., Sarda E., Hiszpaniadoskonała/excellent
6843RAMPAGE`S LOVE z Dixie, Michala Śindelárová, Czechydoskonała/excellent
6844Fler Park ROMANOVICH, S. Isakova, Rosjadoskonała/excellent
6845SCUDDER-ROSEL v. d'n Oppasser, W.M. Nouwen, Holandiadoskonała/excellent
6846Nev Lemar SEREBRYANIY KNYAZ, T.V. Martyuhina, Ukrainadoskonała/excellent
6847SONNY z Wilczej Skarpy, Grażyna Gaszyńskadoskonała/excellent
6848Gloris STEPAN, . Emmrich H., Nolte H., Niemcy
6849Scedir WILDBILLHICKOCK-NA, . Medoli S., Ferrari F., Włochy
6850Sasquehanna XANTI, . Luszkiewicz B, Kruczek J.doskonała/excellent
6851Mini-Maksi YA, N.E. Dyuskina, Rosjadoskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Patricia Nemirovsky-Alsina

6852HASIM Tafika, Lidia Ponicka
6853POLLEKE BRITT v.d. `n Oppasser, . Havelkova D., Novotna M., Czechydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

6854AMAZING GRACE, Goran Milovanovic, Serbiawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
6855INKA COFFE Mandragora, Marta Hyczkowyb. obiecujący/very promising, lok. 2
6856Sasquehanna (FCI) KONSTYTUCJA, Małgorzata Supronowiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

6857Whisper of Wind/FCI/ ABYE, Elżbieta Pietrzakdoskonała/excellent
6858AIRE Whisper of Wind, Justyna Briske-Dutkowskab. dobra/very good
6859ANGELIQUE of Taita's Ushabti, Christel, Werner Stamm, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
6860Alegris BRILLIANT SMILE, . Blokhina Zh., Gusarova O., Rosjadoskonała/excellent
6861Scedir CALAMITYJANE-NA, Fabio Ferrari, Włochydoskonała/excellent
6862CICHA DAMA z Wilczej Skarpy, Elżbieta Czerepaniak
6863Zalari Zur CLARTE DE FET, Maria Gutsal, Rosjadoskonała/excellent
6864Strong Nats D'ONT WORRY BE HAPPY, O. Povh, Ukrainadoskonała/excellent
6865Sasquehanna DAKOTA, Agnieszka Szpotowiczdoskonała/excellent
6866Mini-Maksi DANAYA, N.E. Dyuskina, Rosjadoskonała/excellent
6867DEBI Happy Dog, Monika Tokarska-Winiarskadoskonała/excellent
6868Santa Knyrys DYANE FONDA, . Shiryaeva N., Ievskaya E., Rosjadoskonała/excellent
6869EVENING PRIMROSE Sandora, N. Steriova, Litwa
6870GOOD LUCK Rezlark, Tatyana Kozlova, Łotwadoskonała/excellent
6871Jatzers HILARY RUFF, Sophie Ekstrom, Szwecja
6872Mátraszépe IDEE FIXE, Sandor Ildiko, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
6873JADY-BLACK-VELVET v. d'n Botterpot, . Oomen-Janssen,Vissens-Rensendoskonała/excellent
6874JUKA Hebanowa Sfora, Anna Janiszewska, Poznańdoskonała/excellent
6875MAGIC MELODY z Parady Gangsterów, Jacek Piotrowskib. dobra/very good
6876Winz Sprate MARLEN, I. Vinogradova, Estoniadoskonała/excellent
6877MIA KOZA NOSTRA Rus Pitmark, M. Pavlenko, Rosjadoskonała/excellent
6878MONA LISA v.d. Parthewiesen, Albrecht Heike, Niemcydoskonała/excellent
6879Santa Knyrys NEW FIRE LADY, . Shiryaeva N.A., Tararanova O.V, Rosjadoskonała/excellent
6880Santa Knyrys NOVEMBER MAGIC LOVE, . Shiryaeva,Radionova,Schechkina, Rosjadoskonała/excellent
6881Phantoms PRINCESS VOM MONNA-ECK, S. Isakova, Rosjadoskonała/excellent
6882Sasquehanna (FCI) RAKIJA, Agnieszka Nowakdoskonała/excellent
6883SILVER IMPRESSION of Nessland, Ilana Mashevski, Izrael
6884SILVER INELIUS of Nessland, . Mashevski I., Burtzev V., Izraeldoskonała/excellent
6885SILVER STAR Hermes, Roberto di Gesu, Włochyb. dobra/very good
6886SWEET LOVE Hermes, Agnieszka Czarneckadoskonała/excellent
6887Chottans VICTORY DREAMS, Charlotte Orre, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6888Sasquehanna (FCI) VIVA, Joanna Bożekdoskonała/excellent, lok. 3
6889XENIA van Alanto, A.L. Bathoorn-de Weerd, Holandia
6890Santa Knyrys YASMINA BIS, O.P. Sorokina, Rosjadoskonała/excellent
6891Moon Regiys ZVEZDA UDACHI, A. Afanasieva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

6892AMADA Narator, Hanna Główczyńskadoskonała/excellent
6893BEAUTIFUL Happy Mafian, Kamila Svetelova, Czechydoskonała/excellent
6894Santa Knyrys CHATERLEY LADY X, I. Yadlovskaya, Rosjadoskonała/excellent
6895Silver Socks CHEYENNE-NA, O. P. Kornik, Ukrainadoskonała/excellent
6896COQUETTE LORA Sandora, . Steriova N., Andriuskiene R., Litwadoskonała/excellent, lok. 4
6897DELIGHT Grand Calvera, Dobromila Palenikova, Czechydoskonała/excellent
6898ETA CARINAE Kniśete Sternenhocha, Katerina Cechova, Czechy
6899Santa Knyrys FLASH IN THE SKY, S. Garbuzova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6900HOUSE KAZAK Sunflower, Milan Stankovic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 3
6901Sasquehanna I AM YOUR GIRL, Natali Sergeeva, Rosjadoskonała/excellent
6902Sasquehanna (FCI) RATAFIA, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 2
6903SFORA MIKRUSÓW Bibi, Aleksandra Chrzanowskab. dobra/very good
6904TORKA TORRECILLA Nadpilickie Bestyjki, Dorota Motykadoskonała/excellent
6905Scedir VIVIENLEIGH, Sonia Laise, Włochydoskonała/excellent
6906Santa Knyrys YUVELIRNAYA RABOTA, O.V. Tarakanova, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

6907AWAKE Vis a Vis, Janusz Kuczyńskidoskonała/excellent
6908AYLA Vis a Vis, Ewa, Monika Sztukiertdoskonała/excellent
6909Radasjöns BLACK PEARL, Nina Finstad, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
6910Santa Knyrys DYOZI FAIN, E.V. Andrianova, Rosjadoskonała/excellent
6911Sasquehanna (FCI) DZIĘCIELINA, Małgorzata Supronowiczdoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
6912FILOMENA Rezlark, . Rezkova L., Skosova, Czechydoskonała/excellent
6913Bouvbear's IN CONCERT, L.,S.I. Fagernes, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 3
6914JUMA Cereus, Jan Grzegorz Nowakowskidoskonała/excellent
6915Sasquehanna (FCI) KRZAKÓWKA, Joanna Bożekdoskonała/excellent, lok. 4
6916Santa Knyrys MADONNA, N. Shiryaeva, Rosjadoskonała/excellent
6917MARINA z Ziąbalowej Gromadki, Małgorzata Maciągiewiczdoskonała/excellent
6918Little Rosebud's MORNING JEWEL, Susanne Johansson, Szwecja
6919RITA Akacjowe Kolce, Ewa Fleischerowiczb. dobra/very good
6920Nev Lemar SEREBRYANAYA KAPLYA, T.V. Martyuhina, Ukrainadoskonała/excellent
6921SILVER DREAM of Nessland, Ilana Mashevski, Izraeldoskonała/excellent
6922Kinsman's UNITED IN JOY, Elisabeth, Philippe Garrigou, Francjadoskonała/excellent
6923Scedir WYLLYSIMPSON-NA, Fabio Ferrari, Włochydoskonała/excellent
6924XSANSSOUCI von den Brunnengaerten, Melisa Wolf, Niemcydoskonała/excellent
6925YOKO-HAMA Pol-Rot, Katarzyna Kuraszkiewiczdoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

6926Art Deco ANASTASIA, Elisabeth, Philippe Garrigou, Francja
6927Santa Knyrys BE MY SWEET LOVE, N. Shiryaeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6928BLACK-BABILON FANCY, Jozsef Gondos, Węgrydoskonała/excellent
6929Noble Monument`s CZECH CHALLENGER, Michala Śindelárová, Czechydoskonała/excellent
6930Sasquehanna GORZAŁKA, Sławomir Szymańskidoskonała/excellent
6931JODI SASQUEHANNA Kosmate Łapy, Sebastian Tumilowicz
6932Chiwalis NOT FOR SALE, Vian Turid, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 2
6933Santa Knyrys PRIZES PRETTY GIRL, E. Ievskaya, Rosjadoskonała/excellent
6934Santa Knyrys RUSSKAYA RULETKA, . Shirjaeva N.A., Zaytseva E.E., Rosjadoskonała/excellent
6935Matraszepe SILVER RAINBOW, Irina Lukasevich, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
6936Blythewood SWEDISH OPERA, . Flatov A., Young P., Szwecja
6937VIVA LA VITA Strong Nats, O. V. Kischuk, Ukrainab. dobra/very good
6938Alegris YOU MY SOUL, O. Gusarova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Joanna Szczepańska-Korpetta

6939Kamrat KAWA MARAGO, Krystyna Toczyłowskadoskonała/excellent, lok. 1


Sznaucer Miniaturowy (czarny)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

6940GALACTIC DESIGN Hermes, Marina Kalacheva, Rosja
6941Gently Born GNOM, A. Soldatov, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
6942ICI LA LEGEND di Monte Gentile, Roberto Corteggiani, Włochywyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

6943Beclau BEN-N, Beata, Claudio Zanovello, Włochydoskonała/excellent
6944Arkovári CASH, Elias Edina Szelenyine, Węgrydoskonała/excellent
6945Galaxy CHANGING TIME, Lorella Bignoli, Włochydoskonała/excellent
6946CHASING MY DREAMS Galaxy, Milia Pozzi Tarlarini, Włochydoskonała/excellent
6947Made in Spain DEXTER, Marek Wardachdoskonała/excellent
6948Made in Spain DEXTRORSUM, Alessandro Campolmi, Włochy
6949DREAMKISS IMPORTANT STEP, . Secheneva T., Gusarova N., Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

6950Santa Knyrys EDGAR PO, Natalia Fateeva, Rosjadoskonała/excellent

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

6951Made in Spain ELIXIR, Christel, Werner Stamm, Niemcy
6952Mátraszépe GERONIMO, Szabo Robert, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3
6953HURICANE Rezlark, Konrad Reduchdoskonała/excellent
6954Dreamkiss INCLUSIVE, . Kaptsova T., Filipov A., Rosjadoskonała/excellent
6955Panomaks INDIAN SUMMER BOY, . Vishnevskaya Ju., Frenkel K.A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
6956Bouvbear`s JOIRIDE, Oyvind Juel Bache, Norwegiadoskonała/excellent
6957OMAR NACHAR z Sardanu, Katarzyna Rógdoskonała/excellent
6958Char N'Co ONE MORE FOR THE ROAD, . Stukey C., Toczyłowska K.b. dobra/very good
6959Pepalfa's PIED-PIPER, Gunilla Nyden, Szwecjadoskonała/excellent
6960Unjedi STONE, . Majo L., Trilla A., Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 2
6961Gently Born VIP, Anna Vlasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6962WALDEMAR Androis, Andrea Horakova, Czechyb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

6963CELLINI BY ROLEX di Monte Gentile, Roberto Corteggiani, Włochydoskonała/excellent
6964DARK PRINCE Hermes, Marek Wardachdoskonała/excellent, lok. 3
6965ENTICING Hermes, Ewa Mikołajczak
6966Dreamkiss FOREVER, T.YU Maksimov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6967GASTON GAUDIO de Los Valientes, E.W. Meijer, Hiszpania
6968INTELIGENT z Gniazda Złotych Lwów, Bartłomiej Wójcińskib. dobra/very good
6969KAK RAZ TO CHTO NADO IZ DOMA TALFI, T. Goryachev, Rosjadoskonała/excellent
6970LUCJUSZ Corigentia, Katarzyna Tuszyńskadoskonała/excellent, lok. 4
6971Kelpi's TOD JR V TOD, Libor Sakar, Czechydoskonała/excellent
6972TORONTO KID Androis, Dorota Skoczylas-Andrzejczykdoskonała/excellent, lok. 2
6973Golliwyd VIKTORIUS STAR, Yu. Ovsyannikov, Ukrainadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

6974ANDREIKA iz Kupchino, T.E. Kozak, Rosjadoskonała/excellent
6975ASCENDANT STAR Wind of Dream, Szabo Robert, Węgrydoskonała/excellent
6976Tara's BUTCH CASSIDY, Zeljko Bigovic, Serbiadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
6977CANADIAN COWBOY Boruzele, Merja Sillanpaa, Finlandiadoskonała/excellent
6978CHALLENGER Hermes, Marek Wardachdoskonała/excellent
6979Elkost CHINZANO, . Tonkova E., Talash Y., Rosjadoskonała/excellent
6980DARK DARIO Misurata, Grażyna Górskadoskonała/excellent
6981FAMOUS Rezlark, T. Sinogina, Rosjadoskonała/excellent
6982Panomaks FAVORISE, . Vishnevskaya J, Kargapolova N., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
6983HANDSOME BLACK z Gniazda Złotych Lwów, . Majewski M., Podolska I.doskonała/excellent
6984Bouvbear's HIGH FIVE, . Fagernes L., Romsaas M., Norwegiadoskonała/excellent
6985MEISTERSLÜCK v.d. Königssaule, . Thöming A., Schmidt U., Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
6986Raven`s Tot MIDNIGHT BOLERO, . Leino N., Saarela A., Finlandiadoskonała/excellent
6987NEOTRAZIMIY MACHO s Taganiego Roga, Nadezhda Protsenko, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
6988Sailer's SK HASCAL, P. Syropaev, Rosja
6989Minimaks UNIVERSAL, L. Kostinskiy, Rosjadoskonała/excellent
6990YVES NADIZ DIAMOND IN THE RING, A.A. Shulzhenko, Ukrainadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

6991AURELIO de Gilthov's, . Del Solar, Del Carmen Gil Polo, Hiszpaniadoskonała/excellent
6992BIG BAND Rezlark, Ljuba Milanović, Chorwacjadoskonała/excellent
6993BILLY von Gloria-Viva, Andreas, Christiane Kubitz, Niemcydoskonała/excellent
6994Samtroi BILLY BONS KATRI, . Afonina S., Troicka L., Łotwadoskonała/excellent
6995Chelines BLACK-BALDUINO, Andrea Horakova, Czechydoskonała/excellent
6996BRAD-N, Renato Nocelli, Włochydoskonała/excellent
6997BUSTER KEATON di Monte Gentile, Roberto Corteggiani, Włochydoskonała/excellent, lok. 4
6998DANIO Genstat, Viktoriya Nassonova, Ukrainadoskonała/excellent
6999Gloris DELIGHTFUL ENCHANTER, T.V. Secheneva, Rosjadoskonała/excellent
7000DIABLE v.d. Havenstad, A.R. Hajkodoskonała/excellent
7001DIPLOMAT des Diables D'Ebene, Alla Manko, Rosjadoskonała/excellent
7002Dreamkiss DOMINIK, . Kuzmina S., Kaptsova T., Rosjadoskonała/excellent
7003DREAMER van de Havenstad, . Daponte P.A., van Zantvliet I., Belgiadoskonała/excellent
7004Panomaks FUN FOR YOU, A.Yu. Golman, Rosja
7005JAMIE OLIVIER van't Dulfke, Jeanique (A.J.M.) Van der Linden, Holandiadoskonała/excellent
7006Made in Spain LERELE, A. Moragues, Hiszpaniadoskonała/excellent
7007LIDER Dyas, Halina Janiszewskadoskonała/excellent
7008LUCKY LEE Rezlark, Marek Wardachdoskonała/excellent
7009Sarawi MIKY MAUSE-N, Renato Nocelli, Włochydoskonała/excellent
7010Pzorba NANO, Alexandra Flatow, Szwecja
7011Savali OKEAN, Vera Bragina, Estoniadoskonała/excellent
7012Savali OPIUM, L.V. Hmelevskaya, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
7013Sarawi ORLANDO FURIOSO-N, Renato Nocelli, Włochydoskonała/excellent
7014ROCK-N-ROLL iz Legendy o Borodachah, O. Povh, Ukrainadoskonała/excellent
7015ROYAL BOY Alwis, Wiktoria Świętekdoskonała/excellent
7016SANGTRAIT EXCALIBUR at Unjedi, . Majo L., Trilla A., Hiszpaniadoskonała/excellent
7017Elkost SOLNECHNY MALCHIK, E. Tonkova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
7018Gloris UPGRADE, S. Leginskaja, Rosjadoskonała/excellent
7019Mede in Spain VEGASICILIA, Jacqueline Lasry, Hiszpaniadoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
7020Made in Spain XEREZ, Alessandro Campolmi, Włochy

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Zvi Kupferberg

7021DA VINCI von den Brunnengärten, Andrea Horakova, Czechydoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Marek Lewandowski

7022ETERNAL GAMBLER MIRACLE Piwowar, Krystyna Toczyłowska
7023Elkost HONDA JAZZ, . Voronina N., Tonkova E., Rosja
7024ICE DROP di Monte Gentile, Roberto Corteggiani, Włochyobiecujący/promising
7025Elkost IMATRA, E. Antonova, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 3
7026LUCKY CHANCE Rus Pitmark, M. Pavlenko, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 4
7027RONTERI ABIGAIL, Elena Zagurskaya, Rosjawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
7028XTRAVAGANCE Androis, Michal Horaćek, Czechywyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Marek Lewandowski

7029ANNIE z Tartaku, Joanna Fryczedoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
7030Beclau BAYRON, Beata, Claudio Zanovello, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
7031BLACK CONSOLATION Asketila, Jadwiga Wiśniewskab. dobra/very good
7032BLACK-LADY Grasant, Marek Kosuch, Niemcy
7033BORA z Bractwa Murzynów, Anna Jaśkowiakb. dobra/very good
7034DOLCE VITA iz Idilii Kontrastov, . Secheneva T., Zhurkova E.A., Rosjadoskonała/excellent
7035ETCETERA di Monte Gentile, Roberto Corteggiani, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
7036Arkovári EVITA, Elias Edina Szelenyine, Węgryb. dobra/very good
7037IDEA-FIX Rezlark, Larisa Rezkova, Czechydoskonała/excellent
7038ILSA v.d. Schwarzen Brücke, Hannelore Weber, Niemcydoskonała/excellent
7039IRA v.d. Schwarzen Brücke, Hannelore Weber, Niemcydoskonała/excellent
7040IZA-DONA Rezlark, Andreas, Christiane Kubitz, Niemcydoskonała/excellent
7041MARIKA MECKOT Rus Pitmark, O. Lisitsyna, Rosjadoskonała/excellent
7042MONA LISA z Sardanu, Katarzyna Róg
7043NATASHA s Taganiego Roga, . Leino N., Grigorieva M., Finlandiadoskonała/excellent
7044Gently Born VIVIANA, Anna Vlasova, Rosjadoskonała/excellent
7045WILHELMINA Androis, Andrea Horakova, Czechydoskonała/excellent
7046YVES NADIZ JASMIN, N.A. Zekina, Ukrainadoskonała/excellent
7047Moon Regiys ZVJOZDIVAJA NOCHI, . Starodubzeva A., Sapogova S., Rosjadoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Marek Lewandowski

7048ARTISTKA iz Legendy o Borodochah, T. Kaptsova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
7049Galaxy BLOWING IN THE WIND, . Adlercreutz G., Piuzzi O., Włochydoskonała/excellent
7050EBONY Hermes, Renata Aschmitat-Meszka
7051EDEN des Diables d'Ebene, Ewa Szczerbińskadoskonała/excellent
7052ENJOY TO DUNKEL BY HERMES, Tone Mork, Norwegiadoskonała/excellent
7053Star Dream ERIKA KRAS TOYER, G. Krasovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
7054Holan Hardbeard EVIDENCE, Kristel Kohv, Estoniadoskonała/excellent
7055Savali FOR MY, K. S. Bulygina, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
7056FORTUNA Misurata (FCI), Maria Bednarczykdoskonała/excellent
7057GINGER Misurata (FCI), Maria Bednarczykdoskonała/excellent
7058LUKRECJA Corigentia, Katarzyna Tuszyńskadoskonała/excellent
7059OPI Ankrys, Agnieszka Husakdoskonała/excellent, lok. 4
7060Gloris PACE AROUND, Marijana Mihailovic, Serbiadoskonała/excellent
7061Rus Dizain YASMINA FOR FLEDRIMON, M.V. Grigorenko, Rosjadoskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Marek Lewandowski

7062BACCARAT di Monte Gentile, Roberto Corteggiani, Włochy
7063BLACK MAGIC s Taganiego Roga, Nadezhda Protsenko, Rosjadoskonała/excellent
7064Gloris DAILY NEWS, K. Hohryakova, Rosja
7065Elkost DIDI TOP, . Tonkova E., Safina E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
7066DREAM des Diables d'Ebene, Debray, Francjadoskonała/excellent
7067ELENA-KRASA iz Kupchino, T.E. Kozak, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
7068Dreamkiss ENCORE, . Sevastjanova,Kaptsova,Barbosov, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
7069FANCY Rezlark, Dorota Wójcickadoskonała/excellent
7070Panomaks FLAMENKO, Ju. Vishnevskaya, Rosjadoskonała/excellent
7071FOLK DANCE Rezlark, Larisa Rezkova, Czechydoskonała/excellent, lok. 3
7072INKA v.d. Schwarzen Brücke, Hannelore Weber, Niemcydoskonała/excellent
7073Made in Spain LIBERATA, Luisella Kunderfranco, Włochydoskonała/excellent
7074Chelines NATURAL TORREFACTADA, Alberto Velasco, Hiszpaniadoskonała/excellent
7075Beard`s Ghost OSTENSORY OPENHEARTED, . Dorofejeva A., Meshkova J., Estoniadoskonała/excellent
7076PETRA de Gilthov`s, . Del Solar, Del Carmen Gil Polo, Hiszpaniadoskonała/excellent
7077SHARON Alwis, Izabela Kudzinowskadoskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Marek Lewandowski

7078Śamtroi ARISA KATRI, L. Troicka, Łotwadoskonała/excellent
7079ARMALD DZHOKONDA, T.J. Sheveleva, Rosjadoskonała/excellent
7080BELLADONNA TUK BARONESS OF Dolina Rivendell (FCI), . Adamik A., Podolska I.doskonała/excellent
7081Matica's BONFIRE, Michael, Camilla Heinze, Daniadoskonała/excellent
7082BUTTERFLY-VIP di Monte Gentile, Roberto Corteggiani, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
7083Elkost CHA-CHA-CHA, . Tonkova E., Gladyshevskaya T., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
7084Gloris DELIGHT HIGH MODE, . Sevastjanova, Kaptsova T., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
7085EMMI Dyas, Andrzej Grabałowskidoskonała/excellent
7086Rus Dizain EXCLUSIVE LIFE, . Pervushina, Rosja
7087Rus Dizain EXTRA BEST BEST, Yuliya Ivanova, Rosja
7088Panomaks FELISITI, Ju. Vishnevskaya, Rosjadoskonała/excellent
7089Salamanka's IMPISH INKY, I. Verner, Rosjadoskonała/excellent
7090Sarawi NAOMI CAMBEL-N, Dino Ciabatti, Włochydoskonała/excellent
7091Made in Spain SURF, Roberto Corteggiani, Włochy
7092TALFI LUCKY CHANCE, T. Filippova, Rosjadoskonała/excellent
7093TAYSA Misurata, Maria Bednarczykdoskonała/excellent
7094VAMP v.d. Brunnengarten, A.R. Hajko
7095Made in Spain VAYA VAYA, Jacqueline Lasry, Hiszpaniadoskonała/excellent
7096VIA MODERNA Rezlark, Robert Kłębukowskidoskonała/excellent
7097ZAHRA Hermes, Marek Wardachdoskonała/excellent, lok. 4
7098ZETA-JONES Hermes, Dominika Walasdoskonała/excellent


Sznaucer Miniaturowy (pieprz i sól)-Zwergschnauzer / Miniature Schnauzer (pepper and salt)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

7099FAGUS z Ogrodu Fauny (FCI), Danuta Skibińskaobiecujący/promising, lok. 4
7100GLAMOUR VISION Piwowar, Natalia Woźniakwyb. obiecujący/very promising, lok. 2
7101HISTORY OF MADNESS Piwowar, Agnieszka Lesińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
7102LITERAT Etruria Polonia, Ewa Sitkiewiczwyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

7103AKABAR Top Tangram, Małgorzata, Urszula Jamiołkowskadobra/good
7104Mini-Maksi ESARION, Daniel, Elena Werdenberg, Szwajcariab. dobra/very good
7105HARLEY Juros Puta (LKD), . Rastikiene L., Ruskuviene J., Litwab. dobra/very good
7106Trixer IMPERIO, Jan Eskills, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
7107KRAWUZI Pepper's De Gabritho, Andrea Pelz, Austriadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
7108Russkiy Assorti'c MILIY ANGEL, . Gorbova G.V., Kiseleva E.A, Rosjadoskonała/excellent
7109MUSKATI Mengo Celebration, Oksana Kmiecikb. dobra/very good
7110Barbatus POWER OF GAMBERRO, . Kuczko E., Velner S., Węgrydoskonała/excellent
7111RUBIN Cold Sod, Elżbieta Szczepańskadobra/good
7112SIMBA Mijagoz, Wojciech Jabłońskidobra/good
7113Sasquehanna (FCI) TARTAN, Maria Jolanta Kikab. dobra/very good
7114TOMER Blues Lananasim, Shuki Levinger, Izraelb. dobra/very good
7115Russkiy Assortic`s UFO HILDEBERTHS, I. Lancmane, Łotwadoskonała/excellent
7116ZETA BR ASSEL'S YANKKE BRAZIL, Katarzyna Tuszyńskadoskonała/excellent, lok. 2
7620KOKAIN Dai Medici, Zsolt, Terez Takaro, Węgryb. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

7117AIK'BRUT GLORIUS VICTORY, U.V. Pervushina, Rosja
7118ANOTHER WONDERFUL DAY, Barbara Battaglini, Włochydoskonała/excellent, lok. 3
7119BAMBOO Win-Lin, Jadwiga Litwindoskonała/excellent
7120BRABANT z Ogrodu Fauny, Katarzyna Glapadobra/good
7121GRAUNG Pokerowy Żywot /FCI/, Elżbieta, Krzysztof Błażkówb. dobra/very good
7122HONZA-DUTCH v. d'n Oppasser, Miroslava Sucha, Czechydoskonała/excellent
7123LAKI Góreczki, Lubomira Teodorczykb. dobra/very good
7124MISTER BUCKET Du Duc La Elzanhagen, Jeanique, Peter van der Linden, Holandiadoskonała/excellent, lok. 2
7125Larifem ROMANTIK, L. Lubarskaya, Rosjadoskonała/excellent
7126Top Target SILVER RAIN, Olga Erofeeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
7127Hildebert's XCLUSIVE, Katarzyna Glapab. dobra/very good
7629CRY BABY Dai Medici, . Takaro Z., Folki Z., Węgry

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

7128AFTER EIGHT De Illyria, Dunja Mlakar, Chorwacjadoskonała/excellent
7129BLUE MOON Moldau North, Małgorzata Wantuch
7130CELTIS Mengo Celebration, Kamila Taczalskab. dobra/very good
7131CUBE De La Casa di Otto ed Alfie, . Agosti Giovanni, Mondi Anna, Włochy
7132Prima CYMES, Aili Partel-Beljaev, Estoniab. dobra/very good
7133DAMPER Arnete, Maciej Marekdoskonała/excellent
7134DAR WALENTEGO Piwowar, Natalia Woźniakdoskonała/excellent
7135DREJK DI Emergo, Joanna Kordowskadoskonała/excellent
7136EL DORADO Nefer Tari, Justyna Zaranb. dobra/very good
7137EMIGRANT Rezlark, . Bujisic S., Serbiab. dobra/very good
7138EMPIRE CREATOR AT Moldau North, Libuse Stikarovska, Czechy
7139EXPERT Rezlark, Viktoriya Nassonova, Ukrainadoskonała/excellent
7140FAIR PLAY Rezlark, Libor Sakar, Czechydoskonała/excellent
7141I AM ALIVE del Guidante, Luisella Kunderfranco, Włochyb. dobra/very good
7142JORDANO VENTIMILIGIA Astronaut, Miroslava Sucha, Czechydoskonała/excellent
7143Russkiy Assorti'c KRIS, . Baneviciute M., Rushkuviene J., Litwadoskonała/excellent
7144LUKAN z Grodzkiego Zakątka, Marek Łakotadyskwalifikująca/disqualified
7145MICHELANGELO vom Plenzenbusch, Peter Eberhardt, Niemcydoskonała/excellent
7146Sangtrait PROTOTYPE, . Rodriguez M., Gomez A., Hiszpaniadoskonała/excellent
7147Made in Spain RICO Y FAMOSO, Alejandro Grau Garces, Hiszpania
7148RINGO STAR Drofa, Jaroslava Drozova, Czechy
7149Russkiy Assorti'c SHUSTRIK, . Gorbova G.V., Loginova E.A.doskonała/excellent, lok. 3
7150STERNENHOCH DIABLO de Trufas Negras, Katerina Cechova, Czechydoskonała/excellent, lok. 4
7151Tajinastes VULCANO, Pauline Bjorklund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
7152ZETA BR FIRST EDITION, . Vasko L., Silveira M., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

7153Alert Charm ABSOLUT BRAVO, T. Sinogina, Rosjab. dobra/very good
7154ADONIS ARES Laryland, Danuta Szumlickadoskonała/excellent
7155Chelines ARRY EL SUCIO, Nadia Dedieu, Francjadoskonała/excellent
7156ASTERIX iz Imperii Antallis, L. Stakhanova, Rosjadoskonała/excellent
7157BYSTRY BORYS Etruria Polonia (FCI), Adrianna Buks-Ziółkowskab. dobra/very good
7158Sasquehanna CAMPARI, Anna Janiszewska, Poznańb. dobra/very good
7159CATAPULT Rezlark, . Tonkova E., Alekseeva O., Rosjadoskonała/excellent
7160CLIPPER Rezlark, Jana Sebestova, Czechydoskonała/excellent
7161DEEP SPACE Astronaut, Miroslava Sucha, Czechyb. dobra/very good
7162DIAMANTE Nefer Tari, Elżbieta Szczepańskab. dobra/very good
7163DUMNY WALENTY Piwowar, Marcin Wilczekdoskonała/excellent
7164FAJNY FACET Corigentia, Aneta Łazarewiczdoskonała/excellent, lok. 4
7165Russkiy Assorti'c FARAON, . Gorbova G.V., Loginova E.A., Rosjab. dobra/very good
7166FIRE CRACKER Moldau North, Karolina Wójcikb. dobra/very good
7167FRANK ZAPPA z Marzemu, Martina Zemanova, Czechyb. dobra/very good
7168HERCULES Blues la Nanasim, Shuki Levinger, Izraelb. dobra/very good
7169HIBISCUS Mengo Celebration, Oksana Kmiecikb. dobra/very good
7170HORUS Pokerowy Żywot (FCI), Elżbieta, Krzysztof, Joanna Błażkówb. dobra/very good
7171Attaway HOT TO TROT AT ABIQUA, Chrys, Tom Levy, USA
7172Russkiy Assorti'c IMAGE OF RUSSIA, G.V. Gorbovadoskonała/excellent
7173Ezüst Gránit IMPULS, . Klari K., Andreasson Weiszbach, Szwecjadoskonała/excellent
7174INTI INKA Nefer Tari, Justyna Zaranb. dobra/very good
7175Russkiy Assorti'c ISPANSKIY MOTIV, . Gorbova G.V., Kuzina T., Rosjab. dobra/very good
7176IT`S SUNNYBOY vom Kossower Land, Anke Bluhm, Niemcyb. dobra/very good
7177Motowns KEEP ON RUNNING, Ingegerd Swanstrom, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
7178Blythewood KENNY, Jadwiga Litwinb. dobra/very good
7179Top Target KLONDAIK, Natalia Zhinzhina, Rosjab. dobra/very good
7180LORD LEON vom Plenzenbusch, Peter Eberhardt, Niemcyb. dobra/very good
7181MONTE CRISTO vom Schwarzen Ort, Ingrid Steinberg, Niemcyb. dobra/very good
7182Tombola's MR. X, Hans Feuz, Szwajcaria
7183Larifem NASH, Jorg Fischer, Niemcyb. dobra/very good
7184Larifem NEON, L. Lubarskaya, Rosja
7185OPEN de Pichera, Enrico Cecchetto, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
7186Savali PLAY BOY, I.A. Prokopev, Ukrainadoskonała/excellent
7187RAMOS Tostom, Marzena Tkacz-Rosłon
7188TOTAL SAM Drofa, Jaroslava Drozova, Czechy
7189Sterling' UGLY FROM THE FRONT, Joanne Hoepfner Tuttle, USAdoskonała/excellent, lok. 2, res.CACIB
7190YES YES Astronaut, Miroslava Sucha, Czechyb. dobra/very good
7681WANTED Dai Medici, . Takaro Z., Viran S., Węgry

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Britta Roos-Börjeson

7191Schnauzi-Hero's COOLA CAESAR, Maria Landergaard, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1
7192FLASH Majalu, Andrzej Baciński
7193PERSEUS Astronaut, Marcela Volna, Czechyb. dobra/very good
7194Trixer STUDEBAKER, . Poletaeva I., Alexeeva O., Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
7195X-PRESS MAIL Moldau North, Małgorzata Wantuchdoskonała/excellent, lok. 2

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

7196FIGA z Ogrodu Fauny, Piotr Dukobiecujący/promising, lok. 4
7197GIL-ESTEL QUEEN OF Dolina Rivendell, Dorota Tenuswyb. obiecujący/very promising
7198GLAMUR VIRGIN Piwowar, Agnieszka Lesińskawyb. obiecujący/very promising, lok. 2
7199HISTORY OF MIRACLE Piwowar, Katarzyna Budaszwyb. obiecujący/very promising, lok. 1
7200HISTORY OF STERNENHOCH Piwowar, Katerina Cechova, Czechyobiecujący/promising
7201LUKRECJA Etruria Polonia (FCI), Kinga Rogowskaobiecujący/promising
7202MABELITA de Rosfra, Cid Oriol Rotger, Hiszpaniawyb. obiecujący/very promising, lok. 3

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

7203AMERYKA Tostom, Zofia Tosiakdoskonała/excellent, lok. 3
7204ANABEL Dan-Cel, Danuta Cellerb. dobra/very good
7205ARABESKA Top Tangram, Małgorzata Jamiołkowskadoskonała/excellent
7206Mohner`s BY THE WAY, . Finneback A., Lange V., Szwecjadoskonała/excellent
7207CARMEN LADY IN RED Bricassart, Marcin Wilczekdoskonała/excellent, lok. 4
7208Tajinastes CHICA DE IPANEMA, Cid Oriol Rotger, Hiszpaniab. dobra/very good
7209CYRKONIA Cerber, Józef Michalskib. dobra/very good
7210Mini-Maksi ECSTASY, N.E. Dyuskina, Rosja
7211EMILA Tostom, Andrea Pelz, Austriab. dobra/very good
7212Mini-Maksi ENJOY A LIFE, Daniel, Elena Werdenberg, Szwajcariab. dobra/very good
7213Mini-Maksi EUROPEAN QUEEN, N.E. Dyuskina, Rosjab. dobra/very good
7214FENOMEN CHWILI Piwowar, Kamila Taczalskab. dobra/very good
7215FENOMEN STYLU Piwowar, Katarzyna Budaszdoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
7216FENOMEN WDZIĘKU Piwowar, Izabela Podolskab. dobra/very good
7217GUANTANAMERA GUAJIRA Guantanamera, Maria Elisa Cavazzuti, Włochy
7218JEMINA GRAND Hajan Polonia, . Dąbrowska B., Michalska A.dyskwalifikująca/disqualified
7219MIKES UTI LILI, Erzsebet Gondosne Schneider, Węgryb. dobra/very good
7220Blythewood NAUGHTY NICE, Tatiana Mezentseva, Rosjadoskonała/excellent
7221Mikes-Uti REGINE, Laszlo Paraszt, Węgrydoskonała/excellent
7222ROXANA Cold Sod, Iwona Bentkowskab. dobra/very good
7223SHAKIRA Astronaut, Miroslava Sucha, Czechydoskonała/excellent
7224Sasquehanna TATARKA, Monika Brożekb. dobra/very good
7225YAFFA Blues Lananasim, Shuki Levinger, Izrael
7697KITANA Dai Medici, Zsolt, Terez Takaro, Węgrydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

7226BAJADERKA Tostom, Karolina Drużyńskab. dobra/very good, lok. 3
7227BERGENIA z Ogrodu Fauny (FCI), Jacek Piotrowskib. dobra/very good
7228BRASICA z Ogrodu Fauny, Katarzyna Glapab. dobra/very good
7229Zvezda Detkina CHELSI COOLGIRL, E.A. Detkina, Rosjab. dobra/very good
7230FELICIA vom Schloss Letitia, . Emmrich H., Nolte H., Niemcy
7231FOR FUN Rezlark, Larisa Rezkova, Czechydoskonała/excellent
7232Feeling's FOREVER DIAMOND, . Vasko L., Csaszar I., Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
7233Kamrat GOOD LUCK, Joanna Kacprzak
7234Super Play's JARDINERA, L.,S.I. Fagernes, Norwegiadoskonała/excellent, lok. 4
7235JURJA Vestigia Ares, M., D. Plesa, Chorwacjab. dobra/very good
7236MAIRA Anrete, Grzegorz Gadzinowskib. dobra/very good
7237MORRIGAN Alwis, Wiktoria Świętekb. dobra/very good
7238OFFELIA Astronaut, Denisa Havelkova, Czechydoskonała/excellent
7239OXANA Astronaut, Miroslava Sucha, Czechyb. dobra/very good
7240Larifem RAMIRA, L. Lubarskaya, Rosja
7241SANDRA BULLOCK Kosmaty Skrzat, Martyna Śpicab. dobra/very good
7242USLADA iz Salskoy Stepi, A.M. Ermakov, Rosjab. dobra/very good
7243ZONTANA KIWI Northumberland, Marta Szelągb. dobra/very good
7706C'ESTLAVIE Dai Medici, . Takaro Z., Klaucsik S., Węgrydoskonała/excellent, lok. 2

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

7244ASTRA z Ogrodu Fauny, Katarzyna Glapab. dobra/very good
7245CELEBRACJA Etruria Polonia FCI, Adrianna Buks-Ziółkowskadoskonała/excellent
7246CHASING RAINBOWS Moldau North, Libuse Stikarovska, Czechy
7247CZANTORIA Etruria Polonia (FCI), Joanna Cwynarb. dobra/very good
7248DIVA WALENTYNKA Piwowar, Katarzyna Budaszdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
7249EDELWEJS Mengo Celebration, Lucyna Soleckab. dobra/very good
7250EDNA di Emergo, Zdzisława Durślewiczb. dobra/very good
7251ELKOSTA Rezlark, . Voronina N., Tonkova E., Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
7252EVENING STAR Moldau North, . Jettka L., Karpiński P.
7253GERMANIKA WORLD IS YOURS Orsini, . Jaworska K., Kruczek J.doskonała/excellent
7254HIGH QUALITY Corigentia, . Tuszyńska K., Tomczyk-Pałka K.doskonała/excellent
7255Mac Link's JUST CALL ME MISS, Susanne Andreasson Weiszbach, Szwecjadoskonała/excellent
7256Boxdema LA FAVORITA, . Capella J., Martinez R., Hiszpania
7257LAMA Joaza, Sylwia Łapińskadobra/good
7258Flequillitos NIGHT MAGIC, Sergio Goiri, Hiszpania
7259Mini-Maksi ODILLA, N.E. Dyuskina, Rosjab. dobra/very good
7260ONTARIA Astronaut, Radmila Viznerova, Czechydoskonała/excellent
7261Mac Link's SOUNDS OF DELIGHT, Susanne Andreasson Weiszbach, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
7262Tajinastes VERY MUCH, Pauline Bjorklund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 3
7263WIELKANOCNA BABA Etruria Polonia (FCI), Kinga Rogowskab. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

7264ADIABATA Tam Tam, Katarzyna Wróbelb. dobra/very good
7265BALERINA Piwowar, Jadwiga, Waldemar Jaszewscy
7266DAR WALENTYNKI Piwowar, . Budasz K., Bagnowska-Sobczak Kb. dobra/very good
7267DARIA Blues la Nanasim, Shuki Levinger, Izraeldoskonała/excellent
7268Sasquehanna ETERNA, Grzegorz Gadzinowskib. dobra/very good
7269GRACE KELLY z Marzemu, Martina Zemanova, Czechyb. dobra/very good
7270Mini-Maksi HANNA, N.E. Dyuskina, Rosjab. dobra/very good
7271INSIGNIA od Hieny, Beata Donimirskab. dobra/very good
7272Greypix IT'S MY PRODUCED NOVA, Pauline Bjorklund, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
7273Mac Link's ITS MY DELIGHT, Susanne Andreasson Weiszbach, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
7274LIZA Łezkowe Pole, Mirosława Gozikb. dobra/very good
7275LOVELY NEFER Northumberland, Justyna Zaranb. dobra/very good
7276Greypix MYSTERIOUS NARRATIVE, . Olsen K., Snevoll B., Norwegiadoskonała/excellent
7277Larifem NIKA, Filippova, Rosjab. dobra/very good
7278Savali PEPSI COLA, I.V. Ischenko, Ukrainab. dobra/very good
7279Empire's PI IN THE SKY, Vicky, Gregory Stephens, Kanadadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
7280A'Vigdors SHISHA, E.P. Lazareva, Rosjab. dobra/very good
7281Ger Hip TITL SHAIN, E.A. Zabruskova, Rosjadoskonała/excellent
7763ZOOM ZOOM ZOOM de Flor Dai Medici, Zsolt, Terez Takaro, Węgrydoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dorothy Hutchinson

7282KILIA Nefer Tari, Justyna Zaranb. dobra/very good, lok. 4
7283Sasquehanna NOKIA, Zofia Tosiakdoskonała/excellent, lok. 3
7284Mac Link's ROCKERS DELIGHT, Susanne Andreasson Weiszbach, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
7285VICTORY v.d. Havenstad, Maria Landergaard, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1


Sznaucer Olbrzym (czarny)-Riesenschnauzer / Giant Schnauzer (black)


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

7286Phoenix Emperor BIZ BRAND BIGWIG, . Kuldmaa J., Pekkenen S., Estoniawyb. obiecujący/very promising, lok. 1
7287DIAMENT Nergal, Izabela Podolskaobiecujący/promising
7288HAGRID vom Goldberg, Gabriele Richter, Niemcyobiecujący/promising
7289Histyle's PLAYBOY, Karolina, Michał Lutomscywyb. obiecujący/very promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

7290ARAS Pasala, Milda Lukoseviciene, Litwa
7291ART OF NOIRE Med-Dog's, Jacek Piotrowskidostateczna/sufficient
7292BRIAN Nergal, . Gromadzik M., Dauer J.doskonała/excellent
7293CARPIE DIEM Nergal, Maciej Szafranekdyskwalifikująca/disqualified
7294DANTON z Tartaku, Monika Tokarska-Winiarskab. dobra/very good
7295Faberjanus ELEVATION, Walter de Leonardi, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
7296ENSOR Mousaro, Wendy Kuhn, Belgiab. dobra/very good
7297ENZO Mousaro, Liliane Janssens, Belgia
7298EROS de Pomerland, Miguel A. Manzano Marcos, Hiszpaniadoskonała/excellent
7299Zarina's Design FORTUNATO, Kai Wassmuth, Niemcyb. dobra/very good
7300Invicta FULL METAL JACKET-N, Agnes Thöming, Niemcyb. dobra/very good
7301Savali HOT HEART, Izabela Sosnowska-Koziełdobra/good
7302INACHI GRAND Hajan Polonia (FCI), Izabela Figajb. dobra/very good
7303LENNOX von der Talmühle, Ilse Merkt, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
7304MAGNUM de Michelangelo, Mihail Musat, Rumuniab. dobra/very good
7305MILAN ASTERNIGER Jamag-Ol, Bartosz Piotrusiewiczb. dobra/very good
7306Gently Born NOBODY'S FULL, Vorfolomeev, Rosjadoskonała/excellent
7307Gloris PERSONA GRATA, Willi Kurz, Niemcyb. dobra/very good
7308Gently Born ROLEX, Anna Vlasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
7309ROY JONES Hajko-Nerita (FCI), A.R. Hajkodobra/good
7310Otis Boanergos YANYCHAR, E. S. Shevchenko, Ukrainab. dobra/very good
7311ZEUS-N dei Demoni Neri, Raffaele Napolano, Włochydobra/good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

7312Smashing in Black ALEKSANDER, . Demyanov A., Sokolskiy A., Rosjadoskonała/excellent
7313Staffiti ALULA RASTABAN, Tiina Ainsoo, Estoniadoskonała/excellent, lok. 2
7314ATILA de Pichera, Danikas Kyriakos, Grecjab. dobra/very good
7315Gloris CHUBB CHUBBS, . Seliverstova O., Al-Dziburi A., Rosjadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
7316Dgentli Bon EMPEROR LENUKS, M.B. Nabieva, Rosjadoskonała/excellent
7317ERLKOENIG vom Lobbachtal, . Karle R., Roth M., Niemcyb. dobra/very good
7318Dgentli Bon ETUAL NUAR, A.A. Lukyanenko, Ukrainadoskonała/excellent, lok. 3
7319MOUSTACHE von Alt Herrenwyk, Gisela, Gerd Krüger, Niemcydoskonała/excellent
7320NEV LEMAR IVAN GROZNIY, T.V. Martyuhina, Ukrainadoskonała/excellent
7321ORION MASTERTON Dyas, Anna Michalska
7322PABLO Replika, Mariola Urbańskab. dobra/very good
7323Gloris TIME TRAVELLER, O. Lebedeva, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
7324YEMEN z Tartaku, Łukasz Hładuńskib. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Bojan Matakovič

7325Staffiti ALULA NERO, Kyllike Joesma, Estoniadoskonała/excellent
7326ARAMIS Smashing in Black, . Demyanov A., Sokolskiy A., Rosjadoskonała/excellent
7327Phoenix Emperor ARC ANGEL ARGOS, . Kivi A, Kuldmaa J, Pekkenen S., Estoniadoskonała/excellent
7328Refrain BENTLEY, Jochen Dauer, Niemcydoskonała/excellent
7329Refrain BRAND NEW, . Faberge F., Koivisto P., Finlandia
7330BUFFALO BILL (del Rio-Fox) MEX.FCI, Alfonso Del Rio Castro, Meksyk
7331BYRON von Goldberg, B., H. Pfalzgraf, Niemcyb. dobra/very good
7332Otis Boanergos CHARODEY, T. V. Melnik, Ukrainadoskonała/excellent
7333Jafrak EARL GREY, L.C. Vincileoni, Francjadoskonała/excellent
7334Genty Born ELVIS, Melanie von Flandren, Niemcydoskonała/excellent
7335FIGO von der Talmühle, Gerhard Weilbacher, Niemcydoskonała/excellent
7336FIN von den Bachquellen, Regine Lotz-Meister, Niemcyb. dobra/very good
7337Ingebars GHOSTBUSTER, Olga Seliverstova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 4
7338Gently Born GRAND PRIX, Anna Vlasova, Rosjadoskonała/excellent, lok. 2
7339JACK de Clotet, Antonio Sarciat, Hiszpaniadoskonała/excellent
</
7340KWINT v. Bergherbos, R.G.H. Molenkamp, Holandiab. dobra/very good