KONKURENCJE FINAŁOWE / FINAL COMPETITIONS

Czwartek/Thursday - 09.11.2006


Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy
_____________________________________________


1 miejsce/place
   S (F) 11718 SHE'S A MANEATER Melodor, Fabrizio Manni, Włochy
   Akita Amerykańska / American Akita


2 miejsce/place
   S (F) 89 FANTASY No-Nonsense's, E. Tomina, Rosja
   Bearded Collie


3 miejsce/place
   S (F) 1497 EVITA Shaggy Blue Bob's, Beate Schulz, Niemcy
   Owczarek Staroangielski Bobtail / Old English Sheepdog - Bobtail



Najpiękniejszy Junior / Best Junior
_____________________________________________


1 miejsce/place
   P (M) 46 HOLE-IN-ONE Now and Then, H., S. Werner, Niemcy
   Bearded Collie


2 miejsce/place
   S (F) 1868 ALL DRESSED UP Sandcastle's, Jessica Larsson, Szwecja
   Owczarek Szkocki Krótkowłosy / Collie Smooth


3 miejsce/place
   S (F) 10989 COVER GIRL del Conteverde, Barbagrigia A., Pellegrino I., Włochy
   Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy / Zwerg-Dachshund Kurzhaar (Teckel)
   Miniature Dachshund Smooth-haired



Najpiękniejszy Weteran
/ Best Veteran
_____________________________________________


1 miejsce/place
   S (F) 12958 LOVE ME DO of Nordica, Teodora Zajane Nagy, Węgry
   Siberian Husky


2 miejsce/place
   2 P (M) 12561 KING z Indiańskiej Wioski, Kamila Zajkowska, Polska
   Samoyed / Samoiedskaia Sabaka / Samoyed


3 miejsce/place
   S (F) 2101 ELEONORA Nalle-Haukun, Mari Jäniseniemi-Honkala, Finlandia
   Schapendoes



Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeder's Group
_____________________________________________


1 miejsce/place
   Hadranesis, Jane Moore, Włochy
   Cirneco dell'Etna


2 miejsce/place
   von der Taunushöhe, Heidrun Odenweller-Kugl, Niemcy
   Jamnik Długowłosy Standardowy / Dachshund Langhaar (Teckel) / Standard Dachshund
   Long-haired


3 miejsce/place
   Sandcastle's, Kirsi Rautiainen, Finlandia
   Owczarek Szkocki Krótkowłosy / Collie Smooth



Najlepszy Reproduktor i jego potomstwo / Best Progeny Group - Dog
_____________________________________________


1 miejsce/place
   P (M) 10980 ERCULES del Gotha, A. Nikitin, Rosja
   Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy / Zwerg-Dachshund Kurzhaar (Teckel) / Miniature Dachshund
   Smooth-haired


2 miejsce/place
   P (M) 11234 LORD TYTUS Brzdąc, Beata Kazimierczuk, Polska
   Jamnik Szorstkowłosy Króliczy / Kaninchen-Dachshund Rauhhaar (Teckel) / Rabbit Dachshund
   Wire-haired


3 miejsce/place
   P (M) 12366 AIKA RIEMUN Wanhan Wuoren, Päivi Laakkonen, Finlandia
   Nagi Pies Peruwiański Duży / Perro sin pelo del Perú Grande / Peruvian Hairless Dog Large



Najlepsza Suka Hodowlana i jej potomstwo / Best Progeny Group - Bitch
_____________________________________________


1 miejsce/place
   S (F) 11212 VANESSA ESPANIA Jylling`s, Gitte Svaerke, Szwecja
   Jamnik Krótkowłosy Standardowy / Dachshund Kurzhaar (Teckel) / Standard Dachshund
   Smooth-haired


2 miejsce/place
   S (F) 573 JOLLY z Molu Es, Małgorzata, Przemysław Peron, Polska
   Ceskoslovensky Vlcak


3 miejsce/place
   S (F) 12620 SNOWY XAMBA Humoresque, Jana Fulierova,
   Samoyed / Samoiedskaia Sabaka / Samoyed



Najlepsza Para Psów / Best Brace
_____________________________________________


1 miejsce/place
   P (M) 1943 MAZUR z Gangu Długich, Anna Dominiak, Polska
   S (F) 1964 HRECZKA Ponadto
   Polski Owczarek Nizinny / Polish Lowland Sheepdog


2 miejsce/place
   P (M) 12432 APIS RA Gintariniai Namai, Mackeviciene A,Mackeviciute D., Litwa
   S (F) 12446 AISA NEFERTITE Gintariniai Namai
   Pies Faraona / Pharaoh Hound


3 miejsce/place
   P (M) 11234 LORD TYTUS Brzdąc, Beata Kazimierczuk, Polska
   S (F) 11348 IGUANA z Kordegardy
   Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy / Zwerg-Dachshund Rauhhaar (Teckel) / Miniature Dachshund
   Wire-Haired



Zwycięzca Grupy FCI 1 / Best of Group FCI 1
_____________________________________________


1 miejsce/place
   P (M) 1490 JIMBO Reata's, Istvan Szetmar, Węgry
   Owczarek Staroangielski Bobtail / Old English Sheepdog - Bobtail


2 miejsce/place
   2 P (M) 1018 TAMBURELL des Uns et des Autres, Velardi A., Monaco A., Włochy
   Owczarek Francuski Briard / Berger de Brie / Briard


3 miejsce/place
   3 S (F) 739 EPIPHANY Kaleidoscope, Nicola Luzuy, Włochy
   Owczarek Australijski / Australian Shepherd



Zwycięzca Grupy FCI 4 / Best of Group FCI 4
_____________________________________________


1 miejsce/place
   P (M) 11470 TREBOR SW Treis Pinheiros, Romaneli P,Neto C,Napsugar B., Brazylia
   Jamnik Szorstkowłosy Standardowy / Dachshund Rauhhaar (Teckel) / Standard Dachshund
   Wire-haired


2 miejsce/place
   S (F) 11395 MARJUANA Del Gotha, Vincenzi R., Bauchal G., Włochy
   Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy / Zwerg-Dachshund Rauhhaar (Teckel) / Miniature Dachshund
   Wire-haired


3 miejsce/place
   P (M) 10735 ULAN della Canterana, Daniela Giannini, Włochy
   Jamnik Długowłosy Miniaturowy / Zwerg-Dachshund Langhaar (Teckel) / Miniature Dachshund
   Long-haired




Zwycięzca Grupy FCI 5 / Best of Group FCI 5
_____________________________________________


1 miejsce/place
   P (M) 11708 AFTER THE DANCE Redwitch, Lunden M., Brohlin C., Szwecja
   Akita Amerykańska / American Akita


2 miejsce/place
   2 P (M) 12429 KING OF HEARTS Siphra`s, Britt-Marie Sundquist, Finlandia
   Pies Faraona / Pharaoh Hound


3 miejsce/place
   3 S (F) 13037 CONTINENTAL LADY Orion, Esa, Laura Ruotsalainen, Finlandia
   Szpic Mały (kolorowy współczesny) / Kleinspitz Neufarben / Miniature Spitz (orange,
   grey shaded other colours)
 
 
 
       photo: Karl Donvil